výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Třinec (9. - 11. 6. 2017)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 2.45 Javier Sotomayor CUB 27.07.1993 Salamanca (Helmántico)
WL 2.36 Mutaz Essa Barshim QAT 05.05.2017 Doha (Hamad Bin Suhaim)
NR 2.36 Ján Zvara CZE 23.08.1987 Praha
NR 2.36 Jaroslav Bába CZE 08.07.2005 Roma
NL 2.19 Martin Heindl CZE 26.05.2017 Praha-Strahov
MR 2.33 Tomáš Janků 2004 Plzeň
Finále (so, 10.6.2017 - 16:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.921.972.022.072.112.152.182.20
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 14 SB 2.18 ---OOOXOXXX
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 13 2.15 --OOOOXXX
3= Martin HeindlMartin Heindl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 15 2.11 OOOOOXXX
3= Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 11 SB 2.11 OOOOOXXX
5= Martin OdstrčilMartin Odstrčil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 9 PB 2.07 OOOOXXX
5= Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 10 PB 2.07 OOOOXXX
7 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 6 =PB 2.02 OOXOXXX
8 Matěj KlukanMatěj Klukan
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 12 2.02 OOXXOXXX
9 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 5 1.97 OOXXX
10 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 7 1.97 XOXOXXX
11 Tomáš FišerTomáš Fišer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 4 =SB 1.97 XOXXOXXX
12 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 8 1.92 OXXX
13 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3 1.92 XXOXXX
Lukáš BeerLukáš Beer
SlovakiaSlovakia
89 1 DNS
David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 2 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.6.2017 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.631.681.721.761.801.831.861.911.94
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 14 NL 1.91 --O-OXO-XXOXXX
2 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
94 12 1.80 -XOOOOXXX
3 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 11 1.76 OXOXXOXOXXX
4= Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 9 PB 1.76 OOXOXXOXXX
4= Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 7 SB 1.76 OOXOXXOXXX
6 Lucia SlaničkováLucia Slaničková
SlovakiaSlovakia
88 1 1.72 OOOXXX
7 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 6 =PB 1.72 OXXOOXXX
8 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 5 1.68 OOXXX
9 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 8 1.68 OXXOXXX
10 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 10 1.63 OXXX
Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
98 13 DNS
Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
00 4 DNS
Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 3 NM
Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 NM
Celkem 14 závodníků