výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Břeclav (23. - 24. 9. 2017)

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 24.9.2017 - 11:00) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.78 Q
2 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 17.30 q
3 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 17.40 q
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 BYAC BrnoBYAC Brno 2 17.88
5 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 18.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.9.2017 - 11:00) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17.21 Q
2 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 17.46
3 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 17.57
4 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 17.86
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 17.90
6 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 18.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.9.2017 - 11:00) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.12 Q
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 17.42
3 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 17.98
4 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 18.26
5 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 18.29
6 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 18.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.9.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 17.50 Q
2 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 17.78
3 Marek ParaličMarek Paralič 020708 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 17.81
4 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 18.02
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 18.05
6 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 18.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.78 Q
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.12 Q
3 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17.21 Q
4 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 17.30 q
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 17.40 q
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 17.42
7 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 17.46
8 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 17.50 Q
9 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 17.57
10 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 17.78
11 Marek ParaličMarek Paralič 020708 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 17.81
12 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 17.86
13 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 BYAC BrnoBYAC Brno 2 17.88
14 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 17.90
15 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 17.98
16 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 18.02
17 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 18.05
18 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 18.18
19 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 18.26
20 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 18.29
21 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 18.29
22 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 18.36
23 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 18.38

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017 - 12:35) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.61
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.20
3 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 17.29
4 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 17.29
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 17.34
6 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 17.59
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 24.9.2017 - 10:40) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.84 Q
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.68
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 19.79
4 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 19.82
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 19.87
Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.9.2017 - 10:40) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 18.86 Q
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.22 q
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.62
4 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.23
5 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 20.27
Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.9.2017 - 10:40) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 19.68 Q
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 3 19.81
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.99
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.06
5 Jana MalánováJana Malánová 026216 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 20.37
6 Eliška KrálováEliška Králová 025715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 20.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.9.2017 - 10:40) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.48 Q
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.62 q
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.98
4 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 035329 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.18
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.25
Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.84 Q
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 18.86 Q
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.22 q
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.48 Q
5 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.62 q
6 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.62
7 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 19.68 Q
8 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.68
9 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 19.79
10 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 3 19.81
11 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 19.82
12 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 19.87
13 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.98
14 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.99
15 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.06
16 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 035329 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.18
17 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.23
18 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.25
19 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 20.27
20 Jana MalánováJana Malánová 026216 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 20.37
21 Eliška KrálováEliška Králová 025715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 20.74
Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 DNS
Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 DNS
Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017 - 12:25) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 18.48
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.68
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.21
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.43
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 19.61
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 19.66
Celkem 6 závodníků