výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha - Stromovka (15. 2. 2017)

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5:02.95
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:04.92
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5:06.58
4 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:07.35
5 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5:33.63
6 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5:43.25
7 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:47.89
8 Jana ZítkováJana Zítková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:50.16
9 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:50.29
10 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:53.05
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 15.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5:36.03
2 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5:40.56
3 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5:52.90
3 Hana KormáňošováHana Kormáňošová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5:41.45
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:42.46
5 Eliška KubátováEliška Kubátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:46.37
7 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5:54.46
8 Klára ZikováKlára Ziková 03 Atletický školní klub Mazurská, z.s.Atletický školní klub Mazur... 5:57.13
9 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:57.96
10 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:00.24
11 Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6:04.46
Celkem 11 závodníků