výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Kolín (17. 9. 2017)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.06
2 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.18
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.36
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.83
5 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.16
6 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.50
7 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.54
8 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.89
2 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.21
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.37
4 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.54
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.54
6 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.55
7 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.64
8 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.97
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.10
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.41
4 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.48
5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.85
6 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.36
7 Quoc Viet NguyenQuoc Viet Nguyen 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.89
Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.00 11.00
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.02 9.00
3 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.08 8.00
4 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.15 7.00
5 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.25 6.00
6 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.27 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.40 4.00
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.42 3.00
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.49 2.00
4 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.52 1.00
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.55
6 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.58
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.49 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.50 9.00
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.60 8.00
4 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.68 7.00
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.83 5.00
6 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.95 3.00
7 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.99 2.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.77 6.00
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.86 4.00
3 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.01 1.00
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.22
5 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.29
Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.46
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.58
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.60
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.65
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.71
6 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.89
7 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.93
8 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 13.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.89
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.91
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.08
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.15
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.22
6 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.48
7 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.59
8 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.15
2 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.33
3 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.58
4 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.76
5 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.86
6 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 14.10
7 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.26
Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.97
2 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.24
3 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.44
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.83
5 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.90
6 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.53
7 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.40
Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.90
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.31 11.00
2 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22.86 8.00
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.14 5.00
4 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.43 3.00
Adam HavlasAdam Havlas 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.84 9.00
2 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 22.97 7.00
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.42 4.00
Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.13 6.00
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.44 2.00
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.49 1.00
4 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.89
Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.72
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 23.79
3 Dan KomlóDan Komló 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.97
4 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.04
Gabriel TichýGabriel Tichý 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.12
2 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.40
3 Jan ŠponerJan Šponer 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 25.79
4 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.17
5 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 26.84
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25.74 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.84 9.00
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.10 6.50
4 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 26.32 5.00
5 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.43 4.00
6 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 26.48 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25.98 8.00
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.49 2.00
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.56 1.00
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 26.92
5 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.37
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.10 6.50
2 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.17
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 27.21
4 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.14
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.05
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.71
2 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.85
3 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.91
4 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.23
5 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.58
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.00
2 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.12
3 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.29
4 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.48
5 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.51
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.58
2 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30.37
3 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.73
4 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 30.80
5 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.20
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.17 11.00
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 51.44 9.00
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.85 8.00
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 52.09 7.00
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.58 5.00
6 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.84 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.20 6.00
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.25 3.00
3 Dan KomlóDan Komló 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.62 2.00
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.74 1.00
5 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 54.66
Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.22
2 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.96
3 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 55.86
4 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 56.67
5 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 57.85
Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58.28 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.76 9.00
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 58.77 8.00
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 59.62 7.00
5 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 60.31 6.00
6 Ester MerunkováEster Merunková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 61.77 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 61.28 5.00
2 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.01 3.00
3 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.05 2.00
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.77 1.00
5 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 63.11
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 64.16
2 Klára HanákováKlára Hanáková 02 AC PardubiceAC Pardubice 65.00
3 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 65.11
4 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 65.28
5 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66.25
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.77
2 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 65.64
3 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 68.31
4 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 68.52
5 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 71.12
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:58.41 11.00
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:58.43 9.00
3 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1:59.60 8.00
4 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:00.04 7.00
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.90 6.00
6 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:04.04 5.00
7 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:04.28 4.00
Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:06.11 3.00
2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:07.28 2.00
3 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:13.40 1.00
4 Matěj LukešMatěj Lukeš 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:16.13
5 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:16.88
6 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:20.26
7 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:31.47
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:23.41 11.00
2 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:23.65 9.00
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:23.67 8.00
4 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:28.13 7.00
5 Klára HanákováKlára Hanáková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2:28.51 6.00
6 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.15 4.00
7 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:34.71 3.00
8 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:37.17 1.00
9 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:38.04
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:32.99 5.00
2 Adéla MikešováAdéla Mikešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.64 2.00
3 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:41.97
4 Karin TheerováKarin Theerová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:49.51
5 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:53.05
6 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:58.82
7 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:07.43
Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:18.43 11.00
2 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:23.22 9.00
3 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:30.12 8.00
4 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4:45.04 7.00
5 Vojtěch HradeckýVojtěch Hradecký 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:05.14 6.00
6 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:09.27 5.00
7 David HřivnaDavid Hřivna 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:43.42 4.00
8 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:45.62 3.00
Václav BarekVáclav Barek 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 5:17.87 11.00
2 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:20.66 9.00
3 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:21.38 8.00
4 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:22.67 7.00
5 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:55.82 6.00
6 Kateřina HavrdováKateřina Havrdová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:56.57 5.00
7 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6:07.38 4.00
8 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:10.78 3.00
9 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6:14.83 2.00
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:41.49 11.00
2 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:50.81 9.00
3 Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:23.61 8.00
4 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:26.28 7.00
5 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11:12.24 6.00
MS Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10:21.77
MS Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10:14.27
Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10:42.74 11.00
2 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10:53.62 9.00
3 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:57.64 8.00
4 MIchaela KapčiarováMIchaela Kapčiarová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11:58.57 7.00
5 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12:03.30 6.00
6 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13:24.25 5.00
7 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 14:15.11 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.48 11.00
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.70 9.00
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14.85 8.00
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.90 7.00
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 14.91 6.00
6 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.09 4.00
7 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.49 2.00
Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.07 5.00
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.18 3.00
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 15.55 1.00
4 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.68
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15.89
6 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.98
7 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.77
8 Barbora MatochováBarbora Matochová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19.66
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.30 11.00
2 Martin JanskýMartin Janský 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.87 9.00
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.89 8.00
4 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.03 6.00
5 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.22 4.00
6 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.65 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.90 7.00
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.14 5.00
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15.55 3.00
4 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15.83 1.00
5 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15.95
6 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 16.13
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16.24
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17.31
3 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.87
4 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 19.13
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.92
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.10 11.00
2 Martin JanskýMartin Janský 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 39.73 9.00
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 39.89 8.00
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.54 7.00
Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 40.83 6.00
2 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.29 5.00
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.54 4.00
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.62 3.00
5 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 45.07
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 41.84 2.00
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.58 1.00
3 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.78
4 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 44.94
5 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 45.78
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 46.92 9.00
2 Nikola SojkováNikola Sojková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.52 6.00
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.82 5.00
4 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.84 1.00
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.26
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 44.31 11.00
2 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 47.45 8.00
3 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 47.51 7.00
4 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.08 2.00
5 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 49.43
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 48.06 3.00
2 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.61
3 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 49.77
4 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 50.22
5 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.62
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 48.00 4.00
2 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.89
3 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 55.41
4 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 57.83
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:05.92 11.00
2 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:08.85 9.00
3 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:14.01 8.00
4 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:41.12 7.00
5 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:41.17 6.00
6 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7:44.28 5.00
7 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8:10.10 4.00
Celkem 7 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:41.15 11.00
2 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:48.53 9.00
3 David ŠtrosDavid Štros 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6:50.82 8.00
4 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7:01.61 7.00
5 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7:13.19 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machotka, Novotný, Ornst, Wijas Machotka, Novotný, Ornst, Wijas ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.24 11.00
2 Línek, Kašpar, Sobotka, Hadrbolec Línek, Kašpar, Sobotka, Hadrbolec A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.94 9.00
3 Tonar, Šanc, Řehák, Jíra Tonar, Šanc, Řehák, Jíra TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.34 8.00
4 Kořenek, Jaššo, Páník, Procházka Kořenek, Jaššo, Páník, Procházka AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.31 7.00
Kašák, Fiřt, Janský, Vejlupek Kašák, Fiřt, Janský, Vejlupek Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNF
Nguyen Ngoc, Vaynahiy, Tichý, Hacuš Nguyen Ngoc, Vaynahiy, Tichý, Hacuš AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gnip, Přibyl, Nguyen Quoc, Boketta Gnip, Přibyl, Nguyen Quoc, Boketta Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 47.90 6.00
2 Bělík, Šponer, Porubek, Hovorka Bělík, Šponer, Porubek, Hovorka TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 48.76 5.00
3 Pánek, Velich, Drunecký, Malec Pánek, Velich, Drunecký, Malec A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.95 4.00
4 Kolář, Málek, Stádník, Trafina Kolář, Málek, Stádník, Trafina AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 49.04 3.00
5 Pazdera, Karban, Koutník, Puczek Pazdera, Karban, Koutník, Puczek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.06 2.00
MS Boudný, Němejc, Bárta, Polák Boudný, Němejc, Bárta, Polák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 41.37
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machalcová, Čechová, Všetičková, Hettlerová Machalcová, Čechová, Všetičková, Hettlerová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 49.42 11.00
2 Doubková, Čižinská, Keprtová, Semecká Doubková, Čižinská, Keprtová, Semecká Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 51.97 9.00
3 Cukerová, Bělohlavová, Marešová, Šimková Cukerová, Bělohlavová, Marešová, Šimková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.80 8.00
4 Čiková, Čurdová, Šrobová, Rychlá Čiková, Čurdová, Šrobová, Rychlá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.85 5.00
Merunková, Milotová, Vokálová, Hůlková Merunková, Milotová, Vokálová, Hůlková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kratochvílová, Vozábalová, Řezníková, Jedličková Kratochvílová, Vozábalová, Řezníková, Jedličková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 53.37 7.00
2 Gallová, Kuthanová, Teplanová, Trojanová Gallová, Kuthanová, Teplanová, Trojanová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 53.67 6.00
3 Petrásová, Štulpová, Ziková, Jiráčková Petrásová, Štulpová, Ziková, Jiráčková TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 55.09 3.00
4 Benešová, Křelinová, Kesselgruberová, Roztočilová Benešová, Křelinová, Kesselgruberová, Roztočilová AC TJ JičínAC TJ Jičín 57.05 1.00
5 Vejrostová, Apltauerová, Podaná, Procházková Vejrostová, Apltauerová, Podaná, Procházková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.67
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stoklasová, Syvulych, Chalupová, Řehoušková Stoklasová, Syvulych, Chalupová, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.97 4.00
2 Holasová, Müllernová, Štěpánová, Nováková Holasová, Müllernová, Štěpánová, Nováková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.30 2.00
3 Burgerová, Černá, Drncová, Červenková Burgerová, Černá, Drncová, Červenková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.43
4 Pelová, Pšeničková, Veselá, Vosátková, Dimová Pelová, Pšeničková, Veselá, Vosátková, Dimová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.26
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krsek, Lehar, Sobotka, Švihálek Krsek, Lehar, Sobotka, Švihálek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:37.19 11.00
2 Karlach, Michálek, Steiner, Matulka Karlach, Michálek, Steiner, Matulka AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:40.17 9.00
3 Vaynahiy, Komló, Kolář, Málek Vaynahiy, Komló, Kolář, Málek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:42.76 8.00
4 Gnip, Lukeš, Vejlupek, Švejda Gnip, Lukeš, Vejlupek, Švejda Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:45.00 7.00
5 Kabrda, Koutník, Krakuvčík, Martinek Kabrda, Koutník, Krakuvčík, Martinek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:46.67 6.00
6 Grulich, Krpálek, Janík, Víceník Grulich, Krpálek, Janík, Víceník TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:02.79 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Herák, Pánek, Malec, Drunecký Herák, Pánek, Malec, Drunecký A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:46.80 5.00
2 Kaplan, Pazdera, Höfner, Bouma Kaplan, Pazdera, Höfner, Bouma TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:49.38 4.00
3 Nguyen Quoc, Boketta, Štros, Kroupa Nguyen Quoc, Boketta, Štros, Kroupa Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:50.32 3.00
4 Ledvinka, Velich, Holubovský, Kočí Ledvinka, Velich, Holubovský, Kočí A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:56.63 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cymbálová, Bělohlávková, Cukerová, Šimková Cymbálová, Bělohlávková, Cukerová, Šimková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:14.77 9.00
2 Hallmanová, Merunková, Koucká, Sojková Hallmanová, Merunková, Koucká, Sojková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:15.12 8.00
3 Adlerová, Bláhová, Fořtová, Laštovková Adlerová, Bláhová, Fořtová, Laštovková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4:24.41 7.00
4 Graf, Jinderlová, Chalupová, Řehoušková Graf, Jinderlová, Chalupová, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:30.62 5.00
5 Pitřincová, Košťálová, Landsmannová, Dufková Pitřincová, Košťálová, Landsmannová, Dufková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:33.57 3.00
6 Mašková, Pelová, Rydlová, Drncová Mašková, Pelová, Rydlová, Drncová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:34.44 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vébrová, Loufková, Burešová, Korbová Vébrová, Loufková, Burešová, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:14.12 11.00
2 Štulpová, Špániková, Jirásková, Ziková Štulpová, Špániková, Jirásková, Ziková TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 4:26.12 6.00
3 Piklová, Bělohlavová, Veldová, Kofroňová Piklová, Bělohlavová, Veldová, Kofroňová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:33.16 4.00
4 Štráchalová, Mikešová, Hekerlová, Theerová Štráchalová, Mikešová, Hekerlová, Theerová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:35.13 1.00
5 Štěpánová, Marešová, Holasová, Štěpánová Štěpánová, Marešová, Holasová, Štěpánová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:35.34
6 Matochová, Vastlová, Schveinerová, Kejzarová Matochová, Vastlová, Schveinerová, Kejzarová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:07.71
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2.02 11.00
2 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 1.94 9.00
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1.91 8.00
4 Roman BašeRoman Baše
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.91 7.00
5 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.86 6.00
6 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.83 5.00
7 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.80 4.00
8 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.75 3.00
9= Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.70 1.50
9= Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.70 1.50
11 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.70
12 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.65
13 Michal MocMichal Moc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.60
14 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.55
15 Patrik KroupaPatrik Kroupa
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
03 1.55
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 1.65 11.00
2 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.62 9.00
3 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.56 8.00
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.56 7.00
5 Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.56 6.00
6 Anna JaškinaAnna Jaškina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.56 5.00
7 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 1.56 4.00
8 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.53 3.00
9 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1.53 2.00
10 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.50 1.00
11 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.50
12 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.45
13 Veronika FürstováVeronika Fürstová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 1.45
14= Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.40
14= Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 1.40
16 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.40
Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.20 11.00
2 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.80 9.00
3 Jan LepeškaJan Lepeška
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 3.40 8.00
4 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3.40 7.00
5 Roman BašeRoman Baše
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.40 6.00
6 Jakub FiřtJakub Fiřt
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 3.20 5.00
7 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.20 4.00
8 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.00 3.00
9 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2.80 2.00
MS Václav BarekVáclav Barek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.40
Filip BartoněkFilip Bartoněk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2.91 11.00
2 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 2.50 9.00
3 Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 2.50 8.00
4 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 2.40 7.00
5 Veronika FürstováVeronika Fürstová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 2.30 6.00
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 2.10 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6.65 +0.0 m/s 11.00
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6.58 +0.0 m/s 9.00
3 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.37 +0.0 m/s 8.00
4 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.32 +0.0 m/s 7.00
5 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.25 +0.0 m/s 6.00
6 Filip BartoněkFilip Bartoněk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 6.24 +0.2 m/s 5.00
7 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.11 +0.2 m/s 4.00
8 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.99 +0.4 m/s 3.00
9 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 5.91 +0.0 m/s 2.00
10 Jan LepeškaJan Lepeška
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 5.86 +0.2 m/s 1.00
11 Jan JirásekJan Jirásek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 5.86 +0.0 m/s
12 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.85 +0.2 m/s
13 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.70 +0.5 m/s
14 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.65 +0.0 m/s
15 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5.62 +0.0 m/s
16 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.54 +0.0 m/s
17 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 5.33 +0.0 m/s
18 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.15 +0.0 m/s
19 Patrik KroupaPatrik Kroupa
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
03 4.82 +0.0 m/s
Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.82 +0.1 m/s 11.00
2 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 5.62 +0.0 m/s 9.00
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 5.57 +0.0 m/s 8.00
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 5.51 +0.0 m/s 7.00
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.40 +0.3 m/s 6.00
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.28 5.00
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.25 +0.0 m/s 4.00
8 Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.19 +0.0 m/s 3.00
9 Amálie NovákováAmálie Nováková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.06 +0.0 m/s 2.00
10 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 4.93 +0.0 m/s 1.00
11 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.87 +0.0 m/s
12 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.86 +0.1 m/s
13 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.81 +0.0 m/s
14 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.80 +0.1 m/s
15 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.79 +0.0 m/s
16 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 4.79
17 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.70
18 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 4.69 +0.0 m/s
19 Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.69 +0.4 m/s
20 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.58 +0.0 m/s
21 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 4.57 +0.1 m/s
22 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.54 +0.0 m/s
23 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.49 +0.0 m/s
24 Barbora HolasováBarbora Holasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.20 +0.0 m/s
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 NM
Celkem 25 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 12.93 +0.0 m/s 11.00
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 12.91 +0.0 m/s 9.00
3 Roman BašeRoman Baše
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.75 +0.0 m/s 8.00
4 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.35 +0.6 m/s 7.00
5 Jakub FiřtJakub Fiřt
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 12.30 +0.1 m/s 6.00
6 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 12.10 +0.2 m/s 5.00
7 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12.09 +0.2 m/s 4.00
8 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11.79 +0.0 m/s 3.00
9 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 11.79 +0.0 m/s 2.00
Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 NM
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 11.60 +0.0 m/s 11.00
2 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.18 +0.0 m/s 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.15 +0.0 m/s 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.96 +0.0 m/s 7.00
5 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10.58 +0.0 m/s 6.00
6 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.46 +0.0 m/s 5.00
7 Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 09.79 +0.0 m/s 4.00
8 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 09.24 +0.0 m/s 3.00
Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 13.29 11.00
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 12.79 9.00
3 Jana BulkováJana Bulková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 12.02 8.00
4 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.72 7.00
5 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 11.51 6.00
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.43 5.00
7 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 11.24 4.00
8 Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11.03 3.00
9 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.97 2.00
10 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 10.79 1.00
11 Linda ČechováLinda Čechová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 10.37
12 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 10.23
13 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 10.00
14 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 09.98
15 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 09.91
16 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 09.72
17 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
00 09.57
18 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 09.54
19 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 09.46
20 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 09.39
21 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 09.36
22 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.17
23 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 08.92
24 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 08.85
25 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 08.21
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 16.82 11.00
2 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 16.78 9.00
3 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 15.66 8.00
4 Jan EfflerJan Effler
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 14.46 7.00
5 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14.12 6.00
6 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 13.09 5.00
7 Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 13.02 4.00
8 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 12.86 3.00
9 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 12.25 2.00
10 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.94 1.00
11 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.87
12 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11.44
13 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10.79
14 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10.76
15 Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10.38
16 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.83
17 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 09.21
18 Tomáš SpillerTomáš Spiller
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 09.21
19 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 09.08
20 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 08.65
21 Robin PolákRobin Polák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 08.03
22 Ondřej BouškaOndřej Bouška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 08.02
Ondřej TittlOndřej Tittl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS
Celkem 23 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 36.41 11.00
2 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 31.20 9.00
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 31.18 8.00
4 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 29.45 7.00
5 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 28.97 6.00
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 28.80 5.00
7 Jana BulkováJana Bulková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 27.47 4.00
8 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 27.03 3.00
9 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 24.35 2.00
10 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 24.00 1.00
11 Michaela LondováMichaela Londová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 23.57
12 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 23.52
13 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 22.87
14 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 22.74
15 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 22.48
16 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 21.95
17 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 21.33
18 Gabriela PodanáGabriela Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 20.18
19 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 20.17
20 Lucie DedkováLucie Dedková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 18.52
21 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 18.14
22 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 15.94
Pavlína PetrováPavlína Petrová
AC PardubiceAC Pardubice
01 DNS
Celkem 23 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 56.84 11.00
2 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 56.59 9.00
3 Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 43.81 8.00
4 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 43.07 7.00
5 Filip KaplanFilip Kaplan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 40.80 6.00
6 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 38.64 5.00
7 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 37.75 4.00
8 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 33.42 3.00
9 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 32.22 2.00
10 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 31.77 1.00
11 Jan EfflerJan Effler
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 28.90
12 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 28.52
13 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 28.40
14 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 28.08
15 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 27.28
16 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 27.01
17 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 25.33
18 Michal MocMichal Moc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 21.39
19 Tomáš SpillerTomáš Spiller
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 21.30
20 Robin PolákRobin Polák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 17.97
21 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 16.93
Celkem 21 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 44.52 11.00
2 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 43.96 9.00
3 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 43.35 8.00
4 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 42.45 7.00
5 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 37.79 6.00
6 Linda ČechováLinda Čechová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 35.94 5.00
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 34.01 4.00
8 Lucie DedkováLucie Dedková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 32.16 3.00
9 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 30.10 2.00
10 Michaela LondováMichaela Londová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 29.21 1.00
11 Jana BulkováJana Bulková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 28.18
12 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 23.99
13 Kamila PitřincováKamila Pitřincová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 16.17
14 Martina TypltováMartina Typltová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13.77
Pavlína PetrováPavlína Petrová
AC PardubiceAC Pardubice
01 DNS
Kateřina MalečkováKateřina Malečková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 NM
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 NM
Celkem 17 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 55.95 11.00
2 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 53.60 9.00
3 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 48.78 8.00
4 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 47.09 7.00
5 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 45.09 6.00
6 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 41.42 5.00
7 Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 39.90 4.00
8 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 37.89 3.00
9 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 35.75 2.00
10 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 33.25 1.00
11 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 31.11
12 Jan EfflerJan Effler
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 30.18
13 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 28.27
14 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 27.29
15 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 23.36
16 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 19.75
Ondřej TittlOndřej Tittl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 NM
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 46.29 11.00
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 40.31 9.00
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 39.73 8.00
4 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 38.48 7.00
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 35.75 6.00
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 35.47 5.00
7 Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 34.23 4.00
8 Lucie DedkováLucie Dedková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 34.14 3.00
9 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 31.41 2.00
10 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 31.21 1.00
11 Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 30.85
12 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 30.54
13 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 30.53
14 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 29.08
15 Gabriela PodanáGabriela Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 28.88
16 Šárka VosátkováŠárka Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 28.53
17 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 27.77
18 Tereza ŠírlováTereza Šírlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 27.17
19 Nikola SojkováNikola Sojková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 27.16
20 Miluška StrečanskáMiluška Strečanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 26.57
21 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 25.49
22 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 24.78
Celkem 22 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 58.00 11.00
2 Filip KaplanFilip Kaplan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 55.63 9.00
3 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 54.70 8.00
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 52.23 7.00
5 Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 47.21 6.00
6 Jan LepeškaJan Lepeška
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 46.85 5.00
7 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 43.82 4.00
8 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 41.43 3.00
9 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 39.76 2.00
10 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 37.99 1.00
13 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 36.82
14 Lukáš LieskovskýLukáš Lieskovský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 36.65
15 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 36.23
16 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 34.95
17 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 34.81
18 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 33.97
19 Tomáš SpillerTomáš Spiller
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 33.16
20 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 32.70
21 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 29.20
22 Ondřej BouškaOndřej Bouška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 20.70
11= Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 37.08
11= Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 37.08
MS Václav BarekVáclav Barek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 33.77
Celkem 23 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17:42.27 11.00
Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DQ
Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DQ
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Běh)

Běh (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16:41.38 11.00
2 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:26.29 9.00
3 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:51.04 8.00
4 Kamila PitřincováKamila Pitřincová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21:27.83 7.00
5 Karolína TesařováKarolína Tesařová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21:49.49 6.00
6 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21:50.87 5.00
Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 188
2 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 180,5
3 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 177
4 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 159
5 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 110,5
6 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 89
7 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42
8 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 38
9 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24
10 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22
11 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 208
2 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 171,5
3 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 143
4 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 121,5
5 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 77
6 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 75
7 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 57
8 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 54
9 AC Pardubice AC Pardubice AC PardubiceAC Pardubice 51
10 AC TJ Jičín AC TJ Jičín AC TJ JičínAC TJ Jičín 49
11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 28
12 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 25
13 TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 16
14 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8
Celkem 14 závodníků