8. halové závody Atletiky Chrudim
Chrudim (14. 2. 2017)50 m - Dorostenci
(út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ValentaTomáš Valenta | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.5 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
50 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠtefecFilip Štefec | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.2 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KrálLukáš Král | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.4 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch MedunaVojtěch Meduna | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.5 | |||||||||||||||
4 | Jaromír DoležalJaromír Doležal | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.4 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel PospíšilDaniel Pospíšil | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.2 | |||||||||||||||
2 | Jakub TrunecJakub Trunec | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.4 | |||||||||||||||
3 | Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.9 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HorákLukáš Horák | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.2 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
50 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BroklMichal Brokl | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.5 | |||||||||||||||
2 | Filip SmejkalFilip Smejkal | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.9 | |||||||||||||||
3 | Matěj KubantMatěj Kubant | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.8 | |||||||||||||||
4 | Jan PollákJan Pollák | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.2 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel NovákDaniel Novák | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.9 | |||||||||||||||
2 | Vít HolickýVít Holický | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.9 | |||||||||||||||
3 | Jindřich OplíštilJindřich Oplíštil | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZelenýTomáš Zelený | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.2 | |||||||||||||||
2 | Daniel PohnerDaniel Pohner | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.4 | |||||||||||||||
3 | Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.9 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik VýšekDominik Výšek | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.8 | |||||||||||||||
2 | Matyáš TěšíkMatyáš Těšík | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.3 | |||||||||||||||
3 | Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.8 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.3 | |||||||||||||||
2 | Eliška DufkováEliška Dufková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.9 | |||||||||||||||
3 | Veronika ChyškováVeronika Chyšková | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.9 | |||||||||||||||
4 | Sylva ČermákováSylva Čermáková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žaneta LukášováŽaneta Lukášová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.3 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.5 | |||||||||||||||
3 | Zuzana KřížováZuzana Křížová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.1 | |||||||||||||||
2 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.4 | |||||||||||||||
3 | Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.5 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.7 | |||||||||||||||
2 | Pavla TicháPavla Tichá | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.1 | |||||||||||||||
3 | Eliška LednováEliška Lednová | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.7 | |||||||||||||||
4 | Anna FričováAnna Fričová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BisováNikola Bisová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.7 | |||||||||||||||
2 | Adéla VltavskáAdéla Vltavská | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.9 | |||||||||||||||
3 | Nicol DoležalováNicol Doležalová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.3 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára SokolováBára Sokolová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.7 | |||||||||||||||
2 | Johana GroulíkováJohana Groulíková | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.2 | |||||||||||||||
3 | Soňa ŠulcováSoňa Šulcová | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.5 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola PleskotováNikola Pleskotová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.1 | |||||||||||||||
2 | Sarah MašíkováSarah Mašíková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.4 | |||||||||||||||
3 | Linda ZítkováLinda Zítková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.5 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KrásnáKateřina Krásná | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.8 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠtěpánováKristýna Štěpánová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.2 | |||||||||||||||
2 | Linda ZítkováLinda Zítková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.5 | |||||||||||||||
3 | Eliška MoravcováEliška Moravcová | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.5 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš GrofTomáš Grof | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.9 | |||||||||||||||
2 | Aleš DaleckýAleš Dalecký | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.1 | |||||||||||||||
3 | Miroslav ŽákMiroslav Žák | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.7 | |||||||||||||||
4 | Patríc CoyagoPatríc Coyago | 11 | Atletika Chrudim, z.s. | 11.7 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HoráčekJakub Horáček | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.1 | |||||||||||||||
2 | Tomáš GrofTomáš Grof | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.9 | |||||||||||||||
3 | Aleš DaleckýAleš Dalecký | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.1 | |||||||||||||||
4 | Radek ŠtěpánRadek Štěpán | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.4 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.0 | |||||||||||||||
2 | Eliška BílkováEliška Bílková | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.1 | |||||||||||||||
3 | Natálie Anna CapouškováNatálie Anna Capoušková | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.6 | |||||||||||||||
4 | Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.8 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PeřinováKateřina Peřinová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.4 | |||||||||||||||
2 | Barbora LetochováBarbora Letochová | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.5 | |||||||||||||||
3 | Anna KožíškováAnna Kožíšková | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.9 | |||||||||||||||
4 | Agáta KacafírkováAgáta Kacafírková | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.3 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (út, 14.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.1 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.5 | |||||||||||||||
3 | Daniela PříkaskáDaniela Příkaská | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.3 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |