výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velikonoční hala

Jablonec nad Nisou (18. 3. 2017)
Čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1592
2 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 080617 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1588
3 Tomáš HoncůTomáš Honců 080107 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1408
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 080422 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1245
5 Karel HavlíčekKarel Havlíček 080115 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1208
6 Vojtěch PexaVojtěch Pexa 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1200
7 Daniel NovotnýDaniel Novotný 080419 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1198
8 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1011
9 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 080726 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1010
10 Matěj KouřilMatěj Kouřil 081211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0994
11 Petr PulíčekPetr Pulíček 09 Atletika Sokol JistebskoAtletika Sokol Jistebsko 0981
12 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0974
13 Matouš JindraMatouš Jindra 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0957
14 Ladislav KořínekLadislav Kořínek 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0858
15 Martin BazalMartin Bazal 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0817
16 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0797
17 Matěj GabkoMatěj Gabko 080917 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 0785
18 Tomáš HabaTomáš Haba 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0767
20 Ivo ViktorIvo Viktor 090325 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0732
21 Antonín MaxaAntonín Maxa 090430 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 0710
22 Pavel UčenýPavel Učený 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0689
23 Richard NěmečekRichard Němeček 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0659
24 Antonin HrnčířAntonin Hrnčíř 090722 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0653
25 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0651
26 Vít ErlebachVít Erlebach 080615 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0650
27 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0633
28 Danny DejanovDanny Dejanov 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0616
29 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0602
30 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0580
31 Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný 09 Atletika Sokol JistebskoAtletika Sokol Jistebsko 0468
32 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0454
33 Ondřej PecherOndřej Pecher 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0449
34 Ondřej ŠantavýOndřej Šantavý 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0407
35 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0394
36 Jan KuncJan Kunc 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0389
37 Adam JindraAdam Jindra 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0329
38 Hynek ŠrekHynek Šrek 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0319
39 Erik SchmidtErik Schmidt 09 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0268
40 Jan PaldusJan Paldus 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0242
41 Matyáš WeinertMatyáš Weinert 10 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0197
42 Jan ŠedivecJan Šedivec 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0131
43 Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0128
44 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0117
45 Tomáš BeranTomáš Beran 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0106
46 Josef HlubučekJosef Hlubuček 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0094
47 Radim VadlejchRadim Vadlejch 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0040
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Majdloch J. 1592 (3.80/174-05.95/246-08.07/540-54.19/632)
Jahoda V. 1588 (3.63/149-05.40/214-08.21/500-51.99/725)
Honců T. 1408 (3.45/123-05.45/217-08.22/498-55.72/570)
Svoboda M. 1245 (08.51/421-05.00/191-3.08/75-56.04/558)
Havlíček K. 1208 (2.98/63-05.70/231-08.73/366-56.28/548)
Pexa V. 1200 (04.05/137-3.35/110-08.53/416-56.58/537)
Novotný D. 1198 (07.95/363-3.02/68-09.09/285-58.05/482)
Šturma A. 1011 (05.30/208-3.53/135-09.49/205-58.57/463)
Šifta V. 1010 (04.40/157-3.04/70-08.87/333-58.93/450)
Kouřil M. 994 (2.85/49-05.35/211-08.85/338-60.52/396)
Pulíček P. 981 (05.70/231-3.13/81-09.10/282-60.79/387)
Nevěřil T. 974 (05.10/197-3.26/98-08.91/324-61.77/355)
Jindra M. 957 (3.07/74-05.66/229-09.09/285-61.34/369)
Kořínek L. 858 (3.10/78-05.95/246-09.49/205-62.61/329)
Bazal M. 817 (3.10/78-04.50/162-09.43/216-61.58/361)
Zajíček O. 797 (09.24/253-62.80/323-04.46/160-2.96/61)
Gabko M. 785 (2.86/50-04.10/140-09.53/197-60.46/398)
Haba T. 767 (2.66/30-05.40/214-09.26/249-64.46/274)
Kubec F. 745 (05.35/211-3.07/74-/-/-09.24/253-66.99/207-/)
Viktor I. 732 (09.28/245-64.18/282-04.65/171-2.70/34)
Maxa A. 710 (2.69/33-03.78/122-09.39/224-62.52/331)
Učený P. 689 (09.20/261-68.16/178-05.08/196-2.90/54)
Němeček R. 659 (2.78/42-05.05/194-09.67/173-65.33/250)
Hrnčíř A. 653 (2.40/9-04.15/142-09.09/285-66.58/217)
Mandík M. 651 (2.75/39-04.70/174-10.05/113-62.73/325)
Erlebach V. 650 (2.35/6-04.08/139-09.40/222-64.14/283)
Bezouška V. 633 (3.38/114-05.30/208-08.97/311-/)
Dejanov D. 616 (2.64/28-03.25/92-09.61/183-63.14/313)
Paar A. 602 (04.03/136-2.37/7-09.38/226-65.97/233)
Petr V. 580 (04.30/151-2.75/39-09.79/153-65.82/237)
Šťastný M. 468 (04.70/174-2.65/29-10.25/86-68.12/179)
Hanzalík M. 454 (2.33/5-03.90/128-10.04/115-67.02/206)
Pecher O. 449 (04.35/154-1.90/0-09.04/295-/)
Šantavý O. 407 (04.00/134-2.58/23-09.84/145-71.66/105)
Veselý M. 394 (10.28/83-70.42/129-04.20/145-2.73/37)
Kunc J. 389 (2.40/9-03.70/117-09.77/156-71.56/107)
Jindra A. 329 (2.20/0-04.75/177-10.57/50-71.81/102)
Šrek H. 319 (03.90/128-2.30/3-10.49/59-70.43/129)
Schmidt E. 268 (04.40/157-2.66/30-10.29/81-81.58/0)
Paldus J. 242 (02.80/67-1.70/0-11.61/0-68.30/175)
Weinert M. 197 (10.18/95-76.05/38-02.75/64-2.17/0)
Šedivec J. 131 (03.95/131-2.10/0-12.13/0-83.66/0)
Tarnóczy J. 128 (10.91/22-80.86/1-03.48/105-2.16/0)
Šifta M. 117 (02.50/51-1.50/0-10.99/17-75.16/49)
Beran T. 106 (1.80/0-03.50/106-11.89/0-85.18/0)
Hlubuček J. 94 (2.15/0-02.70/62-11.62/0-76.65/32)
Vadlejch R. 40 (13.62/0-100.85/0-02.30/40-1.20/0)
Zemánek J. 0 (/-/)
Celkem 46 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš VrbaTomáš Vrba 060319 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2193
2 Jan VodičkaJan Vodička 060628 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2072
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2005
4 Matěj JandaMatěj Janda 060710 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1989
5 Josef TomašovJosef Tomašov 060104 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1954
6 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1894
7 Lukáš HornaLukáš Horna 060322 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1844
8 Tobiáš SporyschTobiáš Sporysch 061008 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1825
9 Filip HejnaFilip Hejna 061108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1795
10 Matyáš AntonMatyáš Anton 060530 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1773
11 Jonáš ValešJonáš Valeš 060807 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1756
12 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1714
13 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1637
14 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1629
15 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1621
16 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1619
17 Matouš SeveraMatouš Severa 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1600
18 Václav HladíkVáclav Hladík 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1599
19 Antonín SakAntonín Sak 060305 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1529
20 Jakub RosaJakub Rosa 060801 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1516
21 Jan ParoulekJan Paroulek 060323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1435
22 František NovotnýFrantišek Novotný 060815 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1409
23 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1388
24 Antonín MalichAntonín Malich 061106 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1384
25 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra 060115 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1368
26 Filip ŠenkFilip Šenk 060330 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1364
27 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 060613 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1358
28 David NovákDavid Novák 061009 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1353
29 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1297
30 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1279
31 Dalibor MotejlekDalibor Motejlek 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1276
32 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1269
33 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1267
34 Ota ŠubrOta Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1253
35 Mikuláš PetrMikuláš Petr 060130 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1250
36 František MedlíkFrantišek Medlík 060311 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1248
37 Antonín ValášekAntonín Valášek 071230 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1233
38 Vojtěch MaxaVojtěch Maxa 060726 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1217
39 František KřížFrantišek Kříž 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1189
40 Martin JanouchMartin Janouch 060212 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1184
41 Matyáš KottMatyáš Kott 070201 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1183
42 Tomáš ZappeTomáš Zappe 07 Atletika Sokol JistebskoAtletika Sokol Jistebsko 1180
43 Leon ZietekLeon Zietek 06 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 1144
44 Roman HobryyRoman Hobryy 061126 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1108
45 Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta 070108 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1102
46 David ChristlDavid Christl 070604 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1099
47 Richard HübnerRichard Hübner 070103 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1098
Michal BursaMichal Bursa 070518 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1098
49 Jan PažoutJan Pažout 07 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 1033
50 Jakub VlkJakub Vlk 060419 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1015
51 Petr StejskalPetr Stejskal 070620 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0989
52 František ProcházkaFrantišek Procházka 071011 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0959
53 Adam KotusAdam Kotus 060113 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0942
54 Vítek SovtanVítek Sovtan 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0921
55 Radek HalabalikRadek Halabalik 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0821
56 Vítek MalíkVítek Malík 070712 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0762
57 Adam UlvrAdam Ulvr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0748
58 Jan LubasJan Lubas 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0706
59 Lukáš MolataLukáš Molata 061207 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0666
60 Matyáš DresslerMatyáš Dressler 070118 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0627
61 Petr BazalPetr Bazal 070203 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0624
62 Samuel MockoSamuel Mocko 07 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0287
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Vrba T. 2193 (07.46/726-08.25/381-4.35/264-49.83/822)
Vodička J. 2072 (08.02/554-09.25/441-3.95/198-48.63/879-2:34.60/)
Novák V. 2005 (07.05/310-4.30/255-7.65/665-50.87/775)
Janda M. 1989 (3.96/199-06.70/290-07.72/643-49.09/857)
Tomašov J. 1954 (06.80/296-4.03/211-07.88/595-49.20/852)
Kuna M. 1894 (4.14/229-08.55/399-07.83/610-53.60/656)
Horna L. 1844 (3.63/149-09.20/438-07.91/586-53.25/671)
Sporysch T. 1825 (09.00/426-3.73/164-08.15/517-52.16/718)
Hejna F. 1795 (4.00/206-07.00/307-07.88/595-52.87/687)
Anton M. 1773 (4.10/222-06.95/304-7.92/583-53.41/664)
Valeš J. 1756 (07.94/577-06.35/269-3.53/135-50.87/775)
Kroupa O. 1714 (3.86/184-06.50/278-07.74/637-54.59/615)
Velička O. 1637 (08.07/540-06.12/256-3.70/159-52.98/682)
Brcko T. 1629 (3.45/123-07.00/307-8.29/478-52.08/721)
Šulc A. 1621 (05.95/246-3.74/165-08.04/548-53.47/662)
Samek J. 1619 (06.15/258-3.60/145-08.25/489-51.94/727)
Severa M. 1600 (08.43/392-3.56/139-08.37/457-54.68/612)
Hladík V. 1599 (3.44/122-07.10/313-08.19/506-53.55/658)
Sak A. 1529 (07.70/349-3.82/177-08.34/465-56.56/538)
Rosa J. 1516 (06.07/253-3.45/123-08.34/465-53.16/675)
Paroulek J. 1435 (05.80/237-3.46/125-8.35/462-54.71/611)
Kopecký V. 1416 (06.90/301-3.52/133-08.42/444-56.56/538)
Novotný F. 1409 (05.30/208-3.40/116-8.37/457-54.28/628)
Bezouška M. 1388 (3.63/149-05.40/214-8.25/489-56.59/536)
Malich A. 1384 (3.44/122-07.30/325-08.53/416-56.99/521)
Jindra F. 1368 (3.39/115-08.75/411-08.71/371-58.35/471)
Šenk F. 1364 (05.98/248-3.27/99-08.68/378-54.01/639)
Laňka V. 1358 (3.50/130-06.30/266-08.39/452-57.30/510)
Novák D. 1353 (05.80/237-3.27/99-8.74/364-53.68/653)
Košín M. 1297 (3.17/86-07.05/310-08.57/406-57.69/495)
Klaus M. 1279 (2.93/58-05.55/223-08.61/396-54.93/602)
Motejlek D. 1276 (06.30/266-3.22/93-08.59/401-57.12/516)
Rýdl J. 1269 (06.60/284-3.30/103-08.81/347-56.63/535)
Hamada J. 1267 (3.14/83-05.95/246-08.40/449-57.87/489)
Šubr O. 1253 (05.98/248-3.23/94-08.55/411-57.56/500)
Petr M. 1250 (06.05/252-3.30/103-8.14/520-61.15/375)
Medlík F. 1248 (07.10/313-3.25/96-08.85/338-57.54/501)
Valášek A. 1233 (05.44/216-3.40/116-08.42/444-58.74/457)
Maxa V. 1217 (3.26/98-06.80/296-08.91/324-57.59/499)
Kříž F. 1189 (3.24/95-05.40/214-08.63/391-57.85/489)
Janouch M. 1184 (3.21/91-06.75/293-08.54/413-60.78/387)
Kott M. 1183 (3.44/122-04.85/182-08.54/413-58.49/466)
Zappe T. 1180 (08.57/406-05.45/217-3.50/130-59.60/427)
Zietek L. 1144 (07.60/681-07.50/337-3.47/126-/)
Hobryy R. 1108 (2.93/58-06.50/278-08.79/352-59.80/420)
Busta T. 1102 (3.55/137-06.10/255-8.46/434-64.40/276)
Christl D. 1099 (3.15/84-05.60/226-08.78/354-59.36/435)
Bursa M. 1098 (04.85/182-3.13/81-8.83/343-57.78/492)
Hübner R. 1098 (3.15/84-05.67/230-09.36/229-56.11/555)
Pažout J. 1033 (05.50/220-2.83/47-9.63/180-55.33/586)
Vlk J. 1015 (09.15/272-05.20/202-3.50/130-60.05/4)
Celkem 62 závodníků
Čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karla BobkováKarla Bobková 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2140
2 Michaela KopalováMichaela Kopalová 085411 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1971
3 Anna FixováAnna Fixová 085104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1962
4 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1720
5 Viktorie KlozováViktorie Klozová 085207 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1652
6 Emilie HornováEmilie Hornová 095713 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1565
7 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková 085409 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1482
8 Natálie MarkováNatálie Marková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1469
9 Johana ProkešováJohana Prokešová 095428 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1456
10 Natálie PaarováNatálie Paarová 085418 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1431
11 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 105701 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1357
12 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1320
13 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1260
14 Nikol ŠtěpánkováNikol Štěpánková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1225
Viktorie RydvalováViktorie Rydvalová 086020 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1225
16 Nikola HrnečkováNikola Hrnečková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1217
17 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1215
18 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 085415 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1200
19 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1193
20 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1162
21 Adéla JahodováAdéla Jahodová 105605 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1148
22 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1070
23 Jana PeroutkováJana Peroutková 085907 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1007
Adéla PaděrováAdéla Paděrová 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1007
25 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0975
26 Nina MelicharováNina Melicharová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0970
27 Agáta ViktorováAgáta Viktorová 095325 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0962
28 Sporyschová NelaSporyschová Nela 10 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0940
29 Anna JandováAnna Jandová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0936
30 Tereza LahučkáTereza Lahučká 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0910
31 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0903
32 Veronika MaškováVeronika Mašková 085807 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0875
33 Lucie VebrováLucie Vebrová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0870
34 Nicoleta MelnykováNicoleta Melnyková 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0856
35 Adéla PitákováAdéla Pitáková 10 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0817
36 Aneta LenčéšováAneta Lenčéšová 085908 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0809
37 Laura HübnerováLaura Hübnerová 096205 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0802
38 Barbora SchovancováBarbora Schovancová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0765
39 Barbora JanegováBarbora Janegová 095817 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0657
40 Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0638
41 Lucie KoreckáLucie Korecká 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0608
42 Nikola PechatáNikola Pechatá 095722 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0559
43 Františka NěmcováFrantiška Němcová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0550
44 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0437
45 Adéla KořínkováAdéla Kořínková 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0359
46 Anna PexováAnna Pexová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0311
47 Tereza SochorováTereza Sochorová 105611 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0223
48 Štěpánka BorovkováŠtěpánka Borovková 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0161
49 Kamila FojtíkováKamila Fojtíková 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0152
50 Anna KočíAnna Kočí 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0148
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Bobková K. 2140 (3.56/212-05.45/237-08.33/749-54.34/942)
Kopalová M. 1971 (3.22/146-06.10/278-08.41/726-57.07/821)
Fixová A. 1962 (3.40/180-05.38/232-08.59/676-55.85/874)
Voldánová L. 1720 (57.43/805-04.75/193-3.19/140-08.94/582)
Klozová V. 1652 (3.20/142-06.70/316-08.95/579-62.16/615)
Hornová E. 1565 (3.22/146-04.20/158-08.67/654-62.39/607)
Havlíčková H. 1482 (2.92/94-05.15/218-09.19/518-61.21/652)
Marková N. 1469 (05.35/230-2.93/95-09.24/506-61.57/638)
Prokešová J. 1456 (04.85/199-3.09/122-09.16/526-62.32/609)
Paarová N. 1431 (04.40/171-2.98/104-/-/-09.24/506-61.26/650-/)
Rucká J. 1357 (03.70/128-3.03/112-09.45/456-60.96/661)
Kumstátová K. 1320 (3.02/110-04.30/165-09.45/456-62.86/589)
Jirásková E. 1260 (2.63/50-05.10/215-09.32/487-65.14/508)
Štěpánková N. 1225 (63.45/568-04.30/165-2.84/81-09.65/411)
Rydvalová V. 1225 (04.00/146-2.78/72-09.64/413-62.74/594)
Hrnečková N. 1217 (2.70/60-05.80/259-09.53/438-66.53/460)
Krouželová A. 1215 (3.06/117-05.20/221-09.65/411-66.36/466)
Lapáčková T. 1200 (04.10/152-2.54/39-09.64/413-62.68/596)
Landová F. 1193 (09.81/376-04.50/177-2.64/52-62.89/588)
Grygárková N. 1162 (2.88/87-04.50/177-09.58/426-66.18/472)
Jahodová A. 1148 (2.57/43-03.50/115-09.42/463-64.58/527)
Kroupová A. 1070 (2.42/25-03.40/109-09.33/484-66.77/452)
Peroutková J. 1007 (04.30/165-2.22/6-09.46/454-69.01/382)
Paděrová A. 1007 (09.69/402-03.50/115-2.73/65-67.61/425)
Carmine N. 975 (03.30/103-2.52/36-2.52/36-03.30/-10.22/293-64.14/543-/)
Melicharová N. 970 (04.20/158-2.36/18-09.65/411-68.97/383)
Viktorová A. 962 (67.12/441-03.90/140-2.54/39-09.97/342)
Nela S. 940 (10.12/312-03.46/113-2.34/16-65.38/499)
Jandová A. 936 (2.58/44-04.65/186-09.73/393-71.36/313)
Lahučká T. 910 (10.18/300-05.50/240-2.50/34-70.54/336)
Šantavá J. 903 (09.97/342-67.74/421-03.56/119-2.39/21)
Mašková V. 875 (04.28/163-2.49/33-09.46/454-74.73/225)
Vebrová L. 870 (69.58/364-03.40/109-2.72/63-10.01/334)
Melnyková N. 856 (04.05/149-2.30/12-09.78/382-71.36/313)
Pitáková A. 817 (10.22/293-03.25/100-2.04/0-67.65/424)
Lenčéšová A. 809 (03.55/119-2.44/27-09.97/342-71.08/321)
Hübnerová L. 802 (2.52/36-03.05/88-10.12/312-69.52/366)
Schovancová B. 765 (71.19/318-03.95/143-2.57/43-10.39/261)
Janegová B. 657 (2.40/22-03.58/120-10.12/312-75.67/203)
Oleníčková E. 638 (03.28/102-2.27/10-09.16/526-/)
Korecká L. 608 (2.01/0-10.32/274-75.41/209-03.65/125)
Pechatá N. 559 (04.00/146-2.56/41-10.63/219-77.97/153)
Němcová F. 550 (10.77/196-03.75/131-2.44/27-75.97/196)
Kuncová A. 437 (2.25/8-04.35/168-10.39/261-98.71/0)
Kořínková A. 359 (1.90/0-02.40/50-11.17/137-77.08/172)
Pexová A. 311 (11.51/94-02.90/79-1.98/0-78.75/138)
Sochorová T. 223 (/-/-2.19/4-10.63/219)
Borovková Š. 161 (1.64/0-03.05/88-12.06/41-85.92/32)
Fojtíková K. 152 (1.65/0-02.60/61-11.57/88-90.09/3)
Kočí A. 148 (1.80/0-02.70/67-11.65/79-90)
Celkem 50 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 065915 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2806
2 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 065608 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2734
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 066206 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2717
4 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková 065730 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2612
5 Tereza LáchováTereza Láchová 06 TJ Říčany AOZICTJ Říčany AOZIC 2576
6 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 075530 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2507
7 Lena PajeckaLena Pajecka 07 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 2366
8 Tereza LevinskáTereza Levinská 075418 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2336
9 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 065506 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2303
10 Nikola VenclováNikola Venclová 065316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2289
11 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2286
12 Barbora JanatováBarbora Janatová 065312 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2190
13 Lucie KrouželováLucie Krouželová 065713 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2189
14 Veronika BeránkováVeronika Beránková 065806 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2154
15 Andrea PlecháčkováAndrea Plecháčková 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2128
16 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2058
17 Tereza PlecháčkováTereza Plecháčková 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2036
18 Magdalena LiskováMagdalena Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1993
19 Jana PechatáJana Pechatá 065814 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1977
20 Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1946
21 Barbora RaimováBarbora Raimová 065422 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1930
22 Nina TouškováNina Toušková 075819 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1913
23 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1909
24 Veronika KučerováVeronika Kučerová 065507 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1890
25 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková 065610 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1888
26 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 075427 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1855
27 Adéla MarešováAdéla Marešová 065311 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1849
28 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 065909 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1811
29 Karolína SvatáKarolína Svatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1742
30 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 066031 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1680
31 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 065601 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1678
32 Nela HillermannováNela Hillermannová 065111 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1666
33 Jolana JanišováJolana Janišová 075412 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1627
34 Tereza JežkováTereza Ježková 065802 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1523
35 Lucie JarošováLucie Jarošová 075704 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1509
36 Hana TaušováHana Taušová 075421 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1480
37 Katka JonákováKatka Jonáková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1466
38 Anna MedlíkováAnna Medlíková 065311 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1450
39 Anna HeřmanováAnna Heřmanová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1446
40 Michaela PlaceMichaela Place 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1393
41 Anna HruškováAnna Hrušková 076120 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1334
42 Petra SvětničkováPetra Světničková 075323 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1328
43 Kristýna KleinováKristýna Kleinová 076005 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1324
44 Melissa FululiMelissa Fululi 075809 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1322
45 Valentýna VaistauerováValentýna Vaistauerová 065728 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1213
46 Hana FetrováHana Fetrová 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1195
47 Vendula HabováVendula Habová 065328 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1191
48 Daniela MastníkováDaniela Mastníková 075613 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1185
49 Anna JindrováAnna Jindrová 066014 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1136
50 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 075627 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1134
51 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 076008 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1125
52 Hanna KobylskaHanna Kobylska 07 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 1056
53 Barbora HomerováBarbora Homerová 075415 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0950
54 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0884
55 Valentina KočíValentina Kočí 06 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0848
56 Barbora ViselkováBarbora Viselková 06 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0709
57 Tereza BorovkováTereza Borovková 075720 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0367
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Horčičková A. 2806 (4.24/364-07.70/380-07.63/965-51.06/1097)

Kožušková N. 2734 (4.27/371-07.00/335-07.64/962-51.68/1066)

Petrtýlová D. 2717 (07.45/364-4.02/312-07.82/904-50.23/1137)

Indráčková A. 2612 (4.32/384-08.00/399-07.99/851-53.55/978)

Láchová T. 2576 (08.70/445-3.96/299-08.16/800-52.40/1032)

Mandíková D. 2507 (07.30/354-3.63/227-08.04/836-51.20/1090)

Pajecka L. 2366 (05.00/208-3.59/218-08.03/839-50.96/1101)

Levinská T. 2336 (05.50/240-3.72/246-08.06/830-52.66/1020)

Procházková B. 2303 (07.25/351-3.62/225-08.22/782-54.26/945)

Venclová N. 2289 (07.95/864-54.83/919-05.55/243-3.80/263)

Scholzová S. 2286 (06.14/280-3.60/220-07.98/854-54.56/932)

Janatová B. 2190 (07.50/367-3.70/242-/-08.32/752-/-56.87/829)

Krouželová L. 2189 (3.51/202-05.30/227-08.12/812-54.21/948)

Beránková V. 2154 (3.58/216-06.30/290-08.38/735-54.97/913)

Plecháčková A. 2128 (04.35/168-3.42/184-08.18/794-53.47/982)

Pittnerová A. 2058 (07.20/348-3.43/186-08.46/712-57.28/812)

Plecháčková T. 2036 (04.55/180-3.42/184-08.24/776-55.34/896)

Lisková M. 1993 (07.25/351-3.10/124-08.60/673-56.50/845)

Pechatá J. 1977 (05.05/211-3.25/151-08.33/749-56.03/866)

Havlová N. 1946 (3.55/210-05.90/265-08.35/744-59.31/727)

Raimová B. 1930 (06.15/281-3.46/192-08.76/629-56.90/828)

Toušková N. 1913 (08.53/692-56.27/855-05.10/215-3.25/151)

Kopecká A. 1909 (3.40/180-06.95/332-08.40/729-60.79/668)

Kučerová V. 1890 (3.08/121-06.80/322-08.95/579-55.97/868)

Ptáčníková B. 1888 (04.80/196-3.60/220-08.37/738-59.14/734)

Kohlová Š. 1855 (3.31/163-06.15/281-08.49/704-59.81/707)

Marešová A. 1849 (05.45/237-3.35/170-08.51/698-58.89/744)

Markalousová A. 1811 (06.05/274-2.90/91-08.77/626-57.09/820)

Svatá K. 1742 (08.60/673-59.41/723-05.35/230-3.05/116)

Cvrčková K. 1680 (3.06/117-06.15/281-09.03/558-59.39/724)

Mádlová K. 1678 (06.55/306-3.00/107-08.87/600-60.87/665)

Hillermannová N. 1666 (3.31/163-05.20/221-08.84/608-60.64/674)

Janišová J. 1627 (3.40/180-05.95/268-09.08/546-61.69/633)

Ježková T. 1523 (3.10/124-05.90/265-09.30/492-61.45/642)

Jarošová L. 1509 (05.45/237-2.96/100-/-09.52/440-/-59.18/732)

Taušová H. 1480 (08.88/597-61.29/649-04.45/174-2.70/60)

Jonáková K. 1466 (2.75/67-04.30/165-08.87/600-61.66/634)

Medlíková A. 1450 (06.00/271-2.88/87-09.40/468-61.94/624)

Heřmanová A. 1446 (3.02/110-05.30/227-09.19/518-62.81/591)

Place M. 1393 (04.80/196-2.90/91-09.43/461-61.37/645)

Hrušková A. 1334 (2.65/53-05.20/221-09.56/431-61.80/629)

Světničková P. 1328 (09.33/484-63.68/559-04.90/202-2.85/83)

Kleinová K. 1324 (2.79/73-04.40/171-09.28/496-63.01/584)

Fululi M. 1322 (06.80/322-3.10/124-09.16/526-/-70.07/350)

Vaistauerová V. 1213 (09.40/468-65.00/512-04.20/158-2.80/75)

Fetrová H. 1195 (2.71/62-04.95/205-09.54/435-65.57/493)

Habová V. 1191 (2.67/56-05.90/265-09.75/389-65.92/481)

Mastníková D. 1185 (04.85/199-2.80/75-09.53/438-66.15/473))
Celkem 57 závodníků