Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV dívky a kategorie III hoši
Praha 3 (4. 5. 2017)skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 4.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KudláčekJakub Kudláček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
04 | 4.61 | 310 | |||||||||||||||
2 |
Václav DlabačVáclav Dlabač
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
05 | 4.11 | 224 | |||||||||||||||
3 |
Adam VondráčekAdam Vondráček
ZŠ Chelčického |
03 | 3.94 | 196 | |||||||||||||||
Vojtěch ČernýVojtěch Černý
ZŠ Chmelnice |
03 | 3.94 | 196 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš BeránekLukáš Beránek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
04 | 3.90 | 190 | |||||||||||||||
6 |
David PlesníkDavid Plesník
Gymnázium K.Sladkovského |
04 | 3.72 | 162 | |||||||||||||||
7 |
Petr SvatoňPetr Svatoň
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
04 | 3.71 | 161 | |||||||||||||||
8 |
Matěj PavlátMatěj Pavlát
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
03 | 3.66 | 153 | |||||||||||||||
9 |
Yunes KurovskýYunes Kurovský
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
03 | 3.65 | 152 | |||||||||||||||
David SochrDavid Sochr
ZŠ Jaroslava Seiferta |
03 | 3.65 | 152 | ||||||||||||||||
11 |
Marek HubatkaMarek Hubatka
Gymnázium K.Sladkovského |
04 | 3.63 | 149 | |||||||||||||||
David JurkevičDavid Jurkevič
ZŠ Chmelnice |
03 | 3.63 | 149 | ||||||||||||||||
13 |
Tobiáš JelínekTobiáš Jelínek
ZŠ Chmelnice |
04 | 3.62 | 147 | |||||||||||||||
14 |
Tomáš PánekTomáš Pánek
ZŠ Jaroslava Seiferta |
05 | 3.61 | 146 | |||||||||||||||
15 |
Jan MoldrzykJan Moldrzyk
ZŠ Pražačka |
04 | 3.52 | 133 | |||||||||||||||
16 |
Olexandr RanyakOlexandr Ranyak
ZŠ Pražačka |
04 | 3.50 | 130 | |||||||||||||||
17 |
Olik BokondasOlik Bokondas
ZŠ Lupáčova |
04 | 3.47 | 126 | |||||||||||||||
18 |
Miroslav ŘehákMiroslav Řehák
ZŠ Lupáčova |
04 | 3.33 | 107 | |||||||||||||||
Antonín SchoberAntonín Schober
ZŠ Chelčického |
04 | 3.33 | 107 | ||||||||||||||||
20 |
Jan RichterJan Richter
ZŠ Lupáčova |
04 | 3.27 | 99 | |||||||||||||||
21 |
Petr NovotnýPetr Novotný
Gymnázium K.Sladkovského |
04 | 3.22 | 93 | |||||||||||||||
22 |
Jakub KosinaJakub Kosina
ZŠ Jaroslava Seiferta |
05 | 3.11 | 79 | |||||||||||||||
23 |
Václav HeltVáclav Helt
ZŠ Chelčického |
05 | 2.95 | 60 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 4.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valentýna DuškováValentýna Dušková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 4.63 | 461 | |||||||||||||||
2 |
Lucie KrbcováLucie Krbcová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 4.39 | 401 | |||||||||||||||
3 |
Anežka ŠafářováAnežka Šafářová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 4.31 | 381 | |||||||||||||||
4 |
Lucie HliňákováLucie Hliňáková
ZŠ Lupáčova |
03 | 4.27 | 371 | |||||||||||||||
5 |
Adéla MitrovskáAdéla Mitrovská
Gymnázium K.Sladkovského |
02 | 4.20 | 355 | |||||||||||||||
6 |
Monika PaškováMonika Pašková
Gymnázium K.Sladkovského |
02 | 4.07 | 324 | |||||||||||||||
7 |
Veronika KankovaVeronika Kankova
ZŠ Chmelnice |
01 | 3.96 | 299 | |||||||||||||||
8 |
Hana BažantováHana Bažantová
ZŠ Lupáčova |
02 | 3.79 | 261 | |||||||||||||||
9 |
Klaudie PařilováKlaudie Pařilová
ZŠ Chelčického |
01 | 3.58 | 216 | |||||||||||||||
10 |
Eliška KlecanováEliška Klecanová
ZŠ Lupáčova |
02 | 3.53 | 206 | |||||||||||||||
11 |
Mariana OcetníkováMariana Ocetníková
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
03 | 3.42 | 184 | |||||||||||||||
Natálie HavlováNatálie Havlová
ZŠ Jaroslava Seiferta |
02 | 3.42 | 184 | ||||||||||||||||
13 |
Veronika LinetováVeronika Linetová
ZŠ Jaroslava Seiferta |
03 | 3.35 | 170 | |||||||||||||||
Veronika PlíškováVeronika Plíšková
ZŠ Pražačka |
02 | 3.35 | 170 | ||||||||||||||||
Tereza SabováTereza Sabová
ZŠ Pražačka |
02 | 3.35 | 170 | ||||||||||||||||
16 |
Viktoria SagaydakViktoria Sagaydak
ZŠ Pražačka |
02 | 3.28 | 157 | |||||||||||||||
17 |
Agáta ArvaiAgáta Arvai
ZŠ Jaroslava Seiferta |
01 | 3.25 | 151 | |||||||||||||||
Valentina TenglerováValentina Tenglerová
ZŠ Chmelnice |
01 | 3.25 | 151 | ||||||||||||||||
19 |
Veronika PoláškováVeronika Polášková
ZŠ Chmelnice |
02 | 3.21 | 144 | |||||||||||||||
20 |
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
ZŠ Chelčického |
02 | 3.15 | 133 | |||||||||||||||
21 |
Karolína BrátkováKarolína Brátková
ZŠ Chelčického |
01 | 3.02 | 110 | |||||||||||||||
Viorica BulalaViorica Bulala
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
01 | DNF | |||||||||||||||||
Veronika TvrzníkováVeronika Tvrzníková
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
03 | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |