výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Pardubice, kategorie IV

Pardubice (24. 4. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 24.4.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MrštíkJakub Mrštík 020716 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 07.98 565.00
2 Josef DušekJosef Dušek 020226 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 07.99 563.00
3 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 020820 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 08.02 554.00
4 Daniel BesperátDaniel Besperát 030123 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 08.23 495.00
5 Matyáš VítekMatyáš Vítek 010217 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 08.23 495.00
6 Václav KostřížVáclav Kostříž 030409 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 08.36 460.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 24.4.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 010702 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 07.79 622.00
2 Michal ČermákMichal Čermák 020101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 08.03 551.00
3 Václav MalinskýVáclav Malinský 010101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 08.20 503.00
4 Matouš ChytkaMatouš Chytka 010505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 08.26 487.00
5 Vítek JAnčíkVítek JAnčík 010505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 08.53 416.00
6 Filip VondráčekFilip Vondráček 020101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 08.65 386.00
7 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 030101 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 08.75 362.00
8 Tomáš SochůrekTomáš Sochůrek 030505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 09.34 233.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 24.4.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HybešJakub Hybeš 021024 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 08.21 500.00
2 Radek AdámekRadek Adámek 010711 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 08.40 449.00
3 Jakub BibenJakub Biben 020418 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 08.41 447.00
4 Karel JustKarel Just 020704 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 08.66 383.00
5 Mark BashkinMark Bashkin 010727 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 08.66 383.00
6 František ZelinkaFrantišek Zelinka 020527 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 08.67 381.00
7 Vojtěch BrychtaVojtěch Brychta 030223 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 08.73 366.00
8 Vladimír BorovecVladimír Borovec 030211 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 08.96 313.00
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (po, 24.4.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 030312 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 07.89 592.00
2 Dominik NovákDominik Novák 010101 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 08.00 560.00
3 David KuclerDavid Kucler 010503 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 08.42 444.00
4 Ondřej MacháčekOndřej Macháček 020422 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 08.42 444.00
5 Lukáš KobrleLukáš Kobrle 011002 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 08.83 343.00
6 Petr ŠkávaPetr Škáva 010820 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 08.85 338.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

(po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 020312 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 08.59 676.00
2 Karolína JedličkováKarolína Jedličková 030101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 08.85 605.00
3 Tereza VodvárkováTereza Vodvárková 030101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 09.03 558.00
4 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 030210 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 09.09 543.00
5= Daniela ČernáDaniela Černá 030527 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 09.11 538.00
5= Daniela ŠustrováDaniela Šustrová 020621 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 09.11 538.00
7 Veronika GroulíkováVeronika Groulíková 020717 Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp... 09.33 484.00
8 Kateřina KnotkováKateřina Knotková 020718 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 09.39 470.00
9 Jana ŠtěpánkováJana Štěpánková 020820 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 09.41 465.00
10 Petra BačinováPetra Bačinová 020220 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 09.43 461.00
11 Zuzana KmínkováZuzana Kmínková 030403 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 09.49 447.00
12 Natálie BílkováNatálie Bílková 020722 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 09.54 435.00
13 Denisa ZdeňkováDenisa Zdeňková 010909 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 09.54 435.00
14 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 030723 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 09.55 433.00
15 Lucie HrachovinováLucie Hrachovinová 010622 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 09.59 424.00
16 Žaneta HolickáŽaneta Holická 030326 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 09.60 422.00
17 Valentýna ŘepkováValentýna Řepková 081202 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 09.65 411.00
18 Aneta LašákováAneta Lašáková 011128 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 09.66 408.00
19 Kateřina KloučkováKateřina Kloučková 030715 Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp... 09.71 397.00
20 Ivona CeralováIvona Ceralová 020806 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 09.72 395.00
21 Nela VindemanováNela Vindemanová 020801 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 09.72 395.00
22 Eliška SkalickáEliška Skalická 021015 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 09.82 374.00
23 Nikola BidlováNikola Bidlová 020101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 09.90 357.00
24 Zuzana DemkováZuzana Demková 030205 Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp... 10.07 322.00
25 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 030201 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 10.18 300.00
26 Nikola VyšehradováNikola Vyšehradová 030101 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 10.37 265.00
Celkem 26 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína JedličkováKarolína Jedličková 030101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 2:46.12 505.00
2 Andrea MatějkováAndrea Matějková 020313 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 2:49.44 469.00
3 Barbora PušováBarbora Pušová 030227 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2:54.39 419.00
4 Nikola MandysováNikola Mandysová 011210 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3:04.92 321.00
5 Nikola BidlováNikola Bidlová 020101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 3:06.17 310.00
6 Jolana KasalováJolana Kasalová 030325 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3:08.20 293.00
7 Tereza TatarováTereza Tatarová 011201 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 3:10.37 275.00
8 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 030721 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 3:10.70 272.00
9 Natálie BílkováNatálie Bílková 020722 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 3:11.32 267.00
10 Andrea PaarováAndrea Paarová 020626 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 3:13.91 247.00
11 Jamie RawsthorneJamie Rawsthorne 021011 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3:14.48 242.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SuchánkováEliška Suchánková 020505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 2:59.47 370.00
2 Hana PetrásováHana Petrásová 030628 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 3:06.77 305.00
3 Valentýna ŘepkováValentýna Řepková 030612 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 3:09.13 285.00
4 Aneta WidenskáAneta Widenská 010924 Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp... 3:11.63 265.00
5 Kateřina HlavatáKateřina Hlavatá 030613 Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp... 3:13.90 247.00
6 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 030309 Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp... 3:14.64 241.00
7 Michaela JosefováMichaela Josefová 030503 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 3:16.14 230.00
8 Natálie BetákováNatálie Betáková 030101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 3:20.41 199.00
Tereza KulhánkováTereza Kulhánková 030523 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... DNS
Karolína TláskalováKarolína Tláskalová 010703 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice DNF
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojislav ŠtěrbaVojislav Štěrba 010502 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 4:54.62 590.00
2 Vojtěch MálekVojtěch Málek 010922 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 5:10.27 502.00
3 Marek MrskočMarek Mrskoč 020411 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 5:15.75 472.00
4 David PoláčekDavid Poláček 030317 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 5:25.11 424.00
5 David ŠmídDavid Šmíd 020121 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 5:25.18 423.00
6 Daniel UrbanDaniel Urban 010712 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 5:31.17 394.00
7 Dominik HorákDominik Horák 010712 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 5:40.97 347.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠtichauerJakub Štichauer 030101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 5:07.73 516.00
2 Petr NováčekPetr Nováček 011010 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 5:09.36 507.00
3 Petr JulišPetr Juliš 030101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 5:14.07 481.00
4 Lukáš NetolickýLukáš Netolický 030101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 5:16.92 466.00
5 Vojtěch VoženílekVojtěch Voženílek 010512 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 5:19.64 452.00
6 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 020327 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5:23.40 432.00
7 Vojtěch BřízaVojtěch Bříza 011021 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 5:41.93 343.00
8 Adam PrchalAdam Prchal 011125 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 5:49.12 310.00
9 Jakub KarlíkJakub Karlík 010914 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5:49.63 308.00
10 Vojtěch FelcmanVojtěch Felcman 020505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 5:54.80 286.00
11 Petr BarešPetr Bareš 020907 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 5:58.07 272.00
12 Tomáš SochůrekTomáš Sochůrek 010505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 6:07.28 235.00
Matouš ChytkaMatouš Chytka 010505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice DNS
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Baše, Fejfar, Mrštík, Smolař Baše, Fejfar, Mrštík, Smolař 010926 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 30.91 528.00
2 Johanides, Kobrle, Novák, Raba Johanides, Kobrle, Novák, Raba 010308 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 31.15 511.00
3 Adámek, Besperát, Just, Novák Adámek, Besperát, Just, Novák 010711 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 31.22 506.00
4 Chytka, JAnčík, Novotný, Sochůrek Chytka, JAnčík, Novotný, Sochůrek 010505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 31.67 475.00
5 Čermák, Hampl, Malinský, Vondráček Čermák, Hampl, Malinský, Vondráček 020101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 31.99 453.00
6 Biben, Macháček, Škáva, Uskoba Biben, Macháček, Škáva, Uskoba 020418 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 32.63 411.00
7 Brychta, Leuenberger, Prchal, Zelinka Brychta, Leuenberger, Prchal, Zelinka 030223 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 34.30 310.00
8 Bareš, Hejna, Lachman, Nedvěd Bareš, Hejna, Lachman, Nedvěd 020907 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 34.35 307.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burian, Dušek, Chrbolka, Karlík Burian, Dušek, Chrbolka, Karlík 020510 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 30.57 552.00
2 Kostříž, Kratochvíl, Poláček, Vítek Kostříž, Kratochvíl, Poláček, Vítek 030409 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 31.80 466.00
3 Bashkin, Borovec, Bříza, Hybeš Bashkin, Borovec, Bříza, Hybeš 010727 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 32.25 436.00
4 Kucler, Novák, Podmalovský, Štěpánek Kucler, Novák, Podmalovský, Štěpánek 010503 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 32.36 428.00
5 Bureš, Horčička, Juliš, Štichauer Bureš, Horčička, Juliš, Štichauer 020101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 32.68 408.00
6 Herel, Macek, Nováček, Voženílek Herel, Macek, Nováček, Voženílek 020125 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 32.94 391.00
7 Glück, Maruška, Šmíd, Štecker Glück, Maruška, Šmíd, Štecker 030404 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 38.57 112.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gottvaldová, Hezká, Hooper, Perná Gottvaldová, Hezká, Hooper, Perná 030210 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 33.80 610.00
2 Ceralová, Hrachovinová, Makušev, Zdeňková Ceralová, Hrachovinová, Makušev, Zdeňková 020806 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 36.26 455.00
3 Bačinová, Kadlecová, Kulhánková, Lašáková Bačinová, Kadlecová, Kulhánková, Lašáková 020220 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 37.35 392.00
4 Hlavatá, Kulhánková, Kvapilová, Spáčilová Hlavatá, Kulhánková, Kvapilová, Spáčilová 030613 Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp... 37.68 374.00
5 Kolláriková, Paarová, Pejchová, Vargová Kolláriková, Paarová, Pejchová, Vargová 030521 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 37.70 373.00
6 Hrušová, Kasalová, Sirůčková, Skládalová Hrušová, Kasalová, Sirůčková, Skládalová 030902 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 38.88 312.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gottvaldová, Hezká, Hooper, Perná Gottvaldová, Hezká, Hooper, Perná 030210 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 34.87 540.00
2 Betáková, Bidlová, Jedličková, Vodvárková Betáková, Bidlová, Jedličková, Vodvárková 030101 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 35.11 525.00
3 Boháčková, Černá, Holická, Matějková Boháčková, Černá, Holická, Matějková 030723 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 35.47 502.00
4 Rawsthorne, Skalická, Šustrová, Vindemanová Rawsthorne, Skalická, Šustrová, Vindemanová 021011 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 35.52 499.00
5 Demková, Groulíková, Kloučková, Widenská Demková, Groulíková, Kloučková, Widenská 030205 Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp... 35.84 480.00
6 Kmínková, Petrásová, Štěpánková, Tláskalová Kmínková, Petrásová, Štěpánková, Tláskalová 030403 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 36.68 430.00
7 Bulánková, Černíková, Suchánková Bulánková, Černíková, Suchánková 010505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 36.83 421.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin BurianMartin Burian
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
020510 1.60 464.00
2= ondřej Vachekondřej Vachek
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
010721 1.55 426.00
2= Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
020101 1.55 426.00
2= Václav KostřížVáclav Kostříž
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030409 1.55 426.00
2= Jan NovotnýJan Novotný
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
010505 1.55 426.00
6= Matyáš MacekMatyáš Macek
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
020307 1.50 389.00
6= Vítezslav HorčičkaVítezslav Horčička
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
030101 1.50 389.00
8= Petr DrapákPetr Drapák
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
020301 1.45 352.00
8= Lukaš FejfarLukaš Fejfar
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
030101 1.45 352.00
8= Matěj VernerMatěj Verner
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
020505 1.45 352.00
11= Stefano PetricStefano Petric
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
020101 1.40 317.00
11= Petr ŠkávaPetr Škáva
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
010820 1.40 317.00
11= Petr LachmanPetr Lachman
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030205 1.40 317.00
11= Miroslav NovákMiroslav Novák
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
011122 1.40 317.00
11= Filip VondráčekFilip Vondráček
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
020101 1.40 317.00
16= Jakub ŠpeldaJakub Špelda
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
020505 1.35 283.00
16= David HerelDavid Herel
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
020125 1.35 283.00
16= David PoláčekDavid Poláček
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030317 1.35 283.00
19= Martin GlückMartin Glück
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
030404 1.30 250.00
19= Marek MávrMarek Mávr
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
010316 1.30 250.00
19= Petr BarešPetr Bareš
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
020907 1.30 250.00
19= Nikolas LeuenbergerNikolas Leuenberger
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
020501 1.30 250.00
19= Lukáš KobrleLukáš Kobrle
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
011002 1.30 250.00
19= Jakub MrštíkJakub Mrštík
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
020716 1.30 250.00
25 Ondřej FilipiOndřej Filipi
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
011206 1.20 188.00
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
020507 1.50 621.00
2 Tereza ČernáTereza Černá
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
020203 1.38 491.00
3 Daniela ČernáDaniela Černá
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
030527 1.38 491.00
4 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
020312 1.34 449.00
5 Eliška SuchánkováEliška Suchánková
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
020505 1.30 409.00
6= Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
030201 1.26 369.00
6= Veronika SkládalováVeronika Skládalová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
020819 1.26 369.00
8= Veronika GroulíkováVeronika Groulíková
Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp...
020717 1.26 369.00
8= Tereza VodvárkováTereza Vodvárková
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
030101 1.26 369.00
8= Denisa ZdeňkováDenisa Zdeňková
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
010909 1.26 369.00
11= Zuzana DemkováZuzana Demková
Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp...
030205 1.22 331.00
11= Lucie VojtěchováLucie Vojtěchová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
030207 1.22 331.00
11= Lucie NeufingerováLucie Neufingerová
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
030101 1.22 331.00
14 Vanda VíškováVanda Víšková
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
020429 1.18 293.00
15= Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp...
030621 1.18 293.00
15= Lucie HrachovinováLucie Hrachovinová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
010622 1.18 293.00
17 Andrea MatějkováAndrea Matějková
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
020313 1.14 257.00
18 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
030721 1.14 257.00
19 Eliška DobruskáEliška Dobruská
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
030510 1.10 222.00
Jamie RawsthorneJamie Rawsthorne
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
021011 DNF
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žáci

(po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik NovákDominik Novák
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
010101 5.06 394.00
2 Lukáš HorníčekLukáš Horníček
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
020101 4.99 380.00
3 Jan RabaJan Raba
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
030312 4.91 365.00
4 Filip BašeFilip Baše
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
010926 4.87 358.00
5 Matěj VernerMatěj Verner
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
020505 4.87 358.00
6 Jakub KarlíkJakub Karlík
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
010914 4.84 352.00
7 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
010702 4.82 348.00
8 David KuclerDavid Kucler
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
010503 4.81 346.00
9 Jakub UskobaJakub Uskoba
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
020816 4.79 343.00
10 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030101 4.75 335.00
11 Michal ČermákMichal Čermák
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
020101 4.69 324.00
12 Jan NovotnýJan Novotný
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
010505 4.60 308.00
13 Jiří JohanidesJiří Johanides
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
010308 4.59 306.00
14 ondřej Vachekondřej Vachek
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
010721 4.54 297.00
15 Jakub HybešJakub Hybeš
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
021024 4.45 281.00
16 Mark BashkinMark Bashkin
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
010727 4.45 281.00
17 Samuel ŠteckerSamuel Štecker
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
020625 4.41 274.00
18 Václav MalinskýVáclav Malinský
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
010101 4.36 266.00
19 Stefano PetricStefano Petric
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
020101 4.35 264.00
20 Vítek JančíkVítek Jančík
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
010505 4.30 255.00
21 Miroslav NovákMiroslav Novák
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
011122 4.28 252.00
22 Matyáš VítekMatyáš Vítek
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
010217 4.28 252.00
23 Ondřej FilipiOndřej Filipi
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
011206 4.14 229.00
24 Vítezslav HorčičkaVítezslav Horčička
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
030101 4.10 222.00
25 Jan ŠmídJan Šmíd
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
010206 4.05 214.00
26 Kryštof HejnaKryštof Hejna
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030418 4.02 209.00
27 Nikolas LeuenbergerNikolas Leuenberger
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
020501 3.98 203.00
28 Vladimír BorovecVladimír Borovec
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
030211 3.95 198.00
29 Radovan MartinecRadovan Martinec
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
010304 3.40 116.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
020507 4.40 403.00
2 Daniela ŠustrováDaniela Šustrová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
020621 3.93 292.00
3 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
030210 3.87 279.00
4 Kateřina HlavatáKateřina Hlavatá
Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp...
030613 3.85 274.00
5 Andrea VargováAndrea Vargová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
010910 3.79 261.00
6 Zuzana KmínkováZuzana Kmínková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
030403 3.78 259.00
7 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
030723 3.72 246.00
8 Barbora BulánkováBarbora Bulánková
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
010505 3.72 246.00
9 Lenka VlkováLenka Vlková
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
030101 3.64 229.00
10 Nela VindemanováNela Vindemanová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
020801 3.60 220.00
11 Natálie SpáčilováNatálie Spáčilová
Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp...
030419 3.55 210.00
12 Petra BačinováPetra Bačinová
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
020220 3.54 208.00
13 Kateřina KnotkováKateřina Knotková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
020718 3.51 202.00
14 Tereza MakuševTereza Makušev
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
020513 3.40 180.00
15 Tereza KulhánkováTereza Kulhánková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
030523 3.35 170.00
16 Kateřina KloučkováKateřina Kloučková
Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp...
030715 3.35 170.00
17 Žaneta HolickáŽaneta Holická
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
030326 3.35 170.00
18 Adéla ForbelskáAdéla Forbelská
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
021227 3.28 157.00
19 Kateřina KolmanováKateřina Kolmanová
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
020101 3.16 135.00
20 Monika SlabáMonika Slabá
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
020101 3.09 122.00
21 Lucie NeufingerováLucie Neufingerová
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
030101 2.97 102.00
22 Eliška SkalickáEliška Skalická
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
021015 2.93 95.00
23 Ivona CeralováIvona Ceralová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
020806 2.83 80.00
Klára BartoškováKlára Bartošková
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
020505 DNS
Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
020315 NM
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ČernáTereza Černá
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
020203 09.76 514.00
2 Bára ŽeljazkováBára Željazková
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
020101 08.79 451.00
3 Barbora BulánkováBarbora Bulánková
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
010505 08.24 415.00
4 Monika SlabáMonika Slabá
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
020101 08.22 414.00
5 Nikol MartinikováNikol Martiniková
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
011004 08.03 401.00
6 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
030322 08.03 401.00
7 Michaela HošťálkováMichaela Hošťálková
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
020524 07.83 388.00
8 Karolína TláskalováKarolína Tláskalová
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
010703 07.63 375.00
9 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
020315 07.62 375.00
10 Monika ČerníkováMonika Černíková
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
020505 07.40 361.00
11 Natálie HrušováNatálie Hrušová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
030902 07.05 338.00
12 Michaela SirůčkováMichaela Sirůčková
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
011129 07.04 338.00
13 Nikola VyšehradováNikola Vyšehradová
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
030101 06.83 324.00
14 Lenka VlkováLenka Vlková
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
030101 06.77 320.00
15 Aneta WidenskáAneta Widenská
Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp...
010924 06.43 299.00
16 Anežka KollárikováAnežka Kolláriková
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
030521 06.41 297.00
17 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp...
011214 06.35 294.00
18 Jana ŠtěpánkováJana Štěpánková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
020820 05.89 264.00
19 Kateřina KolmanováKateřina Kolmanová
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
020101 05.78 257.00
20 Karolína NováKarolína Nová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
020312 05.73 254.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠmídDavid Šmíd
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
020121 13.15 676.00
2 Jakub TichánekJakub Tichánek
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
020722 12.50 637.00
3 Lukáš HorníčekLukáš Horníček
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
020101 12.11 613.00
4 Šimon KlímekŠimon Klímek
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
020101 11.79 594.00
5 Jakub DaněkJakub Daněk
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
030209 11.64 585.00
6 Patrik JurenkaPatrik Jurenka
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
010511 11.42 571.00
7 Martin BurianMartin Burian
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
020510 11.02 547.00
8 Michal BeranMichal Beran
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
011002 10.79 533.00
9 Matěj BurešMatěj Bureš
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
020101 10.79 533.00
10 David PoláčekDavid Poláček
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030317 10.29 503.00
11 Radek AdámekRadek Adámek
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
010711 10.27 502.00
12 Matyáš MacekMatyáš Macek
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
020307 10.02 487.00
13 Jan StixJan Stix
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
020222 09.97 484.00
14 Radovan MartinecRadovan Martinec
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
010304 09.60 462.00
15 Jiří MelčJiří Melč
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
020505 09.59 461.00
16 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
020820 09.58 460.00
17 Antonín JanoušekAntonín Janoušek
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
020126 09.30 444.00
18 František ZelinkaFrantišek Zelinka
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
020527 09.01 426.00
19 Martin HabětínekMartin Habětínek
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
001022 08.97 424.00
20 Vojislav ŠtěrbaVojislav Štěrba
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
010502 08.96 423.00
21 Petr MlynářPetr Mlynář
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
010730 08.87 418.00
22 Vojtěch VoženílekVojtěch Voženílek
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
010512 08.68 407.00
23 Dominik HorákDominik Horák
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
010712 08.66 406.00
24 Kryštof HejnaKryštof Hejna
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030418 07.95 363.00
25 Filip BašeFilip Baše
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
010926 07.85 357.00
26 Michal KrulichMichal Krulich
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
020505 07.30 325.00
27 Adam PrchalAdam Prchal
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
011125 05.42 215.00
28 Jakub ŠpeldaJakub Špelda
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
020505 04.89 185.00
Celkem 28 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin BurianMartin Burian 020510 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1563
2 Radek AdámekRadek Adámek 010711 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 1457
3 Václav KostřížVáclav Kostříž 030409 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 1352
4 Michal ČermákMichal Čermák 020101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 1328
5 David KuclerDavid Kucler 010503 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 1218
6 Mark BashkinMark Bashkin 010727 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 1100
7 David ŠmídDavid Šmíd 020121 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 1099
8 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 020820 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 1014
9 Lukáš HorníčekLukáš Horníček 020101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0993
10 Matouš ChytkaMatouš Chytka 010505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0962
11 Jan RabaJan Raba 030312 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0957
12 Dominik NovákDominik Novák 010101 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0954
13 David PoláčekDavid Poláček 030317 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0927
14 Matyáš MacekMatyáš Macek 020307 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0876
15 Vojtěch VoženílekVojtěch Voženílek 010512 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0859
16 Jakub BibenJakub Biben 020418 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0858
17 František ZelinkaFrantišek Zelinka 020527 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0807
18 Jakub HybešJakub Hybeš 021024 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0781
19 Matyáš VítekMatyáš Vítek 010217 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0747
20 Jan NovotnýJan Novotný 010505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0734
21 ondřej Vachekondřej Vachek 010721 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0723
22 Matěj VernerMatěj Verner 020505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0710
23 Vojtěch BrychtaVojtěch Brychta 030223 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0676
24 Jakub KarlíkJakub Karlík 010914 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0660
25 Jakub TichánekJakub Tichánek 020722 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0637
26 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 010702 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0622
27 Šimon KlímekŠimon Klímek 020101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0594
28 Jakub DaněkJakub Daněk 030209 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0585
29 Stefano PetricStefano Petric 020101 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0581
30 Radovan MartinecRadovan Martinec 010304 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0578
31 Patrik JurenkaPatrik Jurenka 010511 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0571
32 Miroslav NovákMiroslav Novák 011122 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0569
33 Jakub MrštíkJakub Mrštík 020716 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0565
34 Michal BeranMichal Beran 011002 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0533
35 Jakub ŠtichauerJakub Štichauer 030101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0516
36 Jiří JohanidesJiří Johanides 010308 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0511
37 Petr NováčekPetr Nováček 011010 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0507
38 Václav MalinskýVáclav Malinský 010101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0503
39 Vojtěch MálekVojtěch Málek 010922 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0502
40 Daniel BesperátDaniel Besperát 030123 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0495
41 Petr JulišPetr Juliš 030101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0481
42 Marek MrskočMarek Mrskoč 020411 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0472
43 Jiří MelčJiří Melč 020505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0461
44 Nikolas LeuenbergerNikolas Leuenberger 020501 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0453
45= Antonín JanoušekAntonín Janoušek 020126 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0444
45= Ondřej MacháčekOndřej Macháček 020422 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0444
46 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 020327 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0432
47 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 020101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0426
48 Vojislav ŠtěrbaVojislav Štěrba 010502 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0423
49 Petr MlynářPetr Mlynář 010730 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0418
50 Vítek JAnčíkVítek JAnčík 010505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0416
51 Vítezslav HorčičkaVítezslav Horčička 030101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0389
52 Filip BašeFilip Baše 010926 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0358
53= Petr DrapákPetr Drapák 020301 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0352
53= Lukaš FejfarLukaš Fejfar 030101 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0352
54 Dominik HorákDominik Horák 010712 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0347
55 Jakub UskobaJakub Uskoba 020816 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0343
56 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 030101 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0335
57 Michal KrulichMichal Krulich 020505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0325
58= Petr ŠkávaPetr Škáva 010820 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0317
58= Petr LachmanPetr Lachman 030205 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0317
59 Adam PrchalAdam Prchal 011125 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0310
60 Vojtěch FelcmanVojtěch Felcman 020505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0286
61 David HerelDavid Herel 020125 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0283
62 Samuel ŠteckerSamuel Štecker 020625 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0274
63 Petr BarešPetr Bareš 020907 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0272
64= Martin GlückMartin Glück 030404 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0250
64= Lukáš KobrleLukáš Kobrle 011002 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0250
65 Tomáš SochůrekTomáš Sochůrek 010505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0235
Celkem 69 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 030210 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1432
2 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 030723 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 1181
3 Karolína JedličkováKarolína Jedličková 030101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 1110
4 Barbora BulánkováBarbora Bulánková 010505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 1082
5 Petra BačinováPetra Bačinová 020220 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 1061
6 Eliška HezkáEliška Hezká 020507 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1024
7 Tereza ČernáTereza Černá 020203 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 1005
8 Tereza VodvárkováTereza Vodvárková 030101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0927
9 Veronika GroulíkováVeronika Groulíková 020717 Základní škola Pardubice-spořilov{8} 0853
10 Daniela ŠustrováDaniela Šustrová 020621 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0830
11 Zuzana DemkováZuzana Demková 030205 Základní škola Pardubice-spořilov{8} 0811
12 Denisa ZdeňkováDenisa Zdeňková 010909 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0804
13 Eliška SuchánkováEliška Suchánková 020505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0779
14 Jamie RawsthorneJamie Rawsthorne 021011 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0741
15 Jana ŠtěpánkováJana Štěpánková 020820 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0729
16 Zuzana KmínkováZuzana Kmínková 030403 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0689
17 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 020312 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0676
18 Kateřina KnotkováKateřina Knotková 020718 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0672
19 Nela VindemanováNela Vindemanová 020801 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0615
20 Aneta WidenskáAneta Widenská 010924 Základní škola Pardubice-spořilov{8} 0564
21 Monika SlabáMonika Slabá 020101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0536
22 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 030721 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0529
23 Natálie BetákováNatálie Betáková 030101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0525
24 Kateřina HlavatáKateřina Hlavatá 030613 Základní škola Pardubice-spořilov{8} 0521
25 Daniela ČernáDaniela Černá 030527 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0491
26 Andrea MatějkováAndrea Matějková 020313 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0469
27 Ivona CeralováIvona Ceralová 020806 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0455
28 Bára ŽeljazkováBára Željazková 020101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0451
29 Natálie BílkováNatálie Bílková 020722 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0435
30 Lucie HrachovinováLucie Hrachovinová 010622 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0424
31 Barbora PušováBarbora Pušová 030227 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0419
32= Valentýna ŘepkováValentýna Řepková 081202 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0411
32= Nikol MartinikováNikol Martiniková 011004 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0401
33 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 030322 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0401
34 Kateřina KloučkováKateřina Kloučková 030715 Základní škola Pardubice-spořilov{8} 0397
35 Michaela HošťálkováMichaela Hošťálková 020524 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0388
36= Karolína TláskalováKarolína Tláskalová 010703 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0375
36= Magdaléna PernáMagdaléna Perná 020315 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0375
36= Veronika SkládalováVeronika Skládalová 020819 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0369
37 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 030201 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0369
38 Monika ČerníkováMonika Černíková 020505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0361
39= Michaela SirůčkováMichaela Sirůčková 011129 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0338
39= Lucie VojtěchováLucie Vojtěchová 030207 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0331
40 Lucie NeufingerováLucie Neufingerová 030101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0331
41 Nikola MandysováNikola Mandysová 011210 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0321
42 Nikola BidlováNikola Bidlová 020101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0310
43 Hana PetrásováHana Petrásová 030628 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0305
44 Anežka KollárikováAnežka Kolláriková 030521 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0297
45 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 011214 Základní škola Pardubice-spořilov{8} 0294
46= Jolana KasalováJolana Kasalová 030325 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0293
46= Vanda VíškováVanda Víšková 020429 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0293
47 Valentýna ŘepkováValentýna Řepková 030612 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0285
48 Tereza TatarováTereza Tatarová 011201 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0275
49 Nikola VyšehradováNikola Vyšehradová 030101 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0265
50 Andrea VargováAndrea Vargová 010910 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0261
51 Karolína NováKarolína Nová 020312 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0254
52 Andrea PaarováAndrea Paarová 020626 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0247
53 Michaela JosefováMichaela Josefová 030503 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0230
54 Lenka VlkováLenka Vlková 030101 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0229
55 Eliška DobruskáEliška Dobruská 030510 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0222
56 Natálie SpáčilováNatálie Spáčilová 030419 Základní škola Pardubice-spořilov{8} 0210
57 Tereza MakuševTereza Makušev 020513 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0180
58 Tereza KulhánkováTereza Kulhánková 030523 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0170
59 Kateřina KolmanováKateřina Kolmanová 020101 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice{8} 0135
Celkem 64 závodníků