výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Pardubice, kategorie III

Pardubice (25. 4. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 030919 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 08.69 376.00
2 Tomáš MudrochTomáš Mudroch 030930 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 09.16 270.00
3 Lukáš ImlaufLukáš Imlauf 050607 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 09.35 231.00
4 Jiří SchiedekJiří Schiedek 041108 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 09.72 164.00
5 David NeumanDavid Neuman 040614 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 09.81 149.00
6 Adam NeumanAdam Neuman 040614 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 10.20 93.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MarekMartin Marek 030505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 08.78 354.00
2 Ondřej BarešOndřej Bareš 041012 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 08.95 315.00
3 Jakub KudláčekJakub Kudláček 040127 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 09.07 289.00
4 Jiří KozumplíkJiří Kozumplík 040616 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 09.11 280.00
5 Artur BrožArtur Brož 050101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 09.51 201.00
6 Václav SebránekVáclav Sebránek 050401 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 09.52 199.00
7 MIchal JindraMIchal Jindra 040512 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 09.57 190.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŘehounekDaniel Řehounek 030625 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 08.84 340.00
2 Martin VostatekMartin Vostatek 031212 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 08.89 329.00
3 Adam LeníčekAdam Leníček 030101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 08.92 322.00
4 Vít VohralíkVít Vohralík 031028 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 08.97 311.00
5 Matyáš HančMatyáš Hanč 040505 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 09.26 249.00
6 Ondřej BlahoOndřej Blaho 050624 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 09.55 194.00
7 Adam SuchánekAdam Suchánek 030505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 09.80 151.00
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 040303 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 08.68 378.00
2 Jakub VeverkaJakub Veverka 030810 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 09.04 295.00
3 Matěj ZadrobílekMatěj Zadrobílek 030908 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 09.37 227.00
4 Maxmilián KytkaMaxmilián Kytka 030101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 09.38 226.00
5 Karel DufekKarel Dufek 040312 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 09.53 197.00
6 Filip KorbelFilip Korbel 050416 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 09.64 178.00
7 Lukáš DoležalLukáš Doležal 040918 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 10.30 80.00
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HolbaMarek Holba 030916 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 08.36 460.00
2 Vít KverekVít Kverek 040519 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 08.41 447.00
4 Josef PanchartekJosef Panchartek 040928 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 09.02 300.00
5 Matyáš TichýMatyáš Tichý 030101 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 09.69 169.00
6 Daniel CimburekDaniel Cimburek 040101 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 09.70 168.00
3= Jan MichutJan Michut 040701 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 08.87 333.00
3= Martin KvapilMartin Kvapil 040803 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.87 333.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 030814 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 08.78 624.00
2 Veronika BláhováVeronika Bláhová 040325 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 08.92 587.00
3 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 040303 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 09.03 558.00
4 Anita BejstováAnita Bejstová 040409 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 09.16 526.00
5 Anna KudláčkováAnna Kudláčková 040101 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 09.32 487.00
6 Petra HepnarováPetra Hepnarová 040101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 09.33 484.00
7= Kateřina MistríkováKateřina Mistríková 030910 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 09.40 468.00
7= Pavlína BártováPavlína Bártová 030128 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 09.40 468.00
9 Adriana TopolskáAdriana Topolská 040130 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 09.50 444.00
10 Zuzana KubantováZuzana Kubantová 031111 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 09.60 422.00
11 Eliška MaixnerováEliška Maixnerová 041023 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 09.64 413.00
12 Ivana FousováIvana Fousová 040803 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 09.65 411.00
13 Karolína JirákováKarolína Jiráková 040802 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 09.78 382.00
14 Nela NěmcováNela Němcová 040921 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 09.79 380.00
15 Adéla MacháčkováAdéla Macháčková 040315 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 09.82 374.00
16 Nikola SirůčkováNikola Sirůčková 040503 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 09.83 371.00
17 Edita ZamastilováEdita Zamastilová 050106 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 09.86 365.00
18 Tereza JedličkováTereza Jedličková 050101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 10.07 322.00
19 Victorie Dalla-ValleVictorie Dalla-Valle 031107 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 10.08 320.00
20 Eliška ChýlováEliška Chýlová 040709 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 10.09 318.00
21 Eliška CvachováEliška Cvachová 040709 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 10.12 312.00
22 Pavla RufrováPavla Rufrová 030101 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 10.14 308.00
23= Elena MachačováElena Machačová 031013 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 10.25 287.00
23= Anna ValentováAnna Valentová 050105 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 10.25 287.00
25 Denisa KysilkováDenisa Kysilková 031202 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 10.26 285.00
26 Viktorie BittnerováViktorie Bittnerová 050727 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 10.31 276.00
27 Anna PokornáAnna Pokorná 030102 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 10.63 219.00
28 Adéla ČernáAdéla Černá 040101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 10.66 214.00
29 Nikola DostálováNikola Dostálová 040213 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 11.21 132.00
Celkem 29 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona RučováSimona Ručová 040409 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1:58.84 526.00
2 Johana KlecováJohana Klecová 040904 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 2:05.01 437.00
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 040111 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2:07.40 405.00
4 Anna ValentováAnna Valentová 050105 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 2:07.95 398.00
5 Nela JanouškováNela Janoušková 030705 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 2:14.31 319.00
6 Barbora ČernáBarbora Černá 041203 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 2:17.73 279.00
7 Sára GobernacováSára Gobernacová 050503 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 2:19.44 261.00
8 Zuzana KubantováZuzana Kubantová 031111 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 2:20.32 251.00
9 Michaela BohmováMichaela Bohmová 040913 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 2:20.44 250.00
10 Adéla MacháčkováAdéla Macháčková 040315 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 2:21.81 236.00
11 Veronika TatarováVeronika Tatarová 031012 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 2:23.08 223.00
12 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 041210 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 2:27.20 183.00
Aneta GobernacováAneta Gobernacová 031106 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka DNF 0.00
Adéla ČernáAdéla Černá 040101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice DNF 0.00
Natali BuzkováNatali Buzková 050317 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... DNF 0.00
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára LiškováKlára Lišková 040506 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 1:55.43 578.00
2 Denisa RolinkováDenisa Rolinková 030327 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1:57.29 549.00
3 Eliška MaixnerováEliška Maixnerová 041023 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 2:01.60 485.00
4 Zita ČížkováZita Čížková 040718 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2:04.88 439.00
5 Ivana FousováIvana Fousová 040803 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 2:07.76 400.00
6 Tereza JedličkováTereza Jedličková 050101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 2:11.82 349.00
7 Lucie BačinováLucie Bačinová 040101 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 2:12.88 336.00
8 Adéla CimburkováAdéla Cimburková 040101 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 2:22.09 233.00
9 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 040101 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 2:24.38 210.00
10 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 050713 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 2:26.11 193.00
11 Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková 040218 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 2:31.35 147.00
12 Tereza DernerováTereza Dernerová 040101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 3:01.64 1.00
13 Pamela LakatošováPamela Lakatošová 030716 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 3:46.08 0.00
Karolína ŠímováKarolína Šímová 030910 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina DNF 0.00
Celkem 14 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HaasFilip Haas 040904 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3:25.36 437.00
2 Tomáš BačinaTomáš Bačina 031126 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3:32.62 380.00
3 Eliáš KorbelEliáš Korbel 030722 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 3:33.68 372.00
4 Patrik ČernýPatrik Černý 030505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 3:36.88 349.00
5 Zbyněk VašekZbyněk Vašek 050825 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 3:40.75 321.00
6 Tomáš KodymTomáš Kodym 031010 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 3:43.72 300.00
7 Matěj NovákMatěj Novák 040726 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3:46.11 284.00
8 Ondřej NetolickýOndřej Netolický 040101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 3:46.50 282.00
9 Artur BrožArtur Brož 050101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 3:48.65 268.00
10 Michal BělohlavMichal Bělohlav 040213 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 3:49.48 262.00
11 Lukáš DoležalLukáš Doležal 040918 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3:53.29 239.00
12 Marek PůlpánMarek Půlpán 030505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 3:55.80 223.00
13 Matyáš BártlMatyáš Bártl 040808 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 3:57.68 212.00
14 Filip DrábekFilip Drábek 040819 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 3:59.34 203.00
15 Filip ResutikFilip Resutik 040124 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 4:00.21 198.00
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aleš BalcarAleš Balcar 030808 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 3:28.66 411.00
2 Ondřej VávraOndřej Vávra 040423 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 3:32.63 380.00
3 Adam VojtěchAdam Vojtěch 040620 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 3:34.49 366.00
4 Jakub KlecJakub Klec 040904 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 3:36.50 351.00
5 Adam ZavadilAdam Zavadil 030101 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 3:40.99 319.00
6 Dominik HegyiDominik Hegyi 050101 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 3:43.46 302.00
7 Tomáš HusákTomáš Husák 040101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 3:43.67 301.00
8 Matěj DrapákMatěj Drapák 040615 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 3:43.90 299.00
9 Matyáš FialaMatyáš Fiala 030808 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 3:45.06 291.00
10 Václav LockerVáclav Locker 030806 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 3:49.91 260.00
11 Adam KeřkaAdam Keřka 040527 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 3:52.14 246.00
12 Jan OberreiterJan Oberreiter 031220 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 3:56.42 220.00
13 Vojtěch ŠtulíkVojtěch Štulík 050614 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 4:10.15 146.00
14 Daniel HajdákDaniel Hajdák 040512 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 4:11.41 140.00
Aleš KrisltAleš Krislt 050615 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 DNS 0.00
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drábek, Dufek, Kverek, Resutik Drábek, Dufek, Kverek, Resutik 040819 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 33.89 334.00
2 Bareš, Motyčka, Řehounek, Sebránek Bareš, Motyčka, Řehounek, Sebránek 041012 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 34.20 316.00
3 Bártl, Doležal, Panchartek, Vohralík Bártl, Doležal, Panchartek, Vohralík 040808 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 34.39 305.00
4 Kodym Kodym 031010 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 34.84 280.00
5 Možíš, Novosad, Sádovský, Štětka Možíš, Novosad, Sádovský, Štětka 040111 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 34.96 274.00
6 Korbel, Schiedek, Šprachta, Štulík Korbel, Schiedek, Šprachta, Štulík 050416 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 35.07 268.00
7 Brož, Husák, Kytka, Leníček Brož, Husák, Kytka, Leníček 050101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 35.47 247.00
8 Kozumplík, Mudroch, Papoušek, Veverka Kozumplík, Mudroch, Papoušek, Veverka 040616 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 36.91 178.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kudláček Kudláček 040503 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 33.85 336.00
2 Netolický, Schmidt, Sušil, Svoboda Netolický, Schmidt, Sušil, Svoboda 040101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 36.14 214.00
3 Novák, Pavelka, Špás, Žádník Novák, Pavelka, Špás, Žádník 040726 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 36.50 197.00
4 Černý, Řehák, Suchánek, Špatenka Černý, Řehák, Suchánek, Špatenka 030505 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 36.78 184.00
5 Arnošt, Cimburek, Jindra, Neuman Arnošt, Cimburek, Jindra, Neuman 030910 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 37.17 167.00
6 Balcar, Mudroch, Slach, Vávra Balcar, Mudroch, Slach, Vávra 030808 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... 37.37 159.00
7 Bělohlav, Knespl, Kopp, Steklý Bělohlav, Knespl, Kopp, Steklý 040213 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 37.43 156.00
8 Bárta, Hanč, Oberreiter, Pavlíček Bárta, Hanč, Oberreiter, Pavlíček 030921 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 39.88 69.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blaho, Fiala, Imlauf, Růžek Blaho, Fiala, Imlauf, Růžek 050624 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 37.09 171.00
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gruberová, Kopejtková, Kysilková, Mistríková Gruberová, Kopejtková, Kysilková, Mistríková 040113 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 35.62 493.00
2 Dalla-Valle, Machačová, Novotná, Topolská Dalla-Valle, Machačová, Novotná, Topolská 031107 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 37.17 402.00
3 Brožová, Dernerová, Hepnarová, Jedličková Brožová, Dernerová, Hepnarová, Jedličková 050101 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 37.61 378.00
4 Cvachová, Chýlová, Jadrná, Valentová Cvachová, Chýlová, Jadrná, Valentová 040709 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 37.77 369.00
5 Bohmová, Fousová, Komínková, Němcová Bohmová, Fousová, Komínková, Němcová 040913 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 37.92 361.00
6 Bohunická, Gobernacová, Holíková, Kvapilová Bohunická, Gobernacová, Holíková, Kvapilová 041207 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 37.99 358.00
7 Kubantová, Macháčková, Sirůčková, Vavřinová Kubantová, Macháčková, Sirůčková, Vavřinová 031111 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 38.11 351.00
8 Bačinová, Cimburková, Kudláčková, Solníková Bačinová, Cimburková, Kudláčková, Solníková 040101 Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice 39.05 304.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bláhová, Košťálová, Moravcová, Ručová Bláhová, Košťálová, Moravcová, Ručová 040325 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 34.03 594.00
2 Bejstová, Křivková, Machová, Štosová Bejstová, Křivková, Machová, Štosová 040409 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 35.61 494.00
3 Černíková, Jiráková, Maixnerová, Tatarová Černíková, Jiráková, Maixnerová, Tatarová 050203 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 37.01 411.00
4 Gobernacová, Janoušková, Strejcová, Uhlířová Gobernacová, Janoušková, Strejcová, Uhlířová 031106 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 37.73 372.00
5 Farkašová, Janková, Lišková, Šímová Farkašová, Janková, Lišková, Šímová 031227 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 39.52 281.00
6 Bittnerová, Kábrtová, Lexová, Marečková Bittnerová, Kábrtová, Lexová, Marečková 050727 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 40.08 255.00
7 Greňová, Nevolová, Vaníčková, Zeibichová Greňová, Nevolová, Vaníčková, Zeibichová 040310 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 40.40 240.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vít KverekVít Kverek
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
040519 1.40 317.00
2 Jan LaušmanJan Laušman
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
040130 1.40 317.00
3= Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
030718 1.35 283.00
3= Aleš KrisltAleš Krislt
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
050615 1.35 283.00
3= Adam LeníčekAdam Leníček
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
030101 1.35 283.00
6 Ondřej MotyčkaOndřej Motyčka
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
040605 1.30 250.00
7= Jan Jakub KnesplJan Jakub Knespl
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
040411 1.30 250.00
7= Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
050316 1.30 250.00
9 Marek MudrochMarek Mudroch
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
041117 1.25 218.00
10= Jiří SchiedekJiří Schiedek
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
041108 1.20 188.00
10= Tomáš BadaTomáš Bada
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
031124 1.20 188.00
10= Daniel HajdákDaniel Hajdák
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
040512 1.20 188.00
10= Jakub FicekJakub Ficek
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
030531 1.20 188.00
10= Václav LockerVáclav Locker
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
030806 1.20 188.00
10= Martin PavelkaMartin Pavelka
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
030629 1.20 188.00
10= Patrik ŽádníkPatrik Žádník
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
030419 1.20 188.00
10= Michael SchmidtMichael Schmidt
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 1.20 188.00
10= Matouš VišváderMatouš Višváder
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
050101 1.20 188.00
19= Jan OberreiterJan Oberreiter
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
031220 1.15 159.00
19= Matyáš BártlMatyáš Bártl
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
040808 1.15 159.00
19= Adam SuchánekAdam Suchánek
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
030505 1.15 159.00
19= Michal SvobodaMichal Svoboda
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 1.15 159.00
23= Filip KorbelFilip Korbel
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
050416 1.10 131.00
23= Daniel StojanovDaniel Stojanov
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
030212 1.10 131.00
Jakub KudláčekJakub Kudláček
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040127 DNS 0.00
Matěj PárekMatěj Párek
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
040715 DNF 0.00
Matěj ZadrobílekMatěj Zadrobílek
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
030908 DNF 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Lucie HavlováLucie Havlová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040427 1.40 512.00
1= Kateřina MistríkováKateřina Mistríková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
030910 1.40 512.00
3 Valentina ŽižkováValentina Žižková
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
030620 1.30 409.00
4= Aneta JankováAneta Janková
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
040518 1.25 359.00
4= Pavlína BártováPavlína Bártová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
030128 1.25 359.00
4= Simona RučováSimona Ručová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040409 1.25 359.00
4= Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 1.25 359.00
8= Martina PřibylováMartina Přibylová
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
040113 1.20 312.00
8= Magdaléna FarkašováMagdaléna Farkašová
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
031227 1.20 312.00
8= Natali BuzkováNatali Buzková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
050317 1.20 312.00
8= Miriam GruberováMiriam Gruberová
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
040113 1.20 312.00
8= Denisa KysilkováDenisa Kysilková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
031202 1.20 312.00
8= Anna BrožováAnna Brožová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
050101 1.20 312.00
8= Aneta SolníkováAneta Solníková
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
040101 1.20 312.00
8= Anežka JadrnáAnežka Jadrná
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
031009 1.15 266.00
8= Lenka VojtěchováLenka Vojtěchová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
041127 1.15 266.00
8= Eliška KrajňákováEliška Krajňáková
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
040318 1.15 266.00
18 Pavla RufrováPavla Rufrová
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
030101 1.10 222.00
19= Aneta NovotnáAneta Novotná
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030827 1.05 180.00
19= Sára BohunickáSára Bohunická
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
041207 1.05 180.00
19= Karolína SádovskáKarolína Sádovská
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
040304 1.05 180.00
19= Petra HepnarováPetra Hepnarová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 1.05 180.00
19= Nikola DostálováNikola Dostálová
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
040213 1.05 180.00
24= Simona NevolováSimona Nevolová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
030905 1.00 141.00
24= Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
040218 1.00 141.00
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
040803 4.93 369.00
2 Jan MichutJan Michut
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
040701 4.56 301.00
3 Jakub ŘehounekJakub Řehounek
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
030919 4.35 264.00
4 Jiří KozumplíkJiří Kozumplík
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
040616 4.32 259.00
5 Tomáš MudrochTomáš Mudroch
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
030930 4.30 255.00
6 Filip HaasFilip Haas
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040904 4.22 242.00
7 Martin VostatekMartin Vostatek
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
031212 4.18 235.00
8 Matěj NovosadMatěj Novosad
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040303 4.16 232.00
9 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
040220 4.15 230.00
10 Jakub VeverkaJakub Veverka
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
030810 4.07 217.00
11= Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040503 4.04 212.00
11= Tomáš HusákTomáš Husák
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 4.04 212.00
11= Michael SchmidtMichael Schmidt
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 4.04 212.00
14 Josef PanchartekJosef Panchartek
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
040928 4.02 209.00
15= Vít VohralíkVít Vohralík
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
031028 3.95 198.00
15= Dominik HegyiDominik Hegyi
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
050101 3.95 198.00
15= Michal BártaMichal Bárta
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030921 3.93 195.00
15= Adam MalířAdam Malíř
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
030414 3.93 195.00
19 Jakub MacákJakub Macák
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 3.90 190.00
20 Jan Jakub KnesplJan Jakub Knespl
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
040411 3.87 185.00
21 Ondřej BlahoOndřej Blaho
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
050624 3.84 181.00
22 Filip ŘehákFilip Řehák
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
030505 3.83 179.00
23 Václav SebránekVáclav Sebránek
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
050401 3.74 165.00
24 Filip DrábekFilip Drábek
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
040819 3.68 156.00
25 Jiří KolářJiří Kolář
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
030714 3.65 152.00
26 Filip ŠpásFilip Špás
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
031023 3.60 145.00
27 Ondřej MotyčkaOndřej Motyčka
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
040605 3.54 136.00
28 Patrik ČernýPatrik Černý
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
030505 3.50 130.00
29 Matyáš HančMatyáš Hanč
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
040505 3.27 99.00
30 Matěj PárekMatěj Párek
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
040715 3.02 68.00
Roman FormánekRoman Formánek
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
040124 DNS 0.00
David NeumanDavid Neuman
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
040614 DNS 0.00
Kryštof ČervenkaKryštof Červenka
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040215 DNS 0.00
Petr PavlíčekPetr Pavlíček
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030710 DNS 0.00
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie MusílkováNatálie Musílková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040319 4.15 343.00
2 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040504 4.08 326.00
3 Anežka JadrnáAnežka Jadrná
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
031009 4.02 312.00
4 Natálie MachováNatálie Machová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040401 3.87 279.00
5 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040111 3.86 276.00
6 Anna ČerníkováAnna Černíková
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
050203 3.82 267.00
7 Kristýna HolíkováKristýna Holíková
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
031231 3.81 265.00
8 Adriana TopolskáAdriana Topolská
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
040130 3.80 263.00
9 Barbora MarečkováBarbora Marečková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
040616 3.76 254.00
10 Miriam GruberováMiriam Gruberová
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
040113 3.72 246.00
11= Vladimíra ŠtorkováVladimíra Štorková
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
031021 3.58 216.00
11= Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
041019 3.58 216.00
13 Anna BrožováAnna Brožová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
050101 3.54 208.00
14 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 3.51 202.00
15 Nikola SirůčkováNikola Sirůčková
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
040503 3.50 200.00
16 Victorie Dalla-ValleVictorie Dalla-Valle
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
031107 3.46 192.00
17 Tereza UhlířováTereza Uhlířová
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
031111 3.45 190.00
18 Aneta DovbarováAneta Dovbarová
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
040806 3.40 180.00
19 Lucie BačinováLucie Bačinová
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
040101 3.36 172.00
20 Elena MachačováElena Machačová
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
031013 3.32 165.00
21 Anna KudláčkováAnna Kudláčková
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
040101 3.24 150.00
22 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
040124 3.20 142.00
23 Aneta NovotnáAneta Novotná
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030827 3.17 137.00
24= Barbora StrejcováBarbora Strejcová
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
031028 3.14 131.00
24= Tereza DernerováTereza Dernerová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 3.14 131.00
26 Michaela VašákováMichaela Vašáková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
040812 3.13 130.00
27 Tereza ZeibichováTereza Zeibichová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
050522 3.09 122.00
28 Nikola DostálováNikola Dostálová
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
040213 2.95 99.00
Klára LiškováKlára Lišková
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
040506 DNS 0.00
Edita ZamastilováEdita Zamastilová
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
050106 DNF 0.00
Celkem 30 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ŘehounekDaniel Řehounek
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
030625 56.37 362.00
2 David PapoušekDavid Papoušek
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
031115 55.31 353.00
3 Adam ŠejnaAdam Šejna
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
031007 53.48 337.00
4 Josef DoleželJosef Doležel
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
031030 52.06 325.00
5 Martin MarekMartin Marek
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
030505 51.33 319.00
6 Jan MátlJan Mátl
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 50.62 313.00
7 Martin PavelkaMartin Pavelka
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
030629 50.37 311.00
8 Marek HolbaMarek Holba
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
030916 49.95 307.00
9 Adam VojtěchAdam Vojtěch
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
040620 49.87 307.00
10 Patrik SteklýPatrik Steklý
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
040406 49.39 303.00
11 Ondřej BarešOndřej Bareš
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
041012 49.19 301.00
12 Filip SlachFilip Slach
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
040607 49.18 301.00
13 Matyáš TichýMatyáš Tichý
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
030101 49.01 299.00
14 Adam ArnoštAdam Arnošt
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
030910 48.61 296.00
15 Jiří KolářJiří Kolář
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
030714 47.50 287.00
16 Denis SušilDenis Sušil
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
030101 44.40 261.00
17 Jaromír MožíšJaromír Možíš
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040111 40.63 229.00
18 Lukáš ImlaufLukáš Imlauf
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
050607 40.38 227.00
19 Martin KoppMartin Kopp
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
030912 40.16 225.00
20 Vojtěch DivíšekVojtěch Divíšek
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 40.12 225.00
21 Filip ŠpásFilip Špás
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
031023 39.77 222.00
22 Tomáš KodymTomáš Kodym
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
031010 39.38 219.00
23 Vojtěch ŠtulíkVojtěch Štulík
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
050614 38.36 211.00
24 Milan ŠprachtaMilan Šprachta
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
040226 37.96 207.00
25 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
040220 37.32 202.00
26 Marek PůlpánMarek Půlpán
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
030505 36.51 196.00
27 Matěj DrapákMatěj Drapák
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
040615 36.40 195.00
28 Michal BártaMichal Bárta
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030921 35.88 190.00
29 Marek MudrochMarek Mudroch
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
041117 34.50 179.00
30 Matyáš ZapletalMatyáš Zapletal
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
050101 32.68 165.00
31 Matěj NovákMatěj Novák
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
040726 30.14 144.00
Kryštof ČervenkaKryštof Červenka
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040215 DNS 0.00
Celkem 32 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej BarešOndřej Bareš 041012 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0932
2 Marek HolbaMarek Holba 030916 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0767
3 Vít KverekVít Kverek 040519 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0764
4 Jiří KozumplíkJiří Kozumplík 040616 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0717
5= Daniel ŘehounekDaniel Řehounek 030625 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0702
5= Martin KvapilMartin Kvapil 040803 Hvězda Pardubice z.s.{8} 0702
6 Filip HaasFilip Haas 040904 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0679
7= Adam VojtěchAdam Vojtěch 040620 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0673
7= Martin MarekMartin Marek 030505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0673
8 Patrik ČernýPatrik Černý 030505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0663
9 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 030919 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0640
10 Jan MichutJan Michut 040701 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0634
11 Matěj NovosadMatěj Novosad 040303 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0610
12 Adam LeníčekAdam Leníček 030101 ZŠ Ohrazenice{8} 0605
13 Tomáš KodymTomáš Kodym 031010 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0580
14 Martin VostatekMartin Vostatek 031212 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0564
15 Filip DrábekFilip Drábek 040819 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0537
16 Tomáš HusákTomáš Husák 040101 ZŠ Ohrazenice{8} 0513
17= Josef PanchartekJosef Panchartek 040928 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0509
17= Vít VohralíkVít Vohralík 031028 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0509
18 Dominik HegyiDominik Hegyi 050101 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0500
19 Martin PavelkaMartin Pavelka 030629 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0499
20 Adam ArnoštAdam Arnošt 030910 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0463
21 Lukáš ImlaufLukáš Imlauf 050607 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0458
22 Filip KorbelFilip Korbel 050416 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0446
23 Jiří KolářJiří Kolář 030714 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0439
24 Jan Jakub KnesplJan Jakub Knespl 040411 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0435
25 Marek PůlpánMarek Půlpán 030505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0419
26 Aleš BalcarAleš Balcar 030808 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0411
27 Michael SchmidtMichael Schmidt 040101 ZŠ Ohrazenice{8} 0400
28= Ondřej VávraOndřej Vávra 040423 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0380
28= Tomáš BačinaTomáš Bačina 031126 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0380
29 Jan OberreiterJan Oberreiter 031220 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0379
30 Eliáš KorbelEliáš Korbel 030722 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0372
31 David PapoušekDavid Papoušek 031115 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0353
32 Ondřej BlahoOndřej Blaho 050624 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0352
33 Jakub KlecJakub Klec 040904 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0351
34 Adam ŠejnaAdam Šejna 031007 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0337
35 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 040503 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0336
36 Josef DoleželJosef Doležel 031030 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0325
37 Zbyněk VašekZbyněk Vašek 050825 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0321
38 Adam ZavadilAdam Zavadil 030101 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0319
39 Jan LaušmanJan Laušman 040130 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0317
40 Jan MátlJan Mátl 040101 ZŠ Ohrazenice{8} 0313
41 Adam SuchánekAdam Suchánek 030505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0310
42 Matyáš BártlMatyáš Bártl 040808 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0305
43 Patrik SteklýPatrik Steklý 040406 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0303
44 Filip SlachFilip Slach 040607 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0301
45= Matyáš TichýMatyáš Tichý 030101 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0299
45= Matěj DrapákMatěj Drapák 040615 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0299
46 Jakub VeverkaJakub Veverka 030810 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0295
47 Matyáš FialaMatyáš Fiala 030808 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0291
48 Matěj NovákMatěj Novák 040726 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0284
49= Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 030718 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0283
49= Aleš KrisltAleš Krislt 050615 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0283
50 Ondřej NetolickýOndřej Netolický 040101 ZŠ Ohrazenice{8} 0282
51 Michal BělohlavMichal Bělohlav 040213 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0262
52 Denis SušilDenis Sušil 030101 ZŠ Ohrazenice{8} 0261
53 Tomáš MudrochTomáš Mudroch 030930 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0255
54= Ondřej MotyčkaOndřej Motyčka 040605 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0250
54= Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 050316 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0250
55 Matyáš HančMatyáš Hanč 040505 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0249
56 Artur BrožArtur Brož 050101 ZŠ Ohrazenice{8} 0247
57 Lukáš DoležalLukáš Doležal 040918 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0239
58 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek 040220 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0230
59 Jaromír MožíšJaromír Možíš 040111 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0229
60 Matěj ZadrobílekMatěj Zadrobílek 030908 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0227
61 Maxmilián KytkaMaxmilián Kytka 030101 ZŠ Ohrazenice{8} 0226
62 Filip ŠpásFilip Špás 031023 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0222
63 Marek MudrochMarek Mudroch 041117 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 0218
64 Vojtěch ŠtulíkVojtěch Štulík 050614 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0211
65 Milan ŠprachtaMilan Šprachta 040226 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0207
66= Adam MalířAdam Malíř 030414 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0195
66= Michal BártaMichal Bárta 030921 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0195
67 MIchal JindraMIchal Jindra 040512 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0190
68= Jiří SchiedekJiří Schiedek 041108 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0188
68= Patrik ŽádníkPatrik Žádník 030419 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0188
68= Jakub FicekJakub Ficek 030531 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0188
68= Daniel HajdákDaniel Hajdák 040512 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0188
68= Matouš VišváderMatouš Višváder 050101 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0188
69 Filip ŘehákFilip Řehák 030505 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0179
70 Daniel CimburekDaniel Cimburek 040101 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0168
71 Václav SebránekVáclav Sebránek 050401 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0165
72 Matěj PárekMatěj Párek 040715 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0068
Celkem 84 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika BláhováVeronika Bláhová 040325 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1535
2 Miriam GruberováMiriam Gruberová 040113 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 1051
3 Zuzana KubantováZuzana Kubantová 031111 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 1024
4 Kateřina MistríkováKateřina Mistríková 030910 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0980
5 Eliška CvachováEliška Cvachová 040709 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0960
6 Victorie Dalla-ValleVictorie Dalla-Valle 031107 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0914
7= Eliška MaixnerováEliška Maixnerová 041023 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0898
7= Anna BrožováAnna Brožová 050101 ZŠ Ohrazenice{8} 0898
8 Simona RučováSimona Ručová 040409 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0885
9 Pavlína BártováPavlína Bártová 030128 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0827
10 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 040303 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0826
11 Lucie BačinováLucie Bačinová 040101 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0812
12 Ivana FousováIvana Fousová 040803 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0811
13 Michaela BohmováMichaela Bohmová 040913 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0785
14 Valentina ŽižkováValentina Žižková 030620 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0710
15 Adriana TopolskáAdriana Topolská 040130 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0707
16 Anna ČerníkováAnna Černíková 050203 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0678
17 Tereza JedličkováTereza Jedličková 050101 ZŠ Ohrazenice{8} 0671
18 Aneta SolníkováAneta Solníková 040101 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0668
19 Nela NěmcováNela Němcová 040921 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0638
20 Anna KudláčkováAnna Kudláčková 040101 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0637
21 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 030814 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0624
22 Adéla MacháčkováAdéla Macháčková 040315 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0610
23 Tereza UhlířováTereza Uhlířová 031111 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0585
24 Klára LiškováKlára Lišková 040506 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0578
25 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 040101 ZŠ Ohrazenice{8} 0561
26 Denisa RolinkováDenisa Rolinková 030327 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0549
27 Viktorie BittnerováViktorie Bittnerová 050727 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0531
28 Pavla RufrováPavla Rufrová 030101 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0530
29 Lucie HavlováLucie Havlová 040427 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0512
30 Petra HepnarováPetra Hepnarová 040101 ZŠ Ohrazenice{8} 0484
31 Barbora MarečkováBarbora Marečková 040616 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0475
32 Adéla CimburkováAdéla Cimburková 040101 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 0474
33 Michaela VašákováMichaela Vašáková 040812 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0463
34 Johana KlecováJohana Klecová 040904 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0437
35 Anna ValentováAnna Valentová 050105 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0398
36 Sára BohunickáSára Bohunická 041207 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0378
37 Aneta JankováAneta Janková 040518 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0359
38 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 041019 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0350
39 Natálie MusílkováNatálie Musílková 040319 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0343
40 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 040504 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0326
41 Zita ČížkováZita Čížková 040718 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0323
42 Nela JanouškováNela Janoušková 030705 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0319
43 Eliška ChýlováEliška Chýlová 040709 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0318
44= Magdaléna FarkašováMagdaléna Farkašová 031227 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0312
44= Anežka JadrnáAnežka Jadrná 031009 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0312
44= Martina PřibylováMartina Přibylová 040113 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0312
44= Natali BuzkováNatali Buzková 050317 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0312
45 Andrea ZemanováAndrea Zemanová 040101 ZŠ Ohrazenice{8} 0270
46= Lenka VojtěchováLenka Vojtěchová 041127 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0266
46= Eliška KrajňákováEliška Krajňáková 040318 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0266
47 Kristýna HolíkováKristýna Holíková 031231 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0265
48 Sára GobernacováSára Gobernacová 050503 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0261
49 Nikola KudrnkováNikola Kudrnková 040101 ZŠ Ohrazenice{8} 0255
50 Pamela LakatošováPamela Lakatošová 030716 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0221
51 Anna PokornáAnna Pokorná 030102 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0219
52 Vladimíra ŠtorkováVladimíra Štorková 031021 ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 0216
53 Nikola SirůčkováNikola Sirůčková 040503 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0200
54 Anna GreňováAnna Greňová 040310 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0195
55 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 050713 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0193
56 Karolína ŠímováKarolína Šímová 030910 ZŠ Pardubice-Dubina{8} 0185
57= Karolína SádovskáKarolína Sádovská 040304 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0180
57= Nikola DostálováNikola Dostálová 040213 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0180
58 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 041210 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0167
59 Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková 040218 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0147
60 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková 040124 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 0142
61 Tereza DernerováTereza Dernerová 040101 ZŠ Ohrazenice{8} 0001
Celkem 67 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza UhlířováTereza Uhlířová
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
031111 43.21 395.00
2 Sára BohunickáSára Bohunická
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
041207 41.81 378.00
3 Aneta SolníkováAneta Solníková
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
040101 40.05 356.00
4 Veronika BláhováVeronika Bláhová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040325 39.89 354.00
5 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
041019 39.58 350.00
6 Michaela VašákováMichaela Vašáková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
040812 38.15 333.00
7 Veronika TatarováVeronika Tatarová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
031012 37.72 328.00
8 Zita ČížkováZita Čížková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040718 37.33 323.00
9 Kateřina ŠtosováKateřina Štosová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040520 36.18 309.00
10 Valentina ŽižkováValentina Žižková
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
030620 35.50 301.00
11 Eliška CvachováEliška Cvachová
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
040709 33.67 279.00
12 Natálie MusílkováNatálie Musílková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
040319 33.33 275.00
13 Andrea ZemanováAndrea Zemanová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 32.96 270.00
14 Klára KopejtkováKlára Kopejtková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
040303 32.74 268.00
15 Nela NěmcováNela Němcová
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
040921 31.89 258.00
16 Nikola KudrnkováNikola Kudrnková
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
040101 31.64 255.00
17 Nela JanouškováNela Janoušková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
030705 31.00 247.00
18 Tereza SemivanováTereza Semivanová
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
050224 30.59 242.00
19 Adéla CimburkováAdéla Cimburková
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
040101 30.48 241.00
20 Pamela LakatošováPamela Lakatošová
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030716 28.78 221.00
21 Barbora MarečkováBarbora Marečková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
040616 28.76 221.00
22 Olga MátlováOlga Mátlová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
030101 28.66 219.00
23 Anna GreňováAnna Greňová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
040310 26.60 195.00
24 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
050713 26.34 192.00
25 Karolína ŠímováKarolína Šímová
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
030910 25.70 185.00
26 Magdaléna FarkašováMagdaléna Farkašová
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
031227 25.51 183.00
27 Michaela BohmováMichaela Bohmová
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
040913 24.73 174.00
28 Viktorie KomínkováViktorie Komínková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
040101 24.37 170.00
29 Aneta VavřinováAneta Vavřinová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
041210 24.17 167.00
30 Beáta PetráskováBeáta Petrásková
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
050703 22.95 154.00
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 3534
2 ZŠ Pardubice - Polabiny I ZŠ Pardubice - Polabiny I ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 3279
3 ZŠ Staňkova, Pardubice ZŠ Staňkova, Pardubice ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 3272
4 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002 ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002{8} 2930
5 ZŠ Ohrazenice ZŠ Ohrazenice ZŠ Ohrazenice{8} 2847
6 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 2755
7 ZŠ Pardubice - Studánka ZŠ Pardubice - Studánka ZŠ Pardubice - Studánka{8} 2617
8 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 2599
9 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice Gymnázium Dr.E.Holuba Holice Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 2432
10 ZŠ Pardubice-Dubina ZŠ Pardubice-Dubina ZŠ Pardubice-Dubina{8} 2375
11 ZŠ Sezemice, okres Pardubice ZŠ Sezemice, okres Pardubice ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 2354
12 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.{8} 702
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 5097
2 ZŠ Staňkova, Pardubice ZŠ Staňkova, Pardubice ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 3923
3 ZŠ Pardubice - Studánka ZŠ Pardubice - Studánka ZŠ Pardubice - Studánka{8} 3761
4 ZŠ Pardubice - Polabiny I ZŠ Pardubice - Polabiny I ZŠ Pardubice - Polabiny I{8} 3663
5 ZŠ Pardubice-Dubina ZŠ Pardubice-Dubina ZŠ Pardubice-Dubina{8} 3276
6 ZŠ Ohrazenice ZŠ Ohrazenice ZŠ Ohrazenice{8} 3140
7 Gymnázium Dr.E.Holuba Holice Gymnázium Dr.E.Holuba Holice Gymnázium Dr.E.Holuba Holice{8} 3121
8 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč{8} 2784
9 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 2520
10 ZŠ Sezemice, okres Pardubice ZŠ Sezemice, okres Pardubice ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 2234
Celkem 10 závodníků