výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní olympiáda dětí a mládeže

Brno (26. - 29. 6. 2017)

Skok vysoký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace a (po, 26.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.112.142.17
1= Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Plzeňský krajPlzeňský kraj
02 1.70 --ooo
1= Radim MlečkaRadim Mlečka
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
03 1.70 -oooo
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 1.70 --o-xo
4= Jan VicherJan Vicher
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
02 1.70 oooxoxo
4= Adam ŽákAdam Žák
Praha, hlavní městoPraha, hlavní město
02 1.70 --xooxo
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
02 1.70 -ooxoxxo
7 Ondřej BuráňOndřej Buráň
Zlínský krajZlínský kraj
03 1.65 ooxooxxx
8 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
03 1.65 --xoxoxxx
9 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
Liberecký krajLiberecký kraj
03 1.65 oooxxoxxx
10 Filip MocFilip Moc
Středočeský krajStředočeský kraj
03 1.60 oxxooxxx
Poznámky/pokusy:
" Kvalifikační limit: 170cm
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace b (po, 26.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.112.142.17
1= Jakub MarečekJakub Mareček
Pardubický krajPardubický kraj
02 1.70 ---oo
1= Jakub BělíkJakub Bělík
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
02 1.70 ---oo
3= Vojtěch KloudVojtěch Kloud
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
02 1.70 --ooxo
3= Stanislav BělkaStanislav Bělka
Středočeský krajStředočeský kraj
02 1.70 -oooxo
5 František NovotnýFrantišek Novotný
Pardubický krajPardubický kraj
03 1.70 --oxoxo
6 Martin VeselýMartin Veselý
Ústecký krajÚstecký kraj
02 1.70 -oooxxo
7 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
Ústecký krajÚstecký kraj
02 1.70 -ooxoxxo
8 Michal BujdákMichal Bujdák
Zlínský krajZlínský kraj
03 1.65 -oxooxxx
9 Bohumil SakBohumil Sak
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 1.60 oxoxoxxx
10 Patrik VašutPatrik Vašut
Olomoucký krajOlomoucký kraj
02 1.60 -oxxoxxx
Ondřej BeníčekOndřej Beníček
Liberecký krajLiberecký kraj
02 NM -xxx
Poznámky/pokusy:
" Kvalifikační limit: 170cm
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 28.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.581.631.671.711.741.771.801.831.861.89
1 Jakub BělíkJakub Bělík
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
02 1.86 -ooooxxooxooxxx
2= Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Plzeňský krajPlzeňský kraj
02 1.83 -ooo-oxooxxx
2= Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 1.83 -o-o-oxooxxx
4 Jakub MarečekJakub Mareček
Pardubický krajPardubický kraj
02 1.80 ---oooxoxxx
5 Adam ŽákAdam Žák
Praha, hlavní městoPraha, hlavní město
02 1.77 oooxooxoxxx
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
02 1.77 oxooxxooxxoxxx
7 Stanislav BělkaStanislav Bělka
Středočeský krajStředočeský kraj
02 1.71 -xoooxxx
8= Martin VeselýMartin Veselý
Ústecký krajÚstecký kraj
02 1.71 -oxxoxxoxxx
8= František NovotnýFrantišek Novotný
Pardubický krajPardubický kraj
03 1.71 -oxxoxxoxxx
10= Jan VicherJan Vicher
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
02 1.67 oooxxx
10= Vojtěch KloudVojtěch Kloud
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
02 1.67 -ooxxx
12= Jindřich KořínekJindřich Kořínek
Ústecký krajÚstecký kraj
02 1.67 ooxxoxxx
12= Radim MlečkaRadim Mlečka
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
03 1.67 ooxxoxxx
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace a (po, 26.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.972.00
1= Matěj HyclMatěj Hycl
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 1.50 oooo
1= Jiří RadaJiří Rada
Ústecký krajÚstecký kraj
04 1.50 oooo
1= Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
VysočinaVysočina
04 1.50 -ooo
1= Dominik PavlataDominik Pavlata
Pardubický krajPardubický kraj
04 1.50 --oo
5 Daniel BarešDaniel Bareš
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1.50 oooxo
6 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 1.50 ooxxoxxo
7 Pavel NovosadPavel Novosad
Zlínský krajZlínský kraj
04 1.45 xoooxxx
8 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
Ústecký krajÚstecký kraj
04 1.40 ooxxx
9 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Praha, hlavní městoPraha, hlavní město
04 1.35 oxxx
10 Daniel KhýrDaniel Khýr
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 1.35 xoxxx
Poznámky/pokusy:
" Kvalifikační limit: 150cm
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace b (po, 26.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.972.00
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Pardubický krajPardubický kraj
04 1.50 -ooo
2 Pavel KrausPavel Kraus
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 1.50 -oxoo
3= Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 1.50 -ooxo
3= Richard ŠenkRichard Šenk
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 1.50 oooxo
5= Jakub KuhnJakub Kuhn
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 1.50 -ooxxo
5= Michael ŠteflMichael Štefl
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1.50 xoooxxo
5= Albert MatějkaAlbert Matějka
Praha, hlavní městoPraha, hlavní město
04 1.50 oxooxxo
8 Marek MádloMarek Mádlo
Liberecký krajLiberecký kraj
04 1.45 oxoxxoxxx
9= Jakub PetrášJakub Petráš
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1.40 xooxxx
9= Matěj HápMatěj Háp
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 1.40 xooxxx
11 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 1.40 xoxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Kvalifikační limit: 150cm
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 27.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.421.461.501.541.571.601.631.661.691.721.75
1 Richard ŠenkRichard Šenk
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 1.72 --oxo-oooooxxx
2 Dominik PavlataDominik Pavlata
Pardubický krajPardubický kraj
04 1.72 --ooooxoooxxoxxx
3 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Pardubický krajPardubický kraj
04 1.63 -oooxxoxxoxxoxxx
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
VysočinaVysočina
04 1.60 oooxxoxxoxoxxx
5 Jiří RadaJiří Rada
Ústecký krajÚstecký kraj
04 1.60 oooxxoxxoxxoxxx
6 Pavel KrausPavel Kraus
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 1.57 oxoooxoxxx
7= Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 1.54 ooooxxx
7= Matěj HyclMatěj Hycl
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 1.54 ooooxxx
9 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 1.54 xooxoxxoxxx
10 Michael ŠteflMichael Štefl
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1.54 xxooxoxxoxxx
11 Daniel BarešDaniel Bareš
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1.50 ooxoxxx
12 Albert MatějkaAlbert Matějka
Praha, hlavní městoPraha, hlavní město
04 1.50 xoxoxxoxxx
Jakub KuhnJakub Kuhn
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 NM xxx
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace a (po, 26.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.531.56
1= Natálie OlivováNatálie Olivová
Středočeský krajStředočeský kraj
03 1.56 -oooo
1= Daniela VolnáDaniela Volná
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
02 1.56 --ooo
3 Magdalena SlavíkováMagdalena Slavíková
Ústecký krajÚstecký kraj
03 1.56 oooxoo
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
Zlínský krajZlínský kraj
03 1.56 -xooxxoo
5 Simona SvozilováSimona Svozilová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
02 1.56 -oooxo
6 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
VysočinaVysočina
02 1.53 ooooxxx
7= Karolína MáškováKarolína Mášková
Jihočeský krajJihočeský kraj
03 1.53 oxooxxoxxx
7= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
Ústecký krajÚstecký kraj
03 1.53 ooxoxxoxxx
9 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
Pardubický krajPardubický kraj
03 1.53 ooxxoxxoxxx
10 Barbora LánskáBarbora Lánská
Praha, hlavní městoPraha, hlavní město
02 1.50 oxoxoxxx
11 Erika ZahalukováErika Zahaluková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
02 1.45 oxoxxx
12 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
Liberecký krajLiberecký kraj
03 1.40 xxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Kvalifikační limit: 156cm
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace b (po, 26.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.531.56
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
03 1.56 --ooo
2= Ema KaletováEma Kaletová
Praha, hlavní městoPraha, hlavní město
02 1.56 --oxoo
2= Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
02 1.56 -xoooo
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
02 1.56 ooxxooo
5= Alice PřibylováAlice Přibylová
Středočeský krajStředočeský kraj
02 1.56 ooooxo
5= Julie KotalíkováJulie Kotalíková
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 1.56 ooooxo
7 Klára HercíkováKlára Hercíková
Liberecký krajLiberecký kraj
02 1.56 ooxoxxoxxo
8 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
Pardubický krajPardubický kraj
03 1.53 oooxoxxx
9 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
02 1.53 -xooxxoxxx
10 Valerie JankůValerie Janků
Zlínský krajZlínský kraj
02 1.50 o-xxoxxx
11 Karolína TomkováKarolína Tomková
VysočinaVysočina
03 1.50 xoxoxxoxxx
12 Sára ErbenováSára Erbenová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
03 1.45 ooxxx
Poznámky/pokusy:
" Kvalifikační limit: 156cm
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 28.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.441.491.531.561.591.621.651.681.71
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
02 1.68 -oooooxxoxoxxx
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
03 1.68 -ooooxooxxoxxx
3 Daniela VolnáDaniela Volná
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
02 1.65 --ooxoxxooxxx
4 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 1.65 oooooxxoxoxxx
5 Natálie OlivováNatálie Olivová
Středočeský krajStředočeský kraj
03 1.65 -o-ooxoxxoxxx
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
02 1.62 ooooxxoxxoxxx
7 Alice PřibylováAlice Přibylová
Středočeský krajStředočeský kraj
02 1.59 oooxooxxx
8 Simona SvozilováSimona Svozilová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
02 1.59 -oooxoxxx
9 Magdalena SlavíkováMagdalena Slavíková
Ústecký krajÚstecký kraj
03 1.59 ooooxxoxxx
10 Ema KaletováEma Kaletová
Praha, hlavní městoPraha, hlavní město
02 1.56 ooooxxx
11 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
Zlínský krajZlínský kraj
03 1.53 -xooxxx
12 Klára HercíkováKlára Hercíková
Liberecký krajLiberecký kraj
02 1.53 ooxoxxx
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace a (po, 26.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.43
1= Alena LevkováAlena Levková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 1.43 -ooooo
1= Klára KlementováKlára Klementová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 1.43 ---o-o
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1.43 -oooxoo
4= Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
Liberecký krajLiberecký kraj
04 1.43 --oooxo
4= Barbora KonečnáBarbora Konečná
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1.43 -o-ooxo
4= Lucie KlímováLucie Klímová
VysočinaVysočina
04 1.43 --oooxo
7 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1.43 --xoooxo
8 Barbora KeliárováBarbora Keliárová
VysočinaVysočina
04 1.43 -ooooxxo
9 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 1.43 oooxooxxo
10 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Pardubický krajPardubický kraj
04 1.35 -ooxoxxx
11 Zuzana BaškováZuzana Bašková
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 1.30 -ooxxx
12 Barbora BenešováBarbora Benešová
Ústecký krajÚstecký kraj
04 1.30 xooxxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Kvalifikační výška 143cm
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace b (po, 26.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.43
1= Tereza ProuzováTereza Prouzová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 1.43 ---ooo
1= Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 1.43 -ooooo
3 Natálie KottováNatálie Kottová
Liberecký krajLiberecký kraj
04 1.43 --oooxo
4 Eliška ČervenáEliška Červená
Pardubický krajPardubický kraj
04 1.43 --oxooxo
5= Tereza HanákováTereza Hanáková
Zlínský krajZlínský kraj
04 1.43 -oooxxoxo
5= Aneta KučerováAneta Kučerová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 1.43 oooxoxoxo
7= Stella ChaloupkováStella Chaloupková
Praha, hlavní městoPraha, hlavní město
04 1.40 oooxxoxoxxx
7= Petra ChalupováPetra Chalupová
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 1.40 oooxxoxoxxx
9 Nicole HůlováNicole Hůlová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1.35 --xoxoxxx
10 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
Karlovarský krajKarlovarský kraj
04 1.30 -ooxxx
11 Jolana AnderlováJolana Anderlová
Praha, hlavní městoPraha, hlavní město
04 1.30 oxooxxx
12 Simona PlosováSimona Plosová
Ústecký krajÚstecký kraj
04 1.25 -oxxx
Markéta LiškováMarkéta Lišková
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 NM -xxx
Poznámky/pokusy:
" Kvalifikační výška 143cm
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 27.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.321.361.401.441.481.511.541.571.60
1 Alena LevkováAlena Levková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 1.57 ooooooooxxx
2 Klára KlementováKlára Klementová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 1.57 --ooxooxxooxxx
3 Natálie KottováNatálie Kottová
Liberecký krajLiberecký kraj
04 1.57 -oxoooxxoxoxoxxx
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 1.54 --xooxoooxxx
5 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 1.54 ooooxooxxoxxx
6 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
Liberecký krajLiberecký kraj
04 1.51 o-oooxxoxxx
7 Lucie KlímováLucie Klímová
VysočinaVysočina
04 1.51 --xoxoxxoxxoxxx
8 Eliška ČervenáEliška Červená
Pardubický krajPardubický kraj
04 1.48 ooxooxoxxx
9 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1.44 -xooxoxxx
10 Aneta KučerováAneta Kučerová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 1.44 oooxxoxxx
11 Barbora KonečnáBarbora Konečná
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1.44 -xoxoxxoxxx
12 Tereza HanákováTereza Hanáková
Zlínský krajZlínský kraj
04 1.40 oooxxx
13 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1.40 ooxxoxxx
14 Barbora KeliárováBarbora Keliárová
VysočinaVysočina
04 1.36 xooxxx
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 DNS
Celkem 15 závodníků