výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Plzeň (10. 9. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (QA), 4. 5. a 6. (QB)

Rozběh 1 (ne, 10.9.2017 - 13:10) Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.02 QA 0.162
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.34 QA 0.177
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.35 QA 0.177
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.37 QB 0.194
5 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.49 QB 0.346
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ 162.7 -0.088
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 10.9.2017 - 13:10) Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.96 QA 0.180
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.07 QA 0.140
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.08 QA 0.161
4 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.11 QB 0.186
5 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.21 QB 0.157
6 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.28 QB 0.147
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.96 QA 0.180
2 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.02 QA 0.162
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.07 QA 0.140
4 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.08 QA 0.161
5 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.11 QB 0.186
6 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.21 QB 0.157
7 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.28 QB 0.147
8 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.34 QA 0.177
9 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.35 QA 0.177
10 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.37 QB 0.194
11 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.49 QB 0.346
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ 162.7 -0.088

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 10.9.2017 - 15:25) Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.66 0.183 11.00
2 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.67 0.173 9.00
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.04 0.144 8.00
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.07 0.178 7.00
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.15 0.176 6.00
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.91 0.166 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.9.2017 - 15:25) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.01 0.141 4.00
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.09 0.168 3.00
3 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.23 0.175 2.00
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.41 0.175 1.00
5 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.55 0.206
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.66 0.183 11.00
2 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.67 0.173 9.00
3 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.01 0.141 4.00
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.04 0.144 8.00
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.07 0.178 7.00
6 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.09 0.168 3.00
7 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.15 0.176 6.00
8 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.23 0.175 2.00
9 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.41 0.175 1.00
10 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.55 0.206
11 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.91 0.166 5.00

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (QA), 4. 5. a 6. (QB)

Rozběh 1 (ne, 10.9.2017 - 12:55) Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.96 QA 0.337
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.11 QA 0.163
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.15 QA 0.150
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 12.19 QB 0.174
5 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.88 QB 0.172
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 13.12 QB 0.359
7 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.16 0.493
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 10.9.2017 - 12:55) Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.15 QA 0.364
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.16 QA 0.139
3 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.18 QA 0.371
4 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 12.54 QB 0.493
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.75 QB 0.236
6 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.04 QB 0.204
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.96 QA 0.337
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.11 QA 0.163
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.15 QA 0.364
4 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.15 QA 0.150
5 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.16 QA 0.139
6 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.18 QA 0.371
7 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 12.19 QB 0.174
8 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 12.54 QB 0.493
9 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.75 QB 0.236
10 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.88 QB 0.172
11 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.04 QB 0.204
12 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 13.12 QB 0.359
13 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.16 0.493

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 10.9.2017 - 15:15) Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.83 0.140 11.00
2 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.95 0.146 9.00
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.02 0.361 8.00
4 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.06 0.180 7.00
5 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.31 0.188 6.00
6 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.32 0.140 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.9.2017 - 15:15) Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.05 0.162 4.00
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.51 0.342 3.00
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 12.67 0.305 2.00
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.93 0.166 1.00
5 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.10 0.172
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 13.19 0.571
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.83 0.140 11.00
2 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.95 0.146 9.00
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.02 0.361 8.00
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.05 0.162 4.00
5 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.06 0.180 7.00
6 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.31 0.188 6.00
7 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.32 0.140 5.00
8 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.51 0.342 3.00
9 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 12.67 0.305 2.00
10 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.93 0.166 1.00
11 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.10 0.172
12 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 13.19 0.571

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.9.2017 - 16:45) Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.51 0.184 11.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.54 0.174 9.00
3 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.58 0.153 8.00
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.70 0.189 7.00
5 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.87 0.200 6.00
6 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.08 0.164 4.00
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.9.2017 - 16:45) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 22.06 0.185 5.00
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.16 0.372 3.00
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 22.27 0.194 2.00
4 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 22.39 0.180 1.00
5 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.49 0.190 0.00
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.68 0.558 0.00
Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.51 0.184 11.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.54 0.174 9.00
3 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.58 0.153 8.00
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.70 0.189 7.00
5 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.87 0.200 6.00
6 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 22.06 0.185 5.00
7 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.08 0.164 4.00
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.16 0.372 3.00
9 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 22.27 0.194 2.00
10 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 22.39 0.180 1.00
11 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.49 0.190 0.00
12 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.68 0.558 0.00
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 DNS
Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 10.9.2017 - 16:35) Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.91 0.161 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.97 0.186 9.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 24.07 0.170 8.00
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.18 0.234 7.00
5 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 24.77 0.514 5.00
6 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 25.04 0.321 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.9.2017 - 16:35) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 24.73 0.535 6.00
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.87 0.181 4.00
3 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.14 0.180 2.00
4 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 25.27 0.526 1.00
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 25.43 0.238 0.00
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.91 0.161 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.97 0.186 9.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 24.07 0.170 8.00
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.18 0.234 7.00
5 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 24.73 0.535 6.00
6 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 24.77 0.514 5.00
7 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.87 0.181 4.00
8 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 25.04 0.321 3.00
9 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.14 0.180 2.00
10 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 25.27 0.526 1.00
11 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 25.43 0.238 0.00
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.9.2017 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 47.41 0.171 11.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.45 0.222 9.00
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.73 0.347 8.00
4 Jan TesařJan Tesař 900326 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 47.83 0.377 7.00
5 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 48.69 0.570 4.00
6 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 49.27 0.209 3.00
Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.9.2017 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.10 0.246 6.00
2 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.13 0.152 5.00
3 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 49.59 0.243 2.00
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 50.09 0.248 1.00
5 Martin SadilMartin Sadil 940614 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.29 0.220
Matúš TalánMatúš Talán 960116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 47.41 0.171 11.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.45 0.222 9.00
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.73 0.347 8.00
4 Jan TesařJan Tesař 900326 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 47.83 0.377 7.00
5 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.10 0.246 6.00
6 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.13 0.152 5.00
7 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 48.69 0.570 4.00
8 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 49.27 0.209 3.00
9 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 49.59 0.243 2.00
10 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 50.09 0.248 1.00
11 Martin SadilMartin Sadil 940614 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.29 0.220
Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Matúš TalánMatúš Talán 960116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 10.9.2017 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 865821 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 53.67 0.178 11.00
2 Iveta PutalováIveta Putalová 885324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.29 0.223 9.00
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 54.59 0.583 8.00
4 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 54.64 0.339 7.00
5 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 996012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 56.75 0.242 4.00
6 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 935605 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 56.78 0.328 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.9.2017 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 966104 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 55.39 0.185 6.00
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 55.49 0.201 5.00
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 58.01 0.166 2.00
4 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 58.11 0.178 1.00
5 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 58.71 0.223 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 865821 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 53.67 0.178 11.00
2 Iveta PutalováIveta Putalová 885324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.29 0.223 9.00
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 54.59 0.583 8.00
4 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 54.64 0.339 7.00
5 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 966104 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 55.39 0.185 6.00
6 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 55.49 0.201 5.00
7 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 996012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 56.75 0.242 4.00
8 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 935605 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 56.78 0.328 3.00
9 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 58.01 0.166 2.00
10 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 58.11 0.178 1.00
11 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 58.71 0.223 0.00

800 m - Muži

(ne, 10.9.2017 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:53.01 11.00
2 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 1:53.08 9.00
3 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:54.10 8.00
4 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:54.17 7.00
5 Jan SýkoraJan Sýkora 920518 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 1:54.59 6.00
6 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 1:54.74 5.00
7 Martin SadilMartin Sadil 940614 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:54.96 4.00
8 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:55.99 3.00
9 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:56.48 2.00
10 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:56.64 1.00
11 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:56.77
12 Adam RůžičkaAdam Růžička 970709 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:56.80
13 Dominik SigmundDominik Sigmund 980314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 1:57.58
14 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:58.08
15 Matúš TalánMatúš Talán 960116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:58.77
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 13:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 915922 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:04.81 11.00
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 925410 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:04.87 9.00
3 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 996012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:05.51 8.00
4 Simona VrzalováSimona Vrzalová 885407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:06.54 7.00
5 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:08.39 6.00
6 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:10.03 5.00
7 Iveta PutalováIveta Putalová 885324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:11.20 4.00
8 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:14.00 3.00
9 Anna SurákováAnna Suráková 006005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:14.60 2.00
10 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:15.67 1.00
11 Uvizlová Martina ProcházkováUvizlová Martina Procházková 865311 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:17.96
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 10.9.2017 - 17:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 3:58.44 11.00
2 Jan SýkoraJan Sýkora 920518 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:58.51 9.00
3 Volodymyr KytsVolodymyr Kyts 870115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:58.88 8.00
4 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 3:59.01 7.00
5 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 18 3:59.05 6.00
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 3:59.32 5.00
7 Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 3:59.78 4.00
8 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 4:00.66 3.00
9 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16 4:02.97 2.00
10 Peter ĎurecPeter Ďurec 920912 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 4:05.06 1.00
11 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 4:15.02
Adam RůžičkaAdam Růžička 970709 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 DNS
Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
Matouš VrzalaMatouš Vrzala 940829 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Michal ŠmahelMichal Šmahel 940129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
David KučeraDavid Kučera 910806 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 DNS
Jiří HomoláčJiří Homoláč 900225 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Dominik SigmundDominik Sigmund 980314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 915922 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 4:38.64 11.00
2 Simona VrzalováSimona Vrzalová 885407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 4:38.96 9.00
3 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 925410 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 4:40.16 8.00
4 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 4:41.35 7.00
5 Lucie SekanováLucie Sekanová 895805 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:44.37 6.00
6 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11 4:44.45 5.00
7 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:44.50 4.00
8 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 4:45.01 3.00
9 Eva KrchováEva Krchová 895910 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 4:46.21 2.00
10 Lada NovákováLada Nováková 935528 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14 4:47.16 1.00
11 Uvizlová Martina ProcházkováUvizlová Martina Procházková 865311 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 4:47.21
12 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 4:48.25
13 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:49.21
Monika HlouškováMonika Hloušková 855804 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 DNS
Petra SotonováPetra Sotonová 945328 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15 DNS
Celkem 15 závodníků

3000 m - Muži

(ne, 10.9.2017 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 08:21.74 11.00
2 Volodymyr KytsVolodymyr Kyts 870115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 08:22.96 9.00
3 Viktor ŠináglViktor Šinágl 970703 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08:23.33 8.00
4 Jiří HomoláčJiří Homoláč 900225 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08:27.10 7.00
5 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08:28.84 6.00
6 Peter ĎurecPeter Ďurec 920912 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08:30.64 5.00
7 David KákonaDavid Kákona 960112 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08:39.20 4.00
8 Pavel KubričanPavel Kubričan 831118 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 08:42.37 3.00
9 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08:42.71 2.00
10 David KučeraDavid Kučera 910806 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08:44.65 1.00
11 Damián VíchDamián Vích 980814 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 912 08:52.69
12 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 940829 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08:59.82
Celkem 12 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 895805 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09:45.13 11.00
2 Nývltová Eva VrabcováNývltová Eva Vrabcová 865206 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09:57.20 9.00
3 Monika HlouškováMonika Hloušková 855804 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 10:01.22 8.00
4 Lada NovákováLada Nováková 935528 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 10:01.93 7.00
5 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10:03.46 6.00
6 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10:14.53 5.00
7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10:38.53 4.00
8 Teodora ChvalováTeodora Chvalová 906102 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 11:14.12 3.00
9 Petra SotonováPetra Sotonová 945328 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 11:43.73 2.00
10 Hana LegerskáHana Legerská 855319 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11:50.42 1.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 10.9.2017 - 13:55) Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.53 0.513 11.00
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.64 0.153 9.00
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.45 0.175 8.00
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 14.75 0.336 6.00
5 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.82 0.199 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.9.2017 - 13:55) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.58 0.166 7.00
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.10 0.205 4.00
3 Anna KřížkováAnna Křížková 945411 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.23 0.219 3.00
4 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 15.40 0.581 2.00
5 Denisa PešováDenisa Pešová 015504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.52 0.281 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.53 0.513 11.00
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.64 0.153 9.00
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.45 0.175 8.00
4 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.58 0.166 7.00
5 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 14.75 0.336 6.00
6 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.82 0.199 5.00
7 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.10 0.205 4.00
8 Anna KřížkováAnna Křížková 945411 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.23 0.219 3.00
9 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 15.40 0.581 2.00
10 Denisa PešováDenisa Pešová 015504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.52 0.281 1.00

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.9.2017 - 14:05) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 841010 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 13.61 0.138 11.00
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.15 0.158 9.00
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.58 0.153 8.00
4 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.79 0.186 7.00
5 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 15.57 0.218 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.9.2017 - 14:05) Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.15 0.186 6.00
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.57 0.178 4.00
3 Karel KetnerKarel Ketner 900411 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 23.23 0.512 3.00
David HolýDavid Holý 980304 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 841010 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 13.61 0.138 11.00
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.15 0.158 9.00
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.58 0.153 8.00
4 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.79 0.186 7.00
5 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.15 0.186 6.00
6 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 15.57 0.218 5.00
7 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.57 0.178 4.00
8 Karel KetnerKarel Ketner 900411 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 23.23 0.512 3.00
David HolýDavid Holý 980304 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.9.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 52.07 0.320 11.00
2 Martin TučekMartin Tuček 951205 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 52.25 0.328 9.00
3 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.25 0.172 8.00
4 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.30 0.214 7.00
5 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.59 0.277 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.9.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.11 0.379 5.00
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 55.69 0.188 4.00
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 56.75 0.202 3.00
4 Jakub BottlíkJakub Bottlík 940330 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 66.99 0.261 2.00
Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 52.07 0.320 11.00
2 Martin TučekMartin Tuček 951205 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 52.25 0.328 9.00
3 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.25 0.172 8.00
4 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.30 0.214 7.00
5 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.59 0.277 6.00
6 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.11 0.379 5.00
7 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 55.69 0.188 4.00
8 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 56.75 0.202 3.00
9 Jakub BottlíkJakub Bottlík 940330 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 66.99 0.261 2.00
Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 10.9.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 935605 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 57.90 0.442 11.00
2 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 886108 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 58.59 0.254 9.00
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 61.41 0.318 8.00
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 62.19 0.605 7.00
5 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 966104 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 62.26 0.300 6.00
6 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 63.05 0.235 4.00
7 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 64.43 0.315 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.9.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 62.62 0.382 5.00
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 63.82 0.367 3.00
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 64.63 0.258 1.00
4 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 65.66 0.218
5 Šárka HájkováŠárka Hájková 006229 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 67.25 0.535
6 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 69.26 0.310
Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 935605 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 57.90 0.442 11.00
2 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 886108 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 58.59 0.254 9.00
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 61.41 0.318 8.00
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 62.19 0.605 7.00
5 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 966104 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 62.26 0.300 6.00
6 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 62.62 0.382 5.00
7 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 63.05 0.235 4.00
8 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 63.82 0.367 3.00
9 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 64.43 0.315 2.00
10 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 64.63 0.258 1.00
11 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 65.66 0.218
12 Šárka HájkováŠárka Hájková 006229 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 67.25 0.535
13 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 69.26 0.310
Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS

3000 m překážek - Muži

(ne, 10.9.2017 - 16:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 880617 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:10.58 11.00
2 Jáchym KovářJáchym Kovář 960525 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09:14.00 9.00
3 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 900926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 09:27.17 8.00
4 Martin EdlmanMartin Edlman 900926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09:28.26 7.00
5 Michal ŠmahelMichal Šmahel 940129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09:29.67 6.00
6 Jan ProcházkaJan Procházka 840911 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09:38.71 5.00
7 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09:41.91 4.00
8 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09:51.08 3.00
9 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09:53.04 2.00
10 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 10:01.39 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 16:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva KrchováEva Krchová 895910 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10:42.60 11.00
2 Barbora JíšováBarbora Jíšová 926228 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10:50.38 9.00
3 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 935429 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10:54.21 8.00
4 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11:26.54 7.00
5 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 11:41.71 6.00
6 Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11:55.01 5.00
7 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12:37.95 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.9.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šufliarský, Sedlák, Rusek, Veleba Šufliarský, Sedlák, Rusek, Veleba TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 41.44 0.232 11.00
2 Kolarčík, Vácha, Danáč, Stromšík Kolarčík, Vácha, Danáč, Stromšík SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 41.55 0.260 9.00
3 Holibka, Desenský, Tesař, Procházka Holibka, Desenský, Tesař, Procházka PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 41.70 0.200 8.00
4 A Grabmüller, Tlustý, Svoboda V., Kadlec A Grabmüller, Tlustý, Svoboda V., Kadlec ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 41.81 0.500 7.00
5 A Juránek, Bottlik, Tuček, Pírek A Juránek, Bottlik, Tuček, Pírek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 42.55 0.332 6.00
6 Novotný, Kalous, Růžička, Urban Novotný, Kalous, Růžička, Urban Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 45.50 0.180 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.9.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Chlopčík, Kisiala, Barák, Šnejdr B Chlopčík, Kisiala, Barák, Šnejdr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 42.98 0.225 5.00
2 B Navrátil, Stráský, Vodák, Dittrich B Navrátil, Stráský, Vodák, Dittrich VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 44.44 0.196 4.00
3 C Bárta, Šnajdr, Hotový, Šíp C Bárta, Šnajdr, Hotový, Šíp ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.73 0.179 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šufliarský, Sedlák, Rusek, Veleba Šufliarský, Sedlák, Rusek, Veleba TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 41.44 0.232 11.00
2 Kolarčík, Vácha, Danáč, Stromšík Kolarčík, Vácha, Danáč, Stromšík SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 41.55 0.260 9.00
3 Holibka, Desenský, Tesař, Procházka Holibka, Desenský, Tesař, Procházka PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 41.70 0.200 8.00
4 A Grabmüller, Tlustý, Svoboda V., Kadlec A Grabmüller, Tlustý, Svoboda V., Kadlec ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 41.81 0.500 7.00
5 A Juránek, Bottlik, Tuček, Pírek A Juránek, Bottlik, Tuček, Pírek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 42.55 0.332 6.00
6 B Chlopčík, Kisiala, Barák, Šnejdr B Chlopčík, Kisiala, Barák, Šnejdr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 42.98 0.225 5.00
7 B Navrátil, Stráský, Vodák, Dittrich B Navrátil, Stráský, Vodák, Dittrich VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 44.44 0.196 4.00
8 Novotný, Kalous, Růžička, Urban Novotný, Kalous, Růžička, Urban Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 45.50 0.180 3.00
9 C Bárta, Šnajdr, Hotový, Šíp C Bárta, Šnajdr, Hotový, Šíp ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.73 0.179 2.00

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 10.9.2017 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seidlová, Procházková, Domská, Koudelová Seidlová, Procházková, Domská, Koudelová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 45.20 0.180 11.00
2 A Jiranová, Seidlová, Putalová, Bezeková A Jiranová, Seidlová, Putalová, Bezeková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 46.37 0.285 9.00
3 A Janíčková, Vávrová, Novotná, Pírková A Janíčková, Vávrová, Novotná, Pírková AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 47.80 0.236 8.00
4 A Zekuciová, Petržilková, Křížková, Majerová A Zekuciová, Petržilková, Křížková, Majerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 47.93 0.189 7.00
5 Řehounková, Krupařová D., Hájková, Krupařová L. Řehounková, Krupařová D., Hájková, Krupařová L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.99 0.351 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.9.2017 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Škaldová, Vokálová, Sklenská, Symerká B Škaldová, Vokálová, Sklenská, Symerká AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 48.48 0.213 6.00
2 B Šlehubrová, Čermochová, Pražáková, Kozlová B Šlehubrová, Čermochová, Pražáková, Kozlová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 49.67 0.222 4.00
3 B Meczlová, Schejbalová, Benešová, Píchalová B Meczlová, Schejbalová, Benešová, Píchalová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.81 0.333 3.00
4 C Šilhanová, Procházková, Strýčková, Klímová C Šilhanová, Procházková, Strýčková, Klímová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 51.60 0.597 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seidlová, Procházková, Domská, Koudelová Seidlová, Procházková, Domská, Koudelová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 45.20 0.180 11.00
2 A Jiranová, Seidlová, Putalová, Bezeková A Jiranová, Seidlová, Putalová, Bezeková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 46.37 0.285 9.00
3 A Janíčková, Vávrová, Novotná, Pírková A Janíčková, Vávrová, Novotná, Pírková AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 47.80 0.236 8.00
4 A Zekuciová, Petržilková, Křížková, Majerová A Zekuciová, Petržilková, Křížková, Majerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 47.93 0.189 7.00
5 B Škaldová, Vokálová, Sklenská, Symerká B Škaldová, Vokálová, Sklenská, Symerká AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 48.48 0.213 6.00
6 Řehounková, Krupařová D., Hájková, Krupařová L. Řehounková, Krupařová D., Hájková, Krupařová L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.99 0.351 5.00
7 B Šlehubrová, Čermochová, Pražáková, Kozlová B Šlehubrová, Čermochová, Pražáková, Kozlová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 49.67 0.222 4.00
8 B Meczlová, Schejbalová, Benešová, Píchalová B Meczlová, Schejbalová, Benešová, Píchalová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.81 0.333 3.00
9 C Šilhanová, Procházková, Strýčková, Klímová C Šilhanová, Procházková, Strýčková, Klímová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 51.60 0.597 2.00

4 x 400 m - Muži

(ne, 10.9.2017 - 17:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brož, Sadil, Němeček, Šorm Brož, Sadil, Němeček, Šorm TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:15.37 0.179 11.00
2 Holibka, Procházka J., Desenský, Tesař Holibka, Procházka J., Desenský, Tesař PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:17.86 0.602 9.00
3 A Bottlik, Vystrk, Juránek, Tuček A Bottlik, Vystrk, Juránek, Tuček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 3:18.23 0.185 8.00
4 A Tlustý, Barák, Kisiala, Šnejdr A Tlustý, Barák, Kisiala, Šnejdr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:18.68 0.175 7.00
5 B Šnajdr, Grabmüller, Hotový, Chlopčík B Šnajdr, Grabmüller, Hotový, Chlopčík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:25.05 0.196 6.00
6 Novotný, Kalous, Růžička, Urban Novotný, Kalous, Růžička, Urban Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 3:25.75 0.194 5.00
7 B Smetana, Kotyza, Foller, Kyts B Smetana, Kotyza, Foller, Kyts VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:39.83 0.204 4.00
8 C Svoboda V., Ďurec, Šmahel, Šíp C Svoboda V., Ďurec, Šmahel, Šíp ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:42.22 0.231 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Jiranová, Seidlová, Putalová, Vocásková A Jiranová, Seidlová, Putalová, Vocásková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:44.19 0.175 11.00
2 A Kolesnychenko, Suráková, Jonášová, Petržilková A Kolesnychenko, Suráková, Jonášová, Petržilková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:44.24 0.204 9.00
3 A Škaldová, Sklenská, Symerská, Klímová A Škaldová, Sklenská, Symerská, Klímová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 3:55.67 0.602 8.00
4 Řehounková, Krupařová D., Hájková, Mäki Řehounková, Krupařová D., Hájková, Mäki PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:57.41 0.179 7.00
5 B Meczlová, Kováříková, Reissová, Ledecká B Meczlová, Kováříková, Reissová, Ledecká AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:57.76 0.196 6.00
6 B Kozlová, Sotonová, Braunová, Procházková B Kozlová, Sotonová, Braunová, Procházková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 4:15.89 0.231 5.00
7 B Janíčková, Nováková, Procházková, Kutrová B Janíčková, Nováková, Procházková, Kutrová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 4:25.73 0.387 4.00
Bičianová, Sekanová, Kerbachová, Rosolová Bičianová, Sekanová, Kerbachová, Rosolová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 10.9.2017 - 15:25) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.851.901.951.992.032.072.112.17 Body
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
940105 8 2.11 -----O-XXOXXX 11.00
2 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
840902 9 2.03 -----XO-XXX 9.00
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980802 7 1.99 XOOOOXXOXXX 8.00
4 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
980316 6 1.99 OOOXXOXXOXXX 7.00
5 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
921010 5 1.90 OOOXXX 6.00
6 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
970419 2 1.90 OOXXOXXX 5.00
7 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980911 4 1.85 OOXXX 4.00
8 Tomáš FišerTomáš Fišer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
960321 3 1.85 OXXOXXX 3.00
9 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990703 1 1.80 XOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 16:35) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.641.681.711.741.761.781.80182 Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
986115 11 1.80 ----OOOOXOXOXXX 11.00
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985221 12 1.78 OOOOO-OOOXXX 9.00
3 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
945513 10 1.78 --OOOOOXOOXXX 8.00
4 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 8 1.74 --OOXOXOXXOXXX 7.00
5= Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995408 6 1.64 -OOXXOXXX 5.00
5= Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995126 7 1.64 -OOXXOXXX 5.00
5= Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005413 5 1.64 -OOXXOXXX 5.00
8 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
016030 9 1.60 OOOXXX 3.00
9 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015504 3 1.60 OOXXOXXX 2.00
10 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
986007 2 1.55 OOXXX 1.00
11 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925919 4 1.55 OXOXXX
12 Tereza ČermochováTereza Čermochová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015925 1 1.55 XOXXOXXX
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 10.9.2017 - 12:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.904.104.304.504.704.804.905.005.10 Body
1= Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
820912 9 5.00 -------O- 10.00
1= Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880429 8 5.00 -------O- 10.00
3 Dan BártaDan Bárta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980224 7 5.00 ---OO-OXOXXX 8.00
4 David HolýDavid Holý
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
980304 6 4.90 ---XXOO-OXXX 7.00
5 Václav BarákVáclav Barák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
901022 1 4.80 -OXOXOOXXOXXX 6.00
6= Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
911027 5 4.70 --XOOOXXX 4.50
6= Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960606 3 4.70 --XOOOXXX 4.50
8 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
000319 4 4.30 --OXXX 3.00
9 David HájekDavid Hájek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
960223 2 4.30 -OXOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 15:25) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.203.403.603.703.803.904.004.104.21 Body
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925330 5 4.10 ---XO-O-XXOXXOXXX 11.00
2 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
865520 8 4.00 -----O-O-- 9.00
3= Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
875515 9 4.00 -------XO-- 7.50
3= Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
996122 7 4.00 -------XO-- 7.50
5 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955322 4 3.90 ----O-XOXXX 6.00
6 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925919 6 3.90 ----O-XXOXXX 5.00
7 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 3 3.80 ---OOOXXX 4.00
8 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 2 3.70 --OOXOXXX 3.00
9 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995317 1 3.40 -OXOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 10.9.2017 - 14:05) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
930308 11 7.68 -2.1 m/s 7.22-1.9X-0.8X-1.27.227.68-2.1-- 11.00
2 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
870717 9 7.13 -0.8 m/s 6.75-2.1X-1.5X-1.26.756.69-0.5X-1.97.13-0.8 9.00
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
880909 10 7.07 -0.5 m/s 6.80-0.97.01-1.47.02-1.97.026.96+0.47.04-1.77.07-0.5 8.00
4 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
940726 3 6.85 -1.8 m/s X-1.16.61-1.5X-2.36.61X-0.8X-2.16.85-1.8 7.00
5 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990703 6 6.78 -0.6 m/s 6.76-1.96.78-0.66.72-0.86.786.68-1.86.68-0.7X-1.0 6.00
6 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930602 5 6.64 -0.2 m/s 6.34-1.26.42-0.66.36-1.16.426.38-0.56.49+0.16.64-0.2 5.00
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
941202 2 6.51 -0.7 m/s 6.46-0.7X-0.96.51-2.66.516.51-0.76.41-1.0X-0.4 4.00
8 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
970419 7 6.40 -2.7 m/s 6.40-2.7X-0.8X-1.16.40X-1.0X-2.2X-2.1 3.00
9 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
960506 8 6.38 -2.5 m/s 6.37-2.6X-1.66.38-2.56.38 2.00
10 Lukáš KuncLukáš Kunc
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
910902 4 6.38 -1.2 m/s 6.26-1.36.38-1.2X-1.06.38 1.00
11 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
901210 1 5.98 -1.0 m/s 5.98-1.02.74-0.2X-1.05.98
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 12:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucia SlaničkováLucia Slaničková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
886108 8 6.06 -1.7 m/s 6.06-1.75.92-0.75.93-1.66.065.91-0.75.92-0.45.93-2.0 11.00
2 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
815408 9 6.01 -2.2 m/s 5.90-1.55.70-1.95.81-1.35.90X6.01-2.25.95-1.7 9.00
3 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
815603 10 5.99 -1.4 m/s XX5.99-1.45.99XXX 8.00
4 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
815603 6 5.70 -1.5 m/s 5.54-1.45.70-1.55.67-0.95.70XX- 7.00
5 Tereza VokálováTereza Vokálová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985616 4 5.61 -1.3 m/s 3.60-1.95.61-1.35.57-1.55.615.51-1.0-- 6.00
6 Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945411 5 5.60 -0.8 m/s 5.60-0.85.59-1.95.49-1.45.605.53-1.55.50-2.2X 5.00
7 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995126 7 5.58 -0.8 m/s 5.53-0.85.42-2.25.58-0.85.585.47-0.55.47-1.75.56-1.6 4.00
8 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
885709 2 5.49 -1.5 m/s 5.48-1.45.43-1.6X5.48X5.41-1.65.49-1.5 3.00
9 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
025816 3 5.44 -1.6 m/s 5.32-1.25.44-1.65.26-0.65.44 2.00
10 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
896113 1 5.12 -0.8 m/s 5.06-2.0X5.12-0.85.12 1.00
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 10.9.2017 - 16:35) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
880909 10 15.79 +0.0 m/s 15.08-0.115.41+0.115.58-0.515.5815.71+1.315.79+0.015.56-1.1 11.00
2 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
930308 3 15.18 -0.8 m/s 14.79-1.414.52+1.714.58-0.514.7914.66+1.815.14-0.115.18-0.8 9.00
3 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
980316 8 14.85 +1.4 m/s X-0.414.35-0.5X-1.014.35X-1.014.85+1.414.79+1.1 8.00
4 Lukáš KuncLukáš Kunc
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
910902 9 14.61 +0.1 m/s 14.48-0.914.60+0.014.58-1.814.60X+0.814.61+0.1X-1.1 7.00
5 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
910128 5 14.59 +0.8 m/s 14.22-0.914.24-1.4X-1.114.2414.28+0.5X+1.114.59+0.8 6.00
6 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
940726 2 14.59 -0.8 m/s 14.17-1.9X+0.314.59-0.814.59X+0.5X-0.3X+0.2 5.00
7 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930602 7 14.49 +0.7 m/s 13.99-1.514.28-0.514.27-0.514.2814.47+1.814.40+1.614.49+0.7 4.00
8 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
840902 1 14.40 +0.8 m/s 14.13-0.913.93-0.414.24-0.214.2414.05-0.114.29+1.014.40+0.8 3.00
9 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
870717 6 13.96 -1.1 m/s 13.87-0.913.96-1.113.88-1.613.96 2.00
10 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
901210 4 13.87 -1.7 m/s 13.87-1.7X-0.813.64-1.113.87 1.00
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 15:25) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
815603 7 13.19 -1.9 m/s 13.19-1.9X-2.3X-1.713.19X-1.6-- 11.00
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985221 5 12.93 -2.4 m/s 11.84-2.012.93-2.4X-1.212.9312.76-1.512.69-1.511.25-1.4 9.00
3 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
885709 8 12.42 -2.2 m/s 12.42-2.2X-1.9-12.42--- 8.00
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
896113 6 12.37 -1.6 m/s 11.91-1.312.14-2.312.37-1.612.3712.26-0.912.12-1.612.16-1.4 7.00
5 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
956021 4 11.96 -1.2 m/s X-2.011.77-1.911.96-1.211.96X-2.1X-1.9- 6.00
6 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985620 3 11.90 -2.0 m/s X-2.6X-2.211.90-2.011.9011.84-1.7X-1.4X-1.9 5.00
7 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975627 2 11.23 -1.5 m/s X-1.8X-2.611.23-1.511.23X-1.5X-2.0X-1.5 4.00
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995408 1 NM
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 12:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrícia SlošárováPatrícia Slošárová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985129 10 13.69 13.69XX13.69XXX 11.00
2 Lada CermanováLada Cermanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985216 9 13.38 13.03X13.3813.38XX13.31 9.00
3 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
936002 11 13.38 12.5312.8612.3812.8613.0512.9913.38 8.00
4 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
846011 5 13.01 13.0112.59X13.01X12.7112.97 7.00
5 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
855811 7 12.97 X12.62X12.62X12.97X 6.00
6 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986028 6 12.87 12.30X12.3112.3112.4312.3512.87 5.00
7 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005916 8 12.79 12.3412.6112.2312.61XX12.79 4.00
8 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 3 12.78 11.7812.1412.3912.3911.9412.7811.88 3.00
9 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
896022 4 11.86 11.2311.86X11.86 2.00
10 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
936216 2 11.09 11.0911.0410.9411.09 1.00
11 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015412 1 08.26 07.89X08.2608.26
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 10.9.2017 - 14:05) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
900517 10 19.33 18.7819.0119.3319.33X-- 11.00
2 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
850604 9 18.13 X17.0818.1318.13-- 9.00
3 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960101 6 15.98 X15.8415.8715.87XX15.98 8.00
4 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
921208 5 15.83 15.2215.6615.5515.66XX15.83 7.00
5 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
950715 7 15.55 14.9215.55X15.55X14.9314.78 6.00
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
950120 4 15.22 13.0814.0815.2215.2214.26X14.53 5.00
7 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
941124 8 15.10 14.68X15.1015.10X14.8114.96 4.00
8 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
790301 2 14.61 13.7514.1914.3914.39X14.0414.61 3.00
9 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
981009 3 13.56 XX13.5613.56 2.00
10 Martin OlšerMartin Olšer
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
750525 1 09.46 09.4609.46 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 14:05) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
936216 16 42.74 41.4741.64X41.6442.7442.2842.55 11.00
2 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945518 15 42.71 X41.49X41.4940.9542.71X 9.00
3 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
835322 13 42.53 41.7941.5942.3942.39X41.0242.53 8.00
4 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005916 10 39.51 39.51XX39.51X39.2638.58 7.00
5 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
936002 12 38.87 38.87XX38.8736.3737.8437.49 6.00
6 Patrícia SlošárováPatrícia Slošárová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985129 11 36.93 33.1332.98X33.13XX36.93 5.00
7 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985524 9 36.04 35.58X36.0436.0435.1435.18X 4.00
8 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
866022 1 32.66 29.53X32.3332.3329.4332.6631.57 3.00
9 Václava SetničkováVáclava Setničková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
925903 8 32.16 32.1631.3628.5032.16 2.00
10 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 6 31.88 30.4631.8828.3431.88 1.00
11 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015419 3 30.67 XX30.6730.67
12 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015412 5 28.52 28.52X26.4328.52
13 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965107 4 28.19 X28.1927.4628.19
14 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995220 7 26.22 26.22XX26.22
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 2 DNS
Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
895608 14 NM
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.9.2017 - 12:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
850604 15 56.69 55.65X53.8255.6555.60X56.69 11.00
2 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
790301 13 54.81 53.4853.1653.9253.9254.0154.8154.23 9.00
3 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
921208 14 53.67 50.4952.3752.0552.3750.7653.67X 8.00
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
950120 12 47.56 44.4844.9347.5647.56XXX 7.00
5 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
961014 11 45.83 44.3045.1943.8245.1945.8045.7445.83 6.00
6 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
880905 6 44.01 40.51X42.8342.8341.9144.01X 5.00
7 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960101 8 42.71 40.74X41.8641.8642.7142.5341.31 4.00
8 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960606 10 39.56 X39.56X39.56--- 3.00
9 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
000111 4 38.98 38.98X38.8938.98 2.00
10 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
850619 3 29.97 XX29.9729.97 1.00
Adam KolářAdam Kolář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961125 9 DNS
David HájekDavid Hájek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
960223 7 DNS
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991202 1 DNS
Martin OlšerMartin Olšer
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
750525 2 DNS
Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
900517 5 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 09:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
896022 9 65.38 60.7065.07X65.0765.3864.1565.34 11.00
2 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995220 8 62.54 62.3462.54X62.54XXX 9.00
3 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
855811 7 59.89 59.8959.15X59.8959.5458.57X 8.00
4 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
866022 6 57.39 XX52.8352.8356.0157.3457.39 7.00
5 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
846011 5 53.86 52.3753.39X53.39XX53.86 6.00
6 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986028 4 49.23 X49.23X49.23XXX 5.00
7 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015419 3 40.51 40.0140.51X40.51XXX 4.00
8 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
995808 2 38.79 X37.0637.6437.6438.6738.7937.71 3.00
9 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
835322 1 34.97 X34.97X34.97 2.00
Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
895608 10 NM
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 10.9.2017 - 11:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan FormáčekJan Formáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930614 9 55.17 53.6354.96X54.9655.17XX 11.00
2 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
981009 7 49.80 45.4546.5047.1947.1948.4949.80X 9.00
3 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
850619 8 49.64 49.07X47.9949.0749.0749.3649.64 8.00
4 Adam KolářAdam Kolář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961125 1 47.66 44.6544.3246.7146.71XX47.66 7.00
5 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991202 6 47.44 42.4347.44X47.44XX44.71 6.00
6 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
950715 5 36.79 33.37X36.7936.79--- 5.00
7 Martin PodrazilMartin Podrazil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
950803 3 17.99 X17.99-17.99--- 4.00
8 Jan ŠípJan Šíp
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950417 4 16.22 14.02X15.1915.1913.1616.2216.10 3.00
9 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
820703 2 13.73 13.71X13.7313.73 2.00
Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
961114 10 NM
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 16:35) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
905818 11 57.19 54.1155.31X55.31X49.7957.19 11.00
2 Nikol TabačkováNikol Tabačková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985124 10 48.00 48.0048.00 9.00
3 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
935704 8 47.24 43.5047.24X47.2444.54X45.63 8.00
4 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985524 7 42.25 40.3240.4141.4241.4242.25-- 7.00
5 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 9 42.12 XX42.1242.12X 6.00
6 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945518 5 40.01 36.8839.2136.7939.21X-40.01 5.00
7 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005309 6 39.35 XX34.0534.05X35.2339.35 4.00
8 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
995808 4 32.93 32.93XX32.9331.8232.5931.73 3.00
9 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 3 32.31 32.31--32.31 2.00
10 Jana ReissováJana Reissová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965101 2 24.79 22.1524.1624.7924.79 1.00
11 Hana LegerskáHana Legerská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
855319 1 19.55 17.83X19.5519.55
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 10.9.2017 - 15:25) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
891022 9 73.94 X72.8773.9473.94--- 11.00
2 Vladislav PolyuninVladislav Polyunin
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
980412 8 73.27 72.42X71.6772.4271.53X73.27 9.00
3 Martin SklenářMartin Sklenář
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
920303 6 64.56 X62.93X62.9364.56X62.06 8.00
4 Jan KubešJan Kubeš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
940619 7 63.57 59.5560.4863.5763.5763.1761.5060.57 7.00
5 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
961014 3 59.05 57.4556.7256.0957.4559.05X54.59 6.00
6 Martin PodrazilMartin Podrazil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
950803 5 56.55 55.5155.3156.5556.55 5.00
7 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
941124 4 56.02 52.2456.02X56.0252.14-54.77 4.00
8 Jan ŠnajdrJan Šnajdr
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
940512 2 39.04 X39.04-39.04--- 3.00
9 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
921010 1 29.98 X29.98-29.98 2.00
Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880113 10 DNS
Celkem 10 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Muži

(ne, 10.9.2017 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš GdulaLukáš Gdula 911206 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 NL 21:21.23 11.00
2 Michal MorvayMichal Morvay 960819 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 22:11.62 9.00
3 Lukáš PazderaLukáš Pazdera 860429 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 22:23.63 8.00
4 Ondřej MotlOndřej Motl 940725 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 23:20.93 7.00
5 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 971110 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23:51.24 6.00
6 Tomáš GdulaTomáš Gdula 970109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23:57.76 5.00
7 Pavel SchromPavel Schrom 910317 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 24:41.49 4.00
8 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 000322 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 25:56.77 3.00
9 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 541122 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 28:09.43 2.00
10 Petr JindraPetr Jindra 710401 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 29:52.65 1.00
Karel KetnerKarel Ketner 900411 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DQ 230.7a
Celkem 11 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 955722 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 NL 22:24.30 11.00
2 Hana HerberováHana Herberová 815103 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 25:12.73 9.00
3 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 735104 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 27:00.98 8.00
4 Alena KollegováAlena Kollegová 845527 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 27:25.68 7.00
5 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 985622 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 27:37.65 6.00
6 Sabina BočkováSabina Bočková 015921 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 31:10.64 5.00
7 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 726022 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 31:54.13 4.00
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DUKPR DUKPR TJ Dukla Praha{8} 00239.00 0
2 UNIBR UNIBR VSK Univerzita Brno{8} 00236.00 3
3 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 00201.00 38
4 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.{8} 00182.00 57
5 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.{8} 00140.00 99
6 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 00110.00 129
Poznámky:
Stav po/State after: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 5000m, 4x100 m, 4x400 m, 110 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 100 m, 100 m, 4x100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DUKPR DUKPR TJ Dukla Praha{8} 12
2 UNIBR UNIBR VSK Univerzita Brno{8} 10
3 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.{8} 07
4 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 06
5 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.{8} 05
6 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 02
Poznámky:
Celkový konečný stav soutěže družstev mužů 2017
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub Praha{8} 12
2 AKOLY AKOLY AK Olymp Brno{8} 09
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 09
4 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 05
5 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.{8} 04
6 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletika{8} 03
Poznámky:
Celkový konečný stav soutěže družstev žen 2017
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub Praha{8} 00269.00 0
2 AKOLY AKOLY AK Olymp Brno{8} 00217.00 52
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 00205.00 64
4 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.{8} 00139.00 130
5 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 00132.00 137
6 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletika{8} 00131.00 138
Poznámky:
Stav po/State after: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 5000m, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 100 m, 4x100 m
Celkem 6 závodníků