Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie IV
Kladno (2. 5. 2017)1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 2.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JandaJakub Janda | 01 | Sportovní gymnázium Kladno | 5:09.40 | 507.00 | ||||||||||||||
2 | Lubor JuklíkLubor Juklík | 02 | ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... | 5:17.56 | 463.00 | ||||||||||||||
3 | Šťastný PetrŠťastný Petr | 02 | ZŠ Moskevská Kladno | 5:35.27 | 374.00 | ||||||||||||||
4 | Karel KotelenskýKarel Kotelenský | 01 | ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... | 5:51.23 | 301.00 | ||||||||||||||
5 | Matyáš BraunMatyáš Braun | 03 | ZŠ Moskevská Kladno | 6:07.54 | 234.00 | ||||||||||||||
6 | Matyáš MoravecMatyáš Moravec | 03 | ZŠ Tuchlovice | 6:16.23 | 202.00 | ||||||||||||||
7 | Dominik VaitDominik Vait | 02 | ZŠ Pchery | 6:33.84 | 143.00 | ||||||||||||||
David LangDavid Lang | 02 | ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný | 02 | ZŠ Moskevská Kladno | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Robert HnatRobert Hnat | 02 | ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (út, 2.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard RubášRichard Rubáš | 02 | Gymnázium Kladno | 4:56.16 | 582.00 | ||||||||||||||
2 | Šimon VaněkŠimon Vaněk | 03 | 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 | 4:59.93 | 560.00 | ||||||||||||||
3 | Filip MüllerFilip Müller | 02 | Sportovní gymnázium Kladno | 5:08.70 | 511.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub RottnerJakub Rottner | 03 | Gymnázium Kladno | 5:11.43 | 496.00 | ||||||||||||||
5 | Michal TybanMichal Tyban | 02 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 5:13.03 | 487.00 | ||||||||||||||
6 | Adam ChocholaAdam Chochola | 02 | ZŠ Moskevská Kladno | 5:13.60 | 484.00 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch DáňaVojtěch Dáňa | 02 | Sportovní gymnázium Kladno | 5:18.54 | 458.00 | ||||||||||||||
8 | Jaroslav ŠípekJaroslav Šípek | 01 | ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov | 5:45.34 | 327.00 | ||||||||||||||
9 | Filip SachlFilip Sachl | 01 | 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 | 5:45.64 | 326.00 | ||||||||||||||
10 | Adam JurgovskiAdam Jurgovski | 02 | ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov | 5:58.58 | 270.00 | ||||||||||||||
11 | Martin ČorňakMartin Čorňak | 02 | ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov | 6:00.23 | 263.00 | ||||||||||||||
12 | Oliver TušlaOliver Tušla | 02 | základní škola vašatova, k... | 7:04.24 | 64.00 | ||||||||||||||
Jakub JandaJakub Janda | 01 | Sportovní gymnázium Kladno | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
David VeselýDavid Veselý | 02 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | DNF | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 3 (út, 2.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš DruneckýLukáš Drunecký | 01 | ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... | 4:45.09 | 649.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik KlímaDominik Klíma | 01 | ZŠ Norská Kladno | 4:57.30 | 575.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej MelčOndřej Melč | 02 | ZŠ Kladno Amálská | 5:03.78 | 538.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub KolářskýJakub Kolářský | 02 | ZŠ Norská Kladno | 5:13.03 | 487.00 | ||||||||||||||
5 | Nicolas PaniaguaNicolas Paniagua | 01 | ZŠ Norská Kladno | 5:15.05 | 476.00 | ||||||||||||||
6 | Jozef WirthJozef Wirth | 02 | základní škola vašatova, k... | 5:20.36 | 448.00 | ||||||||||||||
7 | Matouš KutilMatouš Kutil | 02 | základní škola vašatova, k... | 5:23.72 | 431.00 | ||||||||||||||
8 | Matyáš VojnaMatyáš Vojna | 02 | ZŠ Tuchlovice | 5:26.79 | 415.00 | ||||||||||||||
9 | Matěj MelichnaMatěj Melichna | 01 | ZŠ Kladno Amálská | 5:27.58 | 411.00 | ||||||||||||||
10 | Denis KyliášDenis Kyliáš | 01 | ZŠ Unhošť | 5:50.57 | 304.00 | ||||||||||||||
11 | Marek HruškaMarek Hruška | 02 | ZŠ Pchery | 5:52.65 | 295.00 | ||||||||||||||
12 | Marek ČernýMarek Černý | 01 | ZŠ Pchery | 6:47.01 | 105.00 | ||||||||||||||
13 | Vladimír VondraVladimír Vondra | 01 | ZŠ Unhošť | 7:05.02 | 62.00 | ||||||||||||||
Jan ŠpatenkaJan Špatenka | 02 | ZŠ Kladno Amálská | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Filip LevýFilip Levý | 02 | ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |