Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze
Praha - Eden (2. - 3. 9. 2017)skok daleký - Muži 20-22 let
(ne, 3.9.2017 - 12:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
98 | 14 | 7.26 +2.3 m/s | 7.01 +0.6 m/s | X | 6.96+1.5 | 7.01+0.6 | 7.01 | 7.18+2.5 | 7.13+2.1 | 7.26+2.3 | |||||||
2 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 12 | 7.24 +2.1 m/s | X | 7.00+2.7 | X | 7.00 | 6.52+2.6 | X | 7.24+2.1 | ||||||||
3 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice |
99 | 16 | 7.17 +2.9 m/s | 6.96 +1.2 m/s | 6.96+1.2 | 7.17+2.9 | X | 7.17 | 6.96+4.2 | X | X | |||||||
4 |
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla Praha |
96 | 15 | 7.09 +2.8 m/s | 6.98 +2.0 m/s | 6.98+2.0 | X | 7.09+2.8 | 7.09 | X | X | X | |||||||
5 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 11 | 6.98 +2.9 m/s | 6.86 +1.1 m/s | 6.73+2.3 | 6.64+1.5 | 6.78+3.8 | 6.78 | 6.98+2.9 | 6.86+1.1 | 6.96+3.6 | |||||||
6 |
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s. |
96 | 5 | 6.89 +4.0 m/s | 6.85 +2.0 m/s | 6.56+2.8 | X | 6.85+2.0 | 6.85 | 6.49+0.4 | X | 6.89+4.0 | |||||||
7 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 3 | 6.79 +2.6 m/s | 6.71+3.2 | X | X | 6.71 | X | 6.79+2.6 | X | ||||||||
8 |
Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
98 | 8 | 6.75 +3.0 m/s | 6.72+3.9 | X | X | 6.72 | 6.75+3.0 | 6.69+3.0 | X | ||||||||
9 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 13 | 6.68 +1.6 m/s | X | 6.40+2.5 | 6.68+1.6 | 6.68 | |||||||||||
10 |
Jan JirásekJan Jirásek
Atletika Jižní Město z.s. |
00 | 6 | 6.67 +2.5 m/s | 6.45+2.2 | 6.63+4.9 | 6.67+2.5 | 6.67 | |||||||||||
11 |
Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta Praha |
96 | 1 | 6.63 +3.7 m/s | 4.00 +1.9 m/s | 5.88+4.8 | 4.00+1.9 | 6.63+3.7 | 6.63 | ||||||||||
12 |
Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s. |
99 | 4 | 6.48 +5.6 m/s | 6.48+5.6 | X | X | 6.48 | |||||||||||
13 |
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
Atletický klub Olomouc z.s. |
95 | 9 | 6.27 +2.8 m/s | 6.27+2.8 | 6.27 | |||||||||||||
14 |
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 7 | 6.26 +4.6 m/s | 6.03+3.4 | 6.26+4.6 | X | 6.26 | |||||||||||
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita Brno |
98 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ženy 20-22 let
(ne, 3.9.2017 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 10 | 6.24 +3.7 m/s | 6.11 +1.7 m/s | 6.11+1.7 | X | X | 6.11 | 5.91+3.0 | X | 6.24+3.7 | |||||||
2 |
Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp Brno |
99 | 15 | 6.22 +3.0 m/s | 5.77+2.3 | X | 5.94+2.7 | 5.94 | X | X | 6.22+3.0 | ||||||||
3 |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 14 | 6.14 +3.2 m/s | X | X | 6.09+2.8 | 6.09 | X | 5.68+4.2 | 6.14+3.2 | ||||||||
4 |
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
97 | 8 | 6.10 +3.9 m/s | 5.93 +0.7 m/s | 5.93+0.7 | 5.94+2.5 | X | 5.94 | 6.10+3.9 | 6.00+3.6 | 6.07+3.0 | |||||||
5 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 7 | 5.83 +2.6 m/s | 5.75 +1.9 m/s | 5.58+2.9 | 5.47+2.2 | 5.83+2.6 | 5.83 | 5.69+3.6 | 5.75+1.9 | 5.69+2.8 | |||||||
6 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 6 | 5.75 +2.4 m/s | X | 5.56+2.6 | 5.75+2.4 | 5.75 | 5.67+4.3 | X | 5.54+3.0 | ||||||||
7 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 3 | 5.73 +3.3 m/s | 5.61 +1.9 m/s | 5.66+2.2 | 5.56+4.1 | 5.73+3.3 | 5.73 | 5.61+1.9 | X | 5.64+2.7 | |||||||
8 |
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | 9 | 5.72 +2.7 m/s | X | X | 5.72+2.7 | 5.72 | 5.60+2.5 | X | 4.50+2.5 | ||||||||
9 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 12 | 5.71 +1.2 m/s | 5.71+1.2 | 5.69+2.8 | 5.61+2.6 | 5.71 | |||||||||||
10 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 5 | 5.59 +3.9 m/s | X | 5.59+3.9 | 5.49+2.6 | 5.59 | |||||||||||
11 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 4 | 5.59 +2.0 m/s | 5.40+3.8 | X | 5.59+2.0 | 5.59 | |||||||||||
12 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, z.s. |
98 | 1 | 5.51 +3.6 m/s | 5.51+3.6 | X | 5.45+2.6 | 5.51 | |||||||||||
13 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK Jeseniova |
00 | 2 | 5.44 +2.6 m/s | X | X | 5.44+2.6 | 5.44 | |||||||||||
14 |
Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno |
99 | 13 | 4.54 +0.9 m/s | 4.54+0.9 | 4.54 | |||||||||||||
Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |