výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen

Ostrava - Vítkovice (2. 7. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 3 časy (qA), dalších 6 časů (qB)

Rozběh 1 (ne, 2.7.2017 - 12:05) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.64 QA 0.170
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.69 qA 0.165
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.98 qB 0.148
4 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.04 qB 0.155
5 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.09 qB 0.188
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.17 0.141
MB Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 11.27 0.194
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.7.2017 - 12:05) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 940124 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.67 QA 0.167
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.81 qA 0.178
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.89 qA 0.159
4 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 961006 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.23 0.195
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.33 0.194
Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.7.2017 - 12:05) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.70 QA 0.167
2 Jakub MatúšJakub Matúš 960201 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.08 qB 0.184
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.09 qB 0.149
4 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.12 qB 0.207
5 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.16 0.160
6 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.47 0.225
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.64 QA 0.170
2 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 940124 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.67 QA 0.167
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.69 qA 0.165
4 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.70 QA 0.167
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.81 qA 0.178
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.89 qA 0.159
7 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.98 qB 0.148
8 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.04 qB 0.155
9 Jakub MatúšJakub Matúš 960201 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.08 qB 0.184
10 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.09 qB 0.188
11 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.09 qB 0.149
12 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.12 qB 0.207
13 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.16 0.160
14 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.17 0.141
15 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 961006 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.23 0.195
16 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 11.27 0.194
17 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.33 0.194
18 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.47 0.225
Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 2.7.2017 - 13:20) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.35 0.115 11.00
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.54 0.151 9.00
3 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 940124 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.57 0.190 8.00
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.61 0.163 7.00
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.61 0.170 6.00
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.77 0.142 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 2.7.2017 - 13:20) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.89 0.184 4.00
2 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.89 0.190 3.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.03 0.169 2.00
4 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11.12 0.217 1.00
5 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.16 0.176
Jakub MatúšJakub Matúš 960201 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.35 0.115 11.00
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.54 0.151 9.00
3 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 940124 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.57 0.190 8.00
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.61 0.163 7.00
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.61 0.170 6.00
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.77 0.142 5.00
7 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.89 0.184 4.00
8 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.89 0.190 3.00
9 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.03 0.169 2.00
10 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11.12 0.217 1.00
11 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.16 0.176
Jakub MatúšJakub Matúš 960201 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DQ 162.7

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 3 časy (qA), dalších 6 časů (qB)

Rozběh 1 (ne, 2.7.2017 - 11:50) Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.65 QA 0.180
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.98 qB 0.174
3 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.13 qB 0.143
4 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.42 qB 0.149
MB Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.58 0.150
6 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.17 0.147
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.7.2017 - 11:50) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.67 QA 0.175
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.68 qA 0.185
3 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.11 qB 0.325
4 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.80 0.190
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.90 0.229
Martina SchmidováMartina Schmidová 906207 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.7.2017 - 11:50) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.75 QA 0.184
2 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.89 qA 0.170
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.91 qA 0.146
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.29 qB 0.145
5 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.78 qB 0.165
6 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.84 0.174
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.65 QA 0.180
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.67 QA 0.175
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.68 qA 0.185
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.75 QA 0.184
5 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.89 qA 0.170
6 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.91 qA 0.146
7 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.98 qB 0.174
8 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.11 qB 0.325
9 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.13 qB 0.143
10 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.29 qB 0.145
11 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.42 qB 0.149
12 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.58 0.150
13 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.78 qB 0.165
14 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.80 0.190
15 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.84 0.174
16 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.90 0.229
17 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.17 0.147
Martina SchmidováMartina Schmidová 906207 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 2.7.2017 - 13:10) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.61 0.19O 11.00
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.66 0.205 9.00
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.69 0.223 8.00
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 11.73 0.175 7.00
5 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.96 0.160 6.00
Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 2.7.2017 - 13:10) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.97 0.200 4.00
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.04 0.195 3.00
3 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.15 0.326 2.00
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.19 0.141 1.00
5 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.39 0.225
Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.61 0.19O 11.00
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.66 0.205 9.00
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.69 0.223 8.00
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 11.73 0.175 7.00
5 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.96 0.160 6.00
6 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.97 0.200 4.00
7 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.04 0.195 3.00
8 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.15 0.326 2.00
9 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.19 0.141 1.00
10 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.39 0.225
Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS