výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Městský, okresní a župní přebor - přespolní běh

Hradec Králové -Šimkovy sady (16. 3. 2017)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 16.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova 19.1
2 Michal JozífMichal Jozíf 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.7
3 Štěpán ProcházkaŠtěpán Procházka 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.3
4 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.0
5 Matěj PúdelkaMatěj Púdelka 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.0
6 Jiří ReinberkJiří Reinberk 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.0
7 Matěj SvítilMatěj Svítil 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.0
8 Mertin LemfeldMertin Lemfeld 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.0
9 Ondřej LoudaOndřej Louda 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.0
10 Lukáš ČernýLukáš Černý 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.0
11 Ondra KoláčekOndra Koláček 14 ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova 21.0
12 Antonín KubiasAntonín Kubias 14 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.0
Poznámky:
Dle hlavního rozhodčího byly měřeny časy pouze prvním třem.
Celkem 12 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 16.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HepnarováTereza Hepnarová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.0
2 Barbora KoutníkováBarbora Koutníková 11 Mateřská škola PraskačkaMateřská škola Praskačka 16.2
3 Anna HorkáAnna Horká 11 Mateřská škola HKMateřská škola HK 17.0
4 Klára TomáškováKlára Tomášková 11 Mateřská škola PraskačkaMateřská škola Praskačka 21.0
5 Sára JuházsováSára Juházsová 11 Mateřská škola Vysoká n/L.Mateřská škola Vysoká n/L. 21.0
6 Eliška KopeckáEliška Kopecká 12 Mateřská škola HKMateřská škola HK 21.0
7 Sára VaňkováSára Vaňková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.0
8 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.0
9 Tereza JenčkováTereza Jenčková 12 Mateřská škola HKMateřská škola HK 21.0
10 Elen MarkvartováElen Markvartová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.0
11 Kateřina BreznayováKateřina Breznayová 12 Mateřská škola Vysoká n/L.Mateřská škola Vysoká n/L. 21.0
12 Kateřina PozdílkováKateřina Pozdílková 12 Mateřská škola HKMateřská škola HK 21.0
13 Zuzana VejražkováZuzana Vejražková 12 Mateřská škola Vysoká n/L.Mateřská škola Vysoká n/L. 21.0
14 Nikola BalcarováNikola Balcarová 13 Mateřská škola HKMateřská škola HK 21.0
15 Klára HýblováKlára Hýblová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.0
16 Ela DonátováEla Donátová 13 Mateřská škola VšestaryMateřská škola Všestary 21.0
Poznámky:
Dle hlavního rozhodčího byly měřeny časy pouze prvním třem.
Celkem 16 závodníků

500 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 16.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel KrejčíkPavel Krejčík 09 ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova 2:06.9
2 Jakub JanišJakub Janiš 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:08.0
3 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 Mateřská škola StěžeryMateřská škola Stěžery 2:09.0
4 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:12.3
5 Ondřej ChudýOndřej Chudý 09 ZŠ ŠtefánikovaZŠ Štefánikova 2:13.3
6 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.0
7 Milan JakubecMilan Jakubec 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.8
8 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.7
9 Štěpán TlučhořŠtěpán Tlučhoř 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.8
10 Ludvík PúldelkaLudvík Púldelka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.6
11 Jakub SochorJakub Sochor 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:22.2
12 Antonín SochaAntonín Socha 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:25.7
13 Dan ZadrobílekDan Zadrobílek 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:31.0
14 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:31.8
15 Jakub MizeraJakub Mizera 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:37.8
16 Miroslav HlubučekMiroslav Hlubuček 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:38.8
17 Vojta KoláčekVojta Koláček 10 ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova 2:39.5
18 Štěpán JožákŠtěpán Jožák 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:40.3
19 Šimon TlukaŠimon Tluka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:40.7
20 Julian PonceJulian Ponce 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:43.2
21 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:44.2
22 Radek ChlípekRadek Chlípek 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:45.9
23 Bořek FikarBořek Fikar 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.5
24 Jan VyroubalJan Vyroubal 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:47.2
25 Tomáš ŘepíkTomáš Řepík 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:47.9
26 Filip DohnalFilip Dohnal 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:48.6
27 David MicákDavid Micák 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:49.6
28 Lukáš LoudaLukáš Louda 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51.0
29 Tomáš SkaunicTomáš Skaunic 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:05.5
Celkem 29 závodníků

500 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 16.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:06.6
2 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:09.3
3 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.7
4 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 Mateřská škola PraskačkaMateřská škola Praskačka 2:12.6
5 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:22.1
6 Stela ČernáStela Černá 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:26.0
7 Bára ZavadilováBára Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.4
8 Kristýna SochorováKristýna Sochorová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:28.2
9 Ema VanžurováEma Vanžurová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:31.7
10 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:34.7
11 Magdaléna HýblováMagdaléna Hýblová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:36.8
12 Eleonora SlávičkováEleonora Slávičková 09 Mateřská škola PraskačkaMateřská škola Praskačka 2:38.0
13 Alena ŘehounkováAlena Řehounková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:44.4
14 Pavlína SeligrováPavlína Seligrová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:45.2
15 Šárka LapáčkováŠárka Lapáčková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.8
16 Eliška PreňkováEliška Preňková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:47.3
17 Johana FaltýnkováJohana Faltýnková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:48.3
18 Laura SopkováLaura Sopková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:49.0
19 Kateřina VítováKateřina Vítová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:10.4
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Junioři (Běh)

Běh (čt, 16.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Robin ŘehůnekRobin Řehůnek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14:54.9
Jan HalberštátJan Halberštát 980107 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žáci (Běh)

Běh (čt, 16.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina 030711 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:17.6
2 David FáberaDavid Fábera 03 OK Slavie HKOK Slavie HK 9:24.0
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci (Běh)

Běh (čt, 16.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef KubiasJosef Kubias 050628 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:52.9
2 Matěj TrampotaMatěj Trampota 040822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:09.9
3 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 050201 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:13.2
4 Michal SkaunicMichal Skaunic 041217 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:20.5
5 Martin ČermákMartin Čermák 050530 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:23.2
6 Matouš TejcMatouš Tejc 050308 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:23.7
7 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 050910 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:24.0
8 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 040522 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:24.5
9 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 050624 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:32.9
10 Ondřej PoláchOndřej Polách 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:38.6
11 Petr MatoušekPetr Matoušek 050430 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:46.7
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Ženy (Běh)

Běh (čt, 16.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Taťána MetelkováTaťána Metelková 725628 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14:00.3
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Žákyně (Běh)

Běh (čt, 16.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra HolečkováPetra Holečková 02 Biskupské gymnázium BBBiskupské gymnázium BB 09:24.1
2 Eliška ChladováEliška Chladová 035407 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:17.9
3 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 026206 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:30.0
4 Klára HrdličkováKlára Hrdličková 02 Biskupské gymnázium BBBiskupské gymnázium BB 10:33.1
5 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 036011 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:38.5
6 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 036220 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:07.7
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Běh)

Běh (čt, 16.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora MarkováBarbora Marková 045411 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:39.7
2 Michaela MetelkováMichaela Metelková 055215 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:40.3
3 Barbora MalinováBarbora Malinová 045924 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:57.3
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 055113 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:13.2
5 Tereza RejmanováTereza Rejmanová 04 ZŠ NHKZŠ NHK 5:19.5
6 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 045305 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:19.9
7 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 055807 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:22.1
8 Klára MikoláškováKlára Mikolášková 046115 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:23.7
9 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 055123 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:29.8
10 Kateřina KubínováKateřina Kubínová 045920 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:37.4
11 Anna ProcházkováAnna Procházková 055627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:41.2
12 Adéla LapáčkováAdéla Lapáčková 045707 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:41.7
13 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare 045820 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:46.4
14 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045602 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:47.1
15 Michaela VašákováMichaela Vašáková 045812 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:47.7
16 Alžběta DoudováAlžběta Doudová 05 Biskupské gymnázium BBBiskupské gymnázium BB 5:57.5
17 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 055713 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:18.8
18 Daniela VítováDaniela Vítová 045723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:54.6
19 Anna MatušincováAnna Matušincová 056006 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7:01.2
20 Nikola ZemanováNikola Zemanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7:04.3
Celkem 20 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 16.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:05.2
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 ZŠ StěžeryZŠ Stěžery 3:09.2
3 Michal HájekMichal Hájek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:09.6
4 Jan RothanzlJan Rothanzl 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:10.0
5 Daniel BláhaDaniel Bláha 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:17.5
6 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:19.5
7 Vladimír RozsívalVladimír Rozsíval 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:22.9
8 Filip ChvojkaFilip Chvojka 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:28.0
9 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:28.4
10 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:30.0
11 Maxim RegentMaxim Regent 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:31.7
12 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:34.6
13 Filip WolfFilip Wolf 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:35.7
14 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:39.7
15 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:43.4
16 František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:48.2
17 Štěpán PražákŠtěpán Pražák 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:51.8
18 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:56.9
19 Vít RozsívalVít Rozsíval 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:59.0
20 Jan KazdaJan Kazda 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:02.7
21 František JozífFrantišek Jozíf 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:16.3
22 Matyáš MikuleckýMatyáš Mikulecký 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:18.3
23 Matěj JožákMatěj Jožák 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:44.7
24 Filip JenčekFilip Jenček 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:48.0
Celkem 24 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 16.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema DucháčkováEma Ducháčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:59.5
2 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:08.8
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:11.1
4 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:11.3
5 Viola VokolkováViola Vokolková 07 ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova 3:30.1
6 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:31.0
7 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:32.0
8 Natálie KrejčíNatálie Krejčí 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:32.9
9 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:34.6
10 Klára VosátkováKlára Vosátková 07 ZŠ PraskačkaZŠ Praskačka 3:35.0
11 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:35.8
12 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:37.0
13 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:37.7
14 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:38.0
15 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:39.2
16 Dominika MalinováDominika Malinová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:39.4
17 Eliška FišerováEliška Fišerová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:39.6
18 Anežka RudolfováAnežka Rudolfová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:39.8
19 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:40.2
20 Martina VašákováMartina Vašáková 07 ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice 3:42.9
21 Julie ŠtěpánkováJulie Štěpánková 06 ZŠ NHKZŠ NHK 3:43.7
22 Karolína ČečkováKarolína Čečková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:44.4
23 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:45.0
24 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:47.1
25 Ema ZezulkováEma Zezulková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:49.6
26 Linda TlučhořováLinda Tlučhořová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:50.0
27 Anna HradilováAnna Hradilová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:52.5
28 Stela ŠtěpánkováStela Štěpánková 06 ZŠ NHKZŠ NHK 3:56.8
29 Amélie LinkováAmélie Linková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:57.5
30 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:58.2
31 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:59.7
32 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:00.7
33 Natálie HorkáNatálie Horká 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:01.8
34 Amalie HladikováAmalie Hladiková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:05.6
35 Kamila MarkvartováKamila Markvartová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:09.9
36 Anna LapáčkováAnna Lapáčková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:10.9
37 Ester ŠujanováEster Šujanová 08 ZŠ PraskačkaZŠ Praskačka 4:29.0
Celkem 37 závodníků