výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční laťka

Třinec (9. 12. 2016)

Skok vysoký - Dorostenci

(pá, 9.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000831 1.82
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 9.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010720 1.88
2 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010620 1.82
3 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 1.79
4 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010111 1.73
5= Marek KrétMarek Krét
SG OstravaSG Ostrava
01 1.65
5= Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
011002 1.65
7 Jan VicherJan Vicher
SG OstravaSG Ostrava
01 1.65
8= Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
010615 1.65
8= Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010607 1.65
10 Tomáš HruboňTomáš Hruboň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
011011 1.60
11 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020321 1.60
12 Martin HetmerMartin Hetmer
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
010512 1.55
13= Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
020815 1.50
13= Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
021008 1.50
15 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020119 1.50
16 Vojtěch KapounekVojtěch Kapounek
AC ProstějovAC Prostějov
010815 1.45
17 Tomáš TrněnýTomáš Trněný
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.45
18 Adam PuczokAdam Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.40
19 Jonáš FoniokJonáš Foniok
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
002002 1.40
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 9.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030324 1.66
2 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030104 1.63
3= Radim MartynekRadim Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.57
3= Mikuláš SikoraMikuláš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.57
5 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030213 1.48
6 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
040510 1.45
7 Jakub MacejJakub Macej
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030424 1.35
8 Alex KiszaAlex Kisza
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
031105 1.35
9 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
AC ProstějovAC Prostějov
031218 1.30
10 Filip ČervenkaFilip Červenka
SG OstravaSG Ostrava
04 1.30
11 Matěj SikoraMatěj Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.25
12 René MatejkaRené Matejka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
002004 1.25
13 Daniel TomekDaniel Tomek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
002004 1.25
14= Ondřej DamekOndřej Damek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.20
14= Tomáš LisákTomáš Lisák
SG OstravaSG Ostrava
04 1.20
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 9.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SG OstravaSG Ostrava
00 1.45
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 9.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
016030 1.78
2 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016005 1.76
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
015630 1.67
4 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
015429 1.64
5 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016106 1.58
6 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025910 1.55
7 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016204 1.50
8 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025212 1.50
9= Sabina KrusberskáSabina Krusberská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
016002 1.50
9= Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015221 1.50
11 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025701 1.50
12 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SG OstravaSG Ostrava
01 1.50
13 Frederika KrenželokováFrederika Krenželoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016106 1.50
14 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025603 1.45
15 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025613 1.45
16 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
016228 1.40
17 Lucie HofrováLucie Hofrová
SG OstravaSG Ostrava
01 1.40
18 Markéta PietrováMarkéta Pietrová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
025809 1.40
19= Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
015406 1.35
19= Adéla BáťkováAdéla Báťková
AC ProstějovAC Prostějov
025207 1.35
21 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
AC ProstějovAC Prostějov
025123 1.35
22 Tereza VilímováTereza Vilímová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025531 1.35
23 Monika MisiorzováMonika Misiorzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
026014 1.35
24 Veronika KonečnáVeronika Konečná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020412 1.30
25 Denisa KuklováDenisa Kuklová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
035630 1.20
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 9.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Simona PopiolkováSimona Popiolková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.44
2 Aneta KučerováAneta Kučerová
AC ProstějovAC Prostějov
045605 1.41
3 Eliška MartynkováEliška Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.41
4 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC ProstějovAC Prostějov
036124 1.38
5= Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045215 1.30
5= Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035501 1.30
5= Lucie SchusterováLucie Schusterová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035609 1.30
5= Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
035323 1.30
9 Anna JavorkováAnna Javorková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.30
10 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035617 1.30
11 Tereza JuráskováTereza Jurásková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035103 1.25
12 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035508 1.20
13 Vendula RybkováVendula Rybková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.20
14 Amálie NávratováAmálie Návratová
SG OstravaSG Ostrava
05 1.20
15 Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
045621 1.15
16 Klára KoryčanováKlára Koryčanová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
046216 1.15
17 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
055410 1.10
18 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SG OstravaSG Ostrava
04 1.10
Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
045211 NM
Celkem 19 závodníků