Velikonoční hala
Jablonec nad Nisou (18. 3. 2017)300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC TJ Jičín | 38.20 | |||||||||||||||
2 | Jakub ČervinkaJakub Červinka | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 41.00 | |||||||||||||||
3 | Jiří ŠantavýJiří Šantavý | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 42.71 | |||||||||||||||
Martin BeldaMartin Belda | 02 | TJ Desná, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Filip CharvátFilip Charvát | 02 | TJ Dvůr Králové n/L. | |||||||||||||||||
Šimon VenclŠimon Vencl | 03 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | |||||||||||||||||
Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 02 | TJ Desná, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
David KozákDavid Kozák | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŽampachLukáš Žampach | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 44.66 | |||||||||||||||
2 | Adam PapoušekAdam Papoušek | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 48.52 | |||||||||||||||
3 | Martin FialaMartin Fiala | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 50.60 | |||||||||||||||
4 | Max PsotiakMax Psotiak | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 53.72 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 42.29 | |||||||||||||||
2 | Matěj PavelkaMatěj Pavelka | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 45.38 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 50.76 | |||||||||||||||
4 | Martin PateraMartin Patera | 03 | TJ Desná, z.s. | 59.89 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin WernerMartin Werner | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 43.98 | |||||||||||||||
2 | Tomáš OsobaTomáš Osoba | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 44.24 | |||||||||||||||
3 | Jakub MastníkJakub Mastník | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 47.39 | |||||||||||||||
4 | Jakub ŠindelářJakub Šindelář | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 47.51 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 47.42 | |||||||||||||||
2 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 47.87 | |||||||||||||||
3 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 48.11 | |||||||||||||||
4 | Matyáš MüllerMatyáš Müller | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 48.16 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch PotočekVojtěch Potoček | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 48.54 | |||||||||||||||
6 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Česká Lípa | 49.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman PrincRoman Princ | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 47.08 | |||||||||||||||
2 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 49.63 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 51.57 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 52.62 | |||||||||||||||
5 | Jáchym ČervinkaJáchym Červinka | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 54.56 | |||||||||||||||
6 | Jonáš ŠtanclJonáš Štancl | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 56.40 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 52.10 | |||||||||||||||
2 | Matěj BezroukMatěj Bezrouk | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 53.09 | |||||||||||||||
3 | Radim HavlíčekRadim Havlíček | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 55.52 | |||||||||||||||
4 | Jonáš KohlJonáš Kohl | 05 | SK Nové Město nad Metují | 58.99 | |||||||||||||||
5 | Jan BartákJan Barták | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 61.17 | |||||||||||||||
Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | DNS | ||||||||||||||||
Matěj NejedlýMatěj Nejedlý | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 42.48 | |||||||||||||||
2 | Eliška PřichystalováEliška Přichystalová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 45.25 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 45.64 | |||||||||||||||
Nikola RůžičkováNikola Růžičková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 44.66 | |||||||||||||||
2 | Tereza SimonováTereza Simonová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 45.46 | |||||||||||||||
3 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 47.40 | |||||||||||||||
4 | Beata StumpováBeata Stumpová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 48.09 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 45.17 | |||||||||||||||
2 | Miluše PáskováMiluše Pásková | 03 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 46.88 | |||||||||||||||
3 | Gabriela MenouškováGabriela Menoušková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 48.96 | |||||||||||||||
4 | Žofie RožánkováŽofie Rožánková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 52.07 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JanákováMichaela Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 44.41 | |||||||||||||||
2 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 47.34 | |||||||||||||||
3 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 47.41 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 47.58 | |||||||||||||||
2 | Barbora FundováBarbora Fundová | 03 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 49.59 | |||||||||||||||
3 | Terezie SoučkováTerezie Součková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 51.49 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ProuzováMonika Prouzová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 49.04 | |||||||||||||||
2 | Denisa SmutnáDenisa Smutná | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 50.92 | |||||||||||||||
3 | Tereza HlaváčikováTereza Hlaváčiková | 02 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 53.96 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 46.26 | |||||||||||||||
2 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 46.62 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna KubáčkováMagdaléna Kubáčková | 04 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 49.36 | |||||||||||||||
4 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 49.94 | |||||||||||||||
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Kristýna HájkováKristýna Hájková | 05 | SKP Nymburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KottováNatálie Kottová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 49.74 | |||||||||||||||
2 | Beáta JakubskáBeáta Jakubská | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 49.81 | |||||||||||||||
3 | Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová | 05 | TJ Desná, z.s. | 50.95 | |||||||||||||||
4 | Anna DuboveckáAnna Dubovecká | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 51.26 | |||||||||||||||
5 | Julie VaňkováJulie Vaňková | 05 | TJ Jilemnice | 52.14 | |||||||||||||||
6 | Jana NěmcováJana Němcová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 55.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KovářováZuzana Kovářová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 51.08 | |||||||||||||||
2 | Zuzana KubrováZuzana Kubrová | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 52.10 | |||||||||||||||
3 | Barbora KoťátkováBarbora Koťátková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 53.01 | |||||||||||||||
4 | Miroslava LiskováMiroslava Lisková | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 53.65 | |||||||||||||||
5 | Tina DrahotováTina Drahotová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 54.59 | |||||||||||||||
6 | Markéta LindákováMarkéta Lindáková | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 55.51 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela TaušováDaniela Taušová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 53.94 | |||||||||||||||
2 | Simona ŠilhánováSimona Šilhánová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 54.71 | |||||||||||||||
3 | Anna RýdlováAnna Rýdlová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 55.64 | |||||||||||||||
4 | Klára ValentováKlára Valentová | 05 | TJ Desná, z.s. | 55.71 | |||||||||||||||
5 | Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková | 05 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 57.96 | |||||||||||||||
6 | Julie NovákováJulie Nováková | 05 | TJ Jilemnice | 63.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 50.52 | |||||||||||||||
2 | Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 52.34 | |||||||||||||||
3 | Natálie KosařováNatálie Kosařová | 04 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 53.19 | |||||||||||||||
4 | Adéla LapáčkováAdéla Lapáčková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 55.07 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 55.57 | |||||||||||||||
6 | Terezie KylouškováTerezie Kyloušková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 63.36 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalinováBarbora Malinová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 50.65 | |||||||||||||||
2 | Viktoria MyškováViktoria Myšková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 51.95 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 53.11 | |||||||||||||||
4 | Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová | 04 | SK Nové Město nad Metují | 56.96 | |||||||||||||||
5 | Ema ŠarköziEma Šarközi | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 58.46 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ŠtěpánováKateřina Štěpánová | 05 | SK Nové Město nad Metují | 61.28 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela TillováDaniela Tillová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 51.71 | |||||||||||||||
2 | Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 53.12 | |||||||||||||||
3 | Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 58.77 | |||||||||||||||
Barbora ZelenáBarbora Zelená | 04 | SK Nové Město nad Metují | DNS | ||||||||||||||||
Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj GabkoMatěj Gabko | 08 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 60.46 | 398 | ||||||||||||||
2 | Martin BazalMartin Bazal | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 61.58 | 361 | ||||||||||||||
3 | Danny DejanovDanny Dejanov | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 63.14 | 313 | ||||||||||||||
4 | Vít ErlebachVít Erlebach | 08 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 64.14 | 283 | ||||||||||||||
5 | Tomáš HabaTomáš Haba | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 64.46 | 274 | ||||||||||||||
6 | Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 67.02 | 206 | ||||||||||||||
7 | Tomáš BeranTomáš Beran | 11 | ZŠ Rychnov | 85.18 | 0 | ||||||||||||||
Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška | 08 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 51.99 | 725 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HoncůTomáš Honců | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 55.72 | 570 | ||||||||||||||
3 | Karel HavlíčekKarel Havlíček | 08 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 56.28 | 548 | ||||||||||||||
4 | Matouš JindraMatouš Jindra | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 61.34 | 369 | ||||||||||||||
5 | Ladislav KořínekLadislav Kořínek | 08 | ZŠ Rychnov | 62.61 | 329 | ||||||||||||||
6 | Antonin HrnčířAntonin Hrnčíř | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 66.58 | 217 | ||||||||||||||
7 | Adam JindraAdam Jindra | 08 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 71.81 | 102 | ||||||||||||||
8 | Josef HlubučekJosef Hlubuček | 09 | ZŠ Rychnov | 76.65 | 32 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MajdlochJan Majdloch | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 54.19 | 632 | ||||||||||||||
2 | Matěj KouřilMatěj Kouřil | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 60.52 | 396 | ||||||||||||||
3 | Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 61.77 | 355 | ||||||||||||||
4 | Antonín MaxaAntonín Maxa | 09 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 62.52 | 331 | ||||||||||||||
5 | Michal MandíkMichal Mandík | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 62.73 | 325 | ||||||||||||||
6 | Richard NěmečekRichard Němeček | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 65.33 | 250 | ||||||||||||||
8 | Jan KuncJan Kunc | 10 | TJ Dvůr Králové n/L. | 71.56 | 107 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PexaVojtěch Pexa | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 56.58 | 537 | ||||||||||||||
2 | Daniel NovotnýDaniel Novotný | 08 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 58.05 | 482 | ||||||||||||||
3 | Petr PulíčekPetr Pulíček | 09 | Atletika Sokol Jistebsko | 60.79 | 387 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 65.82 | 237 | ||||||||||||||
5 | Adam PaarAdam Paar | 10 | SK Nové Město nad Metují | 65.97 | 233 | ||||||||||||||
6 | Jan PaldusJan Paldus | 11 | ZŠ Rychnov | 68.30 | 175 | ||||||||||||||
7 | Erik SchmidtErik Schmidt | 09 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 81.58 | 0 | ||||||||||||||
Ondřej PecherOndřej Pecher | 09 | ZŠ Rychnov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj SvobodaMatěj Svoboda | 08 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 56.04 | 558 | ||||||||||||||
2 | Adam ŠturmaAdam Šturma | 08 | TJ Dvůr Králové n/L. | 58.57 | 463 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 58.93 | 450 | ||||||||||||||
4 | Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný | 09 | Atletika Sokol Jistebsko | 68.12 | 179 | ||||||||||||||
5 | Hynek ŠrekHynek Šrek | 09 | ZŠ Rychnov | 70.43 | 129 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ŠantavýOndřej Šantavý | 08 | ZŠ Rychnov | 71.66 | 105 | ||||||||||||||
7 | Matěj ŠiftaMatěj Šifta | 11 | ZŠ Rychnov | 75.16 | 49 | ||||||||||||||
8 | Jan ŠedivecJan Šedivec | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 83.66 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 62.80 | 323 | ||||||||||||||
2 | Ivo ViktorIvo Viktor | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 64.18 | 282 | ||||||||||||||
3 | Pavel UčenýPavel Učený | 08 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 68.16 | 178 | ||||||||||||||
4 | Matouš VeselýMatouš Veselý | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 70.42 | 129 | ||||||||||||||
5 | Matyáš WeinertMatyáš Weinert | 10 | ZŠ Rychnov | 76.05 | 38 | ||||||||||||||
6 | Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 80.86 | 1 | ||||||||||||||
7 | Radim VadlejchRadim Vadlejch | 11 | ZŠ Rychnov | 100.85 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teodor BrckoTeodor Brcko | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 52.08 | 721 | ||||||||||||||
2 | Matyáš AntonMatyáš Anton | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 53.41 | 664 | ||||||||||||||
3 | Matěj BezouškaMatěj Bezouška | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 56.59 | 536 | ||||||||||||||
4 | Michal BursaMichal Bursa | 07 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 57.78 | 492 | ||||||||||||||
5 | Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 64.40 | 276 | ||||||||||||||
6 | Radek HalabalikRadek Halabalik | 07 | AC Česká Lípa | 64.66 | 268 | ||||||||||||||
7 | Matyáš DresslerMatyáš Dressler | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 65.17 | 254 | ||||||||||||||
8 | Petr BazalPetr Bazal | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 65.36 | 249 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj JandaMatěj Janda | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 49.09 | 857 | ||||||||||||||
2 | Filip HejnaFilip Hejna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 52.87 | 687 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HornaLukáš Horna | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 53.25 | 671 | ||||||||||||||
4 | Václav HladíkVáclav Hladík | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 53.55 | 658 | ||||||||||||||
5 | Richard HübnerRichard Hübner | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 56.11 | 555 | ||||||||||||||
6 | Jakub HamadaJakub Hamada | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 57.87 | 489 | ||||||||||||||
7 | David ChristlDavid Christl | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 59.36 | 435 | ||||||||||||||
8 | Roman HobryyRoman Hobryy | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 59.80 | 420 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KlausMartin Klaus | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 54.93 | 602 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 56.56 | 538 | ||||||||||||||
3 | Marek KošínMarek Košín | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 57.69 | 495 | ||||||||||||||
5 | Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 58.35 | 471 | ||||||||||||||
6 | Matyáš KottMatyáš Kott | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 58.49 | 466 | ||||||||||||||
7 | Martin JanouchMartin Janouch | 06 | SK Nové Město nad Metují | 60.78 | 387 | ||||||||||||||
8 | Adam KotusAdam Kotus | 06 | TJ Desná, z.s. | 64.51 | 273 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KunaMarek Kuna | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 53.60 | 656 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 54.59 | 615 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 57.30 | 510 | ||||||||||||||
4 | František KřížFrantišek Kříž | 07 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 57.85 | 489 | ||||||||||||||
5 | Jan LubasJan Lubas | 07 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 66.23 | 226 | ||||||||||||||
Jaroslav KovarčíkJaroslav Kovarčík | 05 | AC Česká Lípa | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín MalichAntonín Malich | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 56.99 | 521 | ||||||||||||||
2 | Dalibor MotejlekDalibor Motejlek | 07 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 57.12 | 516 | ||||||||||||||
3 | František MedlíkFrantišek Medlík | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 57.54 | 501 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch MaxaVojtěch Maxa | 06 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 57.59 | 499 | ||||||||||||||
5 | Vítek MalíkVítek Malík | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 65.51 | 245 | ||||||||||||||
6 | Samuel MockoSamuel Mocko | 07 | ZŠ Rychnov | 71.23 | 113 | ||||||||||||||
Lukáš MolataLukáš Molata | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 6 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 50.87 | 775 | ||||||||||||||
2 | David NovákDavid Novák | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 53.68 | 653 | ||||||||||||||
3 | František NovotnýFrantišek Novotný | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 54.28 | 628 | ||||||||||||||
4 | Jan ParoulekJan Paroulek | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 54.71 | 611 | ||||||||||||||
5 | Jan PažoutJan Pažout | 07 | ZŠ Rychnov | 55.33 | 586 | ||||||||||||||
6 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 61.15 | 375 | ||||||||||||||
7 | František ProcházkaFrantišek Procházka | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 67.29 | 199 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 7 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 51.94 | 727 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš SporyschTobiáš Sporysch | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 52.16 | 718 | ||||||||||||||
3 | Jakub RosaJakub Rosa | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 53.16 | 675 | ||||||||||||||
4 | Matouš SeveraMatouš Severa | 05 | AC Česká Lípa | 54.68 | 612 | ||||||||||||||
5 | Antonín SakAntonín Sak | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 56.56 | 538 | ||||||||||||||
6 | Jan RýdlJan Rýdl | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 56.63 | 535 | ||||||||||||||
7 | Vítek SovtanVítek Sovtan | 07 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 61.41 | 366 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 8 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef TomašovJosef Tomašov | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 49.20 | 852 | ||||||||||||||
2 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 53.47 | 662 | ||||||||||||||
3 | Filip ŠenkFilip Šenk | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 54.01 | 639 | ||||||||||||||
4 | Ota ŠubrOta Šubr | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 57.56 | 500 | ||||||||||||||
5 | Antonín ValášekAntonín Valášek | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 58.74 | 457 | ||||||||||||||
6 | Petr StejskalPetr Stejskal | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 62.23 | 340 | ||||||||||||||
7 | Adam UlvrAdam Ulvr | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 66.09 | 230 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 9 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VodičkaJan Vodička | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 48.63 | 879 | ||||||||||||||
2 | Tomáš VrbaTomáš Vrba | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 49.83 | 822 | ||||||||||||||
3 | Jonáš ValešJonáš Valeš | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 50.87 | 775 | ||||||||||||||
4 | Ondřej VeličkaOndřej Velička | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 52.98 | 682 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ZappeTomáš Zappe | 07 | Atletika Sokol Jistebsko | 59.60 | 427 | ||||||||||||||
6 | Jakub VlkJakub Vlk | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 60.05 | 411 | ||||||||||||||
Leon ZietekLeon Zietek | 06 | WLKS Wroclaw | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karla BobkováKarla Bobková | 08 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 54.34 | 942 | ||||||||||||||
2 | Anna FixováAnna Fixová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 55.85 | 874 | ||||||||||||||
3 | Helena HavlíčkováHelena Havlíčková | 08 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 61.21 | 652 | ||||||||||||||
4 | Nicol CarmineNicol Carmine | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 64.14 | 543 | ||||||||||||||
5 | Nela GrygárkováNela Grygárková | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 66.18 | 472 | ||||||||||||||
6 | Štěpánka BorovkováŠtěpánka Borovková | 10 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 85.92 | 32 | ||||||||||||||
7 | Kamila FojtíkováKamila Fojtíková | 11 | ZŠ Rychnov | 90.09 | 3 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilie HornováEmilie Hornová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 62.39 | 607 | ||||||||||||||
2 | Adéla JahodováAdéla Jahodová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 64.58 | 527 | ||||||||||||||
3 | Nikola HrnečkováNikola Hrnečková | 08 | TJ Dvůr Králové n/L. | 66.53 | 460 | ||||||||||||||
4 | Laura HübnerováLaura Hübnerová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 69.52 | 366 | ||||||||||||||
5 | Anna JandováAnna Jandová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 71.36 | 313 | ||||||||||||||
6 | Barbora JanegováBarbora Janegová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 75.67 | 203 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KopalováMichaela Kopalová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 57.07 | 821 | ||||||||||||||
2 | Viktorie KlozováViktorie Klozová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 62.16 | 615 | ||||||||||||||
3 | Ema JiráskováEma Jirásková | 09 | SK Nové Město nad Metují | 65.14 | 508 | ||||||||||||||
4 | Adéla KrouželováAdéla Krouželová | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 66.36 | 466 | ||||||||||||||
5 | Anežka KroupováAnežka Kroupová | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 66.77 | 452 | ||||||||||||||
6 | Lucie KoreckáLucie Korecká | 08 | ZŠ Rychnov | 75.41 | 209 | ||||||||||||||
7 | Adéla KořínkováAdéla Kořínková | 11 | ZŠ Rychnov | 77.08 | 172 | ||||||||||||||
8 | Anna KočíAnna Kočí | 08 | ZŠ Rychnov | 90.20 | 2 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie MarkováNatálie Marková | 08 | TJ Desná, z.s. | 61.57 | 638 | ||||||||||||||
2 | Tereza LapáčkováTereza Lapáčková | 08 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 62.68 | 596 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 62.86 | 589 | ||||||||||||||
4 | Františka LandováFrantiška Landová | 09 | AC Slovan Liberec, z.s. | 62.89 | 588 | ||||||||||||||
5 | Tereza LahučkáTereza Lahučká | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 70.54 | 336 | ||||||||||||||
6 | Aneta LenčéšováAneta Lenčéšová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 71.08 | 321 | ||||||||||||||
7 | Veronika MaškováVeronika Mašková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 74.73 | 225 | ||||||||||||||
8 | Alžběta KuncováAlžběta Kuncová | 10 | TJ Dvůr Králové n/L. | 98.71 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PaarováNatálie Paarová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 61.26 | 650 | ||||||||||||||
2 | Sporyschová NelaSporyschová Nela | 10 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 65.38 | 499 | ||||||||||||||
3 | Adéla PaděrováAdéla Paděrová | 08 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 67.61 | 425 | ||||||||||||||
4 | Nina MelicharováNina Melicharová | 08 | TJ Desná, z.s. | 68.97 | 383 | ||||||||||||||
5 | Nicoleta MelnykováNicoleta Melnyková | 09 | TJ Desná, z.s. | 71.36 | 313 | ||||||||||||||
6 | Františka NěmcováFrantiška Němcová | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 75.97 | 196 | ||||||||||||||
Ema OleníčkováEma Oleníčková | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 6 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká | 10 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 60.96 | 661 | ||||||||||||||
2 | Johana ProkešováJohana Prokešová | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 62.32 | 609 | ||||||||||||||
3 | Viktorie RydvalováViktorie Rydvalová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 62.74 | 594 | ||||||||||||||
4 | Adéla PitákováAdéla Pitáková | 10 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 67.65 | 424 | ||||||||||||||
5 | Jana PeroutkováJana Peroutková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 69.01 | 382 | ||||||||||||||
6 | Nikola PechatáNikola Pechatá | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 77.97 | 153 | ||||||||||||||
7 | Anna PexováAnna Pexová | 10 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 78.75 | 138 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 7 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona VoldánováLeona Voldánová | 08 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 57.43 | 805 | ||||||||||||||
2 | Nikol ŠtěpánkováNikol Štěpánková | 08 | TJ Desná, z.s. | 63.45 | 568 | ||||||||||||||
3 | Agáta ViktorováAgáta Viktorová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 67.12 | 441 | ||||||||||||||
4 | Julie ŠantaváJulie Šantavá | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 67.74 | 421 | ||||||||||||||
5 | Lucie VebrováLucie Vebrová | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 69.58 | 364 | ||||||||||||||
6 | Barbora SchovancováBarbora Schovancová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 71.19 | 318 | ||||||||||||||
Tereza SochorováTereza Sochorová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika BeránkováVeronika Beránková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 54.97 | 913 | ||||||||||||||
2 | Kamila CvrčkováKamila Cvrčková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 59.39 | 724 | ||||||||||||||
3 | Hana FetrováHana Fetrová | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 65.57 | 493 | ||||||||||||||
4 | Vendula HabováVendula Habová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 65.92 | 481 | ||||||||||||||
5 | Melissa FululiMelissa Fululi | 07 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 70.07 | 350 | ||||||||||||||
6 | Tereza BorovkováTereza Borovková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 86.21 | 29 | ||||||||||||||
Nicol CarmineNicol Carmine | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Barbora HanžlováBarbora Hanžlová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HorčičkováAdéla Horčičková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 51.06 | 1097 | ||||||||||||||
2 | Anežka IndráčkováAnežka Indráčková | 06 | TJ Desná, z.s. | 53.55 | 978 | ||||||||||||||
3 | Barbora JanatováBarbora Janatová | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 56.87 | 829 | ||||||||||||||
4 | Nikola HavlováNikola Havlová | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 59.31 | 727 | ||||||||||||||
5 | Nela HillermannováNela Hillermannová | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 60.64 | 674 | ||||||||||||||
6 | Anna HruškováAnna Hrušková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 61.80 | 629 | ||||||||||||||
7 | Anna HeřmanováAnna Heřmanová | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | 62.81 | 591 | ||||||||||||||
8 | Barbora HomerováBarbora Homerová | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 69.18 | 376 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JarošováLucie Jarošová | 07 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 59.18 | 732 | ||||||||||||||
2 | Tereza JežkováTereza Ježková | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 61.45 | 642 | ||||||||||||||
3 | Katka JonákováKatka Jonáková | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 61.66 | 634 | ||||||||||||||
4 | Jolana JanišováJolana Janišová | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 61.69 | 633 | ||||||||||||||
5 | Kristýna KleinováKristýna Kleinová | 07 | TJ Desná, z.s. | 63.01 | 584 | ||||||||||||||
6 | Anna JindrováAnna Jindrová | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 66.38 | 465 | ||||||||||||||
7 | Valentina KočíValentina Kočí | 06 | ZŠ Rychnov | 76.90 | 176 | ||||||||||||||
Hanna KobylskaHanna Kobylska | 07 | WLKS Wroclaw | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KožuškováNatálie Kožušková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 51.68 | 1066 | ||||||||||||||
2 | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | TJ Říčany AOZIC | 52.40 | 1032 | ||||||||||||||
3 | Lucie KrouželováLucie Krouželová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 54.21 | 948 | ||||||||||||||
4 | Veronika KučerováVeronika Kučerová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 55.97 | 868 | ||||||||||||||
5 | Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 59.81 | 707 | ||||||||||||||
6 | Adéla KopeckáAdéla Kopecká | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 60.79 | 668 | ||||||||||||||
7 | Kristýna KolínováKristýna Kolínová | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 70.36 | 341 | ||||||||||||||
Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | TJ Neratovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 51.20 | 1090 | ||||||||||||||
2 | Tereza LevinskáTereza Levinská | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 52.66 | 1020 | ||||||||||||||
3 | Magdalena LiskováMagdalena Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 56.50 | 845 | ||||||||||||||
4 | Aneta MarkalousováAneta Markalousová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 57.09 | 820 | ||||||||||||||
5 | Adéla MarešováAdéla Marešová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 58.89 | 744 | ||||||||||||||
6 | Kristýna MádlováKristýna Mádlová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 60.87 | 665 | ||||||||||||||
7 | Anna MedlíkováAnna Medlíková | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 61.94 | 624 | ||||||||||||||
8 | Daniela MastníkováDaniela Mastníková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 66.15 | 473 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 50.23 | 1137 | ||||||||||||||
2 | Lena PajeckaLena Pajecka | 07 | WLKS Wroclaw | 50.96 | 1101 | ||||||||||||||
3 | Andrea PlecháčkováAndrea Plecháčková | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 53.47 | 982 | ||||||||||||||
4 | Jana PechatáJana Pechatá | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 56.03 | 866 | ||||||||||||||
5 | Adéla PittnerováAdéla Pittnerová | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 57.28 | 812 | ||||||||||||||
6 | Michaela PlaceMichaela Place | 07 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 61.37 | 645 | ||||||||||||||
Natálie PaarováNatálie Paarová | 08 | SK Nové Město nad Metují | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 7 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ProcházkováBarbora Procházková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 54.26 | 945 | ||||||||||||||
2 | Sabina ScholzováSabina Scholzová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 54.56 | 932 | ||||||||||||||
3 | Tereza PlecháčkováTereza Plecháčková | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 55.34 | 896 | ||||||||||||||
4 | Barbora RaimováBarbora Raimová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 56.90 | 828 | ||||||||||||||
5 | Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková | 06 | TJ Desná, z.s. | 59.14 | 734 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ŘíhováKateřina Říhová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 67.90 | 416 | ||||||||||||||
Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková | 07 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 8 (so, 18.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola VenclováNikola Venclová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 54.83 | 919 | ||||||||||||||
2 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 56.27 | 855 | ||||||||||||||
3 | Karolína SvatáKarolína Svatá | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 59.41 | 723 | ||||||||||||||
4 | Hana TaušováHana Taušová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 61.29 | 649 | ||||||||||||||
5 | Petra SvětničkováPetra Světničková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 63.68 | 559 | ||||||||||||||
6 | Valentýna VaistauerováValentýna Vaistauerová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 65.00 | 512 | ||||||||||||||
7 | Barbora ViselkováBarbora Viselková | 06 | ZŠ Rychnov | 76.64 | 181 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |