výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (7. 10. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.10.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.10
2 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.50
3 Jiří BruhaJiří Bruha 040107 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.70
4 Vít HlavenkaVít Hlavenka 030923 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.72
5 Jan VilímJan Vilím 020526 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.82
6 Matěj StrejcMatěj Strejc 030327 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.99
7 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.30
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.10.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
2 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.52
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.56
4 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 021106 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.64
5 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 030324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67
6 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.82
7 Robin ČerníkRobin Černík 020826 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.89
8 Jakub PlatilJakub Platil 020802 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.10.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.43
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.52
3 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.55
4 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 021020 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71
5 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 030416 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.90
6 Jan KalusJan Kalus 030826 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.25
7 Filip MsallamFilip Msallam 030906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (so, 7.10.2017) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.04 11.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.09 9.00
3 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.37 8.00
4 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.49 7.00
5 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.51 6.00
6 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.54 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 7.10.2017) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.41 4.00
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.53 3.00
3 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 021020 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.62 2.00
4 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 021106 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.68 1.00
5 Vít HlavenkaVít Hlavenka 030923 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.72
6 Jiří BruhaJiří Bruha 040107 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.80
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.10.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.83
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.01
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.01
4 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.19
5 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.20
6 Aneta JonášováAneta Jonášová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.30
7 Anna StrnadováAnna Strnadová 035619 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.41
8 Jana SombergováJana Sombergová 036029 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.10.2017) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.86
2 Jana JanákováJana Janáková 035613 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.93
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.13
4 Jana MalánováJana Malánová 026216 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.21
5 Simona SvozilováSimona Svozilová 025910 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.28
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 025429 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.30
7 Kateřina RichterováKateřina Richterová 045614 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.33
8 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.10.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.00
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.13
3 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.13
4 Michaela JanákováMichaela Janáková 035613 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.15
5 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
6 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 026029 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.35
7 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
8 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 026105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.46
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 7.10.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.78 11.00
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.91 9.00
3 Jana JanákováJana Janáková 035613 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.92 8.00
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.04 7.00
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.10 6.00
6 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.10 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 7.10.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.98 4.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.10 3.00
3 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.14 2.00
4 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.19 1.00
5 Jana MalánováJana Malánová 026216 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.27
6 Michaela JanákováMichaela Janáková 035613 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.30
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.51 11.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.84 9.00
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.33 8.00
4 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17.37 7.00
5 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17.53 6.00
6 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.63 5.00
7 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 020214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.72 4.00
8 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.75 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17.93 2.00
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 030324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.96 1.00
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.11
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.13
5 Jiří BruhaJiří Bruha 040107 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19.36
6 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 030121 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19.80
Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18.40 11.00
2 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 035107 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18.56 9.00
3 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19.05 8.00
4 Jana JanákováJana Janáková 035613 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19.13 7.00
5 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.13 6.00
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.36 4.00
7 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.60
8 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.78
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.25 5.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19.41 3.00
8 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.41 2.00
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.43 1.00
5 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.56
6 Jana MalánováJana Malánová 026216 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.73
7 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.77
8 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.87
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.62
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 026029 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.00
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 025204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.05
4 Jana SombergováJana Sombergová 036029 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.06
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.14
6 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.34
7 Tereza ŠiškováTereza Šišková 035819 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.90
Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 36.70 9.00
2 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 38.01 8.00
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.26 5.00
4 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 020214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.59 4.00
5 Marek ČernýMarek Černý 020608 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 38.85 2.00
6 Jan VilímJan Vilím 020526 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.05
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.41 11.00
2 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.14 7.00
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.24 6.00
4 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.75 3.00
5 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.05 1.00
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39.70
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 020401 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 39.06
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.27
3 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 020527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.65
4 Michal ČudaMichal Čuda 040215 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 40.97
5 Jan ŠulcJan Šulc 020705 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 41.00
6 Nguyen Tan DuongNguyen Tan Duong 031218 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 45.59
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 40.32 11.00
2 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 035107 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 40.45 9.00
3 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 41.18 8.00
4 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 42.34 7.00
5 Jana JanákováJana Janáková 035613 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 42.40 6.00
6 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.65 5.00
7 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.80 4.00
8 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 43.84
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 42.88 3.00
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 43.30 2.00
3 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 43.42
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.68
5 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.97
6 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 026105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.29
7 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 44.31
8 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.61
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.40 1.00
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 035226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.89
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 035306 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.17
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 026110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.00
5 Adriana HavlováAdriana Havlová 035925 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.31
6 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 035725 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.17
7 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 025717 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.39
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:05.02 11.00
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.46 9.00
3 Tomáš GruňTomáš Gruň 021122 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:09.74 8.00
4 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.76 7.00
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:15.08 6.00
6 Ondřej GlozaOndřej Gloza 020920 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:15.56 5.00
7 Adam HrbekAdam Hrbek 030331 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:18.59 4.00
8 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:19.39 3.00
9 Jan ŠulcJan Šulc 020705 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:19.47 2.00
10 Jakub FaistauerJakub Faistauer 020615 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:22.51 1.00
11 Jiří KřivskýJiří Křivský 021210 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:22.60
12 Pavel KoutnýPavel Koutný 020118 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:22.99
13 Pavel NeubergPavel Neuberg 040913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:23.21
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:16.93 11.00
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:24.35 9.00
3 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:24.70 8.00
4 Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:29.20 7.00
5 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 025808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:29.68 6.00
6 Linda RadoňskáLinda Radoňská 025207 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:32.23 2.00
7 Daniela FürstováDaniela Fürstová 035720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:33.41 1.00
8 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:33.99
9 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 035101 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:36.60
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:29.84 5.00
2 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 025302 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:30.45 4.00
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:31.46 3.00
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 046013 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:36.18
5 Karolína GladišováKarolína Gladišová 045414 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:37.50
6 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 055701 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:40.49
7 Šárka HavlováŠárka Havlová 025521 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:58.01
Kateřina SolničkováKateřina Solničková 055814 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 035815 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:14.94 11.00
2 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:36.88 9.00
3 Miloš PokornýMiloš Pokorný 021220 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:42.35 8.00
4 David SmejkalDavid Smejkal 030331 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:51.43 7.00
5 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:51.48 6.00
6 Jakub ZáhoraJakub Záhora 020208 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:57.76 5.00
7 Matyáš PávekMatyáš Pávek 041022 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:01.51 4.00
8 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:01.96 3.00
9 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 020527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:05.04 2.00
10 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 030525 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:10.53 1.00
11 Ondřej FábryOndřej Fábry 030505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:13.55
12 Petr KuchařPetr Kuchař 031009 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:15.96
13 David PiklDavid Pikl 040729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:16.99
14 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 020721 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:24.40
15 Petr KasalPetr Kasal 041227 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:26.39
16 Pavel SpěvákPavel Spěvák 031024 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:39.36
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:00.23 11.00
2 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:04.55 9.00
3 Martina FořtováMartina Fořtová 025503 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:05.59 8.00
4 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:13.46 7.00
5 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 036222 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:16.42 6.00
6 Simona BartošováSimona Bartošová 045907 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:19.90 5.00
7 Eliška PoborskáEliška Poborská 035518 SK JeseniovaSK Jeseniova 5:26.60 4.00
8 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:28.51 3.00
9 Karolína NyklesováKarolína Nyklesová 036020 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:37.33 2.00
10 Petra VitákováPetra Vitáková 025621 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:40.55 1.00
11 Veronika PíclováVeronika Píclová 025418 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:45.48
12 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 036209 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:46.95
13 Nikola BadinováNikola Badinová 045720 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:47.09
14 Veronika SkalickáVeronika Skalická 025801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:52.29
15 Tina HoloubkováTina Holoubková 025816 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:02.05
16 Adéla AlexováAdéla Alexová 046017 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:03.35
17 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:04.96
18 Michaela DurdováMichaela Durdová 035622 SK JeseniovaSK Jeseniova 6:12.21
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 035831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Kateřina DostalováKateřina Dostalová 026006 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 20 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PřidalTomáš Přidal 030216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:05.81 11.00
2 Jakub HorákJakub Horák 021125 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:06.20 9.00
3 Oliver ZamazalOliver Zamazal 020404 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:14.72 8.00
4 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:19.05 7.00
5 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:19.34 6.00
6 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:26.41 5.00
7 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:32.74 4.00
8 Ondřej VajdaOndřej Vajda 020422 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:34.75 3.00
9 Jiří ČermákJiří Čermák 021006 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10:35.91 2.00
10 Matěj ŠimekMatěj Šimek 020611 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:22.06 1.00
11 Adam GeprtAdam Geprt 030706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:31.65
12 Jiří ZemanJiří Zeman 020115 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:31.65
13 Václav SchneibergVáclav Schneiberg 021203 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11:42.02
Šimon HorákŠimon Horák 020717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 14 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.26 11.00
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.32 9.00
3 David JežekDavid Ježek 030301 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.75 8.00
4 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.78 7.00
5 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.43 4.00
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.45 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.11 6.00
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.23 5.00
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.56 2.00
4 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.83 1.00
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.86
6 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.01
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.99
2 Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.44
3 David VlasákDavid Vlasák 020620 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.56
4 Tomáš MitlenerTomáš Mitlener 031111 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17.46
5 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 020630 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 19.83
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natália HolešováNatália Holešová 025218 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14.39 11.00
2 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15.05 9.00
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.24 8.00
4 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 025603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.34 7.00
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.58 6.00
6 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 026210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.70 5.00
7 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.81 4.00
8 Anna FeitováAnna Feitová 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.86 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 025928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.11 2.00
2 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 035510 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.36 1.00
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 035619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.42
4 Johana RejholcováJohana Rejholcová 036231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.47
5 Aneta JonášováAneta Jonášová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.93
6 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 025418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.38
7 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.50
8 Erika ČápováErika Čápová 025915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.89
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema LangerováEma Langerová 035703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.37
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 025429 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.39
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 036003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.70
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.73
5 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 025613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.58
6 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 035412 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.04
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 25.64 11.00
2 David JežekDavid Ježek 030301 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.32 9.00
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.29 8.00
4 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.59 7.00
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.01 3.00
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.61
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.71 5.00
2 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.75 4.00
3 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.21 2.00
4 Marek ČernýMarek Černý 020608 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 28.59 1.00
5 Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 29.56
6 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.94
7 Jiří KřivskýJiří Křivský 021210 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.60
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.62 6.00
2 David VlasákDavid Vlasák 020620 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 30.81
3 Martin CeltaMartin Celta 020523 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.44
4 Ondřej MedekOndřej Medek 021002 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 31.51
5 Filip MsallamFilip Msallam 030906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.03
Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNP
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natália HolešováNatália Holešová 025218 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 30.46 11.00
2 Anna FeitováAnna Feitová 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.80 9.00
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 30.86 8.00
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 31.19 7.00
5 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 026210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.93 1.00
6 Sára ČihulováSára Čihulová 035204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 32.36
7 Klára HercíkováKlára Hercíková 025928 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 32.65
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 035619 SK JeseniovaSK Jeseniova 31.77 6.00
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 035814 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 31.80 5.00
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.89 2.00
4 Ema LangerováEma Langerová 035703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.47
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.69
6 Radka EltnerováRadka Eltnerová 026207 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 33.21
7 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 035627 SK JeseniovaSK Jeseniova 33.30
Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 036204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.80 4.00
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 025424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.81 3.00
3 Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová 025214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.78
4 Lucie ProcházkováLucie Procházková 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.88
5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.17
6 Kristýna HerákováKristýna Heráková 035703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.31
7 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 036218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 34.30
8 Erika ČápováErika Čápová 025915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.40
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:38.55 11.00
2 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:46.46 9.00
3 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:57.34 8.00
4 Martin BláhaMartin Bláha 020902 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:00.34 7.00
5 Karel WankeKarel Wanke 020616 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:04.77 6.00
6 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:06.06 5.00
7 Prokop SmetanaProkop Smetana 031005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:06.20 4.00
8 Filip StejskalFilip Stejskal 030416 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:08.86 3.00
9 Jaroslav VšetičkaJaroslav Všetička 020509 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:12.62 2.00
10 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:20.46 1.00
11 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:26.92
12 Petr BořuckýPetr Bořucký 030607 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:32.13
13 Pavel SchejbalPavel Schejbal 020925 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:36.97
14 Filip HuťkaFilip Huťka 020303 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:38.58
15 Adam HojdaAdam Hojda 020206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:52.34
16 Jan SrbJan Srb 020805 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6:07.26
17 Jiří SolomJiří Solom 021216 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:24.78
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nevřela, Sládek, Šalma, Lochman Nevřela, Sládek, Šalma, Lochman Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 27.55 11.00
2 Vencl, Černík, Záruba, Holuscha Vencl, Černík, Záruba, Holuscha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.59 9.00
3 Křeček, Šedivý, Konvalina, Zákora Křeček, Šedivý, Konvalina, Zákora TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.73 7.00
4 Jodl, Malinský, Svědínek, Kortus Jodl, Malinský, Svědínek, Kortus T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.02 6.00
5 Paták, Hrubý Š., Hrubý O., Dvořák Paták, Hrubý Š., Hrubý O., Dvořák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.17 4.00
6 Hlavenka, Prokeš, Halášek, Kostrhun Hlavenka, Prokeš, Halášek, Kostrhun TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 29.30 3.00
7 Feranec, Bužga, Ščibráni, Navrátil Feranec, Bužga, Ščibráni, Navrátil SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.80 2.00
8 Kasal, Horák, Šimek, Šulc Kasal, Horák, Šimek, Šulc Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 31.89
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechtický, Jelínek, Radostný, Černý Čechtický, Jelínek, Radostný, Černý AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 28.62 8.00
2 Kolář, Nevrla, Peřina, Procházka Kolář, Nevrla, Peřina, Procházka Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 29.04 5.00
3 Koucký, Bernášek, Adamec, Msallam Koucký, Bernášek, Adamec, Msallam ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.40 1.00
4 Kalus, Mitlener, Duong, Čermák Kalus, Mitlener, Duong, Čermák AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 32.42
Juříček, Macural, Šeděnka, Červenka Juříček, Macural, Šeděnka, Červenka SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Šárka, Gruň, Bláha, Wanke Šárka, Gruň, Bláha, Wanke TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schmidt, Platil, Palach, Medek Schmidt, Platil, Palach, Medek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 30.84
2 Rothanzl, Brát, Záhora, Forman Rothanzl, Brát, Záhora, Forman TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.11
3 Schejbal, Mašek, Faistauer, Koutný Schejbal, Mašek, Faistauer, Koutný AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 31.53
4 Cihlář, Smetana, Fábry, Geprt Cihlář, Smetana, Fábry, Geprt ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.33
5 Šimek, Smejkal, Kverek, Bičík Šimek, Smejkal, Kverek, Bičík Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 32.51
6 Schneiberg, Srb, Hanyk, Smidžár Schneiberg, Srb, Hanyk, Smidžár AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 36.20
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Steinerová, Malanová, Gabrišková, Třísková Steinerová, Malanová, Gabrišková, Třísková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 30.41 11.00
2 Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Šafránková Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.41 9.00
3 Kořínková, Rappová, Richterová, Štanclová Kořínková, Rappová, Richterová, Štanclová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 30.70 8.00
4 Kotrhonzová, Špačková, Šebánková, Šedá Kotrhonzová, Špačková, Šebánková, Šedá ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.70 5.00
5 Baroňová, Valíková, Šdrysová, Brunová Baroňová, Valíková, Šdrysová, Brunová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.72 4.00
6 Oborná, Pokorná, Martinková, Sobčíková Oborná, Pokorná, Martinková, Sobčíková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.26 2.00
7 Havlová, Heráková, Hůlová, Vrábelová Havlová, Heráková, Hůlová, Vrábelová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.59
8 Vlčková, Pánková, Nováková, Ťahanová Vlčková, Pánková, Nováková, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 35.27
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Harazímová, Vojtěchová, Vaclíková, Pardubská Harazímová, Vojtěchová, Vaclíková, Pardubská SK JeseniovaSK Jeseniova 31.49 7.00
2 Eliášová, Draslarová, Procházková, Rejholcová Eliášová, Draslarová, Procházková, Rejholcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.65 6.00
3 Hlochová, Eichlerová, Kolářová, Svozilová Hlochová, Eichlerová, Kolářová, Svozilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.16 3.00
4 Pavlíková, Škopková, Rothanzlová, Znamínková Pavlíková, Škopková, Rothanzlová, Znamínková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.53 1.00
5 Holešová, Štěrbová, Fürstová, Suchánková Holešová, Štěrbová, Fürstová, Suchánková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 32.56
6 Čihulová, Kottová, Přichystalová, Rydvalová Čihulová, Kottová, Přichystalová, Rydvalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 32.61
7 Klečková, Balabánová, Salamonová, Picmausová Klečková, Balabánová, Salamonová, Picmausová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.50
8 Akerele, Skotnicová, Bednářová, Štalzerová Akerele, Skotnicová, Bednářová, Štalzerová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 35.12
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cikánová, Gladišová, Kolaříková, Ksandrová Cikánová, Gladišová, Kolaříková, Ksandrová SK JeseniovaSK Jeseniova 32.86
2 Bjalková, Kupková, Gatnarová, Holoubková Bjalková, Kupková, Gatnarová, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.97
3 Dvořáková, Kavanová, Skalická, Tesařová Dvořáková, Kavanová, Skalická, Tesařová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.17
4 Adamcová, Vejborná, Slavíková, Radoňská Adamcová, Vejborná, Slavíková, Radoňská TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.56
5 Adlerová, Dobešová, Henklová, Svobodová Adlerová, Dobešová, Henklová, Svobodová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.60
6 Lakomá, Švarcová, Alexová, Čermáková Lakomá, Švarcová, Alexová, Čermáková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.28
7 Vokrosová, Löblová, Piclová, Kvasničková Vokrosová, Löblová, Piclová, Kvasničková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 34.68
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Halášek, Kostrhun, Ježek, Plaček Halášek, Kostrhun, Ježek, Plaček TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:39.45 11.00
2 Holuscha, Gruň, Vícha, Bláha Holuscha, Gruň, Vícha, Bláha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:40.00 9.00
3 Horák, Hrbek, Šalman, Lochman Horák, Hrbek, Šalman, Lochman Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:40.08 8.00
4 Konvalinka, Hrubý O., Hrubý Š., Hykš Konvalinka, Hrubý O., Hrubý Š., Hykš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.99 7.00
5 Večeřa, Feranec, Bužga, Vicher Večeřa, Feranec, Bužga, Vicher SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:43.88 6.00
6 Křeček, Sojka, Vilím, Bělka Křeček, Sojka, Vilím, Bělka TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:52.20
7 Neuberg, Gloza, Bahenský, Brejška Neuberg, Gloza, Bahenský, Brejška T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:55.72
8 Horák, Kasal, Šimek, Vlasák Horák, Kasal, Šimek, Vlasák Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:04.76
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanyk, Žerava, Huťka, Šafář Hanyk, Žerava, Huťka, Šafář AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:44.09 5.00
2 Hrudkay, Sládek, Peřina, Adensam Hrudkay, Sládek, Peřina, Adensam Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:44.44 4.00
3 Beneš, Bernášek, Koucký, Dvořák Beneš, Bernášek, Koucký, Dvořák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.56 3.00
4 Beníček, Koutný, Faistauer, Neckář Beníček, Koutný, Faistauer, Neckář AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:48.95 1.00
5 Ščibrán, Navrátil, Červenka, Škovrán Ščibrán, Navrátil, Červenka, Škovrán SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:49.63
6 Záruba, Černík, Šárka, Konvička Záruba, Černík, Šárka, Konvička TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:50.46
7 Prokeš V., Prokeš Š., Hřebačka, Kuchta Prokeš V., Prokeš Š., Hřebačka, Kuchta TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:59.58
8 Bořucký, Pikl, Stejskal, Malinský Bořucký, Pikl, Stejskal, Malinský T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:10.47
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolář, Hroch, Procházka, Přidal Kolář, Hroch, Procházka, Přidal Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:48.82 2.00
2 Hojda, Rothanzel, Záhora, Křivský Hojda, Rothanzel, Záhora, Křivský TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:55.54
3 Cihlář, Smetana, Fábry, Geprt Cihlář, Smetana, Fábry, Geprt ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.86
4 Schmidt, Duong, Medek, Čermák Schmidt, Duong, Medek, Čermák AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:01.93
5 Kalus, Platil, Palach, Srb Kalus, Platil, Palach, Srb AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:02.80
6 Smejkal, Čuda, Spěvák, Bičík Smejkal, Čuda, Spěvák, Bičík Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:04.44
7 Šeděnka, Weiss, Juříček, Vrábel Šeděnka, Weiss, Juříček, Vrábel SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:08.77
Mašek, Zeman, Schejbal, Všetička Mašek, Zeman, Schejbal, Všetička AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DQ
Poznámky:
Štafeta SNLIB DQ dle pravidla 163.5
Celkem 8 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Růžičková, Novosadová, Pavlíková, Škopková Růžičková, Novosadová, Pavlíková, Škopková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:56.60 11.00
2 Fürstová, Štěrbová, Sládková, Švecová Fürstová, Štěrbová, Sládková, Švecová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:58.04 9.00
3 Janáková, Richterová, Štanclová, Přichystalová Janáková, Richterová, Štanclová, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:58.78 8.00
4 Jurečková, Ningerová, Zemaníková, Mynářová Jurečková, Ningerová, Zemaníková, Mynářová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:59.20 7.00
5 Oborná, Šenková, Borová, Suchánková Oborná, Šenková, Borová, Suchánková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:02.44 5.00
6 Bittnerová, Janíková, Magerová, Kupková Bittnerová, Janíková, Magerová, Kupková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:02.51 4.00
7 Polívková, Procházková, Kavanová, Skalická Polívková, Procházková, Kavanová, Skalická ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:04.17 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strnadová, Vojtěchová, Vaclavíková, Ulmanová Strnadová, Vojtěchová, Vaclavíková, Ulmanová SK JeseniovaSK Jeseniova 3:02.21 6.00
2 Vrábelová, Havlová, Heránková, Bennett Vrábelová, Havlová, Heránková, Bennett A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:03.84 3.00
3 Radoňská, Drábková, Adamcová, Znamínková Radoňská, Drábková, Adamcová, Znamínková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:04.47 1.00
4 Juřicová, Klečková, Písková, Navrátilová Juřicová, Klečková, Písková, Navrátilová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:06.63
5 Hlochová, Kolářová, Spáčilová, Petrová Hlochová, Kolářová, Spáčilová, Petrová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:07.95
6 Suchánková, Piclová, Kvasničková, Löblová Suchánková, Piclová, Kvasničková, Löblová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:08.99
Kotrhonzová, Rejholcová, Tesařová, Eliášová Kotrhonzová, Rejholcová, Tesařová, Eliášová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
Štafeta SLAPR DQ dle pravidla 163.5
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holoubková, Brunová, Hromadová, Langerová Holoubková, Brunová, Hromadová, Langerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:12.10
2 Vejborná, Havlová, Hrušková, Slavíková Vejborná, Havlová, Hrušková, Slavíková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:13.77
3 Vlčková, Nováková, Pánková, Famanová Vlčková, Nováková, Pánková, Famanová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:16.29
4 Hůlová, Alexová, Švarcová, Lakomá Hůlová, Alexová, Švarcová, Lakomá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:19.00
5 Cikánová, Ksandrová, Michálková, Hrachová Cikánová, Ksandrová, Michálková, Hrachová SK JeseniovaSK Jeseniova 3:21.34
6 Gladišová, Poborská, Königsmarková, Kolaříková Gladišová, Poborská, Königsmarková, Kolaříková SK JeseniovaSK Jeseniova 3:23.93
Obuškevičová, Špačková, Daňková, Solničková Obuškevičová, Špačková, Daňková, Solničková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.681.711.741.771.80 Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040415 1.77 -O-OXOXOOOOXXX 11.00
2 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020608 1.71 -OOOOOOXXX 9.00
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020203 1.71 ---OOXXOXOXXX 8.00
4 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020716 1.65 -OXOXXOOXXX 7.00
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020408 1.65 -OOOXOXXX 6.00
6 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020516 1.60 -OOOXXX 5.00
7 Matyáš VrábelMatyáš Vrábel
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
031206 1.60 OOXOOXXX 4.00
8 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021106 1.60 --OXOXXX 3.00
9 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021217 1.60 -OXOXXOXXX 2.00
10 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030213 1.55 -XOOXXX 1.00
11 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020321 1.55 -OXOXXX
12 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030302 1.55 OOXOX
13= Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020218 1.50 OOXXX
13= Adam HojdaAdam Hojda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020206 1.50 OOXXX
13= Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020510 1.50 OOXXX
13= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020123 1.50 OOXXX
17 Filip HuťkaFilip Huťka
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
020303 1.50 OXOX
18 Matyáš NeckářMatyáš Neckář
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020630 1.50 -XXOXXX
19 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
040519 1.45 OXXX
20 Tomáš MitlenerTomáš Mitlener
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
031111 XXX
21 Petr JulínekPetr Julínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020706 XXX
22 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
021003 XXX
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.581.611.65 Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 1.61 OOOOOOXXX 11.00
2 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025910 1.58 OXOOOOXXX 9.00
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
036003 1.55 OOXOOXXX 8.00
4 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
025928 1.50 OOXXO 7.00
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025801 1.45 OOXXX 6.00
6= Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025613 1.45 OXOXXX 3.00
6= Šárka HavlováŠárka Havlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025521 1.45 OXOXXX 3.00
6= Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
045214 1.45 OXOXXX 3.00
6= Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
025619 1.45 OXOXXX 3.00
6= Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
036013 1.45 OXOXXX 3.00
11 Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
026207 1.45 XXOXOXXX
12= Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035430 1.45 XOXXOXXX
12= Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025211 1.45 XOXXOXXX
12= Karolína PardubskáKarolína Pardubská
SK JeseniovaSK Jeseniova
035510 1.45 XOXXOXXX
15 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025910 1.40 OXXX
16 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025801 1.40 XOXXX
Kateřina DostalováKateřina Dostalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026006 DNS
Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025523 NH
Šárka VokrojováŠárka Vokrojová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025922 NH
Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025603 NH
Celkem 20 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.803.003.203.30 Body
1 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020321 3.30 ---OOXOO 11.00
2 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020523 3.20 OOOXOOXOXXX 9.00
3 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020506 3.00 --O-XXOXXX 8.00
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020203 2.80 -XOOXOXXX 7.00
5= Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
030507 2.60 -OOXXX 5.50
5= Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
030315 2.60 OOOXXX 5.50
7 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020205 2.60 -OXOXXX 4.00
8 Adam KoblicAdam Koblic
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020225 2.60 -OXXOXXX 3.00
9 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 2.40 OXOXXX 2.00
10 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020924 2.40 OXXOXXX 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.40 Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025928 3.30 -----O-O-O-OXXX 11.00
2 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 3.30 ----O--O-O-XOXXX 9.00
3 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
025803 3.00 --XOOXOOOOXXOXXX 8.00
4 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025301 2.80 --XO-XOOOXXX 7.00
5 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025217 2.80 --XO-XXOXXOXOXXX 6.00
6 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
025928 2.60 -XOO-OXXX 5.00
7 Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025523 2.40 OOOXXX 4.00
8= Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
035123 2.20 OOXXX 2.50
8= Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035609 2.20 OOXXX 2.50
10 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035825 2.20 OXOXXX 1.00
11= Alena MichálkováAlena Michálková
SK JeseniovaSK Jeseniova
026117 2.00 OXXX
11= Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025917 2.00 OXXX
11= Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
026027 2.00 OXXX
14 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035904 2.00 XXOXXX
Anna MachačováAnna Machačová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025204 NH
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035617 NH
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 6.85 +1.9 m/s X+4,16.85+1,9X+2,86.85 11.00
2 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020428 6.36 +3.9 m/s 6.36+3,94.27+1,9X+1,46.36------ 9.00
3 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030220 6.34 +3.1 m/s 5.88+1,75.98+0,5X+2,55.985.80+1,7X+1,66.34+3,1 8.00
4 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021226 6.28 +1.6 m/s 6.28+1,65.96+0,3--6.28------ 7.00
5 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030210 6.22 +1.0 m/s 6.05+1,36.12+2,26.08+2,86.125.95+2,46.04+2,66.22+1,0 6.00
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020408 6.01 +1.8 m/s 5.78+1,75.74+1,85.83+2,55.835.83+2,75.50+0,86.01+1,8 5.00
7 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020519 6.00 +2.9 m/s 5.76+1,85.79+0,76.00+2,96.005.73+1,9X+1,9X+1,7 4.00
8 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020716 5.95 +1.3 m/s 5.95+1,35.70+0,05.95+3,25.955.89+2,05.86+2,5X+1,6 3.00
9 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020420 5.73 +2.5 m/s 5.73+2,55.24+1,35.67+1,85.73 2.00
10 Jakub ProcházkaJakub Procházka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020215 5.70 +3.4 m/s 5.70+3,45.39+2,0X+1,35.70 1.00
11 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030620 5.55 +1.8 m/s 5.43+2,25.55+1,85.31+2,05.55
12 Adam KoblicAdam Koblic
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020225 5.50 +1.1 m/s X+1,5X+1,65.50+1,15.50
13 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020608 5.48 +1.7 m/s 5.48+1,74.97+2,05.04+1,75.48
14 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020516 5.46 +0.5 m/s 5.37+1,8X+0,85.46+0,55.46
15 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
040127 5.43 +1.3 m/s 5.43+1,33.90+0,65.31+2,25.43
16 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020804 5.41 +1.2 m/s 5.29+2,85.41+1,25.19+0,95.41
17 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020428 5.34 +2.1 m/s 5.34+2,13.77+1,0--5.34---
18 Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030923 5.10 +1.9 m/s 5.10+1,94.97+0,44.73+1,85.10
19 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020903 4.92 +1.3 m/s X+1,84.92+1,3X+2,64.92
20 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
040519 4.64 +1.8 m/s 3.64+2,74.28+0,34.64+1,84.64
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025405 5.39 +0.0 m/s 5.34+1,75.27+1,55.30+1,65.345.39+0,05.21+1,85.30+1,5 11.00
2 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025316 5.36 +0.7 m/s 5.11+3,05.16+1,55.19+1,85.195.21+0,05.22+1,25.36+0,7 9.00
3 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025415 5.28 +0.2 m/s X+3,35.28+0,25.22+0,95.28X+1,05.07+1,0X+1,8 8.00
4 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025906 5.10 +3.0 m/s 5.10+3,04.98+0,95.01+1,45.104.86+0,7X+0,65.07+1,4 7.00
5 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035204 5.08 +1.4 m/s X+2,25.08+1,45.03+1,65.084.98+1,14.93+1,0X+0,5 6.00
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025801 5.05 +0.3 m/s X+0,95.05+0,34.77+1,35.05X+0,2X+1,04.95+0,8 5.00
7 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035908 5.03 +1.4 m/s 4.91+1,25.00+0,04.79+1,45.00X+1,24.56+1,15.03+1,4 4.00
8 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025418 5.00 +1.3 m/s X+2,44.64+1,55.00+1,35.004.75+1,64.69+0,0X+1,1 3.00
9 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035819 4.86 +1.4 m/s X+0,14.86+1,4X+1,24.86 2.00
10 Michaela JanákováMichaela Janáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035613 4.80 +2.1 m/s 4.65+0,53.08+1,34.80+2,14.80 1.00
11 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026002 4.77 +0.0 m/s 4.77+0,04.73+1,74.63+1,64.77
12 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025313 4.72 +0.7 m/s 4.72+0,74.72+0,54.59+1,94.72
Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
035331 4.72 +1.4 m/s X+1,74.72+1,4X+1,44.72
14 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025910 4.71 +1.4 m/s X+1,94.71+1,4+4.620,74.71
15 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026011 4.64 +1.4 m/s 4.57+1,24.64+1,43.40+1,24.64
16 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
036013 4.63 +1.5 m/s X+0,84.61+0,74.63+1,54.63
17 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035106 4.57 +1.3 m/s 4.57+1,34.57+0,84.19+2,34.57
18 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035124 4.55 +1.8 m/s 4.55+1,8X+1,24.55+2,84.55
19 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035328 4.43 +1.8 m/s X+1,54.43+1,84.40+1,04.43
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025204 0 X+1,8X+0,9X+0,70
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035206 13.10 12.5212.5713.0713.0713.1012.4512.56 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026118 12.43 12.43XX12.4311.93X- 9.00
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025203 11.75 11.1711.5511.7511.7511.3511.1911.62 8.00
4 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035716 11.68 10.9011.68X11.6811.20X10.00 7.00
5 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK JeseniovaSK Jeseniova
025912 11.10 10.7310.7610.4010.7610.20X11.10 6.00
6 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035516 10.68 10.15X10.6810.6810.6510.2610.60 5.00
7 Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK JeseniovaSK Jeseniova
026121 10.55 09.6610.2609.6010.26X10.55X 4.00
8 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035212 09.93 09.8608.9309.9309.9309.9109.3109.47 3.00
9 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035428 09.47 09.4709.3409.1809.47 2.00
10 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026011 09.41 09.4109.2009.1809.41 1.00
11 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 09.22 08.5708.9409.2209.22
12 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025619 09.19 08.8409.1009.1909.19
13 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
026202 08.91 08.9108.6807.7308.91
14 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 08.88 08.6208.4408.8808.88
15 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
036107 08.70 08.7008.4208.6508.70
16 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025405 08.68 08.3208.6408.6808.68
17 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025710 08.31 XX08.3108.31
18 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025316 08.12 08.1207.94X08.12
19 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
036015 07.66 07.6607.0807.6407.66
20 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035325 07.54 07.5207.5407.3207.54
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
020523 15.01 X13.0214.7914.79XX15.01 11.00
2 Milan HaborákMilan Haborák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021115 14.76 13.6113.9814.4014.4014.76X14.35 9.00
3 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020219 14.14 11.9012.5913.3113.3113.36X14.14 8.00
4 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020321 13.67 13.67X11.9113.6712.80X11.92 7.00
5 Adam ZobačAdam Zobač
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020710 13.66 13.2213.6613.4613.6612.9413.5513.53 6.00
6 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 13.22 12.7313.0012.3513.0012.8312.7213.22 5.00
7 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
030220 13.05 13.0112.5013.0513.05XX13.04 4.00
8 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020421 12.65 11.4011.9412.3912.3912.4711.8812.65 3.00
9 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020816 12.22 11.6711.7612.2212.22 2.00
10 David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
020121 12.07 11.76X12.0712.07 1.00
11 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020822 11.95 X11.9511.8611.95
12 Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
030203 11.75 11.5910.7911.7511.75
13 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020628 11.60 11.0810.7311.6011.60
14 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
021121 11.27 11.0211.1011.2711.27
15 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021009 11.22 11.22X10.9911.22
16 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020123 10.86 X10.6410.8610.86
17 Petr HronPetr Hron
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020301 10.84 10.8410.75X10.84
18 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020609 09.86 09.8609.1309.4009.86
19 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020111 09.64 09.6409.1708.8009.64
20 Lukáš PoláchLukáš Polách
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
020530 09.33 08.6309.3009.3309.33
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025203 40.97 36.87XX36.8738.8038.8640.97 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035206 39.59 37.4739.59X39.59XXX 9.00
3 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
036107 33.72 33.72XX33.7228.23X31.72 8.00
4 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 31.87 27.94X31.8731.8731.0727.39X 7.00
5 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025710 31.09 X29.10X29.1030.01X31.09 6.00
6 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 29.52 29.52XX29.52X27.6126.75 5.00
7 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025506 29.30 X29.30X29.30- 4.00
8 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025404 28.87 27.5026.5528.8728.8726.14X27.45 3.00
9 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025316 28.72 X23.0628.7228.72 2.00
10 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026011 27.66 20.1825.9827.6627.66 1.00
11 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035212 27.56 X27.56X27.56
12 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025116 26.80 22.25X26.8026.80
13 Michaela DurdováMichaela Durdová
SK JeseniovaSK Jeseniova
035622 26.27 19.8426.27X26.27
14 Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK JeseniovaSK Jeseniova
026121 25.65 22.53X25.6525.65
15 Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035529 24.73 24.73XX24.73
16 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035716 24.27 X24.27X24.27
17 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
026202 20.12 20.12XX20.12
18 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035214 15.40 15.2515.4014.6415.40
Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
036015 NM XXX0
Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
025619 NM XXX0
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
020121 49.78 36.0449.7848.2049.78X46.86X 11.00
2 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
020523 49.51 44.5943.5044.1944.5949.51XX 9.00
3 Milan HaborákMilan Haborák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021115 47.71 44.2845.7345.3645.7342.79X47.71 8.00
4 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020816 46.42 41.5646.4242.1446.4244.4045.50X 7.00
5 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020123 44.45 44.45XX44.45XX39.65 6.00
6 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020421 44.08 44.0838.87X44.08XXX 5.00
7 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
021002 38.14 38.14XX38.14XXX 4.00
8 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020219 36.35 36.3530.2109.3136.35--- 3.00
9 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040207 35.36 35.36XX35.36 2.00
10 Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
030203 35.22 30.79X35.2235.22 1.00
11 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020822 35.11 XX35.1135.11
12 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020628 34.03 34.0329.1131.8834.03
13 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 33.92 33.92XX33.92
14 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
030220 32.76 XX32.7632.76
15 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
021121 32.74 31.88X32.7432.74
16 Petr HronPetr Hron
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020301 32.45 32.4527.8029.7132.45
17 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020609 31.81 31.81X31.0831.81
18 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020101 30.78 21.36X30.7830.78
19 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
030315 30.51 X30.51X30.51
20 Adam ZobačAdam Zobač
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020710 29.62 28.6029.62X29.62
21 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
031105 28.88 28.8828.10X28.88
22 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020111 25.05 19.04X25.0525.05
23 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020717 24.83 22.1524.83X24.83
24 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021009 23.96 XX23.9623.96
Celkem 24 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035214 42.30 11.00
2 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025211 40.45 9.00
3 Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035824 39.88 8.00
4 Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
025920 39.75 7.00
5 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025404 37.10 6.00
6 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025116 37.04 5.00
7 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035212 36.89 4.00
8 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035716 33.55 3.00
9 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035516 32.42 2.00
10 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
036015 31.93 1.00
11 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 29.91
12 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035206 29.18
13 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025526 29.15
14 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026118 28.81
15 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 28.25
16 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
036107 26.62
17 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025506 25.79
18 Klára VenclováKlára Venclová
SK JeseniovaSK Jeseniova
025205 25.24
19 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
035901 24.83
20 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025204 23.29
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
020523 64.42 11.00
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020816 54.05 9.00
3 David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
020121 48.52 8.00
4 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020101 44.94 7.00
5 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020219 44.13 6.00
6 Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
030203 40.25 5.00
7 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
030220 36.72 4.00
8 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020111 36.26 3.00
9 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021009 34.11 2.00
10 Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020404 32.85 1.00
11 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 29.77
12 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020822 28.74
13 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
021002 28.68
14 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
031105 23.85
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025316 39.93 39.3939.30X39.3936.2039.9337.09 11.00
2 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025203 38.15 34.6033.5536.4036.4036.00X38.15 9.00
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025506 35.03 X33.6633.5633.6631.4333.9035.03 8.00
4 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
026202 33.56 29.7731.0631.2931.2928.1833.5628.78 7.00
5 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025116 33.24 30.05X29.1630.0528.2928.5633.24 6.00
6 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025921 33.10 29.3728.8531.1131.11X33.1032.25 5.00
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035428 31.82 26.0724.7330.4230.4227.0831.8227.92 4.00
8 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026118 30.64 27.2930.6030.6430.64XXX 3.00
9 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
026231 29.52 29.0826.8129.5229.52 2.00
10 Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035529 29.27 27.5627.9829.2729.27 1.00
11 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK JeseniovaSK Jeseniova
025912 29.00 29.0028.8020.9429.00
12 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 28.18 27.5020.5428.1828.18
13 Michaela DurdováMichaela Durdová
SK JeseniovaSK Jeseniova
035622 27.09 25.5127.0924.3927.09
14 Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
026207 26.20 26.2025.4422.8926.20
15 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025710 25.60 25.6025.1322.7525.60
16 Eliška HrachováEliška Hrachová
SK JeseniovaSK Jeseniova
025611 25.50 X25.5022.0425.50
17 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035712 23.44 22.0220.9023.4423.44
18 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035516 23.14 X22.5223.1423.14
19 Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK JeseniovaSK Jeseniova
026121 20.33 X19.1320.3320.33
20 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035325 19.14 17.7718.3319.1419.14
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020421 48.00 43.97X48.0048.0045.79X45.32 11.00
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020123 46.68 39.9641.1744.4644.4644.1044.3146.68 9.00
3 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030302 46.04 36.76X41.9741.97X42.7246.04 8.00
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020913 44.75 38.7342.1844.7544.7541.8041.3742.10 7.00
5 Petr HronPetr Hron
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020301 44.46 44.4641.55X44.46X40.3842.87 6.00
6 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020506 40.97 38.2935.20X38.2936.8735.4440.97 5.00
7 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020717 38.46 36.0632.6734.1236.0638.4623.1138.24 4.00
8 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
021002 37.14 37.1436.8434.6337.1433.1033.17X 3.00
9 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
031105 33.89 X33.8930.9433.89 2.00
10 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021217 33.01 33.01X31.8033.01 1.00
11 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030121 32.89 31.6432.8932.2132.89
12 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020609 28.58 28.5827.4526.9228.58
13 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020114 27.80 X27.8019.6427.80
14 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 27.65 X27.6526.0027.65
15 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
021121 27.54 27.5426.5226.3027.54
16 Adam KoblicAdam Koblic
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020225 25.78 25.78--25.78
17 Radim HřebačkaRadim Hřebačka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030121 25.16 23.5921.1125.1625.16
18 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030220 23.07 19.6723.0719.2323.07
19 Michal SmidžárMichal Smidžár
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
030605 14.74 14.74X12.9914.74
Celkem 19 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam FeranecAdam Feranec 020412 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18:26.59 11.00
2 Jaromír KonvičkaJaromír Konvička 031008 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18:31.82 9.00
3 Jan PorubaJan Poruba 020219 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18:32.20 8.00
4 Jakub BílekJakub Bílek 031204 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19:31.50 7.00
5 Roman HanykRoman Hanyk 040606 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19:34.97 6.00
6 Petr JulínekPetr Julínek 020706 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19:35.50 5.00
7 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21:55.90 4.00
8 Tomáš FormanTomáš Forman 020428 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25:18.88 3.00
9 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 020924 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25:19.27 2.00
Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Jan Walter WeissJan Walter Weiss 020417 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Poznámky:
Závodník č. 79 byl DQ dle pravidla 142.4/c
Závodník č. 44 byl DQ dle pravidla 230.6
Byl uznán protest proti DQ závodníka č. 209
Celkem 11 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MachačováAnna Machačová 025204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17:26.88 11.00
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 035814 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18:02.27 9.00
3 Denisa PánkováDenisa Pánková 025503 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18:20.15 8.00
4 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 026110 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18:23.33 7.00
5 Denisa JégrováDenisa Jégrová 035827 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:40.93 6.00
6 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 045527 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:48.17 5.00
7 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 035412 SK JeseniovaSK Jeseniova 19:27.32 4.00
8 Nela SeibertováNela Seibertová 036110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19:27.89 3.00
9 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20:25.31 2.00
10 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová 025619 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20:39.52 1.00
11 Helena BalabánováHelena Balabánová 035727 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20:42.45
12 Dominika VaňkováDominika Vaňková 035710 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:45.42
13 Klára NovákováKlára Nováková 025918 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21:46.03
14 Alena MichálkováAlena Michálková 026117 SK JeseniovaSK Jeseniova 21:59.15
15 Jana BednářováJana Bednářová 045211 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22:08.15
16 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 035304 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22:17.27
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 184.00
2 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 159.00
3 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 142.50
4 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 116.00
5 BRECL BRECL TJ Lokomotiva Břeclav{8} 102.00
6 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.{8} 084.00
7 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletika{8} 082.00
8 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 072.00
9 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, z.s.{8} 070.00
10 ACTUR ACTUR AC Turnov, z. s.{8} 051.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 60 m, 4x60 m, 4x300 m, 60 m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 300 m, 200 m př., 200 m př., 150 m, 4x60 m, 4x300 m, 4x300 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.{8} 177.00
2 STRIB STRIB TJ Baník Stříbro, spolek{8} 133.00
3 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 108.00
4 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletika{8} 106.50
5 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 091.00
6 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek{8} 082.50
7 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 082.00
8 JESPR JESPR SK Jeseniova{8} 071.00
9 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 054.00
10 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 047.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 60 m, 800 m, 60 m, 100 m př., 300 m, 300 m, 200 m př., 200 m př., 150 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x300 m, 4x300 m
Celkem 10 závodníků