výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Pardubice (16. 9. 2017)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.20
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.73
3 Marek FormánekMarek Formánek 980512 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.88
4 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.93
5 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 991207 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.44
Pavel PeteříkPavel Peteřík 981017 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Tomáš PlžikTomáš Plžik 990730 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.46
2 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.593
3 Marek PeřichMarek Peřich 980830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.60
4 Dominik MachDominik Mach 981229 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.95
5 Vladimír VotavaVladimír Votava 990105 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.08
6 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 000226 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.41
7 Jan ZasadilJan Zasadil 020423 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.47
8 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 011021 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.17
2 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.46
3 Matěj ZunaMatěj Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.596
4 Jan ZunaJan Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.72
5 Jan MartinecJan Martinec 980425 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.19
6 Jiří CögerJiří Cöger 980928 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.31
7 Jan VaněčekJan Vaněček 020611 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.71
Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.11
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.64
3 Jan KřížJan Kříž 990425 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.69
4 Jakub UrbanJakub Urban 000713 AC PardubiceAC Pardubice 11.86
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.97
6 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 991212 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.76
Samuel SlabýSamuel Slabý 020905 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DQ
Filip MacháčekFilip Macháček 010830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 16.9.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.78 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.03 9.00
3 Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.05 8.00
4 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.14 7.00
5 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.49 6.00
6 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.51 4.00
2 Matěj ZunaMatěj Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.57 3.00
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.61 2.00
4 Marek PeřichMarek Peřich 980830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.62 1.00
5 Jan ZunaJan Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.75
6 Jan KřížJan Kříž 990425 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.86
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.84
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.86
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 015307 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.13
4 Pavla BrejchováPavla Brejchová 995713 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.22
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.27
6 Alžběta MaloškováAlžběta Malošková 006214 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.37
7 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 016018 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.65
2 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 005820 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.90
3 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.91
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.11
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.37
6 Tereza GrodlováTereza Grodlová 005906 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.78
7 Jana JakoubkováJana Jakoubková 035227 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.49
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.73
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.96
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.09
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.53
6 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.74
7 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 986125 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.15
8 Sandra PeterováSandra Peterová 015127 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.64
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.30 11.00
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.35 9.00
3 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.71 8.00
4 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.73 7.00
5 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.77 6.00
6 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 005820 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.91 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.9.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.98 4.00
2 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.11 3.00
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.23 2.00
4 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 015307 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.35 1.00
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.41
6 Pavla BrejchováPavla Brejchová 995713 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.50
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.52 11.00
2 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 21.76 9.00
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.85 8.00
4 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.17 7.00
5 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.46 6.00
6 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.48 5.00
7 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.73
Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.82 4.00
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.85 3.00
3 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 22.95 1.00
4 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.20
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.43
6 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 23.73
7 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.76
8 Jakub UrbanJakub Urban 000713 AC PardubiceAC Pardubice 24.89
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrychMichal Brych 991231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.22
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.26
3 Jiří CögerJiří Cöger 980928 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24.26
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 24.31
5 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.38
6 Filip MacháčekFilip Macháček 010830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.46
7 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 991212 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.90
Michal BlažekMichal Blažek 010306 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.89 2.00
2 Daniel KastnerDaniel Kastner 001007 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.03
3 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 000226 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.10
4 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 991207 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.25
5 Jan VaněčekJan Vaněček 020611 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.68
6 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 011021 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.13
7 Václav ZýkaVáclav Zýka 020702 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.14
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.09 11.00
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.47 9.00
3 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.81 8.00
4 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25.82 7.00
5 Linda SucháLinda Suchá 015928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.48 3.00
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.78 1.00
7 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.92
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.14 6.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26.18 5.00
3 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 005820 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.43 4.00
4 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.95
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.42
6 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.81
7 Pavla BrejchováPavla Brejchová 995713 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 28.01
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 985726 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.75 2.00
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.41
3 Alžběta MaloškováAlžběta Malošková 006214 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.45
4 Klára HolečkováKlára Holečková 985926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.67
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 27.76
6 Tereza BeranováTereza Beranová 995824 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.32
7 Tereza GrodlováTereza Grodlová 005906 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.47
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JakoubkováJana Jakoubková 035227 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27.27
2 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 986125 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29.30
3 Anna PtákováAnna Ptáková 996009 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29.36
4 Mirka PerutkováMirka Perutková 025119 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.45
5 Sandra PeterováSandra Peterová 015127 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29.90
Caroline GrygarováCaroline Grygarová 015725 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Lenka PlevkováLenka Plevková 995630 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.80 11.00
2 Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 49.80 9.00
3 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 51.05 7.00
4 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 52.48 3.00
Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.18 8.00
2 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.44 6.00
3 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 51.98 5.00
4 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.28 4.00
5 Václav BrůhaVáclav Brůha 001204 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.94 2.00
6 Daniel KastnerDaniel Kastner 001007 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 55.12
Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrychMichal Brych 991231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.52 1.00
2 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 991212 AC PardubiceAC Pardubice 55.86
3 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 010709 AC PardubiceAC Pardubice 56.24
4 David ŽahourDavid Žahour 000220 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 57.98
5 Jan MarešJan Mareš 010824 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.09
6 Pavel PeteříkPavel Peteřík 981017 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.47
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 57.46 11.00
2 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 58.59 9.00
3 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.59 8.00
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 59.16 7.00
5 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.38 6.00
6 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 61.41 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 985726 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 60.20 5.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 61.21 4.00
3 Tereza BeranováTereza Beranová 995824 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 65.34 2.00
4 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 66.34 1.00
5 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 995407 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 67.07
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:58.16 11.00
2 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:58.89 9.00
3 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:59.11 8.00
4 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.27 7.00
5 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:59.72 6.00
6 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:59.76 5.00
7 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:00.31 3.00
8 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:00.63 2.00
9 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:01.13 1.00
10 Jan HalberštátJan Halberštát 980107 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.13
11 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:12.89
Jakub PrunarJakub Prunar 990510 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr PavlišenPetr Pavlišen 990630 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.98 4.00
2 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.72
3 Martin OlšanskýMartin Olšanský 990414 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.37
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:06.06
5 Matěj MacháčekMatěj Macháček 010124 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:07.10
6 Marek ZelenkaMarek Zelenka 000515 AC PardubiceAC Pardubice 2:07.23
7 Martin KulhánekMartin Kulhánek 000501 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:07.47
8 Vít DoležalVít Doležal 980705 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:11.54
9 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:12.54
10 Martin HynaMartin Hyna 010709 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:16.52
11 David ŽahourDavid Žahour 000220 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:17.39
Jiří KřečekJiří Křeček 980819 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:13.61 11.00
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.99 9.00
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:14.90 8.00
4 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:15.25 7.00
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.66 6.00
6 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:18.43 5.00
7 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 996104 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:29.68 4.00
8 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:31.77 3.00
9 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 015507 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:32.45 2.00
10 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 026129 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:32.86 1.00
11 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 035203 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:34.74
Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 980107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:02.91 11.00
2 Michal RůžekMichal Růžek 990529 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:14.85 9.00
3 Petr PavlišenPetr Pavlišen 990630 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:18.55 8.00
4 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:19.94 7.00
5 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:20.06 6.00
6 Martin OlšanskýMartin Olšanský 990414 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:20.32 5.00
7 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:20.43 4.00
8 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:20.98 3.00
9 Jan HalberštátJan Halberštát 980107 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:23.05 2.00
10 Bonifác BoháčBonifác Boháč 010601 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:30.77 1.00
11 Jan PlecháčekJan Plecháček 991130 AC PardubiceAC Pardubice 4:33.80
12 Lukáš HálaLukáš Hála 020731 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:40.01
13 Jakub HesJakub Hes 991125 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:46.65
14 Zdeněk LandaZdeněk Landa 991208 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:10.59
15 Aleš SutnarAleš Sutnar 990524 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6:36.18
Celkem 15 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:03.37 11.00
2 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 006202 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:05.21 9.00
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:05.24 8.00
4 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:10.00 7.00
5 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 015620 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:13.01 6.00
6 Klára MachkováKlára Machková 005625 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:42.08 5.00
7 Barbora SucháBarbora Suchá 995430 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:58.70 4.00
8 Eliška KopeckáEliška Kopecká 016213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:10.02 3.00
9 Soňa ČernáSoňa Černá 026103 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6:13.95 2.00
Celkem 9 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08:45.98 11.00
2 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09:14.27 9.00
3 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:21.55 8.00
4 Jan VítekJan Vítek 010219 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:24.35 7.00
5 Jiří KřečekJiří Křeček 980819 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:27.09 6.00
6 Vojtěch MálekVojtěch Málek 991128 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09:27.45 5.00
7 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 980606 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:41.68 4.00
8 Jan VosejpkaJan Vosejpka 991107 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:44.64 3.00
9 Vítek FialaVítek Fiala 001018 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09:46.59 2.00
10 Karel HevessyKarel Hevessy 981003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:57.47 1.00
11 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 990601 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:13.88
12 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 001111 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:17.07
13 Adam HolomouckýAdam Holomoucký 990407 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10:20.09
Lukáš KupkaLukáš Kupka 980513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 005111 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:48.70 11.00
2 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 015422 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:49.45 9.00
3 Linda DuškováLinda Dušková 015321 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:14.98 8.00
4 Adéla VeseláAdéla Veselá 995109 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11:24.08 7.00
5 Veronika PrůchováVeronika Průchová 985112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:41.08 6.00
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 985616 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12:35.47 5.00
7 Nela HorákováNela Horáková 035417 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:53.04 4.00
8 Markéta MikováMarkéta Miková 026108 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13:56.33 3.00
9 Anna HorákováAnna Horáková 016215 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13:56.65 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.79 11.00
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.27 9.00
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.49 8.00
4 Linda SucháLinda Suchá 015928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.50 7.00
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.72 4.00
6 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.93 2.00
MB Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.02
Jana HolubcováJana Holubcová 005508 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HložkováBarbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.67 6.00
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 015827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.71 5.00
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.82 3.00
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 985613 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16.21 1.00
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 015827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.26
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 995527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.01
Denisa PešováDenisa Pešová 015504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Nikola NagyováNikola Nagyová 995729 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.16 11.00
2 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14.94 9.00
3 David HolýDavid Holý 980304 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.98 8.00
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 15.34 7.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.62 5.00
6 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.86 4.00
7 Matěj ZunaMatěj Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.90 3.00
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořek PeštaBořek Pešta 000106 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.48 6.00
2 Ondřej MašekOndřej Mašek 990503 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16.09 2.00
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.50 1.00
4 Jan ZunaJan Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.73
5 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 990716 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.74
6 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 000320 AC TJ JičínAC TJ Jičín 17.64
7 Tomáš MusilTomáš Musil 990315 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.60
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.56 11.00
2 Bořek PeštaBořek Pešta 000106 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.63 9.00
3 Vojtěch MichalVojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.86 8.00
4 Jan KřížJan Kříž 990425 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.23 7.00
5 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 990716 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.55 6.00
6 Michal BlažekMichal Blažek 010306 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.18 5.00
7 Jan JanoušekJan Janoušek 981107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 61.45 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KulhánekMartin Kulhánek 000501 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.16 4.00
2 Ondřej MašekOndřej Mašek 990503 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 62.73 2.00
3 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 000320 AC TJ JičínAC TJ Jičín 63.71 1.00
4 Matyáš MóriMatyáš Móri 000602 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 65.58
5 Tomáš MusilTomáš Musil 990315 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.83
David CapoušekDavid Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 61.49 11.00
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.40 9.00
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 63.11 8.00
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 63.85 7.00
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.96 6.00
6 Eliška ČechováEliška Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 64.08 5.00
7 Šárka HájkováŠárka Hájková 006229 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 67.30 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 70.17 3.00
2 Lucie KlejchováLucie Klejchová 006024 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 70.55 2.00
3 Anna PtákováAnna Ptáková 996009 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 73.57 1.00
4 Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 74.17
5 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 76.85
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 995407 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7:43.76 11.00
2 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7:53.30 9.00
3 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7:56.16 8.00
4 Kateřina DoudováKateřina Doudová 995118 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8:12.08 7.00
5 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:45.62 6.00
6 Eliška BraumováEliška Braumová 015404 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:48.79 5.00
7 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 025120 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:21.57
Poznámky:
Šimůnková DQ - neoprávněný start dle čl.18, bod d)
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michael SmutnýMichael Smutný 990622 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10:44.40 11.00
2 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 980614 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:56.08 9.00
3 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:13.19 8.00
4 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12:13.85 7.00
5 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 990627 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:35.50 6.00
6 Jan MartinecJan Martinec 980425 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14:25.48 5.00
7 Filip BrandejskýFilip Brandejský 990321 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14:52.65 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A 100 - Macháček, Peřich, Michal, Nevole A 100 - Macháček, Peřich, Michal, Nevole Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.01 9.00
2 A 100 - Bezucha, Hampl, Moravec, Martinec A 100 - Bezucha, Hampl, Moravec, Martinec TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.59 8.00
3 A 100 - Kadlec, Kříž, Novák, Zahradník A 100 - Kadlec, Kříž, Novák, Zahradník A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.31 7.00
4 A 100 - Urban, Kuthan, Kubík, Fajmon A 100 - Urban, Kuthan, Kubík, Fajmon AC PardubiceAC Pardubice 45.55 6.00
5 A 100 - Bahník, Ryba, Blažek, Duchan A 100 - Bahník, Ryba, Blažek, Duchan TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.80 5.00
6 A 100 - Mašek, Král, Zikmund, Trafina A 100 - Mašek, Král, Zikmund, Trafina AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 52.54
A 100 - Zbuzek, Pruner, Suchý, Fikrle A 100 - Zbuzek, Pruner, Suchý, Fikrle TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A 100 - Osinek, Richter, Kůtek, Nádhera A 100 - Osinek, Richter, Kůtek, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.65 11.00
2 B 100 - Vaidiš, Had, Sztrapek, Petrikovič B 100 - Vaidiš, Had, Sztrapek, Petrikovič SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.38 4.00
3 A 100 - Martinský, Jahoda, Zuna J., Zuna M. A 100 - Martinský, Jahoda, Zuna J., Zuna M. SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 46.80 3.00
4 B 100 - Polena, Pavlica, Brůha, Pavlišen B 100 - Polena, Pavlica, Brůha, Pavlišen Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.95 2.00
5 B 100 - Landa, Musil, Peteřík, Litera B 100 - Landa, Musil, Peteřík, Litera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.12 1.00
B 100 - Bernat, Janetka, Kupka, Najman B 100 - Bernat, Janetka, Kupka, Najman TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A 100 - Kondrátová, Petrásková, Turnerová, Kaiserová A 100 - Kondrátová, Petrásková, Turnerová, Kaiserová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49.61 11.00
2 A 100 - Dyrynková, Duchoňová, Semecká, Kolingerová A 100 - Dyrynková, Duchoňová, Semecká, Kolingerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.10 9.00
3 A 100 - Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová A 100 - Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.88 8.00
4 A 100 - Bělohlavová, Baštařová, Schejbalová, Jonášová A 100 - Bělohlavová, Baštařová, Schejbalová, Jonášová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.11 6.00
5 A 100 - Vondrová, Šuhájková, Ptáčková, Neprašová A 100 - Vondrová, Šuhájková, Ptáčková, Neprašová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 53.00 5.00
6 A 100 - Grodlová, Braunová, Rudolfská, Beranová A 100 - Grodlová, Braunová, Rudolfská, Beranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.54 3.00
7 A 100 - Černá, Malíčková, Šimůnková, Nedvědová A 100 - Černá, Malíčková, Šimůnková, Nedvědová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 56.50 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B 100 - Hájková, Smíšková, Hložková, Malošková B 100 - Hájková, Smíšková, Hložková, Malošková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 51.94 7.00
2 B 100 - Holečková, Zárubová, Melicherová, Nagyová B 100 - Holečková, Zárubová, Melicherová, Nagyová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.29 4.00
3 B 100 - Kůtková, Poláková, Maydlová, Uhlová B 100 - Kůtková, Poláková, Maydlová, Uhlová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 55.33 2.00
4 B 100 - Hartmanová, Horáková, Šuková, Doudová B 100 - Hartmanová, Horáková, Šuková, Doudová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.50
C 100 - Borajová, Švábíková, Nemešová, Petráková C 100 - Borajová, Švábíková, Nemešová, Petráková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A 400 - Zikmund, Král, Trafina, Mikule A 400 - Zikmund, Král, Trafina, Mikule AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:27.87 11.00
2 A 400 - Michal, Pasler, Nevole, Pesta A 400 - Michal, Pasler, Nevole, Pesta Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:32.63 9.00
3 A 400 - Macháček, Kalous, Novotný, Coger A 400 - Macháček, Kalous, Novotný, Coger Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:34.19 8.00
4 A 400 - Bezucha, Janetka, Kulíšek, Moravec A 400 - Bezucha, Janetka, Kulíšek, Moravec TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:35.98 7.00
5 A 400 - Bahník, Ryba, Vondra, Duchan A 400 - Bahník, Ryba, Vondra, Duchan TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:38.57 6.00
6 A 400 - Osinek, Brych, Kůtek, Richter A 400 - Osinek, Brych, Kůtek, Richter SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:49.93 2.00
7 A 400 - Kastner, Vosejpka, Žahour, Šilhavý A 400 - Kastner, Vosejpka, Žahour, Šilhavý TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:54.85
A 400 - Kadlec, Kříž, Musil, Novák A 400 - Kadlec, Kříž, Musil, Novák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B 400 - Brůha, Stewart, Pavlišen, Olšanský B 400 - Brůha, Stewart, Pavlišen, Olšanský Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:39.93 5.00
2 B 400 - Růžek, Šťovíček, Vítek, Němeček B 400 - Růžek, Šťovíček, Vítek, Němeček Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:43.15 4.00
3 B 400 - Weber, Hrůša, Halberštát, Boháč B 400 - Weber, Hrůša, Halberštát, Boháč TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:45.15 3.00
4 C 400 - Polena, Kulhánek, Mareš, Hrdina C 400 - Polena, Kulhánek, Mareš, Hrdina Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:51.06 1.00
5 B 400 - Hampl, Bernat, Martinec, Najman B 400 - Hampl, Bernat, Martinec, Najman TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:52.05
6 A 400 - Novotný, Svoboda, Šafránek, Plecháček A 400 - Novotný, Svoboda, Šafránek, Plecháček AC PardubiceAC Pardubice 3:56.89
7 B 400 - Mrázek, Sutnar, Rubáš, Weber B 400 - Mrázek, Sutnar, Rubáš, Weber TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:19.01
C 400 - Brandejský, Kratochvíl, Křeček, Kupka C 400 - Brandejský, Kratochvíl, Křeček, Kupka TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A 400 - Kolingerová, Matějková, Duchoňová, Šimková A 400 - Kolingerová, Matějková, Duchoňová, Šimková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:58.64 11.00
2 A 400 - Nemešová, Petráková, Petrásková, Vošahlíková A 400 - Nemešová, Petráková, Petrásková, Vošahlíková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:09.74 9.00
3 A 400 - Čechová, Korelová, Grygarová, Veselá A 400 - Čechová, Korelová, Grygarová, Veselá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:10.04 8.00
4 A 400 - Vondrová, Červínová, Oušková, Coufalová A 400 - Vondrová, Červínová, Oušková, Coufalová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:18.23 7.00
5 A 400 - Průchová, Suchá, Sumegová, Braumová A 400 - Průchová, Suchá, Sumegová, Braumová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:23.63 6.00
6 B 400 - Holečková, Dynynková, Nagyová, Treglerová B 400 - Holečková, Dynynková, Nagyová, Treglerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:27.85 5.00
7 A 400 - Rudolfská, Braunová, Tillmann, Beranová A 400 - Rudolfská, Braunová, Tillmann, Beranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:42.32 4.00
8 B 400 - Horáková, Hartmanová, Šuková, Doudová B 400 - Horáková, Hartmanová, Šuková, Doudová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:04.62 3.00
A 400 - Hanykýřová, Suková, Šebestová, Petrikovičová A 400 - Hanykýřová, Suková, Šebestová, Petrikovičová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
A 400 - Tůmová, Ptáková, Jebavá, Sádlová A 400 - Tůmová, Ptáková, Jebavá, Sádlová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
990803 2.03 11.00
2 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 2.00 9.00
3 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
980830 1.94 8.00
4 David HolýDavid Holý
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
980304 1.94 7.00
5 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
990318 1.85 6.00
6 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
981013 1.80 5.00
7 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991006 1.80 4.00
8= Jan HesJan Hes
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
991125 1.75 2.50
8= Filip MoravecFilip Moravec
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
001215 1.75 2.50
10 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990329 1.75 1.00
11 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981002 1.75
12 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
981110 1.75
13 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
020716 1.75
14 Jan SuchýJan Suchý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
010105 1.70
15 Michael RubášMichael Rubáš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
011108 1.60
Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990321 DNS
Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990319 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995215 1.70 11.00
2 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995408 1.70 9.00
3 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985827 1.67 8.00
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015827 1.61 7.00
5 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005916 1.58 6.00
6= Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015827 1.55 4.50
6= Petra MelicherováPetra Melicherová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995121 1.55 4.50
8= Tereza ČermochováTereza Čermochová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015925 1.50 2.50
8= Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
986007 1.50 2.50
10= Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015703 1.50 0.50
10= Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
005406 1.50 0.50
12 Lenka PlevkováLenka Plevková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
995630 1.50
13 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
995407 1.50
14 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015725 1.45
15 Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
025925 1.40
16 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015623 1.40
Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015504 DNS
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
015928 DNS
Nikola ŽuchováNikola Žuchová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
025306 NM
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
980304 4.80 11.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 4.40 9.00
3 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 4.20 8.00
4 Jan ŠvecJan Švec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
991118 4.00 7.00
5 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 3.60 6.00
6 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 3.40 5.00
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
010528 3.00 4.00
8 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
000115 2.80 3.00
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000425 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
996122 3.82 11.00
2 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 3.62 9.00
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 3.42 8.00
4 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995606 2.62 7.00
5= Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
026210 2.42 5.50
5= Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
025708 2.42 5.50
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990508 6.90 +0.0 m/s 11.00
2 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980903 6.81 +0.0 m/s 9.00
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 6.80 -0.9 m/s 8.00
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990201 6.48 +0.0 m/s 7.00
5 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
991006 6.37 +0.0 m/s 6.00
6 Jan ZunaJan Zuna
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
980404 6.19 +0.0 m/s 5.00
7 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
010211 5.98 +0.0 m/s 4.00
8 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980425 5.98 -0.3 m/s 3.00
9 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
000602 5.94 +0.0 m/s 2.00
10 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
981110 5.93 -0.6 m/s 1.00
11 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990503 5.92 +0.0 m/s
12 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990329 5.84 -0.7 m/s
13 Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020905 5.81 +0.0 m/s
14 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980513 5.79 +0.0 m/s
15 Jan SuchýJan Suchý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
010105 5.78 -0.3 m/s
16 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
010528 5.72 +0.6 m/s
17 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
980109 5.71 +0.0 m/s
18 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020314 5.64 +0.5 m/s
19 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000907 5.63 +0.0 m/s
20 Vladimír VotavaVladimír Votava
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
990105 5.57 +0.0 m/s
21 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020423 5.29 +0.5 m/s
22 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
021202 5.06 +0.0 m/s
Jan HesJan Hes
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
991125 DNS
Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 DNS
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
015928 5.60 -0.7 m/s 11.00
2 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
985616 5.58 +0.4 m/s 9.00
3 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
996122 5.26 +0.0 m/s 8.00
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
985613 5.21 +0.0 m/s 7.00
5 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985620 5.18 -0.6 m/s 6.00
6 Tereza SemeckáTereza Semecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985913 5.12 +0.0 m/s 5.00
7 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005530 5.10 +0.5 m/s 4.00
8 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015307 5.05 +0.0 m/s 3.00
9 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996112 4.89 +0.0 m/s 2.00
10 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015827 4.87 -1.1 m/s 1.00
11 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 4.85 +0.0 m/s
12 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995906 4.71 -0.6 m/s
13 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995527 4.70 -0.3 m/s
14 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
006024 4.60 +0.0 m/s
15 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015803 4.59 -0.1 m/s
16 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
986007 4.53 -0.5 m/s
17 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
016018 4.52 -1.3 m/s
18 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015417 4.43 -1.4 m/s
19 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035422 4.40 -0.4 m/s
20 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 4.37 +0.0 m/s
21 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025802 4.36 -0.8 m/s
22 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015821 4.35 -1.1 m/s
23 Anna StředováAnna Středová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
036108 4.11 +0.1 m/s
24 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
025218 3.70 -0.7 m/s
Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985827 DNS
Celkem 25 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980903 13.59 -0.5 m/s 11.00
2 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 13.09 -0.7 m/s 9.00
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990201 13.08 -0.6 m/s 8.00
4 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
981110 12.75 +0.0 m/s 7.00
5 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
980830 12.15 -0.8 m/s 6.00
6 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
010211 12.04 -0.6 m/s 5.00
7 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000907 11.97 -0.3 m/s 4.00
8 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980513 11.88 -0.8 m/s 3.00
9 Filip MoravecFilip Moravec
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
001215 11.69 +0.0 m/s 2.00
10 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990329 11.59 -0.3 m/s 1.00
11 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
000115 11.06 -1.3 m/s
Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
980109 DNS
Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
990318 DNS
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 DNS
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991006 DNS
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985620 11.65 +0.0 m/s 11.00
2 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996112 11.51 +0.0 m/s 9.00
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995215 11.38 +0.4 m/s 8.00
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995408 10.70 +0.0 m/s 7.00
5 Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995729 10.68 +0.0 m/s 6.00
6 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 10.56 +0.0 m/s 5.00
7 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995606 10.22 +0.4 m/s 4.00
8 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015803 09.85 +0.0 m/s 3.00
9 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
995407 09.85 +0.0 m/s 2.00
10 Natálie JakobiNatálie Jakobi
AC Česká LípaAC Česká Lípa
006112 09.66 -0.4 m/s 1.00
Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985827 DNS
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
985216 13.24 11.00
2 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
015505 11.30 9.00
3 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995411 11.27 8.00
4 Tereza SemeckáTereza Semecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985913 11.23 7.00
5 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
996122 10.65 6.00
6 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005510 10.39 5.00
7 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995220 10.19 4.00
8 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015419 09.26 3.00
9 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 09.11 2.00
10 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015803 09.03 1.00
11 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005511 09.01
12 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
985215 08.88
13 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
985608 08.84
14 Nikola HorákováNikola Horáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
995115 08.81
15 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005306 08.78
16 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035402 08.59
17 Klára BártováKlára Bártová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
005712 08.52
18 Eliška KrákorováEliška Krákorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
996219 07.90
19 Daniela LorenzováDaniela Lorenzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
995714 07.84
20 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995309 07.63
21 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005707 07.49
Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015904 DNS
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
980930 15.45 11.00
2 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
981009 15.29 9.00
3 David TupýDavid Tupý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
001022 15.17 8.00
4 Milan HošekMilan Hošek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
980115 14.42 7.00
5 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990604 13.89 6.00
6 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 13.57 5.00
7 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
000111 12.47 4.00
8 Adam ZemanAdam Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
001102 12.35 3.00
9 Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
980211 11.79 2.00
10 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
010416 11.62 1.00
11 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981101 11.52
12 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
000927 11.09
13 Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990824 10.63
14 Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
990830 09.26
Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990902 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005510 37.86 11.00
2 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
995811 36.36 9.00
3 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995411 32.28 8.00
4 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
985215 31.82 7.00
5 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
995808 30.55 6.00
6 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015419 30.28 5.00
7 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005511 28.73 4.00
8 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
005331 28.20 3.00
9 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995309 28.10 2.00
10 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995220 25.80 1.00
11 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015112 24.89
12 Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005116 24.83
13 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
026216 24.68
14 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
985608 24.16
15 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005306 22.72
16 Eliška KrákorováEliška Krákorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
996219 22.34
17 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
016213 22.06
18 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015821 21.73
19 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015904 18.58
20 Barbora VodičkováBarbora Vodičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995406 17.41
21 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005101 17.38
22 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005707 16.04
23 Daniela LorenzováDaniela Lorenzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
995714 15.12
Celkem 23 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan HošekMilan Hošek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
980115 45.45 11.00
2 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
000111 42.21 9.00
3 Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990824 40.87 8.00
4 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
000927 40.74 7.00
5 Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
980930 40.58 6.00
6 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990604 40.35 5.00
7 David TupýDavid Tupý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
001022 40.00 4.00
8 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 38.73 3.00
9 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
981009 36.58 2.00
10 Adam ZemanAdam Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
001102 35.57 1.00
11 Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
980211 34.40
12 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
010416 31.80
13 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981109 27.76
14 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990312 26.02
15 David BulířDavid Bulíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990523 24.66
16 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
981208 23.10
Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
990830 DNS
Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990902 DNS
Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
980826 NM
Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981101 NM
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995220 62.82 11.00
2 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005511 44.99 9.00
3 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015419 41.97 8.00
4 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995309 38.70 7.00
5 Eliška KrákorováEliška Krákorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
996219 38.60 6.00
6 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
985608 37.43 5.00
7 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005101 36.83 4.00
8 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005707 35.77 3.00
9 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
995808 35.20 2.00
10 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
005331 34.16 1.00
11 Barbora VodičkováBarbora Vodičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995406 33.24
12 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
016213 32.29
13 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
995811 28.96
14 Nikola HorákováNikola Horáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
995115 28.79
15 Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005116 28.78
16 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015904 28.20
17 Daniela LorenzováDaniela Lorenzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
995714 27.97
18 Klára BártováKlára Bártová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
005712 27.27
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015112 DNS
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
981208 55.21 11.00
2 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
981009 54.80 9.00
3 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990604 48.47 8.00
4 Adam KamírAdam Kamír
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000103 48.35 7.00
5 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981101 45.61 6.00
6 Milan HošekMilan Hošek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
980115 43.18 5.00
7 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
000927 40.81 4.00
8 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
000111 32.37 3.00
9 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990312 29.13 2.00
10 Daniel PitoňákDaniel Pitoňák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
991022 24.41 1.00
11 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981002 24.37
12 David BulířDavid Bulíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990523 23.02
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 39.37 11.00
2 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005306 37.88 9.00
3 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995628 36.06 8.00
4 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
985215 35.85 7.00
5 Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015131 34.25 6.00
6 Tereza SemeckáTereza Semecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985913 34.06 5.00
7 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
995808 33.53 4.00
8 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 31.57 3.00
9 Lenka ČechováLenka Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015131 29.83 2.00
10 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
985616 29.12 1.00
11 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
995407 28.87
12 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005510 28.15
13 Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
025119 28.11
14 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
025218 27.33
15 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995411 27.26
16 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005101 25.40
17 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015623 23.32
18 Anna StředováAnna Středová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
036108 22.32
Klára BártováKlára Bártová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
005712 NM
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981109 53.62 11.00
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990312 52.58 9.00
3 Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990824 48.50 8.00
4 Michael RubášMichael Rubáš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
011108 47.71 7.00
5 Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
991208 45.83 6.00
6 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981002 45.12 5.00
7 Adam KamírAdam Kamír
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000103 43.56 4.00
8 Jan ŠvecJan Švec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
991118 43.05 3.00
9 Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
980826 40.55 2.00
10 Adam ZemanAdam Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
001102 40.48 1.00
11 Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
980930 38.04
12 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991006 36.69
13 David TupýDavid Tupý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
001022 35.88
14 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
981208 35.30
15 Marek FormánekMarek Formánek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
980512 33.74
16 David BulířDavid Bulíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990523 33.51
17 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
010623 28.45
18 Daniel PitoňákDaniel Pitoňák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
991022 25.08
Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990902 DNS
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 171.50
2 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.{8} 147.00
3 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletika{8} 132.00
4 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 112.00
5 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, z.s.{8} 108.00
6 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 105.00
7 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 066.00
8 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 063.00
9 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 053.00
10 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.{8} 045.50
11 KOTPR KOTPR SK Kotlářka Praha{8} 025.00
12 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 015.00
13 JICIN JICIN AC TJ Jičín{8} 012.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 4x400 m. Dva závodníci v kategorii juniorů se zranili, byli ošetření lékařem.
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub Praha{8} 241.00
2 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 163.50
3 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.{8} 161.50
4 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 127.00
5 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletika{8} 119.00
6 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.{8} 100.50
7 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.{8} 063.00
8 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 021.00
9 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 019.00
10 ACCLI ACCLI AC Česká Lípa{8} 017.00
11 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 006.50
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 2000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 4x400 m, Slavoj Stará Boleslav - odebrán 1 hlavní bod (Šimůnková DQ - neoprávněný st
Celkem 11 závodníků