výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody základních škol Prahy 7

Praha-Stromovka (15. 3. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 07.81
2 Otto KlikarOtto Klikar 01 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 08.43
3 Martin LédlMartin Lédl 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 08.55
4 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 08.64
5 Jan HoloubekJan Holoubek 01 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 08.94
6 Adam JílekAdam Jílek 02 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 09.11
7 David PencDavid Penc 02 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 09.63
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 07.56
2 Matěj JelínekMatěj Jelínek 01 MPV U UranieMPV U Uranie 08.13
3 Michal TruxaMichal Truxa 01 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 08.45
4 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 03 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 08.69
5 Tian Yang LinTian Yang Lin 03 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 09.09
6 Nikola GerardNikola Gerard 02 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 09.13
7 Jakub MošnerJakub Mošner 02 ZŠ TGMZŠ TGM 09.70
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KloučekTomáš Klouček 01 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 08.54
2 Jan TurkJan Turk 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 08.58
3 Patrik PaldusPatrik Paldus 01 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 08.61
4 Martin HeinitzMartin Heinitz 03 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 08.82
5 Artur ŠípekArtur Šípek 03 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 09.28
6 Tomáš HůzlTomáš Hůzl 02 MPV U UranieMPV U Uranie 09.65
7 David PhuDavid Phu 01 ZŠ TGMZŠ TGM 09.68
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 08.81
2 David HrubýDavid Hrubý 04 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 09.10
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 03 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 09.15
4 Richard ChalupaRichard Chalupa 03 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 09.39
5 Jonáš JosefJonáš Josef 04 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 09.51
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karib Richard ElKarib Richard El 05 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 09.03
3 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 09.17
3 Jakub KopřivaJakub Kopřiva 04 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 09.33
4 Jan KindlJan Kindl 03 MPV U UranieMPV U Uranie 09.40
5 Filip LoutskýFilip Loutský 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 09.59
6 Martin ŠambergerMartin Šamberger 03 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 10.05
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 08.43
2 Timothy BarrattTimothy Barratt 03 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 08.87
3 Yaroslav YovzhyiYaroslav Yovzhyi 03 ZŠ TGMZŠ TGM 09.13
4 Jakub DvořákJakub Dvořák 03 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 09.61
5 Jáchym KindlJáchym Kindl 03 MPV U UranieMPV U Uranie 10.21
6 David DušekDavid Dušek 05 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 11.14
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 08.25
2 Kateřina VachudováKateřina Vachudová 03 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 08.74
3 Klára ZelinkováKlára Zelinková 02 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 09.37
4 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 09.50
5 Viktorie VodrážkováViktorie Vodrážková 02 ZŠ TGMZŠ TGM 09.67
6 Natálie KozlováNatálie Kozlová 03 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 10.03
7 Nikola ZáškodnáNikola Záškodná 03 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 10.53
8 Kristýna LennerováKristýna Lennerová 03 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 10.72
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roxana LandováRoxana Landová 03 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 08.75
2 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 09.50
3 Magdaléna KavanováMagdaléna Kavanová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 09.53
4 Eliška RojíčkováEliška Rojíčková 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 09.55
5 Monika BuchtováMonika Buchtová 02 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 09.67
6 Dorotka PinďákováDorotka Pinďáková 02 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 09.73
7 Erika HlavnováErika Hlavnová 03 ZŠ TGMZŠ TGM 11.74
Grace SabolováGrace Sabolová 03 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára FaltusováKlára Faltusová 02 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 09.81
2 Tereza TaterováTereza Taterová 02 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 09.92
3 Nikola MeisnerováNikola Meisnerová 03 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 10.47
4 Vanesa KočkováVanesa Kočková 02 ZŠ TGMZŠ TGM 12.76
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 08.75
2 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 09.01
3 Anna RýparováAnna Rýparová 04 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 09.60
4 Tereza KolínováTereza Kolínová 05 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 09.66
5 Julie HačeckáJulie Hačecká 04 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 10.21
6 Natálie RaczováNatálie Raczová 04 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 10.45
7 Lucie KrálováLucie Králová 05 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 10.48
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína StaráEvelína Stará 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 09.33
2 Michaela JavorkováMichaela Javorková 05 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 09.84
3 Anna Karla SeifertováAnna Karla Seifertová 03 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 09.87
4 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 09.94
5 Eliška KloučkováEliška Kloučková 04 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 10.11
6 Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 10.52
7 Tereza ŠvecováTereza Švecová 04 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 10.70
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 08.48
2 Tereza KaralováTereza Karalová 03 MPV U UranieMPV U Uranie 09.39
3 Eliška ČernáEliška Černá 04 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 09.85
4 Isabela MaláIsabela Malá 05 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 10.17
5 Amélie KoníčkováAmélie Koníčková 05 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 10.18
6 Tereza BláhováTereza Bláhová 05 MPV U UranieMPV U Uranie 10.53
7 Ema OlejníkováEma Olejníková 05 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 10.70
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 1:57.56
2 Veronika PolákováVeronika Poláková 04 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2:05.00
3 Eliška PražákováEliška Pražáková 05 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 2:06.13
4 Simona KlímováSimona Klímová 04 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 2:06.30
5 Kateřina VeselskáKateřina Veselská 04 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 2:10.77
6 Barbora PačesováBarbora Pačesová 03 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 2:12.91
7 Agáta DurčokováAgáta Durčoková 04 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 2:18.25
8 Tereza BulvasováTereza Bulvasová 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:18.90
9 Lucie FačkovcováLucie Fačkovcová 04 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 2:28.96
10 Amélie JanečkováAmélie Janečková 05 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 2:50.01
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 04 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2:01.85
2 Nela ŠebestováNela Šebestová 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:04.46
3 Veronika PlchováVeronika Plchová 05 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 2:13.06
4 Eliška ČernáEliška Černá 04 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 2:14.32
5 Julie SmékalováJulie Smékalová 03 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 2:45.36
6 Zlata SavytskáZlata Savytská 05 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 2:53.10
7 Tereza ŠvecováTereza Švecová 04 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3:08.74
8 Ema OlejníkováEma Olejníková 05 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3:08.94
Julie PecinováJulie Pecinová 04 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové DNF
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:31.88
2 Klára HellerováKlára Hellerová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:41.95
3 Julie RouskováJulie Rousková 02 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3:00.36
4 Aneta RybínováAneta Rybínová 03 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3:10.11
5 Monika BuchtováMonika Buchtová 02 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 3:16.40
6 Linda OlejníkováLinda Olejníková 02 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3:21.52
Anna BrázdilováAnna Brázdilová 03 ZŠ TGMZŠ TGM DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:36.06
2 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 03 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 3:12.11
3 Kristýna LennerováKristýna Lennerová 03 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 3:15.27
4 Elektra Maria MullerElektra Maria Muller 02 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3:23.82
5 Lucie BarrattLucie Barratt 02 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 3:23.88
6 Anita SonnbergerAnita Sonnberger 02 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 3:24.11
7 Markéta LukešováMarkéta Lukešová 02 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3:37.41
8 Anushka HoldingAnushka Holding 02 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 3:41.57
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3:04.32
2 Augustin KuželaAugustin Kužela 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3:39.19
3 Martin KortánekMartin Kortánek 04 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 3:42.13
4 Yaroslav YovzhyiYaroslav Yovzhyi 03 ZŠ TGMZŠ TGM 3:42.19
5 Tomáš PutankoTomáš Putanko 05 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 4:19.12
6 Dat PhungDat Phung 03 MPV U UranieMPV U Uranie 4:26.75
Tomáš LazókTomáš Lazók 03 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří BrodaJiří Broda 03 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3:14.37
2 David HrubýDavid Hrubý 04 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 3:15.05
3 Matyáš PadevětMatyáš Padevět 03 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 3:26.84
4 Matěj KuchařMatěj Kuchař 04 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 3:38.72
5 Filip KortánekFilip Kortánek 03 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 3:40.38
6 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 04 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3:47.88
7 Jakub KopřivaJakub Kopřiva 02 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3:59.85
8 Dušan GrmelaDušan Grmela 04 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 4:00.22
9 Stamen GeorgievStamen Georgiev 05 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 4:40.13
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří RybínJiří Rybín 01 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 5:17.99
2 Konstantin SomoylovKonstantin Somoylov 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5:18.54
3 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 5:26.37
4 Martin StupkaMartin Stupka 03 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 5:29.53
5 Jan Kvído KrištovJan Kvído Krištov 02 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 5:36.75
6 Zoran ŠťastnýZoran Šťastný 03 Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 5:41.49
7 Jakub KuchválekJakub Kuchválek 02 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 5:49.32
8 Hiep NguyenHiep Nguyen 02 MPV U UranieMPV U Uranie 7:31.12
David PencDavid Penc 02 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal TruxaMichal Truxa 01 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 5:16.29
2 Bohumil HrubýBohumil Hrubý 01 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 5:28.20
3 Martin PretlMartin Pretl 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5:28.64
4 Jiří LeskourJiří Leskour 01 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 5:29.82
5 Jakub DragošekJakub Dragošek 03 ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 5:32.36
6 Adam PlecháčAdam Plecháč 01 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 5:41.73
7 Michael CamMichael Cam 02 ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 5:52.25
8 Oliver StaehelinOliver Staehelin 02 Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 6:11.43
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kos, Somoylov, Ayeni, Pretl Kos, Somoylov, Ayeni, Pretl Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 53.13
2 Pavlas, Trojan, Šťastný, Muller Pavlas, Trojan, Šťastný, Muller Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 56.05
3 Malý, Klouček, Hrubý, Jílek Malý, Klouček, Hrubý, Jílek ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 56.44
4 Jelínek, Jelínek, Hůzl, Nguyen Jelínek, Jelínek, Hůzl, Nguyen MPV U UranieMPV U Uranie 58.26
5 Šípek, Holoubek, Stupka, Dvořáček Šípek, Holoubek, Stupka, Dvořáček Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 58.69
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Plecháč, Rybín, Klikar, Truxa Plecháč, Rybín, Klikar, Truxa FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 54.65
2 Lédl, Šilhavý, Krause, Türk Lédl, Šilhavý, Krause, Türk Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 55.67
3 Argaláč, Heinitz, Krištov, Dolejší Argaláč, Heinitz, Krištov, Dolejší ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 56.40
4 Leskour, Štelin, Palda, Rokůsek Leskour, Štelin, Palda, Rokůsek Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 57.20
Marek, Nykl, Šléz, Paldus Marek, Nykl, Šléz, Paldus FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barratt, Jarullin, Padevět, Pavlas Barratt, Jarullin, Padevět, Pavlas Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 56.63
2 Pařízek, Dissou, Loutský, Kužela Pařízek, Dissou, Loutský, Kužela Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 59.01
3 Josef, Neubauer, Dvořák, El Karib Josef, Neubauer, Dvořák, El Karib ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 60.23
4 Smola, Říha, Chalupa, Broda Smola, Říha, Chalupa, Broda FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 60.51
5 Švalbach, Georgiev, Tichý, Dušek Švalbach, Georgiev, Tichý, Dušek Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 73.47
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lazók, Kopecký, Kopřiva, Šamberger Lazók, Kopecký, Kopřiva, Šamberger ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 61.41
2 Voříšek, Miklušák, Hryhorash, Yovzhyi Voříšek, Miklušák, Hryhorash, Yovzhyi ZŠ TGMZŠ TGM 61.49
3 Kortánek M.-Kortánek F., Podzemský, Raunigr Kortánek M.-Kortánek F., Podzemský, Raunigr ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 62.60
4 Kindl , Kindl, Hycl, Phung Kindl , Kindl, Hycl, Phung MPV U UranieMPV U Uranie 70.37
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šplechtnová, Žížalová, Richterová, Barratt Šplechtnová, Žížalová, Richterová, Barratt Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 56.52
2 Lánská, Řeháčková, Kavanová, Rybková Lánská, Řeháčková, Kavanová, Rybková Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 58.05
3 Pinďáková, Rousková, Zelinková, Vojtíšková Pinďáková, Rousková, Zelinková, Vojtíšková FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 61.89
4 Kaislerová, Sabolová, Meisnerová, Vachudová Kaislerová, Sabolová, Meisnerová, Vachudová ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 63.27
5 Průchová, Vošická, Ottová, Rybínová Průchová, Vošická, Ottová, Rybínová FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 64.64
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kozlová, Šárová, Lukešová, Taterová Kozlová, Šárová, Lukešová, Taterová ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 63.07
2 Holding, Sonnberger, Plachá, Plášilová Holding, Sonnberger, Plachá, Plášilová Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 64.16
3 Kirschnerová, Terebová, Lennerová, Faltusová Kirschnerová, Terebová, Lennerová, Faltusová Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 65.07
4 Brázdilová, Kočková, Hlavnová, Vodrážková Brázdilová, Kočková, Hlavnová, Vodrážková ZŠ TGMZŠ TGM 73.31
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Haasová, Svobodová, Vokurková, Seifertová Haasová, Svobodová, Vokurková, Seifertová FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 62.84
2 Stará, Prejsková, Trojanová, Lopušková Stará, Prejsková, Trojanová, Lopušková Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 63.32
3 Skladaná, Hýbnerová, Skoumalová, Kolínová Skladaná, Hýbnerová, Skoumalová, Kolínová Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 68.06
Černá, Klímová, Kloučková, Rýparová Černá, Klímová, Kloučková, Rýparová ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valtrová, Malá, Javorková, Němcová Valtrová, Malá, Javorková, Němcová ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 64.68
2 Kymlová, Hačecká, Barnášová, Marku Kymlová, Hačecká, Barnášová, Marku Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská 67.32
3 Plchová, Koníčková, Raczová, Laštovková Plchová, Koníčková, Raczová, Laštovková Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 70.57
4 Králová, Stanovská, Košařová, Fačkovcová Králová, Stanovská, Košařová, Fačkovcová ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 70.98
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pecinová, Pražáková, Pačesová, Svobodová Pecinová, Pražáková, Pačesová, Svobodová ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové 65.11
2 Smékalová, Kahn, Hoeven, Janečková Smékalová, Kahn, Hoeven, Janečková Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka 65.74
3 Černá, Klímová, Kloučková, Rýparová Černá, Klímová, Kloučková, Rýparová ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n. 67.50
4 Bláhová, Karalová, Koláčková, Chaala Bláhová, Karalová, Koláčková, Chaala MPV U UranieMPV U Uranie 72.35
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip MarekFilip Marek
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
01 1.50
2 Oliver StaehelinOliver Staehelin
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
02 1.44
3 Patrick MullerPatrick Muller
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
01 1.44
4 Otto KlikarOtto Klikar
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
01 1.41
5 Artur ŠípekArtur Šípek
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
03 1.41
6 Oliver MazačOliver Mazač
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
02 1.41
7 Konstantin SomoylovKonstantin Somoylov
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 1.38
8 Jiří LeskourJiří Leskour
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
01 1.38
9= Jakub NyklJakub Nykl
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
01 1.30
9= Jan DolejšíJan Dolejší
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
03 1.30
11 Jaromír TrojanJaromír Trojan
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
02 1.25
Hiep NguyenHiep Nguyen
MPV U UranieMPV U Uranie
02 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam PodzemskýAdam Podzemský
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
03 1.36
2 Matyáš ŘíhaMatyáš Říha
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
03 1.33
3= Jan NeubauerJan Neubauer
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
04 1.30
3= Jakub DvořákJakub Dvořák
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
03 1.30
5 Jiří BrodaJiří Broda
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
03 1.25
6 Tadeáš ŘeřichaTadeáš Řeřicha
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
03 1.20
7 Tomáš PutankoTomáš Putanko
ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n.
05 1.20
8 Tomáš HrubýTomáš Hrubý
MPV U UranieMPV U Uranie
03 1.10
9 Jan KindlJan Kindl
MPV U UranieMPV U Uranie
03 1.10
Jáchym KindlJáchym Kindl
MPV U UranieMPV U Uranie
03 NM
Vojtěch ZoubekVojtěch Zoubek
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
05 DNS
David DušekDavid Dušek
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
05 DNS
Timothy BarrattTimothy Barratt
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
03 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára ŽížalováKlára Žížalová
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
02 1.50
2 Barbora LánskáBarbora Lánská
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 1.47
3 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
02 1.41
4 Vilma VojtíškováVilma Vojtíšková
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
01 1.38
5 Sára RybkováSára Rybková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 1.30
6 Martina HrdličkováMartina Hrdličková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 1.25
7 Klaudie KárníkováKlaudie Kárníková
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
03 1.25
Anita SonnbergerAnita Sonnberger
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
02 NM
Emma PlášilováEmma Plášilová
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
03 NM
Jitka PlevováJitka Plevová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
02 NM
Natalie KirschnerováNatalie Kirschnerová
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
03 NM
Tereza TaterováTereza Taterová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
02 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
03 1.27
2 Natálie RabanováNatálie Rabanová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
04 1.24
3 Ellen HoevenEllen Hoeven
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
04 1.18
4 Natálie RaczováNatálie Raczová
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
04 1.18
5 Eliška LandováEliška Landová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
04 1.15
6= Amálie KahnAmálie Kahn
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
04 1.10
6= Aneta SkoumalováAneta Skoumalová
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
05 1.10
6= Viktorie PetrovováViktorie Petrovová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
05 1.10
9 Lucie LisováLucie Lisová
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
04 1.10
Michaela LopuškováMichaela Lopušková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 DNS
Anna SvobodováAnna Svobodová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
04 NM
Eliška SvobodováEliška Svobodová
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
04 NM
Ema KošařováEma Košařová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
05 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David AyeniDavid Ayeni
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 5.34
2 Filip MarekFilip Marek
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
01 5.10
3 Michal ŠilhavýMichal Šilhavý
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
01 5.06
4 Tomáš KloučekTomáš Klouček
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
01 4.56
5 David ŠlézDavid Šléz
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
02 4.47
6 Adam PlecháčAdam Plecháč
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
01 4.42
7 Matěj JelínekMatěj Jelínek
MPV U UranieMPV U Uranie
01 4.30
8 Martin ArgaláčMartin Argaláč
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
03 4.28
9 Jaromír TrojanJaromír Trojan
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
02 4.28
10 Jan KosJan Kos
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 4.21
11 Martin HeinitzMartin Heinitz
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
03 4.20
12 Martin StupkaMartin Stupka
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
03 4.20
13 Mikoláš PaldaMikoláš Palda
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
02 4.10
14 Adam JílekAdam Jílek
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
02 4.09
15 Oliver MazačOliver Mazač
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
02 4.09
16 Štěpán JelínekŠtěpán Jelínek
MPV U UranieMPV U Uranie
02 4.04
17 Nikolas NovákNikolas Novák
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
00 3.77
18 Michael CamMichael Cam
ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n.
02 3.60
19 Nikola GerardNikola Gerard
ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n.
02 3.51
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Augustin KuželaAugustin Kužela
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
03 4.15
2 Jan NeubauerJan Neubauer
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
04 4.11
3 Karib Richard ElKarib Richard El
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
05 4.10
4 Dat PhungDat Phung
MPV U UranieMPV U Uranie
03 4.10
5 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 4.03
6 Jakub VoříšekJakub Voříšek
ZŠ TGMZŠ TGM
03 3.95
7 Marek JarullinMarek Jarullin
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
04 3.92
8 Matyáš SmolaMatyáš Smola
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
04 3.79
9 Tadeáš ŘeřichaTadeáš Řeřicha
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
03 3.62
10 Matěj KuchařMatěj Kuchař
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
04 3.59
11 Matyáš ŘíhaMatyáš Říha
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
03 3.50
12 Jan RaunigrJan Raunigr
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
03 3.36
13 Dušan GrmelaDušan Grmela
ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n.
04 3.36
14 Tomáš HrubýTomáš Hrubý
MPV U UranieMPV U Uranie
03 3.29
15 Sebastian GregorSebastian Gregor
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
05 3.20
16 Martin ŠambergerMartin Šamberger
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
03 3.15
17 Dominik MiklušákDominik Miklušák
ZŠ TGMZŠ TGM
04 3.01
18 Marjan HryhorashMarjan Hryhorash
ZŠ TGMZŠ TGM
04 2.97
19 Filip RydvalFilip Rydval
ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n.
05 2.87
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora LánskáBarbora Lánská
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 4.71
2 Kateřina VachudováKateřina Vachudová
ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n.
03 4.63
3 Sára RybkováSára Rybková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 4.45
4 Klára ŽížalováKlára Žížalová
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
02 4.43
5 Agáta RichterováAgáta Richterová
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
02 4.06
6 Martina HrdličkováMartina Hrdličková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 4.01
7 Linda OlejníkováLinda Olejníková
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
02 3.96
8 Eliška ŠárováEliška Šárová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
03 3.95
9 Elektra Maria MullerElektra Maria Muller
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
02 3.78
10 Kateřina PlacháKateřina Plachá
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
02 3.74
11 Klaudie KárníkováKlaudie Kárníková
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
03 3.74
12 Klára ZelinkováKlára Zelinková
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
02 3.59
13 Roxana LandováRoxana Landová
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
03 3.54
14 Klára FaltusováKlára Faltusová
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
02 3.52
15 Jacquelyn VebrováJacquelyn Vebrová
ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n.
02 3.42
16 Anna BrázdilováAnna Brázdilová
ZŠ TGMZŠ TGM
03 3.42
17 Natálie KozlováNatálie Kozlová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
03 3.37
Sofie KaislerováSofie Kaislerová
ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n.
01 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Evelína StaráEvelína Stará
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 3.66
2 Nela HurtákováNela Hurtáková
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
04 3.66
3 Tereza KaralováTereza Karalová
MPV U UranieMPV U Uranie
03 3.51
4 Veronika PlchováVeronika Plchová
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
05 3.48
5 Tereza DaňhelováTereza Daňhelová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
04 3.47
6 Simona LaštovkováSimona Laštovková
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
03 3.46
7 Anna RýparováAnna Rýparová
ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n.
04 3.40
8 Amélie KoníčkováAmélie Koníčková
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
05 3.36
9 Anna Karla SeifertováAnna Karla Seifertová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
03 3.34
10 Tereza KolínováTereza Kolínová
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
05 3.32
11 Tara TrojanováTara Trojanová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 3.17
12 Ema NovotnáEma Novotná
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
04 3.05
13 Eliška SchopflugováEliška Schopflugová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
03 2.98
14 Michaela JavorkováMichaela Javorková
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
05 2.84
15 Laila ChaalaLaila Chaala
MPV U UranieMPV U Uranie
04 2.82
16 Zlata SavytskáZlata Savytská
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
05 2.80
17 Aneta SkoumalováAneta Skoumalová
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
05 2.80
18 Ema KošařováEma Košařová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
05 2.65
19 Viktorie PetrovováViktorie Petrovová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
05 2.57
20 Tereza KarlováTereza Karlová
MPV U UranieMPV U Uranie
04 2.44
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta RichterováAgáta Richterová
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
02 11.38
2 Vilma VojtíškováVilma Vojtíšková
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
01 08.42
3 Lucie BarrattLucie Barratt
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
02 08.02
4 Tereza CibikováTereza Cibiková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 07.70
5 Lucie VopaleckáLucie Vopalecká
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
01 07.63
6 Kateřina PlacháKateřina Plachá
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
02 07.46
7 Amélie PrůchováAmélie Průchová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
02 07.14
8 Markéta VýbornáMarkéta Výborná
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
03 06.76
9 Nikola ZáškodnáNikola Záškodná
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
03 05.03
Lucie BarrattLucie Barratt
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
02 DNS
Anushka HoldingAnushka Holding
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
02 DNS
Magdaléna KavanováMagdaléna Kavanová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 DNS
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik MalýDominik Malý
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
01 11.48
2 Jakub NyklJakub Nykl
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
01 10.53
3 Antonín HejdaAntonín Hejda
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
01 10.17
4 Šimon RokůsekŠimon Rokůsek
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
01 10.15
5 Štěpán JelínekŠtěpán Jelínek
MPV U UranieMPV U Uranie
02 10.08
6 Patrik PaldusPatrik Paldus
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
01 10.07
7 Jan DolejšíJan Dolejší
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
03 09.90
8 Anh Huy ŽákAnh Huy Žák
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
02 09.24
9 Jakub KrauseJakub Krause
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 08.83
10 Jan HoloubekJan Holoubek
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
01 08.56
11 Lukáš VopaleckýLukáš Vopalecký
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
01 08.35
12 Tomáš HůzlTomáš Hůzl
MPV U UranieMPV U Uranie
02 08.24
13 Petr ZachPetr Zach
ZŠ TGMZŠ TGM
01 08.17
14 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
03 07.52
15 Jan KosJan Kos
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 07.35
16 Martin TodorovMartin Todorov
ZŠ TGMZŠ TGM
02 07.31
17 Jan Kvído KrištovJan Kvído Krištov
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
02 07.12
18 Martin PretlMartin Pretl
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 06.24
John RilleiJohn Rillei
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
01 DNS
Adam HoráčekAdam Horáček
MPV U UranieMPV U Uranie
03 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš SmolaMatyáš Smola
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
04 52.00
2 Timothy BarrattTimothy Barratt
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
03 50.62
3 Jonáš JosefJonáš Josef
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
04 50.35
4 Tomáš LazókTomáš Lazók
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
03 46.64
5 Vojtěch ZoubekVojtěch Zoubek
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
05 43.70
6 Ondřej PlichtaOndřej Plichta
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
04 43.07
7 Jakub VoříšekJakub Voříšek
ZŠ TGMZŠ TGM
03 40.61
8 Filip RydvalFilip Rydval
ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n.
05 38.44
9 Matěj MlejnekMatěj Mlejnek
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
03 37.00
10 David DušekDavid Dušek
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
05 36.30
11 Marjan HryhorashMarjan Hryhorash
ZŠ TGMZŠ TGM
04 32.52
12 Jan HyclJan Hycl
MPV U UranieMPV U Uranie
04 31.78
13 Dominik MiklušákDominik Miklušák
ZŠ TGMZŠ TGM
04 30.32
14 František HyclFrantišek Hycl
MPV U UranieMPV U Uranie
03 29.30
15 Petr MerxbauerPetr Merxbauer
MPV U UranieMPV U Uranie
03 26.67
Adam JakubičkaAdam Jakubička
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
03 DNS
Augustin KuželaAugustin Kužela
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
03 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 15.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Berenika HavlíčkováBerenika Havlíčková
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
05 37.20
2 Eva KasováEva Kasová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 36.34
3 Eliška KloučkováEliška Kloučková
ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n.
04 34.97
4 Camilla VeseláCamilla Veselá
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
03 34.38
5 Kateřina VeselskáKateřina Veselská
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
04 34.26
6 Zuzana PrejzkováZuzana Prejzková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
05 33.42
7 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
04 32.72
8 Sára StanovskáSára Stanovská
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
05 31.35
9 Lucie KrálováLucie Králová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
05 31.08
10 Lucie LisováLucie Lisová
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
04 30.70
11 Lucie FačkovcováLucie Fačkovcová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
05 30.62
12 Aněžka NěmcováAněžka Němcová
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
04 29.95
13 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
04 29.52
14 Simona SkladanáSimona Skladaná
Gymnázium TrojskáGymnázium Trojská
05 29.20
15 Ellen HoevenEllen Hoeven
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
04 29.12
16 Tereza BláhováTereza Bláhová
MPV U UranieMPV U Uranie
05 26.63
17 Ines MahmoudInes Mahmoud
ZŠ Strossmayerovo n.ZŠ Strossmayerovo n.
03 21.01
18 Amálie KahnAmálie Kahn
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
04 18.70
19 Amélie JanečkováAmélie Janečková
Gymnázium DuhovkaGymnázium Duhovka
05 18.04
20 Markéta LerchováMarkéta Lerchová
ZŠ Fr. PlamínkovéZŠ Fr. Plamínkové
04 17.88
21 Jessica KoláčkováJessica Koláčková
MPV U UranieMPV U Uranie
04 14.85
Celkem 21 závodníků