výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Plzeň (10. 9. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (QA), 4. 5. a 6. (QB)

Rozběh 1 (ne, 10.9.2017 - 13:10) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.02 QA 0.162
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.34 QA 0.177
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.35 QA 0.177
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.37 QB 0.194
5 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.49 QB 0.346
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ 162.7 -0.088
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 10.9.2017 - 13:10) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.96 QA 0.180
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.07 QA 0.140
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.08 QA 0.161
4 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.11 QB 0.186
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.21 QB 0.157
6 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.28 QB 0.147
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.96 QA 0.180
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.02 QA 0.162
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.07 QA 0.140
4 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.08 QA 0.161
5 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.11 QB 0.186
6 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.21 QB 0.157
7 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.28 QB 0.147
8 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.34 QA 0.177
9 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.35 QA 0.177
10 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.37 QB 0.194
11 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.49 QB 0.346
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ 162.7 -0.088

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 10.9.2017 - 15:25) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.66 0.183 11.00
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.67 0.173 9.00
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.04 0.144 8.00
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.07 0.178 7.00
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.15 0.176 6.00
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.91 0.166 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.9.2017 - 15:25) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.01 0.141 4.00
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.09 0.168 3.00
3 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.23 0.175 2.00
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.41 0.175 1.00
5 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.55 0.206
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.66 0.183 11.00
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.67 0.173 9.00
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.01 0.141 4.00
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.04 0.144 8.00
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.07 0.178 7.00
6 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.09 0.168 3.00
7 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.15 0.176 6.00
8 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.23 0.175 2.00
9 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.41 0.175 1.00
10 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.55 0.206
11 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.91 0.166 5.00

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (QA), 4. 5. a 6. (QB)

Rozběh 1 (ne, 10.9.2017 - 12:55) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.96 QA 0.337
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.11 QA 0.163
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.15 QA 0.150
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 12.19 QB 0.174
5 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.88 QB 0.172
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 13.12 QB 0.359
7 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.16 0.493
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 10.9.2017 - 12:55) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.15 QA 0.364
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.16 QA 0.139
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.18 QA 0.371
4 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 12.54 QB 0.493
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.75 QB 0.236
6 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.04 QB 0.204
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.96 QA 0.337
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.11 QA 0.163
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.15 QA 0.364
4 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.15 QA 0.150
5 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.16 QA 0.139
6 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.18 QA 0.371
7 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 12.19 QB 0.174
8 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 12.54 QB 0.493
9 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.75 QB 0.236
10 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.88 QB 0.172
11 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.04 QB 0.204
12 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 13.12 QB 0.359
13 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.16 0.493

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 10.9.2017 - 15:15) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.83 0.140 11.00
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.95 0.146 9.00
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.02 0.361 8.00
4 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.06 0.180 7.00
5 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.31 0.188 6.00
6 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.32 0.140 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.9.2017 - 15:15) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.05 0.162 4.00
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.51 0.342 3.00
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 12.67 0.305 2.00
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.93 0.166 1.00
5 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.10 0.172
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 13.19 0.571
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.83 0.140 11.00
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.95 0.146 9.00
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.02 0.361 8.00
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.05 0.162 4.00
5 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.06 0.180 7.00
6 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.31 0.188 6.00
7 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.32 0.140 5.00
8 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.51 0.342 3.00
9 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 12.67 0.305 2.00
10 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.93 0.166 1.00
11 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.10 0.172
12 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 13.19 0.571