výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Plzeň (10. 9. 2017)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.9.2017 - 16:45) Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.51 0.184 11.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.54 0.174 9.00
3 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.58 0.153 8.00
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.70 0.189 7.00
5 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.87 0.200 6.00
6 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.08 0.164 4.00
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.9.2017 - 16:45) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 22.06 0.185 5.00
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.16 0.372 3.00
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 22.27 0.194 2.00
4 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 22.39 0.180 1.00
5 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.49 0.190 0.00
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.68 0.558 0.00
Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.51 0.184 11.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.54 0.174 9.00
3 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.58 0.153 8.00
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.70 0.189 7.00
5 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.87 0.200 6.00
6 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 22.06 0.185 5.00
7 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.08 0.164 4.00
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.16 0.372 3.00
9 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 22.27 0.194 2.00
10 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 22.39 0.180 1.00
11 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.49 0.190 0.00
12 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.68 0.558 0.00
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 DNS
Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 10.9.2017 - 16:35) Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.91 0.161 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.97 0.186 9.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 24.07 0.170 8.00
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.18 0.234 7.00
5 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 24.77 0.514 5.00
6 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 25.04 0.321 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.9.2017 - 16:35) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 24.73 0.535 6.00
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.87 0.181 4.00
3 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.14 0.180 2.00
4 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 25.27 0.526 1.00
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 25.43 0.238 0.00
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.91 0.161 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.97 0.186 9.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 24.07 0.170 8.00
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.18 0.234 7.00
5 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 24.73 0.535 6.00
6 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 24.77 0.514 5.00
7 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.87 0.181 4.00
8 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 25.04 0.321 3.00
9 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.14 0.180 2.00
10 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 25.27 0.526 1.00
11 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 25.43 0.238 0.00
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS