výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.halové závody Atletiky Chrudim

Chrudim (10. 1. 2017)

Skok vysoký - Junioři

(út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 1.80
2 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 1.73
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tom SmlsalTom Smlsal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 1.36
2 Tomáš ValentaTomáš Valenta
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 1.32
3 Nicolas LangrNicolas Langr
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 1.24
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.56
2 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.56
3 Lukáš KrálLukáš Král
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.36
4 Kryštof SedlákKryštof Sedlák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.36
5 Jaromír DoležalJaromír Doležal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.24
6 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.20
7 Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.20
8 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.16
9 Filip ŠtefecFilip Štefec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.12
10 Lukáš HorákLukáš Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.08
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.48
2 Daniel NovákDaniel Novák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.32
3 Matěj BednářMatěj Bednář
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.32
4 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.28
5 Matěj KubantMatěj Kubant
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.20
6 Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.12
7= Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.08
7= Daniel PohnerDaniel Pohner
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.08
9= Jindřich OplíštilJindřich Oplíštil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.04
9= Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.04
11= Ondřej ZítaOndřej Zíta
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.00
11= Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.00
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anita MašíkováAnita Mašíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 1.24
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.48
2 Tereza MervartováTereza Mervartová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.40
3 Lenka TruhelkováLenka Truhelková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.32
4= Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.28
4= Marie SýkorováMarie Sýkorová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.28
6= Victoria LangrováVictoria Langrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.16
6= Adéla MilčinskáAdéla Milčinská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.16
8 Veronika ChyškováVeronika Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.12
9 Sylva ČermákováSylva Čermáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.12
10 Adéla DostálováAdéla Dostálová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.12
11= Vendula SložilováVendula Složilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.08
11= Adéla BibenováAdéla Bibenová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.08
13 Karolína HochmanováKarolína Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.08
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.28
1= Nikola PatákováNikola Patáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.28
3 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.24
4 Anna FričováAnna Fričová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.24
5= Nikola PleskotováNikola Pleskotová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.20
5= Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.20
7= Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.20
7= Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.20
9 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.16
10= Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.12
10= Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.12
12= Nicol DoležalováNicol Doležalová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.12
12= Tereza KrálováTereza Králová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.12
14 Markéta TěšíkováMarkéta Těšíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.04
15 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.00
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin ZemánekMartin Zemánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
00 3.53
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Ml. žáci

(út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2.35
2 Matěj KubantMatěj Kubant
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.40
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 2.89
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
03 2.65
2 Eliška DufkováEliška Dufková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.80
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ml. žákyně

(út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.80
2 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.60
3 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.60
Celkem 3 závodníků