výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A

České Budějovice (16. 9. 2017)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.38 11.00
2 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.76 9.00
3 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 17.77 8.00
4 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 17.88 7.00
5 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.01 6.00
6 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.32 5.00
7 David JodlDavid Jodl 030220 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.36 3.00
8 Michael MeierMichael Meier 031203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.02
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KoblicAdam Koblic 020225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.34 4.00
2 Pavel MorongPavel Morong 020325 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 18.57 2.00
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 030608 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.95 1.00
4 Milan RybnikářMilan Rybnikář 031227 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.11
5 Jakub PechaJakub Pecha 030403 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.77
6 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.03
7 Dominik VlčekDominik Vlček 030623 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.32
8 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 021121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21.02
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19.24 11.00
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.28 9.00
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.80 8.00
4 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.90 6.00
5 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.91 5.00
6 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.27
7 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.34
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.00 4.00
2 Jana MalánováJana Malánová 026216 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.08 3.00
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.15 2.00
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 035123 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.22 1.00
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.64
6 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková 035523 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21.76
Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 19.84 7.00
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 026029 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.43
3 Lucie FialováLucie Fialová 025404 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.65
4 Karolína NetíkováKarolína Netíková 035902 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21.07
5 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.21
6 Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová 025214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.23
7 Adéla MilčinskáAdéla Milčinská 025530 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 22.17
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JuránováEliška Juránová 036023 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 21.12
2 Amálie TřískováAmálie Třísková 025107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.17
3 Aneta VentrubováAneta Ventrubová 035228 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.59
4 Karolína VojtováKarolína Vojtová 035630 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 22.82
Kateřina PokornáKateřina Pokorná 035709 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Simona RaušováSimona Raušová 025729 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Petra ŠpačkováPetra Špačková 035226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 16.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BrabcováAneta Brabcová 035517 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.33
2 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.43
3 Eliška HrachováEliška Hrachová 025611 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.58
4 Kristýna AuterskáKristýna Auterská 025827 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.93
5 Lucie ŠikováLucie Šiková 035520 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.22
Žaneta LukášováŽaneta Lukášová 025408 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 22.22
7 Valentýna OmastováValentýna Omastová 035402 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.44
Celkem 7 závodníků