výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 4 a 12, kategorie III hoši a kategorie IV dívky

Praha 4 a Praha 12 (28. 4. 2017)
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 1435
2 Vojtěch LančaričVojtěch Lančarič 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 1135
3 Josef MusilJosef Musil 04 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0918
4 Ondřej PelantOndřej Pelant 04 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 0770
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 03 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0762
6 Tomáš StarýTomáš Starý 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0674
7 Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0649
8 Matyáš GrőschlMatyáš Grőschl 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0637
9 Lukáš MichálekLukáš Michálek 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0635
10 Vojtěch MalečekVojtěch Maleček 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0558
11 Matěj PodroužekMatěj Podroužek 03 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0540
12 Jakub NovosadJakub Novosad 04 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 0538
13 Jan RejzekJan Rejzek 04 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0534
14 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0533
15 Tomáš GruntTomáš Grunt 03 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0510
16 Herbert MatějkaHerbert Matějka 03 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0502
17 Prokop SmetanaProkop Smetana 03 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 0488
18 Teodor SchinkoTeodor Schinko 04 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0486
19 Vuong TranVuong Tran 03 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0462
20 Filip ZavřelFilip Zavřel 04 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0457
21 Radek RůžičkaRadek Růžička 03 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0450
22 Martin HošekMartin Hošek 03 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0410
23 Matěj ŠímaMatěj Šíma 03 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0407
24 Lukáš HrábekLukáš Hrábek 05 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0398
25 Jan NovákJan Novák 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0391
26 Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský 04 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0342
27 Ondřej BosákOndřej Bosák 04 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0338
28 Matyáš StibůrekMatyáš Stibůrek 03 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 0320
29 Tomáš FryšTomáš Fryš 05 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0319
30 Jiří PeřinaJiří Peřina 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0315
31 David JetelDavid Jetel 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0308
32= Tomáš GruntTomáš Grunt 03 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0306
32= Michal PředotaMichal Předota 04 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0276
32= René MečarRené Mečar 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0276
35 Martin SobotkaMartin Sobotka 04 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 0276
36 Vojtěch MüllerVojtěch Müller 04 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0271
37 Jan KarnetJan Karnet 04 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0255
38 Matěj KnéblMatěj Knébl 04 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0250
39 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 0250
40 Martin RůžičkaMartin Růžička 03 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0212
41 Martin LandsmannMartin Landsmann 03 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0188
42 Tomáš KlímaTomáš Klíma 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0174
David TichýDavid Tichý 04 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... DNS
Petr DostálPetr Dostál 04 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... DNS
Tomáš MikšovskýTomáš Mikšovský 04 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... DNS
Jakub DorfmanJakub Dorfman 02 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 DNS
Lukáš WeinholdLukáš Weinhold 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 DNS
Jan KačerJan Kačer 05 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská DNS
Adam KopřivaAdam Kopřiva 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 DNS
Michael ZitaMichael Zita 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 DNS
Filip ZavřelFilip Zavřel 04 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 DNS
Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 DNS
David RezekDavid Rezek 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 DNS
Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova DNS
Celkem 54 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adriana MarešováAdriana Marešová 02 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 1650
2 Karolína OdnohováKarolína Odnohová 01 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 1300
3 Tereza HrdáTereza Hrdá 02 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 1077
4 Eliška PekárkováEliška Pekárková 02 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 1020
5 Kateřina AngjelováKateřina Angjelová 02 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0957
6 Barbora BumbálováBarbora Bumbálová 02 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 0939
7 Kristýna KoberováKristýna Koberová 01 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 0916
8 Alena CahynováAlena Cahynová 02 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0878
9 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0870
10 Veronika HusákováVeronika Husáková 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0846
11= Aneta PlzákováAneta Plzáková 02 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0835
11= Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 0835
13 Anna MaštálkováAnna Maštálková 02 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0758
14 Veronika KociánováVeronika Kociánová 01 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0750
15 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 0689
16 Khrystyna LetaKhrystyna Leta 03 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0672
17 Dora SoukupováDora Soukupová 02 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0656
18 Daniela KotkováDaniela Kotková 01 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 0637
19 Michaela KubatováMichaela Kubatová 03 ZŠ PoláčkovaZŠ Poláčkova 0626
20 Tereza NakládalováTereza Nakládalová 01 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0621
21 Nicole MaříkováNicole Maříková 02 ZŠ PoláčkovaZŠ Poláčkova 0613
22 Anna SkálováAnna Skálová 03 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0585
23 Markéta RuttnerováMarkéta Ruttnerová 02 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0564
24 Klára KozelkováKlára Kozelková 02 ZŠ PoláčkovaZŠ Poláčkova 0552
25 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová 02 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská 0468
26 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0463
27 Viktorie KořínkováViktorie Kořínková 02 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0430
28 Alžběta UllrichováAlžběta Ullrichová 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0389
29 Zuzana MaláZuzana Malá 01 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0368
30 Tereza BečvářováTereza Bečvářová 01 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0359
31 Johana ŠpannerováJohana Špannerová 02 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0353
32 Adéla DrbalováAdéla Drbalová 03 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0344
33 Tereza MaříkováTereza Maříková 03 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0340
34 Klára KolzelkováKlára Kolzelková 02 ZŠ PoláčkovaZŠ Poláčkova 0334
35 Anna ŠtěrbováAnna Štěrbová 03 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0314
36 Alžběta KunčíkováAlžběta Kunčíková 01 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0310
37 Andrea DosdáAndrea Dosdá 03 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 0286
38 Adéla KunčíkováAdéla Kunčíková 02 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0273
39 Klára MládkováKlára Mládková 02 ZŠ PoláčkovaZŠ Poláčkova 0259
40 Valerie ValákováValerie Valáková 03 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0256
41 Mariana TomanováMariana Tomanová 02 ZŠ PoláčkovaZŠ Poláčkova 0239
42 Klára VandováKlára Vandová 02 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0213
43 Vesna JovinskaVesna Jovinska 03 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0205
44 Eliška PřidalováEliška Přidalová 02 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0202
45 Aneta ZejmonováAneta Zejmonová 02 ZŠ PoláčkovaZŠ Poláčkova 0171
46 Kateřina KyselováKateřina Kyselová 03 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0126
47 Kateřina HubáčkováKateřina Hubáčková 02 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 0102
48 Huong NguyenHuong Nguyen 02 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0089
49 Eliška VineckáEliška Vinecká 03 ZŠ PoláčkovaZŠ Poláčkova 0056
50 Tereza VeseláTereza Veselá 01 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... 0040
Veronika KučerováVeronika Kučerová 02 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská DNS
Karolína BílkováKarolína Bílková 01 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 DNS
Anička MaštálkováAnička Maštálková 02 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 DNS
A AA A 05 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 DNS
Nada GorzovNada Gorzov 01 ZŠ PoláčkovaZŠ Poláčkova DNS
Denisa KopernickáDenisa Kopernická 01 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 DNS
Eliška ZichováEliška Zichová 01 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova DNS
Marie PeškováMarie Pešková 01 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 DNS
Kamila VýbornáKamila Výborná 03 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 DNS
Tereza HrubáTereza Hrubá 02 ZŠ PoláčkovaZŠ Poláčkova DNS
Zuzana ŠpálováZuzana Špálová 02 ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 Praha 4ZŠ, Křesomyslova 2, 14000 P... DNS
Adéla KutílkováAdéla Kutílková 02 ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská DNS
Yasmine KhalifaYasmine Khalifa 02 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 DNS
Johana NeumanováJohana Neumanová 01 ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12ZŠ a MŠ ANGEL V Praze 12 DNS
Dominika IvankováDominika Ivanková 01 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova DNS
Simona MatulováSimona Matulová 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 DNS
Františka SztogrýnováFrantiška Sztogrýnová 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 DNS
Celkem 67 závodníků