výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 28. 5. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 28.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam BažoutAdam Bažout 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:22.73 573
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:23.85 560
3 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:30.30 489
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:35.21 438
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:41.59 375
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:44.56 348
7 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:45.28 341
Hynek BartoňHynek Bartoň 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 28.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:23.14 568
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:23.38 566
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2:26.17 534
4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:26.91 526
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:27.64 518
6 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:27.78 516
7 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:30.83 483
8 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:32.19 469
9 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2:34.07 449
10 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:38.93 401
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 28.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.56 816
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:21.68 801
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:23.67 774
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:34.48 638
5 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:37.32 604
6 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:40.75 564
7 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:43.25 536
8 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.13 515
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:15.16 890
2 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:28.60 711
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:30.33 689
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:38.50 590
5 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:40.01 573
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:41.33 558
7 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:44.21 526
8 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2:47.73 487
9 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.06 473
10 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 3:07.60 298
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNF
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 27.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:17.62 856
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.07 730
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.91 719
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:33.30 652
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2:38.06 595
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:39.41 580
7 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2:41.74 553
8 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:41.80 552
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:47.40 491
10 Eliška DamaškováEliška Damašková 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:47.76 487
11 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:52.29 440
12 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:58.14 383
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 27.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:27.36 726
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 2:27.76 721
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:33.81 646
4 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:34.09 643
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:34.94 632
6 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:36.81 610
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:36.85 610
8 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:37.12 606
9 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:52.14 442
10 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:54.32 420
11 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:00.24 363
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 27.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:25.76 747
2 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:31.36 676
3 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:31.49 674
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:32.36 664
5 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:34.18 641
6 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:42.35 546
7 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:45.20 515
8 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:48.67 477
9 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:54.97 413
10 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:56.59 398
11 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:07.16 302
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 28.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:32.19 666
2 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:35.14 630
3 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:42.08 549
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:43.45 534
5 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:44.97 517
6 Lia HeryánováLia Heryánová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:45.53 511
7 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:47.43 491
8 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:47.82 486
9 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:47.86 486
10 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:55.99 403
Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 28.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:20.85 812
2 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:37.83 598
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:38.64 589
4 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:43.32 535
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:45.22 514
6 Magdaléna KubáčkováMagdaléna Kubáčková 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:46.32 503
7 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:51.09 452
8 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:52.00 443
9 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:52.24 441
10 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:57.73 387
11 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:06.00 311
Celkem 11 závodníků