výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Jablonec nad Nisou (24. - 25. 6. 2017)

100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 13:30) Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.89 Q 0.366
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.03 Q 0.208
3 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 11.19 0.200
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.27 0.151
5 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 11.55 0.179
6 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.57 0.167
Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 13:30) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 10.72 Q 0.157
2 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.84 Q 0.213
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 10.87 q 0.162
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.04 0.172
5 Jan KrůželaJan Krůžela 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.29 0.221
6 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.34 0.195
7 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.40 0.151
8 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 11.55 0.162
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 13:30) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.77 Q 0.185
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.83 Q 0.184
3 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.99 q 0.161
4 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.20 0.189
5 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 11.37 0.217
6 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 11.39 0.233
7 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 11.44 0.226
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 15:35) Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.60 0.159
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.70 0.169
3 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 10.75 0.196
4 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.83 0.184
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.87 0.158
6 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 10.94 0.141
7 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.96 0.180
8 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.29 0.245
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 13:20) Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 10.92 Q 0.167
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.99 Q 0.158
3 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.19 0.197
4 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.21 0.131
5 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 8 11.22 0.168
6 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 11.23 0.174
7 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.30 0.155
8 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.36 0.206
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 13:20) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.85 Q 0.149
2 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.99 Q 0.174
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.06 0.173
4 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.21 0.142
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.25 0.167
6 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.39 0.190
7 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 11.44 0.199
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 13:20) Vítr: +2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.67 Q 0.204
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 10.73 Q 0.227
3 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.94 q 0.170
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.05 q 0.166
5 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.25 0.305
6 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.28 0.191
7 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.42 0.211
8 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.56 0.217
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 15:30) Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.66 0.173
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 10.72 0.197
3 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.85 0.157
4 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 10.91 0.149
5 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 10.93 0.201
6 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.97 0.172
7 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.05 0.174
8 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.17 0.199
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 15:25) Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.59 0.179
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11.82 0.178
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 12.14 0.223
4 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.36 0.206
5 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.42 0.203
6 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.44 0.189
7 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 12.48 0.194
8 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.54 0.166
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 13:10) Vítr: +3.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 11.77 Q 0.188
2 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.38 Q 0.172
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.55 q 0.446
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.56 q 0.187
5 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 12.85 0.195
6 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.20 0.336
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 13:10) Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.89 Q 0.162
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.40 Q 0.185
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 12.58 0.212
4 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 12.67 0.170
5 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 12.71 0.341
6 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 12.84 0.168
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 13:10) Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 12.22 Q 0.180
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.59 Q 0.373
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.75 0.185
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.80 0.406
5 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.80 0.366
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.87 0.213
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 13:00) Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.97 Q 0.352
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.36 Q 0.200
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.41 0.188
4 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 5 12.48 0.328
5 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.56 0.228
6 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.65 0.232
7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 12.98 0.238
8 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 14.00 0.163
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 13:00) Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 12.06 Q 0.152
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5 12.25 Q 0.162
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.32 q 0.219
4 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.47 0.283
5 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 12.52 0.191
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 12.69 0.194
7 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2 12.72 0.154
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 13:00) Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.97 Q 0.193
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 12.11 Q 0.171
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.15 q 0.178
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 12.40 0.384
5 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 12.43 0.384
6 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.54 0.380
7 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.54 0.217
8 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 12.55 0.154
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 15:20) Vítr: +3.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.80 0.163
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 11.94 0.147
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.95 0.201
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6 12.02 0.179
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.17 0.179
6 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 7 12.26 0.144
7 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 12.34 0.543
8 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 1 12.35 0.190
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 25.6.2017 - 11:45) Vítr: +3.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.63 Q 0.172
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 21.84 Q 0.118
3 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.88 q 0.258
4 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 21.98 q 0.141
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.72 0.181
6 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 23.01 0.305
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 25.6.2017 - 11:45) Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.92 Q 0.216
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.98 Q 0.265
3 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.22 0.177
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 22.62 0.249
5 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 22.66 0.179
6 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.23 0.168
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 25.6.2017 - 11:45) Vítr: +3.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.48 Q 0.248
2 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.00 Q 0.227
3 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 22.66 0.198
4 Jan KrůželaJan Krůžela 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.08 0.253
5 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.10 0.231
Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNF 0.353
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 14:40) Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 NL 21.34 0.289
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.56 0.184
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.70 0.229
4 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.83 0.194
5 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 21.86 0.305
6 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 21.91 0.270
7 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.93 0.240
8 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 22.46 0.156
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 25.6.2017 - 11:30) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.12 Q 0.165
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.17 Q 0.154
3 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.03 0.235
4 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 6 23.17 0.261
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.63 0.148
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 25.6.2017 - 11:30) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.05 Q 0.182
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.59 Q 0.184
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 22.77 q 0.220
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 22.96 0.263
5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.10 0.402
6 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 23.64 0.282
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 25.6.2017 - 11:30) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.09 Q 0.226
2 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.28 Q 0.162
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 22.62 q 0.218
4 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 23.00 0.228
5 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.18 0.421
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 23.43 0.249
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 14:30) Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.45 0.150
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 21.92 0.212
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 22.05 0.161
4 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 22.12 0.216
5 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 22.13 0.224
6 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.51 0.179
7 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 22.66 0.383
8 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22.94 0.194
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 14:20) Vítr: +3.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 23.91 0.380
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 24.68 0.215
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.83 0.263
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 24.90 0.249
5 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 25.56 0.356
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 25.77 0.243
7 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.95 0.214
8 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 26.78 0.219
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 25.6.2017 - 11:15) Vítr: +4.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 24.50 Q 0.329
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 25.58 Q 0.204
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 25.62 q 0.209
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 25.95 q 0.249
5 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 26.11 0.421
6 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.28 0.169
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.42 0.158
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 25.6.2017 - 11:15) Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.86 Q 0.252
2 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 25.73 Q 0.331
3 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 26.28 0.239
4 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.99 0.195
5 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 27.03 0.298
6 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 27.45 0.398
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 25.6.2017 - 11:15) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.84 Q 0.193
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 25.67 Q 0.195
3 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 26.51 0.242
4 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 26.78 0.292
5 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 26.90 0.284
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.63 0.190
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 25.6.2017 - 11:00) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 25.56 Q 0.271
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 25.92 Q 0.540
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.26 0.262
4 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 26.36 0.200
5 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.36 0.231
6 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 26.63 0.220
Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DQ 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 25.6.2017 - 11:00) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 25.14 Q 0.269
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.42 Q 0.218
3 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 25.44 q 0.159
4 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 25.92 0.392
5 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 26.08 0.396
6 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.30 0.291
7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 26.38 0.272
8 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 26.82 0.260
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 25.6.2017 - 11:00) Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 25.49 Q 0.183
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 25.59 Q 0.204
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 25.60 q 0.346
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 25.91 0.233
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 25.96 0.156
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 26.32 0.225
7 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 26.35 0.276
8 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.50 0.526
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 25.6.2017 - 11:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.22 25.87
3 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 26.06
4 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.46
5 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 25.51
6 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 25.99
7 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.23
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 14:10) Vítr: +3.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 24.35 0.311
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 24.98 0.214
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.11 0.175
4 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.33 0.160
5 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 25.48 0.219
6 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1 25.72 0.143
7 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 25.86 0.164
8 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 25.93 0.226
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 NL 47.54 0.210
2 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 47.95 0.267
3 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 48.24 0.292
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 48.79 0.309
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 49.39 0.216
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.54 0.184
7 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 7 50.28 0.340
8 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 50.59 0.179
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 48.69 Q 0.314
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 49.28 Q 0.247
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 49.83 q 0.286
4 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 50.46 0.198
5 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 51.06 0.257
6 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 51.36 0.305
7 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 51.55 0.224
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 48.24 Q 0.265
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 49.09 Q 0.234
3 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 49.94 q 0.307
4 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 50.18 0.269
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 51.74 0.247
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 48.97 Q 0.261
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 50.30 Q 0.338
3 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 50.71 0.305
4 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 51.18 0.338
5 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.94 0.246
Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.25 0.220
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 7 49.47 0.258
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 49.76 0.253
4 Adam HavlasAdam Havlas 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 49.82 0.312
5 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 2 50.31 0.253
6 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 50.46 0.245
7 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 51.57 0.238
8 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 8 51.93 0.315
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 51.50 Q 0.327
2 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 5 51.59 Q 0.218
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 52.11 0.237
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 52.13 0.295
5 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 52.82 0.193
6 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 53.92 0.305
7 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 54.12 0.198
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.98 Q 0.203
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 50.33 Q 0.291
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 6 50.58 q 0.237
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 51.31 q 0.331
5 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 51.60 0.328
6 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 51.91 0.252
7 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 52.64 0.195
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 50.61 Q 0.292
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 4 50.74 Q 0.215
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 51.36 0.344
4 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 51.78 0.360
5 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 52.09 0.359
6 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 52.54 0.209
7 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 53.16 0.205
Celkem 7 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 16:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 57.02 Q 0.267
2 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 58.23 Q 0.192
3 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 58.53 q 0.300
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 60.10 0.503
5 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.82 0.290
6 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 61.23 0.460
7 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 61.67 0.282
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 16:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 57.09 Q 0.192
2 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 57.57 Q 0.269
3 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 60.10 q 0.326
4 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 60.56 0.614
5 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 61.89 0.414
6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 64.50 0.421
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 16:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 58.52 Q 0.197
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.77 Q 0.205
3 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 60.52 0.460
4 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 60.60 0.254
5 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 61.76 0.244
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 55.50 0.278
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 55.87 0.365
3 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 57.02 0.205
4 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 57.09 0.295
5 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 57.78 0.274
6 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 59.19 0.281
7 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 59.35 0.331
8 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 60.33 0.508
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 12:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 6 56.56 0.275
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 57.04 0.253
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 57.28 0.278
4 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 57.52 0.299
5 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 57.86 0.537
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 58.19 0.200
7 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 58.80 0.408
Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 DNF 0.407
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 57.43 Q 0.437
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.36 Q 0.455
3 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 58.54 0.197
4 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 58.84 0.316
5 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 59.25 0.287
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 60.64 0.367
7 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 60.99 0.282
Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 57.36 Q 0.306
2 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 57.38 Q 0.413
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 57.66 q 0.497
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 58.53 q 0.316
5 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 58.63 0.227
6 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 58.92 0.312
7 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 60.98 0.369
8 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 62.14 0.198
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 5 56.78 Q 0.296
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 57.20 Q 0.319
3 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 59.10 0.205
4 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 59.83 0.303
5 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 60.93 0.202
6 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 61.43 0.261
7 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 61.90 0.384
8 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 62.04 0.288
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 14:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 1:59.30 Q
2 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:00.22 Q
3 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:00.56
4 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:01.04
5 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:02.04
6 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:05.36
7 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:09.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 14:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 1:57.95 Q
2 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 1:58.24 Q
3 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 1:58.80 q
4 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:59.76
5 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:02.32
6 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:05.64
7 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:11.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 14:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 1:57.73 Q
2 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:58.04 Q
3 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:58.55 q
4 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:59.12
5 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:00.44
6 Jan HalberštátJan Halberštát 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:00.52
7 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:01.78
Celkem 7 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 NL 1:49.72
2 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 1:54.92
3 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 1:55.15
4 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:56.37
5 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:58.19
6 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:58.59
7 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 1:58.73
8 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 1:58.81
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 1:59.92
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:00.68
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:01.21
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:01.71
5 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:03.79
6 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:05.68
7 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:07.01
8 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 7 2:09.74
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:01.69 Q
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:01.83 Q
3 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:02.16
4 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 2:03.06
5 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:03.91
6 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 7 2:05.07
7 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:05.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:58.45 Q
2 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:58.87 Q
3 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 1:59.27 q
4 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 1:59.90 q
5 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:01.28
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:01.92
7 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:05.34
8 Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:06.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 1:59.38 Q
2 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 7 1:59.43 Q
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:00.44
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:00.91
5 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:01.05
6 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:03.87
7 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK LovosiceASK Lovosice 8 2:05.95
8 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:10.30
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:15.76 Q
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 2:15.91 Q
3 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:17.21 Q
4 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:17.73 q
5 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:26.72
6 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:29.78
7 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 8 2:30.25
Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:15.23 Q
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:16.83 Q
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:17.76 Q
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:18.73 q
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:21.70
6 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:28.32
7 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:36.48
Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:15.14
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:15.35
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:15.83
4 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:17.88
5 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:19.90
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:20.50
7 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 2:20.77
8 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:21.33
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:21.80 Q
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:22.02 Q
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:22.26 Q
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:22.43
5 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:23.54
6 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 2:24.07
7 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 1 2:27.12
8 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:28.33
9 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:28.79
10 Ester KvirencováEster Kvirencová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:47.53
Celkem 10 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 2:17.77 Q
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:17.95 Q
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:18.13 Q
4 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:19.50 q
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:20.40 q
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:24.40
7 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:24.93
8 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:26.80
9 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:27.40
10 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 2:27.74
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 13:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 NL 2:08.59
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:12.76
3 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:13.27
4 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:14.53
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:14.72
6 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:17.89
7 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 2:20.30
8 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:22.13
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 12:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:54.59
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 3:54.74
3 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:01.63
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:04.04
5 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 4:05.64
6 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 4:08.91
7 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 4:09.13
8 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 4:10.68
9 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 4:11.06
10 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 4:11.13
11 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 4:13.50
12 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:14.79
13 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14 4:19.17
Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 12:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:10.59
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 4:13.26
3 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 4:14.12
4 David KlíčDavid Klíč 00 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 4:16.45
5 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 4:21.16
6 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 4:22.48
7 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 4:23.34
8 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 4:24.56
9 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 4:26.03
10 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 4:29.49
11 Michael SchützMichael Schütz 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 4:31.73
12 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 14 4:31.73
13 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 4:33.86
14 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 15 4:34.94
15 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 13 4:46.45
Celkem 15 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 11:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 4:38.87
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:39.36
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 4:40.43
4 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:45.34
5 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 4:54.59
6 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 5 4:58.22
7 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 5:05.51
8 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 5:10.10
9 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 10 5:15.94
10 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 5:20.97
11 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 5:31.75
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 4:43.05
2 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 4:45.35
3 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:46.07
4 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 4:49.68
5 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:53.64
6 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 5:00.88
7 Hana TrojanováHana Trojanová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 5:01.34
8 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 5:02.26
9 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 5:03.09
10 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 5:09.26
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08:48.72
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08:49.16
3 David KlíčDavid Klíč 00 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 09:07.47
4 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 09:13.66
5 Jan GajdaJan Gajda 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 09:18.86
6 Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09:18.91
7 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13 09:19.35
8 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 09:19.68
9 Michal BořánekMichal Bořánek 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09:22.34
10 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17 09:28.63
11 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14 09:28.74
12 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21 09:37.92
13 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 09:42.64
14 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 09:44.31
15 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 16 09:46.03
16 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 09:47.75
17 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19 09:47.90
18 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18 09:49.48
19 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 24 09:50.45
20 Marek EfenbergerMarek Efenberger 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 23 09:53.18
21 Michael SchützMichael Schütz 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22 10:00.13
22 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20 10:03.57
23 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 2 10:03.79
24 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25 10:04.40
Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
Celkem 25 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 10:04.63
2 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10:08.76
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 10:15.98
4 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 5 10:37.59
5 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10:38.00
6 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 10:38.11
7 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 10:42.79
8 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10:55.74
9 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 11:10.16
10 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 11:26.48
11 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 11:42.29
12 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 12:01.54
13 Tereza KalousováTereza Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 14 12:03.09
14 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 12:13.54
15 Natálie VíškováNatálie Víšková 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 16 12:26.26
16 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 12:29.25
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 09:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10:18.17
2 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10:23.73
3 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 10:27.28
4 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10:33.93
5 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 10:37.52
6 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 10:38.36
7 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 10 10:43.53
8 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10:50.76
9 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10:51.52
10 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 10:56.71
11 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13 11:06.28
12 Hana TrojanováHana Trojanová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 11:13.59
13 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 11:15.77
14 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 11:23.96
15 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 11:46.32
Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12 DNF
Celkem 16 závodníků

5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 15:51.90
2 Matěj KonvalinkaMatěj Konvalinka 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 15:53.92
3 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 15:54.77
4 Michael JakůbekMichael Jakůbek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 15:55.39
5 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 16:13.00
6 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 16:15.86
7 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 16:29.58
8 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 16:41.40
9 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 16:47.13
10 Filip ČechFilip Čech 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 16:56.59
11 Michal StarýMichal Starý 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12 16:59.14
12 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 16:59.25
13 Patrik RybníčekPatrik Rybníček 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17 17:03.99
14 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 17:05.58
15 Gabriel ŠtěpánekGabriel Štěpánek 99 JAC BrnoJAC Brno 15 18:17.81
Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 DNS
Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 DNF
Celkem 17 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 14:40) Vítr: +5.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.66 Q 0.232
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.37 Q 0.189
3 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.42 q 0.157
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 15.68 0.197
5 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 15.83 0.363
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 16.78 0.220
Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DQ 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 14:40) Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.12 Q 0.216
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.45 Q 0.195
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.95 q 0.374
4 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 15.87 0.356
5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 16.01 0.410
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.09 0.391
7 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 17.11 0.390
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF 0.205
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 14:40) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.40 Q 0.170
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.52 Q 0.208
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.03 0.204
4 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.27 0.202
5 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 17.01 0.174
6 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 17.43 0.203
7 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 21.99 0.391
8 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 35.01 0.243
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 15:55) Vítr: +3.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 13.70 0.231
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.16 0.176
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 14.23 0.170
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.36 0.205
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.54 0.232
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.66 0.191
7 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 15.09 0.345
8 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 15.37 0.367
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 14:25) Vítr: +4.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4 13.38 Q 0.177
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 13.90 Q 0.188
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 14.48 0.375
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 14.48 0.205
5 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 14.55 0.246
6 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 14.75 0.240
7 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.96 0.216
8 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 14.97 0.221
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 14:25) Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.64 Q 0.198
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 14.29 Q 0.581
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 14.43 0.223
4 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 14.70 0.180
5 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.80 0.165
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 14.82 0.458
7 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 15.00 0.300
Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 14:25) Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 13.85 Q 0.165
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.12 Q 0.168
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 14.18 q 0.166
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 14.34 q 0.192
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.54 0.409
6 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 14.95 0.352
7 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.99 0.407
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 15.39 0.199
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 15:45) Vítr: +5.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4 13.08 0.220
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 13.58 0.202
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.75 0.152
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 13.77 0.158
5 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 14.01 0.182
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 14.27 0.186
7 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 40.37 0.565
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 15:10) Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.87 Q 0.176
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.46 Q 0.206
3 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.64 q 0.354
4 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 15.26 0.157
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 17.26 0.175
David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Matěj KulkaMatěj Kulka 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 DQ 168.7b 0.205
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 15:10) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.21 Q 0.186
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.51 Q 0.183
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.35 0.209
4 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 15.51 0.186
5 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 16.67 0.186
Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 15:10) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 14.45 Q 0.207
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.46 Q 0.175
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.08 q 0.195
4 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 15.59 0.263
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 15.67 0.215
6 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 18.18 0.212
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 16:15) Vítr: +5.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.72 0.175
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.02 0.160
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.08 0.115
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 14.28 0.198
5 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.36 0.198
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.81 0.163
7 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 14.93 0.171
8 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.16 0.358
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 16:05) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NL 13.88 0.163
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.89 0.125
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 14.28 0.167
4 Matěj BenešMatěj Beneš 01 JAC BrnoJAC Brno 2 14.35 0.167
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.42 0.180
6 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.43 0.169
7 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DQ 168.7b 0.316
Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DQ 168.7b 0.162
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 14:55) Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 14.18 Q 0.152
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.38 Q 0.150
3 Matěj BenešMatěj Beneš 01 JAC BrnoJAC Brno 6 14.57 q 0.161
4 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.74 q 0.161
5 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 15.04 0.153
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 15.58 0.169
Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 14:55) Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 NL 14.11 Q 0.181
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 14.25 Q 0.249
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.76 0.317
4 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 14.77 0.177
5 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 JAC BrnoJAC Brno 6 15.02 0.174
6 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.77 0.194
7 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 16.60 0.188
8 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 17.14 0.248
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 14:55) Vítr: +2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 14.18 Q 0.151
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.59 Q 0.186
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.76 0.178
4 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.84 0.209
5 Václav ValachVáclav Valach 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 15.84 0.191
6 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 16.22 0.247
7 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 8 16.43 0.209
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNF 0.166
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 39.38 Q 0.225
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 JAC BrnoJAC Brno 6 40.23 Q 0.216
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 40.33 0.246
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 40.46 0.922
5 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 8 40.78 0.309
6 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 42.14 0.200
7 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 42.24 0.179
8 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 42.31 0.257
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 39.33 Q 0.176
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 39.61 Q 0.243
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 39.71 0.174
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 40.29 0.238
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 41.79 0.246
6 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 42.34 0.171
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DQ 168.7b 0.235
Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNF 0.379
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 NL 37.68 Q 0.134
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 38.73 Q 0.160
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 39.08 q 0.242
4 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 39.43 q 0.312
5 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 39.49 0.278
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 40.85 0.276
7 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 41.21 0.272
8 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1 42.77 0.273
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 NL 37.77 0.144
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 37.95 0.250
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 39.22 0.194
4 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 39.23 0.146
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 39.82 0.148
6 Matěj BenešMatěj Beneš 01 JAC BrnoJAC Brno 8 40.40 0.220
7 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 40.42 0.197
8 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 40.44 0.223
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5 NL 42.36 0.250
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 42.75 0.213
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 42.90 0.203
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 44.35 0.398
5 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 45.11 0.367
6 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 45.22 0.273
7 Nikola SojkováNikola Sojková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 46.30 0.149
Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNF 0.298
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 44.14 Q 0.273
2 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 44.37 q 0.260
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 45.28 q 0.455
4 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 46.15 0.390
5 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 47.04 0.580
6 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 47.31 0.143
7 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 48.05 0.423
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4 42.81 Q 0.177
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 46.98 0.270
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 47.40 0.478
4 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 50.02 0.176
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 DNS
Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 DNF 0.169
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 45.39 Q 0.166
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4 46.26 0.304
3 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 46.49 0.472
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 46.64 0.213
5 Aneta StrnádkováAneta Strnádková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 47.30 0.566
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 48.17 0.214
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.6.2017 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.89 Q 0.505
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.13 q 0.367
3 Nikola SojkováNikola Sojková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 45.45 q 0.271
4 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 46.58 0.219
5 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 47.86 0.288
6 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 47.89 0.476
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 NL 53.13 Q 0.240
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.90 Q 0.168
3 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 56.19 0.197
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 56.91 0.215
5 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 57.07 0.303
6 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 59.08 0.207
7 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 62.12 0.255
Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 NL 53.19 Q 0.246
2 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 54.84 Q 0.158
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 55.07 q 0.202
4 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 57.61 0.267
5 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 57.97 0.217
6 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 59.37 0.188
Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ 168.7a 0.149
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 NL 54.68 Q 0.315
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 55.18 Q 0.119
3 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 55.32 q 0.206
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.44 0.258
5 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 58.21 0.311
6 Jan JanečekJan Janeček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 7 59.22 0.146
7 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 60.45 0.129
8 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 8 61.15 0.155
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 12:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 52.12 0.285
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 54.31 0.291
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 54.35 0.310
4 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 56.20 0.278
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha