výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Chomutov, kategorie III

Chomutov (10. 5. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Jan MalýJan Malý 04 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 4 10.21
Michal ŽižkaMichal Žižka 03 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 2 08.38
David DrozdDavid Drozd 04 8. ZS Školní Chomutov8. ZS Školní Chomutov 3 10.11
Matěj KořínekMatěj Kořínek 03 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 6 08.76
Jan KřapkaJan Křapka 04 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 1 09.09
Tomáš KrpešTomáš Krpeš 03 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 8 10.55
Ondřej JakubčíkOndřej Jakubčík 04 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 7 09.91
Marian OlahMarian Olah 03 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 5 09.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Josef WeissJosef Weiss 03 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 4 08.73
Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 2 08.18
Michal KravčišinMichal Kravčišin 05 8. ZS Školní Chomutov8. ZS Školní Chomutov 3 DNS
Filip ČermákFilip Čermák 04 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 6 08.53
JIří RadaJIří Rada 04 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 1 DNS
Tomáš KokmanTomáš Kokman 05 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 7 09.82
Joshua SilvestrJoshua Silvestr 03 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 8 09.77
Radek KančiRadek Kanči 03 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 5 09.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Jan MarekJan Marek 05 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 4 10.05
David DoležalDavid Doležal 04 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 7 08.93
Ondřej PrihodaOndřej Prihoda 03 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 6 08.62
Ondřej RézOndřej Réz 03 8. ZS Školní Chomutov8. ZS Školní Chomutov 3 09.71
Filip VuFilip Vu 03 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 2 DNS
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 1 07.99
Ondřej VopatOndřej Vopat 01 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 8 09.09
Jan NedvědJan Nedvěd 04 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 5 09.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Dominik HroníčekDominik Hroníček 04 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 5 09.81
Daniel CharoustDaniel Charoust 03 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 3 08.64
Matěj VotavaMatěj Votava 04 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 6 09.22
Adéla Fučíková2Adéla Fučíková2 04 8. ZS Školní Chomutov8. ZS Školní Chomutov 2 08.80
JIří RadaJIří Rada 04 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 1 10.06
Michal KravčišinMichal Kravčišin 05 8. ZS Školní Chomutov8. ZS Školní Chomutov 7 11.05
Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 4 10.19
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Karolína KavanváKarolína Kavanvá 04 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 5 DNS
Leona HladíkováLeona Hladíková 03 ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn 3 09.35
Denisa FulínováDenisa Fulínová 04 ZS Březno u ChomutovaZS Březno u Chomutova 6 09.65
Nikola KubinčánkováNikola Kubinčánková 04 ZS Březno u ChomutovaZS Březno u Chomutova 2 09.87
Karolína KudláčkováKarolína Kudláčková 04 ZS Březno u ChomutovaZS Březno u Chomutova 1 10.72
Eliška ŠímováEliška Šímová 03 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 7 09.02
Adéla HutyrováAdéla Hutyrová 03 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 8 09.88
Kateřina KoubováKateřina Koubová 05 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 4 10.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Štěpána ŠediváŠtěpána Šedivá 03 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 1 09.64
Martina GargošováMartina Gargošová 05 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 7 11.26
Tereza WeschtováTereza Weschtová 03 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 8 10.80
Nela BuriancováNela Buriancová 03 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 4 09.55
Eliška ChoroušováEliška Choroušová 05 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 5 10.20
Eliška SuráEliška Surá 04 ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn 3 09.48
Anna BenešováAnna Benešová 04 8. ZS Školní Chomutov8. ZS Školní Chomutov 6 09.16
Linda EklováLinda Eklová 04 ZS Březno u ChomutovaZS Březno u Chomutova 2 10.83
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Kristýna GermekováKristýna Germeková 04 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 5 09.89
Klára BraunováKlára Braunová 04 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 2 09.86
Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 1 10.21
Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 7 08.96
Veronika RozyčováVeronika Rozyčová 05 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 8 10.61
Tereza BřezinováTereza Březinová 03 ZS Březno u ChomutovaZS Březno u Chomutova 3 11.06
Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 6 10.30
Natálie KubínkováNatálie Kubínková 04 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 4 09.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Denisa VoborskáDenisa Voborská 04 8. ZS Školní Chomutov8. ZS Školní Chomutov 2 09.94
Valérie Hlinovská2Valérie Hlinovská2 03 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 4 10.37
Heena MacíkováHeena Macíková 03 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 5 10.34
Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 8. ZS Školní Chomutov8. ZS Školní Chomutov 3 09.04
Sofie LáfováSofie Láfová 03 8. ZS Školní Chomutov8. ZS Školní Chomutov 6 09.55
Celkem 5 závodníků