výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Evropský festival olympijských nadějí

Györ (24. - 29. 7. 2017)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 8 časů (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.7.2017 - 16:25) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stephan Skogheim KyeremehStephan Skogheim Kyeremeh 01 NorwayNorway 2 10.85 Q 0.167
2 Vesselin JivkovVesselin Jivkov 01 BulgariaBulgaria 4 10.90 Q 0.178
3 Vasileios PapamargaritisVasileios Papamargaritis 01 GreeceGreece 7 PB 10.91 q 0.170
4 Agostinho Rodrigo CordeiroAgostinho Rodrigo Cordeiro 01 PortugalPortugal 5 11.22 q 0.175
5 Matevz SustarsicMatevz Sustarsic 01 SloveniaSlovenia 6 PB 11.34 q 0.140
6 Samuel BeladicSamuel Beladic 02 SlovakiaSlovakia 3 11.40 0.189
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.7.2017 - 16:25) Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik WacheDominik Wache 01 GermanyGermany 6 PB 10.92 Q 0.163
2 Dominik Márk IllovszkyDominik Márk Illovszky 02 HungaryHungary 3 10.95 Q 0.180
3 Tobias DvorskyTobias Dvorsky 01 Czech RepublicCzech Republic 4 11.18 q 0.185
4 Edgaras RadzeviciusEdgaras Radzevicius 01 LithuaniaLithuania 5 11.37 0.204
5 Alakbar AzizovAlakbar Azizov 01 AzerbaijanAzerbaijan 7 11.56 0.183
6 José-Manuel GastaudJosé-Manuel Gastaud 01 MonacoMonaco 2 PB 12.71 0.207
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.7.2017 - 16:25) Vítr: -2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aurelien LarueAurelien Larue 01 FranceFrance 5 10.98 Q 0.230
2 Mirel Cristian StoicaMirel Cristian Stoica 01 RomaniaRomania 6 11.23 Q 0.155
3 Bayon Sergio RodriguezBayon Sergio Rodriguez 01 SpainSpain 8 11.26 q 0.175
4 Filip ChrostaFilip Chrosta 02 PolandPoland 4 11.30 q 0.206
5 Severi MantylaSeveri Mantyla 01 FinlandFinland 3 11.49 0.173
6 Davit SargsyanDavit Sargsyan 01 ArmeniaArmenia 2 11.92 0.220
7 Guri GjuljanGuri Gjuljan 01 AlbaniaAlbania 7 12.26 0.140
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.7.2017 - 16:25) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Enrico SancinEnrico Sancin 02 ItalyItaly 7 11.07 Q 0.154
2 Umut UysalUmut Uysal 01 TurkeyTurkey 5 11.08 Q 0.184
3 Louis QuiblierLouis Quiblier 01 SwitzerlandSwitzerland 4 11.25 q 0.174
4 Conor MoreyConor Morey 01 IrelandIreland 6 11.28 q 0.142
5 Alexei CulisAlexei Culis 01 MoldovaMoldova 2 11.53 0.209
6 Bosom Arnau RoigBosom Arnau Roig 02 AndorraAndorra 3 11.56 0.203
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.7.2017 - 17:50) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aurelien LarueAurelien Larue 01 FranceFrance 3 10.82 Q 0.229
2 Dominik Márk IllovszkyDominik Márk Illovszky 02 HungaryHungary 5 10.89 Q 0.195
3 Dominik WacheDominik Wache 01 GermanyGermany 4 10.93 Q 0.160
4 Umut UysalUmut Uysal 01 TurkeyTurkey 6 10.98 q 0.205
5 Filip ChrostaFilip Chrosta 02 PolandPoland 2 11.14 0.208
6 Tobias DvorskyTobias Dvorsky 01 Czech RepublicCzech Republic 8 11.20 0.171
7 Conor MoreyConor Morey 01 IrelandIreland 1 11.31 0.164
8 Agostinho Rodrigo CordeiroAgostinho Rodrigo Cordeiro 01 PortugalPortugal 7 11.46 0.184
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.7.2017 - 17:56) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stephan Skogheim KyeremehStephan Skogheim Kyeremeh 01 NorwayNorway 6 =PB 10.80 Q 0.171
2 Enrico SancinEnrico Sancin 02 ItalyItaly 3 10.88 Q 0.162
3 Vesselin JivkovVesselin Jivkov 01 BulgariaBulgaria 4 10.89 Q 0.197
4 Mirel Cristian StoicaMirel Cristian Stoica 01 RomaniaRomania 5 PB 10.93 q 0.190
5 Vasileios PapamargaritisVasileios Papamargaritis 01 GreeceGreece 8 11.03 0.165
6 Bayon Sergio RodriguezBayon Sergio Rodriguez 01 SpainSpain 1 PB 11.08 0.170
7 Louis QuiblierLouis Quiblier 01 SwitzerlandSwitzerland 7 11.13 0.185
8 Matevz SustarsicMatevz Sustarsic 01 SloveniaSlovenia 2 11.48 0.156
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 25.7.2017 - 18:05) Vítr: +4.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aurelien LarueAurelien Larue 01 FranceFrance 6 10.61 0.197
2 Stephan Skogheim KyeremehStephan Skogheim Kyeremeh 01 NorwayNorway 4 10.68 0.175
3 Enrico SancinEnrico Sancin 02 ItalyItaly 3 10.69 0.131
4 Dominik Márk IllovszkyDominik Márk Illovszky 02 HungaryHungary 5 10.73 0.173
5 Umut UysalUmut Uysal 01 TurkeyTurkey 2 10.78 0.194
6 Mirel Cristian StoicaMirel Cristian Stoica 01 RomaniaRomania 1 10.80 0.190
7 Vesselin JivkovVesselin Jivkov 01 BulgariaBulgaria 8 10.82 0.196
8 Dominik WacheDominik Wache 01 GermanyGermany 7 10.83 0.177
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 8 časů (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.7.2017 - 16:55) Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patience Jumbo-GulaPatience Jumbo-Gula 01 IrelandIreland 2 PB 11.94 Q 0.203
2 Kajsa KjellergrenKajsa Kjellergren 01 SwedenSweden 5 12.20 Q 0.170
3 Lent Lotte VanLent Lotte Van 01 BelgiumBelgium 7 12.30 q 0.142
4 Sorolla Elena DanielSorolla Elena Daniel 01 SpainSpain 3 12.42 q 0.178
5 Minttu-Maaria AlanenMinttu-Maaria Alanen 01 FinlandFinland 8 12.46 q 0.189
6 Yana ChornobaiYana Chornobai 02 UkraineUkraine 4 12.63 0.192
Selen TemureraSelen Temurera 02 TurkeyTurkey 6 DNF 0.321
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.7.2017 - 16:55) Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Yelena PekhtirevaYelena Pekhtireva 01 AzerbaijanAzerbaijan 2 12.27 Q 0.177
2 Ina KannenbergIna Kannenberg 01 AustriaAustria 3 12.31 Q 0.194
3 Deborah AgbeleseDeborah Agbelese 01 SwitzerlandSwitzerland 7 12.50 q 0.147
4 Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 5 12.58 0.195
5 Nitzan LevyNitzan Levy 01 IsraelIsrael 6 12.64 0.172
6 Maria Helene FagerliMaria Helene Fagerli 01 NorwayNorway 8 12.88 0.210
7 Moran Carlotta Meritxell MalagaMoran Carlotta Meritxell Malaga 02 AndorraAndorra 4 13.68 0.203
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.7.2017 - 16:55) Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gudbjorg Jona BjarnadottirGudbjorg Jona Bjarnadottir 01 IcelandIceland 4 12.20 Q 0.356
2 Constance TurpinConstance Turpin 01 FranceFrance 6 12.28 Q 0.232
3 Alessia CappabiancaAlessia Cappabianca 02 ItalyItaly 3 12.46 q 0.194
4 Lenka KovacovicovaLenka Kovacovicova 01 SlovakiaSlovakia 2 12.57 0.213
5 Ivana IlicIvana Ilic 02 SerbiaSerbia 8 12.59 0.167
6 Anastasiia ZubakovaAnastasiia Zubakova 02 Russian FederationRussian Federation 5 12.60 0.133
7 Carla SciclunaCarla Scicluna 01 MaltaMalta 7 12.82 0.189
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.7.2017 - 16:55) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Minke BisschopsMinke Bisschops 02 NetherlandsNetherlands 3 11.95 Q 0.208
2 Boglarka Emese TakacsBoglarka Emese Takacs 01 HungaryHungary 2 12.05 Q 0.172
3 De Andrade Beatriz TenteDe Andrade Beatriz Tente 01 PortugalPortugal 6 12.43 q 0.182
4 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Czech RepublicCzech Republic 5 12.45 q 0.169
5 Vanessa Evelyna BalaciVanessa Evelyna Balaci 01 RomaniaRomania 8 12.52 q 0.167
6 Nora KigureNora Kigure 01 LatviaLatvia 4 12.61 0.208
7 Lizaveta BoikaLizaveta Boika 02 BelarusBelarus 7 12.80 0.181
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.7.2017 - 18:05) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patience Jumbo-GulaPatience Jumbo-Gula 01 IrelandIreland 5 PB 11.74 Q 0.185
2 Boglarka Emese TakacsBoglarka Emese Takacs 01 HungaryHungary 4 PB 11.81 Q 0.172
3 Yelena PekhtirevaYelena Pekhtireva 01 AzerbaijanAzerbaijan 6 12.08 Q 0.157
4 Ina KannenbergIna Kannenberg 01 AustriaAustria 3 12.19 q 0.184
5 Lent Lotte VanLent Lotte Van 01 BelgiumBelgium 8 12.20 0.141
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Czech RepublicCzech Republic 7 12.31 0.133
7 Minttu-Maaria AlanenMinttu-Maaria Alanen 01 FinlandFinland 2 12.33 0.187
8 Vanessa Evelyna BalaciVanessa Evelyna Balaci 01 RomaniaRomania 1 12.40 0.163
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.7.2017 - 18:11) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Minke BisschopsMinke Bisschops 02 NetherlandsNetherlands 6 PB 11.71 Q 0.185
2 Gudbjorg Jona BjarnadottirGudbjorg Jona Bjarnadottir 01 IcelandIceland 4 PB 11.99 Q 0.344
3 Kajsa KjellergrenKajsa Kjellergren 01 SwedenSweden 5 12.01 Q 0.169
4 Constance TurpinConstance Turpin 01 FranceFrance 3 12.07 q 0.252
5 De Andrade Beatriz TenteDe Andrade Beatriz Tente 01 PortugalPortugal 7 12.31 0.168
6 Sorolla Elena DanielSorolla Elena Daniel 01 SpainSpain 8 12.35 0.208
7 Alessia CappabiancaAlessia Cappabianca 02 ItalyItaly 2 12.36 0.189
8 Deborah AgbeleseDeborah Agbelese 01 SwitzerlandSwitzerland 1 12.43 0.143
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 25.7.2017 - 17:55) Vítr: +6.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Minke BisschopsMinke Bisschops 02 NetherlandsNetherlands 6 11.52 0.167
2 Boglarka Emese TakacsBoglarka Emese Takacs 01 HungaryHungary 3 11.58 0.159
3 Patience Jumbo-GulaPatience Jumbo-Gula 01 IrelandIreland 5 11.59 0.196
4 Kajsa KjellergrenKajsa Kjellergren 01 SwedenSweden 8 11.70 0.158
5 Gudbjorg Jona BjarnadottirGudbjorg Jona Bjarnadottir 01 IcelandIceland 4 11.78 0.154
6 Constance TurpinConstance Turpin 01 FranceFrance 2 11.86 0.197
7 Ina KannenbergIna Kannenberg 01 AustriaAustria 1 11.93 0.212
8 Yelena PekhtirevaYelena Pekhtireva 01 AzerbaijanAzerbaijan 7 12.06 0.158
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 8 časů (q) do semifinále

Rozběh 1 (st, 26.7.2017 - 14:00) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stephan Skogheim KyeremehStephan Skogheim Kyeremeh 01 NorwayNorway 4 22.14 Q 0.177
2 Tobias DvorskyTobias Dvorsky 01 Czech RepublicCzech Republic 5 22.23 Q 0.175
3 Safak KarsavuranSafak Karsavuran 01 TurkeyTurkey 3 22.75 q 0.168
4 Mihai Patrick PopaMihai Patrick Popa 01 RomaniaRomania 7 23.44 0.202
5 Erik SlugaErik Sluga 01 CroatiaCroatia 6 24.68 0.171
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 26.7.2017 - 14:06) Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aurelien LarueAurelien Larue 01 FranceFrance 3 22.17 Q 0.236
2 Lorenzo BenatiLorenzo Benati 02 ItalyItaly 5 22.35 Q 0.213
3 Vasileios PapamargaritisVasileios Papamargaritis 01 GreeceGreece 2 22.54 q 0.180
4 Kiryl MitskoKiryl Mitsko 01 BelarusBelarus 4 22.55 q 0.147
5 Edgaras RadzeviciusEdgaras Radzevicius 01 LithuaniaLithuania 7 22.91 q 0.279
6 Alakbar AzizovAlakbar Azizov 01 AzerbaijanAzerbaijan 6 23.46 0.159
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 26.7.2017 - 14:12) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mitja KordezMitja Kordez 01 SloveniaSlovenia 4 22.03 Q 0.205
2 Rasmus HugossonRasmus Hugosson 01 SwedenSweden 2 22.09 Q 0.240
3 Colin DoyleColin Doyle 01 IrelandIreland 3 22.31 q 0.170
4 Lauri KaukonenLauri Kaukonen 01 FinlandFinland 7 PB 22.34 q 0.175
5 Tomas MatuscakTomas Matuscak 01 SlovakiaSlovakia 5 PB 22.85 q 0.185
6 Bosom Arnau RoigBosom Arnau Roig 02 AndorraAndorra 6 23.23 q 0.234
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 26.7.2017 - 14:18) Vítr: -5.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PajakJakub Pajak 01 PolandPoland 5 23.16 Q 0.156
2 Aida Chaffey Omar ElAida Chaffey Omar El 01 MaltaMalta 4 23.53 Q 0.157
3 Gonçalves Tomás VenturaGonçalves Tomás Ventura 01 PortugalPortugal 6 23.69 0.212
4 Matyas DienesMatyas Dienes 01 HungaryHungary 3 24.65 0.170
5 Vesselin JivkovVesselin Jivkov 01 BulgariaBulgaria 7 25.22 0.207
6 Arman CuroArman Curo 02 Bosnia HerzegovinaBosnia Herzegovina 2 25.38 0.170
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (st, 26.7.2017 - 15:55) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stephan Skogheim KyeremehStephan Skogheim Kyeremeh 01 NorwayNorway 5 21.75 Q 0.169
2 Jakub PajakJakub Pajak 01 PolandPoland 6 21.92 Q 0.176
3 Lorenzo BenatiLorenzo Benati 02 ItalyItaly 3 22.01 Q 0.216
4 Vasileios PapamargaritisVasileios Papamargaritis 01 GreeceGreece 7 PB 22.41 q 0.193
5 Tobias DvorskyTobias Dvorsky 01 Czech RepublicCzech Republic 4 22.51 q 0.180
6 Lauri KaukonenLauri Kaukonen 01 FinlandFinland 8 22.65 0.200
7 Edgaras RadzeviciusEdgaras Radzevicius 01 LithuaniaLithuania 1 22.86 0.217
8 Tomas MatuscakTomas Matuscak 01 SlovakiaSlovakia 2 23.03 0.165
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (st, 26.7.2017 - 16:02) Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aurelien LarueAurelien Larue 01 FranceFrance 6 21.91 Q 0.211
2 Mitja KordezMitja Kordez 01 SloveniaSlovenia 5 22.09 Q 0.193
3 Rasmus HugossonRasmus Hugosson 01 SwedenSweden 3 22.37 Q 0.188
4 Kiryl MitskoKiryl Mitsko 01 BelarusBelarus 8 22.70 0.161
5 Aida Chaffey Omar ElAida Chaffey Omar El 01 MaltaMalta 4 PB 22.86 0.177
6 Safak KarsavuranSafak Karsavuran 01 TurkeyTurkey 1 23.22 0.197
7 Bosom Arnau RoigBosom Arnau Roig 02 AndorraAndorra 2 23.49 0.233
Poznámky:
Withdrawal request from Colin Doyle for 200m SF has been accepted
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 27.7.2017 - 16:35) Vítr: +2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aurelien LarueAurelien Larue 01 FranceFrance 6 21.64 0.258
2 Stephan Skogheim KyeremehStephan Skogheim Kyeremeh 01 NorwayNorway 4 21.66 0.137
3 Mitja KordezMitja Kordez 01 SloveniaSlovenia 5 21.76 0.202
4 Jakub PajakJakub Pajak 01 PolandPoland 3 21.83 0.169
5 Rasmus HugossonRasmus Hugosson 01 SwedenSweden 8 22.16 0.209
6 Tobias DvorskyTobias Dvorsky 01 Czech RepublicCzech Republic 2 22.24 0.192
7 Vasileios PapamargaritisVasileios Papamargaritis 01 GreeceGreece 1 22.33 0.167
Lorenzo BenatiLorenzo Benati 02 ItalyItaly 7 DQ 163.3b 0.223
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 27.7.2017 - 16:15) Vítr: +2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoë SedneyZoë Sedney 01 NetherlandsNetherlands 3 23.74 0.198
2 Rhasidat AdelekeRhasidat Adeleke 02 IrelandIreland 6 23.81 0.178
3 Gémima JosephGémima Joseph 01 FranceFrance 5 23.89 0.176
4 Kajsa KjellergrenKajsa Kjellergren 01 SwedenSweden 7 24.03 0.157
5 Gudbjorg Jona BjarnadottirGudbjorg Jona Bjarnadottir 01 IcelandIceland 8 24.06 0.224
6 Noemi CavalleriNoemi Cavalleri 01 ItalyItaly 4 24.16 0.225
7 Nadja ZurlindenNadja Zurlinden 01 SwitzerlandSwitzerland 1 24.81 0.161
8 Laere Lieselotte VanLaere Lieselotte Van 01 BelgiumBelgium 2 24.96 0.160
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 8 časů (q) do semifinále

Rozběh 1 (st, 26.7.2017 - 14:25) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kajsa KjellergrenKajsa Kjellergren 01 SwedenSweden 5 24.74 Q 0.161
2 Gudbjorg Jona BjarnadottirGudbjorg Jona Bjarnadottir 01 IcelandIceland 7 24.77 Q 0.223
3 Maryna ShynkevichMaryna Shynkevich 01 BelarusBelarus 3 25.49 q 0.142
4 Nitzan LevyNitzan Levy 01 IsraelIsrael 4 25.73 q 0.190
5 Ivana IlicIvana Ilic 02 SerbiaSerbia 6 25.93 0.387
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 26.7.2017 - 14:31) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Noemi CavalleriNoemi Cavalleri 01 ItalyItaly 4 PB 24.49 Q 0.240
2 Gémima JosephGémima Joseph 01 FranceFrance 5 24.73 Q 0.170
3 Kerttu LatvalaKerttu Latvala 01 FinlandFinland 7 25.27 q 0.215
4 Lamiya ValiyevaLamiya Valiyeva 02 AzerbaijanAzerbaijan 8 25.68 q 0.191
5 Adina Elena CirciogelAdina Elena Circiogel 01 RomaniaRomania 3 26.54 0.203
6 Zulha ArmutcuZulha Armutcu 02 TurkeyTurkey 6 26.85 0.183
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 26.7.2017 - 14:37) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rhasidat AdelekeRhasidat Adeleke 02 IrelandIreland 3 PB 24.16 Q 0.198
2 Laere Lieselotte VanLaere Lieselotte Van 01 BelgiumBelgium 6 24.90 Q 0.166
3 Lenka KovacovicovaLenka Kovacovicova 01 SlovakiaSlovakia 7 25.31 q 0.176
4 Virag Anna SimonVirag Anna Simon 02 HungaryHungary 5 25.63 q 0.163
5 Carla SciclunaCarla Scicluna 01 MaltaMalta 8 25.78 q 0.174
6 Bela TchkaduaBela Tchkadua 01 GeorgiaGeorgia 4 28.04 0.196
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 26.7.2017 - 14:43) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoë SedneyZoë Sedney 01 NetherlandsNetherlands 4 24.30 Q 0.185
2 Nadja ZurlindenNadja Zurlinden 01 SwitzerlandSwitzerland 3 24.83 Q 0.181
3 Ina KannenbergIna Kannenberg 01 AustriaAustria 6 25.04 q 0.199
4 Anna ShutenkoAnna Shutenko 02 UkraineUkraine 5 25.82 0.208
Eliza Marija KrauleEliza Marija Kraule 01 LatviaLatvia 7 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (st, 26.7.2017 - 16:15) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rhasidat AdelekeRhasidat Adeleke 02 IrelandIreland 3 24.25 Q 0.197
2 Gémima JosephGémima Joseph 01 FranceFrance 4 PB 24.27 Q 0.162
3 Kajsa KjellergrenKajsa Kjellergren 01 SwedenSweden 5 PB 24.49 Q 0.176
4 Laere Lieselotte VanLaere Lieselotte Van 01 BelgiumBelgium 6 24.94 q 0.150
5 Ina KannenbergIna Kannenberg 01 AustriaAustria 8 25.03 0.173
6 Maryna ShynkevichMaryna Shynkevich 01 BelarusBelarus 7 25.33 0.135
7 Virag Anna SimonVirag Anna Simon 02 HungaryHungary 1 25.34 0.155
8 Carla SciclunaCarla Scicluna 01 MaltaMalta 2 25.90 0.181
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (st, 26.7.2017 - 16:22) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoë SedneyZoë Sedney 01 NetherlandsNetherlands 5 24.05 Q 0.188
2 Noemi CavalleriNoemi Cavalleri 01 ItalyItaly 6 PB 24.36 Q 0.237
3 Gudbjorg Jona BjarnadottirGudbjorg Jona Bjarnadottir 01 IcelandIceland 4 24.57 Q 0.191
4 Nadja ZurlindenNadja Zurlinden 01 SwitzerlandSwitzerland 3 24.93 q 0.263
5 Kerttu LatvalaKerttu Latvala 01 FinlandFinland 7 25.03 0.228
6 Lenka KovacovicovaLenka Kovacovicova 01 SlovakiaSlovakia 8 25.28 0.169
7 Nitzan LevyNitzan Levy 01 IsraelIsrael 1 25.55 0.165
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 26.7.2017 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludovic OuceniLudovic Ouceni 01 FranceFrance 3 PB 48.84 0.188
2 Denys BaranovDenys Baranov 01 UkraineUkraine 5 PB 49.33 0.175
3 Erik SlugaErik Sluga 01 CroatiaCroatia 4 PB 50.31 0.197
4 Lionel SpitzLionel Spitz 01 SwitzerlandSwitzerland 7 50.43 0.191
5 Mehmet InancMehmet Inanc 01 TurkeyTurkey 6 50.67 0.307
6 Borras Hector GasullaBorras Hector Gasulla 01 SpainSpain 2 50.98 0.185
7 Marek HavlikMarek Havlik 01 SlovakiaSlovakia 1 51.06 0.230
8 Henrik KokHenrik Kok 01 NetherlandsNetherlands 8 51.46 0.192
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Semifinále)

Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

Semifinále 1 (út, 25.7.2017 - 17:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik SlugaErik Sluga 01 CroatiaCroatia 8 50.93 Q 0.156
2 Mehmet InancMehmet Inanc 01 TurkeyTurkey 5 51.40 Q 0.208
3 Henrik KokHenrik Kok 01 NetherlandsNetherlands 6 51.62 q 0.194
4 Borras Hector GasullaBorras Hector Gasulla 01 SpainSpain 3 52.20 q 0.196
5 Cristian CiornenchiCristian Ciornenchi 01 MoldovaMoldova 7 52.87 0.189
Francesco Domenico RossiFrancesco Domenico Rossi 01 ItalyItaly 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Semifinále 2 (út, 25.7.2017 - 17:17) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludovic OuceniLudovic Ouceni 01 FranceFrance 6 51.08 Q 0.206
2 Denys BaranovDenys Baranov 01 UkraineUkraine 4 51.30 Q 0.280
3 Lionel SpitzLionel Spitz 01 SwitzerlandSwitzerland 5 51.42 q 0.195
4 Marek HavlikMarek Havlik 01 SlovakiaSlovakia 7 51.90 q 0.210
5 Aliaksei HvozdzAliaksei Hvozdz 01 BelarusBelarus 3 52.30 0.199
6 Davit SargsyanDavit Sargsyan 01 ArmeniaArmenia 8 52.76 0.222
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Semifinále)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (st, 26.7.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alina LuchshavaAlina Luchshava 01 BelarusBelarus 3 PB 56.03 Q 0.185
2 Zala IstenicZala Istenic 02 SloveniaSlovenia 7 56.09 Q 0.165
3 Anzhelika ParenchukAnzhelika Parenchuk 02 Russian FederationRussian Federation 6 PB 56.18 q 0.197
4 Suzanne LibbersSuzanne Libbers 01 NetherlandsNetherlands 5 57.41 0.199
5 Liis Grete AtonenLiis Grete Atonen 01 EstoniaEstonia 8 58.23 0.310
Marie ScheppanMarie Scheppan 01 GermanyGermany 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Semifinále 2 (st, 26.7.2017 - 15:37) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janka MolnarJanka Molnar 01 HungaryHungary 5 55.52 Q 0.221
2 Hernandez Andrea JimenezHernandez Andrea Jimenez 01 SpainSpain 3 55.63 Q 0.186
3 Giulia SennGiulia Senn 01 SwitzerlandSwitzerland 7 PB 55.99 q 0.193
4 Eleonora FoudrazEleonora Foudraz 01 ItalyItaly 4 PB 56.88 0.257
5 Nataliia DyshliukNataliia Dyshliuk 01 UkraineUkraine 6 PB 57.56 0.205
6 Patricija SarmulePatricija Sarmule 02 LatviaLatvia 8 58.76 0.383
Celkem 6 závodníků
Semifinále 3 (st, 26.7.2017 - 15:44) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalikovaBarbora Malikova 01 Czech RepublicCzech Republic 5 55.57 Q 0.393
2 Veronika DrljacicVeronika Drljacic 01 CroatiaCroatia 3 56.60 Q 0.296
3 Elena GeorgievaElena Georgieva 01 BulgariaBulgaria 7 PB 56.78 0.167
4 Maria ScrobMaria Scrob 01 RomaniaRomania 4 56.84 0.223
5 Costa Ana Raquel RibeiroCosta Ana Raquel Ribeiro 02 PortugalPortugal 6 57.18 0.203
Lamiya ValiyevaLamiya Valiyeva 02 AzerbaijanAzerbaijan 8 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 27.7.2017 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hernandez Andrea JimenezHernandez Andrea Jimenez 01 SpainSpain 5 PB 53.55 0.167
2 Barbora MalikovaBarbora Malikova 01 Czech RepublicCzech Republic 6 54.07 0.202
3 Janka MolnarJanka Molnar 01 HungaryHungary 3 55.00 0.227
4 Zala IstenicZala Istenic 02 SloveniaSlovenia 8 55.84 0.173
5 Veronika DrljacicVeronika Drljacic 01 CroatiaCroatia 7 PB 56.04 0.322
6 Giulia SennGiulia Senn 01 SwitzerlandSwitzerland 1 56.75 0.177
7 Alina LuchshavaAlina Luchshava 01 BelarusBelarus 4 56.96 0.188
8 Anzhelika ParenchukAnzhelika Parenchuk 02 Russian FederationRussian Federation 2 57.49 0.201
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Semifinále)

Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

Semifinále 1 (pá, 28.7.2017 - 14:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Louis O’loughlinLouis O’loughlin 01 IrelandIreland 6 PB 1:54.96 Q
2 Peixoto Joao Miguel CalhauPeixoto Joao Miguel Calhau 01 PortugalPortugal 1 PB 1:56.04 Q
3 Aleksandr ZorinAleksandr Zorin 02 Russian FederationRussian Federation 7 PB 1:56.77 q
4 Paul Christian SeyringerPaul Christian Seyringer 01 AustriaAustria 3 1:56.84 q
5 Joke Timba Nathan NyabangangJoke Timba Nathan Nyabangang 01 FranceFrance 5 1:56.88
6 Jakub AugustyniakJakub Augustyniak 01 PolandPoland 4 1:57.17
7 Neven KrulicNeven Krulic 01 CroatiaCroatia 8 1:58.46
8 Temur MamedovTemur Mamedov 01 GeorgiaGeorgia 2 2:15.64
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (pá, 28.7.2017 - 14:57) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Djoao LoblesDjoao Lobles 01 NetherlandsNetherlands 5 1:53.96 Q
2 Jakub DavidikJakub Davidik 02 Czech RepublicCzech Republic 6 1:54.25 Q
3 Cristian Gabriel VoicuCristian Gabriel Voicu 01 RomaniaRomania 3 1:54.36 q
4 Plata Antonio Carlos FernandezPlata Antonio Carlos Fernandez 01 SpainSpain 4 1:54.98 q
5 Julius MakinenJulius Makinen 01 FinlandFinland 1 1:58.56
6 Aliaksandr LaurynovichAliaksandr Laurynovich 01 BelarusBelarus 7 1:58.64
7 Janis SenkansJanis Senkans 01 LatviaLatvia 2 PB 1:59.59
Mouhamed AbounnachatMouhamed Abounnachat 01 NorwayNorway 8 DQ 163.5
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.7.2017 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Djoao LoblesDjoao Lobles 01 NetherlandsNetherlands 3 CR 1:50.72
2 Cristian Gabriel VoicuCristian Gabriel Voicu 01 RomaniaRomania 5 PB 1:51.43
3 Jakub DavidikJakub Davidik 02 Czech RepublicCzech Republic 7 PB 1:51.53
4 Paul Christian SeyringerPaul Christian Seyringer 01 AustriaAustria 4 1:53.96
5 Plata Antonio Carlos FernandezPlata Antonio Carlos Fernandez 01 SpainSpain 6 1:55.36
6 Peixoto Joao Miguel CalhauPeixoto Joao Miguel Calhau 01 PortugalPortugal 1 PB 1:55.51
7 Louis O’loughlinLouis O’loughlin 01 IrelandIreland 8 1:56.98
8 Aleksandr ZorinAleksandr Zorin 02 Russian FederationRussian Federation 2 2:12.93
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 26.7.2017 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzanna BronowskaZuzanna Bronowska 01 PolandPoland 4 PB 2:08.07
2 Coninck Gaël DeConinck Gaël De 01 SwedenSweden 5 2:09.14
3 Andreea Raissa HojdaAndreea Raissa Hojda 01 RomaniaRomania 3 2:10.54
4 Patricija CirulePatricija Cirule 01 LatviaLatvia 7 2:10.83
5 Nais RacasanNais Racasan 01 FranceFrance 6 2:12.14
6 Liudmila RudzkoLiudmila Rudzko 02 BelarusBelarus 1 PB 2:12.59
7 Svitlana ZhulzhykSvitlana Zhulzhyk 02 UkraineUkraine 2 PB 2:12.92
8 Dauti RelaksaDauti Relaksa 01 AlbaniaAlbania 8 2:14.07
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Semifinále)

Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

Semifinále 1 (út, 25.7.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Coninck Gaël DeConinck Gaël De 01 SwedenSweden 3 2:12.12 Q
2 Zuzanna BronowskaZuzanna Bronowska 01 PolandPoland 8 2:12.32 Q
3 Andreea Raissa HojdaAndreea Raissa Hojda 01 RomaniaRomania 2 2:12.81 q
4 Liudmila RudzkoLiudmila Rudzko 02 BelarusBelarus 6 PB 2:13.91 q
5 Dauti RelaksaDauti Relaksa 01 AlbaniaAlbania 7 2:14.27 q
6 Svitlana ZhulzhykSvitlana Zhulzhyk 02 UkraineUkraine 4 2:14.43 q
7 Maside Lucia SicreMaside Lucia Sicre 01 SpainSpain 1 2:14.96
8 Molly BrownMolly Brown 01 IrelandIreland 3 2:19.93
9 Neiva Bárbara LopesNeiva Bárbara Lopes 01 PortugalPortugal 5 2:23.72
Celkem 9 závodníků
Semifinále 2 (út, 25.7.2017 - 17:37) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patricija CirulePatricija Cirule 01 LatviaLatvia 6 2:13.67 Q
2 Nais RacasanNais Racasan 01 FranceFrance 7 2:14.38 Q
3 Lena PosniakLena Posniak 01 GermanyGermany 3 2:14.49
4 Kubra TatarKubra Tatar 01 TurkeyTurkey 8 2:15.21
5 Aleksandra RoljicAleksandra Roljic 01 Bosnia HerzegovinaBosnia Herzegovina 5 2:16.40
6 Anne KnijnenburgAnne Knijnenburg 02 NetherlandsNetherlands 1 2:16.90
7 Ania IsicAnia Isic 02 CroatiaCroatia 3 2:16.99
8 Aleksandra SosedovaAleksandra Sosedova 02 Russian FederationRussian Federation 6 2:17.64
9 Spela GonzaSpela Gonza 01 SloveniaSlovenia 4 2:22.13
10 Valentina KelmendiValentina Kelmendi 01 KosovoKosovo 2 2:30.47
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 26.7.2017 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mehmet CelikMehmet Celik 01 TurkeyTurkey 4 4:06.33
2 Bence ApatiBence Apati 01 HungaryHungary 7 4:06.52
3 Andrej PaulinyAndrej Pauliny 01 SlovakiaSlovakia 12 4:06.57
4 Baptiste GuyonBaptiste Guyon 01 FranceFrance 3 4:06.66
5 Najib HassanNajib Hassan 01 NetherlandsNetherlands 6 4:08.08
6 Pereira Jorge Manuel CoutoPereira Jorge Manuel Couto 01 PortugalPortugal 5 4:08.43
7 Diaz Alejandro OnisDiaz Alejandro Onis 01 SpainSpain 10 4:09.09
8 Marek StrnadMarek Strnad 01 Czech RepublicCzech Republic 14 4:11.50
9 Louis Jean Claude J VandermessenLouis Jean Claude J Vandermessen 01 BelgiumBelgium 9 4:13.34
10 Petros KousisPetros Kousis 01 CyprusCyprus 2 4:13.44
11 Hans-Magnus HaukoyHans-Magnus Haukoy 01 NorwayNorway 8 4:14.38
12 Andrei StereaAndrei Sterea 01 RomaniaRomania 15 4:14.72
13 Yehonatan CarminYehonatan Carmin 01 IsraelIsrael 13 4:15.23
14 Aleksa MilanovicAleksa Milanovic 02 SerbiaSerbia 1 4:16.29
15 Alexander BoydAlexander Boyd 01 IrelandIreland 11 4:16.83
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky (Semifinále)

Postup: První 4 (Q) + 4 časy (q) do finále

Semifinále 1 (čt, 27.7.2017 - 10:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sarah HealySarah Healy 01 IrelandIreland 5 4:40.52 Q
2 Anrooij Shirin VanAnrooij Shirin Van 02 NetherlandsNetherlands 3 4:41.20 Q
3 Lovisa BivstedtLovisa Bivstedt 01 SwedenSweden 4 4:41.22 Q
4 Ingrid EckardtIngrid Eckardt 01 DenmarkDenmark 2 4:41.26 Q
5 Klara AndrijasevicKlara Andrijasevic 01 CroatiaCroatia 8 4:41.50 q
6 Ugne ZvinklyteUgne Zvinklyte 01 LithuaniaLithuania 7 4:42.61 q
7 Tabita TeusanTabita Teusan 02 RomaniaRomania 1 4:46.55
8 Cervera Alicia AbalosCervera Alicia Abalos(E) 01 SpainSpain 6 4:48.17
9 Kseniia SyrnikovaKseniia Syrnikova 02 Russian FederationRussian Federation 9 4:48.63
10 Rumeysa CoskunRumeysa Coskun 01 TurkeyTurkey 10 4:52.46
Celkem 10 závodníků
Semifinále 2 (čt, 27.7.2017 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna BaumgartnerAnna Baumgartner 01 AustriaAustria 2 4:38.58 Q
2 Klaudia KazimierskaKlaudia Kazimierska 01 PolandPoland 3 4:39.26 Q
3 Nathalie BlomqvistNathalie Blomqvist 01 FinlandFinland 7 4:39.27 Q
4 Lena KiefferLena Kieffer 01 LuxembourgLuxembourg 1 4:39.36 Q
5 Sophia FavalliSophia Favalli 01 ItalyItaly 5 4:39.80 q
6 Zita UrbanZita Urban 02 HungaryHungary 8 4:41.34 q
7 Mota Lemos Lia Isabel SeixasMota Lemos Lia Isabel Seixas 01 PortugalPortugal 6 4:44.81
8 Elitsa TodorovaElitsa Todorova 01 BulgariaBulgaria 9 PB 4:47.18
9 Amra TerzicAmra Terzic 02 SerbiaSerbia 4 4:47.85
10 Idunn Bjorg ArnaldsdottirIdunn Bjorg Arnaldsdottir 02 IcelandIceland 10 SB 4:56.49
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.7.2017 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sarah HealySarah Healy 01 IrelandIreland 5 PB 4:19.85
2 Klaudia KazimierskaKlaudia Kazimierska 01 PolandPoland 4 PB 4:23.17
3 Anna BaumgartnerAnna Baumgartner 01 AustriaAustria 3 PB 4:23.28
4 Nathalie BlomqvistNathalie Blomqvist 01 FinlandFinland 6 PB 4:26.98
5 Lena KiefferLena Kieffer 01 LuxembourgLuxembourg 8 PB 4:27.70
6 Klara AndrijasevicKlara Andrijasevic 01 CroatiaCroatia 2 PB 4:31.30
7 Sophia FavalliSophia Favalli 01 ItalyItaly 9 PB 4:31.42
8 Lovisa BivstedtLovisa Bivstedt 01 SwedenSweden 1 4:33.75
9 Ugne ZvinklyteUgne Zvinklyte 01 LithuaniaLithuania 10 PB 4:35.65
10 Ingrid EckardtIngrid Eckardt 01 DenmarkDenmark 12 4:35.87
11 Anrooij Shirin VanAnrooij Shirin Van 02 NetherlandsNetherlands 7 4:43.47
12 Zita UrbanZita Urban 02 HungaryHungary 11 4:51.46
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 27.7.2017 - 17:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Omer AmactanOmer AmactanI/3 01 TurkeyTurkey 1 08:35.32
2 Lars Agnar HjelmesetLars Agnar HjelmesetI/2 01 NorwayNorway 1 08:37.59
3 Robert GorzynskiRobert GorzynskiII/8 01 PolandPoland 2 PB 08:38.09
4 Adisu GuadieAdisu GuadieII/1 02 IsraelIsrael 2 PB 08:39.08
5 Francesco GuerraFrancesco GuerraI/1 01 ItalyItaly 1 08:39.68
6 Valentin BrescValentin BrescI/5 01 FranceFrance 1 08:48.50
7 Miguel Ramos Hugo DeMiguel Ramos Hugo DeII/5 01 SpainSpain 2 SB 08:49.28
8 Damian Didier MititeluDamian Didier MititeluII/2 01 RomaniaRomania 2 PB 08:50.19
9 Stan SchipperenStan SchipperenI/4 01 NetherlandsNetherlands 1 08:50.27
10 Amel DzakovacAmel DzakovacII/3 02 SerbiaSerbia 2 09:00.90
11 Nestoras KoliosNestoras KoliosII/6 01 GreeceGreece 2 09:01.10
12 Petros KousisPetros KousisII/9 01 CyprusCyprus 2 09:04.48
13 Toni BozacToni BozacII/7 01 CroatiaCroatia 2 09:15.08
14 Arian SmajliArian SmajliII/4 02 KosovoKosovo 2 09:38.02
Celkem 14 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 26.7.2017 - 17:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alessia ZarboAlessia ZarboI/3 01 FranceFrance 1 09:33.12
2 Inci KalkanInci KalkanI/2 01 TurkeyTurkey 1 PB 09:37.91
3 Anna HightowerAnna HightowerI/1 02 NetherlandsNetherlands 1 PB 09:45.37
4 Lourenço Marta Afonso BarrosLourenço Marta Afonso BarrosI/5 01 PortugalPortugal 1 PB 09:53.17
5 Luca LendvaiLuca LendvaiII/7 01 HungaryHungary 2 PB 09:56.08
6 Georgiana Cosmina SpiridonGeorgiana Cosmina SpiridonII/3 01 RomaniaRomania 2 PB 09:56.70
7 Amra TerzicAmra TerzicII/8 02 SerbiaSerbia 2 09:58.16
8 Anna-Sophie MeusburgerAnna-Sophie MeusburgerI/4 02 AustriaAustria 1 PB 09:58.65
9 Greta KarinauskaiteGreta KarinauskaiteII/5 01 LithuaniaLithuania 2 PB 10:01.52
10 Lotta MakinenLotta MakinenII/9 01 FinlandFinland 2 PB 10:04.78
11 Ilarija LocmeleIlarija LocmeleII/10 01 LatviaLatvia 2 PB 10:10.06
12 Mia McCalmontMia McCalmontII/2 01 IrelandIreland 2 PB 10:12.00
13 Lizaveta StankevichLizaveta StankevichII/6 01 BelarusBelarus 2 10:29.47
14 Irina ChernovaIrina ChernovaII/1 02 Russian FederationRussian Federation 2 10:38.38
15 Gentiana PeciGentiana PeciII/11 02 KosovoKosovo 2 11:14.91
16 Tina SmidTina SmidII/4 01 CroatiaCroatia 2 11:35.06
Celkem 16 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.7.2017 - 15:10) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoë SedneyZoë Sedney 01 NetherlandsNetherlands 3 13.37 0.170
2 Martine Kolbeinshavn HjornevikMartine Kolbeinshavn Hjornevik 01 NorwayNorway 4 13.57 0.187
3 Amelie BraunAmelie Braun 01 GermanyGermany 8 13.65 0.174
4 Sara ZamecnikovaSara Zamecnikova 01 Czech RepublicCzech Republic 2 13.92 0.164
5 Kristine BlazevicaKristine Blazevica 01 LatviaLatvia 5 13.97 0.180
6 Chiara-Belinda SchulerChiara-Belinda Schuler 01 AustriaAustria 7 14.00 0.187
7 Bianca Elena ToaderBianca Elena Toader 01 RomaniaRomania 1 14.19 0.147
8 Fanni BacsaFanni Bacsa 01 HungaryHungary 6 14.79 0.162
Poznámky:
Completed by wind
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Semifinále)

Semifinále (so, 29.7.2017 - 13:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Tilde JohanssonTilde Johansson 01 SwedenSweden 4 DNF 0.217
Celkem 1 závodníků
Semifinále 1 (pá, 28.7.2017 - 15:20) Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoë SedneyZoë Sedney 01 NetherlandsNetherlands 6 13.39 Q 0.218
2 Amelie BraunAmelie Braun 01 GermanyGermany 5 13.69 Q 0.156
3 Tara KeberTara Keber 01 SloveniaSlovenia 4 13.80 0.177
4 Lynn BeckLynn Beck 01 BelgiumBelgium 3 14.31 0.148
5 Natalia GyomraiovaNatalia Gyomraiova 02 SlovakiaSlovakia 8 14.53 0.183
6 Mariia DzhetibaievaMariia Dzhetibaieva 01 UkraineUkraine 7 14.71 0.215
7 Ayana SeyushevaAyana Seyusheva 02 AzerbaijanAzerbaijan 2 17.60 0.484
Celkem 7 závodníků
Semifinále 2 (pá, 28.7.2017 - 15:27) Vítr: +3.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martine Kolbeinshavn HjornevikMartine Kolbeinshavn Hjornevik 01 NorwayNorway 3 13.45 Q 0.172
2 Kristine BlazevicaKristine Blazevica 01 LatviaLatvia 5 13.55 Q 0.190
3 Sara ZamecnikovaSara Zamecnikova 01 Czech RepublicCzech Republic 4 13.68 q 0.165
4 Bianca Elena ToaderBianca Elena Toader 01 RomaniaRomania 6 13.75 q 0.177
5 Laura MichotteyLaura Michottey 01 FranceFrance 7 14.19 0.162
6 Simoes Bento Mariana BrazSimoes Bento Mariana Braz 01 PortugalPortugal 2 14.74 0.202
7 Hayrunisa KaparHayrunisa Kapar 01 TurkeyTurkey 8 14.82 0.168
Celkem 7 závodníků
Semifinále 3 (pá, 28.7.2017 - 15:34) Vítr: +3.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fanni BacsaFanni Bacsa 01 HungaryHungary 6 13.44 Q 0.164
2 Chiara-Belinda SchulerChiara-Belinda Schuler 01 AustriaAustria 3 13.77 Q 0.139
3 Tilde JohanssonTilde Johansson 01 SwedenSweden 4 13.96 0.206
4 Snezhana IlinaSnezhana Ilina 02 Russian FederationRussian Federation 7 14.45 0.212
5 Vappu ValtonenVappu Valtonen 01 FinlandFinland 8 14.51 0.195
6 Helga Margret HaraldsdottirHelga Margret Haraldsdottir 01 IcelandIceland 2 14.54 0.179
Pia SkrzyszowskaPia Skrzyszowska 01 PolandPoland 5 DNF 0.173
Poznámky:
Rerun decided by the Jury of Appeal - Johansson Tilde (SWE), 29.07.2017 13:20 in lane 4
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Semifinále)

Semifinále 1 (út, 25.7.2017 - 16:50) Vítr: +4.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kenny Christopher FletcherKenny Christopher Fletcher 01 FranceFrance 7 13.74 Q 0.180
2 Jiri PecharJiri Pechar 01 Czech RepublicCzech Republic 2 14.68 Q 0.142
3 Kristians SkurulsKristians Skuruls 01 LatviaLatvia 5 14.75 0.214
4 Maksym AndrukhivMaksym Andrukhiv 01 UkraineUkraine 3 15.08 0.181
5 Renos ChristoforouRenos Christoforou 02 CyprusCyprus 6 15.26 0.151
Markus RoothMarkus Rooth 01 NorwayNorway 4 DNF 0.162
Celkem 6 závodníků
Semifinále 2 (út, 25.7.2017 - 16:57) Vítr: +5.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nick RüeggNick Rüegg 01 SwitzerlandSwitzerland 4 14.01 Q 0.171
2 Eero HirvinenEero Hirvinen 01 FinlandFinland 5 14.22 Q 0.195
3 Dovidas PetkeviciusDovidas Petkevicius 01 LithuaniaLithuania 6 14.28 q 0.173
4 Yauheni TrybukhouskiYauheni Trybukhouski 01 BelarusBelarus 3 14.74 0.194
Castel Mario RevengaCastel Mario Revenga 02 SpainSpain 7 DQ 162.7 -0.128
Celkem 5 závodníků
Semifinále 3 (út, 25.7.2017 - 17:04) Vítr: +3.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sven JansonsSven Jansons 01 NetherlandsNetherlands 2 13.88 Q 0.212
2 Giuseppe FilpiGiuseppe Filpi 01 ItalyItaly 7 14.41 Q 0.194
3 Yusuf Izzet ErolYusuf Izzet Erol 01 TurkeyTurkey 6 14.51 q 0.126
4 Dobromir NikolovDobromir Nikolov 01 BulgariaBulgaria 5 14.85 0.233
5 Darius Gabriel FlorianDarius Gabriel Florian 01 RomaniaRomania 4 14.90 0.213
6 Arman CuroArman Curo 02 Bosnia HerzegovinaBosnia Herzegovina 3 16.07 0.159
Celkem 6 závodníků
Semifinále R (st, 26.7.2017 - 13:30) Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Castel Mario RevengaCastel Mario Revenga 02 SpainSpain 7 14.66 0.216
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 26.7.2017 - 16:45) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sven JansonsSven Jansons 01 NetherlandsNetherlands 3 13.87 0.204
2 Giuseppe FilpiGiuseppe Filpi 01 ItalyItaly 8 14.21 0.210
3 Eero HirvinenEero Hirvinen 01 FinlandFinland 6 14.29 0.189
4 Nick RüeggNick Rüegg 01 SwitzerlandSwitzerland 5 14.41 0.164
5 Dovidas PetkeviciusDovidas Petkevicius 01 LithuaniaLithuania 2 14.66 0.163
6 Jiri PecharJiri Pechar 01 Czech RepublicCzech Republic 7 14.73 0.142
7 Yusuf Izzet ErolYusuf Izzet Erol 01 TurkeyTurkey 1 14.80 0.171
Kenny Christopher FletcherKenny Christopher Fletcher 01 FranceFrance 4 DNF 0.197
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Dorostenci (Semifinále)

Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

Semifinále 1 (st, 26.7.2017 - 15:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andreas Haara BakketunAndreas Haara Bakketun 01 NorwayNorway 8 PB 53.55 Q 0.189
2 Clement DucosClement Ducos 01 FranceFrance 5 53.66 Q 0.407
3 Sven RoosenSven Roosen 01 NetherlandsNetherlands 4 PB 53.87 q 0.203
4 Johan ClaesonJohan Claeson 01 SwedenSweden 6 PB 54.11 q 0.206
5 Leo Paul KoehldorferLeo Paul Koehldorfer 01 AustriaAustria 3 55.05 q 0.219
6 Fedor IvanovFedor Ivanov 02 Russian FederationRussian Federation 2 PB 56.23 0.204
7 Stjepan Jan CikStjepan Jan Cik 02 CroatiaCroatia 7 60.98 0.200
Celkem 7 závodníků
Semifinále 2 (st, 26.7.2017 - 15:17) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michele BertoldoMichele Bertoldo 01 ItalyItaly 3 54.42 Q 0.212
2 Daniel Gellért HullerDaniel Gellért Huller 01 HungaryHungary 6 PB 54.77 Q 0.229
3 Gints DrigulisGints Drigulis 01 LatviaLatvia 7 PB 55.00 q 0.144
4 Aquino Deny Enrique EncarnacionAquino Deny Enrique Encarnacion 01 SpainSpain 5 55.53 0.169
5 Ossian NewbyOssian Newby 01 FinlandFinland 4 56.01 0.264
6 Domen OrozDomen Oroz 01 SloveniaSlovenia 2 56.96 0.207
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 27.7.2017 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sven RoosenSven Roosen 01 NetherlandsNetherlands 7 PB 53.71 0.183
2 Johan ClaesonJohan Claeson 01 SwedenSweden 8 PB 53.88 0.171
3 Leo Paul KoehldorferLeo Paul Koehldorfer 01 AustriaAustria 2 PB 53.92 0.223
4 Andreas Haara BakketunAndreas Haara Bakketun 01 NorwayNorway 5 SB 54.36 0.184
5 Daniel Gellért HullerDaniel Gellért Huller 01 HungaryHungary 6 PB 54.41 0.214
6 Michele BertoldoMichele Bertoldo 01 ItalyItaly 4 54.95 0.144
7 Gints DrigulisGints Drigulis 01 LatviaLatvia 1 57.80 0.190
8 Clement DucosClement Ducos 01 FranceFrance 3 1:52.93 0.205
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Dorostenky (Semifinále)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (čt, 27.7.2017 - 15:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma SilvestriEmma Silvestri 01 ItalyItaly 6 61.04 Q 0.385
2 Kristyna KorelovaKristyna Korelova 01 Czech RepublicCzech Republic 3 61.78 Q 0.190
3 Szabo Gabriella K.Szabo Gabriella K. 02 HungaryHungary 5 63.01 0.180
4 Guerreiro Juliana Filipa SilvestreGuerreiro Juliana Filipa Silvestre 01 PortugalPortugal 4 63.79 0.138
5 Liis Grete AtonenLiis Grete Atonen 01 EstoniaEstonia 2 66.96 0.213
6 Elif PolatElif Polat 02 TurkeyTurkey 7 69.71 0.150
Celkem 6 závodníků
Semifinále 2 (čt, 27.7.2017 - 15:17) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sanchez Carla GarciaSanchez Carla Garcia 01 SpainSpain 4 61.13 Q 0.334
2 Miriam DalyMiriam Daly 01 IrelandIreland 6 PB 61.47 Q 0.234
3 Lena WernliLena Wernli 01 SwitzerlandSwitzerland 3 62.28 q 0.364
4 Olga TopolskovaOlga Topolskova 02 Russian FederationRussian Federation 5 PB 62.66 q 0.188
5 Paula AcsovaPaula Acsova 02 SlovakiaSlovakia 7 63.90 0.175
Celkem 5 závodníků
Semifinále 3 (čt, 27.7.2017 - 15:24) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maren SmoljukMaren Smoljuk 01 GermanyGermany 6 61.50 Q 0.397
2 Lena PresslerLena Pressler 01 AustriaAustria 7 62.99 Q 0.156
3 Grieta GrieziteGrieta Griezite 01 LatviaLatvia 4 64.50 0.248
4 Mathilde LarribauMathilde Larribau 01 FranceFrance 3 64.94 0.233
5 Faina KaraFaina Kara 01 UkraineUkraine 5 67.42 0.254
6 Moran Carlotta Meritxell MalagaMoran Carlotta Meritxell Malaga 02 AndorraAndorra 2 73.62 0.210
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 28.7.2017 - 14:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sanchez Carla GarciaSanchez Carla Garcia 01 SpainSpain 5 60.06 0.150
2 Maren SmoljukMaren Smoljuk 01 GermanyGermany 4 60.59 0.363
3 Lena WernliLena Wernli 01 SwitzerlandSwitzerland 2 PB 61.23 0.393
4 Kristyna KorelovaKristyna Korelova 01 Czech RepublicCzech Republic 8 61.55 0.177
5 Lena PresslerLena Pressler 01 AustriaAustria 7 61.60 0.153
6 Miriam DalyMiriam Daly 01 IrelandIreland 6 61.94 0.218
7 Olga TopolskovaOlga Topolskova 02 Russian FederationRussian Federation 1 62.70 0.205
Emma SilvestriEmma Silvestri 01 ItalyItaly 3 DQ 163.3a 0.367
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.7.2017 - 15:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barros Etson MendesBarros Etson Mendes 01 PortugalPortugal 4 5:58.24
2 Axel FournivalAxel Fournival 01 FranceFrance 5 PB 6:02.05
3 Eemil HelanderEemil Helander 01 FinlandFinland 6 PB 6:03.63
4 Carmelo CannizzaroCarmelo Cannizzaro 01 ItalyItaly 3 6:08.34
5 Mehmet Eren CanturkMehmet Eren Canturk 02 TurkeyTurkey 2 6:10.45
6 Endeshaw LakewEndeshaw Lakew 02 IsraelIsrael 1 PB 6:19.19
7 Valentin Danut LepadatValentin Danut Lepadat 01 RomaniaRomania 7 6:24.42
8 Nicolae PopaNicolae Popa 01 MoldovaMoldova 8 6:45.47
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 28.7.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolina Helga HorváthKarolina Helga Horváth 02 HungaryHungary 3 6:51.04
2 Claire PalouClaire Palou 01 FranceFrance 6 PB 6:55.77
3 Maazi Assia ElMaazi Assia El 01 ItalyItaly 5 7:00.22
4 Giovetty Carvalho Nádia AlbertoGiovetty Carvalho Nádia Alberto 01 PortugalPortugal 4 7:09.68
5 Daniela VasileDaniela Vasile 01 RomaniaRomania 12 7:10.17
6 Veronika PiklovaVeronika Piklova 01 Czech RepublicCzech Republic 10 7:18.09
7 Berfin BariserBerfin Bariser 01 TurkeyTurkey 1 7:19.74
8 Silja RonkaSilja Ronka 01 FinlandFinland 17 7:20.57
9 Maya TonkikhMaya Tonkikh 01 BelarusBelarus 2 7:21.00
10 Liubov SeverianovaLiubov Severianova 01 UkraineUkraine 18 7:21.23
11 Maja PerMaja Per 02 SloveniaSlovenia 14 7:21.84
12 Ekaterina DomninaEkaterina Domnina 02 Russian FederationRussian Federation 13 7:23.17
13 Meda RepsyteMeda Repsyte 02 LithuaniaLithuania 19 7:25.13
14 Hannah BruecklerHannah Brueckler 01 AustriaAustria 15 7:27.19
15 De La Torre Sara GarciaDe La Torre Sara Garcia 01 SpainSpain 16 7:29.19
16 Elsa WalleniusElsa Wallenius 01 SwedenSweden 7 7:30.00
17 Lucia SisolakovaLucia Sisolakova 02 SlovakiaSlovakia 20 7:37.04
18 Mariam PkhaladzeMariam Pkhaladze 01 GeorgiaGeorgia 11 7:44.47
19 Aleksandra StysAleksandra Stys 01 PolandPoland 8 7:54.80
Heleen VermeulenHeleen Vermeulen 01 BelgiumBelgium 9 DNF
Celkem 20 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Semifinále)

Postup: Vítěz (Q) + 6 časů (q) do finále

Semifinále 1 (pá, 28.7.2017 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rooth Markus (168), Kyeremeh Stephan Skogheim (166), Bakketun Andreas Haara (161), Lillefosse Pal Ha Rooth Markus (168), Kyeremeh Stephan Skogheim (166), Bakketun Andreas Haara (161), Lillefosse Pal Ha NorwayNorway 3 42.35 Q 0.157
2 Laine Topias (72), Kaukonen Lauri (69), Mantyla Severi (75), Hirvinen Eero (67) Laine Topias (72), Kaukonen Lauri (69), Mantyla Severi (75), Hirvinen Eero (67) FinlandFinland 8 42.62 q 0.177
3 Erol Yusuf Izzet (226), Karsavuran Safak (229), Inanc Mehmet (228), Uysal Umut (231) Erol Yusuf Izzet (226), Karsavuran Safak (229), Inanc Mehmet (228), Uysal Umut (231) TurkeyTurkey 7 43.48 q 0.216
4 Rodrigues Buaro Joao Pedro (182), Lucas Pimenta Andre (180), Cordeiro Agostinho Rodrigo (178), Ventu Rodrigues Buaro Joao Pedro (182), Lucas Pimenta Andre (180), Cordeiro Agostinho Rodrigo (178), Ventu PortugalPortugal 6 44.69 q 0.291
Pechar Jiří (49), Strnad Marek (50), Kratochvíl Tomáš (47), Dvorský Tobiáš (45) Pechar Jiří (49), Strnad Marek (50), Kratochvíl Tomáš (47), Dvorský Tobiáš (45) Czech RepublicCzech Republic 4 DNF 0.155
Bertoldo Michele (124), Benati Lorenzo (123), Filpi Giuseppe Mattia (128), Sancin Enrico (133) Bertoldo Michele (124), Benati Lorenzo (123), Filpi Giuseppe Mattia (128), Sancin Enrico (133) ItalyItaly 5 DNF 0.199
Celkem 6 závodníků
Semifinále 2 (pá, 28.7.2017 - 16:32) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pinter Arthur Gabor (548), Belien Wolf Raphael H (549), Segers Daniel (13), Torfs Kwinten (14) Pinter Arthur Gabor (548), Belien Wolf Raphael H (549), Segers Daniel (13), Torfs Kwinten (14) BelgiumBelgium 8 42.66 Q 0.183
2 Fletcher Kenny Christopher (84), Ouceni Ludovic (90), Ducos Clement (83), Laure Aurelien (87) Fletcher Kenny Christopher (84), Ouceni Ludovic (90), Ducos Clement (83), Laure Aurelien (87) FranceFrance 3 43.06 q 0.193
3 Florian Darius Gabriel (186), Popa Mihai Patrick (191), Voicu Cristian Gabriel (194), Stoica Mirel C Florian Darius Gabriel (186), Popa Mihai Patrick (191), Voicu Cristian Gabriel (194), Stoica Mirel C RomaniaRomania 5 43.90 q 0.211
Ralik Maros (216), Matuscak Tomas (214), Havlik Marek (212), Beladic Samuel (210) Ralik Maros (216), Matuscak Tomas (214), Havlik Marek (212), Beladic Samuel (210) SlovakiaSlovakia 7 DQ 170.7 0.201
Huller Daniel Gellért (106), Dienes Matyas (105), Pintér Erik (111), Illovszky Dominik Márk (107) Huller Daniel Gellért (106), Dienes Matyas (105), Pintér Erik (111), Illovszky Dominik Márk (107) HungaryHungary 4 DNF 0.161
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.7.2017 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pinter Arthur Gabor (548), Belien Wolf Raphael H (549), Segers Daniel (13), Torfs Kwinten (14) Pinter Arthur Gabor (548), Belien Wolf Raphael H (549), Segers Daniel (13), Torfs Kwinten (14) BelgiumBelgium 4 PB 41.75 0.208
2 Rooth Markus (168), Kyeremeh Stephan Skogheim (166), Bakketun Andreas Haara (161), Lillefosse Pal Ha Rooth Markus (168), Kyeremeh Stephan Skogheim (166), Bakketun Andreas Haara (161), Lillefosse Pal Ha NorwayNorway 5 PB 41.79 0.181
3 Laine Topias (72), Kaukonen Lauri (69), Mantyla Severi (75), Hirvinen Eero (67) Laine Topias (72), Kaukonen Lauri (69), Mantyla Severi (75), Hirvinen Eero (67) FinlandFinland 3 PB 42.39 0.178
4 Fletcher Kenny Christopher (84), Ouceni Ludovic (90), Ducos Clement (83), Laure Aurelien (87) Fletcher Kenny Christopher (84), Ouceni Ludovic (90), Ducos Clement (83), Laure Aurelien (87) FranceFrance 6 PB 42.71 0.227
5 Erol Yusuf Izzet (226), Karsavuran Safak (229), Inanc Mehmet (228), Uysal Umut (231) Erol Yusuf Izzet (226), Karsavuran Safak (229), Inanc Mehmet (228), Uysal Umut (231) TurkeyTurkey 7 PB 42.75 0.166
6 Rodrigues Buaro Joao Pedro (182), Lucas Pimenta Andre (180), Cordeiro Agostinho Rodrigo (178), Ventu Rodrigues Buaro Joao Pedro (182), Lucas Pimenta Andre (180), Cordeiro Agostinho Rodrigo (178), Ventu PortugalPortugal 2 PB 43.85 0.189
Florian Darius Gabriel (186), Popa Mihai Patrick (191), Voicu Cristian Gabriel (194), Stoica Mirel C Florian Darius Gabriel (186), Popa Mihai Patrick (191), Voicu Cristian Gabriel (194), Stoica Mirel C RomaniaRomania 8 DQ 170.7 0.196
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.7.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Van Lent Lotte (257), Van Der Vreken Lotte Kristel J (550), Masson Ilona Mireille S (551), Van Laere Van Lent Lotte (257), Van Der Vreken Lotte Kristel J (550), Masson Ilona Mireille S (551), Van Laere BelgiumBelgium 8 PB 46.01 0.139
2 Sedney Zoë (425), Bisschops Minke (421), Roelofs Anna (545), Libbers Suzanne (424) Sedney Zoë (425), Bisschops Minke (421), Roelofs Anna (545), Libbers Suzanne (424) NetherlandsNetherlands 6 PB 46.05 0.226
3 Foley Niamh (552), Adeleke Rhasidat (366), Daly Miriam (368), Jumbo-Gula Patience (370) Foley Niamh (552), Adeleke Rhasidat (366), Daly Miriam (368), Jumbo-Gula Patience (370) IrelandIreland 3 46.38 0.173
4 Agbelese Deborah (488), Zurlinden Nadja (493), Pointet Léonie (556), Mayer Elisa (555) Agbelese Deborah (488), Zurlinden Nadja (493), Pointet Léonie (556), Mayer Elisa (555) SwitzerlandSwitzerland 5 PB 46.74 0.135
5 Louiset Heloise (331), Joseph Gémima (329), Michottey Laura (332), Turpin Constance (336) Louiset Heloise (331), Joseph Gémima (329), Michottey Laura (332), Turpin Constance (336) FranceFrance 2 =PB 47.70 0.180
6 Polak Julia (441), Rzeszewska Olga (553), Skrzyszowska Pia (442), Ziebura Martyna (554) Polak Julia (441), Rzeszewska Olga (553), Skrzyszowska Pia (442), Ziebura Martyna (554) PolandPoland 7 47.84 0.209
Toader Bianca Elena (462), Circiogel Adina Elena (455), Scrob Maria (459), Balaci Vanessa Evelyna (4 Toader Bianca Elena (462), Circiogel Adina Elena (455), Scrob Maria (459), Balaci Vanessa Evelyna (4 RomaniaRomania 1 DNF 0.169
Endresz Klaudia (353), Takacs Boglarka Emese (364), Bacsa Fanni (352), Molnar Janka (362) Endresz Klaudia (353), Takacs Boglarka Emese (364), Bacsa Fanni (352), Molnar Janka (362) HungaryHungary 4 DNF 0.186
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Semifinále)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Semifinále 1 (pá, 28.7.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Foley Niamh (552), Adeleke Rhasidat (366), Daly Miriam (368), Jumbo-Gula Patience (370) Foley Niamh (552), Adeleke Rhasidat (366), Daly Miriam (368), Jumbo-Gula Patience (370) IrelandIreland 3 46.31 Q 0.153
2 Agbelese Deborah (488), Zurlinden Nadja (493), Pointet Léonie (556), Mayer Elisa (555) Agbelese Deborah (488), Zurlinden Nadja (493), Pointet Léonie (556), Mayer Elisa (555) SwitzerlandSwitzerland 6 47.37 q 0.190
3 Rzeszewska Olga (553), Skrzyszowska Pia (442), Ziebura Martyna (554), Polak Julia (441) Rzeszewska Olga (553), Skrzyszowska Pia (442), Ziebura Martyna (554), Polak Julia (441) PolandPoland 8 47.55 q 0.196
4 Louiset Heloise (331), Joseph Gémima (329), Michottey Laura (332), Turpin Constance (336) Louiset Heloise (331), Joseph Gémima (329), Michottey Laura (332), Turpin Constance (336) FranceFrance 4 47.70 q 0.212
5 Toader Bianca Elena (462), Circiogel Adina Elena (455), Scrob Maria (459), Balaci Vanessa Evelyna (4 Toader Bianca Elena (462), Circiogel Adina Elena (455), Scrob Maria (459), Balaci Vanessa Evelyna (4 RomaniaRomania 7 47.83 q 0.166
6 Kapar Hayrunisa (515), Polat Elif (536), Akgoz Gizem (508), Armutcu Zulha (509) Kapar Hayrunisa (515), Polat Elif (536), Akgoz Gizem (508), Armutcu Zulha (509) TurkeyTurkey 2 52.11 0.198
Parrella Bastidas Malissa Metok (547), Kannenberg Ina (243), Gruenwald Ingeborg (242), Schuler Chiar Parrella Bastidas Malissa Metok (547), Kannenberg Ina (243), Gruenwald Ingeborg (242), Schuler Chiar AustriaAustria 5 DQ 170.7 0.180
Celkem 7 závodníků
Semifinále 2 (pá, 28.7.2017 - 17:07) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sedney Zoë (425), Bisschops Minke (421), Roelofs Anna (545), Libbers Suzanne (424) Sedney Zoë (425), Bisschops Minke (421), Roelofs Anna (545), Libbers Suzanne (424) NetherlandsNetherlands 4 46.26 Q 0.171
2 Van Lent Lotte (257), Van Der Vreken Lotte Kristel J (550), Masson Ilona Mireille S (551), Van Laere Van Lent Lotte (257), Van Der Vreken Lotte Kristel J (550), Masson Ilona Mireille S (551), Van Laere BelgiumBelgium 6 47.38 q 0.157
3 Bumbálková Hana (289), Zámečníková Sára (297), Malíková Barbora (293), Hůlková Barbora (290) Bumbálková Hana (289), Zámečníková Sára (297), Malíková Barbora (293), Hůlková Barbora (290) Czech RepublicCzech Republic 3 47.98 0.127
4 Aliyeva Gunel (538), Valiyeva Lamiya (251), Taghizade Fakhriyya (539), Pekhtireva Yelena (249) Aliyeva Gunel (538), Valiyeva Lamiya (251), Taghizade Fakhriyya (539), Pekhtireva Yelena (249) AzerbaijanAzerbaijan 5 48.62 0.194
5 Ilina Snezhana (469), Topolskova Olga (476), Parenchuk Anzhelika (472), Zubakova Anastasiia (477) Ilina Snezhana (469), Topolskova Olga (476), Parenchuk Anzhelika (472), Zubakova Anastasiia (477) Russian FederationRussian Federation 8 50.45 0.244
6 Gyomraiova Natalia (496), Acsova Paula (494), Kovacovicova Lenka (498), Sisolakova Lucia (499) Gyomraiova Natalia (496), Acsova Paula (494), Kovacovicova Lenka (498), Sisolakova Lucia (499) SlovakiaSlovakia 7 51.98 0.224
Celkem 6 závodníků
Semifinále 3 (pá, 28.7.2017 - 17:14) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Endresz Klaudia (353), Takacs Boglarka Emese (364), Bacsa Fanni (352), Molnar Janka (362) Endresz Klaudia (353), Takacs Boglarka Emese (364), Bacsa Fanni (352), Molnar Janka (362) HungaryHungary 5 47.31 Q 0.168
2 Foudraz Eleonora (391), Cappabianca Alessia (385), Cavalleri Noemi (386), Silvestri Emma (394) Foudraz Eleonora (391), Cappabianca Alessia (385), Cavalleri Noemi (386), Silvestri Emma (394) ItalyItaly 3 48.00 0.178
3 Chornobai Yana (522), Dyshliuk Nataliia (520), Shutenko Anna (529), Dzhetibaieva Mariia (521) Chornobai Yana (522), Dyshliuk Nataliia (520), Shutenko Anna (529), Dzhetibaieva Mariia (521) UkraineUkraine 7 48.15 0.176
4 Braz Simoes Bento Mariana (447), Silvestre Guerreiro Juliana Filipa (452), Tente De Andrade Beatriz Braz Simoes Bento Mariana (447), Silvestre Guerreiro Juliana Filipa (452), Tente De Andrade Beatriz PortugalPortugal 6 48.19 0.237
5 Oskarsdottir Helga Margret (380), Kristjansdottir Birna Kristin (378), Haraldsdottir Helga Margret Oskarsdottir Helga Margret (380), Kristjansdottir Birna Kristin (378), Haraldsdottir Helga Margret IcelandIceland 4 48.32 0.153
6 Kigure Nora (402), Melnbarde Kitija Paula (405), Griezite Grieta (401), Blazevica Kristine (399) Kigure Nora (402), Melnbarde Kitija Paula (405), Griezite Grieta (401), Blazevica Kristine (399) LatviaLatvia 8 48.39 0.196
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 27.7.2017 - 16:05) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.851.901.941.982.022.052.082.10
1 Arttu MattilaArttu Mattila
FinlandFinland
01 12 =PB 2.08 ----O-XOOXXX
2 Mohammed-Ali BenlahbibMohammed-Ali Benlahbib
FranceFrance
01 14 PB 2.08 ---OOXXOXOXXOXXX
3 Carl Af ForsellesCarl Af Forselles
SwedenSweden
01 4 PB 2.05 O-O-OXXOXXOX-XX
4 Ali Berk ErolAli Berk Erol
TurkeyTurkey
01 11 PB 2.02 OOOOXOXXOXXX
5 Gabriel MitovGabriel Mitov
BulgariaBulgaria
01 7 PB 2.02 OOOXOXXOXXOXXX
6 Oleh TykulOleh Tykul
UkraineUkraine
01 5 1.94 OXOOOXXX
7 Carracedo Miguel MadrugaCarracedo Miguel Madruga
SpainSpain
02 13 1.90 XXOOOXXX
8 Stan NijhuisStan Nijhuis
NetherlandsNetherlands
01 8 1.90 OOXOXXX
9= Panagiotis IoannidesPanagiotis Ioannides
CyprusCyprus
01 1 1.90 -XOXOXXX
9= Nikola MujanovicNikola Mujanovic
SerbiaSerbia
01 9 1.90 -XOXOXXX
11 Mircea Albert FinisMircea Albert Finis
RomaniaRomania
01 2 1.90 OXXOXXOXXX
12= Artsiom HrybailauArtsiom Hrybailau
BelarusBelarus
01 6 1.80 OXXX
12= Olegs KozjakovsOlegs Kozjakovs
LatviaLatvia
01 10 1.80 OXXX
14 Buaró Joao Pedro RodriguesBuaró Joao Pedro Rodrigues
PortugalPortugal
01 3 1.80 XXOXXX
Poznámky/pokusy:
" BIB 40 received warning according to Rule 125.5 (180.19) BIB 75 received warning according to Rule 125.5 (180.2a)
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (čt, 27.7.2017 - 10:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.401.501.551.601.651.701.741.771.80
1= Rebecca PavanRebecca Pavan
ItalyItaly
01 3 1.70 q ---OOOO
1= Elena KulichenkoElena Kulichenko
Russian FederationRussian Federation
02 6 1.70 q ---OOOO
1= Yaroslava MahuchikhYaroslava Mahuchikh
UkraineUkraine
01 9 1.70 q ---OOOO
4 Eniko Kata KarpatiEniko Kata Karpati
HungaryHungary
01 5 1.70 q ----OXOO
5 Bara SajdokovaBara Sajdokova
Czech RepublicCzech Republic
01 8 1.70 q ----OOXO
6 Nadine OdermattNadine Odermatt
SwitzerlandSwitzerland
01 10 1.65 q ---OOOXXX
7 Amelita TaujanskaiteAmelita Taujanskaite
LithuaniaLithuania
02 1 1.65 q ---OOXOXXX
8 Leja GlojnaricLeja Glojnaric
SloveniaSlovenia
02 4 1.65 q ---OOXXOXXX
9 Iryna NiachaiIryna Niachai
BelarusBelarus
02 7 1.65 ---OXOXXOXXX
10 Veronika ChaynovVeronika Chaynov
IsraelIsrael
02 2 1.30 O
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace B (čt, 27.7.2017 - 10:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.401.501.551.601.651.701.741.771.80
1= Panagiota DosiPanagiota Dosi
GreeceGreece
01 7 1.70 q -----OO
1= Jessica KaharaJessica Kahara
FinlandFinland
01 4 1.70 q -----OO
3 Lilian TurbanLilian Turban
EstoniaEstonia
01 9 1.70 q ----XOXOO
4 Maja KüssnerMaja Küssner
GermanyGermany
01 8 1.70 q ----OXOXXO
5= Weronika KazmierczakWeronika Kazmierczak
PolandPoland
02 6 1.65 q --OOOXXOXXX
5= Irem Zehra KarababaIrem Zehra Karababa
TurkeyTurkey
01 5 1.65 q --OOOXXOXXX
7 Heloise LouisetHeloise Louiset
FranceFrance
01 2 1.60 ---XOOXXX
8 Denitsa IvanovaDenitsa Ivanova
BulgariaBulgaria
01 1 =PB 1.50 -OXOXXX
9 Laman HuseynovaLaman Huseynova
AzerbaijanAzerbaijan
02 3 1.40 OXXOXXX
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.7.2017 - 15:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.691.731.771.801.831.851.871.891.94
1 Yaroslava MahuchikhYaroslava Mahuchikh
UkraineUkraine
01 13 CR 1.89 ----OOOOOXOOXXX
2 Elena KulichenkoElena Kulichenko
Russian FederationRussian Federation
02 12 PB 1.87 --XOOOOOXOXOXOXXX
3 Jessica KaharaJessica Kahara
FinlandFinland
01 14 PB 1.80 --OOOOXOXXX
4 Panagiota DosiPanagiota Dosi
GreeceGreece
01 7 1.77 --OXOXOOXXX
5 Rebecca PavanRebecca Pavan
ItalyItaly
01 1 PB 1.77 -OOOOXOXXX
6 Irem Zehra KarababaIrem Zehra Karababa
TurkeyTurkey
01 3 1.73 -OOXOOXXX
7 Lilian TurbanLilian Turban
EstoniaEstonia
01 5 1.73 -OOOXXOXXX
8 Eniko Kata KarpatiEniko Kata Karpati
HungaryHungary
01 4 1.69 -OOOXXX
9 Bara SajdokovaBara Sajdokova
Czech RepublicCzech Republic
01 11 1.69 -OOXOXXX
10= Amelita TaujanskaiteAmelita Taujanskaite
LithuaniaLithuania
02 8 1.65 OOOXXX
10= Nadine OdermattNadine Odermatt
SwitzerlandSwitzerland
01 2 1.65 OOOXXX
10= Leja GlojnaricLeja Glojnaric
SloveniaSlovenia
02 6 1.65 OOOXXX
13 Maja KüssnerMaja Küssner
GermanyGermany
01 10 1.65 -XOXXOXXX
14 Weronika KazmierczakWeronika Kazmierczak
PolandPoland
02 9 1.60 OOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 24.7.2017 - 16:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.804.004.204.304.40
1 Marcus KytolaMarcus Kytola
FinlandFinland
01 8 4.40 q ----O
2= Oliver LatzelsbergerOliver Latzelsberger
AustriaAustria
01 1 4.30 q ---O
2= Marnix KolkmanMarnix Kolkman
NetherlandsNetherlands
02 3 4.30 q ---O
4 Ivan De AngelisIvan De Angelis
ItalyItaly
01 4 4.30 q ---XO
5 Andreas KazamiasAndreas Kazamias
CyprusCyprus
01 5 4.20 q XXOOOXXX
6 Amal HassnovAmal Hassnov
IsraelIsrael
01 2 4.00 XXOOXXX
7 Mikheil TsanavaMikheil Tsanava
GeorgiaGeorgia
01 7 4.00 -XXOXXX
8 Antonios SantasAntonios Santas
GreeceGreece
01 6 3.80 OXXX
Celkem 8 závodníků
Kvalifikace B (po, 24.7.2017 - 16:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.804.004.204.304.404.504.554.60
1 Pal Haugen LillefossePal Haugen Lillefosse
NorwayNorway
01 5 4.40 q ----O
2 Baptiste ThieryBaptiste Thiery
FranceFrance
01 7 4.30 q ---O
3 Adam Bence MihalyAdam Bence Mihaly
HungaryHungary
01 8 4.20 q -OO-
4= Sven SalajSven Salaj
CroatiaCroatia
01 1 4.20 q -XOOX-
4= Simon SchenkSimon Schenk
SwitzerlandSwitzerland
01 3 4.20 q -XOOX-
6 Buaró Joao Pedro RodriguesBuaró Joao Pedro Rodrigues
PortugalPortugal
01 2 4.20 q -OXOX-
7 Eerik HaamerEerik Haamer
EstoniaEstonia
01 4 4.20 q XOOXXO-
8 Maros RalikMaros Ralik
SlovakiaSlovakia
01 6 4.00 XXOOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 26.7.2017 - 16:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.104.304.504.604.704.754.804.854.904.955.005.05
1 Pal Haugen LillefossePal Haugen Lillefosse
NorwayNorway
01 11 5.00 ---OXO-O-O-XXOXXX
2 Marcus KytolaMarcus Kytola
FinlandFinland
01 10 4.95 --O-O-X-O-O-XXX
3 Ivan De AngelisIvan De Angelis
ItalyItaly
01 12 =PB 4.90 --O-XO-OOO-XXX
4 Baptiste ThieryBaptiste Thiery
FranceFrance
01 9 PB 4.90 ---XOO-XOOOXXX
5 Eerik HaamerEerik Haamer
EstoniaEstonia
01 8 4.60 OXXOOXOXXX
6 Sven SalajSven Salaj
CroatiaCroatia
01 6 4.50 OOXXOXXX
7= Adam Bence MihalyAdam Bence Mihaly
HungaryHungary
01 2 4.30 -OXXX
7= Oliver LatzelsbergerOliver Latzelsberger
AustriaAustria
01 5 4.30 -OXXX
7= Marnix KolkmanMarnix Kolkman
NetherlandsNetherlands
02 7 4.30 -OXXX
10= Simon SchenkSimon Schenk
SwitzerlandSwitzerland
01 3 4.10 XOXXX
10= Buaró Joao Pedro RodriguesBuaró Joao Pedro Rodrigues
PortugalPortugal
01 1 4.10 XOXXX
12 Andreas KazamiasAndreas Kazamias
CyprusCyprus
01 4 4.10 XXOXXX
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 28.7.2017 - 14:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.203.403.503.603.703.753.803.853.903.954.00
1 Victoria KalittaVictoria Kalitta
PolandPoland
01 10 3.80 ---O--O-XXX
2 Floriane PonzaFloriane Ponza
FranceFrance
01 8 3.80 -O-XOO-O-XXX
3 Alva SundinAlva Sundin
SwedenSweden
01 12 3.80 -XO-XOXOOXOXXX
4 Cabrera Ana Maria ChaconCabrera Ana Maria Chacon
SpainSpain
01 3 3.75 -OOXOXXOOXXX
5 Stefanie DadayevaStefanie Dadayeva
BelgiumBelgium
01 2 =PB 3.70 --O-O-XXX
6 Hedda Marie Kjolberg HaugeHedda Marie Kjolberg Hauge
NorwayNorway
01 9 3.70 -XOOOOXXX
7 Maja GebauerMaja Gebauer
HungaryHungary
01 6 3.60 OO-OXXX
8 Krystsina KantsavenkaKrystsina Kantsavenka
BelarusBelarus
01 11 3.60 -XOOOXXX
9 Tereza JanikovaTereza Janikova
Czech RepublicCzech Republic
02 1 3.50 OOOXXX
10 Laura PirovanoLaura Pirovano
ItalyItaly
01 5 3.50 -XOOXXX
11 Venla PeltolaVenla Peltola
FinlandFinland
01 7 3.50 OOXXOXXX
12 Marleen MullaMarleen Mulla
EstoniaEstonia
01 4 3.40 XOXXOXXX
Poznámky/pokusy:
" BIB 253 received warning according to Rule 125.5 (180.2a)
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 26.7.2017 - 16:35) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel SegersDaniel Segers
BelgiumBelgium
01 10 7.41 -0.2 m/s 7.24-1.17.40-1.17.33-0.17.407.35-1.0X-1.27.41-0.2
2 Ken-Mark MinkovskiKen-Mark Minkovski
EstoniaEstonia
01 8 6.93 +0.4 m/s 6.55-0.56.83-1.06.93+0.46.936.71-1.56.76-1.8X-1.4
3 Henrik FlatnesHenrik Flatnes
NorwayNorway
01 11 6.89 -1.0 m/s 6.89-1.06.75-0.76.67-0.96.896.66-1.7X-0.66.78-0.9
4 Uri ArnonUri Arnon
IsraelIsrael
01 4 PB 6.84 -0.7 m/s 6.84-0.76.79-0.76.68-0.86.846.77-1.46.76-1.9X-0.9
5 Francois CaffierFrancois Caffier
FranceFrance
01 6 6.83 -2.1 m/s 6.43-0.46.350.06.73-1.26.734.60-1.86.83-2.16.78-1.4
6 Pimenta André LucasPimenta André Lucas
PortugalPortugal
01 5 6.79 -0.1 m/s 6.50-0.56.79-0.16.36-1.46.79X-2.26.43-0.54.85-1.0
7 Kiryl SotsKiryl Sots
BelarusBelarus
01 1 PB 6.73 +0.0 m/s 5.98-0.26.49-0.46.730.06.735.68-1.46.43-1.36.59-1.7
8 Tomas KratochvilTomas Kratochvil
Czech RepublicCzech Republic
02 9 6.66 -0.5 m/s 6.49-1.36.66-0.54.74-0.16.66-6.51-1.36.38-2.0
9 Arturs SarkovicsArturs Sarkovics
LatviaLatvia
01 12 6.56 +0.5 m/s 6.56+0.5X-0.36.06-0.96.56
10 Batuhan CakirBatuhan Cakir
TurkeyTurkey
01 3 6.41 -0.2 m/s 6.41-0.25.39-0.76.22-0.86.41
11 Sean CarolanSean Carolan
IrelandIreland
01 7 6.34 -0.4 m/s 6.34-0.46.310.06.10-0.86.34
12 Eduard Valentin PaduraruEduard Valentin Paduraru
RomaniaRomania
01 2 3.89 -0.4 m/s X-0.9X+0.33.89-0.43.89
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 25.7.2017 - 15:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Arturs SarkovicsArturs Sarkovics
LatviaLatvia
01 8 7.11 +1.7 m/s Q 6.76+3.07.11+1.77.11
2 Henrik FlatnesHenrik Flatnes
NorwayNorway
01 6 7.06 +4.4 m/s Q 7.06+4.47.06
3 Pimenta André LucasPimenta André Lucas
PortugalPortugal
01 3 6.96 +3.0 m/s Q 6.96+3.06.96
4 Tomas KratochvilTomas Kratochvil
Czech RepublicCzech Republic
02 9 6.90 +2.7 m/s Q X4.24+3.56.90+2.76.90
5 Kiryl SotsKiryl Sots
BelarusBelarus
01 1 6.82 +4.3 m/s q 6.58+3.26.82+4.36.72+5.86.82
6 Eduard Valentin PaduraruEduard Valentin Paduraru
RomaniaRomania
01 7 6.73 +5.5 m/s q X6.52+4.66.73+5.56.73
7 Otto PulkkinenOtto Pulkkinen
FinlandFinland
01 2 6.52 +2.9 m/s 6.47+3.46.52+2.9X6.52
8 Erik PinterErik Pinter
HungaryHungary
02 4 6.44 +6.4 m/s X6.44+6.4X6.44
9 Sahib AliyevSahib Aliyev
AzerbaijanAzerbaijan
01 5 5.83 +6.3 m/s 5.83+6.3XX5.83
Celkem 9 závodníků
Kvalifikace B (út, 25.7.2017 - 15:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel SegersDaniel Segers
BelgiumBelgium
01 8 7.44 +5.0 m/s Q 7.44+5.07.44
2 Ken-Mark MinkovskiKen-Mark Minkovski
EstoniaEstonia
01 9 7.12 +4.1 m/s Q 6.79+4.77.12+4.17.12
3 Francois CaffierFrancois Caffier
FranceFrance
01 1 7.08 +6.3 m/s Q 6.81+3.47.08+6.37.08
4 Uri ArnonUri Arnon
IsraelIsrael
01 4 7.00 +4.6 m/s Q 6.78+3.16.72+5.17.00+4.67.00
5 Sean CarolanSean Carolan
IrelandIreland
01 6 6.79 +5.2 m/s q 6.79+5.2X+5.26.77+5.26.79
6 Batuhan CakirBatuhan Cakir
TurkeyTurkey
01 2 6.69 +4.6 m/s q 6.51+3.36.69+4.66.68+3.86.69
7 Tan CernigojTan Cernigoj
SloveniaSlovenia
01 3 6.66 +3.0 m/s 6.66+3.0X+4.1X+4.26.66
8 Giorgi KardashianGiorgi Kardashian
GeorgiaGeorgia
02 7 6.49 +3.4 m/s X+5.7X+4.66.49+3.46.49
9 Lorenzo PuscedduLorenzo Pusceddu
ItalyItaly
01 5 6.47 +6.6 m/s 6.47+6.66.29+4.06.19+5.06.47
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 24.7.2017 - 17:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klaudia EndreszKlaudia Endresz
HungaryHungary
01 4 5.90 -0.1 m/s Q 5.82-0.55.84+0.45.90-0.15.90
2 Kitija Paula MelnbardeKitija Paula Melnbarde
LatviaLatvia
01 9 5.82 +0.0 m/s q 5.53-1.95.82+0.05.71+0.95.82
3 Alvarez Olaia Gisela BecerrilAlvarez Olaia Gisela Becerril
SpainSpain
01 6 5.58 +1.8 m/s q 5.43+0.05.30+0.45.58+1.85.58
4 Barbora HulkovaBarbora Hulkova
Czech RepublicCzech Republic
01 3 5.41 -1.0 m/s 5.41-1.0X+0.45.25-0.25.41
5 Ruby MilletRuby Millet
IrelandIreland
01 5 5.37 +0.2 m/s X+0.1X+0.35.37+0.25.37
6 Selen TemureraSelen Temurera
TurkeyTurkey
02 2 5.30 -0.1 m/s X+0.05.30-0.1X-0.35.30
7 Katarzyna JozwiaczukKatarzyna Jozwiaczuk
PolandPoland
01 1 5.27 +0.6 m/s X-0.4X-0.15.27+0.65.27
8 Nikita KirovaNikita Kirova
BulgariaBulgaria
01 8 5.19 +0.3 m/s X5.19+0.3X-0.35.19
9 Angelica MitinAngelica Mitin
IsraelIsrael
01 7 4.50 +0.6 m/s X+0.0X-0.34.50+0.64.50
Celkem 9 závodníků
Kvalifikace B (po, 24.7.2017 - 17:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ingeborg GruenwaldIngeborg Gruenwald
AustriaAustria
01 5 5.99 -0.7 m/s Q 5.99-0.75.99
2 Veronica CridaVeronica Crida
ItalyItaly
01 8 PB 5.98 +1.3 m/s Q 5.74-1.6X+0.35.98+1.35.98
3 Tilde JohanssonTilde Johansson
SwedenSweden
01 7 5.96 -0.5 m/s Q 5.96-0.55.96
4 Lilian TurbanLilian Turban
EstoniaEstonia
01 6 PB 5.89 +1.2 m/s Q 5.14-0.2X+0.75.89+1.25.89
5 Spyridoula KarydiSpyridoula Karydi
GreeceGreece
01 10 5.81 +0.6 m/s q 5.81+0.6X+0.3X+0.45.81
6 Manca StarasinicManca Starasinic
SloveniaSlovenia
02 2 5.68 -1.0 m/s q 5.66+0.25.68-1.05.36+1.05.68
7 Luka GarsvaiteLuka Garsvaite
LithuaniaLithuania
01 3 PB 5.67 +1.0 m/s q 5.57+1.0X+0.45.67+1.05.67
8 Simoes Bento Mariana BrazSimoes Bento Mariana Braz
PortugalPortugal
01 9 PB 5.59 +0.9 m/s q X-0.25.32+0.25.59+0.95.59
9 Birna Kristin KristjansdottirBirna Kristin Kristjansdottir
IcelandIceland
02 1 PB 5.46 +0.9 m/s q X+0.25.46+0.95.36+1.15.46
10 Patricia Daria DavidPatricia Daria David
RomaniaRomania
02 4 PB 5.30 +0.2 m/s 5.13-0.45.30+0.25.13+0.85.30
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 25.7.2017 - 16:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ingeborg GruenwaldIngeborg Gruenwald
AustriaAustria
01 11 6.23 +4.8 m/s 6.05+3.86.23+4.85.92+2.96.23X+4.05.89+3.3X+2.7
2 Alvarez Olaia Gisela BecerrilAlvarez Olaia Gisela Becerril
SpainSpain
01 1 6.15 +4.2 m/s X+2.56.15+4.25.65+3.36.155.45+4.9X+2.56.04+4.1
3 Tilde JohanssonTilde Johansson
SwedenSweden
01 9 6.10 +3.4 m/s 4.33+4.55.94+2.6X+2.85.945.96+4.05.83+3.76.10+3.4
4 Kitija Paula MelnbardeKitija Paula Melnbarde
LatviaLatvia
01 10 6.05 +4.8 m/s 5.66+3.0X+3.26.05+4.86.055.94+4.25.85+2.6X+4.1
5 Manca StarasinicManca Starasinic
SloveniaSlovenia
02 3 5.92 +1.0 m/s 5.46+3.45.47+3.95.69+4.95.695.77+3.35.87+4.25.92+1.0
6 Veronica CridaVeronica Crida
ItalyItaly
01 12 5.87 +1.8 m/s 5.64+6.0X+3.65.87+1.85.875.68+2.35.82+6.0X+2.7
7 Luka GarsvaiteLuka Garsvaite
LithuaniaLithuania
01 2 5.83 +4.8 m/s 5.81+4.85.83+4.8X+3.45.835.60+4.15.75+2.15.75+4.3
8 Lilian TurbanLilian Turban
EstoniaEstonia
01 7 5.66 +3.2 m/s X+4.55.37+3.25.61+4.65.615.63+3.55.66+3.2X+3.2
9 Klaudia EndreszKlaudia Endresz
HungaryHungary
01 8 5.60 +3.5 m/s 3.48+3.65.60+3.54.95+3.95.60
10 Spyridoula KarydiSpyridoula Karydi
GreeceGreece
01 4 5.59 +5.1 m/s X+6.9X+1.95.59+5.15.59
11 Birna Kristin KristjansdottirBirna Kristin Kristjansdottir
IcelandIceland
02 5 5.37 +4.9 m/s 5.35+3.75.37+4.95.32+2.85.37
12 Simoes Bento Mariana BrazSimoes Bento Mariana Braz
PortugalPortugal
01 6 5.33 +6.1 m/s 5.33+3.45.11+3.85.33+6.15.33
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.7.2017 - 14:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Batuhan CakirBatuhan Cakir
TurkeyTurkey
01 10 SB 14.94 14.45+1.314.94+3.314.39+0.214.9414.50+1.2--X+1.1
2 Siarhei DziambitskiSiarhei Dziambitski
BelarusBelarus
01 11 14.77 +3.6 m/s 13.53 -1.9 m/s 14.77+3.6X+1.513.53-1.914.77X+1.812.56+1.5X+0.6
3 Davide FavroDavide Favro
ItalyItaly
02 9 14.51 14.03+1.6X+0.414.31+2.614.3114.36+1.814.13+1.214.51-0.6
4 Pombero Hector LunaPombero Hector Luna
SpainSpain
01 6 14.39 +0.9 m/s 14.01+2.813.84+2.713.92+0.614.0113.80-1.813.94+0.814.39+0.9
5 Rustam MammadovRustam Mammadov
AzerbaijanAzerbaijan
01 8 PB 14.30 +1.8 m/s 13.59+0.514.30+1.8X+3.114.30X+1.9X+4.214.12+2.8
6 Zsombor Almos IvanZsombor Almos Ivan
HungaryHungary
01 2 14.10 +1.4 m/s 13.97+1.914.10+1.412.47+1.214.1013.58-0.113.38+4.1X+1.2
7 Henrik FlatnesHenrik Flatnes
NorwayNorway
01 7 14.09 +3.0 m/s 14.02 +0.7 m/s 13.84+2.013.39+1.614.09+3.014.0913.59-1.1X+1.714.02+0.7
8 Jakub KuntJakub Kunt
Czech RepublicCzech Republic
01 4 14.03 +3.2 m/s 13.91 +1.8 m/s 13.91+1.813.63+0.512.15+1.013.9113.52-1.2X+0.914.03+3.2
9 Orlin OrlinovOrlin Orlinov
BulgariaBulgaria
01 3 13.58 -1.1 m/s X-0.5X+0.113.58-1.113.58
10 Oliver KarkiOliver Karki
FinlandFinland
01 1 13.55 +0.6 m/s 13.55+0.6X+2.1X+0.613.55
Panagiotis MylonasPanagiotis Mylonas
CyprusCyprus
02 5 NM
Théo LechatThéo Lechat
FranceFrance
01 12 NM
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (čt, 27.7.2017 - 10:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Davide FavroDavide Favro
ItalyItaly
02 7 14.41 +1.7 m/s q 13.88+1.6X+0.114.41+1.714.41
2 Henrik FlatnesHenrik Flatnes
NorwayNorway
01 4 14.21 +1.1 m/s q X+1.614.21+1.1-14.21
3 Zsombor Almos IvanZsombor Almos Ivan
HungaryHungary
01 10 14.12 +2.2 m/s q 14.10 +1.1 m/s 14.08+0.414.10+1.114.12+2.214.12
4 Panagiotis MylonasPanagiotis Mylonas
CyprusCyprus
02 11 13.97 +2.5 m/s q X+1.3X+1.713.97+2.513.97
5 Oliver KarkiOliver Karki
FinlandFinland
01 1 PB 13.93 +0.9 m/s q 13.12+1.313.75+0.913.93+0.913.93
6 Rustam MammadovRustam Mammadov
AzerbaijanAzerbaijan
01 5 13.91 +0.8 m/s q 13.51+2.713.91+0.8X+1.913.91
7 Orlin OrlinovOrlin Orlinov
BulgariaBulgaria
01 2 13.90 -0.1 m/s q X+1.413.68+0.613.90-0.113.90
8 Pombero Hector LunaPombero Hector Luna
SpainSpain
01 3 13.88 +1.3 m/s q 11.46+1.213.88+1.313.84+1.213.88
9 Jakub KuntJakub Kunt
Czech RepublicCzech Republic
01 6 13.80 +1.3 m/s q X+1.613.69+1.513.80+1.313.80
10 Nikolaos KatramadosNikolaos Katramados
GreeceGreece
01 9 13.23 +0.3 m/s 13.01+0.713.13+1.213.23+0.313.23
11 Tudurache Gerard Constantin OrobiyiTudurache Gerard Constantin Orobiyi
RomaniaRomania
02 8 13.18 +1.3 m/s X+0.2X+0.913.18+1.313.18
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace B (čt, 27.7.2017 - 10:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Batuhan CakirBatuhan Cakir
TurkeyTurkey
01 2 14.62 +0.9 m/s Q 14.43+1.414.41+0.614.62+0.914.62
2 Théo LechatThéo Lechat
FranceFrance
01 1 PB 14.35 +1.3 m/s q 14.35+1.313.45+1.5X+0.714.35
3 Siarhei DziambitskiSiarhei Dziambitski
BelarusBelarus
01 5 14.20 +0.5 m/s q X+1.014.20+0.514.17+0.614.20
4 Uri ArnonUri Arnon
IsraelIsrael
01 3 13.62 +0.8 m/s 13.61+1.313.44+0.213.62+0.813.62
Arturs SarkovicsArturs Sarkovics
LatviaLatvia
01 6 NM
Carl Af ForsellesCarl Af Forselles
SwedenSweden
01 4 NM
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 28.7.2017 - 15:55) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Garcia Maria Sophia VicenteGarcia Maria Sophia Vicente
SpainSpain
01 12 13.72 +4.4 m/s 13.72+4.413.63+9.811.49+5.413.7213.25+5.8X+4.713.29+7.4
2 Gaëlle MaonzambiGaëlle Maonzambi
SwitzerlandSwitzerland
01 9 12.87 +6.5 m/s 12.37+6.911.77+6.612.44+6.012.4412.87+6.5X+2.6X+8.7
3 Jessica KaharaJessica Kahara
FinlandFinland
01 8 12.85 +4.3 m/s 12.12+6.212.25+3.412.85+4.312.8512.35+3.9X+7.512.77+5.1
4 Luize OpolaLuize Opola
LatviaLatvia
01 10 12.52 +5.1 m/s 12.21 +2.0 m/s 12.21+2.012.36+6.812.34+6.212.3612.32+3.712.52+5.112.26+7.7
5 Nikita KirovaNikita Kirova
BulgariaBulgaria
01 4 12.43 +4.7 m/s X+2.812.10+2.712.25+4.712.2512.17+3.612.15+2.712.43+4.7
6 Ferreira Eduarda Filipa BritesFerreira Eduarda Filipa Brites
PortugalPortugal
01 6 12.41 +4.0 m/s 12.41+4.0X+3.212.13+4.512.4110.15+4.312.14+5.211.96+3.3
7 Aliaksandra ChuraAliaksandra Chura
BelarusBelarus
01 11 12.39 +5.2 m/s 12.10 +1.3 m/s X+7.212.10+1.312.26+4.812.2612.39+5.2X+4.411.98+3.6
8 Marilis RemmelMarilis Remmel
EstoniaEstonia
01 7 12.21 +2.7 m/s 12.21+2.712.17+3.112.04+5.112.2111.92+5.312.13+5.4X+5.7
9 Akvile MedvedevaiteAkvile Medvedevaite
LithuaniaLithuania
01 2 11.99 +3.3 m/s 11.53+7.911.99+3.311.83+9.111.99
10 Karoline JaegerKaroline Jaeger
NorwayNorway
01 3 11.67 +2.3 m/s 11.20 +1.9 m/s 10.89+4.411.20+1.911.67+2.311.67
11 Eniko KonyaEniko Konya
HungaryHungary
02 5 11.53 +7.8 m/s X+5.1X+5.811.53+7.811.53
12 Gizem AkgozGizem Akgoz
TurkeyTurkey
01 1 10.92 +2.4 m/s 10.92+2.4X+2.6X+4.710.92
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (st, 26.7.2017 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marilis RemmelMarilis Remmel
EstoniaEstonia
01 9 11.94 -0.8 m/s q 11.94-0.811.94+1.9-11.94
2 Gizem AkgozGizem Akgoz
TurkeyTurkey
01 4 11.76 -0.6 m/s q 11.76-0.611.65-2.111.63+0.511.76
3 Ferreira Eduarda Filipa BritesFerreira Eduarda Filipa Brites
PortugalPortugal
01 11 11.73 +1.9 m/s q 11.71-1.411.73+1.911.59-0.911.73
4 Karoline JaegerKaroline Jaeger
NorwayNorway
01 8 11.73 -0.7 m/s q 11.33-0.711.48+0.211.73-0.711.73
5 Spyridoula KarydiSpyridoula Karydi
GreeceGreece
01 7 PB 11.70 -0.5 m/s X11.70-0.5X11.70
6 Marharyta KravchenkoMarharyta Kravchenko
UkraineUkraine
01 10 11.67 +1.4 m/s 11.34-0.611.67+1.411.26-1.511.67
7 Patricia Daria DavidPatricia Daria David
RomaniaRomania
02 1 PB 11.63 -1.0 m/s 11.19+0.011.63-1.011.01-0.611.63
8 Helga Margret HaraldsdottirHelga Margret Haraldsdottir
IcelandIceland
01 5 PB 11.57 -0.2 m/s 10.84-1.411.35-0.911.57-0.211.57
9 Iva GolobIva Golob
SloveniaSlovenia
01 6 11.20 -0.6 m/s 11.03-0.911.09+0.311.20-0.611.20
10 Angelica MitinAngelica Mitin
IsraelIsrael
01 2 11.15 +0.3 m/s 10.98+0.010.74-2.511.15+0.311.15
11 Anja ColakovicAnja Colakovic
Bosnia HerzegovinaBosnia Herzegovina
01 3 11.01 -0.6 m/s 11.01-0.610.79-2.0X11.01
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace B (st, 26.7.2017 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Garcia Maria Sophia VicenteGarcia Maria Sophia Vicente
SpainSpain
01 8 12.74 -0.8 m/s Q 12.74-0.8--12.74
2 Jessica KaharaJessica Kahara
FinlandFinland
01 4 SB 12.35 +1.2 m/s q 12.23-1.512.05-1.412.35+1.212.35
3 Gaëlle MaonzambiGaëlle Maonzambi
SwitzerlandSwitzerland
01 9 12.03 -0.8 m/s q 11.79-1.212.03-0.8-12.03
4 Akvile MedvedevaiteAkvile Medvedevaite
LithuaniaLithuania
01 5 11.94 +1.6 m/s q 11.46-1.211.63-2.011.94+1.611.94
5 Luize OpolaLuize Opola
LatviaLatvia
01 7 11.85 +0.9 m/s q 11.61-1.111.85+0.9-11.85
6 Eniko KonyaEniko Konya
HungaryHungary
02 6 11.78 -1.8 m/s q 11.78-1.811.67-2.8-11.78
7 Aliaksandra ChuraAliaksandra Chura
BelarusBelarus
01 1 11.76 -0.6 m/s q X-0.211.59-0.911.76-0.611.76
8 Nikita KirovaNikita Kirova
BulgariaBulgaria
01 3 11.72 +1.4 m/s q 11.68-0.911.41-0.511.72+1.411.72
Veronica ZanonVeronica Zanon
ItalyItaly
01 2 NM
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 26.7.2017 - 16:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daalen Alida VanDaalen Alida Van
NetherlandsNetherlands
02 6 EL 16.23 15.9414.4915.7315.9416.2315.30X
2 Josefine KlischJosefine Klisch
GermanyGermany
01 11 =PB 15.85 15.1115.8215.0115.8215.85X15.33
3 Karyna YehinianKaryna Yehinian
BelarusBelarus
01 12 15.77 14.3314.3514.9114.9115.3115.7715.39
4 Natalia KlocekNatalia Klocek
PolandPoland
01 9 PB 15.72 14.3615.7215.0015.7215.0715.67X
5 Violetta IgnatevaVioletta Ignateva
Russian FederationRussian Federation
02 1 15.11 15.1114.5513.4415.1114.7015.1015.06
6 Der Borght Myrthe VanDer Borght Myrthe Van
BelgiumBelgium
01 13 15.11 15.1114.61X15.1114.6914.91X
7 Nina CapatinaNina Capatina
MoldovaMoldova
02 8 14.77 14.77X13.6014.7713.6113.7414.16
8 Mascarell Aurea BlascoMascarell Aurea Blasco
SpainSpain
01 4 14.26 -14.1914.2614.2614.08XX
9 Yana KopchevaYana Kopcheva
BulgariaBulgaria
01 10 14.22 14.22X14.1014.22
10 Ciara SheehyCiara Sheehy
IrelandIreland
02 2 13.60 13.4113.1413.6013.60
11 Michaela VreckovaMichaela Vreckova
SlovakiaSlovakia
01 5 13.31 12.6013.3112.5613.31
12 Tamara JovanovicTamara Jovanovic
SerbiaSerbia
01 7 11.92 11.92X11.5411.92
13 Gunel HuseynovaGunel Huseynova
AzerbaijanAzerbaijan
02 3 10.71 10.5510.7110.3110.71
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 27.7.2017 - 16:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Piotr GozdziewiczPiotr Gozdziewicz
PolandPoland
01 10 WL 19.41 17.0918.8419.4119.4117.9918.88X
2 Carmelo Alessandro MusciCarmelo Alessandro Musci
ItalyItaly
01 13 PB 19.35 18.0318.4519.3519.3518.9419.0219.18
3 Diaz Miguel GomezDiaz Miguel Gomez
SpainSpain
01 12 PB 17.52 17.0617.5217.0417.5217.16X16.78
4 Istvan FeketeIstvan Fekete
HungaryHungary
01 2 16.57 15.9416.5716.3416.5715.6216.5116.45
5 Aliaksei AleksandrovichAliaksei Aleksandrovich
BelarusBelarus
01 5 16.51 16.4015.8416.5116.51XX15.49
6 Melih YerselMelih Yersel
TurkeyTurkey
01 4 16.47 16.4016.4716.2716.47XXX
7 Theorin Arvid MägiTheorin Arvid Mägi
SwedenSweden
01 7 16.29 X16.29X16.2914.6013.23X
8 Marius BiraMarius Bira
RomaniaRomania
01 8 16.19 16.0516.1816.1916.1915.9015.79X
9 Uvis Roberts BulinsUvis Roberts Bulins
LatviaLatvia
01 1 PB 15.97 X14.8215.9715.97
10 Vesa LeveelahtiVesa Leveelahti
FinlandFinland
01 6 PB 15.81 15.4415.8115.7015.81
11 Dominykas CepysDominykas Cepys
LithuaniaLithuania
01 9 15.51 14.63X15.5115.51
12 Maksim MihhailovMaksim Mihhailov
EstoniaEstonia
01 11 15.40 X13.6915.4015.40
13 Alaudin SumaAlaudin Suma
KosovoKosovo
02 3 13.51 12.6513.51X13.51
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 27.7.2017 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Diletta FortunaDiletta Fortuna
ItalyItaly
01 7 EL 50.23 42.4745.49X45.4946.5050.2345.14
2 Daalen Alida VanDaalen Alida Van
NetherlandsNetherlands
02 11 PB 48.82 46.4648.48X48.48XX48.82
3 Violetta IgnatevaVioletta Ignateva
Russian FederationRussian Federation
02 12 48.34 47.23X48.3448.3447.79XX
4 Ozlem BecerekOzlem Becerek
TurkeyTurkey
01 9 45.05 42.7545.0543.6645.0543.7244.27X
5 Andreea Luliana LunguAndreea Luliana Lungu
RomaniaRomania
02 13 44.69 X42.3444.1244.1244.6943.2044.14
6 Sofia KessidiSofia Kessidi
GreeceGreece
02 10 43.50 40.5042.2641.2242.26X43.5043.22
7 Ulada ZhavarankavaUlada Zhavarankava
BelarusBelarus
01 4 43.06 X31.3940.8040.8043.06XX
8 Nina StaruchNina Staruch
PolandPoland
01 8 42.51 40.9042.0942.4442.44XX42.51
9 Sanni KuparinenSanni Kuparinen
FinlandFinland
01 6 40.70 XX40.7040.70
10 Emely KarhuEmely Karhu
EstoniaEstonia
01 1 38.59 38.5936.2238.0938.59
11 Eszter GicziEszter Giczi
HungaryHungary
02 2 37.88 37.88XX37.88
12 Ana StefanitaAna Stefanita
MoldovaMoldova
01 3 35.30