výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Plzeň (10. 9. 2017)

3000 m - Muži

(ne, 10.9.2017 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 08:21.74 11.00
2 Volodymyr KytsVolodymyr Kyts 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 08:22.96 9.00
3 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08:23.33 8.00
4 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08:27.10 7.00
5 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08:28.84 6.00
6 Peter ĎurecPeter Ďurec 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08:30.64 5.00
7 David KákonaDavid Kákona 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08:39.20 4.00
8 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 08:42.37 3.00
9 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08:42.71 2.00
10 David KučeraDavid Kučera 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08:44.65 1.00
11 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 912 08:52.69
12 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08:59.82
Celkem 12 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 10.9.2017 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09:45.13 11.00
2 Nývltová Eva VrabcováNývltová Eva Vrabcová 86 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09:57.20 9.00
3 Monika HlouškováMonika Hloušková 85 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 10:01.22 8.00
4 Lada NovákováLada Nováková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 10:01.93 7.00
5 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10:03.46 6.00
6 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10:14.53 5.00
7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10:38.53 4.00
8 Teodora ChvalováTeodora Chvalová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 11:14.12 3.00
9 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 11:43.73 2.00
10 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11:50.42 1.00
Celkem 10 závodníků