výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velikonoční hala

Jablonec nad Nisou (18. 3. 2017)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.97 311
2 Tomáš HabaTomáš Haba 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.26 249
3 Vít ErlebachVít Erlebach 080615 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.40 222
4 Martin BazalMartin Bazal 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.43 216
5 Matěj GabkoMatěj Gabko 080917 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.53 197
6 Danny DejanovDanny Dejanov 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.61 183
7 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.04 115
8 Tomáš BeranTomáš Beran 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 11.89 0
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 080617 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.21 500
2 Tomáš HoncůTomáš Honců 080107 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.22 498
3 Karel HavlíčekKarel Havlíček 080115 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 08.73 366
4 Antonin HrnčířAntonin Hrnčíř 090722 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.09 285
Matouš JindraMatouš Jindra 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.09 285
6 Ladislav KořínekLadislav Kořínek 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 09.49 205
7 Adam JindraAdam Jindra 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.57 50
8 Josef HlubučekJosef Hlubuček 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 11.62 0
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.07 540
2 Matěj KouřilMatěj Kouřil 081211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.85 338
3 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.91 324
4 Antonín MaxaAntonín Maxa 090430 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.39 224
5 Richard NěmečekRichard Němeček 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.67 173
6 Jan KuncJan Kunc 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.77 156
7 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.05 113
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 080726 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.87 333
2 Ondřej PecherOndřej Pecher 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 09.04 295
3 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.49 205
4 Ondřej ŠantavýOndřej Šantavý 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 09.84 145
5 Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný 09 Atletika Sokol JistebskoAtletika Sokol Jistebsko 10.25 86
6 Hynek ŠrekHynek Šrek 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 10.49 59
7 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 10.99 17
8 Jan ŠedivecJan Šedivec 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 12.13 0
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Vojtěch PexaVojtěch Pexa 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.53 416
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný 080419 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.09 285
4 Petr PulíčekPetr Pulíček 09 Atletika Sokol JistebskoAtletika Sokol Jistebsko 09.10 282
6 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.38 226
7 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.79 153
8 Erik SchmidtErik Schmidt 09 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.29 81
9 Jan PaldusJan Paldus 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 11.61 0
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 080422 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 08.51 421
2 Pavel UčenýPavel Učený 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.20 261
3 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.24 253
4 Ivo ViktorIvo Viktor 090325 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.28 245
5 Matyáš WeinertMatyáš Weinert 10 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 10.18 95
6 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10.28 83
7 Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.91 22
8 Radim VadlejchRadim Vadlejch 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 13.62 0
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš AntonMatyáš Anton 060530 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7.92 583
2 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8.25 489
3 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8.29 478
4 Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta 070108 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8.46 434
5 Michal BursaMichal Bursa 070518 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8.83 343
6 Matyáš DresslerMatyáš Dressler 070118 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9.56 192
7 Petr BazalPetr Bazal 070203 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 9.73 163
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HejnaFilip Hejna 061108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.88 595
2 Lukáš HornaLukáš Horna 060322 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.91 586
3 Václav HladíkVáclav Hladík 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.19 506
4 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.40 449
5 David ChristlDavid Christl 070604 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.78 354
6 Roman HobryyRoman Hobryy 061126 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.79 352
7 Richard HübnerRichard Hübner 070103 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.36 229
8 Radek HalabalikRadek Halabalik 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.39 224
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JandaMatěj Janda 060710 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 07.72 643
2 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.42 444
3 Martin JanouchMartin Janouch 060212 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.54 413
Matyáš KottMatyáš Kott 070201 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.54 413
5 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.57 406
6 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.61 396
7 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra 060115 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.71 371
8 Adam KotusAdam Kotus 060113 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.22 257
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.74 637
2 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.83 610
3 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 060613 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.39 452
4 František KřížFrantišek Kříž 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.63 391
6 Jan LubasJan Lubas 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.90 135
Jaroslav KovarčíkJaroslav Kovarčík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MalichAntonín Malich 061106 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.53 416
2 Dalibor MotejlekDalibor Motejlek 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.59 401
3 František MedlíkFrantišek Medlík 060311 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.85 338
4 Vojtěch MaxaVojtěch Maxa 060726 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 08.91 324
5 Lukáš MolataLukáš Molata 061207 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.11 280
6 Vítek MalíkVítek Malík 070712 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.31 239
7 Samuel MockoSamuel Mocko 07 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 13.06 0
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7.65 665
2 Mikuláš PetrMikuláš Petr 060130 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8.14 520
3 Jan ParoulekJan Paroulek 060323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8.35 462
4 František NovotnýFrantišek Novotný 060815 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8.37 457
5 František ProcházkaFrantišek Procházka 071011 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8.58 403
6 David NovákDavid Novák 061009 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8.74 364
7 Jan PažoutJan Pažout 07 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 9.63 180
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš SporyschTobiáš Sporysch 061008 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 08.15 517
2 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.25 489
3 Antonín SakAntonín Sak 060305 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.34 465
Jakub RosaJakub Rosa 060801 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.34 465
5 Matouš SeveraMatouš Severa 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.37 457
6 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.81 347
7 Vítek SovtanVítek Sovtan 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.99 306
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TomašovJosef Tomašov 060104 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 07.88 595
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.04 548
3 Antonín ValášekAntonín Valášek 071230 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.42 444
4 Ota ŠubrOta Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.55 411
5 Filip ŠenkFilip Šenk 060330 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.68 378
6 Petr StejskalPetr Stejskal 070620 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.93 320
7 Adam UlvrAdam Ulvr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.06 291
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VrbaTomáš Vrba 060319 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.46 726
2 Leon ZietekLeon Zietek 06 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 07.60 681
3 Jonáš ValešJonáš Valeš 060807 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.94 577
4 Jan VodičkaJan Vodička 060628 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.02 554
5 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.07 540
6 Tomáš ZappeTomáš Zappe 07 Atletika Sokol JistebskoAtletika Sokol Jistebsko 08.57 406
7 Jakub VlkJakub Vlk 060419 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.15 272
Celkem 7 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla BobkováKarla Bobková 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.33 749
2 Anna FixováAnna Fixová 085104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.59 676
3 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková 085409 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.19 518
4 Natálie PaarováNatálie Paarová 085418 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.24 506
5 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.58 426
6 Kamila FojtíkováKamila Fojtíková 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 11.57 88
7 Štěpánka BorovkováŠtěpánka Borovková 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 12.06 41
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilie HornováEmilie Hornová 095713 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.67 654
2 Adéla JahodováAdéla Jahodová 105605 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.42 463
3 Nikola HrnečkováNikola Hrnečková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.53 438
4 Anna JandováAnna Jandová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.73 393
5 Barbora JanegováBarbora Janegová 095817 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.12 312
Laura HübnerováLaura Hübnerová 096205 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.12 312
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KopalováMichaela Kopalová 085411 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.41 726
2 Viktorie KlozováViktorie Klozová 085207 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.95 579
3 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.32 487
4 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.33 484
5 Adéla KořínkováAdéla Kořínková 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 11.17 137
6 Anna KočíAnna Kočí 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 11.65 79
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.94 582
2 Natálie MarkováNatálie Marková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.24 506
3 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 105701 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.45 456
Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.45 456
5 Nina MelicharováNina Melicharová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.65 411
6 Nicoleta MelnykováNicoleta Melnyková 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.78 382
7 Lucie VebrováLucie Vebrová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.01 334
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.16 526
2 Veronika MaškováVeronika Mašková 085807 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.46 454
3 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 085415 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.64 413
4 Nikol ŠtěpánkováNikol Štěpánková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.65 411
5 Aneta LenčéšováAneta Lenčéšová 085908 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.97 342
6 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.22 293
7 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.39 261
8 Nikola PechatáNikola Pechatá 095722 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.63 219
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 095428 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.16 526
2 Jana PeroutkováJana Peroutková 085907 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.46 454
3 Viktorie RydvalováViktorie Rydvalová 086020 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.64 413
4 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.65 411
5 Agáta ViktorováAgáta Viktorová 095325 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.97 342
6 Lucie KoreckáLucie Korecká 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 10.32 274
7 Barbora SchovancováBarbora Schovancová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.39 261
8 Tereza SochorováTereza Sochorová 105611 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.63 219
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PaděrováAdéla Paděrová 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.69 402
2 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.81 376
3 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.97 342
4 Sporyschová NelaSporyschová Nela 10 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.12 312
5 Tereza LahučkáTereza Lahučká 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.18 300
6 Adéla PitákováAdéla Pitáková 10 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.22 293
7 Františka NěmcováFrantiška Němcová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10.77 196
8 Anna PexováAnna Pexová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11.51 94
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.35 744
2 Veronika BeránkováVeronika Beránková 065806 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.38 735
3 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 066031 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.03 558
4 Hana FetrováHana Fetrová 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.54 435
5 Vendula HabováVendula Habová 065328 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.75 389
6 Tereza BorovkováTereza Borovková 075720 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11.22 130
Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 065109 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 065915 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.63 965
2 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková 065730 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.99 851
3 Nela HillermannováNela Hillermannová 065111 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.84 608
4 Jolana JanišováJolana Janišová 075412 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.08 546
5 Anna HeřmanováAnna Heřmanová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.19 518
6 Tereza JežkováTereza Ježková 065802 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.30 492
7 Anna HruškováAnna Hrušková 076120 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.56 431
8 Barbora HomerováBarbora Homerová 075415 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10.16 304
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanna KobylskaHanna Kobylska 07 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 08.12 812
2 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.40 729
3 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 075427 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.49 704
4 Katka JonákováKatka Jonáková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.87 600
5 Kristýna KleinováKristýna Kleinová 076005 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.28 496
6 Anna JindrováAnna Jindrová 066014 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.56 431
7 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 075627 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.65 411
8 Valentina KočíValentina Kočí 06 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 10.03 330
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 065608 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.64 962
2 Tereza LevinskáTereza Levinská 075418 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.06 830
3 Lucie KrouželováLucie Krouželová 065713 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.12 812
4 Tereza LáchováTereza Láchová 06 TJ Říčany AOZICTJ Říčany AOZIC 08.16 800
5 Veronika KučerováVeronika Kučerová 065507 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.95 579
Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 075530 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.04 836
2 Adéla MarešováAdéla Marešová 065311 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.51 698
3 Magdalena LiskováMagdalena Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.60 673
4 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 065909 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.77 626
5 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 065601 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.87 600
6 Anna MedlíkováAnna Medlíková 065311 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.40 468
7 Daniela MastníkováDaniela Mastníková 075613 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.53 438
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 066206 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.82 904
2 Lena PajeckaLena Pajecka 07 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 08.03 839
3 Andrea PlecháčkováAndrea Plecháčková 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.18 794
4 Jana PechatáJana Pechatá 065814 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.33 749
5 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 08.46 712
6 Michaela PlaceMichaela Place 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.43 461
Natálie PaarováNatálie Paarová 085418 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.98 854
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 065506 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.22 782
3 Tereza PlecháčkováTereza Plecháčková 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.24 776
4 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková 065610 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.37 738
5 Barbora RaimováBarbora Raimová 065422 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.76 629
6 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 076008 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.95 579
7 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.18 300
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VenclováNikola Venclová 065316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.95 864
2 Nina TouškováNina Toušková 075819 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.53 692
3 Karolína SvatáKarolína Svatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.60 673
4 Hana TaušováHana Taušová 075421 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.88 597
5 Petra SvětničkováPetra Světničková 075323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.33 484
6 Valentýna VaistauerováValentýna Vaistauerová 065728 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.40 468
7 Barbora ViselkováBarbora Viselková 06 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 10.38 263
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JanatováBarbora Janatová 065312 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.32 752
2 Melissa FululiMelissa Fululi 075809 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.16 526
3 Lucie JarošováLucie Jarošová 075704 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.52 440
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.63
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.81
3 Martin BeldaMartin Belda 020619 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.84
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.85
5 Daniel MissbachDaniel Missbach 020323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.91
6 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7.991
7 David KumstaDavid Kumsta 021219 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7.992
8 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.16
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GondaPavel Gonda 030708 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.01
2 Martin WernerMartin Werner 030311 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.12
3 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 030518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.17
4 Jakub VaníčekJakub Vaníček 021225 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.19
5 Jakub KušnírJakub Kušnír 020724 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.37
6 Tomáš OsobaTomáš Osoba 030323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.39
7 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.42
8 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 030123 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.43
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 030128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.30
2 Jakub HůzaJakub Hůza 030615 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.52
3 Adam PapoušekAdam Papoušek 030221 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.52
4 Šimon VenclŠimon Vencl 030402 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.61
5 Filip CharvátFilip Charvát 020221 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.65
6 David KozákDavid Kozák 030204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.75
7 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.75
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 020823 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.85
2 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 08.13
3 Jakub ŠindelářJakub Šindelář 030521 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.65
4 Václav MalíkVáclav Malík 030902 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.89
5 Jakub MastníkJakub Mastník 030108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.20
6 Martin PateraMartin Patera 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.57
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 020512 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 041208 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.31
2 Marek CoufalMarek Coufal 040922 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.63
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.79
4 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 051031 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.90
5 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 050307 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.93
6 Michal SupMichal Sup 040714 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.07
7 David ŠpicarDavid Špicar 050228 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.51
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 050830 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.14
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 041202 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.19
3 Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý 051213 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.22
4 Matěj KoravskýMatěj Koravský 051120 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.22
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.50
6 Jan KlírJan Klír 040702 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.97
Adam ElgherianiAdam Elgheriani 041216 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MatajOndřej Mataj 050109 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.66
2 Štěpán ŠoufekŠtěpán Šoufek 041222 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.80
3 Dominik HerrmannDominik Herrmann 051122 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.83
4 Matyáš NedomaMatyáš Nedoma 051006 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.85
5 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 051215 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.10
6 Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil 040524 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.20
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 051206 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.41
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim HavlíčekRadim Havlíček 051029 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.12
2 Pavel DědekPavel Dědek 040707 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.18
3 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 050201 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.42
4 Filip BláhaFilip Bláha 050718 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.60
5 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 050314 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.90
6 Marek FejtekMarek Fejtek 050104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.00
7 Adam ČernýAdam Černý 040717 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.13
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj TrampotaMatěj Trampota 040822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.95
2 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.57
3 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.70
4 David StránskýDavid Stránský 050419 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.37
5 Filip SlabaFilip Slaba 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.45
6 Jan BartákJan Barták 050524 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.80
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PrincRoman Princ 040710 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.64
2 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 050910 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.44
3 Jonáš KohlJonáš Kohl 050124 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.63
4 Michal MatoulekMichal Matoulek 050708 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.16
5 Jan HrušovskýJan Hrušovský 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.18
Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 050925 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNS
Adam ReslerAdam Resler 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.16
2 Jana JanákováJana Janáková 035613 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.22
3 Michaela JanákováMichaela Janáková 035613 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.27
4 Johana CoufalováJohana Coufalová 025208 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.33
5 Ema ŠkochováEma Škochová 035110 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.47
6 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 035815 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.51
7 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 036206 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.96
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovákováEliška Nováková 035504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.67
2 Sára DočekalováSára Dočekalová 035516 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.76
3 Barbora FundováBarbora Fundová 035926 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.78
4 Sára PoprováSára Poprová 025911 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.79
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková 025122 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.08
6 Ema MikanováEma Mikanová 036222 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.33
7 Petra GálováPetra Gálová 035120 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.40
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata StumpováBeata Stumpová 035801 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.02
2 Simona ŠulcováSimona Šulcová 035127 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.16
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 035329 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.31
4 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 036220 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.40
5 Natálie HorčičkováNatálie Horčičková 035103 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.41
6 Denisa SmutnáDenisa Smutná 035730 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.45
7 Lucie HudecováLucie Hudecová 036005 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.47
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodvářkováPavla Vodvářková 035328 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.55
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 026217 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.74
3 Tereza SimonováTereza Simonová 035323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.78
4 Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.84
5 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 026206 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.00
6 Tereza HlaváčikováTereza Hlaváčiková 026127 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.61
7 Nicole SyřišťováNicole Syřišťová 035625 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.68
8 Jindřiška PalatováJindřiška Palatová 035324 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 045614 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.17
2 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 045429 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.39
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 08.55
4 Simona TrnečkováSimona Trnečková 045315 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.60
5 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 055324 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.70
6 Anna PetruželkováAnna Petruželková 045213 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.78
7 Aneta DusilováAneta Dusilová 045525 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.97
Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula PavelkováVendula Pavelková 055224 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.50
2 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 056018 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.55
3 Kateřina HomerováKateřina Homerová 045429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.56
4 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 056218 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.61
5 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 055623 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.71
6 Klára ValentováKlára Valentová 055811 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.85
7 Tereza VotíkováTereza Votíková 045716 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.97
8 Julie NovákováJulie Nováková 056011 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11.26
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NěmcováJana Němcová 045611 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.06
2 Julie VaňkováJulie Vaňková 056101 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.22
3 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 055208 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.25
4 Eliška KarlováEliška Karlová 046110 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.27
5 Tina DrahotováTina Drahotová 055201 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.35
6 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 045116 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.40
7 Adéla SochorováAdéla Sochorová 056101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.41
8 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 046022 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.48
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina Samiec-TalarKarolina Samiec-Talar 04 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 08.59
2 Adéla LapáčkováAdéla Lapáčková 045707 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.32
3 Oliwia GabińskaOliwia Gabińska 05 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 09.39
4 Barbora FléglováBarbora Fléglová 055914 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.46
5 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 046008 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.54
6 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.66
7 Barbora RymerováBarbora Rymerová 055304 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.91
8 Nikola UherkováNikola Uherková 055525 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.39
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 045323 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.65
2 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 045812 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.77
3 Anna RýdlováAnna Rýdlová 055319 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.81
4 Michaela VašákováMichaela Vašáková 045812 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.82
5 Barbora ZelenáBarbora Zelená 045322 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.92
6 Anna ProcházkováAnna Procházková 055627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.09
7 Daniela TaušováDaniela Taušová 045630 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.16
8 Ema ŠarköziEma Šarközi 056019 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.57
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 055930 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.80
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 045529 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.94
3 Kateřina KubínováKateřina Kubínová 045920 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.18
4 Viktoria MyškováViktoria Myšková 045302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.31
5 Barbora MalinováBarbora Malinová 045924 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.55
6 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare 045820 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.32
7 Jana NováJana Nová 046213 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.63
8 Terezie KylouškováTerezie Kyloušková 055909 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.97
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 055113 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.96
2 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 046229 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.98
3 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá 045520 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.29
4 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 045305 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.33
5 Beáta FilipiBeáta Filipi 046201 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.59
6 Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 045401 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.84
7 Leona FišerováLeona Fišerová 045830 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.90
8 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 046107 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.99
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC TJ JičínAC TJ Jičín 38.20
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 41.00
3 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 030123 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 42.71
Martin BeldaMartin Belda 020619 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Filip CharvátFilip Charvát 020221 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
Šimon VenclŠimon Vencl 030402 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 020512 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. DNS
David KozákDavid Kozák 030204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 030518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.66
2 Adam PapoušekAdam Papoušek 030221 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 48.52
3 Martin FialaMartin Fiala 030320 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 50.60
4 Max PsotiakMax Psotiak 030213 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 53.72
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 020823 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42.29
2 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 45.38
3 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 50.76
4 Martin PateraMartin Patera 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 59.89
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin WernerMartin Werner 030311 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 43.98
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 030323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.24
3 Jakub MastníkJakub Mastník 030108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.39
4 Jakub ŠindelářJakub Šindelář 030521 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.51
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 47.42
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 040212 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 47.87
3 Michal SupMichal Sup 040714 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.11
4 Matyáš MüllerMatyáš Müller 040420 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 48.16
5 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 040704 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 48.54
6 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 051031 AC Česká LípaAC Česká Lípa 49.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PrincRoman Princ 040710 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.08
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 051120 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 49.63
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 041202 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 51.57
4 Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý 051213 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 52.62
5 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 050314 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 54.56
6 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl 051004 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 56.40
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj TrampotaMatěj Trampota 040822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.10
2 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 050201 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.09
3 Radim HavlíčekRadim Havlíček 051029 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 55.52
4 Jonáš KohlJonáš Kohl 050124 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 58.99
5 Jan BartákJan Barták 050524 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 61.17
Lukáš KvapilLukáš Kvapil 041208 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 050925 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 42.48
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 035815 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 45.25
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 45.64
Nikola RůžičkováNikola Růžičková 026217 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 035110 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 44.66
2 Tereza SimonováTereza Simonová 035323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 45.46
3 Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.40
4 Beata StumpováBeata Stumpová 035801 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 48.09
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanákováJana Janáková 035613 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 45.17
2 Miluše PáskováMiluše Pásková 035621 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 46.88
3 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 036206 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.96
4 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 035329 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 52.07
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JanákováMichaela Janáková 035613 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 44.41
2 Eliška NovákováEliška Nováková 035504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.34
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 035730 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 47.41
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 026206 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.58
2 Barbora FundováBarbora Fundová 035926 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 49.59
3 Terezie SoučkováTerezie Součková 035216 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.49
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ProuzováMonika Prouzová 025830 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.04
2 Denisa SmutnáDenisa Smutná 035730 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.92
3 Tereza HlaváčikováTereza Hlaváčiková 026127 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 53.96
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 46.26
2 Kateřina RichterováKateřina Richterová 045614 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 46.62
3 Magdaléna KubáčkováMagdaléna Kubáčková 045228 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 49.36
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 055525 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 49.94
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 055324 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Kristýna HájkováKristýna Hájková 055506 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KottováNatálie Kottová 045214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 49.74
2 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 045701 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 49.81
3 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 056018 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 50.95
4 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 046008 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 51.26
5 Julie VaňkováJulie Vaňková 056101 TJ JilemniceTJ Jilemnice 52.14
6 Jana NěmcováJana Němcová 045611 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.24
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 045819 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 51.08
2 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 045725 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 52.10
3 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 055221 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 53.01
4 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 045624 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 53.65
5 Tina DrahotováTina Drahotová 055201 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 54.59
6 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 056218 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 55.51
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela TaušováDaniela Taušová 045630 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 53.94
2 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 055313 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.71
3 Anna RýdlováAnna Rýdlová 055319 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 55.64
4 Klára ValentováKlára Valentová 055811 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 55.71
5 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 055208 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 57.96
6 Julie NovákováJulie Nováková 056011 TJ JilemniceTJ Jilemnice 63.26
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 055113 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.52
2 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá 045520 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.34
3 Natálie KosařováNatálie Kosařová 045502 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 53.19
4 Adéla LapáčkováAdéla Lapáčková 045707 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.07
5 Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 045401 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55.57
6 Terezie KylouškováTerezie Kyloušková 055909 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 63.36
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalinováBarbora Malinová 045924 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.65
2 Viktoria MyškováViktoria Myšková 045302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.95
3 Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská 045508 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 53.11
4 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 045812 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 56.96
5 Ema ŠarköziEma Šarközi 056019 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58.46
6 Kateřina ŠtěpánováKateřina Štěpánová 055418 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61.28
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela TillováDaniela Tillová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51.71
2 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 045527 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 53.12
3 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 045130 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 58.77
Barbora ZelenáBarbora Zelená 045322 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj GabkoMatěj Gabko 080917 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 60.46 398
2 Martin BazalMartin Bazal 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 61.58 361
3 Danny DejanovDanny Dejanov 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 63.14 313
4 Vít ErlebachVít Erlebach 080615 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 64.14 283
5 Tomáš HabaTomáš Haba 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 64.46 274
6 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 67.02 206
7 Tomáš BeranTomáš Beran 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 85.18 0
Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 080617 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 51.99 725
2 Tomáš HoncůTomáš Honců 080107 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.72 570
3 Karel HavlíčekKarel Havlíček 080115 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 56.28 548
4 Matouš JindraMatouš Jindra 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 61.34 369
5 Ladislav KořínekLadislav Kořínek 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 62.61 329
6 Antonin HrnčířAntonin Hrnčíř 090722 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 66.58 217
7 Adam JindraAdam Jindra 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 71.81 102
8 Josef HlubučekJosef Hlubuček 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 76.65 32
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 54.19 632
2 Matěj KouřilMatěj Kouřil 081211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 60.52 396
3 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 61.77 355
4 Antonín MaxaAntonín Maxa 090430 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 62.52 331
5 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 62.73 325
6 Richard NěmečekRichard Němeček 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 65.33 250
8 Jan KuncJan Kunc 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 71.56 107
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PexaVojtěch Pexa 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 56.58 537
2 Daniel NovotnýDaniel Novotný 080419 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 58.05 482
3 Petr PulíčekPetr Pulíček 09 Atletika Sokol JistebskoAtletika Sokol Jistebsko 60.79 387
4 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 65.82 237
5 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 65.97 233
6 Jan PaldusJan Paldus 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 68.30 175
7 Erik SchmidtErik Schmidt 09 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 81.58 0
Ondřej PecherOndřej Pecher 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 080422 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 56.04 558
2 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 58.57 463
3 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 080726 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58.93 450
4 Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný 09 Atletika Sokol JistebskoAtletika Sokol Jistebsko 68.12 179
5 Hynek ŠrekHynek Šrek 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 70.43 129
6 Ondřej ŠantavýOndřej Šantavý 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 71.66 105
7 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 75.16 49
8 Jan ŠedivecJan Šedivec 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 83.66 0
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 62.80 323
2 Ivo ViktorIvo Viktor 090325 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 64.18 282
3 Pavel UčenýPavel Učený 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 68.16 178
4 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 70.42 129
5 Matyáš WeinertMatyáš Weinert 10 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 76.05 38
6 Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 80.86 1
7 Radim VadlejchRadim Vadlejch 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 100.85 0
Celkem 7 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 52.08 721
2 Matyáš AntonMatyáš Anton 060530 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 53.41 664
3 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 56.59 536
4 Michal BursaMichal Bursa 070518 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 57.78 492
5 Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta 070108 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 64.40 276
6 Radek HalabalikRadek Halabalik 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 64.66 268
7 Matyáš DresslerMatyáš Dressler 070118 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 65.17 254
8 Petr BazalPetr Bazal 070203 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 65.36 249
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JandaMatěj Janda 060710 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 49.09 857
2 Filip HejnaFilip Hejna 061108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52.87 687
3 Lukáš HornaLukáš Horna 060322 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 53.25 671
4 Václav HladíkVáclav Hladík 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 53.55 658
5 Richard HübnerRichard Hübner 070103 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 56.11 555
6 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 57.87 489
7 David ChristlDavid Christl 070604 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 59.36 435
8 Roman HobryyRoman Hobryy 061126 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 59.80 420
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 54.93 602
2 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 56.56 538
3 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 57.69 495
5 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra 060115 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58.35 471
6 Matyáš KottMatyáš Kott 070201 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58.49 466
7 Martin JanouchMartin Janouch 060212 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.78 387
8 Adam KotusAdam Kotus 060113 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 64.51 273
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 53.60 656
2 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 54.59 615
3 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 060613 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 57.30 510
4 František KřížFrantišek Kříž 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 57.85 489
5 Jan LubasJan Lubas 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 66.23 226
Jaroslav KovarčíkJaroslav Kovarčík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MalichAntonín Malich 061106 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 56.99 521
2 Dalibor MotejlekDalibor Motejlek 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 57.12 516
3 František MedlíkFrantišek Medlík 060311 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 57.54 501
4 Vojtěch MaxaVojtěch Maxa 060726 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 57.59 499
5 Vítek MalíkVítek Malík 070712 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 65.51 245
6 Samuel MockoSamuel Mocko 07 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 71.23 113
Lukáš MolataLukáš Molata 061207 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 50.87 775
2 David NovákDavid Novák 061009 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 53.68 653
3 František NovotnýFrantišek Novotný 060815 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 54.28 628
4 Jan ParoulekJan Paroulek 060323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.71 611
5 Jan PažoutJan Pažout 07 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 55.33 586
6 Mikuláš PetrMikuláš Petr 060130 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 61.15 375
7 František ProcházkaFrantišek Procházka 071011 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 67.29 199
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 51.94 727
2 Tobiáš SporyschTobiáš Sporysch 061008 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 52.16 718
3 Jakub RosaJakub Rosa 060801 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 53.16 675
4 Matouš SeveraMatouš Severa 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 54.68 612
5 Antonín SakAntonín Sak 060305 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 56.56 538
6 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 56.63 535
7 Vítek SovtanVítek Sovtan 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 61.41 366
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TomašovJosef Tomašov 060104 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 49.20 852
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 53.47 662
3 Filip ŠenkFilip Šenk 060330 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.01 639
4 Ota ŠubrOta Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 57.56 500
5 Antonín ValášekAntonín Valášek 071230 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58.74 457
6 Petr StejskalPetr Stejskal 070620 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 62.23 340
7 Adam UlvrAdam Ulvr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 66.09 230
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VodičkaJan Vodička 060628 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 48.63 879
2 Tomáš VrbaTomáš Vrba 060319 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 49.83 822
3 Jonáš ValešJonáš Valeš 060807 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 50.87 775
4 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52.98 682
5 Tomáš ZappeTomáš Zappe 07 Atletika Sokol JistebskoAtletika Sokol Jistebsko 59.60 427
6 Jakub VlkJakub Vlk 060419 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 60.05 411
Leon ZietekLeon Zietek 06 WLKS WroclawWLKS Wroclaw DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla BobkováKarla Bobková 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 54.34 942
2 Anna FixováAnna Fixová 085104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.85 874
3 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková 085409 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 61.21 652
4 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 64.14 543
5 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 66.18 472
6 Štěpánka BorovkováŠtěpánka Borovková 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 85.92 32
7 Kamila FojtíkováKamila Fojtíková 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 90.09 3
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilie HornováEmilie Hornová 095713 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62.39 607
2 Adéla JahodováAdéla Jahodová 105605 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 64.58 527
3 Nikola HrnečkováNikola Hrnečková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 66.53 460
4 Laura HübnerováLaura Hübnerová 096205 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 69.52 366
5 Anna JandováAnna Jandová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 71.36 313
6 Barbora JanegováBarbora Janegová 095817 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 75.67 203
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KopalováMichaela Kopalová 085411 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 57.07 821
2 Viktorie KlozováViktorie Klozová 085207 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62.16 615
3 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 65.14 508
4 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 66.36 466
5 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 66.77 452
6 Lucie KoreckáLucie Korecká 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 75.41 209
7 Adéla KořínkováAdéla Kořínková 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 77.08 172
8 Anna KočíAnna Kočí 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 90.20 2
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MarkováNatálie Marková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 61.57 638
2 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 085415 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 62.68 596
3 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 62.86 589
4 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 62.89 588
5 Tereza LahučkáTereza Lahučká 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 70.54 336
6 Aneta LenčéšováAneta Lenčéšová 085908 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 71.08 321
7 Veronika MaškováVeronika Mašková 085807 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 74.73 225
8 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 98.71 0
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PaarováNatálie Paarová 085418 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61.26 650
2 Sporyschová NelaSporyschová Nela 10 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 65.38 499
3 Adéla PaděrováAdéla Paděrová 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 67.61 425
4 Nina MelicharováNina Melicharová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 68.97 383
5 Nicoleta MelnykováNicoleta Melnyková 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 71.36 313
6 Františka NěmcováFrantiška Němcová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 75.97 196
Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 105701 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 60.96 661
2 Johana ProkešováJohana Prokešová 095428 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 62.32 609
3 Viktorie RydvalováViktorie Rydvalová 086020 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62.74 594
4 Adéla PitákováAdéla Pitáková 10 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 67.65 424
5 Jana PeroutkováJana Peroutková 085907 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 69.01 382
6 Nikola PechatáNikola Pechatá 095722 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 77.97 153
7 Anna PexováAnna Pexová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 78.75 138
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 57.43 805
2 Nikol ŠtěpánkováNikol Štěpánková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 63.45 568
3 Agáta ViktorováAgáta Viktorová 095325 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 67.12 441
4 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 67.74 421
5 Lucie VebrováLucie Vebrová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 69.58 364
6 Barbora SchovancováBarbora Schovancová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 71.19 318
Tereza SochorováTereza Sochorová 105611 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BeránkováVeronika Beránková 065806 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.97 913
2 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 066031 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 59.39 724
3 Hana FetrováHana Fetrová 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 65.57 493
4 Vendula HabováVendula Habová 065328 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 65.92 481
5 Melissa FululiMelissa Fululi 075809 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 70.07 350
6 Tereza BorovkováTereza Borovková 075720 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 86.21 29
Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 065109 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 065915 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 51.06 1097
2 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková 065730 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 53.55 978
3 Barbora JanatováBarbora Janatová 065312 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 56.87 829
4 Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 59.31 727
5 Nela HillermannováNela Hillermannová 065111 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 60.64 674
6 Anna HruškováAnna Hrušková 076120 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 61.80 629
7 Anna HeřmanováAnna Heřmanová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 62.81 591
8 Barbora HomerováBarbora Homerová 075415 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 69.18 376
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JarošováLucie Jarošová 075704 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 59.18 732
2 Tereza JežkováTereza Ježková 065802 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 61.45 642
3 Katka JonákováKatka Jonáková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 61.66 634
4 Jolana JanišováJolana Janišová 075412 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 61.69 633
5 Kristýna KleinováKristýna Kleinová 076005 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 63.01 584
6 Anna JindrováAnna Jindrová 066014 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 66.38 465
7 Valentina KočíValentina Kočí 06 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 76.90 176
Hanna KobylskaHanna Kobylska 07 WLKS WroclawWLKS Wroclaw DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 065608 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51.68 1066
2 Tereza LáchováTereza Láchová 06 TJ Říčany AOZICTJ Říčany AOZIC 52.40 1032
3 Lucie KrouželováLucie Krouželová 065713 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 54.21 948
4 Veronika KučerováVeronika Kučerová 065507 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.97 868
5 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 075427 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 59.81 707
6 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 60.79 668
7 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 075627 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 70.36 341
Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 075530 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 51.20 1090
2 Tereza LevinskáTereza Levinská 075418 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52.66 1020
3 Magdalena LiskováMagdalena Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 56.50 845
4 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 065909 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 57.09 820
5 Adéla MarešováAdéla Marešová 065311 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58.89 744
6 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 065601 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 60.87 665
7 Anna MedlíkováAnna Medlíková 065311 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 61.94 624
8 Daniela MastníkováDaniela Mastníková 075613 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 66.15 473
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 066206 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.23 1137
2 Lena PajeckaLena Pajecka 07 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 50.96 1101
3 Andrea PlecháčkováAndrea Plecháčková 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 53.47 982
4 Jana PechatáJana Pechatá 065814 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 56.03 866
5 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 57.28 812
6 Michaela PlaceMichaela Place 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 61.37 645
Natálie PaarováNatálie Paarová 085418 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 065506 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.26 945
2 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.56 932
3 Tereza PlecháčkováTereza Plecháčková 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 55.34 896
4 Barbora RaimováBarbora Raimová 065422 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 56.90 828
5 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková 065610 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 59.14 734
6 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 67.90 416
Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 076008 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VenclováNikola Venclová 065316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 54.83 919
2 Nina TouškováNina Toušková 075819 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 56.27 855
3 Karolína SvatáKarolína Svatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 59.41 723
4 Hana TaušováHana Taušová 075421 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 61.29 649
5 Petra SvětničkováPetra Světničková 075323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 63.68 559
6 Valentýna VaistauerováValentýna Vaistauerová 065728 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 65.00 512
7 Barbora ViselkováBarbora Viselková 06 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 76.64 181
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:25.92
2 Matěj ŠmejcMatěj Šmejc 021002 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:27.24
3 Martin FialaMartin Fiala 030320 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:30.86
4 Ondřej DubjákOndřej Dubják 030204 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2:31.28
5 David VyčítalDavid Vyčítal 030529 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:35.99
6 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 031029 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:47.09
7 Václav MalíkVáclav Malík 030902 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3:08.79
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:27.45
2 Pavel VinduškaPavel Vinduška 040127 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:32.86
3 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 040704 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:33.82
4 Jan VodičkaJan Vodička 060628 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:34.60
5 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 050307 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:42.41
6 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 050830 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:42.88
7 Jan KlírJan Klír 040702 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:46.02
8 Dominik HerrmannDominik Herrmann 051122 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:46.13
9 Pavel DědekPavel Dědek 040707 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:53.86
10 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 050321 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:08.07
11 David StránskýDavid Stránský 050419 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:14.77
Jakub ZajíčekJakub Zajíček 040212 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. DNS
Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 050925 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 026129 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:43.68
2 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 035203 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:45.62
3 Eliška KohlerováEliška Kohlerová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:46.25
4 Vanessa PetříčkováVanessa Petříčková 025728 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:47.17
5 Barbora TarabcováBarbora Tarabcová 025312 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:56.71
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 045701 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:45.80
2 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 055623 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:48.46
3 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:50.25
4 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 045624 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:51.47
5 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:52.92
6 Adéla SochorováAdéla Sochorová 056101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:54.85
7 Kateřina HomerováKateřina Homerová 045429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:54.86
8 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 046022 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3:06.41
9 Sára CharvátováSára Charvátová 045524 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:07.77
10 Natálie KosařováNatálie Kosařová 045502 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3:15.91
11 Michaela VašákováMichaela Vašáková 045812 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:20.21
12 Daniela TillováDaniela Tillová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:25.66
Leona FišerováLeona Fišerová 045830 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. DNS
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.46
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 030128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.80
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.02
4 Tomáš OsobaTomáš Osoba 030323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.08
5 Jakub VaníčekJakub Vaníček 021225 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.61
6 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.22
7 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.59
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.19
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.26
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 040420 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.58
4 David KožíšekDavid Kožíšek 050312 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.62
5 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.80
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PrincRoman Princ 040710 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.59
2 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.03
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12.67
4 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12.75
5 Matyáš NedomaMatyáš Nedoma 051006 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 13.59
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.80
2 Sára PoprováSára Poprová 025911 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.86
3 Lenka BártováLenka Bártová 025504 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.13
4 Martina PražákováMartina Pražáková 025627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.78
5 Monika ProuzováMonika Prouzová 025830 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.93
Sára ČihulováSára Čihulová 035204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 035730 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.51
2 Terezie SoučkováTerezie Součková 035216 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.19
3 Ema MikanováEma Mikanová 036222 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.29
4 Kateřina RyplováKateřina Ryplová 035410 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.46
5 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 035820 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.64
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna KubáčkováMagdaléna Kubáčková 045228 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.52
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.80
3 Lia HeryánováLia Heryánová 045530 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.06
4 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 045819 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.64
5 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.18
6 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 045116 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.20
7 Adéla LapáčkováAdéla Lapáčková 045707 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.07
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 045305 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.55
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 055525 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.78
3 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.80
4 Sára CharvátováSára Charvátová 045524 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.24
5 Kristýna HájkováKristýna Hájková 055506 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13.40
Klára KučerováKlára Kučerová 045217 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Barbora KučerováBarbora Kučerová 045413 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubínováKateřina Kubínová 045920 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.25
2 Tereza VotíkováTereza Votíková 045716 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 13.39
3 Eliška PeterkováEliška Peterková 046115 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 13.71
4 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 055313 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.86
5 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare 045820 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.98
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030214 1.55
1= Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
020726 1.55
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
020610 1.50
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030128 1.45
MS Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
040719 1.45
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
045214 1.50
2= Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
045225 1.50
2= Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035329 1.50
4= Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
035621 1.45
4= Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035326 1.45
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
035603 1.40
7 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035204 1.40
8 Lenka BártováLenka Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
025504 1.40
9 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035516 1.35
10 Natálie HorčičkováNatálie Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035103 1.30
11 Ema MarkováEma Marková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035109 1.30
12 Oliwia GabińskaOliwia Gabińska
WLKS WroclawWLKS Wroclaw
05 1.25
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030721 3.00
2 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030104 2.90
3 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020724 2.60
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
030315 2.60
5 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030708 2.50
6 Matěj HorynaMatěj Horyna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030501 2.30
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
025803 2.90
2 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
026220 2.60
3 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
035820 1.70
4 Zuzana FadrhonsováZuzana Fadrhonsová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
026017 1.70
5 Vanessa PetříčkováVanessa Petříčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
025728 1.70
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
040710 4.86
2 Marek CoufalMarek Coufal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
040922 4.35
3 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040708 4.29
4 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050112 4.27
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
041208 4.27
6 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
050312 4.22
7 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.15
8 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
051031 4.12
9 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
050228 3.95
10 Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
050718 3.90
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
040714 3.90
12 Matěj KoravskýMatěj Koravský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
051120 3.83
13 Ondřej MatajOndřej Mataj
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
050109 3.82
14 Dominik HerrmannDominik Herrmann
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
051122 3.75
15 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
050910 3.61
16 Radim HavlíčekRadim Havlíček
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
051029 3.58
17 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
051004 3.56
18 Matyáš NedomaMatyáš Nedoma
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
051006 3.54
19 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
051215 3.48
20 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
050201 3.47
21 Jan HrušovskýJan Hrušovský
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
04 3.46
22 Marek FejtekMarek Fejtek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
050104 3.43
Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
050124 3.43
24 Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
040717 3.34
25 Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
040524 3.30
26 Štěpán ŠoufekŠtěpán Šoufek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
041222 3.21
27 Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
040822 3.07