Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze
Praha - Eden (2. - 3. 9. 2017)1500 m - Muži 20-22 let
(ne, 3.9.2017 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan FrišJan Friš | 95 | TJ Dukla Praha | 16 | 4:01.65 | ||||||||||||||
2 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | Atletika Jihlava | 13 | 4:02.45 | ||||||||||||||
3 | Lukáš SymerskýLukáš Symerský | 98 | SSK Vítkovice | 15 | 4:02.63 | ||||||||||||||
4 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 11 | 4:02.94 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta | 98 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 4:03.95 | ||||||||||||||
6 | Josef ŠimsaJosef Šimsa | 96 | TJ Dukla Praha | 14 | 4:04.40 | ||||||||||||||
7 | Lukáš ChwistekLukáš Chwistek | 97 | SSK Vítkovice | 8 | 4:04.68 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 12 | 4:04.82 | ||||||||||||||
9 | René SasynRené Sasyn | 00 | TJ TŽ Třinec | 9 | 4:06.03 | ||||||||||||||
10 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | ASK Slavia Praha | 6 | 4:06.96 | ||||||||||||||
11 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 4:07.11 | ||||||||||||||
12 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 4:07.36 | ||||||||||||||
13 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 4:12.98 | ||||||||||||||
14 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 2 | 4:15.90 | ||||||||||||||
David KákonaDavid Kákona | 96 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Viktor ŠináglViktor Šinágl | 97 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Ženy 20-22 let
(ne, 3.9.2017 - 11:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata VocáskováRenata Vocásková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 16 | 4:38.33 | ||||||||||||||
2 | Klára KováříkováKlára Kováříková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 15 | 4:39.66 | ||||||||||||||
3 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 9 | 4:40.71 | ||||||||||||||
4 | Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová | 96 | TJ Dukla Praha | 14 | 4:43.30 | ||||||||||||||
5 | Aneta ChlebikováAneta Chlebiková | 97 | TJ TŽ Třinec | 11 | 4:43.79 | ||||||||||||||
6 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | SSK Vítkovice | 8 | 4:44.63 | ||||||||||||||
7 | Bára StýblováBára Stýblová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 4:46.04 | ||||||||||||||
8 | Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 4:47.49 | ||||||||||||||
9 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 4:50.27 | ||||||||||||||
10 | Adéla CivínováAdéla Civínová | 98 | AK Bílina | 2 | 4:51.67 | ||||||||||||||
11 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 13 | 4:54.98 | ||||||||||||||
12 | Alice ProkešováAlice Prokešová | 99 | AK Olymp Brno | 12 | 4:56.35 | ||||||||||||||
13 | Gabriela KurkováGabriela Kurková | 95 | AK Most | 3 | 4:57.53 | ||||||||||||||
14 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 4:57.86 | ||||||||||||||
15 | Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 5:02.48 | ||||||||||||||
16 | Veronika PiklováVeronika Piklová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 5:04.49 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |