Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Náchod, kategorie III a IV
Nové Město nad Metují (10. 5. 2017)skok daleký - Žáci
(st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš TupecMatyáš Tupec
ZŠ a MŠ Krčín |
02 | 5.35 | 0.0 | 451.00 | ||||||||||||||
2 |
Filip KrivčíkFilip Krivčík
ZŠ a MŠ Krčín |
02 | 5.34 | 0.0 | 449.00 | ||||||||||||||
3 |
Tomáš ThérTomáš Thér
Police nad Metují |
02 | 5.16 | 0.0 | 413.00 | ||||||||||||||
4 |
Rosťa MitiskaRosťa Mitiska
Police nad Metují |
02 | 5.02 | 0.0 | 386.00 | ||||||||||||||
5 |
Jakub ZamastilJakub Zamastil
ZŠ Školní 1000, Nové Město ... |
01 | 4.96 | 0.0 | 375.00 | ||||||||||||||
6 |
David KomárekDavid Komárek
Základní škola, Náchod, Kom... |
02 | 4.96 | 0.0 | 375.00 | ||||||||||||||
7 |
Tomáš TiefaTomáš Tiefa
Police nad Metují |
02 | 4.84 | 0.0 | 352.00 | ||||||||||||||
8 |
Tomáš BeránekTomáš Beránek
Základní škola, Náchod, Kom... |
01 | 4.79 | 0.0 | 343.00 | ||||||||||||||
9 |
Jan NěmečekJan Němeček
ZŠ Školní 1000, Nové Město ... |
02 | 4.77 | 0.0 | 339.00 | ||||||||||||||
10 |
Alexander SidorovAlexander Sidorov
ZŠ V. Hejny Červený Kostelec |
01 | 4.71 | 0.0 | 328.00 | ||||||||||||||
11 |
Filip NeumannFilip Neumann
ZŠ V. Hejny Červený Kostelec |
01 | 4.71 | 0.0 | 328.00 | ||||||||||||||
12 |
Daniel HolýDaniel Holý
zš Komenského Nové Město na... |
02 | 4.66 | 0.0 | 319.00 | ||||||||||||||
13 |
Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka
ZŠ V. Hejny Červený Kostelec |
01 | 4.59 | 0.0 | 306.00 | ||||||||||||||
14 |
Jan ZetekJan Zetek
Jiráskovo gymnázium Náchod |
03 | 4.54 | 0.0 | 297.00 | ||||||||||||||
15 |
Dan HejkalDan Hejkal
ZŠ Školní 1000, Nové Město ... |
03 | 4.51 | 0.0 | 292.00 | ||||||||||||||
16 |
Jiří FlégrJiří Flégr
Základní škola, Náchod, Kom... |
01 | 4.50 | 0.0 | 290.00 | ||||||||||||||
17 |
Aleš BeranAleš Beran
ZŠ Velké Poříčí |
02 | 4.48 | 0.0 | 287.00 | ||||||||||||||
18 |
David KatušDavid Katuš
Jiráskovo gymnázium Náchod |
02 | 4.43 | 0.0 | 278.00 | ||||||||||||||
19 |
Jakub ZítkoJakub Zítko
ZŠ a MŠ Krčín |
01 | 4.36 | 0.0 | 266.00 | ||||||||||||||
20 |
Jakub GoisJakub Gois
ZŠ Velké Poříčí |
02 | 4.36 | 0.0 | 266.00 | ||||||||||||||
21 |
Lukáš ZemanLukáš Zeman
ZŠ Velké Poříčí |
02 | 4.21 | 0.0 | 240.00 | ||||||||||||||
22 |
Jáchym HanušJáchym Hanuš
zš Komenského Nové Město na... |
02 | 3.78 | 0.0 | 171.00 | ||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří BruhaJiří Bruha
ZŠ V. Hejny Červený Kostelec |
03 | 5.04 | 0.0 | 390.00 | ||||||||||||||
2 |
Denis HrubýDenis Hrubý
ZŠ Velké Poříčí |
03 | 4.78 | 0.0 | 341.00 | ||||||||||||||
3 |
Filip HartelFilip Hartel
ZŠ Plhov - Náchod |
04 | 4.76 | 0.0 | 337.00 | ||||||||||||||
4 |
Denis BlahútDenis Blahút
ZŠ Školní 1000, Nové Město ... |
03 | 4.46 | 0.0 | 283.00 | ||||||||||||||
5 |
Šimon ČálekŠimon Čálek
Police nad Metují |
04 | 4.32 | 0.0 | 259.00 | ||||||||||||||
6 |
Dominik ObstDominik Obst
ZŠ Školní 1000, Nové Město ... |
03 | 4.18 | 0.0 | 235.00 | ||||||||||||||
7 |
Martin VacekMartin Vacek
ZŠ a MŠ Teplice nad Metují |
04 | 4.17 | 0.0 | 234.00 | ||||||||||||||
8 |
Matěj LabíkMatěj Labík
ZŠ V. Hejny Červený Kostelec |
03 | 4.11 | 0.0 | 224.00 | ||||||||||||||
9 |
Michael SchirloMichael Schirlo
Police nad Metují |
03 | 4.05 | 0.0 | 214.00 | ||||||||||||||
10 |
Filip WernerFilip Werner
Police nad Metují |
04 | 3.95 | 0.0 | 198.00 | ||||||||||||||
11 |
Filip HarantFilip Harant
ZŠ Plhov - Náchod |
05 | 3.92 | 0.0 | 193.00 | ||||||||||||||
12 |
Tomáš JunekTomáš Junek
ZŠ Školní 1000, Nové Město ... |
04 | 3.88 | 0.0 | 187.00 | ||||||||||||||
13 |
Martin ŠkopMartin Škop
ZŠ V. Hejny Červený Kostelec |
03 | 3.87 | 0.0 | 185.00 | ||||||||||||||
14 |
Jakub VysokýJakub Vysoký
Jiráskovo gymnázium Náchod |
05 | 3.83 | 0.0 | 179.00 | ||||||||||||||
15 |
Šimon MacekŠimon Macek
ZŠ Velké Poříčí |
04 | 3.83 | 0.0 | 179.00 | ||||||||||||||
16 |
Štěpán GrundŠtěpán Grund
ZŠ Velké Poříčí |
04 | 3.74 | 0.0 | 165.00 | ||||||||||||||
17 |
Matouš KubínMatouš Kubín
Jiráskovo gymnázium Náchod |
05 | 3.68 | 0.0 | 156.00 | ||||||||||||||
18 |
Jan ProuzaJan Prouza
Jiráskovo gymnázium Náchod |
04 | 3.62 | 0.0 | 147.00 | ||||||||||||||
19 |
Marek VernerMarek Verner
zš Komenského Nové Město na... |
03 | 3.51 | 0.0 | 132.00 | ||||||||||||||
20 |
Daniel KrugDaniel Krug
zš Komenského Nové Město na... |
03 | 3.29 | 0.0 | 102.00 | ||||||||||||||
21 |
Evžen KordanEvžen Kordan
ZŠ a MŠ Teplice nad Metují |
03 | 3.25 | 0.0 | 96.00 | ||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína VejrkováPavlína Vejrková
Základní škola, Náchod, Kom... |
01 | 4.78 | 0.0 | 500.00 | ||||||||||||||
2 |
Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
Jiráskovo gymnázium Náchod |
04 | 4.49 | 0.0 | 426.00 | ||||||||||||||
3 |
Lucie VažanováLucie Važanová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 4.26 | 0.0 | 369.00 | ||||||||||||||
4 |
Barbora RoštlapilováBarbora Roštlapilová
ZŠ Školní 1000, Nové Město ... |
02 | 4.07 | 0.0 | 324.00 | ||||||||||||||
5 |
Anežka JungováAnežka Jungová
zš Komenského Nové Město na... |
01 | 3.92 | 0.0 | 290.00 | ||||||||||||||
6 |
Andrea BrklováAndrea Brklová
Základní škola, Náchod, Kom... |
01 | 3.86 | 0.0 | 276.00 | ||||||||||||||
7 |
Šárka HejzlarováŠárka Hejzlarová
ZŠ Školní 1000, Nové Město ... |
02 | 3.80 | 0.0 | 263.00 | ||||||||||||||
8 |
Michaela JanečkováMichaela Janečková
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
03 | 3.76 | 0.0 | 254.00 | ||||||||||||||
9 |
Adéla ČernáAdéla Černá
ZŠ Školní 1000, Nové Město ... |
01 | 3.73 | 0.0 | 248.00 | ||||||||||||||
10 |
Adéla BreitrováAdéla Breitrová
Jiráskovo gymnázium Náchod |
02 | 3.68 | 0.0 | 237.00 | ||||||||||||||
11 |
Kateřina VeseláKateřina Veselá
Základní škola, Náchod, Kom... |
02 | 3.33 | 0.0 | 167.00 | ||||||||||||||
12 |
Kateřina NěmečkováKateřina Němečková
Jiráskovo gymnázium Náchod |
01 | 3.29 | 0.0 | 159.00 | ||||||||||||||
13 |
Viktorie GajdošováViktorie Gajdošová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
ZŠ a MŠ Krčín |
03 | 4.31 | 0.0 | 381.00 | ||||||||||||||
2 |
Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová
ZŠ Plhov - Náchod |
03 | 4.26 | 0.0 | 369.00 | ||||||||||||||
3 |
Anna PetruželkováAnna Petruželková
ZŠ Školní 1000, Nové Město ... |
04 | 4.19 | 0.0 | 352.00 | ||||||||||||||
4 |
Lucie BornováLucie Bornová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
03 | 3.99 | 0.0 | 306.00 | ||||||||||||||
5 |
Kateřina KlimešováKateřina Klimešová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
05 | 3.94 | 0.0 | 294.00 | ||||||||||||||
6 |
Veronika HalamkováVeronika Halamková
Jiráskovo gymnázium Náchod |
04 | 3.93 | 0.0 | 292.00 | ||||||||||||||
7 |
Agnes MíškováAgnes Míšková
Jiráskovo gymnázium Náchod |
04 | 3.92 | 0.0 | 290.00 | ||||||||||||||
8 |
Carinne ManychováCarinne Manychová
ZŠ Plhov - Náchod |
04 | 3.90 | 0.0 | 285.00 | ||||||||||||||
9 |
Vendula KubečkováVendula Kubečková
ZŠ a MŠ Machov |
04 | 3.84 | 0.0 | 272.00 | ||||||||||||||
10 |
Annika GloserováAnnika Gloserová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 3.84 | 0.0 | 272.00 | ||||||||||||||
11 |
Tereza KubečkováTereza Kubečková
ZŠ V. Hejny Červený Kostelec |
04 | 3.78 | 0.0 | 259.00 | ||||||||||||||
12 |
Simona TaucováSimona Taucová
ZŠ a MŠ Machov |
04 | 3.77 | 0.0 | 257.00 | ||||||||||||||
13 |
Adéla FiedlerováAdéla Fiedlerová
ZŠ a MŠ Krčín |
03 | 3.76 | 0.0 | 254.00 | ||||||||||||||
14 |
Ester PetrováEster Petrová
ZŠ a MŠ Krčín |
03 | 3.67 | 0.0 | 235.00 | ||||||||||||||
15 |
Barbora NotkováBarbora Notková
ZŠ a MŠ Machov |
04 | 3.65 | 0.0 | 231.00 | ||||||||||||||
16 |
Eliška GajdošováEliška Gajdošová
Jiráskovo gymnázium Náchod |
05 | 3.65 | 0.0 | 231.00 | ||||||||||||||
17 |
Kateřina HoláKateřina Holá
ZŠ Školní 1000, Nové Město ... |
03 | 3.63 | 0.0 | 227.00 | ||||||||||||||
18 |
Kateřina HemelíkováKateřina Hemelíková
ZŠ V. Hejny Červený Kostelec |
04 | 3.54 | 0.0 | 208.00 | ||||||||||||||
19 |
Adéla ŠrámkováAdéla Šrámková
ZŠ Velké Poříčí |
03 | 3.52 | 0.0 | 204.00 | ||||||||||||||
20 |
Simona HamplováSimona Hamplová
ZŠ Velké Poříčí |
03 | 3.48 | 0.0 | 196.00 | ||||||||||||||
21 |
Bára FuchsováBára Fuchsová
ZŠ Velké Poříčí |
04 | 3.47 | 0.0 | 194.00 | ||||||||||||||
22 |
Barbora HaňkováBarbora Haňková
zš Komenského Nové Město na... |
03 | 3.39 | 0.0 | 178.00 | ||||||||||||||
23 |
Andrea HomolováAndrea Homolová
ZŠ V. Hejny Červený Kostelec |
04 | 3.27 | 0.0 | 155.00 | ||||||||||||||
24 |
Hana RolečkováHana Rolečková
ZŠ Školní 1000, Nové Město ... |
04 | 3.15 | 0.0 | 133.00 | ||||||||||||||
25 |
Naďa SuchánkováNaďa Suchánková
ZŠ a MŠ Teplice nad Metují |
03 | 3.01 | 0.0 | 109.00 | ||||||||||||||
26 |
Natálie ŽemlováNatálie Žemlová
zš Komenského Nové Město na... |
03 | 2.57 | 0.0 | 43.00 | ||||||||||||||
Anna GeislerováAnna Geislerová
ZŠ a MŠ Teplice nad Metují |
05 | DNS | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |