Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze
Jablonec nad Nisou (24. - 25. 6. 2017)skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.6.2017 - 16:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice |
99 | 16 | NL 7.61 +2.0 m/s | X +2.9 | X +2.2 | 7.09 +2.5 | 7.09 | X +2.3 | X +1.8 | 7.61 +2.0 | ||||||||
2 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 15 | 7.36 +3.3 m/s | 7.16 +1.2 m/s | 7.10 +3.9 | 7.23 +3.4 | X +3.3 | 7.23 | 7.22 +2.2 | 7.16 +1.2 | 7.36 +3.3 | |||||||
3 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 7 | 7.04 +1.9 m/s | 6.72 +2.7 | 6.80 +4.0 | 6.68 +3.5 | 6.80 | 6.82 +2.9 | 6.86 +2.9 | 7.04 +1.9 | ||||||||
4 |
Adam KubicaAdam Kubica
VSK Univerzita Brno |
98 | 13 | 6.96 +3.2 m/s | 6.90 +1.0 m/s | 6.74 +1.7 | 6.53 +1.0 | X +3.3 | 6.74 | 6.96 +3.2 | 6.90 +1.0 | 6.46 +2.1 | |||||||
5 |
Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
98 | 12 | 6.93 +1.9 m/s | 6.58 +3.3 | 6.53 +1.4 | 6.85 +3.0 | 6.85 | 6.88 +2.9 | 6.93 +1.9 | 6.58 +2.8 | ||||||||
6 |
Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 10 | 6.91 +3.6 m/s | 6.88 +1.7 m/s | 6.91 +3.6 | 6.61 +2.7 | 6.88 +1.7 | 6.91 | X +3.2 | 6.73 +1.7 | 6.79 +2.5 | |||||||
7 |
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 2 | 6.81 +2.3 m/s | 6.66 +1.8 m/s | X +1.7 | 6.66 +1.8 | 6.77 +2.3 | 6.77 | X +2.2 | X +2.8 | 6.81 +2.3 | |||||||
8 |
Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín |
99 | 4 | 6.75 +0.8 m/s | 6.45 +4.2 | 6.75 +0.8 | 6.67 +2.7 | 6.75 | X +3.3 | 5.76 +3.7 | 6.49 +2.8 | ||||||||
9 |
Matěj KašparMatěj Kašpar
AC Pardubice |
98 | 1 | 6.68 +2.0 m/s | 6.68 +2.0 | 6.44 +1.2 | 6.62 +3.0 | 6.68 | |||||||||||
10 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 14 | 6.64 +3.0 m/s | 6.52 +1.8 m/s | 6.64 +3.0 | 6.62 +2.7 | 6.52 +1.8 | 6.64 | ||||||||||
11 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 6 | 6.49 +1.6 m/s | 6.32 +1.7 | 6.44 +4.3 | 6.49 +1.6 | 6.49 | |||||||||||
12 |
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
99 | 5 | 6.46 +2.4 m/s | 6.40 +3.2 | 6.46 +2.4 | 6.28 +3.2 | 6.46 | |||||||||||
13 |
Dominik OrálekDominik Orálek
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 11 | 6.43 +2.6 m/s | 3.67 +1.3 m/s | 5.54 +2.9 | 6.43 +2.6 | 3.67 +1.3 | 6.43 | ||||||||||
14 |
Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s. |
99 | 8 | 6.34 +3.0 m/s | 6.24 +2.0 m/s | 6.24 +2.0 | 6.34 +3.0 | X +1.8 | 6.34 | ||||||||||
15 |
Filip SloukaFilip Slouka
JAC Brno |
99 | 9 | 6.21 +2.2 m/s | X +4.5 | 6.21 +2.2 | X +3.4 | 6.21 | |||||||||||
16 |
Dominik FajmonDominik Fajmon
AC Pardubice |
98 | 3 | 6.17 +3.3 m/s | 6.12 -0.1 m/s | 4.98 +2.8 | 6.12 -0.1 | 6.17 +3.3 | 6.17 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.6.2017 - 14:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan JirásekJan Jirásek
Atletika Jižní Město z.s. |
00 | 14 | 7.10 +3.9 m/s | 6.75 +1.9 m/s | 6.66+1.1 | 7.04+5.0 | 7.10+3.9 | 7.10 | 6.75+1.9 | - | X+3.8 | |||||||
2 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 15 | 7.05 +3.8 m/s | 6.71 +1.0 m/s | 6.66+3.2 | 6.72+4.2 | 6.71+1.0 | 6.72 | 6.96+2.4 | X+3.1 | 7.05+3.8 | |||||||
3 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 8 | 6.83 +3.0 m/s | 6.28+2.8 | 6.73+2.5 | X+2.9 | 6.73 | X+2.4 | 4.61+3.5 | 6.83+3.0 | ||||||||
4 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 16 | 6.79 +2.2 m/s | 6.72 +0.6 m/s | 6.79+2.2 | - | 6.72+0.6 | 6.79 | 6.58+2.1 | - | 6.75+3.6 | |||||||
5 |
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 13 | 6.77 +1.9 m/s | X+2.4 | 6.54+1.8 | X+2.3 | 6.54 | 6.59+2.6 | 6.77+1.9 | 6.65+2.1 | ||||||||
6 |
Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 11 | 6.75 +1.7 m/s | 6.40+0.8 | 6.50+5.3 | 6.45+1.6 | 6.50 | X+2.6 | 6.75+1.7 | - | ||||||||
7 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 9 | 6.54 +0.2 m/s | 5.96+1.3 | 6.54+0.2 | 6.20+1.7 | 6.54 | 6.43+3.9 | - | 6.49+2.5 | ||||||||
8 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 5 | 6.49 +3.6 m/s | 6.04 +2.0 m/s | 6.04+2.0 | 6.49+3.6 | 6.39+2.1 | 6.49 | X+2.3 | 6.42+3.1 | 5.54+2.6 | |||||||
9 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 7 | 6.18 +2.7 m/s | 6.06 +1.1 m/s | X+2.3 | 6.18+2.7 | 6.06+1.1 | 6.18 | ||||||||||
10 |
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 6 | 6.08 +3.0 m/s | 5.93+3.7 | 6.04+3.4 | 6.08+3.0 | 6.08 | |||||||||||
11 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s. |
00 | 1 | 6.07 +3.4 m/s | 5.81 +1.9 m/s | 5.81+1.9 | 6.07+3.4 | X+3.4 | 6.07 | ||||||||||
12 |
Vladimir KostičVladimir Kostič
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 2 | 5.84 +3.3 m/s | 5.82 -0.1 m/s | 5.84+3.3 | 4.74+4.0 | 5.82-0.1 | 5.84 | ||||||||||
13 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4 | 5.84 +3.0 m/s | 4.26+2.9 | 5.84+3.0 | X+0.8 | 5.84 | |||||||||||
14 |
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
01 | 3 | 5.72 +2.7 m/s | 5.62 +1.9 m/s | 5.62+1.9 | 3.90+1.8 | 5.72+2.7 | 5.72 | ||||||||||
15 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 12 | 5.21 +2.1 m/s | - | 5.21+2.1 | - | - | 5.21 | ||||||||||
16 |
Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s. |
01 | 10 | 5.00 +2.1 m/s | X+0.5 | X+2.0 | 5.00+2.1 | 5.00 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.6.2017 - 12:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 14 | 6.20 +2.5 m/s | 6.07 +1.9 m/s | X+5.2 | 5.90+1.8 | 5.81+1.8 | 5.90 | 6.07+1.9 | 6.20+2.5 | 6.16+2.1 | |||||||
2 |
Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp Brno |
99 | 15 | 6.19 +2.5 m/s | 6.06 +2.0 m/s | 6.19+2.5 | 5.92+3.4 | 5.85+2.6 | 6.19 | - | 6.06+2.0 | 5.79+4.0 | |||||||
3 |
Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno |
99 | 13 | 5.98 +2.0 m/s | 5.81+1.8 | 5.85+4.2 | 5.89+1.7 | 5.89 | X+3.9 | 5.98+2.0 | 5.93+1.9 | ||||||||
4 |
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | 12 | 5.77 +1.6 m/s | 5.77+1.6 | X+2.8 | 5.69+2.7 | 5.77 | 5.73+2.5 | X+3.0 | X+2.0 | ||||||||
5 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 9 | 5.77 +1.7 m/s | 5.64+2.3 | 5.46+2.1 | 5.44+2.2 | 5.64 | 5.65+1.5 | X+2.7 | 5.77+1.7 | ||||||||
6 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, z.s. |
98 | 8 | 5.69 +2.9 m/s | 5.63+3.4 | 5.50+3.3 | 5.67+2.4 | 5.67 | X+3.6 | 5.69+2.9 | 5.46+2.6 | ||||||||
7 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 10 | 5.65 +1.3 m/s | X+4.2 | 5.46+3.2 | 5.14+0.8 | 5.46 | X+3.0 | 5.51+2.9 | 5.65+1.3 | ||||||||
8 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 7 | 5.26 +0.1 m/s | 5.16+3.7 | 4.73+1.0 | 5.26+0.1 | 5.26 | - | - | - | ||||||||
9 |
Eliška HegrováEliška Hegrová
TJ Šumperk, z.s. |
98 | 11 | 5.26 +2.9 m/s | 5.26+2.9 | X+2.1 | X+1.6 | 5.26 | |||||||||||
10 |
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK Vítkovice |
99 | 3 | 5.21 +3.2 m/s | 4.34 +1.5 m/s | 5.21+3.2 | 4.34+1.5 | 5.03+2.2 | 5.21 | ||||||||||
11 |
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC Pardubice |
99 | 6 | 5.19 +1.2 m/s | X+2.3 | X+1.5 | 5.19+1.2 | 5.19 | |||||||||||
12 |
Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno |
98 | 5 | 5.11 +1.2 m/s | X+1.0 | 5.11+1.2 | X+2.9 | 5.11 | |||||||||||
13 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 4 | 5.08 +2.5 m/s | X+1.4 | 5.08+2.5 | X+1.5 | 5.08 | |||||||||||
14 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 2 | 5.04 +2.0 m/s | 4.73+0.2 | 5.04+2.0 | X+1.6 | 5.04 | |||||||||||
15 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 1 | 4.88 +2.7 m/s | X+2.2 | 4.88+2.7 | X+1.6 | 4.88 | |||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.6.2017 - 10:35) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 16 | 5.93 +3.1 m/s | 5.83 +1.9 m/s | 5.65+3.5 | 5.60+1.9 | 5.66+2.2 | 5.66 | X+1.8 | 5.83+1.9 | 5.93+3.1 | |||||||
2 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 11 | 5.84 +3.1 m/s | 5.60 +0.5 m/s | 5.48+4.1 | 5.72+2.5 | 5.60+0.5 | 5.72 | 5.64+2.6 | 5.84+3.1 | X | |||||||
3 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 12 | 5.80 +1.5 m/s | 5.80 +1.5 m/s | X+3.8 | 5.76+4.3 | 5.78+1.1 | 5.78 | 5.49+1.0 | 5.80+1.5 | X | |||||||
4 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AK Olymp Brno |
01 | 13 | 5.79 +3.2 m/s | 5.46+5.1 | 5.79+3.2 | 5.70+4.1 | 5.79 | 5.78+2.6 | 5.63+2.2 | X | ||||||||
5 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 15 | 5.76 +2.9 m/s | X+5.0 | 5.76+2.9 | X+3.6 | 5.76 | X+2.4 | X+2.8 | X | ||||||||
6 |
Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AKM Viktoria Plzeň |
00 | 4 | 5.68 +1.2 m/s | 5.68 +1.2 m/s | X+2.2 | 5.32+3.2 | 5.48+1.7 | 5.48 | X+2.9 | 5.68+1.2 | 5.44+2.1 | |||||||
7 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s. |
01 | 9 | 5.49 +3.0 m/s | X+2.3 | 5.27+2.7 | 5.49+3.0 | 5.49 | X+2.8 | X+4.1 | 5.36+2.3 | ||||||||
8 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 10 | 5.47 +3.9 m/s | 5.42 +0.7 m/s | 5.47+3.9 | 5.30+4.4 | 5.42+0.7 | 5.47 | 5.34+4.4 | 5.34+5.0 | 5.19-1.3 | |||||||
9 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 14 | 5.44 +2.9 m/s | - | X+3.5 | 5.44+2.9 | - | 5.44 | ||||||||||
10 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 6 | 5.31 +1.9 m/s | 5.31 +1.9 m/s | X+3.6 | 4.89+1.8 | 5.31+1.9 | 5.31 | ||||||||||
11 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 3 | 5.28 +2.5 m/s | 5.28+2.5 | 5.26+3.9 | 5.28+2.6 | 5.28 | |||||||||||
12 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 5.23 +2.5 m/s | 4.99+2.6 | 5.23+2.5 | X+2.3 | 5.23 | |||||||||||
13 |
Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice |
01 | 8 | 5.23 +3.8 m/s | X+2.6 | X+3.2 | 5.23+3.8 | 5.23 | |||||||||||
14 |
Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis Praha z.s. |
01 | 5 | 5.19 +2.4 m/s | 5.02 +1.4 m/s | 5.04+3.4 | 5.19+2.4 | 5.02+1.4 | 5.19 | ||||||||||
15 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva Rakovník |
00 | 7 | 5.14 +2.7 m/s | 5.14+2.7 | 4.85+3.2 | X+3.3 | 5.14 | |||||||||||
16 |
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | 5.05 +3.2 m/s | X+2.9 | 5.05+3.2 | X+3.4 | 5.05 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |