výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen

Ostrava - Vítkovice (2. 7. 2017)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017 - 15:15) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.96 0.198 11.00
2 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.50 0.215 9.00
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.50 0.208 8.00
4 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 21.65 0.235 6.00
5 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.82 0.227 3.00
6 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.83 0.198 2.00
7 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.06 0.236
Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017 - 15:15) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 21.58 0.198 7.00
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 21.73 0.175 5.00
3 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.80 0.210 4.00
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.85 0.203 1.00
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.98 0.231
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 22.08 0.239
7 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 22.09 0.200
8 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.17 0.229
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 2.7.2017 - 15:15) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.60 0.315
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.66 0.331
3 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.74 0.398
MB Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 22.90 0.218
5 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.32 0.318
MB Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 23.68 0.322
7 Tomáš BočekTomáš Boček 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.85 0.215
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.96 0.198 11.00
2 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.50 0.215 9.00
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.50 0.208 8.00
4 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 21.58 0.198 7.00
5 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 21.65 0.235 6.00
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 21.73 0.175 5.00
7 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.80 0.210 4.00
8 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.82 0.227 3.00
9 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.83 0.198 2.00
10 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.85 0.203 1.00
11 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.98 0.231
12 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.06 0.236
13 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 22.08 0.239
14 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 22.09 0.200
15 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.17 0.229
16 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.60 0.315
17 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.66 0.331
18 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.74 0.398
19 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 22.90 0.218
20 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.32 0.318
21 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 23.68 0.322
22 Tomáš BočekTomáš Boček 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.85 0.215
Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017 - 15:05) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.44 0.427 11.00
2 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 23.69 0.177 9.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 23.71 0.210 8.00
4 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.86 0.206 7.00
5 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.94 0.160 6.00
6 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 24.34 0.286 5.00
7 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 24.60 0.170 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017 - 15:05) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.43 0.220 4.00
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.49 0.243 3.00
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 24.86 0.197 1.00
MB Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.94 0.199
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 26.72 0.230
6 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 27.43 0.210
Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.44 0.427 11.00
2 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 23.69 0.177 9.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 23.71 0.210 8.00
4 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.86 0.206 7.00
5 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.94 0.160 6.00
6 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 24.34 0.286 5.00
7 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.43 0.220 4.00
8 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.49 0.243 3.00
9 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 24.60 0.170 2.00
10 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 24.86 0.197 1.00
11 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.94 0.199
12 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 26.72 0.230
13 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 27.43 0.210
Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS