výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games (do 15 let)

Brno (11. - 13. 9. 2017)

Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6.55
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6.12
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 6.11
5 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.94
6 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 5.86
7 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5.81
8 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.72
9 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.70
10 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC BrnoBYAC Brno
02 5.65
11 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.62
12 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.33
13 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 5.13
14 Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.05
15 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 4.97
16 Merek CelfrMerek Celfr
BYAC BrnoBYAC Brno
02 4.89
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 5.26
2 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.23
3 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 5.17
4 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 5.17
5 David BatelkaDavid Batelka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.10
6 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.07
7 Michal KadlecMichal Kadlec
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 4.96
8 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.95
9 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 4.88
10 Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 4.83
11 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 4.79
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.92
2 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.85
8 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.25
9 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 5.22
11 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 5.04
13 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 5.02
14 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 4.62
Celkem 7 závodníků
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5.33
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.32
3 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.23
7 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 5.10
8 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5.02
9 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 4.95
10 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.84
11 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 4.78
13 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.73
14 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.72
15 Michal KuchařMichal Kuchař
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.66
17 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.45
18 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.43
19 Jan BukovskýJan Bukovský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.66
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace E (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 5.19
2 Adam DokoupilAdam Dokoupil
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.90
5 Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.70
6 Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 4.61
7 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
03 4.54
8 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK BílinaAK Bílina
03 4.44
10 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 4.19
11 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 4.13
12 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.13
13 Jakub HemberaJakub Hembera
SK ŽirovniceSK Žirovnice
03 3.94
14 Marek MyškaMarek Myška
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.90
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6.59 -0.2 m/s
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6.39 +1.0 m/s
3 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 6.10 -0.2 m/s
4 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5.95 +1.1 m/s
6 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.90 -0.7 m/s
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 5.74 +2.0 m/s
8 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.64 +0.7 m/s
Celkem 7 závodníků
Finále B (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.89 -0.5 m/s
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.85 -0.6 m/s
7 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5.46 -0.5 m/s
8 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.36 -0.3 m/s
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.11
5 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.98
7 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.96
8 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.93
10 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.81
11 Martin SedlákMartin Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.75
12 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.73
13 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4.66
17 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.37
18 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.32
19 Pavel SmetanaPavel Smetana
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 4.24
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej PavelekOndřej Pavelek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 4.90
2 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.50
4 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 4.46
5 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.34
7 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.30
8 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 4.29
10 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4.21
11 Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 4.20
12 František RajchlFrantišek Rajchl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 4.18
13 Josef FrecerJosef Frecer
BYAC BrnoBYAC Brno
04 4.10
14 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 4.06
15 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.01
16 Maxim FedkivMaxim Fedkiv
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
04 4.01
18 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.95
19 Ladislav DrongLadislav Drong
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.91
20 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.88
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 4.87
2 Martin PhamMartin Pham
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 4.37
4 Adam JelínekAdam Jelínek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 4.20
6 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 4.13
7 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 4.08
8 Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
04 4.07
10 Jakub SurgaJakub Surga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 4.01
11 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4.01
15 Michal SlezáčekMichal Slezáček
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
04 3.87
16 Hynek JurkovičHynek Jurkovič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.87
17 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 3.75
18 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 3.74
19 Filip LudesFilip Ludes
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 3.72
20 Radek PetržálekRadek Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.68
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.72
8 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 4.47
9 Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
05 4.42
11 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.37
12 Adam DostálAdam Dostál
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.32
13 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 4.26
14 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.17
Celkem 7 závodníků
Kvalifikace E (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.25
3 Ondřej GregrOndřej Gregr
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.20
6 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.03
7 Adam HoněkAdam Honěk
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 4.02
8 Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 3.98
9 David NevařilDavid Nevařil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.84
10 Lukáš SasínekLukáš Sasínek
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.78
11 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.76
12 Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.67
13 Jakub DusilJakub Dusil
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 2.78
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace F (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.33
3 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 4.29
4 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.24
5 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.15
6 Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 3.93
7 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 3.92
8 Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 3.91
9 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 3.72
11 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.68
12 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.63
13 Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.61
14 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.61
18 Petr VeselýPetr Veselý
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.24
19 Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 3.21
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.76 +0.9 m/s
Celkem 1 závodníků
Finále B (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5.41 +1.2 m/s
3 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.35 +1.4 m/s
6 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5.18 +1.6 m/s
7 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5.14 +0.6 m/s
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 5.03
5 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4.98
6 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.94
8 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.89
9 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.88
10 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.81
11 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 4.81
12 Vendula MaršíkováVendula Maršíková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 4.75
14 Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.75
15 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4.68
16 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 4.66
17 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 4.64
18 Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 4.42
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.96
3 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.79
4 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 4.78
5 Dominika MikováDominika Miková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 4.64
6 Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4.56
7 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 4.51
8 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.47
12 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 4.36
17 Simona ŽiškováSimona Žišková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 4.08
Celkem 9 závodníků
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Yevheniya MurnykYevheniya Murnyk
JAC BrnoJAC Brno
02 4.82
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 4.33
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 4.31
5 Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 4.24
6 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.21
7 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.17
8 Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 4.09
9 Denisa PláškováDenisa Plášková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 4.07
10 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 4.00
11 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.83
12 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.82
13 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.75
14 Klára TrnkováKlára Trnková
JAC BrnoJAC Brno
02 3.56
15 Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová
JAC BrnoJAC Brno
02 2.89
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.25
4 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.01
5 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 4.93
6 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.93
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.88
9 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.78
10 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4.77
11 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4.70
12 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.68
14 Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.63
15 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.61
16 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.60
17 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.59
20 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4.45
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace E (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5.09
2 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.65
3 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.64
6 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC BrnoJAC Brno
03 4.51
7 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.50
8 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
03 4.45
10 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 4.42
11 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4.39
13 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.34
14 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 4.32
15 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.31
16 Desislava HristovaDesislava Hristova
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 4.28
17 Ester VančurováEster Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 4.19
18 Eliška CzeschováEliška Czeschová
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
03 4.03
19 Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.99
21 Michaela DostálováMichaela Dostálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3.95
22 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.94
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace F (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.36
6 Sabina SobotkováSabina Sobotková
JAC BrnoJAC Brno
03 4.31
7 Eva DušánkováEva Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.28
8 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 4.10
9 Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.09
10 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 4.08
11 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 4.06
12 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.05
13 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.04
14 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4.04
15 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.00
16 Tereza MerhautováTereza Merhautová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4.00
17 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.98
18 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.97
19 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 3.97
20 Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3.96
22 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.95
23 Vendula HajnáVendula Hajná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.91
24 Jana SombergováJana Sombergová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.85
25 Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 2.92
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace G (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina GalburováMartina Galburová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 4.38
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.29
4 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.23
5 Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
03 4.16
6 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 4.16
7 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 4.10
8 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.02
9 Hana KopelováHana Kopelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.01
10 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.98
11 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3.98
12 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.97
13 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.87
14 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.84
15 Anna VařekováAnna Vařeková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 3.83
16 Aneta VeseláAneta Veselá
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
03 3.75
17 Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3.74
18 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 3.73
19 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.72
20 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
03 3.24
21 Nela PernicováNela Pernicová
ASK BlanskoASK Blansko
03 3.18
22 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK BílinaAK Bílina
03 2.70
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.68 +1.5 m/s
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5.46 +0.7 m/s
5 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.08 -2.1 m/s
6 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.02 +0.1 m/s
7 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 5.01 +0.3 m/s
8 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.68 +1.2 m/s
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 5.25 +1.7 m/s
5 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.15 -0.1 m/s
6 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 5.09 -0.5 m/s
7 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5.01 +0.6 m/s
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4.65
2 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 4.63
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.53
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 4.31
6 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.31
7 Monika JakouběováMonika Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.28
8 Lenka BurešováLenka Burešová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 4.20
9 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4.19
10 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.16
11 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.13
12 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.13
13 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.09
14 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.09
15 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.07
16 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.04
17 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.03
19 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.02
20 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.01
21 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.97
23 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.90
24 Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
05 3.87
25 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.85
26 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3.73
27 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.71
28 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3.62
29 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.61
30 Tereza JanouškováTereza Janoušková
JAC BrnoJAC Brno
05 3.60
Celkem 27 závodníků
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.30
3 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.13
5 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.05
8 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.01
10 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.97
11= Markéta FričováMarkéta Fričová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.96
13 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 3.95
14 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.93
16= Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.83
16= Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.83
18 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 3.82
20 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3.76
23 Mariola LyskováMariola Lysková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.70
25 Kateřina MaškováKateřina Mašková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3.54
26 Melanie sofie SchneebergerMelanie sofie Schneeberger
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.49
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.04
5 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.92
7 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.85
8 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.83
9 Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.83
10 Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.81
14 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 3.59
15 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.57
16 Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.50
17 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.40
20 Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.38
21 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.36
22 Sára KušnirákováSára Kušniráková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.27
24 Franziska SchmidFranziska Schmid
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.05
25 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2.86
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.88
3 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.80
6 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 3.63
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.59
8 Petra BlažkováPetra Blažková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.45
12 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.40
13 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.35
14 Anežka KraisováAnežka Kraisová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
05 3.34
18 Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.30
19 Klára JančováKlára Jančová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.29
20 Lilla LojkováLilla Lojková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.25
22 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.22
23 Natálie BieniekováNatálie Bienieková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.09
24 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.08
25 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.01
26 Nela MatuchováNela Matuchová
BYAC BrnoBYAC Brno
05 2.94
27 Barbora TrefilováBarbora Trefilová
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
05 2.46
28 Anna KalinAnna Kalin
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 2.45
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace E (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 5.25
3 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 5.11
7 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.79
8 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.78
10 Radka KučerováRadka Kučerová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4.74
11 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 4.71
12 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.68
13 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.65
14 Barbora KučerováBarbora Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.64
15 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 4.61
16 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.52
17 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 4.50
18 Kateřina RichterováKateřina Richterová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.49
19 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 4.46
20 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.46
21 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.44
24 Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.27
25 Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 4.12
26 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.05
Celkem 19 závodníků
Kvalifikace F (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 4.73
5 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.51
6 Andrea VlkováAndrea Vlková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.48
9 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4.44
11 Lenka LhotováLenka Lhotová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 4.37
12 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.36
13 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.34
14 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4.31
15 Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.26
16 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 4.24
17 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.23
19 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.18
20 Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.18
21 Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4.13
23 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4.10
24 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.08
25 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4.04
26 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.01
27 Eliška PelíškováEliška Pelíšková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3.95
28 Denisa SommerováDenisa Sommerová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
04 3.86
29 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.80
30 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.64
Celkem 22 závodníků
Kvalifikace G (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4.55
2 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.47
3 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.33
4 Ella FinsterlováElla Finsterlová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
04 4.27
5 Natálie BáňováNatálie Báňová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4.20
6 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.17
7 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.15
8 Monika LorenzováMonika Lorenzová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
04 4.15
10 Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.10
11 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.10
12 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.08
13 Tereza HolubářováTereza Holubářová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 4.06
14 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.06
15 Anna SkálováAnna Skálová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.05
16 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.03
17 Sára NavrátilováSára Navrátilová
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
04 4.02
18 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.93
19 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.90
22 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.80
23 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 3.77
24 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.77
25= Tereza DubováTereza Dubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.62
25= Eva PatočkováEva Patočková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.62
27 Emily EdesováEmily Edesová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 2.90
Celkem 24 závodníků
Kvalifikace H (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 4.38
3 Veronika RočkováVeronika Ročková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4.14
4 Marie HolakovskáMarie Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 4.01
5 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 3.99
6 Kateřina KukalováKateřina Kukalová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.99
7 Julie LátalováJulie Látalová
ASK BlanskoASK Blansko
04 3.95
8 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
04 3.85
10 Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.76
11 Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 3.76
13 Marie LukášováMarie Lukášová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3.73
14 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.72
15 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.72
17 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 3.65
18 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.65
19 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 3.62
21 Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.56
22 Šárka MilotováŠárka Milotová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 3.56
23 Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3.55
24 Kristýna LugošováKristýna Lugošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 3.53
26 Nikola KlusákováNikola Klusáková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 3.15
27 Barbora BodečkováBarbora Bodečková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 3.09
28 Rozálie PesslováRozálie Pesslová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2.83
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 5.37 +1.2 m/s
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 5.31 +0.5 m/s
7 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.91 +1.1 m/s
Celkem 3 závodníků
Finále B (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 4.94 +0.5 m/s
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.81 +2.1 m/s 4.71 +1.6 m/s
4 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4.62 +0.4 m/s
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.54 +0.3 m/s
6 Monika JakouběováMonika Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.49 +0.2 m/s
7 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 4.41 +0.5 m/s
8 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.05 +0.1 m/s
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 11.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.33
5 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.29
6 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.18
7 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.07
8 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.07
9 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.01
11 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
06 3.96
12 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.93
14 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.88
16 Fillipos DimitriadisFillipos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.80
17 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.72
18 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.71
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace B (po, 11.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.13
2 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.12
3 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
06 4.05
4 Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4.00
6 Michal KociánMichal Kocián
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.84
7 Ondřej BeránekOndřej Beránek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.82
8 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.70
9 Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3.70
10 Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.68
11 Václav HladíkVáclav Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.59
12 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.55
13 Filip MífekFilip Mífek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.55
14 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.47
15 Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.40
16 Jakub MaslaňákJakub Maslaňák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2.50
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace C (po, 11.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BouškaJakub Bouška
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 3.90
2 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 3.79
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.74
4 Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.74
5 Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3.59
6 Jan SladkovskýJan Sladkovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.47
7 Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.44
8 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3.44
9 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 3.43
10 Matěj BělockýMatěj Bělocký
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.42
11 Šimon IndruchŠimon Indruch
JAC BrnoJAC Brno
06 3.39
12 Tomáš KučeraTomáš Kučera
JAC BrnoJAC Brno
06 3.38
13 Adam UxaAdam Uxa
JAC BrnoJAC Brno
06 3.36
14 Dominik MachalaDominik Machala
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
06 3.28
15 Dalibor DvořákDalibor Dvořák
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
06 3.23
16 Jakub SměšnýJakub Směšný
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.21
18 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.10
19 Jaroslav MoravecJaroslav Moravec
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.05
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.54 +2.0 m/s
5 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.30 -1.2 m/s
6 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.21 +0.8 m/s
7 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.15 -1.3 m/s
8 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.03 +1.8 m/s
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 11.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.30
2 Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun
06 4.21
5 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.15
8 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.98
10 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 3.96
11 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.96
12 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 3.94
14 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.85
16 Agáta AndělováAgáta Andělová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.70
18 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.65
19 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 3.63
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace B (po, 11.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.83
3 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.78
5 Kateřina MikyskováKateřina Mikysková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 3.75
6 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3.72
9 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
06 3.64
10 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.56
12 Zuzana BokováZuzana Boková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.50
16 Julie JadrnáJulie Jadrná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 3.28
17 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.26
18 Kateřina FojtíkováKateřina Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
06 3.18
19 Dagmar PeštováDagmar Peštová
JAC BrnoJAC Brno
06 2.88
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace C (po, 11.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 3.89
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.75
3 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.58
4 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.53
6 Lucia JuríkováLucia Juríková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.46
7 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.40
8 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.36
9 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.35
10 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.34
11 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.23
12 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.12
14 Zuzana MachůZuzana Machů
JAC BrnoJAC Brno
06 3.09
15 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová
ASK BlanskoASK Blansko
06 2.96
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace D (po, 11.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška NeužilováEliška Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
06 3.53
2 Anna FialováAnna Fialová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.42
4 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 3.37
6 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
06 3.34
7 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 3.30
8 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
06 3.29
9 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.25
12 Kristýna GottvaldováKristýna Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
06 3.15
14 Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.04
15 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.03
16 Sára KolencováSára Kolencová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 2.89
17 Anna ŽižkováAnna Žižková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 2.84
18 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2.82
19 Sára SpáčilováSára Spáčilová
JAC BrnoJAC Brno
06 2.69
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.48 +0.5 m/s
3 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.43 +1.5 m/s
5 Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun
06 4.29 +0.8 m/s
8 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.76 +0.8 m/s
Celkem 4 závodníků