výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velikonoční hala

Jablonec nad Nisou (18. 3. 2017)
Čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1592
2 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1588
3 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1408
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1245
5 Karel HavlíčekKarel Havlíček 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1208
6 Vojtěch PexaVojtěch Pexa 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1200
7 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1198
8 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1011
9 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1010
10 Matěj KouřilMatěj Kouřil 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0994
11 Petr PulíčekPetr Pulíček 09 Atletika Sokol JistebskoAtletika Sokol Jistebsko 0981
12 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0974
13 Matouš JindraMatouš Jindra 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0957
14 Ladislav KořínekLadislav Kořínek 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0858
15 Martin BazalMartin Bazal 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0817
16 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0797
17 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 0785
18 Tomáš HabaTomáš Haba 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0767
20 Ivo ViktorIvo Viktor 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0732
21 Antonín MaxaAntonín Maxa 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 0710
22 Pavel UčenýPavel Učený 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0689
23 Richard NěmečekRichard Němeček 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0659
24 Antonin HrnčířAntonin Hrnčíř 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0653
25 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0651
26 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0650
27 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0633
28 Danny DejanovDanny Dejanov 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0616
29 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0602
30 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0580
31 Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný 09 Atletika Sokol JistebskoAtletika Sokol Jistebsko 0468
32 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0454
33 Ondřej PecherOndřej Pecher 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0449
34 Ondřej ŠantavýOndřej Šantavý 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0407
35 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0394
36 Jan KuncJan Kunc 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0389
37 Adam JindraAdam Jindra 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0329
38 Hynek ŠrekHynek Šrek 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0319
39 Erik SchmidtErik Schmidt 09 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0268
40 Jan PaldusJan Paldus 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0242
41 Matyáš WeinertMatyáš Weinert 10 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0197
42 Jan ŠedivecJan Šedivec 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0131
43 Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0128
44 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0117
45 Tomáš BeranTomáš Beran 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0106
46 Josef HlubučekJosef Hlubuček 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0094
47 Radim VadlejchRadim Vadlejch 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0040
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Majdloch J. 1592 (3.80/174-05.95/246-08.07/540-54.19/632)
Jahoda V. 1588 (3.63/149-05.40/214-08.21/500-51.99/725)
Honců T. 1408 (3.45/123-05.45/217-08.22/498-55.72/570)
Svoboda M. 1245 (08.51/421-05.00/191-3.08/75-56.04/558)
Havlíček K. 1208 (2.98/63-05.70/231-08.73/366-56.28/548)
Pexa V. 1200 (04.05/137-3.35/110-08.53/416-56.58/537)
Novotný D. 1198 (07.95/363-3.02/68-09.09/285-58.05/482)
Šturma A. 1011 (05.30/208-3.53/135-09.49/205-58.57/463)
Šifta V. 1010 (04.40/157-3.04/70-08.87/333-58.93/450)
Kouřil M. 994 (2.85/49-05.35/211-08.85/338-60.52/396)
Pulíček P. 981 (05.70/231-3.13/81-09.10/282-60.79/387)
Nevěřil T. 974 (05.10/197-3.26/98-08.91/324-61.77/355)
Jindra M. 957 (3.07/74-05.66/229-09.09/285-61.34/369)
Kořínek L. 858 (3.10/78-05.95/246-09.49/205-62.61/329)
Bazal M. 817 (3.10/78-04.50/162-09.43/216-61.58/361)
Zajíček O. 797 (09.24/253-62.80/323-04.46/160-2.96/61)
Gabko M. 785 (2.86/50-04.10/140-09.53/197-60.46/398)
Haba T. 767 (2.66/30-05.40/214-09.26/249-64.46/274)
Kubec F. 745 (05.35/211-3.07/74-/-/-09.24/253-66.99/207-/)
Viktor I. 732 (09.28/245-64.18/282-04.65/171-2.70/34)
Maxa A. 710 (2.69/33-03.78/122-09.39/224-62.52/331)
Učený P. 689 (09.20/261-68.16/178-05.08/196-2.90/54)
Němeček R. 659 (2.78/42-05.05/194-09.67/173-65.33/250)
Hrnčíř A. 653 (2.40/9-04.15/142-09.09/285-66.58/217)
Mandík M. 651 (2.75/39-04.70/174-10.05/113-62.73/325)
Erlebach V. 650 (2.35/6-04.08/139-09.40/222-64.14/283)
Bezouška V. 633 (3.38/114-05.30/208-08.97/311-/)
Dejanov D. 616 (2.64/28-03.25/92-09.61/183-63.14/313)
Paar A. 602 (04.03/136-2.37/7-09.38/226-65.97/233)
Petr V. 580 (04.30/151-2.75/39-09.79/153-65.82/237)
Šťastný M. 468 (04.70/174-2.65/29-10.25/86-68.12/179)
Hanzalík M. 454 (2.33/5-03.90/128-10.04/115-67.02/206)
Pecher O. 449 (04.35/154-1.90/0-09.04/295-/)
Šantavý O. 407 (04.00/134-2.58/23-09.84/145-71.66/105)
Veselý M. 394 (10.28/83-70.42/129-04.20/145-2.73/37)
Kunc J. 389 (2.40/9-03.70/117-09.77/156-71.56/107)
Jindra A. 329 (2.20/0-04.75/177-10.57/50-71.81/102)
Šrek H. 319 (03.90/128-2.30/3-10.49/59-70.43/129)
Schmidt E. 268 (04.40/157-2.66/30-10.29/81-81.58/0)
Paldus J. 242 (02.80/67-1.70/0-11.61/0-68.30/175)
Weinert M. 197 (10.18/95-76.05/38-02.75/64-2.17/0)
Šedivec J. 131 (03.95/131-2.10/0-12.13/0-83.66/0)
Tarnóczy J. 128 (10.91/22-80.86/1-03.48/105-2.16/0)
Šifta M. 117 (02.50/51-1.50/0-10.99/17-75.16/49)
Beran T. 106 (1.80/0-03.50/106-11.89/0-85.18/0)
Hlubuček J. 94 (2.15/0-02.70/62-11.62/0-76.65/32)
Vadlejch R. 40 (13.62/0-100.85/0-02.30/40-1.20/0)
Zemánek J. 0 (/-/)
Celkem 46 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2193
2 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2072
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2005
4 Matěj JandaMatěj Janda 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1989
5 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1954
6 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1894
7 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1844
8 Tobiáš SporyschTobiáš Sporysch 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1825
9 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1795
10 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1773
11 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1756
12 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1714
13 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1637
14 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1629
15 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1621
16 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1619
17 Matouš SeveraMatouš Severa 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1600
18 Václav HladíkVáclav Hladík 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1599
19 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1529
20 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1516
21 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1435
22 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1409
23 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1388
24 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1384
25 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1368
26 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1364
27 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1358
28 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1353
29 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1297
30 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1279
31 Dalibor MotejlekDalibor Motejlek 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1276
32 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1269
33 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1267
34 Ota ŠubrOta Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1253
35 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1250
36 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1248
37 Antonín ValášekAntonín Valášek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1233
38 Vojtěch MaxaVojtěch Maxa 06 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1217
39 František KřížFrantišek Kříž 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1189
40 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1184
41 Matyáš KottMatyáš Kott 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1183
42 Tomáš ZappeTomáš Zappe 07 Atletika Sokol JistebskoAtletika Sokol Jistebsko 1180
43 Leon ZietekLeon Zietek 06 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 1144
44 Roman HobryyRoman Hobryy 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1108
45 Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1102
46 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1099
47 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1098
Michal BursaMichal Bursa 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1098
49 Jan PažoutJan Pažout 07 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 1033
50 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1015
51 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0989
52 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0959
53 Adam KotusAdam Kotus 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0942
54 Vítek SovtanVítek Sovtan 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0921
55 Radek HalabalikRadek Halabalik 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0821
56 Vítek MalíkVítek Malík 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0762
57 Adam UlvrAdam Ulvr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0748
58 Jan LubasJan Lubas 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0706
59 Lukáš MolataLukáš Molata 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0666
60 Matyáš DresslerMatyáš Dressler 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0627
61 Petr BazalPetr Bazal 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0624
62 Samuel MockoSamuel Mocko 07 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0287
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Vrba T. 2193 (07.46/726-08.25/381-4.35/264-49.83/822)
Vodička J. 2072 (08.02/554-09.25/441-3.95/198-48.63/879-2:34.60/)
Novák V. 2005 (07.05/310-4.30/255-7.65/665-50.87/775)
Janda M. 1989 (3.96/199-06.70/290-07.72/643-49.09/857)
Tomašov J. 1954 (06.80/296-4.03/211-07.88/595-49.20/852)
Kuna M. 1894 (4.14/229-08.55/399-07.83/610-53.60/656)
Horna L. 1844 (3.63/149-09.20/438-07.91/586-53.25/671)
Sporysch T. 1825 (09.00/426-3.73/164-08.15/517-52.16/718)
Hejna F. 1795 (4.00/206-07.00/307-07.88/595-52.87/687)
Anton M. 1773 (4.10/222-06.95/304-7.92/583-53.41/664)
Valeš J. 1756 (07.94/577-06.35/269-3.53/135-50.87/775)
Kroupa O. 1714 (3.86/184-06.50/278-07.74/637-54.59/615)
Velička O. 1637 (08.07/540-06.12/256-3.70/159-52.98/682)
Brcko T. 1629 (3.45/123-07.00/307-8.29/478-52.08/721)
Šulc A. 1621 (05.95/246-3.74/165-08.04/548-53.47/662)
Samek J. 1619 (06.15/258-3.60/145-08.25/489-51.94/727)
Severa M. 1600 (08.43/392-3.56/139-08.37/457-54.68/612)
Hladík V. 1599 (3.44/122-07.10/313-08.19/506-53.55/658)
Sak A. 1529 (07.70/349-3.82/177-08.34/465-56.56/538)
Rosa J. 1516 (06.07/253-3.45/123-08.34/465-53.16/675)
Paroulek J. 1435 (05.80/237-3.46/125-8.35/462-54.71/611)
Kopecký V. 1416 (06.90/301-3.52/133-08.42/444-56.56/538)
Novotný F. 1409 (05.30/208-3.40/116-8.37/457-54.28/628)
Bezouška M. 1388 (3.63/149-05.40/214-8.25/489-56.59/536)
Malich A. 1384 (3.44/122-07.30/325-08.53/416-56.99/521)
Jindra F. 1368 (3.39/115-08.75/411-08.71/371-58.35/471)
Šenk F. 1364 (05.98/248-3.27/99-08.68/378-54.01/639)
Laňka V. 1358 (3.50/130-06.30/266-08.39/452-57.30/510)
Novák D. 1353 (05.80/237-3.27/99-8.74/364-53.68/653)
Košín M. 1297 (3.17/86-07.05/310-08.57/406-57.69/495)
Klaus M. 1279 (2.93/58-05.55/223-08.61/396-54.93/602)
Motejlek D. 1276 (06.30/266-3.22/93-08.59/401-57.12/516)
Rýdl J. 1269 (06.60/284-3.30/103-08.81/347-56.63/535)
Hamada J. 1267 (3.14/83-05.95/246-08.40/449-57.87/489)
Šubr O. 1253 (05.98/248-3.23/94-08.55/411-57.56/500)
Petr M. 1250 (06.05/252-3.30/103-8.14/520-61.15/375)
Medlík F. 1248 (07.10/313-3.25/96-08.85/338-57.54/501)
Valášek A. 1233 (05.44/216-3.40/116-08.42/444-58.74/457)
Maxa V. 1217 (3.26/98-06.80/296-08.91/324-57.59/499)
Kříž F. 1189 (3.24/95-05.40/214-08.63/391-57.85/489)
Janouch M. 1184 (3.21/91-06.75/293-08.54/413-60.78/387)
Kott M. 1183 (3.44/122-04.85/182-08.54/413-58.49/466)
Zappe T. 1180 (08.57/406-05.45/217-3.50/130-59.60/427)
Zietek L. 1144 (07.60/681-07.50/337-3.47/126-/)
Hobryy R. 1108 (2.93/58-06.50/278-08.79/352-59.80/420)
Busta T. 1102 (3.55/137-06.10/255-8.46/434-64.40/276)
Christl D. 1099 (3.15/84-05.60/226-08.78/354-59.36/435)
Bursa M. 1098 (04.85/182-3.13/81-8.83/343-57.78/492)
Hübner R. 1098 (3.15/84-05.67/230-09.36/229-56.11/555)
Pažout J. 1033 (05.50/220-2.83/47-9.63/180-55.33/586)
Vlk J. 1015 (09.15/272-05.20/202-3.50/130-60.05/4)
Celkem 62 závodníků
Čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karla BobkováKarla Bobková 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2140
2 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1971
3 Anna FixováAnna Fixová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1962
4 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1720
5 Viktorie KlozováViktorie Klozová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1652
6 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1565
7 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1482
8 Natálie MarkováNatálie Marková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1469
9 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1456
10 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1431
11 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1357
12 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1320
13 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1260
14 Nikol ŠtěpánkováNikol Štěpánková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1225
Viktorie RydvalováViktorie Rydvalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1225
16 Nikola HrnečkováNikola Hrnečková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1217
17 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1215
18 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1200
19 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1193
20 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1162
21 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1148
22 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1070
23 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1007
Adéla PaděrováAdéla Paděrová 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1007
25 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0975
26 Nina MelicharováNina Melicharová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0970
27 Agáta ViktorováAgáta Viktorová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0962
28 Sporyschová NelaSporyschová Nela 10 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0940
29 Anna JandováAnna Jandová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0936
30 Tereza LahučkáTereza Lahučká 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0910
31 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0903
32 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0875
33 Lucie VebrováLucie Vebrová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0870
34 Nicoleta MelnykováNicoleta Melnyková 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0856
35 Adéla PitákováAdéla Pitáková 10 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0817
36 Aneta LenčéšováAneta Lenčéšová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0809
37 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0802
38 Barbora SchovancováBarbora Schovancová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0765
39 Barbora JanegováBarbora Janegová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0657
40 Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0638
41 Lucie KoreckáLucie Korecká 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0608
42 Nikola PechatáNikola Pechatá 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0559
43 Františka NěmcováFrantiška Němcová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0550
44 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0437
45 Adéla KořínkováAdéla Kořínková 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0359
46 Anna PexováAnna Pexová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0311
47 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0223
48 Štěpánka BorovkováŠtěpánka Borovková 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0161
49 Kamila FojtíkováKamila Fojtíková 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0152
50 Anna KočíAnna Kočí 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0148
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Bobková K. 2140 (3.56/212-05.45/237-08.33/749-54.34/942)
Kopalová M. 1971 (3.22/146-06.10/278-08.41/726-57.07/821)
Fixová A. 1962 (3.40/180-05.38/232-08.59/676-55.85/874)
Voldánová L. 1720 (57.43/805-04.75/193-3.19/140-08.94/582)
Klozová V. 1652 (3.20/142-06.70/316-08.95/579-62.16/615)
Hornová E. 1565 (3.22/146-04.20/158-08.67/654-62.39/607)
Havlíčková H. 1482 (2.92/94-05.15/218-09.19/518-61.21/652)
Marková N. 1469 (05.35/230-2.93/95-09.24/506-61.57/638)
Prokešová J. 1456 (04.85/199-3.09/122-09.16/526-62.32/609)
Paarová N. 1431 (04.40/171-2.98/104-/-/-09.24/506-61.26/650-/)
Rucká J. 1357 (03.70/128-3.03/112-09.45/456-60.96/661)
Kumstátová K. 1320 (3.02/110-04.30/165-09.45/456-62.86/589)
Jirásková E. 1260 (2.63/50-05.10/215-09.32/487-65.14/508)
Štěpánková N. 1225 (63.45/568-04.30/165-2.84/81-09.65/411)
Rydvalová V. 1225 (04.00/146-2.78/72-09.64/413-62.74/594)
Hrnečková N. 1217 (2.70/60-05.80/259-09.53/438-66.53/460)
Krouželová A. 1215 (3.06/117-05.20/221-09.65/411-66.36/466)
Lapáčková T. 1200 (04.10/152-2.54/39-09.64/413-62.68/596)
Landová F. 1193 (09.81/376-04.50/177-2.64/52-62.89/588)
Grygárková N. 1162 (2.88/87-04.50/177-09.58/426-66.18/472)
Jahodová A. 1148 (2.57/43-03.50/115-09.42/463-64.58/527)
Kroupová A. 1070 (2.42/25-03.40/109-09.33/484-66.77/452)
Peroutková J. 1007 (04.30/165-2.22/6-09.46/454-69.01/382)
Paděrová A. 1007 (09.69/402-03.50/115-2.73/65-67.61/425)
Carmine N. 975 (03.30/103-2.52/36-2.52/36-03.30/-10.22/293-64.14/543-/)
Melicharová N. 970 (04.20/158-2.36/18-09.65/411-68.97/383)
Viktorová A. 962 (67.12/441-03.90/140-2.54/39-09.97/342)
Nela S. 940 (10.12/312-03.46/113-2.34/16-65.38/499)
Jandová A. 936 (2.58/44-04.65/186-09.73/393-71.36/313)
Lahučká T. 910 (10.18/300-05.50/240-2.50/34-70.54/336)
Šantavá J. 903 (09.97/342-67.74/421-03.56/119-2.39/21)
Mašková V. 875 (04.28/163-2.49/33-09.46/454-74.73/225)
Vebrová L. 870 (69.58/364-03.40/109-2.72/63-10.01/334)
Melnyková N. 856 (04.05/149-2.30/12-09.78/382-71.36/313)
Pitáková A. 817 (10.22/293-03.25/100-2.04/0-67.65/424)
Lenčéšová A. 809 (03.55/119-2.44/27-09.97/342-71.08/321)
Hübnerová L. 802 (2.52/36-03.05/88-10.12/312-69.52/366)
Schovancová B. 765 (71.19/318-03.95/143-2.57/43-10.39/261)
Janegová B. 657 (2.40/22-03.58/120-10.12/312-75.67/203)
Oleníčková E. 638 (03.28/102-2.27/10-09.16/526-/)
Korecká L. 608 (2.01/0-10.32/274-75.41/209-03.65/125)
Pechatá N. 559 (04.00/146-2.56/41-10.63/219-77.97/153)
Němcová F. 550 (10.77/196-03.75/131-2.44/27-75.97/196)
Kuncová A. 437 (2.25/8-04.35/168-10.39/261-98.71/0)
Kořínková A. 359 (1.90/0-02.40/50-11.17/137-77.08/172)
Pexová A. 311 (11.51/94-02.90/79-1.98/0-78.75/138)
Sochorová T. 223 (/-/-2.19/4-10.63/219)
Borovková Š. 161 (1.64/0-03.05/88-12.06/41-85.92/32)
Fojtíková K. 152 (1.65/0-02.60/61-11.57/88-90.09/3)
Kočí A. 148 (1.80/0-02.70/67-11.65/79-90)
Celkem 50 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2806
2 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2734
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2717
4 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2612
5 Tereza LáchováTereza Láchová 06 TJ Říčany AOZICTJ Říčany AOZIC 2576
6 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2507
7 Lena PajeckaLena Pajecka 07 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 2366
8 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2336
9 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2303
10 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2289
11 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2286
12 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2190
13 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2189
14 Veronika BeránkováVeronika Beránková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2154
15 Andrea PlecháčkováAndrea Plecháčková 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2128
16 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2058
17 Tereza PlecháčkováTereza Plecháčková 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2036
18 Magdalena LiskováMagdalena Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1993
19 Jana PechatáJana Pechatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1977
20 Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1946
21 Barbora RaimováBarbora Raimová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1930
22 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1913
23 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1909
24 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1890
25 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1888
26 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1855
27 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1849
28 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1811
29 Karolína SvatáKarolína Svatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1742
30 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1680
31 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1678
32 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1666
33 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1627
34 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1523
35 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1509
36 Hana TaušováHana Taušová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1480
37 Katka JonákováKatka Jonáková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1466
38 Anna MedlíkováAnna Medlíková 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1450
39 Anna HeřmanováAnna Heřmanová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1446
40 Michaela PlaceMichaela Place 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1393
41 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1334
42 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1328
43 Kristýna KleinováKristýna Kleinová 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1324
44 Melissa FululiMelissa Fululi 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1322
45 Valentýna VaistauerováValentýna Vaistauerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1213
46 Hana FetrováHana Fetrová 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1195
47 Vendula HabováVendula Habová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1191
48 Daniela MastníkováDaniela Mastníková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1185
49 Anna JindrováAnna Jindrová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1136
50 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1134
51 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1125
52 Hanna KobylskaHanna Kobylska 07 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 1056
53 Barbora HomerováBarbora Homerová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0950
54 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0884
55 Valentina KočíValentina Kočí 06 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0848
56 Barbora ViselkováBarbora Viselková 06 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0709
57 Tereza BorovkováTereza Borovková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0367
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Horčičková A. 2806 (4.24/364-07.70/380-07.63/965-51.06/1097)

Kožušková N. 2734 (4.27/371-07.00/335-07.64/962-51.68/1066)

Petrtýlová D. 2717 (07.45/364-4.02/312-07.82/904-50.23/1137)

Indráčková A. 2612 (4.32/384-08.00/399-07.99/851-53.55/978)

Láchová T. 2576 (08.70/445-3.96/299-08.16/800-52.40/1032)

Mandíková D. 2507 (07.30/354-3.63/227-08.04/836-51.20/1090)

Pajecka L. 2366 (05.00/208-3.59/218-08.03/839-50.96/1101)

Levinská T. 2336 (05.50/240-3.72/246-08.06/830-52.66/1020)

Procházková B. 2303 (07.25/351-3.62/225-08.22/782-54.26/945)

Venclová N. 2289 (07.95/864-54.83/919-05.55/243-3.80/263)

Scholzová S. 2286 (06.14/280-3.60/220-07.98/854-54.56/932)

Janatová B. 2190 (07.50/367-3.70/242-/-08.32/752-/-56.87/829)

Krouželová L. 2189 (3.51/202-05.30/227-08.12/812-54.21/948)

Beránková V. 2154 (3.58/216-06.30/290-08.38/735-54.97/913)

Plecháčková A. 2128 (04.35/168-3.42/184-08.18/794-53.47/982)

Pittnerová A. 2058 (07.20/348-3.43/186-08.46/712-57.28/812)

Plecháčková T. 2036 (04.55/180-3.42/184-08.24/776-55.34/896)

Lisková M. 1993 (07.25/351-3.10/124-08.60/673-56.50/845)

Pechatá J. 1977 (05.05/211-3.25/151-08.33/749-56.03/866)

Havlová N. 1946 (3.55/210-05.90/265-08.35/744-59.31/727)

Raimová B. 1930 (06.15/281-3.46/192-08.76/629-56.90/828)

Toušková N. 1913 (08.53/692-56.27/855-05.10/215-3.25/151)

Kopecká A. 1909 (3.40/180-06.95/332-08.40/729-60.79/668)

Kučerová V. 1890 (3.08/121-06.80/322-08.95/579-55.97/868)

Ptáčníková B. 1888 (04.80/196-3.60/220-08.37/738-59.14/734)

Kohlová Š. 1855 (3.31/163-06.15/281-08.49/704-59.81/707)

Marešová A. 1849 (05.45/237-3.35/170-08.51/698-58.89/744)

Markalousová A. 1811 (06.05/274-2.90/91-08.77/626-57.09/820)

Svatá K. 1742 (08.60/673-59.41/723-05.35/230-3.05/116)

Cvrčková K. 1680 (3.06/117-06.15/281-09.03/558-59.39/724)

Mádlová K. 1678 (06.55/306-3.00/107-08.87/600-60.87/665)

Hillermannová N. 1666 (3.31/163-05.20/221-08.84/608-60.64/674)

Janišová J. 1627 (3.40/180-05.95/268-09.08/546-61.69/633)

Ježková T. 1523 (3.10/124-05.90/265-09.30/492-61.45/642)

Jarošová L. 1509 (05.45/237-2.96/100-/-09.52/440-/-59.18/732)

Taušová H. 1480 (08.88/597-61.29/649-04.45/174-2.70/60)

Jonáková K. 1466 (2.75/67-04.30/165-08.87/600-61.66/634)

Medlíková A. 1450 (06.00/271-2.88/87-09.40/468-61.94/624)

Heřmanová A. 1446 (3.02/110-05.30/227-09.19/518-62.81/591)

Place M. 1393 (04.80/196-2.90/91-09.43/461-61.37/645)

Hrušková A. 1334 (2.65/53-05.20/221-09.56/431-61.80/629)

Světničková P. 1328 (09.33/484-63.68/559-04.90/202-2.85/83)

Kleinová K. 1324 (2.79/73-04.40/171-09.28/496-63.01/584)

Fululi M. 1322 (06.80/322-3.10/124-09.16/526-/-70.07/350)

Vaistauerová V. 1213 (09.40/468-65.00/512-04.20/158-2.80/75)

Fetrová H. 1195 (2.71/62-04.95/205-09.54/435-65.57/493)

Habová V. 1191 (2.67/56-05.90/265-09.75/389-65.92/481)

Mastníková D. 1185 (04.85/199-2.80/75-09.53/438-66.15/473))
Celkem 57 závodníků