výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 28. 5. 2017)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 12.92 722
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 12.58 700
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 12.13 670
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 12.03 663
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 10.91 589
6 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 10.87 587
7 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 10.83 584
8 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 10.35 552
9 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 10.30 549
10 Tereza HusákováTereza Husáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.25 546
11 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 10.06 533
12 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 10.02 531
13 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 09.84 519
14 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 09.79 516
15 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 09.78 515
16 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 09.50 497
17 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 09.05 467
18 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 08.54 434
19 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 08.32 420
20 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 08.29 418
21 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 08.23 414
22 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.29 354
23 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 06.22 285
24 Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 05.94 267
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 12.24 677
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11.00 595
3 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.95 592
4 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 10.77 580
5 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.53 564
6 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 09.95 526
7 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 09.90 523
8 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 09.78 515
9 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 09.67 508
10 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.58 502
11 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 09.45 494
12 Klára BartoškováKlára Bartošková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 09.36 488
13 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 09.26 481
14 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 09.21 478
15 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 09.14 473
16 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 08.47 430
17 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 08.26 416
18 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 07.89 392
19 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 07.88 392
20 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 07.50 367
21 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 07.40 361
22 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 06.95 332
Celkem 22 závodníků