výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Břeclav (23. - 24. 9. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 13:55) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.10 Q
2 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.39 Q
3 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.43 q
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 07.48
5 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 07.57
6 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.66
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 020823 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 13:55) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.30 Q
2 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 5 07.43 Q
3 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.45
4 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.56
5 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.58
6 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.59
7 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.60
Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 13:55) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.28 Q
2 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 07.33 Q
3 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.42 q
4 Marek ParaličMarek Paralič 020708 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 07.51
5 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.66
6 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 07.71
7 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 2 07.72
8 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 030324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.10 Q
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.28 Q
3 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.30 Q
4 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 07.33 Q
5 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.39 Q
6 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.42 q
7 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 5 07.43 Q
8 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.43 q
9 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.45
10 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 07.48
11 Marek ParaličMarek Paralič 020708 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 07.51
12 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.56
13 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 07.57
14 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.58
15 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.59
16 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.60
17 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.66
18 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.66
19 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 07.71
20 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 2 07.72
21 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 030324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.74
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 020823 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ 162.7

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.9.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.05
2 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 07.29
3 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.30
4 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 07.30
5 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.31
6 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.38
7 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 8 07.44
8 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.46
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.77 Q
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.04 Q
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 08.16
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.17
5 Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.23
6 Kateřina RichterováKateřina Richterová 045614 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.27
7 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 08.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 13:45) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.71 Q
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.07 Q
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.18
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.23
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 08.25
6 Eliška KrálováEliška Králová 025715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.48
7 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 025118 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 08.60
Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 13:45) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanákováJana Janáková 035613 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 07.90 Q
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.97 Q
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.97 q
4 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.04 q
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.15
6 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.15
7 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.23
8 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 08.32
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.71 Q
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.77 Q
3 Jana JanákováJana Janáková 035613 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 07.90 Q
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.97 Q
5 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.97 q
6 Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.04 Q
7 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.04 q
8 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.07 Q
9 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.15
10 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.15
11 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 08.16
12 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.17
13 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.18
14 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.23
15 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.23
16 Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.23
17 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 08.25
18 Kateřina RichterováKateřina Richterová 045614 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.27
19 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 08.32
20 Eliška KrálováEliška Králová 025715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.48
21 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 08.55
22 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 025118 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 08.60
Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.9.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.65
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.74
3 Jana JanákováJana Janáková 035613 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 07.91
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 07.98
5 Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.00
6 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.05
7 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.09
8 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 08.17
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 24.9.2017 - 11:00) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.78 Q
2 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 17.30 q
3 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 17.40 q
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 BYAC BrnoBYAC Brno 2 17.88
5 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 18.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.9.2017 - 11:00) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17.21 Q
2 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 17.46
3 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 17.57
4 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 17.86
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 17.90
6 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 18.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.9.2017 - 11:00) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.12 Q
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 17.42
3 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 17.98
4 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 18.26
5 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 18.29
6 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 18.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.9.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 17.50 Q
2 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 17.78
3 Marek ParaličMarek Paralič 020708 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 17.81
4 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 18.02
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 18.05
6 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 18.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.78 Q
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.12 Q
3 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17.21 Q
4 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 17.30 q
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 17.40 q
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 17.42
7 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 17.46
8 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 17.50 Q
9 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 17.57
10 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 17.78
11 Marek ParaličMarek Paralič 020708 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 17.81
12 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 17.86
13 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 BYAC BrnoBYAC Brno 2 17.88
14 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 17.90
15 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 17.98
16 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 18.02
17 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 18.05
18 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 18.18
19 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 18.26
20 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 18.29
21 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 18.29
22 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 18.36
23 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 18.38

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017 - 12:35) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.61
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.20
3 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 17.29
4 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 17.29
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 17.34
6 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 17.59
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 24.9.2017 - 10:40) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.84 Q
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.68
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 19.79
4 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 19.82
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 19.87
Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.9.2017 - 10:40) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 18.86 Q
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.22 q
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.62
4 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.23
5 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 20.27
Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.9.2017 - 10:40) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 19.68 Q
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 3 19.81
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.99
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.06
5 Jana MalánováJana Malánová 026216 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 20.37
6 Eliška KrálováEliška Králová 025715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 20.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.9.2017 - 10:40) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.48 Q
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.62 q
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.98
4 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 035329 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.18
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.25
Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.84 Q
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 18.86 Q
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.22 q
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.48 Q
5 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.62 q
6 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.62
7 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 19.68 Q
8 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.68
9 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 19.79
10 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 3 19.81
11 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 19.82
12 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 19.87
13 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.98
14 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.99
15 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.06
16 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 035329 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.18
17 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.23
18 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.25
19 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 20.27
20 Jana MalánováJana Malánová 026216 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 20.37
21 Eliška KrálováEliška Králová 025715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 20.74
Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 DNS
Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 DNS
Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017 - 12:25) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 18.48
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.68
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.21
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.43
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 19.61
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 19.66
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 37.14 Q
2 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 37.58
3 Hynek ŠloufHynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 38.36
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 39.47
5 Jakub HartmannJakub Hartmann 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.96
David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 38.04 Q
2 Marek ČernýMarek Černý 020608 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 38.20
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 38.31
4 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 38.33
5 Jan HříchJan Hřích 030612 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 38.47
Ondřej LenghartOndřej Lenghart 030221 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 36.93 Q
2 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 37.49 q
3 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 37.58 q
4 Dominik PodlenaDominik Podlena 020420 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 38.40
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 020818 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 39.05
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 39.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.9.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 37.81 Q
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 38.21
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 38.75
4 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 38.90
5 Oliver SerafinOliver Serafin 020311 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 38.90
6 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 39.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 36.93 Q
2 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 37.14 Q
3 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 37.49 q
4 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 37.58 q
5 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 37.58
6 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 37.81 Q
7 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 38.04 Q
8 Marek ČernýMarek Černý 020608 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 38.20
9 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 38.21
10 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 38.31
11 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 38.33
12 Hynek ŠloufHynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 38.36
13 Dominik PodlenaDominik Podlena 020420 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 38.40
14 Jan HříchJan Hřích 030612 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 38.47
15 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 38.75
16 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 38.90
17 Oliver SerafinOliver Serafin 020311 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 38.90
18 Tomáš SeveraTomáš Severa 020818 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 39.05
19 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 39.10
20 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 39.43
21 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 39.47
22 Jakub HartmannJakub Hartmann 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.96
David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Ondřej LenghartOndřej Lenghart 030221 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 DNS

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017 - 11:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 36.67
2 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 36.98
3 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 37.43
4 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 37.71
5 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 37.80
6 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 38.02
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 16:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 42.03 Q
2 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 43.56
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 43.68
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 44.19
5 Monika PaškováMonika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 44.25
6 Adriana HavlováAdriana Havlová 035925 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 46.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 16:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 43.36 Q
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 44.10
3 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 44.22
4 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 026029 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 44.97
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 45.76
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 16:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 4 41.14 Q
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 43.84
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 44.06
4 Daniela FürstováDaniela Fürstová 035720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 44.25
5 Eliška HezkáEliška Hezká 025507 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 44.43
Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 025506 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.9.2017 - 16:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 40.91 Q
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 41.72 q
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 42.61 q
4 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 42.74
5 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 43.15
6 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 43.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 40.91 Q
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 4 41.14 Q
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 41.72 q
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 42.03 Q
5 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 42.61 q
6 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 42.74
7 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 43.15
8 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 43.30
9 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 43.36 Q
10 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 43.56
11 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 43.68
12 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 43.84
13 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 44.06
14 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 44.10
15 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 44.19
16 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 44.22
17 Monika PaškováMonika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 44.25
18 Daniela FürstováDaniela Fürstová 035720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 44.25
19 Eliška HezkáEliška Hezká 025507 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 44.43
20 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 026029 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 44.97
21 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 45.76
22 Adriana HavlováAdriana Havlová 035925 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 46.74
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 5 DNS
Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 025506 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017 - 11:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 40.67
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 40.84
3 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 41.37
4 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 3 41.92
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 42.02
6 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 42.49
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 1:59.57
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:59.85
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:01.13
4 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:01.47
5 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:01.93
6 Jakub KolínJakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:02.10
7 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 2:02.89
8 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:05.21
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 2:04.48 Q
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:04.79 Q
3 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:05.23 q
4 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:06.37
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:12.04
6 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 030616 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:12.35
7 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:12.69
Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:06.38 Q
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:06.67 Q
3 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:06.82
4 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:10.06
5 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:10.57
6 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:11.56
Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:04.77 Q
2 Jakub KolínJakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:05.18 Q
3 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 2:06.12 q
4 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 2:08.96
5 Tomáš GruňTomáš Gruň 021122 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:10.80
6 Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:11.89
7 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:12.38
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 2:04.48 Q
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:04.77 Q
3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:04.79 Q
4 Jakub KolínJakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:05.18 Q
5 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:05.23 q
6 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 2:06.12 q
7 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:06.37
8 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:06.38 Q
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:06.67 Q
10 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:06.82
11 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 2:08.96
12 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:10.06
13 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:10.57
14 Tomáš GruňTomáš Gruň 021122 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:10.80
15 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:11.56
16 Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:11.89
17 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:12.04
18 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 030616 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:12.35
19 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:12.38
20 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:12.69
Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNS

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:20.06 Q
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 2:25.24 Q
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:25.30 q
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 2 2:26.10
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 025707 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:27.18
6 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:29.51
7 Veronika RadováVeronika Radová 025917 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:34.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:21.01 Q
2 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 045215 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 2:24.78 Q
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:25.06 q
4 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 025808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:26.03
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 025929 AK BílinaAK Bílina 5 2:26.55
6 Klára HanákováKlára Hanáková 025724 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 4 2:28.04
7 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 055322 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:28.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie FurchováNatálie Furchová 035306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 2:25.51 Q
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2 2:25.99 Q
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:26.18
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 026016 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:26.53
5 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:27.21
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 025409 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:36.63
7 Anna MaksováAnna Maksová 026025 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:37.07
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:20.06 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:21.01 Q
3 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 045215 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 2:24.78 Q
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:25.06 q
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 2:25.24 Q
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:25.30 q
7 Natálie FurchováNatálie Furchová 035306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 2:25.51 Q
8 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2 2:25.99 Q
9 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 025808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:26.03
10 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 2 2:26.10
11 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:26.18
12 Adéla ČadováAdéla Čadová 026016 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:26.53
13 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 025929 AK BílinaAK Bílina 5 2:26.55
14 Tereza MervartováTereza Mervartová 025707 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:27.18
15 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:27.21
16 Klára HanákováKlára Hanáková 025724 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 4 2:28.04
17 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 055322 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:28.92
18 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:29.51
19 Veronika RadováVeronika Radová 025917 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:34.83
20 Sabina FiantováSabina Fiantová 025409 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:36.63
21 Anna MaksováAnna Maksová 026025 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:37.07

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:13.19
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 2:15.58
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 6 2:22.36
4 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 2:23.66
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 035306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 2:24.33
6 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:24.64
7 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 045215 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 2:30.13
Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 DQ 163.3a
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 23.9.2017 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 4:07.19
2 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:09.15
3 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 4:11.02
4 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 020425 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:15.86
5 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:28.23
6 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 020717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:33.96
7 Radek VostřelRadek Vostřel 020309 AK ŽatecAK Žatec 7 4:34.80
8 David ŠpokDavid Špok 030303 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 4:34.93
9 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 4:37.72
10 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 4:41.34
11 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 030506 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11 4:54.47
12 Jan KapounJan Kapoun 030225 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 13 5:00.90
Václav ŠkodaVáclav Škoda 021223 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 23.9.2017 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:43.89
2 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 035108 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 4:48.14
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 4:48.46
4 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 025724 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 4:51.47
5 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 4:58.31
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 025131 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 4:59.84
7 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 5:00.23
8 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 026012 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 5:00.57
9 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 036228 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 5:02.21
10 Martina FořtováMartina Fořtová 025503 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 5:02.72
11 Eliška OnderkováEliška Onderková 025614 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15 5:04.47
12 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 14 5:09.86
13 Věra PodrábskáVěra Podrábská 035111 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 16 5:12.34
14 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17 5:14.09
15 Ivana MáchováIvana Máchová 035913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 5:19.51
16 Kateřina SupikováKateřina Supiková 035321 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18 5:22.16
17 Natálie MillerováNatálie Millerová 045705 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13 5:24.13
18 Veronika StekláVeronika Steklá 035101 AK BílinaAK Bílina 12 5:45.48
Tereza CibikováTereza Cibiková 025115 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11 DNS
Celkem 19 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 24.9.2017 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09:10.96
2 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09:11.06
3 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09:11.75
4 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 020425 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09:27.66
5 Jan PerglerJan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 09:35.65
6 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 09:49.32
7 Tomáš PřidalTomáš Přidal 030216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09:54.12
8 Oliver ZamazalOliver Zamazal 020404 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 09:57.11
9 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 10:01.28
10 Jakub HorákJakub Horák 021125 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 10:02.87
11 David BílekDavid Bílek 030530 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10:02.92
12 Daniel StrakaDaniel Straka 020919 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 10:06.36
13 Jiří ČermákJiří Čermák 021006 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17 10:10.34
14 Michal PernerMichal Perner 020615 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18 10:11.45
15 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20 10:14.44
16 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 10:14.47
17 Dominik VebrDominik Vebr 030721 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 10:23.59
18 Matěj ŠimekMatěj Šimek 020611 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 10:32.35
19 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19 10:38.59
Celkem 19 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 13:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.36 Q
2 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 13.89 Q
3 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 13.91 q
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 14.35
5 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 14.70
6 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 14.72
7 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 020217 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 14.75
8 Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 13:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.79 Q
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 13.95 Q
3 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 14.22
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.40
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 14.51
6 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.57
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 14.83
8 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 15.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 13:25) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.59 Q
2 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.11 Q
3 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.15 q
4 Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.42
5 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 14.43
6 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 14.88
7 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 1 14.99
Roman ProkopRoman Prokop 020918 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.36 Q
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.59 Q
3 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.79 Q
4 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 13.89 Q
5 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 13.91 q
6 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 13.95 Q
7 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.11 Q
8 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.15 q
9 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 14.22
10 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 14.35
11 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.40
12 Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.42
13 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 14.43
14 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 14.51
15 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.57
16 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 14.70
17 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 14.72
18 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 020217 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 14.75
19 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 14.83
20 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 14.88
21 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 1 14.99
22 Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.31
23 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 15.35
Roman ProkopRoman Prokop 020918 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNF

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.9.2017 - 15:15) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.18
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 13.36
3 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.73
4 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.87
5 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.91
6 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 14.03
7 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 14.30
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 19.51
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.9.2017 - 15:05) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.14
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 14.51
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.52
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 14.68
5 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.82
6 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 14.89
7 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.93
8 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 15.05
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 13:00) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.01 Q
2 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 15.10 Q
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 15.12
4 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.32
5 Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.72
6 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 16.02
7 Adéla SavarováAdéla Savarová 025417 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 17.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 13:00) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.47 Q
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 14.52 Q
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.83 q
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 14.91 q
5 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 15.38
6 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 15.65
7 Tereza SmítkováTereza Smítková 025910 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 15.68
8 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 17.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 14.70 Q
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 14.79 Q
3 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 15.13
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 15.16
5 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 15.16
6 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 15.28
7 Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 15.29
8 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.86
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.01 Q
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.47 Q
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 14.52 Q
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 14.70 Q
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 14.79 Q
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.83 q
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 14.91 q
8 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 15.10 Q
9 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 15.12
10 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 15.13
11 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 15.16
12 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 15.16
13 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 15.28
14 Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 15.29
15 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.32
16 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 15.38
17 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 15.65
18 Tereza SmítkováTereza Smítková 025910 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 15.68
19 Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.72
20 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.86
21 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 16.02
22 Adéla SavarováAdéla Savarová 025417 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 17.00
23 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 17.85

200 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 24.9.2017 - 10:20) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NR 25.21 Q
2 Adam ŽákAdam Žák 020926 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 27.39 q
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 27.60 q
4 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 27.97
5 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 28.04
6 Marek ČernýMarek Černý 020608 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 28.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.9.2017 - 10:20) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 26.74 Q
2 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 27.87
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.94
4 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 020601 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.35
5 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 28.71
6 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 29.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.9.2017 - 10:20) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 27.18 Q
2 Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 27.95
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 28.52
4 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.55
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.83
6 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 020515 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 29.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.9.2017 - 10:20) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.07 Q
2 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.63
3 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 28.09
4 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 020217 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 28.77
5 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 29.46
6 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 30.07
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NR 25.21 Q
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 26.74 Q
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.07 Q
4 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 27.18 Q
5 Adam ŽákAdam Žák 020926 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 27.39 q
6 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 27.60 q
7 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.63
8 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 27.87
9 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.94
10 Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 27.95
11 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 27.97
12 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 28.04
13 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 28.09
14 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 020601 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.35
15 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 28.52
16 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.55
17 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 28.71
18 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 020217 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 28.77
19 Marek ČernýMarek Černý 020608 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 28.82
20 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.83
21 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 020515 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 29.10
22 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 29.14
23 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 29.46
24 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 30.07

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017 - 12:15) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.30
2 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 26.48
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 26.49
4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.90
5 Adam ŽákAdam Žák 020926 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.40
6 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 28.30
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 24.9.2017 - 10:00) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.52 Q
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 30.13 q
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 30.80
4 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 30.85
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 025714 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 32.78
6 Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 1 33.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.9.2017 - 10:00) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 29.47 Q
2 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 30.43 q
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 30.53
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 31.02
5 Ema ŠkochováEma Škochová 035110 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 31.07
6 Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 32.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.9.2017 - 10:00) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 29.48 Q
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 30.49
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 3 30.51
4 Tereza SmítkováTereza Smítková 025910 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 31.38
5 Anna VinšováAnna Vinšová 025409 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 31.51
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 32.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.9.2017 - 10:00) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 30.55 Q
2 Monika PaškováMonika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 30.87
3 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 025423 ASK LovosiceASK Lovosice 2 30.90
4 Anna KalincováAnna Kalincová 025719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 31.60
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 32.06
6 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 32.75
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.52 Q
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 29.47 Q
3 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 29.48 Q
4 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 30.13 q
5 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 30.43 q
6 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 30.49
7 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 3 30.51
8 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 30.53
9 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 30.55 Q
10 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 30.80
11 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 30.85
12 Monika PaškováMonika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 30.87
13 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 025423 ASK LovosiceASK Lovosice 2 30.90
14 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 31.02
15 Ema ŠkochováEma Škochová 035110 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 31.07
16 Tereza SmítkováTereza Smítková 025910 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 31.38
17 Anna VinšováAnna Vinšová 025409 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 31.51
18 Anna KalincováAnna Kalincová 025719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 31.60
19 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 32.06
20 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 32.23
21 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 32.75
22 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 025714 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 32.78
23 Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 32.93
24 Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 1 33.81

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017 - 12:05) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.48
2 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 29.23
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 29.50
4 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 29.97
5 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 30.50
6 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 30.53
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci

(so, 23.9.2017 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 4:24.76
2 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 4:34.76
3 Jan PerglerJan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 4:42.06
4 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:43.37
5 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 4:43.43
6 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 4:49.47
7 David MartínekDavid Martínek 020413 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 4:52.10
8 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 4:53.05
9 Lukáš HálaLukáš Hála 020731 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11 4:55.23
10 Martin BláhaMartin Bláha 020902 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:55.76
11 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 4:55.77
12 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 4:55.86
13 Ondřej MelčOndřej Melč 020526 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 4:59.86
14 Karel WankeKarel Wanke 020616 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 5:06.78
15 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 020515 SK JeseniovaSK Jeseniova 19 5:06.92
16 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17 5:15.96
17 Robert CulliverRobert Culliver 020618 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15 5:17.29
Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Matyáš DoleželMatyáš Doležel 020914 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18 DNS
Celkem 19 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.9.2017 - 18:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sládek, Šalman, Lochman, Lawson Sládek, Šalman, Lochman, Lawson Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 26.99
2 Oberndorfer, Juráš, Petrjanoš, Kostrhůn Oberndorfer, Juráš, Petrjanoš, Kostrhůn TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 27.58
3 Šedivý, Konvalina, Zákora, Šámal Šedivý, Konvalina, Zákora, Šámal TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.94
4 Paták, Schneider, Hykš, Höfner Paták, Schneider, Hykš, Höfner ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.96
5 Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 28.70
6 Jodl D., Malinský, Svědínek, Kortus Jodl D., Malinský, Svědínek, Kortus T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 28.96
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2017 - 18:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vencl, Šenk, Holuscha, Formánek Vencl, Šenk, Holuscha, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 27.81
2 Dočkál, Sychra, Bujdák, Holub Dočkál, Sychra, Bujdák, Holub TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 27.97
3 Žák, Starý, Wooller, Kozák Žák, Starý, Wooller, Kozák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 28.03
4 Vaidiš, Had, Sztraoek, Petrikovič Vaidiš, Had, Sztraoek, Petrikovič SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 28.30
5 Lenhart, Grégr J., Dohnal, Tichý Lenhart, Grégr J., Dohnal, Tichý AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 28.83
6 Paralič, Derka, Lenomar, Drhlík Paralič, Derka, Lenomar, Drhlík Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 28.95
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.9.2017 - 18:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechtický, Jelínek, Radostný, Černý Čechtický, Jelínek, Radostný, Černý AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 28.14
2 Smutný, Raus, Ondráček, Celfr Smutný, Raus, Ondráček, Celfr BYAC BrnoBYAC Brno 4 28.27
3 Flekač, Sádovský, Korec, Raba Flekač, Sádovský, Korec, Raba AC PardubiceAC Pardubice 5 28.34
4 Škrabák, Zasadil, Vaněček, Slabý Škrabák, Zasadil, Vaněček, Slabý SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 28.47
5 Kadeřábek, Kadlec, Konečný, Křivánek Kadeřábek, Kadlec, Konečný, Křivánek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.72
6 Culliver, Oulický, Sgalitzer, Tomek Culliver, Oulický, Sgalitzer, Tomek SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 29.55
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sládek, Šalman, Lochman, Lawson Sládek, Šalman, Lochman, Lawson Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 26.99
2 Oberndorfer, Juráš, Petrjanoš, Kostrhůn Oberndorfer, Juráš, Petrjanoš, Kostrhůn TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 27.58
3 Vencl, Šenk, Holuscha, Formánek Vencl, Šenk, Holuscha, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 27.81
4 Šedivý, Konvalina, Zákora, Šámal Šedivý, Konvalina, Zákora, Šámal TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.94
5 Paták, Schneider, Hykš, Höfner Paták, Schneider, Hykš, Höfner ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.96
6 Dočkál, Sychra, Bujdák, Holub Dočkál, Sychra, Bujdák, Holub TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 27.97
7 Žák, Starý, Wooller, Kozák Žák, Starý, Wooller, Kozák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 28.03
8 Čechtický, Jelínek, Radostný, Černý Čechtický, Jelínek, Radostný, Černý AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 28.14
9 Smutný, Raus, Ondráček, Celfr Smutný, Raus, Ondráček, Celfr BYAC BrnoBYAC Brno 4 28.27
10 Vaidiš, Had, Sztraoek, Petrikovič Vaidiš, Had, Sztraoek, Petrikovič SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 28.30
11 Flekač, Sádovský, Korec, Raba Flekač, Sádovský, Korec, Raba AC PardubiceAC Pardubice 5 28.34
12 Škrabák, Zasadil, Vaněček, Slabý Škrabák, Zasadil, Vaněček, Slabý SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 28.47
13 Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 28.70
14 Kadeřábek, Kadlec, Konečný, Křivánek Kadeřábek, Kadlec, Konečný, Křivánek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.72
15 Lenhart, Grégr J., Dohnal, Tichý Lenhart, Grégr J., Dohnal, Tichý AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 28.83
16 Paralič, Derka, Lenomar, Drhlík Paralič, Derka, Lenomar, Drhlík Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 28.95
17 Jodl D., Malinský, Svědínek, Kortus Jodl D., Malinský, Svědínek, Kortus T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 28.96
18 Culliver, Oulický, Sgalitzer, Tomek Culliver, Oulický, Sgalitzer, Tomek SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 29.55

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.9.2017 - 17:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štanclová, Kořínková, Novotná, Richterová Štanclová, Kořínková, Novotná, Richterová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 29.73
2 Hymplová, Šimůnková, Kotková, Kaletová Hymplová, Šimůnková, Kotková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 30.62
3 Píchalová, Burianová, Sýkorová, Fialová Píchalová, Burianová, Sýkorová, Fialová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 30.67
4 Vozáblová V., Řezníková, Babická, Vozábalová M. Vozáblová V., Řezníková, Babická, Vozábalová M. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 31.01
5 A Vrábelová, Quadrátová, Havlová, Lamačová A Vrábelová, Quadrátová, Havlová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 31.64
Sobotková, Malánová, Třísková, Gabrišková Sobotková, Malánová, Třísková, Gabrišková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2017 - 17:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Šafránková Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 30.47
2 Trnečková, Janáková J., Janáková M., Poprová Trnečková, Janáková J., Janáková M., Poprová TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 30.86
3 Strnadová, Krbcová, Ulmanová, Eibichová Strnadová, Krbcová, Ulmanová, Eibichová SK JeseniovaSK Jeseniova 6 31.16
4 Šídlová, Krejčí, Benová, Hlaváčová Šídlová, Krejčí, Benová, Hlaváčová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 31.17
5 Brunová, Valíková, Šoltysová, Kupková Brunová, Valíková, Šoltysová, Kupková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 31.24
6 Juřáková, Krejčířová, Urbášková, Červená Juřáková, Krejčířová, Urbášková, Červená AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 31.71
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.9.2017 - 17:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Králová, Bartůšková, Přibylová, Smítková Králová, Bartůšková, Přibylová, Smítková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 31.82
2 Juráková, Jelínkkóvá, Sklenářová, Fornůsková Juráková, Jelínkkóvá, Sklenářová, Fornůsková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 32.06
3 Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 32.16
4 Hooper, Hezká, Moravcová, Svobodová Hooper, Hezká, Moravcová, Svobodová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 32.54
5 Pecková, Hobzová, Masnerová, Millerová Pecková, Hobzová, Masnerová, Millerová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 32.91
6 Kuchmister, Mitevová, Savarová, Dostálová Kuchmister, Mitevová, Savarová, Dostálová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 33.56
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 23.9.2017 - 17:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková, Vaculíková, Supová, Ljunggren Nováková, Vaculíková, Supová, Ljunggren TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 31.63
2 Puzrlová, Mašterová, Rašovská, Pavlidu Puzrlová, Mašterová, Rašovská, Pavlidu TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 31.85
3 Vajnrajchová, Klementová, Slavíčková, Neužilová Vajnrajchová, Klementová, Slavíčková, Neužilová JAC BrnoJAC Brno 5 32.10
4 Stehlíková, Menšíková, Osičková, Košutková Stehlíková, Menšíková, Osičková, Košutková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 32.27
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.9.2017 - 17:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vinšová, Sajdlová, Vaníčková, Hobelantová Vinšová, Sajdlová, Vaníčková, Hobelantová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 32.03
2 B Heráková, Dvořáková, Bennett, Hůlová B Heráková, Dvořáková, Bennett, Hůlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 32.96
3 Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 32.98
Coufalová, Myšková, Bělohlávková, Havlíčková Coufalová, Myšková, Bělohlávková, Havlíčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štanclová, Kořínková, Novotná, Richterová Štanclová, Kořínková, Novotná, Richterová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 29.73
2 Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Šafránková Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 30.47
3 Hymplová, Šimůnková, Kotková, Kaletová Hymplová, Šimůnková, Kotková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 30.62
4 Píchalová, Burianová, Sýkorová, Fialová Píchalová, Burianová, Sýkorová, Fialová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 30.67
5 Trnečková, Janáková J., Janáková M., Poprová Trnečková, Janáková J., Janáková M., Poprová TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 30.86
6 Vozáblová V., Řezníková, Babická, Vozábalová M. Vozáblová V., Řezníková, Babická, Vozábalová M. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 31.01
7 Strnadová, Krbcová, Ulmanová, Eibichová Strnadová, Krbcová, Ulmanová, Eibichová SK JeseniovaSK Jeseniova 6 31.16
8 Šídlová, Krejčí, Benová, Hlaváčová Šídlová, Krejčí, Benová, Hlaváčová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 31.17
9 Brunová, Valíková, Šoltysová, Kupková Brunová, Valíková, Šoltysová, Kupková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 31.24
10 Nováková, Vaculíková, Supová, Ljunggren Nováková, Vaculíková, Supová, Ljunggren TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 31.63
11 A Vrábelová, Quadrátová, Havlová, Lamačová A Vrábelová, Quadrátová, Havlová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 31.64
12 Juřáková, Krejčířová, Urbášková, Červená Juřáková, Krejčířová, Urbášková, Červená AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 31.71
13 Králová, Bartůšková, Přibylová, Smítková Králová, Bartůšková, Přibylová, Smítková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 31.82
14 Puzrlová, Mašterová, Rašovská, Pavlidu Puzrlová, Mašterová, Rašovská, Pavlidu TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 31.85
15 Vinšová, Sajdlová, Vaníčková, Hobelantová Vinšová, Sajdlová, Vaníčková, Hobelantová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 32.03
16 Juráková, Jelínkkóvá, Sklenářová, Fornůsková Juráková, Jelínkkóvá, Sklenářová, Fornůsková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 32.06
17 Vajnrajchová, Klementová, Slavíčková, Neužilová Vajnrajchová, Klementová, Slavíčková, Neužilová JAC BrnoJAC Brno 5 32.10
18 Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 32.16
19 Stehlíková, Menšíková, Osičková, Košutková Stehlíková, Menšíková, Osičková, Košutková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 32.27
20 Hooper, Hezká, Moravcová, Svobodová Hooper, Hezká, Moravcová, Svobodová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 32.54
21 Pecková, Hobzová, Masnerová, Millerová Pecková, Hobzová, Masnerová, Millerová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 32.91
22 B Heráková, Dvořáková, Bennett, Hůlová B Heráková, Dvořáková, Bennett, Hůlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 32.96
23 Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 32.98
24 Kuchmister, Mitevová, Savarová, Dostálová Kuchmister, Mitevová, Savarová, Dostálová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 33.56
Sobotková, Malánová, Třísková, Gabrišková Sobotková, Malánová, Třísková, Gabrišková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 DNF
Coufalová, Myšková, Bělohlávková, Havlíčková Coufalová, Myšková, Bělohlávková, Havlíčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNF

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.9.2017 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenhart, Grégr, Tichý, Dohnal Lenhart, Grégr, Tichý, Dohnal AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:30.84
2 Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 2:31.88
3 Krejčí, Trávníček, Andrle, Davidík Krejčí, Trávníček, Andrle, Davidík TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:34.20
4 Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:34.58
5 Holuscha, Gruň, Vícha, Formánek Holuscha, Gruň, Vícha, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:35.27
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.9.2017 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horák, Šalman, Lochman, Lawson Horák, Šalman, Lochman, Lawson Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:32.10
2 Wooller, Žák, Starý, Kozák Wooller, Žák, Starý, Kozák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:32.63
3 A Schneider, Konvalina, Hykš, Höfner A Schneider, Konvalina, Hykš, Höfner ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:34.20
4 A Vicher, Ščibráni, Večeřa, Bužga A Vicher, Ščibráni, Večeřa, Bužga SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:39.50
5 Beníček, Čechtický, Radostný, Černý Beníček, Čechtický, Radostný, Černý AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:42.59
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 24.9.2017 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Flekač, Sádovský, Korec, Raba Flekač, Sádovský, Korec, Raba AC PardubiceAC Pardubice 5 2:38.83
2 Sychra, Holub, Dočkal, Bujdák Sychra, Holub, Dočkal, Bujdák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:39.18
3 Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:39.39
4 Smutný, Raus, Ondráček, Celfr Smutný, Raus, Ondráček, Celfr BYAC BrnoBYAC Brno 2 2:40.47
5 Jodl, Malinský, Svědínek, Kortus Jodl, Malinský, Svědínek, Kortus T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:43.01
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 24.9.2017 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škorbák, Slabý, Zasadil, Vaněček Škorbák, Slabý, Zasadil, Vaněček SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 2:39.37
2 Žižka, Sekerka, Kadlec, Hartmann Žižka, Sekerka, Kadlec, Hartmann AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:44.50
3 Werner, Krejčí, Hůza, Kloud Werner, Krejčí, Hůza, Kloud TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:45.56
4 B Paták, Cihlář, Koucký, Beneš B Paták, Cihlář, Koucký, Beneš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:45.66
5 B Feranec, Škovrán, Poruba, Juříček B Feranec, Škovrán, Poruba, Juříček SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:52.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenhart, Grégr, Tichý, Dohnal Lenhart, Grégr, Tichý, Dohnal AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:30.84
2 Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 2:31.88
3 Horák, Šalman, Lochman, Lawson Horák, Šalman, Lochman, Lawson Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:32.10
4 Wooller, Žák, Starý, Kozák Wooller, Žák, Starý, Kozák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:32.63
5 Krejčí, Trávníček, Andrle, Davidík Krejčí, Trávníček, Andrle, Davidík TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:34.20
6 A Schneider, Konvalina, Hykš, Höfner A Schneider, Konvalina, Hykš, Höfner ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:34.20
7 Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:34.58
8 Holuscha, Gruň, Vícha, Formánek Holuscha, Gruň, Vícha, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:35.27
9 Flekač, Sádovský, Korec, Raba Flekač, Sádovský, Korec, Raba AC PardubiceAC Pardubice 5 2:38.83
10 Sychra, Holub, Dočkal, Bujdák Sychra, Holub, Dočkal, Bujdák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:39.18
11 Škorbák, Slabý, Zasadil, Vaněček Škorbák, Slabý, Zasadil, Vaněček SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 2:39.37
12 Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:39.39
13 A Vicher, Ščibráni, Večeřa, Bužga A Vicher, Ščibráni, Večeřa, Bužga SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:39.50
14 Smutný, Raus, Ondráček, Celfr Smutný, Raus, Ondráček, Celfr BYAC BrnoBYAC Brno 2 2:40.47
15 Beníček, Čechtický, Radostný, Černý Beníček, Čechtický, Radostný, Černý AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:42.59
16 Jodl, Malinský, Svědínek, Kortus Jodl, Malinský, Svědínek, Kortus T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:43.01
17 Žižka, Sekerka, Kadlec, Hartmann Žižka, Sekerka, Kadlec, Hartmann AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:44.50
18 Werner, Krejčí, Hůza, Kloud Werner, Krejčí, Hůza, Kloud TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:45.56
19 B Paták, Cihlář, Koucký, Beneš B Paták, Cihlář, Koucký, Beneš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:45.66
20 B Feranec, Škovrán, Poruba, Juříček B Feranec, Škovrán, Poruba, Juříček SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:52.73

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 24.9.2017 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fořtová, Štanclová, Kořínková, Novotná Fořtová, Štanclová, Kořínková, Novotná TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:52.55
2 Eibichová, Ulmanová, Strnadová, Krbcová Eibichová, Ulmanová, Strnadová, Krbcová SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:53.04
3 Fürstová, Malánová, Gabrišková, Sobotková Fürstová, Malánová, Gabrišková, Sobotková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:56.20
4 Šimůnková, Peštová, Kotková, Kaletová Šimůnková, Peštová, Kotková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:59.91
Nováková, Supová, Vaculíková, Semecká Nováková, Supová, Vaculíková, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.9.2017 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Růžičková, Pavlíková, Sombergová, Šlehubrová Růžičková, Pavlíková, Sombergová, Šlehubrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:56.20
2 Oborná, Šenková, Borová, Suchánková Oborná, Šenková, Borová, Suchánková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:59.06
3 Bittnerová, Valíková, Maderová, Kupková Bittnerová, Valíková, Maderová, Kupková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:59.54
4 Urbášková, Grégrová, Krejčířová, Červená, Urbášková, Grégrová, Krejčířová, Červená, AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 3:00.89
A Quadrátová, Jonášová, Benett, Lamačová A Quadrátová, Jonášová, Benett, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DQ 170.7
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 24.9.2017 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jurečková, Zemaníková, Ningerová, Cagašová Jurečková, Zemaníková, Ningerová, Cagašová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:52.52
2 Hrušovská, Janáková J., Poprová, Janáková M. Hrušovská, Janáková J., Poprová, Janáková M. TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 2:57.95
3 Zahaluková, Franková, Šimurdová, Sasynová Zahaluková, Franková, Šimurdová, Sasynová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:02.65
4 Vilhelmová, Čermáková, Strusková, Krejčí Vilhelmová, Čermáková, Strusková, Krejčí TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 3:04.10
5 Hobelantová, Martínková, Vaníčková Sajdlová Hobelantová, Martínková, Vaníčková Sajdlová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 3:08.46
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 24.9.2017 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Heráková, Hůlová, Havlová, Vrábelová B Heráková, Hůlová, Havlová, Vrábelová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:03.53
2 Ševčíková, Macuchová, Horňáková, Kotásková Ševčíková, Macuchová, Horňáková, Kotásková Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 3:05.92
3 Vyvlečková, Hanáčková, Trávníková, Hlaváčová Vyvlečková, Hanáčková, Trávníková, Hlaváčová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:06.88
4 Dostálová, Zápotocká, Svobodová, Kočnarová Dostálová, Zápotocká, Svobodová, Kočnarová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 3:11.25
5 Coufalová, Bělohlávková, Myšková, Havlíčková Coufalová, Bělohlávková, Myšková, Havlíčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:14.08
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 24.9.2017 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vébrová, Kejzorová, Šelátová, Kučerová Vébrová, Kejzorová, Šelátová, Kučerová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:03.56
2 Korandová, Svědíková, Andrlová, Dvořáková Korandová, Svědíková, Andrlová, Dvořáková SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 3:08.87
3 Lautnerová, Jakoubková T., Jakoubková L., Zvolánková Lautnerová, Jakoubková T., Jakoubková L., Zvolánková SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 3:14.60
4 Skřivanová, Molíková, Skoumalová, Dobešová Skřivanová, Molíková, Skoumalová, Dobešová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 3:18.79
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jurečková, Zemaníková, Ningerová, Cagašová Jurečková, Zemaníková, Ningerová, Cagašová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:52.52
2 Fořtová, Štanclová, Kořínková, Novotná Fořtová, Štanclová, Kořínková, Novotná TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:52.55
3 Eibichová, Ulmanová, Strnadová, Krbcová Eibichová, Ulmanová, Strnadová, Krbcová SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:53.04
4 Fürstová, Malánová, Gabrišková, Sobotková Fürstová, Malánová, Gabrišková, Sobotková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:56.20
4 Růžičková, Pavlíková, Sombergová, Šlehubrová Růžičková, Pavlíková, Sombergová, Šlehubrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:56.20
6 Hrušovská, Janáková J., Poprová, Janáková M. Hrušovská, Janáková J., Poprová, Janáková M. TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 2:57.95
7 Oborná, Šenková, Borová, Suchánková Oborná, Šenková, Borová, Suchánková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:59.06
8 Bittnerová, Valíková, Maderová, Kupková Bittnerová, Valíková, Maderová, Kupková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:59.54
9 Šimůnková, Peštová, Kotková, Kaletová Šimůnková, Peštová, Kotková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:59.91
10 Urbášková, Grégrová, Krejčířová, Červená, Urbášková, Grégrová, Krejčířová, Červená, AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 3:00.89
11 Zahaluková, Franková, Šimurdová, Sasynová Zahaluková, Franková, Šimurdová, Sasynová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:02.65
12 B Heráková, Hůlová, Havlová, Vrábelová B Heráková, Hůlová, Havlová, Vrábelová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:03.53
13 Vébrová, Kejzorová, Šelátová, Kučerová Vébrová, Kejzorová, Šelátová, Kučerová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:03.56
14 Vilhelmová, Čermáková, Strusková, Krejčí Vilhelmová, Čermáková, Strusková, Krejčí TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 3:04.10
15 Ševčíková, Macuchová, Horňáková, Kotásková Ševčíková, Macuchová, Horňáková, Kotásková Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 3:05.92
16 Vyvlečková, Hanáčková, Trávníková, Hlaváčová Vyvlečková, Hanáčková, Trávníková, Hlaváčová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:06.88
17 Hobelantová, Martínková, Vaníčková Sajdlová Hobelantová, Martínková, Vaníčková Sajdlová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 3:08.46
18 Korandová, Svědíková, Andrlová, Dvořáková Korandová, Svědíková, Andrlová, Dvořáková SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 3:08.87
19 Dostálová, Zápotocká, Svobodová, Kočnarová Dostálová, Zápotocká, Svobodová, Kočnarová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 3:11.25
20 Coufalová, Bělohlávková, Myšková, Havlíčková Coufalová, Bělohlávková, Myšková, Havlíčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:14.08
21 Lautnerová, Jakoubková T., Jakoubková L., Zvolánková Lautnerová, Jakoubková T., Jakoubková L., Zvolánková SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 3:14.60
22 Skřivanová, Molíková, Skoumalová, Dobešová Skřivanová, Molíková, Skoumalová, Dobešová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 3:18.79
Nováková, Supová, Vaculíková, Semecká Nováková, Supová, Vaculíková, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
A Quadrátová, Jonášová, Benett, Lamačová A Quadrátová, Jonášová, Benett, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DQ 170.7

Skok vysoký - Žáci

(so, 23.9.2017 - 13:25) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.531.581.631.681.731.771.811.851.881.91 Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 17 1.81 --XOXOOOXXOXXX
2 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
020716 19 1.77