výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (2. - 3. 9. 2017)

1500 m - Muži 20-22 let

(ne, 3.9.2017 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16 4:01.65
2 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13 4:02.45
3 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 4:02.63
4 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:02.94
5 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 4:03.95
6 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 4:04.40
7 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 4:04.68
8 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 4:04.82
9 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:06.03
10 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:06.96
11 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:07.11
12 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 4:07.36
13 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:12.98
14 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:15.90
David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 DNS
Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy 20-22 let

(ne, 3.9.2017 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 4:38.33
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 4:39.66
3 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 4:40.71
4 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 4:43.30
5 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 4:43.79
6 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 4:44.63
7 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:46.04
8 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 4:47.49
9 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 4:50.27
10 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 2 4:51.67
11 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 13 4:54.98
12 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12 4:56.35
13 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 3 4:57.53
14 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 4:57.86
15 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 5:02.48
16 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 5:04.49
Celkem 16 závodníků