výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Semily, kategorie III a IV - městské ZŠ

Turnov (městské ZŠ) (11. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JandaJakub Janda 010417 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 5 07.93 580.00
2 Jakub PlatilJakub Platil 020802 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3 08.35 462.00
3 Samuel HAASESamuel HAASE 020919 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 2 08.47 431.00
4 Petr ŠpinkaPetr Špinka 010728 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 4 08.49 426.00
Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 020420 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 DNS 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard BraunerRichard Brauner 020414 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 4 07.91 586.00
2 Dominik BučekDominik Buček 020209 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 5 08.43 441.00
3 Jakub VávraJakub Vávra 020907 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 3 08.74 364.00
4 Zdeněk BrožekZdeněk Brožek 030108 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 09.11 280.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SůvaJiří Sůva 020110 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 3 08.18 509.00
Vojtěch PaličVojtěch Palič 011022 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 4 08.56 408.00
2 Matěj HalamkaMatěj Halamka 010514 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 5 08.56 408.00
3 Vojtěch MáraVojtěch Mára 020101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 6 08.60 398.00
4 Jiří HavrdaJiří Havrda 020723 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 08.64 388.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 020101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 4 08.02 554.00
2 Jan KaňaJan Kaňa 011221 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 3 08.14 520.00
3 Tomáš BACHTÍKTomáš BACHTÍK 020212 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 2 08.33 468.00
4 Antonín DejmekAntonín Dejmek 010907 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 5 08.66 383.00
Daniel VybíhalDaniel Vybíhal 010630 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 DNS 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 030416 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2 08.15 517.00
2 Tobiáš JaškoTobiáš Jaško 010624 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 4 08.71 371.00
3 Emil HejdukEmil Hejduk 020101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 3 08.84 340.00
Jakub HájekJakub Hájek 010518 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 5 DNS 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BílýJan Bílý 011106 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 5 07.55 697.00
2 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4 07.56 694.00
3 Jonáš GOTTSTEINJonáš GOTTSTEIN 011219 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3 08.09 534.00
4 Aleš ŠádekAleš Šádek 020520 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 08.57 406.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SoukupMartin Soukup 030905 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 4 08.75 362.00
2 Dominik KadlecDominik Kadlec 030510 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 08.92 322.00
3 Vojtěch DavidVojtěch David 031122 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 6 09.09 285.00
4 Patrik HRUBÝPatrik HRUBÝ 040512 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 2 09.22 257.00
5 Patrik RubešPatrik Rubeš 050101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5 09.66 174.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MizeraJakub Mizera 041110 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3 08.73 366.00
2 Marek TunMarek Tun 031130 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 08.91 324.00
3 Adam TauchmanAdam Tauchman 030714 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 4 09.27 247.00
4 David ParsiDavid Parsi 040301 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5 09.48 207.00
5 Denis AntonyDenis Antony 040213 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 6 09.72 164.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Timon DrahoňovskýTimon Drahoňovský 030410 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5 08.63 391.00
2 Marek HodoušMarek Hodouš 031104 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 08.79 352.00
3 Kryštof HodrKryštof Hodr 040303 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 4 08.88 331.00
4 Adam PiryAdam Piry 050223 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 6 10.25 86.00
5 David BártůDavid Bártů 040623 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 2 10.67 41.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KalusJan Kalus 030826 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 6 08.49 426.00
Josef HoráčekJosef Horáček 041028 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 09.27 247.00
2 Martin ZOUHARMartin ZOUHAR 030927 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3 09.27 247.00
3 Vilém PýchaVilém Pýcha 040611 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 4 09.39 224.00
4 Matyáš HančlMatyáš Hančl 041231 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 5 10.78 32.00
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nguyen Tan DuongNguyen Tan Duong 031218 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2 08.36 460.00
2 Vojtěch KOLDAVojtěch KOLDA 030324 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 4 09.01 302.00
3 Tadeáš KašíkTadeáš Kašík 040416 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 3 09.02 300.00
4 Stanislav BémStanislav Bém 040907 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 5 09.58 188.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PávováSára Pávová 021002 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 08.69 648.00
2 Veronika StrnadováVeronika Strnadová 030528 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 2 09.11 538.00
3 Jana ProkopováJana Prokopová 001215 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 4 09.25 504.00
4 Valentina IvanytskaValentina Ivanytska 020201 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5 09.72 395.00
5 Adriana HačkováAdriana Hačková 021101 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 6 10.20 297.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 010705 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3 08.35 744.00
2 Veronika PREISSLEROVÁVeronika PREISSLEROVÁ 021212 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 2 09.19 518.00
3 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 020206 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 4 10.80 192.00
Kateřina KrmelováKateřina Krmelová 010322 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 5 DNS 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona StránskáSimona Stránská 011010 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 09.45 456.00
2 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 020101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5 09.60 422.00
3 Eliška ŠtěpánkováEliška Štěpánková 020801 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 09.65 411.00
4 Anna KlusováAnna Klusová 030813 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 4 09.86 365.00
Tereza RosákováTereza Rosáková 010925 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 DNS 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Izabela BalogováIzabela Balogová 020826 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 4 09.17 523.00
2 Klára JEČNÁKlára JEČNÁ 021114 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3 09.19 518.00
3 Andrea FinkousováAndrea Finkousová 020710 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 5 09.62 417.00
4 Sára MihalováSára Mihalová 030301 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 10.07 322.00
Anna VinšováAnna Vinšová 020101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 6 DNS 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠUPOVÁNikola ŠUPOVÁ 030528 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3 08.97 574.00
2 Barbora BurešováBarbora Burešová 021022 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5 09.00 566.00
3 Jaroslava BuckováJaroslava Bucková 030309 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 4 09.58 426.00
4 Alena KadlecováAlena Kadlecová 020402 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 09.95 346.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SojkováKristýna Sojková 030101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 4 09.23 509.00
2 Daniela NýdrlováDaniela Nýdrlová 040305 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 5 09.30 492.00
3 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 040805 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 6 09.35 480.00
4 Zuzana LoudováZuzana Loudová 040227 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 2 09.45 456.00
5 Barbora KOCOURKOVÁBarbora KOCOURKOVÁ 031024 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3 09.86 365.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 040405 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 4 08.85 605.00
2 Nikola HrádkováNikola Hrádková 030101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 6 09.52 440.00
3 Nátalie KučerováNátalie Kučerová 031012 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 09.54 435.00
4 Eleldrida MolinováEleldrida Molinová 031018 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 3 09.72 395.00
5 Tereza SzücsováTereza Szücsová 050824 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 5 10.10 316.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KAVANOVÁMichaela KAVANOVÁ 030917 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3 09.16 526.00
2 Anna NovotnáAnna Novotná 031027 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 09.55 433.00
3 Dominika LangerováDominika Langerová 031103 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 4 09.67 406.00
4 Kateřina TopičováKateřina Topičová 050804 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 5 10.76 198.00
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MařasováBarbora Mařasová 040610 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 6 09.09 543.00
2 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 040726 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5 09.15 528.00
3 Zuzana ŽigováZuzana Žigová 031211 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 4 09.66 408.00
4 Petra VÁVROVÁPetra VÁVROVÁ 031115 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3 09.90 357.00
5 Sára PěničkováSára Pěničková 040122 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 10.23 291.00
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČapkováAnna Čapková 040127 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 09.02 561.00
2 Michaela KořínkováMichaela Kořínková 040208 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 4 09.30 492.00
3 Eliška KudrnáčováEliška Kudrnáčová 040917 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2 09.51 442.00
4 Karolína BubeníkováKarolína Bubeníková 041207 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 5 10.46 249.00
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SokolováTereza Sokolová 031218 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 1:53.94 602.00
2 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 040108 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 1:54.61 591.00
3 Tereza SzücsováTereza Szücsová 050824 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 2:02.60 471.00
4 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 040110 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 2:05.81 427.00
5 Andrea OuvínováAndrea Ouvínová 040501 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:13.18 332.00
6 Michaela ZamastilováMichaela Zamastilová 040505 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2:22.08 233.00
7 Sára PěničkováSára Pěničková 040122 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2:23.54 218.00
8 Šárka DOLEJŠÍŠárka DOLEJŠÍ 040427 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 2:24.47 209.00
9 Sára FrydrychováSára Frydrychová 040513 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 2:47.02 45.00
Martina LednejováMartina Lednejová 040504 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov DNS 0.00
Laura VaškováLaura Vašková 040922 MZŠ LibštátMZŠ Libštát DNF 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 040430 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 1:55.10 583.00
2 Klára LengyelováKlára Lengyelová 050427 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 1:58.14 536.00
3 Zuzana LoudováZuzana Loudová 040227 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 1:58.47 531.00
4 Andrea DuštováAndrea Duštová 030902 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 1:59.34 518.00
5 Laura VeitováLaura Veitová 040101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 2:04.45 445.00
6 Patricie RajtrováPatricie Rajtrová 040730 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:05.93 425.00
7 Tereza PodzimkováTereza Podzimková 030908 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2:15.78 301.00
8 Barbora KOCOURKOVÁBarbora KOCOURKOVÁ 031024 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 2:20.09 254.00
9 Zlatka ŠmídováZlatka Šmídová 041011 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 2:20.50 249.00
10 Kateřina LukešováKateřina Lukešová 040826 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 2:21.55 238.00
11 Andrea PacholíkováAndrea Pacholíková 050602 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 2:22.60 228.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 020101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 2:49.67 467.00
2 Adéla VotrubcováAdéla Votrubcová 020319 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 2:53.62 427.00
3 Anna PekárkováAnna Pekárková 020918 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 3:00.86 357.00
4 Magdaléna PACLÍKOVÁMagdaléna PACLÍKOVÁ 021223 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3:08.90 287.00
5 Aneta KrejzováAneta Krejzová 010922 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:10.82 271.00
6 Adéla HOUDOVÁAdéla HOUDOVÁ 030313 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3:16.22 229.00
7 Vendula StránskáVendula Stránská 011026 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 3:43.80 67.00
8 Hana KadlecováHana Kadlecová 020402 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 3:43.82 67.00
Adriana HačkováAdriana Hačková 021101 MZŠ LibštátMZŠ Libštát DNS 0.00
Anna VlčkováAnna Vlčková 030712 MZŠ LibštátMZŠ Libštát DNS 0.00
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dita BartuškováDita Bartušková 021118 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 2:51.77 445.00
2 Karolína JanatkováKarolína Janatková 030309 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:58.35 381.00
3 Nela KaratsiolisováNela Karatsiolisová 010919 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 3:01.13 355.00
4 Eliška MarholtováEliška Marholtová 030101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 3:02.64 341.00
5 Amálie ŠtejfováAmálie Štejfová 030102 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:06.81 304.00
6 Tereza RaškováTereza Rašková 020301 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 3:10.83 271.00
7 Jitka HubařováJitka Hubařová 020627 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 3:15.14 237.00
8 Michaela ZUZÁNKOVÁMichaela ZUZÁNKOVÁ 021027 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3:15.42 235.00
9 Andrea FinkousováAndrea Finkousová 020710 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 3:34.23 113.00
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VostřelJan Vostřel 050408 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 3:20.34 479.00
2 Robin FalkenbergRobin Falkenberg 040101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 3:23.93 449.00
3 Tadeáš KašíkTadeáš Kašík 040416 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 3:28.64 411.00
4 Jan DrbolaJan Drbola 050122 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:32.09 384.00
5 Lukáš MachLukáš Mach 040921 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 3:33.11 377.00
6 Vojtěch KouckýVojtěch Koucký 040727 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 3:34.38 367.00
7 Karel JankůKarel Janků 031017 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 3:34.58 366.00
8 Patrik HRUBÝPatrik HRUBÝ 040512 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3:48.68 268.00
9 Petr RYBAPetr RYBA 030725 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3:49.80 260.00
10 Vojtěch DavidVojtěch David 031122 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 4:11.02 141.00
11 Jakub SprostýJakub Sprostý 040707 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 4:34.80 49.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin SoukupMartin Soukup 030905 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 3:06.63 601.00
2 Jakub LacinaJakub Lacina 030707 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 3:12.25 549.00
3 Radim SudekRadim Sudek 040106 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 3:20.48 478.00
4 Roman MyslivecRoman Myslivec 040101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 3:21.29 471.00
5 Pavel BernatPavel Bernat 040104 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 3:28.50 412.00
6 Daniel ŠírekDaniel Šírek 031002 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 3:30.97 393.00
7 Petr ReinišPetr Reiniš 040715 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:31.73 387.00
8 Matěj BošekMatěj Bošek 031103 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 3:36.05 355.00
9 Nguyen Tan DuongNguyen Tan Duong 031218 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:38.78 335.00
10 Daniel HRUBÝDaniel HRUBÝ 040512 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3:55.63 224.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří ČermákJiří Čermák 021006 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5:02.07 548.00
2 Jiří LamačJiří Lamač 030318 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 5:20.06 450.00
3 Jan SrbJan Srb 020805 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5:34.05 380.00
4 Václav SchneibergVáclav Schneiberg 021203 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5:45.01 328.00
5 Jan ŠimekJan Šimek 030822 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 5:48.09 315.00
6 František JanataFrantišek Janata 030828 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 5:49.02 311.00
7 Petr NovotnýPetr Novotný 021027 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 5:50.06 306.00
8 Lukáš TůmaLukáš Tůma 020820 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 5:55.01 285.00
9 Jakub PatrmanJakub Patrman 010606 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 5:57.06 276.00
10 Miroslav DumekMiroslav Dumek 020711 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 5:58.08 272.00
11 Petr ŠolcPetr Šolc 020307 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 6:10.03 225.00
Jan ŠidlichovskýJan Šidlichovský 030305 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. DNS 0.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš LengyelTomáš Lengyel 010913 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 4:47.00 637.00
2 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4:49.09 624.00
3 Vojtěch HakenVojtěch Haken 020101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5:15.05 476.00
4 Vojtěch KYNČLVojtěch KYNČL 010703 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 5:19.05 455.00
5 Jakub NosekJakub Nosek 010923 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 5:22.00 440.00
6 Jonáš EXNERJonáš EXNER 020808 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 5:29.09 404.00
7 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 010102 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 5:34.04 380.00
8 Tomáš SCHILLINGTomáš SCHILLING 020919 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 5:52.03 298.00
9 Ondřej SkalskýOndřej Skalský 020531 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 6:05.04 244.00
10 Martin BartoníčekMartin Bartoníček 020829 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 6:21.03 185.00
11 Milan MládekMilan Mládek 020719 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 8:19.05 0.00
Vojtěch KalinaVojtěch Kalina 010101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov DNS 0.00
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Halamka, Bílý, Janda, Szücs Halamka, Bílý, Janda, Szücs 010514 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 3 31.57 481.00
2 Barbanaegra, Sládek, Šidlichovský, Zárybnický Barbanaegra, Sládek, Šidlichovský, Zárybnický 010701 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 6 32.10 446.00
3 Medek, Platil, Schneiberg, Srb Medek, Platil, Schneiberg, Srb 021002 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4 32.43 424.00
4 Buček, Dejmek, Janata, Jaško Buček, Dejmek, Janata, Jaško 020209 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 5 33.55 354.00
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ponocný, Schmidt, Huťka, Žerava Ponocný, Schmidt, Huťka, Žerava 020831 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4 29.98 596.00
2 Brauner, Palič, Špinka, Maňhal Brauner, Palič, Špinka, Maňhal 020414 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 2 32.85 397.00
3 Hejduk, Haken, Fidler, Čermák Hejduk, Haken, Fidler, Čermák 020101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5 34.61 293.00
4 BACHTÍK, KYNČL, GOTTSTEIN, HAASE BACHTÍK, KYNČL, GOTTSTEIN, HAASE 020212 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3 34.65 291.00
Černý, Krejčí, Hájek, Vybíhal Černý, Krejčí, Hájek, Vybíhal 020702 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 DNS 0.00
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanyk, Kalina, Mára, Palounek Hanyk, Kalina, Mára, Palounek 020101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5 32.21 438.00
2 Coufal, Hajný, Novotný, Vávra Coufal, Hajný, Novotný, Vávra 021022 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 32.28 434.00
3 Dumek, Horáček, Kudělka, Mládek Dumek, Horáček, Kudělka, Mládek 020711 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 32.40 426.00
4 FARSKÝ, MORÁVEK, EXNER, SCHILLING FARSKÝ, MORÁVEK, EXNER, SCHILLING 020122 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 3 36.62 191.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hodouš, Pýcha, Bernat, Kadlec Hodouš, Pýcha, Bernat, Kadlec 031104 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 4 33.64 348.00
2 KOLDA, RYCHLOVSKÝ, HRUBÝ, MAŤÁTKO KOLDA, RYCHLOVSKÝ, HRUBÝ, MAŤÁTKO 030324 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 2 34.51 298.00
3 Kysela, Mitlener, Reiniš, Steiner Kysela, Mitlener, Reiniš, Steiner 050604 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5 34.80 282.00
4 Kašík, Hančl, Candrák, Lánský, Coufal Kašík, Hančl, Candrák, Lánský, Coufal 040416 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 3 36.11 215.00
5 Antony, David, Koranda, Rosenberg Antony, David, Koranda, Rosenberg 040213 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 6 36.19 212.00
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mizera, Duong, Kalus, Šafář Mizera, Duong, Kalus, Šafář 041110 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4 32.38 427.00
2 Bém, Horáček, Šimek, Tun Bém, Horáček, Šimek, Tun 040907 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 3 33.56 353.00
3 Soukup, Hodr, Tauchman, Marek Soukup, Hodr, Tauchman, Marek 030905 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 2 34.08 323.00
4 Buschek, Drahoňovský, Jedlička, Parsi Buschek, Drahoňovský, Jedlička, Parsi 040101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5 34.98 273.00
5 Mach, Stehlík, Stránský, Sudek Mach, Stehlík, Stránský, Sudek 040921 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 1 35.08 267.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burešová, Nožičková, Střihavková, Zikmundová Burešová, Nožičková, Střihavková, Zikmundová 021022 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4 33.39 637.00
2 Bucková, Strnadová, Bartušková, Matěchová Bucková, Strnadová, Bartušková, Matěchová 030309 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 3 34.52 562.00
3 NECHANICKÁ, ŠUPOVÁ, JANATOVÁ, PREISSLEROVÁ NECHANICKÁ, ŠUPOVÁ, JANATOVÁ, PREISSLEROVÁ 020525 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 2 34.95 535.00
4 Tunysová, Stránská, Vojtíšková, Pávová Tunysová, Stránská, Vojtíšková, Pávová 011127 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 1 35.34 510.00
5 Bucková, Ivanytska, Svobodová, Vinšová Bucková, Ivanytska, Svobodová, Vinšová 010101 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5 35.40 506.00
6 Divišová, Hačková, Horáková, Vlčková Divišová, Hačková, Horáková, Vlčková 020625 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 6 37.93 361.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Finkousová, Klusová, Peukertová, Prokopová Finkousová, Klusová, Peukertová, Prokopová 020710 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 5 35.56 497.00
2 Janatková, Krejzová, Štejfová, Zamrazilová Janatková, Krejzová, Štejfová, Zamrazilová 030309 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3 36.32 451.00
3 Dolenská, Kadlecová, Mihalová, Štěpánková Dolenská, Kadlecová, Mihalová, Štěpánková 020527 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 37.65 376.00
4 PACLÍKOVÁ, ZUZÁNKOVÁ, FAISTAVEROVÁ, JEČNÁ PACLÍKOVÁ, ZUZÁNKOVÁ, FAISTAVEROVÁ, JEČNÁ 021223 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 4 37.74 371.00
Hajtmarová, Krmelová, Langhammerová, Rosáková Hajtmarová, Krmelová, Langhammerová, Rosáková 020601 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 DNS 0.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrdličková, Kudrnáčová, Lednejová, Náhlovská Hrdličková, Kudrnáčová, Lednejová, Náhlovská 040726 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4 35.18 471.00
2 Kořínková, Sojková, Hrádková, Vodhánělová Kořínková, Sojková, Hrádková, Vodhánělová 040208 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5 36.04 468.00
3 Podzimková, Duštová, Čapková, Vyhlídková Podzimková, Duštová, Čapková, Vyhlídková 040108 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 1 36.55 438.00
4 Molinová, Nýdrlová, Žigová, Hoďáková Molinová, Nýdrlová, Žigová, Hoďáková 031018 iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz 3 36.80 423.00
5 Bubeníková, Lukešová, Sieglerová, Tulachová Bubeníková, Lukešová, Sieglerová, Tulachová 041207 MZŠ LibštátMZŠ Libštát 6 40.59 232.00
6 KOCOURKOVÁ, VÁVROVÁ, ŠEVČÍKOVÁ, KAVANOVÁ KOCOURKOVÁ, VÁVROVÁ, ŠEVČÍKOVÁ, KAVANOVÁ 031024 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 2 41.13 209.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čapková, Mařasová, Tokarová, Gaubmannová Čapková, Mařasová, Tokarová, Gaubmannová 040127 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 4 34.05 593.00
2 Nožičková, Ouvínová, Rajtrová, Šálková Nožičková, Ouvínová, Rajtrová, Šálková 050204 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5 36.40 446.00
3 Loudová, Langerová, Szücsová, Bartošová Loudová, Langerová, Szücsová, Bartošová 040227 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 3 36.88 419.00
4 Zamastilová, Zamastilová, Kučerová, Pěničková Zamastilová, Zamastilová, Kučerová, Pěničková 040505 ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily 2 37.41 389.00
Vašíčková, Vašíčková, Müllerová, Chaloupková Vašíčková, Vašíčková, Müllerová, Chaloupková 030502 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 DNS 0.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.51 Body
1 Milan kudělkaMilan kudělka
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
020618 1.80 627.00
2 Filip HuťkaFilip Huťka
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
020303 1.55 426.00
Marek PalounekMarek Palounek
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
010101 1.51 396.00
Jan KaňaJan Kaňa
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
011221 1.51 396.00
3 Jonáš GOTTSTEINJonáš GOTTSTEIN
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
011219 1.51 396.00
Martin SzücsMartin Szücs
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
011115 1.47 367.00
Aleš ŠádekAleš Šádek
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
020520 1.47 367.00
Martin SládekMartin Sládek
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
010310 1.47 367.00
Filip MaňhalFilip Maňhal
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
030318 1.47 367.00
4 Jakub PatrmanJakub Patrman
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
010606 1.47 367.00
Sebastián JónSebastián Jón
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
010418 1.43 338.00
Vojtěch MásloVojtěch Máslo
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
010910 1.43 338.00
Filip FARSKÝFilip FARSKÝ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
020122 1.43 338.00
Jan ŠidlichovskýJan Šidlichovský
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
030305 1.43 338.00
5 Matěj HalamkaMatěj Halamka
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
010514 1.43 338.00
Jiří ČermákJiří Čermák
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
021006 1.35 283.00
Jakub VávraJakub Vávra
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
020907 1.35 283.00
Vojtěch KYNČLVojtěch KYNČL
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
010703 1.35 283.00
Miroslav DumekMiroslav Dumek
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
020711 1.35 283.00
6 Cyril ŽeravaCyril Žerava
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030315 1.35 283.00
7 Petr HajnýPetr Hajný
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
010917 1.31 257.00
Antonín DejmekAntonín Dejmek
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
010907 1.27 231.00
8 Michal ŘehákMichal Řehák
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
030130 1.27 231.00
Štěpán BurešŠtěpán Bureš
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
030215 DNS 0.00
Michal ČernýMichal Černý
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
020702 DNS 0.00
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46 Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040127 1.46 360.00
2 Matěj ChmelíkMatěj Chmelík
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
040610 1.42 331.00
3 Filip ŠimekFilip Šimek
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
030708 1.38 303.00
Jiří MAŤÁTKOJiří MAŤÁTKO
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
031215 1.34 276.00
Tomáš MitlenerTomáš Mitlener
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
031111 1.34 276.00
4 Jan GaizlJan Gaizl
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
040621 1.34 276.00
Dominik KadlecDominik Kadlec
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
030510 1.30 250.00
Marek TunMarek Tun
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
031130 1.30 250.00
5 Karel JankůKarel Janků
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
031017 1.30 250.00
Marek HodoušMarek Hodouš
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
031104 1.26 225.00
6 Martin ŠUPMartin ŠUP
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
040817 1.26 225.00
Roman MyslivecRoman Myslivec
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
040101 1.22 200.00
Karel KorandaKarel Koranda
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
040217 1.22 200.00
Šimon JedličkaŠimon Jedlička
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
030101 1.22 200.00
7 Daniel HRUBÝDaniel HRUBÝ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
040512 1.22 200.00
8 Jiří KonopkaJiří Konopka
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
030620 1.18 176.00
9 Adam PiryAdam Piry
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
050223 1.14 153.00
Matěj BošekMatěj Bošek
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
031103 1.10 131.00
10 Dominik BoudníkDominik Boudník
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
040325 1.10 131.00
11 David BártůDavid Bártů
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
040623 0.00 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46 Body
Anna VinšováAnna Vinšová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
020101 1.38 491.00
Tereza VojtíškováTereza Vojtíšková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
020406 1.38 491.00
1 Barbora BurešováBarbora Burešová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
021022 1.38 491.00
Karolína JanatkováKarolína Janatková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030309 1.30 409.00
Nela KaratsiolisováNela Karatsiolisová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
010919 1.30 409.00
2 Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
030101 1.30 409.00
3 natálie Dolenskánatálie Dolenská
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
020527 1.26 369.00
Natálie NožičkováNatálie Nožičková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
020724 1.22 331.00
Nikola JANATOVÁNikola JANATOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
020904 1.22 331.00
Kateřina KrausováKateřina Krausová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
011018 1.22 331.00
4 Dita BartuškováDita Bartušková
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
021118 1.22 331.00
5 Natálie NECHANICKÁNatálie NECHANICKÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
020525 1.18 293.00
6 Adéla VotrubcováAdéla Votrubcová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
020319 1.14 257.00
Karolína MelichováKarolína Melichová
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
020223 1.10 222.00
7 Valentina IvanytskaValentina Ivanytska
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
020201 1.10 222.00
Klára JeníčkováKlára Jeníčková
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
030329 0.00 0.00
Anna VlčkováAnna Vlčková
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
030712 0.00 0.00
Markéta ČermákováMarkéta Čermáková
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
030703 0.00 0.00
Natálie MatěchováNatálie Matěchová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
030113 0.00 0.00
8 Šárka TulachováŠárka Tulachová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
000816 0.00 0.00
Vanessa HobzováVanessa Hobzová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
021219 DNS 0.00
Martina HajtmarováMartina Hajtmarová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
020601 DNS 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.041.081.121.161.201.241.281.321.36 Body
1 Michaela KAVANOVÁMichaela KAVANOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
030917 1.32 429.00
Michaela ZamastilováMichaela Zamastilová
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
040505 1.24 350.00
2 Liliana KvětováLiliana Květová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
041104 1.24 350.00
Markéta JórováMarkéta Jórová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
031101 1.20 312.00
Jana SieglerováJana Sieglerová
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
040731 1.20 312.00
Dominika NožičkováDominika Nožičková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
050204 1.20 312.00
Zuzana BartošováZuzana Bartošová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
040203 1.20 312.00
3 Monika ZamastilováMonika Zamastilová
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
040505 1.20 312.00
Tereza SokolováTereza Sokolová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
031218 1.16 275.00
Andrea TulachováAndrea Tulachová
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
050613 1.16 275.00
Martina LednejováMartina Lednejová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040504 1.16 275.00
Jana ŠálkováJana Šálková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030708 1.16 275.00
Viktorie PravdováViktorie Pravdová
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
030904 1.16 275.00
Sára VyhlídkováSára Vyhlídková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
040430 1.16 275.00
4 Veronika FantováVeronika Fantová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
040101 1.16 275.00
5 Eliška PodzimkováEliška Podzimková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
040108 1.12 239.00
6 Zuzana ŽigováZuzana Žigová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
031211 1.08 205.00
Eleldrida MolinováEleldrida Molinová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
031018 1.04 172.00
7 Sára ŠimánkováSára Šimánková
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
040526 1.04 172.00
8 Anna ŽENÍŠKOVÁAnna ŽENÍŠKOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
040415 1.00 141.00
Tereza PeukertováTereza Peukertová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
040312 0.00 0.00
Zuzana NovotnáZuzana Novotná
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
040110 0.00 0.00
9 Nela ŠEVČÍKOVÁNela ŠEVČÍKOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
030917 0.00 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BílýJan Bílý
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
011106 5.56 0.0 494.00
Michal HanykMichal Hanyk
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
020101 5.04 0.0 390.00
2 Jiří SůvaJiří Sůva
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
020110 5.04 0.0 390.00
3 Milan KudělkaMilan Kudělka
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
010725 5.01 0.0 384.00
4 Filip HuťkaFilip Huťka
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
020303 4.96 0.0 375.00
5 Ondřej MedekOndřej Medek
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
021002 4.92 0.0 367.00
6 Filip MaňhalFilip Maňhal
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
030318 4.88 0.0 360.00
7 Richard BraunerRichard Brauner
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
020414 4.82 0.0 348.00
8 Antonín DejmekAntonín Dejmek
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
010907 4.73 0.0 332.00
9 Jakub PlatilJakub Platil
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
020802 4.71 0.0 328.00
10 Petr ŠpinkaPetr Špinka
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
010728 4.60 0.0 308.00
Jakub JandaJakub Janda
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
010417 4.59 0.0 306.00
11 Luděk PodopskýLuděk Podopský
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
011201 4.59 0.0 306.00
12 Filip FARSKÝFilip FARSKÝ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
020122 4.54 0.0 297.00
13 Jiří HavrdaJiří Havrda
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
020723 4.53 0.0 295.00
14 Tomáš LengyelTomáš Lengyel
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
010913 4.47 0.0 285.00
15 Marek PalounekMarek Palounek
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
010101 4.37 0.0 267.00
16 Tomáš BACHTÍKTomáš BACHTÍK
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
020212 4.34 0.0 262.00
17 Vojtěch HakenVojtěch Haken
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
020101 4.30 0.0 255.00
18 Tobiáš JaškoTobiáš Jaško
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
010624 4.25 0.0 247.00
19 Matěj JanataMatěj Janata
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
011108 4.22 0.0 242.00
20 Lukáš HradeckýLukáš Hradecký
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
020723 4.06 0.0 215.00
21 Marek HRDINAMarek HRDINA
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
021106 3.85 0.0 182.00
22 Michal ŘehákMichal Řehák
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
030130 3.70 0.0 159.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040127 4.86 0.0 356.00
2 Timon DrahoňovskýTimon Drahoňovský
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
030410 4.83 0.0 350.00
3 Jakub MizeraJakub Mizera
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
041110 4.68 0.0 323.00
4 Jakub LacinaJakub Lacina
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
030707 4.66 0.0 319.00
5 Matěj ChmelíkMatěj Chmelík
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
040610 4.46 0.0 283.00
6 Radim SudekRadim Sudek
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
040106 4.45 0.0 281.00
Vojtěch KOLDAVojtěch KOLDA
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
030324 4.44 0.0 280.00
7 Pavel BernatPavel Bernat
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
040104 4.44 0.0 280.00
8 Šimon CandrákŠimon Candrák
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
031005 4.33 0.0 261.00
9 Marti LiškaMarti Liška
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
040527 4.30 0.0 255.00
10 Jiří MAŤÁTKOJiří MAŤÁTKO
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
031215 4.24 0.0 245.00
11 Joshua MarekJoshua Marek
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
041102 4.22 0.0 242.00
12 Martin ZOUHARMartin ZOUHAR
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
030927 4.20 0.0 239.00
13 Radim KyselaRadim Kysela
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
050604 4.18 0.0 235.00
14 Vilém PýchaVilém Pýcha
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
040611 4.16 0.0 232.00
15 Lukáš LánskýLukáš Lánský
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
040323 4.06 0.0 215.00
16 Richard BuschekRichard Buschek
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
040101 4.00 0.0 206.00
17 Patrik RubešPatrik Rubeš
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
050101 3.88 0.0 187.00
18 Karel KorandaKarel Koranda
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
040217 3.84 0.0 181.00
19 Stanislav BémStanislav Bém
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
040907 3.83 0.0 179.00
20 Matěj BošekMatěj Bošek
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
031103 3.72 0.0 162.00
21 Vojtěch HakenVojtěch Haken
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
040201 3.47 0.0 126.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
010705 5.00 0.0 559.00
2 Veronika StrnadováVeronika Strnadová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
030528 4.16 0.0 345.00
3 Jaroslava BuckováJaroslava Bucková
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
030309 4.10 0.0 331.00
4 Eliška StřihavkováEliška Střihavková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030401 4.06 0.0 322.00
5 Sára PávováSára Pávová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
021002 4.00 0.0 308.00
6 Nikola ŠUPOVÁNikola ŠUPOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
030528 3.98 0.0 303.00
7 Nikola JANATOVÁNikola JANATOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
020904 3.94 0.0 294.00
8 Bohdana TicháBohdana Tichá
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
011118 3.93 0.0 292.00
Pavlína MorávkováPavlína Morávková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
010620 3.87 0.0 279.00
9 Eliška MarholtováEliška Marholtová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
030101 3.87 0.0 279.00
10 Hana KadlecováHana Kadlecová
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
020402 3.78 0.0 259.00
11 Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
030101 3.75 0.0 252.00
12 Aneta PleštilováAneta Pleštilová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
010418 3.74 0.0 250.00
13 Jana ProkopováJana Prokopová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
001215 3.73 0.0 248.00
14 Natálie NECHANICKÁNatálie NECHANICKÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
020525 3.70 0.0 242.00
15 Eliška ŠtěpánkováEliška Štěpánková
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
020801 3.69 0.0 239.00
16 Anna KlusováAnna Klusová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
030813 3.66 0.0 233.00
17 Michaela HorákováMichaela Horáková
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
011103 3.65 0.0 231.00
18 Izabela BalogováIzabela Balogová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
020826 3.63 0.0 227.00
19 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
020206 3.31 0.0 163.00
20 Adriana HačkováAdriana Hačková
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
021101 3.29 0.0 159.00
21 Kateřina JanevováKateřina Janevová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
030101 2.85 0.0 83.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040805 4.20 0.0 355.00
2 Anna ČapkováAnna Čapková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
040127 4.19 0.0 352.00
3 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
040405 4.03 0.0 315.00
4 Daniela NýdrlováDaniela Nýdrlová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
040305 3.96 0.0 299.00
5 Anna NovotnáAnna Novotná
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
031027 3.87 0.0 279.00
6 Veronika FantováVeronika Fantová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
040101 3.80 0.0 263.00
7 Zuzana NovotnáZuzana Novotná
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
040110 3.79 0.0 261.00
8 Natálie KučerováNatálie Kučerová
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
031012 3.77 0.0 257.00
9 Klára VodhánělováKlára Vodhánělová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
040401 3.70 0.0 242.00
10 Barbora MařasováBarbora Mařasová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
040610 3.68 0.0 237.00
11 Andrea OuvínováAndrea Ouvínová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040501 3.60 0.0 220.00
12 Laura VeitováLaura Veitová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
040101 3.59 0.0 218.00
13 Adéla BakešováAdéla Bakešová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
041115 3.50 0.0 200.00
Tereza HoďákováTereza Hoďáková
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
040805 3.45 0.0 190.00
14 Zuzana BartošováZuzana Bartošová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
040203 3.45 0.0 190.00
15 Petra VÁVROVÁPetra VÁVROVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
031115 3.30 0.0 161.00
Nela ŠEVČÍKOVÁNela ŠEVČÍKOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
030917 3.28 0.0 157.00
16 Kateřina LukešováKateřina Lukešová
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
040826 3.28 0.0 157.00
17 Tereza PodzimkováTereza Podzimková
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
030908 3.15 0.0 133.00
18 Aneta LandyšováAneta Landyšová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
050329 3.08 0.0 121.00
19 Andrea PacholíkováAndrea Pacholíková
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
050602 2.86 0.0 84.00
Nikol MarešováNikol Marešová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
040722 DNS 0.0 0.00
Dorota VašíčkováDorota Vašíčková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
030502 DNS 0.0 0.00
Šárka PoláchováŠárka Poláchová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
050318 DNS 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 natálie Dolenskánatálie Dolenská
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
020527 09.78 0.0 515.00
2 Eliška StřihavkováEliška Střihavková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030401 08.22 0.0 414.00
3 Lucie POSPÍŠILOVÁLucie POSPÍŠILOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
030517 07.98 0.0 398.00
4 Lucie SkalickáLucie Skalická
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
020108 07.91 0.0 394.00
5 Markéta PolívkováMarkéta Polívková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
020516 07.88 0.0 392.00
6 Jitka HubařováJitka Hubařová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
020627 07.72 0.0 381.00
7 Michaela HorákováMichaela Horáková
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
011103 07.59 0.0 373.00
8 Adéla HOUDOVÁAdéla HOUDOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
030313 07.51 0.0 368.00
9 Markéta FEJKLOVÁMarkéta FEJKLOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
021114 07.43 0.0 363.00
10 Šarlota SkopečkováŠarlota Skopečková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
010708 07.34 0.0 357.00
11 Zuzana HradeckáZuzana Hradecká
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
011107 07.21 0.0 348.00
12 Anna ŠvitorkováAnna Švitorková
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
020101 07.19 0.0 347.00
13 Kateřina JanevováKateřina Janevová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
030101 07.16 0.0 345.00
14 Eliška ZamrazilováEliška Zamrazilová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
020315 07.13 0.0 343.00
15 Vendula StránskáVendula Stránská
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
011026 07.11 0.0 342.00
16 Tereza TurkováTereza Turková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
030310 06.42 0.0 298.00
17 Jaroslava JirůtkováJaroslava Jirůtková
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
020425 06.26 0.0 288.00
18 Sissi PeukertováSissi Peukertová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
021209 06.25 0.0 287.00
19 Anita BuckováAnita Bucková
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
010101 06.23 0.0 286.00
20 Aneta PleštilováAneta Pleštilová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
010418 06.14 0.0 280.00
21 Kateřina HavlováKateřina Havlová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
030321 05.74 0.0 255.00
Nikola VanickáNikola Vanická
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
030301 DNS 0.0 0.00
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch MáraVojtěch Mára
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
020101 11.50 0.0 576.00
2 Vojtěch PaličVojtěch Palič
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
011022 11.19 0.0 557.00
3 Martin SzücsMartin Szücs
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
011115 10.78 0.0 533.00
4 Petr PašekPetr Pašek
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
011102 10.60 0.0 522.00
5 Martin BarbanaegraMartin Barbanaegra
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
010701 10.38 0.0 508.00
6 Luděk PodopskýLuděk Podopský
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
011201 10.28 0.0 502.00
7 Vojtěch ŽĎÁRSKÝVojtěch ŽĎÁRSKÝ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
030518 10.15 0.0 495.00
8 Vojtěch FidlerVojtěch Fidler
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
020101 10.06 0.0 489.00
9 Vojtěch MásloVojtěch Máslo
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
010910 09.84 0.0 476.00
10 Daniel CEJNARDaniel CEJNAR
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
021112 09.78 0.0 472.00
11 Ondřej SkalskýOndřej Skalský
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
020531 09.74 0.0 470.00
12 Michal ČernohouzMichal Černohouz
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
020813 09.50 0.0 456.00
13 Petr HajnýPetr Hajný
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
010917 09.38 0.0 448.00
14 Ladislav MORÁVEKLadislav MORÁVEK
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
020418 09.36 0.0 447.00
15 Cyril ŽeravaCyril Žerava
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030315 09.29 0.0 443.00
16 Jakub NosekJakub Nosek
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
010923 09.17 0.0 436.00
17 Milan MládekMilan Mládek
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
020719 09.02 0.0 427.00
18 Sebastián JónSebastián Jón
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
010418 08.89 0.0 419.00
19 Zdeněk BrožekZdeněk Brožek
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
030108 08.81 0.0 414.00
20 Marek VošvrdaMarek Vošvrda
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
020715 08.05 0.0 369.00
21 Jan ZárybnickýJan Zárybnický
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
010926 07.79 0.0 354.00
22 Jan PodzimekJan Podzimek
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
030212 07.32 0.0 326.00
Daniel SchmidtDaniel Schmidt
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
030416 DNS 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 ZŠ Skálova Turnov{8} 1914
2 Michal HanykMichal Hanyk 020101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 1382
3 Jan BílýJan Bílý 011106 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 1191
4 Tomáš BACHTÍKTomáš BACHTÍK 020212 JILEMNICE HARRACHA{8} 1021
5 Vojtěch MáraVojtěch Mára 020101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0974
6 Martin BarbanaegraMartin Barbanaegra 010701 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0954
7 Richard BraunerRichard Brauner 020414 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0934
8 Jonáš GOTTSTEINJonáš GOTTSTEIN 011219 JILEMNICE HARRACHA{8} 0930
9 Tomáš LengyelTomáš Lengyel 010913 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0922
10 Jan KaňaJan Kaňa 011221 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0916
11 Martin SzücsMartin Szücs 011115 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0900
12 Jiří SůvaJiří Sůva 020110 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0899
13 Jiří ČermákJiří Čermák 021006 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0831
14 Vojtěch MásloVojtěch Máslo 010910 MZŠ Libštát{8} 0814
15 Luděk PodopskýLuděk Podopský 011201 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0808
16 Filip HuťkaFilip Huťka 020303 ZŠ Skálova Turnov{8} 0801
17 Dominik BučekDominik Buček 020209 MZŠ Libštát{8} 0795
18 Aleš ŠádekAleš Šádek 020520 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0773
19 Sebastián JónSebastián Jón 010418 MZŠ Libštát{8} 0757
20 Filip MaňhalFilip Maňhal 030318 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0727
21 Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 ZŠ Skálova Turnov{8} 0726
22 Antonín DejmekAntonín Dejmek 010907 MZŠ Libštát{8} 0715
23 Ondřej SkalskýOndřej Skalský 020531 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0714
24 Miroslav DumekMiroslav Dumek 020711 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0698
25 Jiří HavrdaJiří Havrda 020723 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0683
26 Marek PalounekMarek Palounek 010101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0663
27 Filip FARSKÝFilip FARSKÝ 020122 JILEMNICE HARRACHA{8} 0635
28 Milan kudělkaMilan kudělka 020618 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0627
29 Jakub JandaJakub Janda 010417 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0580
30 Vojtěch PaličVojtěch Palič 011022 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0557
31 Petr PašekPetr Pašek 011102 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0522
32 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 030416 ZŠ Skálova Turnov{8} 0517
33 Vojtěch ŽĎÁRSKÝVojtěch ŽĎÁRSKÝ 030518 JILEMNICE HARRACHA{8} 0495
34 Matěj HalamkaMatěj Halamka 010514 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0481
35 Vojtěch HakenVojtěch Haken 020101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0476
36 Daniel CEJNARDaniel CEJNAR 021112 JILEMNICE HARRACHA{8} 0472
37 Michal ČernohouzMichal Černohouz 020813 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0456
38 Vojtěch KYNČLVojtěch KYNČL 010703 JILEMNICE HARRACHA{8} 0455
39 Jiří LamačJiří Lamač 030318 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0450
40 Petr HajnýPetr Hajný 010917 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0448
41 Jakub NosekJakub Nosek 010923 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0440
42 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 021022 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0434
43 Milan MládekMilan Mládek 020719 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0427
44 Petr ŠpinkaPetr Špinka 010728 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0426
45 Jonáš EXNERJonáš EXNER 020808 JILEMNICE HARRACHA{8} 0404
46 Milan KudělkaMilan Kudělka 010725 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0384
Jan SrbJan Srb 020805 ZŠ Skálova Turnov{8} 0380
47 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 010102 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0380
48 Marek VošvrdaMarek Vošvrda 020715 ZŠ Skálova Turnov{8} 0369
Martin SládekMartin Sládek 010310 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0367
Jakub PatrmanJakub Patrman 010606 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0367
49 Ondřej MedekOndřej Medek 021002 ZŠ Skálova Turnov{8} 0367
50 Jan ŠimekJan Šimek 030822 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0315
51 František JanataFrantišek Janata 030828 MZŠ Libštát{8} 0311
52 Petr NovotnýPetr Novotný 021027 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0306
53 Lukáš TůmaLukáš Tůma 020820 MZŠ Libštát{8} 0285
54 Jakub VávraJakub Vávra 020907 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0283
55 Tobiáš JaškoTobiáš Jaško 010624 MZŠ Libštát{8} 0247
Jakub HájekJakub Hájek 010518 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Emil HejdukEmil Hejduk 020101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Jakub PlatilJakub Platil 020802 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Daniel VybíhalDaniel Vybíhal 010630 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Zdeněk BrožekZdeněk Brožek 030108 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0000
Samuel HAASESamuel HAASE 020919 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 020420 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Lukáš HradeckýLukáš Hradecký 020723 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0000
Marek HRDINAMarek HRDINA 021106 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Michal ŘehákMichal Řehák 030130 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0000
Matěj JanataMatěj Janata 011108 MZŠ Libštát{8} 0000
Patrik BalvínPatrik Balvín 020408 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Lukáš LamačLukáš Lamač 020101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Lukáš PoláchLukáš Polách 020530 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Jan PodzimekJan Podzimek 030212 MZŠ Libštát{8} 0000
Daniel ŠabatkaDaniel Šabatka 020125 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Vojtěch FidlerVojtěch Fidler 020101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Ladislav MORÁVEKLadislav MORÁVEK 020418 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Jan ZárybnickýJan Zárybnický 010926 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Vladimír KordasVladimír Kordas 010612 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Jan ŠidlichovskýJan Šidlichovský 030305 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Šimon PleslŠimon Plesl 030101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Michal ČernýMichal Černý 020702 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Štěpán BurešŠtěpán Bureš 030215 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Josef HoráčekJosef Horáček 041028 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0000
Martin BartoníčekMartin Bartoníček 020829 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0000
Jakub KörberJakub Körber 020214 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Daniel PecharDaniel Pechar 010101 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Jaroslav PolákJaroslav Polák 011019 MZŠ Libštát{8} 0000
Petr ŠolcPetr Šolc 020307 MZŠ Libštát{8} 0000
Václav SchneibergVáclav Schneiberg 021203 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Vojtěch KalinaVojtěch Kalina 010101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Marti SzücsMarti Szücs 011115 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Aleš BrátAleš Brát 011126 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
56 Tomáš SCHILLINGTomáš SCHILLING 020919 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Celkem 93 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin SoukupMartin Soukup 030905 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 1286
2 Tadeáš KašíkTadeáš Kašík 040416 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0926
3 Marek HodoušMarek Hodouš 031104 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0925
4 Vojtěch KOLDAVojtěch KOLDA 030324 JILEMNICE HARRACHA{8} 0880
5 Jakub LacinaJakub Lacina 030707 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0868
6 Radim SudekRadim Sudek 040106 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0759
7 Jakub MizeraJakub Mizera 041110 ZŠ Skálova Turnov{8} 0750
8 Timon DrahoňovskýTimon Drahoňovský 030410 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0741
9 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 ZŠ Skálova Turnov{8} 0716
10 Pavel BernatPavel Bernat 040104 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0692
11 Filip ŠimekFilip Šimek 030708 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0639
12 Matěj ChmelíkMatěj Chmelík 040610 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0614
13 Kryštof HodrKryštof Hodr 040303 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0609
14 Josef HoráčekJosef Horáček 041028 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0584
15 Marek TunMarek Tun 031130 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0574
16 Dominik KadlecDominik Kadlec 030510 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0572
17 Tomáš MitlenerTomáš Mitlener 031111 ZŠ Skálova Turnov{8} 0552
18 Stanislav BémStanislav Bém 040907 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0532
19 Patrik HRUBÝPatrik HRUBÝ 040512 JILEMNICE HARRACHA{8} 0525
20 Jiří MAŤÁTKOJiří MAŤÁTKO 031215 JILEMNICE HARRACHA{8} 0521
21 Matěj BošekMatěj Bošek 031103 MZŠ Libštát{8} 0517
22 David ParsiDavid Parsi 040301 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0508
23 Šimon JedličkaŠimon Jedlička 030101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0507
Jan VostřelJan Vostřel 050408 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0479
24 Richard BuschekRichard Buschek 040101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0479
25 Roman MyslivecRoman Myslivec 040101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0471
26 Nguyen Tan DuongNguyen Tan Duong 031218 ZŠ Skálova Turnov{8} 0460
27 Robin FalkenbergRobin Falkenberg 040101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0449
28 Petr RYBAPetr RYBA 030725 JILEMNICE HARRACHA{8} 0443
Vojtěch DavidVojtěch David 031122 MZŠ Libštát{8} 0426
29 Jan KalusJan Kalus 030826 ZŠ Skálova Turnov{8} 0426
30 Martin ŠUPMartin ŠUP 040817 JILEMNICE HARRACHA{8} 0424
31 Daniel ŠírekDaniel Šírek 031002 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0393
32 Lukáš LánskýLukáš Lánský 040323 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0389
33 Petr ReinišPetr Reiniš 040715 ZŠ Skálova Turnov{8} 0387
34 Jan DrbolaJan Drbola 050122 ZŠ Skálova Turnov{8} 0384
35 Karel KorandaKarel Koranda 040217 MZŠ Libštát{8} 0381
36 Denis AntonyDenis Antony 040213 MZŠ Libštát{8} 0376
37 Vojtěch KouckýVojtěch Koucký 040727 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0367
38 Dominik BoudníkDominik Boudník 040325 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0366
39 Adam PiryAdam Piry 050223 MZŠ Libštát{8} 0327
40 Radim KyselaRadim Kysela 050604 ZŠ Skálova Turnov{8} 0295
41 Šimon StránskýŠimon Stránský 030716 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0290
42 Jakub StehlíkJakub Stehlík 040211 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0285
43 Jan GaizlJan Gaizl 040621 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0276
44 Joshua MarekJoshua Marek 041102 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0268
45 Šimon CandrákŠimon Candrák 031005 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0261
46 Marti LiškaMarti Liška 040527 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0255
47 Karel JankůKarel Janků 031017 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0250
48 Jaroslav RosenbergJaroslav Rosenberg 040219 MZŠ Libštát{8} 0187
49 David BártůDavid Bártů 040623 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0041
Martin ZOUHARMartin ZOUHAR 030927 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Matyáš HančlMatyáš Hančl 041231 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0000
Adam TauchmanAdam Tauchman 030714 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Vilém PýchaVilém Pýcha 040611 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Patrik RubešPatrik Rubeš 050101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
David RYCHLOVSKÝDavid RYCHLOVSKÝ 040907 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Miroslav HanušMiroslav Hanuš 040101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
David CermanDavid Cerman 030404 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Jakub SprostýJakub Sprostý 040707 MZŠ Libštát{8} 0000
Daniel HRUBÝDaniel HRUBÝ 040512 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Lukáš MachLukáš Mach 040921 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Tomáš ČervaTomáš Červa 040101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Michal VondrákMichal Vondrák 040101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Michal SmidžárMichal Smidžár 030605 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Jiří KonopkaJiří Konopka 030620 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Jan SteinerJan Steiner 050112 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
David KubínDavid Kubín 050101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Adam VeleAdam Vele 040224 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Matěj HrabčákMatěj Hrabčák 040610 MZŠ Libštát{8} 0000
Marek SamlerMarek Samler 040629 MZŠ Libštát{8} 0000
Radek PoledneRadek Poledne 050311 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Jaroslav MužíčekJaroslav Mužíček 030828 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0000
Ondřej FišarOndřej Fišar 040101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Tomáš MachTomáš Mach 040921 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 021022 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0000
Robin FalkenbergRobin Falkenberg 040501 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Vojtěch HakenVojtěch Haken 040201 MZŠ Libštát{8} 0000
50 Martin KotykMartin Kotyk 031007 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Celkem 79 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef HoráčekJosef Horáček
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
041028 53.43 0.0 337.00
2 Filip ŠimekFilip Šimek
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
030708 53.34 0.0 336.00
3 Šimon JedličkaŠimon Jedlička
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
030101 49.85 0.0 307.00
4 David ParsiDavid Parsi
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
040301 49.22 0.0 301.00
5 Radim KyselaRadim Kysela
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
050604 48.47 0.0 295.00
6 Šimon StránskýŠimon Stránský
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
030716 47.94 0.0 290.00
7 Jakub StehlíkJakub Stehlík
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
040211 47.33 0.0 285.00
8 Kryštof HodrKryštof Hodr
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
040303 46.50 0.0 278.00
9 Tomáš MitlenerTomáš Mitlener
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
031111 46.27 0.0 276.00
10 Jan SteinerJan Steiner
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
050112 45.62 0.0 271.00
11 Joshua MarekJoshua Marek
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
041102 45.30 0.0 268.00
12 Radek PoledneRadek Poledne
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
050311 43.35 0.0 252.00
13 Dominik BoudníkDominik Boudník
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
040325 41.33 0.0 235.00
14 David KubínDavid Kubín
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
050101 37.56 0.0 204.00
15 Martin ŠUPMartin ŠUP
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
040817 36.88 0.0 199.00
16 Jaroslav RosenbergJaroslav Rosenberg
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
040219 35.42 0.0 187.00
17 Petr RYBAPetr RYBA
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
030725 34.97 0.0 183.00
18 Adam PiryAdam Piry
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
050223 33.81 0.0 174.00
19 Lukáš LánskýLukáš Lánský
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
040323 33.78 0.0 174.00
20 Vojtěch HakenVojtěch Haken
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
040201 25.28 0.0 106.00
Jaroslav MužíčekJaroslav Mužíček
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
030828 DNS 0.0 0.00
Celkem 21 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora BurešováBarbora Burešová 021022 ZŠ Skálova Turnov{8} 1694
2 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 010705 ZŠ Skálova Turnov{8} 1303
3 natálie Dolenskánatálie Dolenská 020527 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 1260
4 Sára PávováSára Pávová 021002 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0956
5 Andrea FinkousováAndrea Finkousová 020710 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0914
6 Jaroslava BuckováJaroslava Bucková 030309 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0893
7 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 020101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0889
8 Veronika StrnadováVeronika Strnadová 030528 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0883
9 Nikola ŠUPOVÁNikola ŠUPOVÁ 030528 JILEMNICE HARRACHA{8} 0877
10 Natálie NECHANICKÁNatálie NECHANICKÁ 020525 JILEMNICE HARRACHA{8} 0828
11 Anita BuckováAnita Bucková 010101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0792
12 Karolína JanatkováKarolína Janatková 030309 ZŠ Skálova Turnov{8} 0790
13 Dita BartuškováDita Bartušková 021118 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0776
14 Nela KaratsiolisováNela Karatsiolisová 010919 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0764
15 Jana ProkopováJana Prokopová 001215 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0752
16 Eliška StřihavkováEliška Střihavková 030401 ZŠ Skálova Turnov{8} 0736
17 Adéla VotrubcováAdéla Votrubcová 020319 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0684
18 Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková 030101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0661
19 Nikola JANATOVÁNikola JANATOVÁ 020904 JILEMNICE HARRACHA{8} 0625
20 Eliška MarholtováEliška Marholtová 030101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0620
21 Jitka HubařováJitka Hubařová 020627 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0618
22 Michaela HorákováMichaela Horáková 011103 MZŠ Libštát{8} 0604
23 Aneta PleštilováAneta Pleštilová 010418 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0530
24 Izabela BalogováIzabela Balogová 020826 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0523
25 Klára JEČNÁKlára JEČNÁ 021114 JILEMNICE HARRACHA{8} 0518
26 Pavlína TunysováPavlína Tunysová 011127 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0510
Tereza VojtíškováTereza Vojtíšková 020406 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0491
27 Anna VinšováAnna Vinšová 020101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0491
28 Simona StránskáSimona Stránská 011010 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0456
29 Eliška ŠtěpánkováEliška Štěpánková 020801 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0411
30 Vendula StránskáVendula Stránská 011026 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0409
31 Lucie POSPÍŠILOVÁLucie POSPÍŠILOVÁ 030517 JILEMNICE HARRACHA{8} 0398
32 Valentina IvanytskaValentina Ivanytska 020201 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0395
33 Lucie SkalickáLucie Skalická 020108 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0394
34 Markéta PolívkováMarkéta Polívková 020516 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0392
35 Adéla HOUDOVÁAdéla HOUDOVÁ 030313 JILEMNICE HARRACHA{8} 0368
36 Michaela DivišováMichaela Divišová 020625 MZŠ Libštát{8} 0361
Anna PekárkováAnna Pekárková 020918 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0357
37 Šarlota SkopečkováŠarlota Skopečková 010708 ZŠ Skálova Turnov{8} 0357
38 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 020206 MZŠ Libštát{8} 0355
39 Zuzana HradeckáZuzana Hradecká 011107 MZŠ Libštát{8} 0348
40 Alena KadlecováAlena Kadlecová 020402 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0346
41 Kateřina JanevováKateřina Janevová 030101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0345
42 Kateřina KrausováKateřina Krausová 011018 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0331
43 Hana KadlecováHana Kadlecová 020402 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0326
44 Amálie ŠtejfováAmálie Štejfová 030102 ZŠ Skálova Turnov{8} 0304
45 Adriana HačkováAdriana Hačková 021101 MZŠ Libštát{8} 0297
46 Bohdana TicháBohdana Tichá 011118 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0292
47 Jaroslava JirůtkováJaroslava Jirůtková 020425 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0288
Sissi PeukertováSissi Peukertová 021209 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0287
48 Magdaléna PACLÍKOVÁMagdaléna PACLÍKOVÁ 021223 JILEMNICE HARRACHA{8} 0287
49 Pavlína MorávkováPavlína Morávková 010620 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0279
50 Tereza RaškováTereza Rašková 020301 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0271
51 Michaela ZUZÁNKOVÁMichaela ZUZÁNKOVÁ 021027 JILEMNICE HARRACHA{8} 0235
52 Karolína MelichováKarolína Melichová 020223 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0222
Markéta ČermákováMarkéta Čermáková 030703 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Nikola HlavováNikola Hlavová 030101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Natálie NožičkováNatálie Nožičková 020724 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Anna VlčkováAnna Vlčková 030712 MZŠ Libštát{8} 0000
Klára JeníčkováKlára Jeníčková 030329 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 020601 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Natálie MatěchováNatálie Matěchová 030113 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0000
Adéla StrnadováAdéla Strnadová 030404 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Šárka TulachováŠárka Tulachová 000816 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0000
Vanessa HobzováVanessa Hobzová 021219 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Lucie HolmanováLucie Holmanová 020101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Nikola KroupováNikola Kroupová 020718 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Šárka SvatáŠárka Svatá 020430 MZŠ Libštát{8} 0000
Romana MrázováRomana Mrázová 030717 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Anna KlusováAnna Klusová 030813 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Tereza RosákováTereza Rosáková 010925 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Veronika PREISSLEROVÁVeronika PREISSLEROVÁ 021212 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Sabina VodseďálkováSabina Vodseďálková 020612 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0000
Sára ReichlováSára Reichlová 030401 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0000
Kateřina KrmelováKateřina Krmelová 010322 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Anna ŠvitorkováAnna Švitorková 020101 MZŠ Libštát{8} 0000
Nikola VanickáNikola Vanická 030301 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0000
Aneta KrejzováAneta Krejzová 010922 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Martina SunkováMartina Sunková 020101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Natálie RoubalíkováNatálie Roubalíková 020329 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Natálie HobzováNatálie Hobzová 021219 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Barbora HůlkováBarbora Hůlková 010712 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Nikol LanghammerováNikol Langhammerová 030322 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Kateřina HavlováKateřina Havlová 030321 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Tereza TurkováTereza Turková 030310 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Markéta FEJKLOVÁMarkéta FEJKLOVÁ 021114 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Kateřina ČernáKateřina Černá 020304 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0000
Sissi PeukertováSissi Peukertová 030703 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Šárka RozumováŠárka Rozumová 011209 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Tereza VaníkováTereza Vaníková 030225 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Jana SchmeilerováJana Schmeilerová 011005 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Eliška ZamrazilováEliška Zamrazilová 020315 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Johana VondrákováJohana Vondráková 030101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Eliška PoláchováEliška Poláchová 020124 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Kristýna FAISTAVEROVÁKristýna FAISTAVEROVÁ 021213 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Sára MihalováSára Mihalová 030301 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0000
53 Anna ŽďárováAnna Žďárová 021030 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0000
Celkem 97 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna ČapkováAnna Čapková 040127 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 1506
2 Zuzana LoudováZuzana Loudová 040227 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 1406
3 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 040726 ZŠ Skálova Turnov{8} 0999
4 Michaela ZamastilováMichaela Zamastilová 040505 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0972
5 Michaela KořínkováMichaela Kořínková 040208 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0960
6 Michaela KAVANOVÁMichaela KAVANOVÁ 030917 JILEMNICE HARRACHA{8} 0955
7 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 040405 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0920
8 Kristýna SojkováKristýna Sojková 030101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0859
9 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 040430 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0858
10 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 040805 ZŠ Skálova Turnov{8} 0835
11 Barbora KOCOURKOVÁBarbora KOCOURKOVÁ 031024 JILEMNICE HARRACHA{8} 0828
12 Klára LengyelováKlára Lengyelová 050427 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0809
13 Daniela NýdrlováDaniela Nýdrlová 040305 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0791
14 Anna NovotnáAnna Novotná 031027 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0712
15 Zuzana ŽigováZuzana Žigová 031211 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0613
16 Tereza SokolováTereza Sokolová 031218 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0602
17 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 040108 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0591
18 Jana SieglerováJana Sieglerová 040731 MZŠ Libštát{8} 0589
19 Monika ZamastilováMonika Zamastilová 040505 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0583
20 Klára VodhánělováKlára Vodhánělová 040401 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0564
21 Andrea OuvínováAndrea Ouvínová 040501 ZŠ Skálova Turnov{8} 0552
22 Zlatka ŠmídováZlatka Šmídová 041011 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0551
23 Veronika FantováVeronika Fantová 040101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0538
24 Zuzana BartošováZuzana Bartošová 040203 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0502
25 Karolína BubeníkováKarolína Bubeníková 041207 MZŠ Libštát{8} 0481
26 Tereza SzücsováTereza Szücsová 050824 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0471
27 Laura VeitováLaura Veitová 040101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0445
28 Anna ŽENÍŠKOVÁAnna ŽENÍŠKOVÁ 040415 JILEMNICE HARRACHA{8} 0439
29 Nátalie KučerováNátalie Kučerová 031012 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0435
30 Patricie RajtrováPatricie Rajtrová 040730 ZŠ Skálova Turnov{8} 0425
31 Eleldrida MolinováEleldrida Molinová 031018 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0423
32 Dominika LangerováDominika Langerová 031103 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0406
33 Kateřina LukešováKateřina Lukešová 040826 MZŠ Libštát{8} 0395
Liliana KvětováLiliana Květová 041104 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0350
34 Nikola KarlováNikola Karlová 050625 ZŠ Skálova Turnov{8} 0350
35 Nela SvárovskáNela Svárovská 050624 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0318
Dominika NožičkováDominika Nožičková 050204 ZŠ Skálova Turnov{8} 0312
36 Markéta JórováMarkéta Jórová 031101 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0312
37 Tereza PodzimkováTereza Podzimková 030908 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0301
Martina LednejováMartina Lednejová 040504 ZŠ Skálova Turnov{8} 0275
Andrea TulachováAndrea Tulachová 050613 MZŠ Libštát{8} 0275
38 Lucie RýdlováLucie Rýdlová 040322 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0275
Klára ČapkováKlára Čapková 040415 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0270
39 Eliška KudrnáčováEliška Kudrnáčová 040917 ZŠ Skálova Turnov{8} 0270
40 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 040110 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0261
41 Natálie KučerováNatálie Kučerová 031012 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0257
42 Kateřina KOHOUTOVÁKateřina KOHOUTOVÁ 040225 JILEMNICE HARRACHA{8} 0236
43 Andrea PacholíkováAndrea Pacholíková 050602 JILEMNICE HARRACHA{8} 0228
44 Viktorie PravdováViktorie Pravdová 030904 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0226
45 Viktorie FerekováViktorie Fereková 030926 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0218
46 Kateřina TopičováKateřina Topičová 050804 MZŠ Libštát{8} 0198
47 Tereza HoďákováTereza Hoďáková 040805 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0190
48 Sára ŠimánkováSára Šimánková 040526 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0172
49 Petra VÁVROVÁPetra VÁVROVÁ 031115 JILEMNICE HARRACHA{8} 0161
50 Gabriela BandžuchováGabriela Bandžuchová 050603 MZŠ Libštát{8} 0158
51 Nela ŠEVČÍKOVÁNela ŠEVČÍKOVÁ 030917 JILEMNICE HARRACHA{8} 0157
Sára PěničkováSára Pěničková 040122 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0000
Daniela NýdrlováDaniela Nýdrlová 040305 ZŠ Dr. F. L. Riegra Semily{8} 0000
Barbora MařasováBarbora Mařasová 040610 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Nikola HrádkováNikola Hrádková 030101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Barbora MüllerováBarbora Müllerová 031103 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Adina ValouchováAdina Valouchová 031007 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Šárka PoláchováŠárka Poláchová 050318 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Andrea JÓNOVÁAndrea JÓNOVÁ 040909 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Aneta LandyšováAneta Landyšová 050329 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Adéla BakešováAdéla Bakešová 041115 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Dorota VašíčkováDorota Vašíčková 030502 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Nikol MarešováNikol Marešová 040722 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Nela VaníčkováNela Vaníčková 040915 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Andrea DuštováAndrea Duštová 030902 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Šárka DOLEJŠÍŠárka DOLEJŠÍ 040427 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Pavlína BartoníčkováPavlína Bartoníčková 031223 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0000
Laura VaškováLaura Vašková 040922 MZŠ Libštát{8} 0000
Sára FrydrychováSára Frydrychová 040513 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Emílie BartošováEmílie Bartošová 040614 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Ludmila ŠubrtováLudmila Šubrtová 030817 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Karolína VaněčkováKarolína Vaněčková 031113 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0000
Tereza PeukertováTereza Peukertová 040312 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Radka PustajováRadka Pustajová 050219 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Jana ŠálkováJana Šálková 030708 ZŠ Skálova Turnov{8} 0000
Anna VáclavůAnna Václavů 040101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 040101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Dominika VašíčkováDominika Vašíčková 030502 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Natálie VojtíškováNatálie Vojtíšková 050319 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Anežka ChaloupkováAnežka Chaloupková 040923 ZŠ Postřelmov{8} 0000
Adéla JANOUŠKOVÁAdéla JANOUŠKOVÁ 041112 JILEMNICE HARRACHA{8} 0000
Karolína ŠulavováKarolína Šulavová 050110 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 0000
Bára KroupováBára Kroupová 030807 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Anna VíškováAnna Víšková 050814 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 0000
Simona SamkováSimona Samková 040101 ZŠ Žižkova Turnov{8} 0000
Daniela TokarováDaniela Tokarová 030311 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 0000
Sára PěničkováSára Pěničková 030122 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0000
52 Kateřina BarvinskáKateřina Barvinská 040208 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 0000
Celkem 93 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola KarlováNikola Karlová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
050625 39.58 0.0 350.00
2 Kristýna SojkováKristýna Sojková
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
030101 39.55 0.0 350.00
3 Klára VodhánělováKlára Vodhánělová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
040401 37.23 0.0 322.00
4 Nela SvárovskáNela Svárovská
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
050624 36.93 0.0 318.00
5 Simona SamkováSimona Samková
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
040101 36.02 0.0 307.00
6 Zlatka ŠmídováZlatka Šmídová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
041011 35.64 0.0 302.00
7 Anna ŽENÍŠKOVÁAnna ŽENÍŠKOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
040415 35.30 0.0 298.00
8 Jana SieglerováJana Sieglerová
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
040731 33.55 0.0 277.00
9 Lucie RýdlováLucie Rýdlová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
040322 33.32 0.0 275.00
10 Klára LengyelováKlára Lengyelová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
050427 33.20 0.0 273.00
11 Monika ZamastilováMonika Zamastilová
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
040505 32.99 0.0 271.00
12 Klára ČapkováKlára Čapková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
040415 32.98 0.0 270.00
13 Eliška KudrnáčováEliška Kudrnáčová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
040917 32.92 0.0 270.00
14 Bára KroupováBára Kroupová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
030807 31.53 0.0 253.00
15 Adéla BakešováAdéla Bakešová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
041115 30.50 0.0 241.00
16 Kateřina KOHOUTOVÁKateřina KOHOUTOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
040225 30.06 0.0 236.00
17 Karolína ŠulavováKarolína Šulavová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
050110 29.96 0.0 235.00
18 Viktorie PravdováViktorie Pravdová
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
030904 29.22 0.0 226.00
19 Viktorie FerekováViktorie Fereková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
030926 28.55 0.0 218.00
20 Gabriela BandžuchováGabriela Bandžuchová
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
050603 23.35 0.0 158.00
21 Andrea TulachováAndrea Tulachová
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
050613 22.40 0.0 147.00
22 Adéla JANOUŠKOVÁAdéla JANOUŠKOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
041112 21.90 0.0 142.00
Natálie VojtíškováNatálie Vojtíšková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
050319 DNS 0.0 0.00
Dominika VašíčkováDominika Vašíčková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
030502 DNS 0.0 0.00
Dorota VašíčkováDorota Vašíčková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
030502 DNS 0.0 0.00
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 5217
2 ZŠ Skálova Turnov{8} 5074
3 ZŠ Žižkova Turnov{8} 4848
4 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 4664
5 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 4660
6 JILEMNICE HARRACHA{8} 4412
7 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 4306
8 MZŠ Libštát{8} 3924
9 ZŠ Postřelmov{8} 0
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Skálova Turnov{8} 3970
2 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 3649
3 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 3590
4 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 3523
5 ZŠ Žižkova Turnov{8} 3431
6 JILEMNICE HARRACHA{8} 2793
7 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 2462
8 MZŠ Libštát{8} 2214
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Skálova Turnov{8} 5184
2 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 4437
3 ZŠ Žižkova Turnov{8} 4193
4 JILEMNICE HARRACHA{8} 4136
5 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 3981
6 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 3931
7 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 3266
8 MZŠ Libštát{8} 1965
9 ZŠ Postřelmov{8} 0
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ TGM Lomnice n. P.{8} 4675
2 ZŠ Žižkova Turnov{8} 4318
3 ZŠ Skálova Turnov{8} 4018
4 ZŠ 28. října 18, Turnov{8} 3639
5 iva.koucka@zsriegra.cz{8} 3549
6 ZŠ I.Olbrachta Semily{8} 3486
7 JILEMNICE HARRACHA{8} 3004
8 MZŠ Libštát{8} 2096
9 ZŠ Postřelmov{8} 0
9 ZŠ Dr. F. L. Riegra Semily{8} 0
Celkem 10 závodníků