výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games (do 15 let)

Brno (11. - 13. 9. 2017)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále A (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.82
13 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.46
14 Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.41
15 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC BrnoBYAC Brno
02 1.41
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.74
6 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.66
7= Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.66
7= Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 1.66
9 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 1.56
11= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 1.51
11= Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.51
Celkem 11 závodníků
Finále B (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.76
3 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.70
5= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.62
7 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 1.62
8= Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 1.62
11 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 1.57
12 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.52
Celkem 7 závodníků
Finále C (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.62
3 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.52
4 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.52
5 Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.47
7 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.47
8 Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 1.47
9 Adam DokoupilAdam Dokoupil
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.42
10 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 1.42
11 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.42
12 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 1.37
13 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 1.37
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 1.61
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 1.56
5 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 1.53
6= Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
BYAC BrnoBYAC Brno
04 1.48
6= Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 1.48
9 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.43
10= Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.43
10= Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1.43
12 Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1.43
13 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.43
15 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1.33
Celkem 11 závodníků
Finále B (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 1.48
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.48
4 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.43
5 Maxim FedkivMaxim Fedkiv
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
04 1.43
6= Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.38
6= Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.38
9 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1.38
10 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.28
11 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.28
12 Martin PhamMartin Pham
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 1.28
13 Martin KlobásaMartin Klobása
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 1.13
Celkem 11 závodníků
Finále C (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.46
5 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.38
6 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 1.38
9 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1.28
Celkem 4 závodníků
Finále D (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.38
3= Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 1.33
5 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 1.33
6 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.33
7 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.28
8= Ivo DubšIvo Dubš
JAC BrnoJAC Brno
05 1.23
8= Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 1.23
10 Jakub DusilJakub Dusil
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 1.18
11 Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 1.13
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.68
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.56
4 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.53
5 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.48
6= Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC BrnoJAC Brno
03 1.43
6= Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.43
8 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.43
9= Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.43
9= Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.43
11 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.43
12= Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
03 1.43
12= Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.43
12= Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.43
15= Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.38
15= Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.38
19 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.38
20= Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.38
20= Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 1.38
22 Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1.33
Celkem 19 závodníků
Finále B (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 1.48
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.43
4= Eva DušánkováEva Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.38
4= Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.38
6 Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
03 1.38
7= Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.33
7= Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.33
7= Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.33
10 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.33
11 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 1.33
12 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.33
13 Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.33
14 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.33
15 Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.28
16 Vanessa HelešicováVanessa Helešicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 1.23
Celkem 15 závodníků
Finále C (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1.65
2 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.62
3 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 1.59
4 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 1.48
5 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.48
6 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1.48
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 1.48
8= Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.43
8= Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.43
11 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.43
12 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.38
Celkem 11 závodníků
Finále D (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Simona WeberováSimona Weberová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.43
2 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.43
3= Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.38
6 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 1.28
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (po, 11.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 1.43
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.38
4 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 1.38
5= Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1.33
5= Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 1.33
8 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1.28
10= Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.28
10= Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.28
10= Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 1.28
10= Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.28
14 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.28
15 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 1.28
16 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1.23
Celkem 13 závodníků
Finále A (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.53
3 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.43
5 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.43
8 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 1.38
9= Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.38
9= Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.38
9= Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.38
12= Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.33
12= Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.33
12= Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.33
17= Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.33
19 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.33
20 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1.28
21 Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
04 1.28
Celkem 14 závodníků
Finále B (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.43
2= Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.38
2= Kateřina KukalováKateřina Kukalová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.38
4 Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 1.38
5 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.33
6 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.33
8 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.28
9 Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.28
11 Emily EdesováEmily Edesová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 1.28
12 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.28
13= Tereza HolubářováTereza Holubářová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 1.23
13= Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 1.23
15 Lenka LhotováLenka Lhotová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 1.23
16 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.23
17= Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.23
17= Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.23
19= Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.23
19= Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.23
21= Kristýna LugošováKristýna Lugošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 1.23
23= Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.18
23= Martina ŠroubkováMartina Šroubková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.18
23= Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.18
23= Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.18
Celkem 23 závodníků
Finále B (po, 11.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 1.28
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 1.28
5 Tereza JanouškováTereza Janoušková
JAC BrnoJAC Brno
05 1.28
6 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.23
8= Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.23
8= Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 1.23
11 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 1.23
12 Petra ŠkodováPetra Škodová
JAC BrnoJAC Brno
05 1.18
13 Nina VálkováNina Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1.18
14 Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 1.18
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.34
3 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1.31
4= Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 1.23
7 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.23
8 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.23
9 Patrik RusekPatrik Rusek
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
06 1.18
10 Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.18
11 Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 1.13
13 Jakub SměšnýJakub Směšný
BYAC BrnoBYAC Brno
06 1.13
14= Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.08
16 Dominik MachalaDominik Machala
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
06 1.08
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.40
4 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.34
5 Nikola MusilováNikola Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
06 1.23
6= Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.23
6= Zuzana BokováZuzana Boková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.23
8 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 1.23
9 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 1.23
10 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 1.18
11= Beata HradeckáBeata Hradecká
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 1.13
14 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 1.13
15 Julie JadrnáJulie Jadrná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 1.13
19 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.03
Celkem 12 závodníků