výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletické přebory městského obvodu Ostrava - Jih

Ostrava (22. 3. 2017)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MartušPetr Martuš 02 ZŠ HorymírováZŠ Horymírová 08.15 9.00
2 Aleš ZapletalAleš Zapletal 02 ZŠ SrbskáZŠ Srbská 08.26 7.00
3 Adam SiekelAdam Siekel 02 ZŠ KlegovaZŠ Klegova 08.30 6.00
4 Vojtěch DudekVojtěch Dudek 01 ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1 08.36 5.00
5 David ČonkaDavid Čonka 02 ZŠ NádražníZŠ Nádražní 08.36 4.00
6 Petr LiptákPetr Lipták 01 ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská 08.43 3.00
7 Patrik ŠkutaPatrik Škuta 02 ZŠ MitušovaZŠ Mitušova 08.58 2.00
8 Patrik TkačíkPatrik Tkačík 02 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 08.95 1.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StiborVáclav Stibor 02 ZŠ SrbskáZŠ Srbská 08.47 9.00
2 Jakub KouřilJakub Kouřil 02 ZŠ KlegovaZŠ Klegova 08.64 7.00
3 Samuel KovářSamuel Kovář 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 08.79 6.00
4 Ondřej CuberekOndřej Cuberek 02 ZŠ MitušovaZŠ Mitušova 08.87 5.00
5 Jakub MacejJakub Macej 03 ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1 08.88 4.00
6 Lukáš ŽigaLukáš Žiga 03 ZŠ NádražníZŠ Nádražní 09.05 3.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SvěntáVeronika Svěntá 01 ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1 09.10 9.00
2 Nina SedlákováNina Sedláková 01 ZŠ MitušovaZŠ Mitušova 10.03 7.00
3 Barbora KlimundováBarbora Klimundová 02 ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská 10.03 6.00
4 Veronika VyklickáVeronika Vyklická 02 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 10.25 5.00
5 Kristýna SmejkalováKristýna Smejkalová 01 ZŠ SrbskáZŠ Srbská 10.38 4.00
6 Hana BystřičanováHana Bystřičanová 02 ZŠ KlegovaZŠ Klegova 10.38 3.00
7 Natálie BilováNatálie Bilová 01 ZŠ NádražníZŠ Nádražní 10.47 2.00
8 Simona MilatováSimona Milatová 02 ZŠ HorymírováZŠ Horymírová 15.69 1.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna SýkorováMagdaléna Sýkorová 02 ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská 09.24 9.00
2 Kateřina PerutkováKateřina Perutková 03 ZŠ MitušovaZŠ Mitušova 09.33 7.00
3 Nikola ŠímováNikola Šímová 02 ZŠ SrbskáZŠ Srbská 09.78 6.00
4 Karolína GaluškováKarolína Galušková 02 ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1 09.93 5.00
5 Barbora PutkováBarbora Putková 03 ZŠ KlegovaZŠ Klegova 09.95 4.00
6 Marcela HoláškováMarcela Holášková 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 10.19 3.00
7 Aneta ZdražilováAneta Zdražilová 03 ZŠ NádražníZŠ Nádražní 10.32 2.00
Celkem 7 závodníků

600 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína PalatickáKarolína Palatická 01 ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1 2:00.18 9.00
2 Klára DrastichováKlára Drastichová 01 ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská 2:03.35 7.00
3 Terezie ŠešulkováTerezie Šešulková 02 ZŠ NádražníZŠ Nádražní 2:13.20 6.00
4 Karolína KrotkáKarolína Krotká 02 ZŠ MitušovaZŠ Mitušova 2:23.14 5.00
5 Isabella FiráškováIsabella Firášková 01 ZŠ KlegovaZŠ Klegova 2:27.83 4.00
6 Nela WrobelováNela Wrobelová 02 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 2:39.35 3.00
7 Adriana KonečnáAdriana Konečná 02 ZŠ HorymírováZŠ Horymírová 2:48.88 2.00
Natálie JanáčkováNatálie Janáčková 02 ZŠ SrbskáZŠ Srbská DNF
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana BorováHana Borová 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 1:53.42 9.00
2 Nikola KroupováNikola Kroupová 02 ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1 2:00.67 7.00
3 Irma CeremugováIrma Ceremugová 03 ZŠ KlegovaZŠ Klegova 2:03.20 6.00
4 Radka ŠimůnkováRadka Šimůnková 03 ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská 2:07.85 5.00
5 Adéla PřendíkováAdéla Přendíková 03 ZŠ MitušovaZŠ Mitušova 2:13.15 4.00
6 Viktorie CharvátováViktorie Charvátová 03 ZŠ NádražníZŠ Nádražní 2:19.86 3.00
7 Veronika HudečkováVeronika Hudečková 02 ZŠ SrbskáZŠ Srbská 2:27.40 2.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BužgaJan Bužga 02 ZŠ HorymírováZŠ Horymírová 2:22.50 9.00
2 Jan JamkaJan Jamka 02 ZŠ SrbskáZŠ Srbská 2:32.85 7.00
3 Vojtěch BystroňVojtěch Bystroň 02 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 2:34.96 6.00
4 Richard StachaRichard Stacha 01 ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská 2:43.22 5.00
5 Tomáš RichtárTomáš Richtár 01 ZŠ KlegovaZŠ Klegova 2:44.83 4.00
6 David TranDavid Tran 01 ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1 2:47.12 3.00
7 Adrian DanišAdrian Daniš 02 ZŠ NádražníZŠ Nádražní 3:21.96 2.00
Tomáš PlatekTomáš Platek 01 ZŠ MitušovaZŠ Mitušova DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik SkřičkaPatrik Skřička 02 ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1 2:24.38 9.00
2 Petr PopalaPetr Popala 02 ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská 2:34.21 7.00
3 Martin VltavskýMartin Vltavský 03 ZŠ SrbskáZŠ Srbská 2:36.80 6.00
4 Max HašekMax Hašek 02 ZŠ MitušovaZŠ Mitušova 2:37.88 5.00
5 Jan Miroslav MecnerJan Miroslav Mecner 03 ZŠ KlegovaZŠ Klegova 2:41.79 4.00
6 David ŠtirbaDavid Štirba 02 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2:51.39 3.00
Leon HorváthLeon Horváth 03 ZŠ NádražníZŠ Nádražní DNF
Celkem 7 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Siekel, Cholevová, Hajduková, Dokoupil Siekel, Cholevová, Hajduková, Dokoupil ZŠ KlegovaZŠ Klegova 1:57.63 18.00
2 Svěntá, Palatická, Posešva, Dudek Svěntá, Palatická, Posešva, Dudek ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1 1:58.06 14.00
3 Škuta, Varaja, Krotká, Sedláková Škuta, Varaja, Krotká, Sedláková ZŠ MitušovaZŠ Mitušova 2:01.47 12.00
4 Bystroň, Tkačík, Vyklická, Rašková Bystroň, Tkačík, Vyklická, Rašková ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 2:05.90 10.00
5 Glembková, Milatová, Bužga, Martuš Glembková, Milatová, Bužga, Martuš ZŠ HorymírováZŠ Horymírová 2:06.10 8.00
6 Vojtovičová, Drastichová, Lipták, Czinege Vojtovičová, Drastichová, Lipták, Czinege ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská 2:07.72 6.00
7 Šešulková, Seifridová, Gartus, Čonka Šešulková, Seifridová, Gartus, Čonka ZŠ NádražníZŠ Nádražní 2:12.22 4.00
8 Zapletal, Citta, Pospíšilová, Janáčková Zapletal, Citta, Pospíšilová, Janáčková ZŠ SrbskáZŠ Srbská 2:17.10 2.00
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Kroupová, Šimečková, Lička, Skřička B Kroupová, Šimečková, Lička, Skřička ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1 1:57.04 18.00
2 B Pitrucha, Hašek, Berglová, Perutková B Pitrucha, Hašek, Berglová, Perutková ZŠ MitušovaZŠ Mitušova 2:01.42 14.00
3 B Král, Ceremugová, Lyčková, Kouřil B Král, Ceremugová, Lyčková, Kouřil ZŠ KlegovaZŠ Klegova 2:02.65 12.00
4 B Kovář, Rylko, Borová, Přibylová B Kovář, Rylko, Borová, Přibylová ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2:04.87 10.00
5 B Dušek, Stibor, Šímová, Roušarová B Dušek, Stibor, Šímová, Roušarová ZŠ SrbskáZŠ Srbská 2:04.95 8.00
6 B Bešťáková, Kučerová, Krejčí, Fojtík B Bešťáková, Kučerová, Krejčí, Fojtík ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská 2:09.05 6.00
7 B Zdražilová, Charvátová, Žiga, Fadrný B Zdražilová, Charvátová, Žiga, Fadrný ZŠ NádražníZŠ Nádražní 2:11.25 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Viktor CittaViktor Citta
ZŠ SrbskáZŠ Srbská
01 1.55 9.00
2 Jakub ŘeháčekJakub Řeháček
ZŠ HorymírováZŠ Horymírová
02 1.55 7.00
3 Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček
ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská
01 1.55 6.00
4 Vojtěch KoppVojtěch Kopp
ZŠ MitušovaZŠ Mitušova
02 1.50 5.00
5 Jan DokoupilJan Dokoupil
ZŠ KlegovaZŠ Klegova
02 1.45 4.00
6 Jakub ChudýJakub Chudý
ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1
01 1.45 3.00
7 Adam GartusAdam Gartus
ZŠ NádražníZŠ Nádražní
01 1.40 2.00
8 Jakub FeradJakub Ferad
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
02 1.35 1.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tadeáš PitruchaTadeáš Pitrucha
ZŠ MitušovaZŠ Mitušova
02 1.50 9.00
2 Matěj FeglerMatěj Fegler
ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1
03 1.50 7.00
3 Filip KostelanskýFilip Kostelanský
ZŠ KlegovaZŠ Klegova
02 1.45 6.00
4 Jiří DušekJiří Dušek
ZŠ SrbskáZŠ Srbská
03 1.45 5.00
5 Ivo GuňkaIvo Guňka
ZŠ NádražníZŠ Nádražní
02 1.40 4.00
6 Michal RylkoMichal Rylko
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
03 1.30 3.00
Jan TylšarJan Tylšar
ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská
02 NM
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavlína StřelkováPavlína Střelková
ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1
02 1.30 9.00
2 Magdaléna RaškováMagdaléna Rašková
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
02 1.20 7.00
3 Sára SvobodováSára Svobodová
ZŠ NádražníZŠ Nádražní
01 1.20 6.00
4 Eliška ŠrámkováEliška Šrámková
ZŠ MitušovaZŠ Mitušova
02 1.20 5.00
5 Petra KlímkováPetra Klímková
ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská
02 1.15 4.00
6 Tereza HajdukováTereza Hajduková
ZŠ KlegovaZŠ Klegova
02 1.15 3.00
7 Klára GlembkováKlára Glembková
ZŠ HorymírováZŠ Horymírová
02 1.10 2.00
8 Nikola PospíšilováNikola Pospíšilová
ZŠ SrbskáZŠ Srbská
02 1.10 1.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Elen BešťákováElen Bešťáková
ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská
02 1.30 9.00
2 Libuše BerglováLibuše Berglová
ZŠ MitušovaZŠ Mitušova
02 1.30 7.00
3 Tereza PřibylováTereza Přibylová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
03 1.25 6.00
4 Eva DibákováEva Dibáková
ZŠ SrbskáZŠ Srbská
03 1.20 5.00
5 Michaela ČačováMichaela Čačová
ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1
03 1.20 4.00
6= Jana LyčkováJana Lyčková
ZŠ KlegovaZŠ Klegova
02 1.15 2.50
6= Tereza MusialkováTereza Musialková
ZŠ NádražníZŠ Nádražní
03 1.15 2.50
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David VarajaDavid Varaja
ZŠ MitušovaZŠ Mitušova
01 5.88 9.00
2 Ondřej PodešvaOndřej Podešva
ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1
01 5.18 7.00
3 Ondřej GrajciarOndřej Grajciar
ZŠ KlegovaZŠ Klegova
02 5.04 6.00
4 Dominik StoklasaDominik Stoklasa
ZŠ NádražníZŠ Nádražní
01 4.54 5.00
5 Michal ZbořilMichal Zbořil
ZŠ HorymírováZŠ Horymírová
02 4.50 4.00
6 Martin KašpárekMartin Kašpárek
ZŠ SrbskáZŠ Srbská
01 4.27 3.00
7 David ManieckiDavid Maniecki
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
02 4.10 2.00
8 Daniel CzinegeDaniel Czinege
ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská
01 3.81 1.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk LičkaZdeněk Lička
ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1
03 4.85 9.00
2 Martin KopřivaMartin Kopřiva
ZŠ SrbskáZŠ Srbská
03 4.35 7.00
3 Radim FadrnýRadim Fadrný
ZŠ NádražníZŠ Nádražní
02 4.32 6.00
4 Zdeněk SalvetZdeněk Salvet
ZŠ MitušovaZŠ Mitušova
02 4.20 5.00
5 Jakub DuchovnýJakub Duchovný
ZŠ KlegovaZŠ Klegova
03 4.03 4.00
6 Marek KopčoMarek Kopčo
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 3.66 3.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KovalčíkováAnna Kovalčíková
ZŠ MitušovaZŠ Mitušova
02 4.14 9.00
2 Sabina VojtovičováSabina Vojtovičová
ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská
02 4.10 7.00
3 Kristýna PalatickáKristýna Palatická
ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1
01 4.09 6.00
4 Eliška HonusováEliška Honusová
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
02 3.71 5.00
5 Kateřina PěronkováKateřina Pěronková
ZŠ KlegovaZŠ Klegova
02 3.41 4.00
6 Tereza MütherováTereza Mütherová
ZŠ HorymírováZŠ Horymírová
02 3.19 3.00
7 Viktorie WrzecionkováViktorie Wrzecionková
ZŠ NádražníZŠ Nádražní
01 3.13 2.00
8 Eliška GalováEliška Galová
ZŠ SrbskáZŠ Srbská
01 2.72 1.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona ŠimečkováSimona Šimečková
ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1
03 4.39 9.00
2 Lada RoušarováLada Roušarová
ZŠ SrbskáZŠ Srbská
03 3.77 7.00
3 Lucie KučerováLucie Kučerová
ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská
03 3.74 6.00
4 Renáta BravencováRenáta Bravencová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 3.42 5.00
5 Inka GondkováInka Gondková
ZŠ MitušovaZŠ Mitušova
02 3.42 4.00
6 Aneta TrochtováAneta Trochtová
ZŠ NádražníZŠ Nádražní
02 3.14 3.00
7 Sára IvanovaSára Ivanova
ZŠ KlegovaZŠ Klegova
03 3.07 2.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Charlotte CholevováCharlotte Cholevová
ZŠ KlegovaZŠ Klegova
02 09.13 9.00
2 Eliška PoledníkováEliška Poledníková
ZŠ MitušovaZŠ Mitušova
03 08.19 7.00
3 Tereza SiefridováTereza Siefridová
ZŠ NádražníZŠ Nádražní
01 07.78 6.00
4 Tereza MütherováTereza Mütherová
ZŠ HorymírováZŠ Horymírová
02 07.56 5.00
5 Adéla ŘíhováAdéla Říhová
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
03 07.43 4.00
6 Tereza DeingruberováTereza Deingruberová
ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská
02 07.20 3.00
7 Simona PěchováSimona Pěchová
ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1
01 07.10 2.00
8 Tereza KašparováTereza Kašparová
ZŠ SrbskáZŠ Srbská
02 06.94 1.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrálováLucie Králová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 11.72 9.00
2 Sabina ValchařováSabina Valchařová
ZŠ SrbskáZŠ Srbská
02 10.00 7.00
3 Lucie HolušováLucie Holušová
ZŠ NádražníZŠ Nádražní
02 08.40 6.00
4 Markéta ČerchlováMarkéta Čerchlová
ZŠ MitušovaZŠ Mitušova
03 08.12 5.00
5 Tina ŠpačkováTina Špačková
ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská
02 07.14 4.00
6 Markéta NěmcováMarkéta Němcová
ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1
02 06.77 3.00
7 Silvie VaníčkováSilvie Vaníčková
ZŠ KlegovaZŠ Klegova
02 05.45 2.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BlahutAdam Blahut
ZŠ NádražníZŠ Nádražní
01 11.48 9.00
2 Jiří HložankaJiří Hložanka
ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská
01 11.04 7.00
3 Miroslav StojkaMiroslav Stojka
ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1
01 10.60 6.00
4 Patrik FoldynaPatrik Foldyna
ZŠ SrbskáZŠ Srbská
01 10.03 5.00
5 Nicolas BílýNicolas Bílý
ZŠ HorymírováZŠ Horymírová
02 09.52 4.00
6 Jakub PuchalkaJakub Puchalka
ZŠ KlegovaZŠ Klegova
01 08.88 3.00
7 Jakub KřížJakub Kříž
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
02 08.42 2.00
8 Radek GrondolskýRadek Grondolský
ZŠ MitušovaZŠ Mitušova
02 08.01 1.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 22.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luboš CigášLuboš Cigáš
ZŠ MitušovaZŠ Mitušova
02 10.18 9.00
2 Dalibor BalášDalibor Baláš
ZŠ SrbskáZŠ Srbská
02 09.47 7.00
3 Vijtěch ŠutýVijtěch Šutý
ZŠ PaskovskáZŠ Paskovská
03 08.42 6.00
4 Martin VojcíkMartin Vojcík
ZŠ Dvorského 1ZŠ Dvorského 1
02 08.41 5.00
5 Miroslav KrálMiroslav Král
ZŠ KlegovaZŠ Klegova
02 08.07 4.00
6 Alessio CarducciAlessio Carducci
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
02 07.97 3.00
7 Jiří RilkoJiří Rilko
ZŠ NádražníZŠ Nádražní
03 07.66 2.00
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HORYM HORYM ZŠ Horymírová{8} 041.00
2 KLEG KLEG ZŠ Klegova{8} 041.00
3 DVORS DVORS ZŠ Dvorského 1{8} 038.00
4 SRBSK SRBSK ZŠ Srbská{8} 033.00
5 MITUŠ MITUŠ ZŠ Mitušova{8} 029.00
6 PASKO PASKO ZŠ Paskovská{8} 028.00
7 NADRA NADRA ZŠ Nádražní{8} 026.00
8 HOSTK HOSTK ZŠ Hošťálkovice{8} 022.00
Poznámky:
Stav po: dálka, 60 m, výška, 800 m, koule 4kg, 4x200 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DVORS DVORS ZŠ Dvorského 1{8} 052.00
2 MITUŠ MITUŠ ZŠ Mitušova{8} 047.00
3 SRBSK SRBSK ZŠ Srbská{8} 042.00
4 KLEG KLEG ZŠ Klegova{8} 037.00
5 PROVA PROVA ZŠ Provaznická{8} 028.00
6 NADRA NADRA ZŠ Nádražní{8} 019.00
PASKO PASKO ZŠ Paskovská{8} 019.00
Poznámky:
Stav po: 4x200 m, dálka, výška, koule 4kg, 60 m, 800 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DVORS DVORS ZŠ Dvorského 1{8} 035.00
2 MITUŠ MITUŠ ZŠ Mitušova{8} 033.00
3 PASKO PASKO ZŠ Paskovská{8} 027.00
4 HOSTK HOSTK ZŠ Hošťálkovice{8} 024.00
5 KLEG KLEG ZŠ Klegova{8} 023.00
6 NADRA NADRA ZŠ Nádražní{8} 022.00
7 HORYM HORYM ZŠ Horymírová{8} 013.00
8 SRBSK SRBSK ZŠ Srbská{8} 007.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, koule 3kg, 600 m, dálka, výška
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PASKO PASKO ZŠ Paskovská{8} 033.00
2 PROVA PROVA ZŠ Provaznická{8} 032.00
3 DVORS DVORS ZŠ Dvorského 1{8} 028.00
4 MITUŠ MITUŠ ZŠ Mitušova{8} 027.00
5 SRBSK SRBSK ZŠ Srbská{8} 027.00
6 NADRA NADRA ZŠ Nádražní{8} 016.50
7 KLEG KLEG ZŠ Klegova{8} 016.50
Poznámky:
Stav po: koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 600 m
Celkem 7 závodníků