výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. halová středa

Jablonec nad Nisou (8. 2. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 8.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomasz KolodziejskiTomasz Kolodziejski 94 PolskoPolsko 07.12
2 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.16
3 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.39
4 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.45
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
6 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.50
Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 8.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.35
2 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.40
3 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.42
4 Marek MachMarek Mach 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.43
5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.49
6 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.53
7 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.45
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 8.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.50
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.61
3 Dan KomlóDan Komló 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.64
4= David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 07.65
4= Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.65
6 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.90
7 Maciej JelonekMaciej Jelonek 02 PolskoPolsko 08.06
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 8.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.96
2 Jan RatajJan Rataj 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.01
3 Mariusz SokolovskiMariusz Sokolovski 01 PolskoPolsko 08.02
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.07
5 David HalířDavid Halíř 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.18
6 Marciej MazurMarciej Mazur 02 PolskoPolsko 08.25
7 Dominik ZabawaDominik Zabawa 02 PolskoPolsko 08.51
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 8.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rafal KwiatkowskiRafal Kwiatkowski 01 PolskoPolsko 08.52
2 Mateusz Wocis-kryckiMateusz Wocis-krycki 03 PolskoPolsko 08.56
3 Mateusz BarszczewskiMateusz Barszczewski 03 PolskoPolsko 08.72
4 Klaudiusz DylaKlaudiusz Dyla 03 PolskoPolsko 08.90
5 Szymon JaroszSzymon Jarosz 03 PolskoPolsko 09.35
6 Honza NguyenHonza Nguyen 01 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.45
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 8.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.15
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.32
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
4 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.50
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.46
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 8.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.01
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.15
3 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.19
4 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.39
5 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.41
6 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.47
7 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.48
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 8.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.62
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.62
3 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.74
4 Simona TrnečkováSimona Trnečková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.93
5 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.97
6 Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.99
7 Nela LonerováNela Lonerová 00 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.52
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 8.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SüsserováKristýna Süsserová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.03
2 Alena GlosováAlena Glosová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.04
3 Julia TurkiewiczJulia Turkiewicz 02 PolskoPolsko 09.07
4 Tamara KuncewiczTamara Kuncewicz 02 PolskoPolsko 09.09
5 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.21
6 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.49
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 8.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.76
2 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.44
3 Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.54
4 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.67
5 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.69
Celkem 5 závodníků