výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Jablonec nad Nisou (24. - 25. 6. 2017)

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 16:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 16 NL 7.61 +2.0 m/s  +2.9 +2.27.09  +2.57.09 +2.3 +1.87.61  +2.0
2 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 15 7.36 +3.3 m/s 7.16 +1.2 m/s 7.10  +3.97.23  +3.4 +3.37.237.22  +2.27.16  +1.27.36  +3.3
3 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 7.04 +1.9 m/s 6.72  +2.76.80  +4.06.68  +3.56.806.82  +2.96.86  +2.97.04  +1.9
4 Adam KubicaAdam Kubica
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 13 6.96 +3.2 m/s 6.90 +1.0 m/s 6.74  +1.76.53  +1.0 +3.36.746.96  +3.26.90  +1.06.46  +2.1
5 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 12 6.93 +1.9 m/s 6.58  +3.36.53  +1.46.85  +3.06.856.88  +2.96.93  +1.96.58  +2.8
6 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 10 6.91 +3.6 m/s 6.88 +1.7 m/s 6.91  +3.66.61  +2.76.88  +1.76.91 +3.26.73  +1.76.79  +2.5
7 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 2 6.81 +2.3 m/s 6.66 +1.8 m/s  +1.76.66  +1.86.77  +2.36.77 +2.2 +2.86.81  +2.3
8 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
99 4 6.75 +0.8 m/s 6.45  +4.26.75  +0.86.67  +2.76.75 +3.35.76  +3.76.49  +2.8
9 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
98 1 6.68 +2.0 m/s 6.68  +2.06.44  +1.26.62  +3.06.68
10 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 14 6.64 +3.0 m/s 6.52 +1.8 m/s 6.64  +3.06.62  +2.76.52  +1.86.64
11 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6 6.49 +1.6 m/s 6.32  +1.76.44  +4.36.49  +1.66.49
12 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 5 6.46 +2.4 m/s 6.40  +3.26.46  +2.46.28  +3.26.46
13 Dominik OrálekDominik Orálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 11 6.43 +2.6 m/s 3.67 +1.3 m/s 5.54  +2.96.43  +2.63.67  +1.36.43
14 Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
99 8 6.34 +3.0 m/s 6.24 +2.0 m/s 6.24  +2.06.34  +3.0 +1.86.34
15 Filip SloukaFilip Slouka
JAC BrnoJAC Brno
99 9 6.21 +2.2 m/s  +4.56.21  +2.2 +3.46.21
16 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 3 6.17 +3.3 m/s 6.12 -0.1 m/s 4.98  +2.86.12  -0.16.17  +3.36.17
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan JirásekJan Jirásek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 14 7.10 +3.9 m/s 6.75 +1.9 m/s 6.66+1.17.04+5.07.10+3.97.106.75+1.9-X+3.8
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 15 7.05 +3.8 m/s 6.71 +1.0 m/s 6.66+3.26.72+4.26.71+1.06.726.96+2.4X+3.17.05+3.8
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 8 6.83 +3.0 m/s 6.28+2.86.73+2.5X+2.96.73X+2.44.61+3.56.83+3.0
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 16 6.79 +2.2 m/s 6.72 +0.6 m/s 6.79+2.2-6.72+0.66.796.58+2.1-6.75+3.6
5 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 13 6.77 +1.9 m/s X+2.46.54+1.8X+2.36.546.59+2.66.77+1.96.65+2.1
6 Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 11 6.75 +1.7 m/s 6.40+0.86.50+5.36.45+1.66.50X+2.66.75+1.7-
7 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 9 6.54 +0.2 m/s 5.96+1.36.54+0.26.20+1.76.546.43+3.9-6.49+2.5
8 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 5 6.49 +3.6 m/s 6.04 +2.0 m/s 6.04+2.06.49+3.66.39+2.16.49X+2.36.42+3.15.54+2.6
9 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 6.18 +2.7 m/s 6.06 +1.1 m/s X+2.36.18+2.76.06+1.16.18
10 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 6 6.08 +3.0 m/s 5.93+3.76.04+3.46.08+3.06.08
11 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 1 6.07 +3.4 m/s 5.81 +1.9 m/s 5.81+1.96.07+3.4X+3.46.07
12 Vladimir KostičVladimir Kostič
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 2 5.84 +3.3 m/s 5.82 -0.1 m/s 5.84+3.34.74+4.05.82-0.15.84
13 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4 5.84 +3.0 m/s 4.26+2.95.84+3.0X+0.85.84
14 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 3 5.72 +2.7 m/s 5.62 +1.9 m/s 5.62+1.93.90+1.85.72+2.75.72
15 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 12 5.21 +2.1 m/s - 5.21+2.1--5.21
16 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 10 5.00 +2.1 m/s X+0.5X+2.05.00+2.15.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 14 6.20 +2.5 m/s 6.07 +1.9 m/s X+5.25.90+1.85.81+1.85.906.07+1.96.20+2.56.16+2.1
2 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 15 6.19 +2.5 m/s 6.06 +2.0 m/s 6.19+2.55.92+3.45.85+2.66.19-6.06+2.05.79+4.0
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 13 5.98 +2.0 m/s 5.81+1.85.85+4.25.89+1.75.89X+3.95.98+2.05.93+1.9
4 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 12 5.77 +1.6 m/s 5.77+1.6X+2.85.69+2.75.775.73+2.5X+3.0X+2.0
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 9 5.77 +1.7 m/s 5.64+2.35.46+2.15.44+2.25.645.65+1.5X+2.75.77+1.7
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
98 8 5.69 +2.9 m/s 5.63+3.45.50+3.35.67+2.45.67X+3.65.69+2.95.46+2.6
7 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10 5.65 +1.3 m/s X+4.25.46+3.25.14+0.85.46X+3.05.51+2.95.65+1.3
8 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 7 5.26 +0.1 m/s 5.16+3.74.73+1.05.26+0.15.26---
9 Eliška HegrováEliška Hegrová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
98 11 5.26 +2.9 m/s 5.26+2.9X+2.1X+1.65.26
10 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3 5.21 +3.2 m/s 4.34 +1.5 m/s 5.21+3.24.34+1.55.03+2.25.21
11 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC PardubiceAC Pardubice
99 6 5.19 +1.2 m/s X+2.3X+1.55.19+1.25.19
12 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 5 5.11 +1.2 m/s X+1.05.11+1.2X+2.95.11
13 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4 5.08 +2.5 m/s X+1.45.08+2.5X+1.55.08
14 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 2 5.04 +2.0 m/s 4.73+0.25.04+2.0X+1.65.04
15 Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 1 4.88 +2.7 m/s X+2.24.88+2.7X+1.64.88
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 10:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 16 5.93 +3.1 m/s 5.83 +1.9 m/s 5.65+3.55.60+1.95.66+2.25.66X+1.85.83+1.95.93+3.1
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 11 5.84 +3.1 m/s 5.60 +0.5 m/s 5.48+4.15.72+2.55.60+0.55.725.64+2.65.84+3.1X
3 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 12 5.80 +1.5 m/s 5.80 +1.5 m/s X+3.85.76+4.35.78+1.15.785.49+1.05.80+1.5X
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 13 5.79 +3.2 m/s 5.46+5.15.79+3.25.70+4.15.795.78+2.65.63+2.2X
5 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 15 5.76 +2.9 m/s X+5.05.76+2.9X+3.65.76X+2.4X+2.8X
6 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 4 5.68 +1.2 m/s 5.68 +1.2 m/s X+2.25.32+3.25.48+1.75.48X+2.95.68+1.25.44+2.1
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 9 5.49 +3.0 m/s X+2.35.27+2.75.49+3.05.49X+2.8X+4.15.36+2.3
8 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 10 5.47 +3.9 m/s 5.42 +0.7 m/s 5.47+3.95.30+4.45.42+0.75.475.34+4.45.34+5.05.19-1.3
9 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 14 5.44 +2.9 m/s - X+3.55.44+2.9-5.44
10 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 6 5.31 +1.9 m/s 5.31 +1.9 m/s X+3.64.89+1.85.31+1.95.31
11 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 3 5.28 +2.5 m/s 5.28+2.55.26+3.95.28+2.65.28
12 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 5.23 +2.5 m/s 4.99+2.65.23+2.5X+2.35.23
13 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 8 5.23 +3.8 m/s X+2.6X+3.25.23+3.85.23
14 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 5 5.19 +2.4 m/s 5.02 +1.4 m/s 5.04+3.45.19+2.45.02+1.45.19
15 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 7 5.14 +2.7 m/s 5.14+2.74.85+3.2X+3.35.14
16 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 5.05 +3.2 m/s X+2.95.05+3.2X+3.45.05
Celkem 16 závodníků