výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Jablonec nad Nisou (24. - 25. 6. 2017)

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 14:40) Vítr: +5.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.66 Q 0.232
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.37 Q 0.189
3 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.42 q 0.157
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 15.68 0.197
5 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 15.83 0.363
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 16.78 0.220
Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DQ 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 14:40) Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.12 Q 0.216
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.45 Q 0.195
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.95 q 0.374
4 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 15.87 0.356
5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 16.01 0.410
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.09 0.391
7 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 17.11 0.390
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF 0.205
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 14:40) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.40 Q 0.170
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.52 Q 0.208
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.03 0.204
4 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.27 0.202
5 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 17.01 0.174
6 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 17.43 0.203
7 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 21.99 0.391
8 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 35.01 0.243
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.66 Q 0.232
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.12 Q 0.216
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.37 Q 0.189
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.40 Q 0.170
5 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.42 q 0.157
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.45 Q 0.195
7 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.52 Q 0.208
8 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.95 q 0.374
9 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.03 0.204
10 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.27 0.202
11 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 15.68 0.197
12 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 15.83 0.363
13 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 15.87 0.356
14 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 16.01 0.410
15 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.09 0.391
16 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 16.78 0.220
17 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 17.01 0.174
18 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 17.11 0.390
19 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 17.43 0.203
20 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 21.99 0.391
21 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 35.01 0.243
Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DQ 162.7
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF 0.205

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 15:55) Vítr: +3.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 13.70 0.231
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.16 0.176
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 14.23 0.170
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.36 0.205
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.54 0.232
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.66 0.191
7 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 15.09 0.345
8 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 15.37 0.367
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.6.2017 - 14:25) Vítr: +4.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4 13.38 Q 0.177
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 13.90 Q 0.188
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 14.48 0.375
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 14.48 0.205
5 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 14.55 0.246
6 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 14.75 0.240
7 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.96 0.216
8 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 14.97 0.221
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.6.2017 - 14:25) Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.64 Q 0.198
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 14.29 Q 0.581
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 14.43 0.223
4 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 14.70 0.180
5 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.80 0.165
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 14.82 0.458
7 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 15.00 0.300
Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.6.2017 - 14:25) Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 13.85 Q 0.165
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.12 Q 0.168
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 14.18 q 0.166
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 14.34 q 0.192
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.54 0.409
6 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 14.95 0.352
7 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.99 0.407
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 15.39 0.199
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4 13.38 Q 0.177
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.64 Q 0.198
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 13.85 Q 0.165
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 13.90 Q 0.188
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.12 Q 0.168
6 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 14.18 q 0.166
7 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 14.29 Q 0.581
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 14.34 q 0.192
9 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 14.43 0.223
10 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 14.48 0.375
11 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 14.48 0.205
12 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.54 0.409
13 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 14.55 0.246
14 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 14.70 0.180
15 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 14.75 0.240
16 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.80 0.165
17 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 14.82 0.458
18 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 14.95 0.352
19 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.96 0.216
20 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 14.97 0.221
21 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.99 0.407
22 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 15.00 0.300
23 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 15.39 0.199
Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DQ 162.7

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 15:45) Vítr: +5.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4 13.08 0.220
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 13.58 0.202
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.75 0.152
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 13.77 0.158
5 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 14.01 0.182
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 14.27 0.186
7 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 40.37 0.565
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 8 závodníků