výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen

Ostrava - Vítkovice (2. 7. 2017)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017 - 14:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 7 15.33 -0.3 m/s 14.68+0.214.59-0.215.33-0.315.3315.12-0.6X-1.4X-0.6 11.00
2 Lukáš KuncLukáš Kunc
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
91 10 15.00 +0.4 m/s 14.70-0.515.00+0.4X-0.215.0014.74-0.7X+0.314.93-0.6 9.00
3 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 9 14.97 +0.6 m/s 14.69-0.414.97+0.6X-0.514.97X-1.614.38+0.714.60-0.8 8.00
4 Ján ŠubaJán Šuba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 12 14.92 -0.8 m/s 14.69+1.314.45+0.414.67+0.514.6914.92-0.8X-0.1X-0.3 7.00
5 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 3 14.90 +0.8 m/s X-0.214.68-0.914.89+0.914.8914.85-0.6X14.90+0.8 6.00
6 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 11 14.88 +1.1 m/s 14.88+1.1X+0.1X-0.314.88--- 5.00
7 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 2 14.68 +1.2 m/s X-0.3X-1.114.68+1.214.68X-0.214.19-0.9X+0.0 4.00
8 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 8 14.63 +0.8 m/s 14.32+0.214.63+0.814.53-0.314.6314.37-0.314.37-0.614.62-0.6 3.00
9 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 6 14.23 -0.3 m/s 14.23-0.3X+0.0X-0.314.23 2.00
10 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1 13.57 +1.1 m/s X-1.1X+0.213.57+1.113.57 1.00
Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 4 DNS
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5 DNS
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017 - 13:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 3 NL 13.44 +0.3 m/s 13.44+0.3X+0.113.37+0.413.44X-0.2-- 11.00
2 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 14 13.42 -0.2 m/s 13.35+0.5X-0.313.27-0.613.3513.15+0.413.29-0.113.42-0.2 9.00
3 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 13 12.52 -0.1 m/s 12.46-0.7X-0.512.01-0.412.4612.52-0.1X+0.0X+0.0 8.00
4 Dominika HorniakováDominika Horniaková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 7 12.44 -0.9 m/s 12.44-0.912.41+1.212.07+1.212.44X-0.9X+0.3X+1.1 7.00
5 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 12 12.38 +0.4 m/s X-0.712.36-1.1-12.36X-0.9X-1.112.38+0.4 6.00
6 Anna ŠvecováAnna Švecová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 5 12.24 +0.3 m/s 11.76+1.5X+0.412.24+0.312.2411.85-0.411.43-1.0X-0.1 5.00
7 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 11 12.20 +1.2 m/s X+0.112.20+1.2X-0.412.20X+0.512.16+0.1X+1.2 4.00
8 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 10 12.00 -0.4 m/s 11.82+0.911.82+0.011.88+0.711.88X+0.212.00-0.411.88+1.4 3.00
9 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 9 11.86 -0.2 m/s X+0.011.86-0.2X+0.511.86 2.00
MB Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 6 11.70 +0.5 m/s X-0.7X+0.611.70+0.511.70
11 Kristýna MalířováKristýna Malířová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 4 11.64 +1.0 m/s X+1.111.64+1.0X+0.311.64 1.00
Eliška ChvílováEliška Chvílová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 2 DNS
Natálie LesnikováNatálie Lesniková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 8 NM
MB Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1 NM
Celkem 14 závodníků