výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Přerov, kategorie III a IV

Přerov (11. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Vítr: 0.50 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 3 07.56 694.00
2 Miroslav BrišMiroslav Briš 001230 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 6 07.98 565.00
3 Aleš CaletkaAleš Caletka 010101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.00 560.00
4 Filip Roland ZatloukalFilip Roland Zatloukal 010831 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 7 08.18 509.00
5 David KučaDavid Kuča 020101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 08.36 460.00
6 Vít CekotaVít Cekota 010817 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 8 08.46 434.00
7 Jan HradilJan Hradil 020217 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 1 08.52 418.00
8 Jonáš KožuchJonáš Kožuch 011012 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 2 08.98 309.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Vítr: 0.60 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BöhmTadeáš Böhm 011018 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.88 595.00
2 Milan KořínekMilan Kořínek 010101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 08.31 473.00
3 Miroslav KočnarMiroslav Kočnar 050115 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.37 457.00
4 Jan SamiecJan Samiec 020505 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 5 08.44 439.00
5 Jiří ŠváčekJiří Šváček 020422 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 3 08.61 396.00
6 Ondřej MaňásekOndřej Maňásek 020902 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 08.71 371.00
7 Venda Ngo the VietVenda Ngo the Viet 020515 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 2 08.74 364.00
8 Martin VavříkMartin Vavřík 030215 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 7 08.75 362.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Vítr: 0.40 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 020111 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 07.92 583.00
2 Daniel BurdejDaniel Burdej 020718 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 3 07.97 568.00
3 František RezekFrantišek Rezek 010909 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 6 08.26 487.00
4 Matěj KlimeckýMatěj Klimecký 020902 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 2 08.28 481.00
5 Petr VyoralPetr Vyoral 030414 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 5 08.61 396.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Vítr: 1.20 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr OndrouchPetr Ondrouch 010901 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 4 07.63 671.00
2 Radim PlškoRadim Plško 010101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 07.67 659.00
3 Jan MohaplJan Mohapl 010101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 07.95 574.00
4 Radim AdamčíkRadim Adamčík 011109 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 3 08.17 511.00
5 Dominik VachlDominik Vachl 020723 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 5 08.27 484.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Vítr: 0.60 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítězslav CetkovskýVítězslav Cetkovský 030317 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 6 08.31 473.00
2 Jiří KaralaJiří Karala 030915 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 08.40 449.00
3 Hynek CaletkaHynek Caletka 040526 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 5 08.61 396.00
4 Adam HoušťavaAdam Houšťava 030101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 08.70 374.00
5 Patrik MartinecPatrik Martinec 031121 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 1 08.73 366.00
6 David JamborDavid Jambor 030820 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 8 09.10 282.00
7 Ondřej HolasOndřej Holas 040229 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 2 09.52 199.00
8 Michal BoucníkMichal Boucník 030801 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 7 09.71 166.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Vítr: 0.90 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian StojanSebastian Stojan 030613 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 08.53 416.00
2 Jakub HriníkJakub Hriník 030929 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 08.68 378.00
3 Jakub MikulíkJakub Mikulík 041130 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 3 08.70 374.00
4 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 040101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.75 362.00
5 Oliver PungeOliver Punge 030101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 08.94 318.00
6 David BláhaDavid Bláha 040314 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 6 09.67 173.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Vítr: 1.10 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BrezniakLukáš Brezniak 040605 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 08.43 441.00
2 Matěj PorvolMatěj Porvol 030617 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.48 428.00
3 Dominik MirgaDominik Mirga 030811 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 6 08.83 343.00
4 David TasDavid Tas 030828 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 2 08.89 329.00
5 Michal HoráčekMichal Horáček 031103 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 4 09.17 268.00
6 Kryštof ZelaKryštof Zela 050623 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 7 09.94 129.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Vítr: 1.80 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ValouchováJulie Valouchová 011216 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.58 678.00
2 Nikol OrságováNikol Orságová 020817 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 7 08.93 584.00
3 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 030303 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.94 582.00
4 Barbora ChumchalováBarbora Chumchalová 020703 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 1 09.01 564.00
5 Karolína RorečkováKarolína Rorečková 030321 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 3 09.14 531.00
6 Andrea KučerováAndrea Kučerová 030101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B 8 09.29 494.00
7 Tereza ČernoškováTereza Černošková 020517 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 5 09.45 456.00
8 Tereza KaňovskáTereza Kaňovská 030205 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 2 09.55 433.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Vítr: -0.40 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SchmidtováKlára Schmidtová 030512 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.93 584.00
2 Karolína PorvolováKarolína Porvolová 010101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 09.06 551.00
3 Klára CvrkálováKlára Cvrkálová 030101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B 1 09.17 523.00
4 Kristýna KoblihováKristýna Koblihová 030515 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 8 09.17 523.00
5 Michaela KachlíkováMichaela Kachlíková 021119 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 2 09.26 501.00
6 Markéta RojíčkováMarkéta Rojíčková 020123 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 3 09.29 494.00
7 Agáta KuchařováAgáta Kuchařová 020924 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 6 09.62 417.00
8 Natálie DarmováNatálie Darmová 030721 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 5 18.28 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Vítr: 2.10 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ŠebestováLenka Šebestová 020101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B 2 09.07 548.00
2 Lenka RyšaváLenka Ryšavá 010101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 09.08 546.00
3 Jana DvořákováJana Dvořáková 010913 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 09.10 541.00
4 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 010517 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 09.24 506.00
5 Simona BendováSimona Bendová 030311 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 7 09.51 442.00
6 Lucie HavranováLucie Havranová 020504 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 3 10.09 318.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Vítr: 1.50 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VenclováVeronika Venclová 020101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 08.37 738.00
2 Veronika BudařováVeronika Budařová 010911 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 7 08.54 690.00
3 Tereza KostruchováTereza Kostruchová 020627 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 4 08.79 621.00
4 Klára MertováKlára Mertová 011011 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 09.22 511.00
5 Renata PatkaňováRenata Patkaňová 020624 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 6 09.33 484.00
6 Klára ZselezováKlára Zselezová 030727 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 1 09.48 449.00
7 Tereza OherováTereza Oherová 010815 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 3 09.90 357.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Vítr: 0.90 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina HorákováSabina Horáková 040819 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 09.01 564.00
2 Radka SchubertováRadka Schubertová 040219 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 09.43 461.00
3 Sára KučerkováSára Kučerková 031219 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 5 09.44 458.00
4 Nela SmrčkováNela Smrčková 030802 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.56 431.00
5 Dominika ChovancováDominika Chovancová 040510 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 3 09.61 419.00
Ellen BorkováEllen Borková 040829 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 DNS 0.00
Eva PopelkováEva Popelková 030731 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 DNS 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Vítr: 1.20 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HradečnáEliška Hradečná 031210 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 09.05 553.00
2 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 030930 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 7 09.06 551.00
3 Božena GáborováBožena Gáborová 030906 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 3 09.50 444.00
4 Sandra KrálíkováSandra Králíková 050730 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 09.59 424.00
5 Michaela TobiášováMichaela Tobiášová 040523 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 5 09.85 367.00
6 Terezie FryštákováTerezie Fryštáková 040125 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 6 10.16 304.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Vítr: 0.70 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie RodekováNatálie Rodeková 050602 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 5 09.04 556.00
2 Veronika LakomáVeronika Lakomá 031216 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 7 09.25 504.00
3 Tereza VálkováTereza Válková 040709 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.31 489.00
4 Viktorie HoferkováViktorie Hoferková 040313 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 6 09.44 458.00
5 Monika KočíMonika Kočí 040627 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 09.63 415.00
6 Vanessa BandyováVanessa Bandyová 170509 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 3 09.90 357.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Vítr: 0.40 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie OralováAmálie Oralová 040411 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 09.12 536.00
2 Elena LaitochováElena Laitochová 050819 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 09.15 528.00
3 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 050731 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.16 526.00
4 Tereza KučerkováTereza Kučerková 031219 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 7 09.54 435.00
5 Marie DvořákováMarie Dvořáková 040114 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 2 09.64 413.00
6 Marie TheimerováMarie Theimerová 050620 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 5 09.69 402.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva PopelkováEva Popelková 030731 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 2:00.19 506.00
2 Tereza BartlováTereza Bartlová 041217 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 2:03.47 459.00
3 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 040316 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 13 2:04.29 447.00
4 Tereza KlimkováTereza Klimková 040421 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 2:08.14 395.00
5 Barbora MaťováBarbora Maťová 030824 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 12 2:10.30 368.00
6 Klára ObloukováKlára Oblouková 030822 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 2:12.45 341.00
7 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 040521 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 8 2:14.13 321.00
8 Aneta KupčíkováAneta Kupčíková 040420 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 9 2:16.08 298.00
9 Barbora RychtováBarbora Rychtová 040204 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 2:21.51 239.00
10 Veronika VenclováVeronika Venclová 020101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 10 2:27.69 179.00
11 Tereza AndrisováTereza Andrisová 050330 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 4 2:33.68 129.00
12 Zlata NevimováZlata Nevimová 050217 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 7 2:43.65 62.00
Soňa HrudíkováSoňa Hrudíková 050419 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 11 DNS 0.00
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 031024 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 1 1:48.68 688.00
2 Kateřina KošťálkováKateřina Košťálková 040315 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 12 1:58.22 535.00
3 Hana ŠvachováHana Švachová 040509 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 5 1:58.60 530.00
4 Lucie KročováLucie Kročová 050307 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 1:59.57 515.00
5 Natálie RodekováNatálie Rodeková 050602 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 6 1:59.67 514.00
6 Klára VránováKlára Vránová 041004 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 4 2:06.94 411.00
7 Kateřina VařákováKateřina Vařáková 040121 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 10 2:09.39 379.00
8 Marie DvořákováMarie Dvořáková 040114 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 9 2:19.05 265.00
9 Tereza SvobodováTereza Svobodová 050509 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 2:19.10 264.00
10 Tereza KučerkováTereza Kučerková 031219 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 11 2:53.92 18.00
Anna GardiánováAnna Gardiánová 040104 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 DNS 0.00
Ellen BorkováEllen Borková 040829 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 DNF 0.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 030526 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 2:42.09 549.00
2 Martina LenochováMartina Lenochová 020326 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 9 2:45.28 514.00
3 Gabriela HermélyGabriela Hermély 020101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 13 2:51.27 450.00
4 Aneta PoláškováAneta Polášková 020101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 14 2:53.62 427.00
5 Lucie MikšánkováLucie Mikšánková 021029 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 6 2:54.45 418.00
6 Sabina VondrováSabina Vondrová 030620 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 8 2:59.95 366.00
7 Eliška JahnováEliška Jahnová 030613 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 3:03.55 333.00
8 Kateřina SmičkováKateřina Smičková 030525 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 5 3:03.89 330.00
9 Klára KropáčováKlára Kropáčová 030827 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 7 3:04.82 322.00
10 Kateřina KrejčiříkováKateřina Krejčiříková 020903 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 1 3:11.41 266.00
11 Jana TrefilkováJana Trefilková 020121 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 3:13.83 247.00
12 Nikola DvořákováNikola Dvořáková 021005 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 10 3:16.26 229.00
13 Barbora GremlicováBarbora Gremlicová 011023 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 12 3:20.83 196.00
14 Eliška GerhátováEliška Gerhátová 030210 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 11 3:27.99 149.00
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 010517 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 2:44.71 520.00
2 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 030303 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 2:47.12 494.00
3 Renata PatkaňováRenata Patkaňová 020624 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 9 2:55.90 404.00
4 Karolína RorečkováKarolína Rorečková 030321 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 3 2:57.22 391.00
5 Natálie TaláškováNatálie Talášková 030411 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 1 2:57.71 387.00
6 Hana HostašováHana Hostašová 030208 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 2 2:58.91 375.00
7 Eva ZalotěnkováEva Zalotěnková 030806 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 7 3:01.05 355.00
8 Dominika HrbkováDominika Hrbková 021001 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 3:02.55 342.00
9 Eliška PřikrylováEliška Přikrylová 020527 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 8 3:06.26 309.00
10 Adéla HorákováAdéla Horáková 010310 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 10 3:08.32 292.00
11 Andrea PalinkováAndrea Palinková 020101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 11 3:10.99 270.00
12 Lucie ZemánkováLucie Zemánková 020821 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 13 3:12.98 254.00
13 Tereza KoutnáTereza Koutná 020101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B 12 3:47.33 53.00
Celkem 13 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek 031223 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 17 3:17.35 504.00
2 Jan CagašJan Cagaš 030904 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 6 3:20.84 475.00
3 Dominik FoltasDominik Foltas 040101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 13 3:21.59 468.00
4 Šimon TibitanzlŠimon Tibitanzl 031214 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 3:22.55 460.00
5 Alan ViznarAlan Viznar 030826 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 1 3:26.21 430.00
6 Jáchym KoubaJáchym Kouba 040101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 14 3:30.89 394.00
7 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček 040101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 15 3:32.73 380.00
8 Jaroslav ŠtěpánJaroslav Štěpán 040521 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 16 3:38.18 339.00
9 David BláhaDavid Bláha 040314 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 12 3:40.16 325.00
10 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 031223 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 20 3:40.70 321.00
11 Martin SedlákMartin Sedlák 031117 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 18 3:40.74 321.00
12 Tomáš PobořilTomáš Pobořil 041217 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 3:42.17 311.00
13 Marek ZdražilMarek Zdražil 050720 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 3:46.17 284.00
14 Marek PavelkaMarek Pavelka 050110 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 3:47.02 278.00
15 Robin StrykRobin Stryk 041104 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 3:47.51 275.00
16 Ondřej BackOndřej Back 040219 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 9 3:56.75 218.00
17 Zdeněk KrálZdeněk Král 040428 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 10 3:57.57 213.00
18 Radek ChrastinaRadek Chrastina 050203 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 11 3:59.20 204.00
19 Jan HradilJan Hradil 050207 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 2 4:15.43 121.00
Michal GrebeňMichal Grebeň 031029 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 19 DNF 0.00
Celkem 20 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František RezekFrantišek Rezek 010909 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 5 4:43.31 660.00
2 Filip GardiánFilip Gardián 020101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 4:53.05 600.00
3 Vít UlehlaVít Ulehla 010101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 5:10.81 499.00
4 Jakub NezvalJakub Nezval 020101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 5:15.49 474.00
5 Filip PetrFilip Petr 021116 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 10 5:17.85 461.00
6 Dominik KeňoDominik Keňo 010410 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 13 5:20.86 446.00
7 Daniel JakubecDaniel Jakubec 010505 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 6 5:20.98 445.00
8 Jan MacháčekJan Macháček 020126 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 8 5:21.53 442.00
9 Filip RákosFilip Rákos 020101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 4 5:21.91 440.00
10 Ondřej JanečkaOndřej Janečka 010614 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 7 5:28.30 408.00
11 Petr MirvaldPetr Mirvald 021016 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 12 5:28.83 405.00
12 Lukáš AndrášiLukáš Andráši 020206 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 9 5:34.41 378.00
13 Antonín PittnerAntonín Pittner 010212 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 11 5:57.63 274.00
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav ŠkodaVáclav Škoda 021223 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 8 4:53.39 598.00
2 Radim AdamčíkRadim Adamčík 011109 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 9 5:04.97 531.00
3 Ondřej HapalaOndřej Hapala 020207 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 5:14.46 479.00
4 Filip TománekFilip Tománek 011206 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 5:16.00 471.00
5 Lukáš KrejčiříkLukáš Krejčiřík 010117 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 4 5:22.59 437.00
6 Aleš CaletkaAleš Caletka 010101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 12 5:26.95 415.00
7 Patrik HonešPatrik Honeš 020716 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 10 5:28.60 406.00
8 Michal KotulekMichal Kotulek 030210 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 11 5:29.00 404.00
9 Michal ŠtěpánMichal Štěpán 020922 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 5:29.22 403.00
10 Matěj KytlicaMatěj Kytlica 030723 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 7 5:35.24 374.00
11 Martin VavříkMartin Vavřík 030215 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 2 5:57.04 276.00
12 Martin ŘehákMartin Řehák 020924 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 5 6:02.83 253.00
Ondřej FoldynaOndřej Foldyna 010101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 13 DNF 0.00
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Böhm, Caletka, Kolomazník, Plško Böhm, Caletka, Kolomazník, Plško 011018 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 29.44 638.00
2 Dočkal, Ondrouch, Rezek, Tatýrek Dočkal, Ondrouch, Rezek, Tatýrek 020918 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 4 30.17 582.00
3 Bajer, Briš, Karas, Pittner Bajer, Briš, Karas, Pittner 010501 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 2 30.49 558.00
4 Hapala, Kočnar, Kolář, Tománek Hapala, Kočnar, Kolář, Tománek 020207 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 30.98 523.00
5 Burdej, Řehák, Samiec, Šváček Burdej, Řehák, Samiec, Šváček 020718 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 6 31.13 512.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kořínek, Kuča, Mohapl, Orság Kořínek, Kuča, Mohapl, Orság 010101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 30.34 569.00
2 Kotěšovský, Kožuch, Mirvald, Skřeček Kotěšovský, Kožuch, Mirvald, Skřeček 030327 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 4 30.77 538.00
3 Klimecký, Strnad, Škoda, Vachl Klimecký, Strnad, Škoda, Vachl 020902 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 3 31.30 500.00
4 Adamčík, Skácel, Vavřík, Vyoral Adamčík, Skácel, Vavřík, Vyoral 011109 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 5 31.48 488.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dostal, Foldyna, Koňařík, Ulehla Dostal, Foldyna, Koňařík, Ulehla 020101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 31.32 499.00
2 Andráši, Cekota, Macháček, Zatloukal Andráši, Cekota, Macháček, Zatloukal 020206 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 6 31.89 460.00
3 Burdík, Honeš, Kocourek, Škrla Burdík, Honeš, Kocourek, Škrla 030220 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 5 32.39 426.00
4 Bajer, Devečka, Hradil, Petr Bajer, Devečka, Hradil, Petr 020502 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 2 32.47 421.00
5 Kotulek, Ngo the Viet, Stoklásek, Valentovič Kotulek, Ngo the Viet, Stoklásek, Valentovič 030210 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 3 32.82 399.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Houšťava, Míček, Punge, Trojek Houšťava, Míček, Punge, Trojek 030101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 32.53 417.00
2 Blabla, Brezniak, Hriník, Procházka Blabla, Brezniak, Hriník, Procházka 040302 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 33.08 383.00
3 Boucník, Cetkovský, Holas, Kyas Boucník, Cetkovský, Holas, Kyas 030801 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 2 33.30 369.00
4 Caletka, Král, Mirga, Pavlík Caletka, Král, Mirga, Pavlík 040526 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 3 34.50 299.00
5 Cagaš, Horáček, Hradil, Mikulík Cagaš, Horáček, Hradil, Mikulík 030904 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 6 34.58 294.00
6 Martinec, Tas, Váhala, Viznar Martinec, Tas, Váhala, Viznar 031121 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 5 34.89 278.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakubec, Němec, Porvol, Stojan Jakubec, Němec, Porvol, Stojan 040309 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 33.57 353.00
2 Karala, Pobořil, Stryk, Tibitanzl Karala, Pobořil, Stryk, Tibitanzl 030915 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 34.12 320.00
3 Chrastina, Řimák, Vašíček, Zela Chrastina, Řimák, Vašíček, Zela 050203 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 6 35.45 248.00
4 Foltas, Kouba, Kubíček, Macháček Foltas, Kouba, Kubíček, Macháček 040101 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 35.73 234.00
5 Bělka, Sedlák, Štěpánek, Štěpánek Bělka, Sedlák, Štěpánek, Štěpánek 030926 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 4 35.90 226.00
6 Grebeň, Jambor, Kubeš, Štěpán Grebeň, Jambor, Kubeš, Štěpán 031029 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 5 37.48 154.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schmidtová, Škrabalová, Trefilková, Valouchová Schmidtová, Škrabalová, Trefilková, Valouchová 030512 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 34.20 583.00
2 Facková, Hostašová, Kostruchová, Rorečková Facková, Hostašová, Kostruchová, Rorečková 020611 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 5 34.81 543.00
3 Burešová, Dulovcová, Chumchalová, Lenochová Burešová, Dulovcová, Chumchalová, Lenochová 010709 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 2 34.91 537.00
4 Baranayová, Dvořáková, Kubešová, Mertová Baranayová, Dvořáková, Kubešová, Mertová 020111 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 35.29 513.00
5 Bendová, Koblihová, Nečesaná, Zselezová Bendová, Koblihová, Nečesaná, Zselezová 030311 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 4 36.21 457.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polášková, Porvolová, Ryšavá, Venclová Polášková, Porvolová, Ryšavá, Venclová 020101 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 33.01 664.00
2 Cvrkálová, Kučerová, Šebestová, Vondrová Cvrkálová, Kučerová, Šebestová, Vondrová 030101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B 6 34.80 544.00
3 Havranová, Kubešová, Kuchařová, Orságová Havranová, Kubešová, Kuchařová, Orságová 020504 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 5 35.12 524.00
4 Černá, Kachlíková, Kaňovská, Oherová Černá, Kachlíková, Kaňovská, Oherová 010917 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 3 36.19 459.00
5 Černošková, Darmová, Rojíčková, Zemánková Černošková, Darmová, Rojíčková, Zemánková 020517 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 4 36.47 442.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Durová, Jahnová, Sargánková, Zápotocká Durová, Jahnová, Sargánková, Zápotocká 030710 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 34.35 573.00
2 Budařová, Patkaňová, Přikrylová, Skopalová Budařová, Patkaňová, Přikrylová, Skopalová 010911 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 2 34.94 535.00
3 Koutná, Kraváková, Petrželová, Zabloudilová Koutná, Kraváková, Petrželová, Zabloudilová 020101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B 6 36.70 429.00
4 Dorazilová, Hrbková, Prečanová, Studená Dorazilová, Hrbková, Prečanová, Studená 020727 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 37.36 392.00
5 Dvořáková, Smičková, Svobodová, Zalotěnková Dvořáková, Smičková, Svobodová, Zalotěnková 021005 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 4 38.15 349.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chmelařová, Laitochová, Mikešová, Válková Chmelařová, Laitochová, Mikešová, Válková 050731 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 34.90 538.00
2 Dokládalová, Kučerková, Lakomá, Ševčíková Dokládalová, Kučerková, Lakomá, Ševčíková 030919 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 2 35.31 512.00
3 Hradečná, Kročová, Oblouková, Smrčková Hradečná, Kročová, Oblouková, Smrčková 031210 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 35.74 486.00
4 Barešová, Bařinková, Králíková, Kučerková Barešová, Bařinková, Králíková, Kučerková 031130 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 4 35.81 481.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gardiánová, Horáková, Oralová, Popelková Gardiánová, Horáková, Oralová, Popelková 040104 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 34.73 549.00
2 Fryštáková, Chovancová, Svobodová, Švachová Fryštáková, Chovancová, Svobodová, Švachová 040125 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 5 36.31 452.00
3 Dvořáková, Gáborová, Hoferková, Švarcová Dvořáková, Gáborová, Hoferková, Švarcová 040114 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 3 36.36 449.00
4 Božková, Rodeková, Theimerová, Tobiášová Božková, Rodeková, Theimerová, Tobiášová 040516 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 4 37.29 396.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Košťálková, Kubová, Teličková, Trefilková Košťálková, Kubová, Teličková, Trefilková 040315 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 2 35.43 505.00
2 Bartošová, Dohnalová, Kocveldová, Rychtová Bartošová, Dohnalová, Kocveldová, Rychtová 031104 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 37.34 393.00
3 Andrisová, Cahlíková, Olivová, Vránová Andrisová, Cahlíková, Olivová, Vránová 050330 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 4 38.06 354.00
4 Adameová, Bandyová, Nevimová, Páterová Adameová, Bandyová, Nevimová, Páterová 050427 ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice 5 40.31 244.00
Andrýsová, Gocálová, Schubertová, Vérostová Andrýsová, Gocálová, Schubertová, Vérostová 050327 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 DQ 0.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.76 Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
030101 1.72 ----xoxoooxoxoxoxoxxx 560.00
2 Jan DresnerJan Dresner
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
011008 1.64 oooooooxoooxxx 496.00
3 Miroslav KočnarMiroslav Kočnar
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
020115 1.60 ooooooxooxoxxx 464.00
4 Matěj KarasMatěj Karas
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
030118 1.60 ooooooooxxoxxx 464.00
5 Adam KotěšovskýAdam Kotěšovský
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
030327 1.52 oooooxoxoxxx 404.00
6 Jan SamiecJan Samiec
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
020505 1.52 xoooooxxoxxoxxx 404.00
7 Petr OndrouchPetr Ondrouch
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
010101 1.52 oooxoooxxoxxx 404.00
8 Marek KocourekMarek Kocourek
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
020329 1.52 oooooxooxxx 404.00
9 Patrik HonešPatrik Honeš
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
020716 1.48 ooooooxxx 374.00
10 Jan MohaplJan Mohapl
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
010101 1.48 ooooooxxx 374.00
11 Dominik VachlDominik Vachl
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
020723 1.44 oooooxxx 345.00
12 Petr MirvaldPetr Mirvald
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
021016 1.44 oooooxxx 345.00
13 Lukáš KrejčiříkLukáš Krejčiřík
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
010117 1.44 oooxoxoxxx 345.00
14 Martin KlinkovskýMartin Klinkovský
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
021019 1.44 oooxoxoxxx 345.00
15 Martin ValentovičMartin Valentovič
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
020208 1.44 oooxoxxoxxx 345.00
16 Lukáš DostalLukáš Dostal
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
020101 1.44 -ooooxxx 345.00
17 Jakub DočkalJakub Dočkal
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
020918 1.40 ooxooxxx 317.00
18 Pavel BajerPavel Bajer
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
020502 1.40 oxxoxxoxoxxx 317.00
19 Ondřej FoldynaOndřej Foldyna
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
010101 1.40 ooooxxx 317.00
20 Miroslav BrišMiroslav Briš
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
001230 1.36 oooxxx 290.00
21 Jakub OrságJakub Orság
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
020101 1.36 ooxoxxx 290.00
22 Michal ŠtěpánMichal Štěpán
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
020922 1.32 oxxoxxx 263.00
23 Petr VoždaPetr Vožda
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
030101 1.28 xxoxxx 237.00
24 Filip Rolland ZatloukalFilip Rolland Zatloukal
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
010831 1.28 xoxxx 237.00
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.441.481.52 Body
1 Jan CagašJan Cagaš
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
030904 1.48 oooooooxxoxoxxx 374.00
2 Vítězslav CetkovskýVítězslav Cetkovský
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
031017 1.44 ooooo-xoxxoxxx 345.00
3 Vojtěch BestaVojtěch Besta
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
030520 1.40 ooooxxooxoxxx 317.00
4 Lukáš PavlíkLukáš Pavlík
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
040910 1.40 ooxoxxoxxoooxxx 317.00
5 Martin MíčekMartin Míček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
030101 1.40 -ooooooxxx 317.00
6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
040101 1.40 -ooooooxxx 317.00
7 Tomáš ZichalaTomáš Zichala
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
031119 1.36 ooooxoxxoxxx 290.00
8 Adam PeťkaAdam Peťka
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
030625 1.36 oooooxxoxxx 290.00
9 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
040421 1.36 -ooxoooxxx 290.00
10 Patrik MartinecPatrik Martinec
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
031121 1.32 ooooo-xxx 263.00
11 Kamil PavlíčekKamil Pavlíček
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
040130 1.32 ooxxoxoxxoxxx 263.00
12 Matouš KubíčekMatouš Kubíček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
030101 1.28 ooooxxx 237.00
13 Jakub HriníkJakub Hriník
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
030929 1.28 xooooxxx 237.00
14 Milan KyasMilan Kyas
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
030913 1.28 oooxoxxx 237.00
15 Michal NěmecMichal Němec
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
050202 1.24 oxxooxxx 212.00
16 Michal GrebeňMichal Grebeň
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
031029 1.24 oxooxxx 212.00
17 Šimon VáhalaŠimon Váhala
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
020212 1.24 -ooxxx 212.00
18 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
040722 1.20 oxoxxx 188.00
19 Martin SedláčekMartin Sedláček
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
040518 1.20 oxoxxx 188.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.68 Body
1 Nikol FackováNikol Facková
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
020611 1.40 oooxxoooxxoxxx 512.00
2 Klára SkopalováKlára Skopalová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
020429 1.40 ooooxxooxxoxxx 512.00
3 Nikola NečesanáNikola Nečesaná
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
011227 1.36 ooooxxoxxoxxx 470.00
4 Iva PrečanováIva Prečanová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
010914 1.32 oooxoxoxxx 429.00
5 Barbora PavelkováBarbora Pavelková
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
030303 1.32 ooxoxoxxoxxx 429.00
6 Kristýna KoblihováKristýna Koblihová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
030515 1.32 oooxoxoxxx 429.00
7 Klára ChalupováKlára Chalupová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
020217 1.32 ooxoxxoxoxxx 429.00
8 Sabina DulovcováSabina Dulovcová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
011228 1.32 oooxoxxoxxx 429.00
9 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
010101 1.32 xooooxoxxx 429.00
10 Lenka RyšaváLenka Ryšavá
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
010101 1.32 oooxoxxoxxx 429.00
11 Klára SchmidtováKlára Schmidtová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
030512 1.28 oxoooxxx 389.00
12 Julie ValouchováJulie Valouchová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
011216 1.28 ooxooxxx 389.00
13 Aneta DurováAneta Durová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
030710 1.28 ooxoxoxxx 389.00
14 Sabina VicenecováSabina Vicenecová
ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B
020814 1.28 ooxoxoxxx 389.00
15 Andrea MrtváAndrea Mrtvá
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
021030 1.24 oooxxx 350.00
16 Natálie KropáčováNatálie Kropáčová
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
011003 1.24 oxxooxxx 350.00
17 Lenka VykydalováLenka Vykydalová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
020101 1.24 xooxoxxx 350.00
18 Michaela TrundováMichaela Trundová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
020111 1.24 oxooxxx 350.00
19 Magdaléna ŠnejdrlováMagdaléna Šnejdrlová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
010715 1.20 ooxxx 312.00
20 Kateřina KrejčiříkováKateřina Krejčiříková
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
020903 1.20 xoxxoxxx 312.00
21 Gabriela KravákováGabriela Kraváková
ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B
020101 1.20 ooxxx 312.00
22 Nela ZabloudilováNela Zabloudilová
ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B
020101 1.20 oxoxxx 312.00
23 Tereza ČernoškováTereza Černošková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
020517 1.16 oxxx 275.00
24 Nikol OrságováNikol Orságová
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
020817 1.16 oxxx 275.00
25 Natálie TaláškováNatálie Talášková
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
030411 1.16 oxxx 275.00
26 Klára ZselezováKlára Zselezová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
030727 1.16 oxxx 275.00
27 Hana KubešováHana Kubešová
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
030613 1.16 oxxx 275.00
Celkem 27 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.50 Body
1 Monika GocálováMonika Gocálová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
030926 1.38 oooooooxxoxxx 491.00
2 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
040113 1.38 -ooooxoxoxxoxxx 491.00
3 Radka SchubertováRadka Schubertová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
040219 1.34 -oooooxxoxxx 449.00
4 Kateřina VařákováKateřina Vařáková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
040121 1.34 oooooxxooxxx 449.00
5 Hana DohnalováHana Dohnalová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
040407 1.34 oooxxoxxooxoxxx 449.00
6 Amálie OralováAmálie Oralová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
040411 1.34 oooooooxxx 449.00
7 Sabina HorákováSabina Horáková
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
040819 1.30 oxoxooxoxoxxx 409.00
8 Iva TrefilkováIva Trefilková
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
040430 1.30 oooooxxoxxx 409.00
9 Monika KočíMonika Kočí
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
040627 1.26 xoooooxxx 369.00
10 Anna JanákováAnna Janáková
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
031007 1.26 oxoooxoxxx 369.00
11 Sabina BarešováSabina Barešová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
031130 1.22 oooxoxxx 331.00
12 Tereza VálkováTereza Válková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
040709 1.22 xooooxxx 331.00
13 Tereza AndrisováTereza Andrisová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
050330 1.14 ooxxx 257.00
14 Marie TheimerováMarie Theimerová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
050620 1.14 oxoxxx 257.00
15 Veronika LakomáVeronika Lakomá
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
031216 1.14 ooxxx 257.00
16 Terezie FryštákováTerezie Fryštáková
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
040125 1.10 oxxx 222.00
17 Natálie MazáčováNatálie Mazáčová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
050114 1.10 oxxx 222.00
Tereza TeličkováTereza Teličková
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
040419 0.00 xxx 0.00
Vendula MurgašováVendula Murgašová
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
050914 0.00 xxx 0.00
Nikola PáterováNikola Páterová
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
041009 0.00 -xxx 0.00
Klára ObloukováKlára Oblouková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
030822 0.00 xxx 0.00
Hana ŠvachováHana Švachová
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
040509 DNS 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David SkřečekDavid Skřeček
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
020411 6.49 x6,496,426,496,30 695.00
2 Daniel BurdejDaniel Burdej
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
020718 5.25 x5,16-5,165,25 431.00
3 Jonáš KožuchJonáš Kožuch
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
011012 5.22 4,925,224,975,225,17 425.00
4 Radim PlškoRadim Plško
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
010101 5.19 5,115,19-5,19- 419.00
5 Vít UlehlaVít Ulehla
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
010101 5.12 5,125,064,665,124,74 405.00
6 Tadeáš BöhmTadeáš Böhm
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
011018 5.05 xxx0.05,05 392.00
7 Antonín PittnerAntonín Pittner
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
010212 5.04 5,015,04x5,04x 390.00
8 David BajerDavid Bajer
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
010501 5.04 5,044,994,545,04x 390.00
9 Václav ŠkodaVáclav Škoda
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
021223 5.02 5,024,79-5,02- 386.00
10 Milan KořínekMilan Kořínek
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
010101 4.97 x4,974,824,974,94 377.00
11 Filip PetrFilip Petr
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
021116 4.93 4,93x4,434,93x 369.00
12 Matyáš ValachMatyáš Valach
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
030716 4.83 x3,794,834,83x 350.00
13 Lukáš AndrášiLukáš Andráši
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
020206 4.62 4,384,624,174,624,35 312.00
14 Filip TománekFilip Tománek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
011206 4.52 4,504,524,264,524,47 294.00
15 Filip GardiánFilip Gardián
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
020101 4.49 x4,494,474,49x 288.00
16 Martin KlinkovskýMartin Klinkovský
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
021019 4.45 xx4,454,45x 281.00
17 Radek SkácelRadek Skácel
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
011210 4.41 4,024,314,224,314,41 274.00
18 Ondřej HapalaOndřej Hapala
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
020207 4.28 4,19x4,284,28x 252.00
19 Lukáš JanekLukáš Janek
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
020101 4.25 x4,25x4,25x 247.00
20 Filip BurdíkFilip Burdík
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
030220 4.15 xx4,154,15x 230.00
21 Venda Ngo the VietVenda Ngo the Viet
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
020515 4.09 x4,09x4,09- 220.00
22 Petr TatýrekPetr Tatýrek
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
011208 4.07 xx3,743,744,07 217.00
23 Matěj LehnertMatěj Lehnert
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
030414 4.07 4,074,033,974,07- 217.00
24 Jakub StrnadJakub Strnad
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
020827 4.01 4,013,63x4,01- 207.00
25 Matouš SpáčilMatouš Spáčil
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
020223 3.57 x3,353,573,57- 140.00
26 Adam VlčekAdam Vlček
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
030524 3.43 3,073,373,433,43- 121.00
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin MíčekMartin Míček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
030101 4.49 4,44x4,494,494,36 288.00
2 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
040421 4.46 x4,414,464,464,05 283.00
3 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
030101 4.46 4,164,463,884,464,23 283.00
4 Milan KyasMilan Kyas
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
030913 4.26 x3,724,264,26x 249.00
5 Tomáš ZichalaTomáš Zichala
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
031119 4.25 4,253,343,944,253,73 247.00
6 Hynek CaletkaHynek Caletka
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
040526 4.21 4,214,204,094,214,12 240.00
7 David BělkaDavid Bělka
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
030926 4.16 4,084,164,044,164,05 232.00
8 Matěj PorvolMatěj Porvol
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
030617 4.16 3,57xx3,574,16 232.00
9 Michal BlablaMichal Blabla
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
040302 4.03 x4,033,994,034,02 211.00
10 Tomáš OtáhalTomáš Otáhal
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
040101 4.03 xxx0.04,03 211.00
11 David TasDavid Tas
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
030828 3.99 3,99xx3,993,77 204.00
12 Alan ViznarAlan Viznar
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
030826 3.99 ,363,993,903,993,88 204.00
13 Martin SedlákMartin Sedlák
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
031117 3.96 3,173,493,963,96x 199.00
14 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
050318 3.94 3,783,943,563,943,58 196.00
15 Jaroslav ŠtěpánJaroslav Štěpán
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
040521 3.94 ,33,943,563,943,58 196.00
16 Vojtěch BestaVojtěch Besta
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
030520 3.82 3,663,703,823,823,47 177.00
17 Michal HoráčekMichal Horáček
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
031103 3.80 3,803,283,713,803,75 174.00
18 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
040722 3.43 3,27x2,953,273,43 121.00
19 Adam ŘimákAdam Řimák
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
040409 3.30 xxx0.03,30 103.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta PoláškováAneta Polášková
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
020101 4.60 4,414,603,964,604,15 454.00
2 Veronika VenclováVeronika Venclová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
020101 4.53 x4,334,534,53x 436.00
3 Karolína PorvolováKarolína Porvolová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
010101 4.22 4,094,224,174,224,14 359.00
4 Nela SargánkováNela Sargánková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
020927 4.20 4,054,204,204,204,04 355.00
5 Tereza KostruchováTereza Kostruchová
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
020627 4.16 x4,164,154,163,17 345.00
6 Dominika HrbkováDominika Hrbková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
021001 4.15 x4,15x4,15x 343.00
7 Klára CvrkálováKlára Cvrkálová
ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B
030101 4.10 4,104,073,394,104,09 331.00
8 Anna PetrželováAnna Petrželová
ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B
030101 4.00 3,853,833,903,904,00 308.00
9 Martina LenochováMartina Lenochová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
020326 3.93 x3,933,563,93- 292.00
10 Adina BaranayováAdina Baranayová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
020111 3.89 xx3,893,893,72 283.00
11 Hana HostašováHana Hostašová
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
030208 3.87 x3,87x3,873,71 279.00
12 Jana DvořákováJana Dvořáková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
010913 3.78 3,643,66x3,663,78 259.00
13 Iva PrečanováIva Prečanová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
010914 3.78 x3,543,473,543,78 259.00
14 Veronika BudařováVeronika Budařová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
010911 3.78 x3,193,683,683,78 259.00
15 Nikola DorazilováNikola Dorazilová
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
030305 3.76 3,763,753,013,763,50 254.00
16 Martina HolešinskáMartina Holešinská
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
011015 3.76 x3,763,553,76x 254.00
17 Nikola NečesanáNikola Nečesaná
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
011223 3.74 3,353,743,363,743,41 250.00
18 Andrea KučerováAndrea Kučerová
ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B
030101 3.74 3,743,143,683,743,63 250.00
19 Eva ZalotěnkováEva Zalotěnková
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
030806 3.74 3,743,663,653,743,56 250.00
20 Hana KubešováHana Kubešová
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
030613 3.72 3,713,603,723,723,66 246.00
21 Markéta RojíčkováMarkéta Rojíčková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
020123 3.69 3,453,633,693,693,62 239.00
22 Eliška PřikrylováEliška Přikrylová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
020527 3.66 3,30x3,453,453,66 233.00
23 Klára KropáčováKlára Kropáčová
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
030827 3.64 xx3,643,64x 229.00
24 Petra ČernáPetra Černá
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
010917 3.60 x3,603,303,603,51 220.00
25 Lucie HavranováLucie Havranová
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
020504 3.59 xxx0.03,59 218.00
26 Kateřina SmičkováKateřina Smičková
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
030525 3.58 3,533,533,583,583,11 216.00
27 Lucie MikšánkováLucie Mikšánková
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
021029 3.39 3,243,003,393,392,99 178.00
28 Barbora GremlicováBarbora Gremlicová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
011023 2.99 xxx0.02,99 105.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
031024 4.13 4,13xx4,133,92 338.00
2 Hana DohnalováHana Dohnalová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
040407 4.00 x3,833,783,834,00 308.00
3 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
030930 3.99 3,973,993,883,993,98 306.00
4 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
050731 3.98 3,803,693,983,98- 303.00
5 Elena LaitochováElena Laitochová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
050819 3.95 3,373,95x3,95- 296.00
6 Lucie KročováLucie Kročová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
050307 3.93 3,623,443,893,893,93 292.00
7 Anna GardiánováAnna Gardiánová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
040104 3.89 x3,893,683,893,87 283.00
8 Barbora MaťováBarbora Maťová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
030824 3.85 3,383,673,573,673,85 274.00
9 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
030919 3.74 3,363,743,593,743,56 250.00
10 Veronika VenclováVeronika Venclová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
020101 3.74 3,743,353,453,74x 250.00
11 Agáta KubováAgáta Kubová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
040213 3.74 3,633,743,043,743,03 250.00
12 Nela AndrýsováNela Andrýsová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
050327 3.67 x3,483,653,653,67 235.00
13 Eva VérostováEva Vérostová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
031111 3.49 3,153,493,353,49x 198.00
14 Alžběta BařinkováAlžběta Bařinková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
040415 3.45 3,452,872,913,453,14 190.00
15 Sandra KrálíkováSandra Králíková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
050730 3.38 3,133,382,673,38x 176.00
16 Vendula MurgašováVendula Murgašová
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
050914 3.28 3,193,28x3,28x 157.00
17 Martina AdameováMartina Adameová
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
050427 3.18 3,18xx3,182,10 139.00
18 Amálie CahlíkováAmálie Cahlíková
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
050627 3.08 x2,842,982,983,08 121.00
19 Anna VénosováAnna Vénosová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
031102 3.06 xx3,063,062,40 117.00
20 Gabriela BožkováGabriela Božková
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
040516 3.04 x2,712,992,993,04 114.00
21 Božena GáborováBožena Gáborová
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
030906 2.87 xx2,872,872,60 86.00
22 Michaela TobiášováMichaela Tobiášová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
040523 2.86 2,662,692,862,862,73 84.00
Klára VránováKlára Vránová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
041004 DNS 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina HolešinskáMartina Holešinská
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
011015 09.64 09,2409,6408,9709,6409,15 506.00
2 Marie CaletkováMarie Caletková
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
011202 09.52 09,5207,67x09,5208,32 498.00
3 Nikol FackováNikol Facková
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
020611 08.66 07,8408,6608,4508,66- 442.00
4 Klára MertováKlára Mertová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
011011 08.58 07,0807,2708,5808,5807,12 437.00
5 Ivana SeidlováIvana Seidlová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
020101 08.49 07,9408,1108,2408,2408,49 431.00
6 Barbora OndrouškováBarbora Ondroušková
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
030120 08.17 08,1708,0507,5708,1707,57 410.00
7 Bára KubešováBára Kubešová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
011124 08.08 07,9108,0807,8508,0807,66 405.00
8 Jana TrefilkováJana Trefilková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
020121 07.97 07,8607,9507,9707,9707,66 397.00
9 Agáta KuchařováAgáta Kuchařová
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
020924 07.55 07,55x06,6207,5506,62 370.00
10 Veronika DivišováVeronika Divišová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
020101 07.46 06,9306,8307,4607,4607,32 365.00
11 Marie StudenáMarie Studená
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
020129 07.40 06,8207,4007,2807,4006,85 361.00
12 Ema RabinováEma Rabinová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
020430 07.29 07,1707,2907,2507,2906,56 354.00
13 Tereza ČevelováTereza Čevelová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
020101 07.16 07,1606,8606,7007,16x 345.00
14 Michaela KuchařováMichaela Kuchařová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
011121 07.12 x07,12x07,1206,57 343.00
15 Lucie ZemánkováLucie Zemánková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
020821 07.12 x07,0906,9407,0907,12 343.00
16 Věra DreiseitlováVěra Dreiseitlová
ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B
020101 07.12 05,8306,9207,0207,0207,12 343.00
17 Markéta SvobodováMarkéta Svobodová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
030404 07.08 06,2206,7706,5906,7707,08 340.00
18 Zuzana DrábkováZuzana Drábková
ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B
030101 07.04 06,3806,4106,4606,4607,04 338.00
19 Nikola DorazilováNikola Dorazilová
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
030305 06.90 x06,9006,2706,9006,23 329.00
20 Klára SkopalováKlára Skopalová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
020429 06.62 06,1706,5706,6206,6205,73 311.00
21 Vendula BurešováVendula Burešová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
010709 06.47 06,47xx06,4705,99 301.00
22 Sabina DulovcováSabina Dulovcová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
011228 06.01 05,84x06,0106,0105,61 272.00
23 Nikola DvořákováNikola Dvořáková
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
021005 05.94 04,9205,9405,6205,94 267.00
24 Nela ZabloudilováNela Zabloudilová
ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov BZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B
020101 05.80 05,8005,2805,3005,80- 259.00
25 Michaela KlvaňováMichaela Klvaňová
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
030626 05.58 05,3205,58x05,5804,76 245.00
Simona BendováSimona Bendová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
030311 00.00 -xx0.0x 0.00
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
030101 14.21 14,2113,49x14,21x 741.00
2 Vojtěch KolářVojtěch Kolář
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
020111 11.22 11,2211,1210,7511,2211,16 559.00
3 David BajerDavid Bajer
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
010501 10.98 10,3510,1210,9810,9810,69 545.00
4 Marek KocourekMarek Kocourek
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
020329 10.27 09,1410,2709,8310,2709,86 502.00
5 Jakub OrságJakub Orság
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
020101 10.22 09,3509,8208,8509,8210,22 499.00
6 Lukáš DostalLukáš Dostal
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
020101 10.16 09,4409,4509,1709,4510,16 495.00
7 Radek SkácelRadek Skácel
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
011210 09.86 09,4709,6609,1509,6609,86 477.00
8 Jiří ŠváčekJiří Šváček
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
020422 09.80 09,8009,5509,4509,8008,10 474.00
9 Martin OndrášekMartin Ondrášek
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
020315 09.67 x09,6709,2809,6709,21 466.00
10 Matěj KarasMatěj Karas
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
010527 09.61 07,7509,3508,8209,3509,61 462.00
11 Matěj KlimeckýMatěj Klimecký
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
020902 09.53 09,5109,3609,5309,5309,00 457.00
12 Ondřej MaňásekOndřej Maňásek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
020902 09.48 09,0209,4809,0509,48x 454.00
13 Petr TatýrekPetr Tatýrek
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
011208 09.45 x08,67x08,6709,45 453.00
14 David KučaDavid Kuča
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
020101 09.37 08,7108,5608,6708,7109,37 448.00
15 Marek ŠkrlaMarek Škrla
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
020204 09.31 09,2809,3109,1809,3108,72 444.00
16 Martin KoňaříkMartin Koňařík
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
010101 09.31 09,2309,3108,8309,3108,50 444.00
17 Adam KoudelkaAdam Koudelka
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
010101 08.94 08,7008,8008,9408,94x 422.00
18 Adam KotěšovskýAdam Kotěšovský
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
030327 08.35 x08,1408,3508,3508,23 387.00
19 Jakub ŠímaJakub Šíma
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
020103 08.21 xx08,2108,2107,95 379.00
20 Josef PavlíkJosef Pavlík
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
010929 08.08 08,0008,0807,8208,0807,62 371.00
21 Daniel DevečkaDaniel Devečka
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
020715 07.87 07,0507,1307,8707,8707,68 359.00
22 Artur TysovskyyArtur Tysovskyy
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
021018 06.38 x06,3806,0006,38x 271.00
Celkem 22 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Tadeáš BohmTadeáš Bohm 011018 Gymnázium Jakuba Škody{8} 0000
1 Radim AdamčíkRadim Adamčík 011109 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 1530
2 Daniel BurdejDaniel Burdej 020718 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 1511
3 David BajerDavid Bajer 010501 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 1493
4 Matěj KlimeckýMatěj Klimecký 020902 Základní škola Svisle{8} 1438
5 Milan KořínekMilan Kořínek 010101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 1419
6 David SkřečekDavid Skřeček 020411 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 1389
7 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1301
8 Adam KotěšovskýAdam Kotěšovský 030327 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 1329
9 Tadeáš BöhmTadeáš Böhm 011018 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1233
10 František RezekFrantišek Rezek 010909 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 1147
11 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 020111 ZŠ 1. máje Hranice{8} 1142
12 Radim PlškoRadim Plško 010101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1078
13 Ondřej HapalaOndřej Hapala 020207 ZŠ 1. máje Hranice{8} 1002
14 Václav ŠkodaVáclav Škoda 021223 Základní škola Svisle{8} 0984
15 Jan MohaplJan Mohapl 010101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0948
16 Marek KocourekMarek Kocourek 020329 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0906
17 Vít UlehlaVít Ulehla 010101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0904
18 Jakub DočkalJakub Dočkal 020918 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0899
19 Filip GardiánFilip Gardián 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0888
20 Miroslav BrišMiroslav Briš 001230 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0855
21 Jan SamiecJan Samiec 020505 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 0843
22 Lukáš DostalLukáš Dostal 020101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0840
23 Dominik VachlDominik Vachl 020723 Základní škola Svisle{8} 0829
24 Jakub OrságJakub Orság 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0789
25 Lukáš KrejčiříkLukáš Krejčiřík 010117 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 0782
26 Filip TománekFilip Tománek 011206 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0765
27 Radek SkácelRadek Skácel 011210 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0751
28 Petr OndrouchPetr Ondrouch 010901 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0671
29 Petr TatýrekPetr Tatýrek 011208 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0670
30 Martin KlinkovskýMartin Klinkovský 021019 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0626
31 Filip Roland ZatloukalFilip Roland Zatloukal 010831 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0509
32 Jan DresnerJan Dresner 011008 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0496
Jiří ŠváčekJiří Šváček 020422 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 0474
33 Jakub NezvalJakub Nezval 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0474
34 Martin OndrášekMartin Ondrášek 020315 Základní škola Svisle{8} 0466
Matěj KarasMatěj Karas 030118 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0464
35 Miroslav KočnarMiroslav Kočnar 020115 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0464
36 Matěj KarasMatěj Karas 010527 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0462
37 Filip PetrFilip Petr 021116 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0461
38 Miroslav KočnarMiroslav Kočnar 050115 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0457
39 Ondřej MaňásekOndřej Maňásek 020902 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0454
40 David KučaDavid Kuča 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0448
41 Dominik KeňoDominik Keňo 010410 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0446
42 Daniel JakubecDaniel Jakubec 010505 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0445
43 Jan MacháčekJan Macháček 020126 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0442
44 Jonáš KožuchJonáš Kožuch 011012 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0425
45 Jan HradilJan Hradil 020217 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0418
46 Aleš CaletkaAleš Caletka 010101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0415
47 Patrik HonešPatrik Honeš 020716 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0406
Petr OndrouchPetr Ondrouch 010101 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0404
48 Michal KotulekMichal Kotulek 030210 Základní škola Svisle{8} 0404
49 Petr VyoralPetr Vyoral 030414 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0396
50 Antonín PittnerAntonín Pittner 010212 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0390
51 Jakub ŠímaJakub Šíma 020103 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0379
52 Lukáš AndrášiLukáš Andráši 020206 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0378
53 Josef PavlíkJosef Pavlík 010929 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 0371
54 Matyáš ValachMatyáš Valach 030716 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 0350
Martin ValentovičMartin Valentovič 020208 Základní škola Svisle{8} 0345
55 Petr MirvaldPetr Mirvald 021016 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0345
56 Artur TysovskyyArtur Tysovskyy 021018 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0271
57 Martin ŘehákMartin Řehák 020924 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 0253
58 Filip BurdíkFilip Burdík 030220 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0230
59 Venda Ngo the VietVenda Ngo the Viet 020515 Základní škola Svisle{8} 0220
60 Matouš SpáčilMatouš Spáčil 020223 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0140
Daniel DevečkaDaniel Devečka 020715 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0000
Filip RákosFilip Rákos 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0000
Matěj LehnertMatěj Lehnert 030414 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0000
Lukáš JanekLukáš Janek 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0000
Pavel BajerPavel Bajer 020502 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0000
Mirek VinklárekMirek Vinklárek 010802 Základní škola Svisle{8} 0000
Filip Rolland ZatloukalFilip Rolland Zatloukal 010831 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Marek ŠkrlaMarek Škrla 020204 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0000
Dominik VachlDominik Vachl 020605 Základní škola Svisle{8} 0000
Jakub StrnadJakub Strnad 020802 Základní škola Svisle{8} 0000
Lukáš StoklásekLukáš Stoklásek 020316 Základní škola Svisle{8} 0000
Martin KlinkovskýMartin Klinkovský 021219 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0000
Adam KoudelkaAdam Koudelka 010101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0000
Martin VavříkMartin Vavřík 030215 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0000
Jakub StrnadJakub Strnad 020827 Základní škola Svisle{8} 0000
Vít CekotaVít Cekota 010817 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Michal ŠtěpánMichal Štěpán 020922 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0000
Ondřej FoldynaOndřej Foldyna 010101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
Ondřej JanečkaOndřej Janečka 010614 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0000
Matěj KytlicaMatěj Kytlica 030723 Základní škola Svisle{8} 0000
Martin KoňaříkMartin Koňařík 010101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
Adam VlčekAdam Vlček 030524 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0000
Tomáš VašinkaTomáš Vašinka 020222 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0000
61 Petr VoždaPetr Vožda 030101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0000
Celkem 89 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan CagašJan Cagaš 030904 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 1143
2 Adam HoušťavaAdam Houšťava 030101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1074
3 Hynek CaletkaHynek Caletka 040526 Základní škola Svisle{8} 0935
4 Patrik MartinecPatrik Martinec 031121 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0907
5 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek 031223 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0860
6 Dominik FoltasDominik Foltas 040101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0808
7 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 040101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0679
8 Sebastian StojanSebastian Stojan 030613 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0662
9 Matěj PorvolMatěj Porvol 030617 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0660
10 Alan ViznarAlan Viznar 030826 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0634
11 Lukáš PavlíkLukáš Pavlík 040910 Základní škola Svisle{8} 0613
12 Martin MíčekMartin Míček 030101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0605
13 Adam PeťkaAdam Peťka 030625 Základní škola Svisle{8} 0596
14 Michal BlablaMichal Blabla 040302 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0594
15 Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec 040309 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0576
16 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka 040421 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0573
17 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 031223 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0563
18 Tomáš ZichalaTomáš Zichala 031119 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0537
19 David TasDavid Tas 030828 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0533
20 Milan KyasMilan Kyas 030913 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0486
21 Vítězslav CetkovskýVítězslav Cetkovský 030317 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0473
22 Šimon TibitanzlŠimon Tibitanzl 031214 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0460
23 Jiří KaralaJiří Karala 030915 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0449
24 Michal HoráčekMichal Horáček 031103 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0442
25 Lukáš BrezniakLukáš Brezniak 040605 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0441
26 Jáchym KoubaJáchym Kouba 040101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0394
27 Jakub MikulíkJakub Mikulík 041130 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0374
28 Filip VyorálekFilip Vyorálek 040114 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0373
29 Michal BoucníkMichal Boucník 030801 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0369
30 Vítězslav CetkovskýVítězslav Cetkovský 031017 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0345
31 Dominik MirgaDominik Mirga 030811 Základní škola Svisle{8} 0343
32 Jaroslav ŠtěpánJaroslav Štěpán 040521 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0339
33 David BláhaDavid Bláha 040314 Základní škola Svisle{8} 0325
34 Matouš KubíčekMatouš Kubíček 030101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0322
35 Vojtěch BestaVojtěch Besta 030520 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0317
36 Tomáš PobořilTomáš Pobořil 041217 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0311
37 Jan WeberJan Weber 030913 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0294
38 Marek ZdražilMarek Zdražil 050720 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0284
39 Marek PavelkaMarek Pavelka 050110 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0278
40 David JamborDavid Jambor 030820 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0236
41 David BělkaDavid Bělka 030926 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0232
42 Ondřej BackOndřej Back 040219 Základní škola Svisle{8} 0218
Adam ŘimákAdam Řimák 040409 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0212
Michal GrebeňMichal Grebeň 031029 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0212
Michal NěmecMichal Němec 050202 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0212
43 Šimon VáhalaŠimon Váhala 020212 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0212
44 Radek ChrastinaRadek Chrastina 050203 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0204
45 Jonáš VašíčekJonáš Vašíček 040119 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0201
46 Ondřej HolasOndřej Holas 040229 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0199
47 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík 050318 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0196
48 Martin SedláčekMartin Sedláček 040518 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0188
49 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 040722 Základní škola Svisle{8} 0121
Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček 040101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
Jakub RytířJakub Rytíř 030926 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Kamil PavlíčekKamil Pavlíček 040130 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0000
Šimon KubešaŠimon Kubeša 030828 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0000
Jan VerbichJan Verbich 040809 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0000
Michal OnderkaMichal Onderka 041110 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0000
Martin ChudobaMartin Chudoba 050418 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0000
Jan KubešJan Kubeš 030726 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Tomáš OtáhalTomáš Otáhal 040101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
Martin SedlákMartin Sedlák 031117 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0000
Jakub ŠkodaJakub Škoda 040108 Základní škola Svisle{8} 0000
Jakub HriníkJakub Hriník 030929 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0000
Zdeněk KrálZdeněk Král 040428 Základní škola Svisle{8} 0000
Robin StrykRobin Stryk 041104 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0000
Jan HradilJan Hradil 050207 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0000
Oliver PungeOliver Punge 030101 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
Kryštof ZelaKryštof Zela 050623 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0000
Martin BendaMartin Benda 030702 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0000
50 Filip RyšavýFilip Ryšavý 040304 Základní škola Svisle{8} 0000
Celkem 71 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip VyorálekFilip Vyorálek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
040114 57.58 0.0 373.00
2 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
031223 55.59 0.0 356.00
3 Dominik FoltasDominik Foltas
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
040101 53.78 0.0 340.00
4 Matouš KubíčekMatouš Kubíček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
030101 51.72 0.0 322.00
5 Adam PeťkaAdam Peťka
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
030625 49.81 0.0 306.00
6 Lukáš PavlíkLukáš Pavlík
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
040910 48.62 0.0 296.00
7 Jan WeberJan Weber
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
030913 48.40 0.0 294.00
8 Šimon KubešaŠimon Kubeša
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
030828 46.66 0.0 280.00
9 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
040101 44.29 0.0 260.00
10 Sebastian StojanSebastian Stojan
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
030613 42.63 0.0 246.00
11 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
031223 42.17 0.0 242.00
12 Filip RyšavýFilip Ryšavý
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
040304 42.09 0.0 241.00
13 David JamborDavid Jambor
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
030820 41.49 0.0 236.00
14 Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
040309 39.84 0.0 223.00
15 Michal BoucníkMichal Boucník
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
030801 38.77 0.0 214.00
16 Martin ChudobaMartin Chudoba
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
050418 38.49 0.0 212.00
17 Šimon VáhalaŠimon Váhala
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
020212 38.46 0.0 212.00
18 Adam ŘimákAdam Řimák
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
040409 38.46 0.0 212.00
19 Jonáš VašíčekJonáš Vašíček
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
040119 37.21 0.0 201.00
20 Jan KubešJan Kubeš
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
030726 36.78 0.0 198.00
21 Kamil PavlíčekKamil Pavlíček
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
040130 34.11 0.0 176.00
Celkem 21 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára SchmidtováKlára Schmidtová 030512 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1556
2 Aneta PoláškováAneta Polášková 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 1545
3 Nikol FackováNikol Facková 020611 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 1497
4 Klára CvrkálováKlára Cvrkálová 030101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 1398
5 Veronika VenclováVeronika Venclová 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 1174
6 Tereza ČernoškováTereza Černošková 020517 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 1173
7 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 030303 ZŠ 1. máje Hranice{8} 1076
8 Tereza KostruchováTereza Kostruchová 020627 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 0966
9 Aneta DurováAneta Durová 030710 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0962
10 Kristýna KoblihováKristýna Koblihová 030515 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0952
11 Veronika BudařováVeronika Budařová 010911 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0949
12 Karolína RorečkováKarolína Rorečková 030321 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 0922
13 Nikol OrságováNikol Orságová 020817 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0859
14 Vendula BurešováVendula Burešová 010709 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0838
15 Klára SkopalováKlára Skopalová 020429 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0823
16 Martina LenochováMartina Lenochová 020326 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0806
17 Agáta KuchařováAgáta Kuchařová 020924 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0787
18 Lucie HavranováLucie Havranová 020504 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0742
19 Markéta RojíčkováMarkéta Rojíčková 020123 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0733
20 Iva PrečanováIva Prečanová 010914 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0688
21 Dominika HrbkováDominika Hrbková 021001 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0685
22 Julie ValouchováJulie Valouchová 011216 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0678
23 Natálie TaláškováNatálie Talášková 030411 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0662
24 Hana HostašováHana Hostašová 030208 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 0654
25 Eva ZalotěnkováEva Zalotěnková 030806 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0605
26 Lucie ZemánkováLucie Zemánková 020821 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0597
27 Nikola DorazilováNikola Dorazilová 030305 Základní škola Svisle{8} 0583
28 Barbora ChumchalováBarbora Chumchalová 020703 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0564
Karolína PorvolováKarolína Porvolová 010101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0551
29 Klára KropáčováKlára Kropáčová 030827 Základní škola Svisle{8} 0551
30 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 030526 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0549
31 Lenka ŠebestováLenka Šebestová 020101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 0548
32 Jana DvořákováJana Dvořáková 010913 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0541
33 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 010517 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0520
34 Martina HolešinskáMartina Holešinská 011015 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0506
35 Michaela KachlíkováMichaela Kachlíková 021119 Základní škola Svisle{8} 0501
36 Marie CaletkováMarie Caletková 011202 Základní škola Svisle{8} 0498
37 Nikola NečesanáNikola Nečesaná 011227 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0470
38 Petra ČernáPetra Černá 010917 Základní škola Svisle{8} 0459
39 Simona BendováSimona Bendová 030311 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0457
40 Gabriela HermélyGabriela Hermély 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0450
41 Klára ZselezováKlára Zselezová 030727 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0449
42 Klára MertováKlára Mertová 011011 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0437
43 Tereza KaňovskáTereza Kaňovská 030205 Základní škola Svisle{8} 0433
44 Ivana SeidlováIvana Seidlová 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0431
Barbora PavelkováBarbora Pavelková 030303 Základní škola Svisle{8} 0429
Klára ChalupováKlára Chalupová 020217 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0429
Lenka RyšaváLenka Ryšavá 010101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0429
45 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková 010101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0429
46 Lucie MikšánkováLucie Mikšánková 021029 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0418
47 Barbora OndrouškováBarbora Ondroušková 030120 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 0410
48 Bára KubešováBára Kubešová 011124 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0405
49 Renata PatkaňováRenata Patkaňová 020624 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0404
50 Jana TrefilkováJana Trefilková 020121 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0397
51 Sabina VicenecováSabina Vicenecová 020814 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 0389
52 Veronika DivišováVeronika Divišová 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0365
53 Nela SargánkováNela Sargánková 020927 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0355
54 Ema RabinováEma Rabinová 020430 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0354
Natálie KropáčováNatálie Kropáčová 011003 Základní škola Svisle{8} 0350
Michaela TrundováMichaela Trundová 020111 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0350
55 Andrea MrtváAndrea Mrtvá 021030 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0350
56 Věra DreiseitlováVěra Dreiseitlová 020101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 0343
57 Markéta SvobodováMarkéta Svobodová 030404 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0340
58 Zuzana DrábkováZuzana Drábková 030101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 0338
59 Kateřina SmičkováKateřina Smičková 030525 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0330
Kateřina KrejčiříkováKateřina Krejčiříková 020903 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 0312
60 Gabriela KravákováGabriela Kraváková 020101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 0312
61 Anna PetrželováAnna Petrželová 030101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 0308
62 Barbora GremlicováBarbora Gremlicová 011023 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0301
63 Adéla HorákováAdéla Horáková 010310 Základní škola Svisle{8} 0292
64 Adina BaranayováAdina Baranayová 020111 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0283
65 Nikola DvořákováNikola Dvořáková 021005 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0267
66 Nikola NečesanáNikola Nečesaná 011223 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0250
67 Hana KubešováHana Kubešová 030613 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0246
68 Michaela KlvaňováMichaela Klvaňová 030626 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0245
69 Tereza KoutnáTereza Koutná 020101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 0053
Věra DreiseitlováVěra Dreiseitlová 021021 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Zuzana DrábkováZuzana Drábková 030224 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Sabina VondrováSabina Vondrová 030620 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Tereza KoutnáTereza Koutná 020609 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Linda DorazilováLinda Dorazilová 020727 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
Tereza OherováTereza Oherová 010815 Základní škola Svisle{8} 0000
Lenka VykydalováLenka Vykydalová 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0000
Nela ZabloudilováNela Zabloudilová 020101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 0000
Tereza ČevelováTereza Čevelová 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0000
Lenka ŠebestováLenka Šebestová 020723 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Andrea KučerováAndrea Kučerová 030408 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Klára CvrkálováKlára Cvrkálová 030411 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Anna PetrželováAnna Petrželová 030402 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Eliška JahnováEliška Jahnová 030613 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0000
Gabriela KravákováGabriela Kraváková 020719 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Sabina DulovcováSabina Dulovcová 011228 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Andrea KučerováAndrea Kučerová 030101 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 0000
Andrea PalinkováAndrea Palinková 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0000
Eliška GerhátováEliška Gerhátová 030210 Základní škola Svisle{8} 0000
Linda DorazilováLinda Dorazilová 020617 Základní škola Svisle{8} 0000
Linda DorazilováLinda Dorazilová 020617 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
Kristýna BuchtováKristýna Buchtová 030312 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0000
Michaela KuchařováMichaela Kuchařová 011121 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0000
Petra VondrováPetra Vondrová 020614 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 0000
Kateřina KoutnáKateřina Koutná 020617 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 0000
Magdaléna ŠnejdrlováMagdaléna Šnejdrlová 010715 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0000
Eliška PřikrylováEliška Přikrylová 020527 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Iva IndruchováIva Indruchová 020725 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0000
Marie StudenáMarie Studená 020129 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
Nela ZabloudilováNela Zabloudilová 020925 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
70 Natálie DarmováNatálie Darmová 030721 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0000
Celkem 107 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška HradečnáEliška Hradečná 031210 ZŠ 1. máje Hranice{8} 1445
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 050731 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1367
3 Natálie RodekováNatálie Rodeková 050602 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 1070
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 031024 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 1026
5 Amálie OralováAmálie Oralová 040411 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0985
6 Sabina HorákováSabina Horáková 040819 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0973
7 Sabina BarešováSabina Barešová 031130 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0914
8 Radka SchubertováRadka Schubertová 040219 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0910
9 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 030930 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0857
10 Anna GardiánováAnna Gardiánová 040104 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0832
11 Kateřina VařákováKateřina Vařáková 040121 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0828
12 Dominika ChovancováDominika Chovancová 040510 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0826
13 Lucie KročováLucie Kročová 050307 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0807
14 Veronika LakomáVeronika Lakomá 031216 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0761
15 Hana DohnalováHana Dohnalová 040407 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0757
16 Iva TrefilkováIva Trefilková 040430 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0752
17 Tereza BartlováTereza Bartlová 041217 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0740
18 Anna JanákováAnna Janáková 031007 Základní škola Svisle{8} 0720
19 Sára KučerkováSára Kučerková 031219 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0701
20 Terezie FryštákováTerezie Fryštáková 040125 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0674
21 Marie TheimerováMarie Theimerová 050620 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0659
22 Barbora MaťováBarbora Maťová 030824 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0642
23 Kateřina KošťálkováKateřina Košťálková 040315 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0535
Hana ŠvachováHana Švachová 040509 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0530
24 Božena GáborováBožena Gáborová 030906 Základní škola Svisle{8} 0530
25 Elena LaitochováElena Laitochová 050819 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0528
26 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová 030919 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0512
27 Gabriela BožkováGabriela Božková 040516 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0510
28 Eva PopelkováEva Popelková 030731 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0506
Monika GocálováMonika Gocálová 030926 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0491
29 Adéla MikešováAdéla Mikešová 040113 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0491
30 Viktorie HoferkováViktorie Hoferková 040313 Základní škola Svisle{8} 0458
31 Marie DvořákováMarie Dvořáková 040114 Základní škola Svisle{8} 0449
Barbora RychtováBarbora Rychtová 040204 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0447
32 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 040316 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0447
33 Amálie CahlíkováAmálie Cahlíková 050627 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0425
34 Sandra KrálíkováSandra Králíková 050730 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0424
35 Klára VránováKlára Vránová 041004 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0411
36 Tereza KlimkováTereza Klimková 040421 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0395
37 Monika KočíMonika Kočí 040627 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0369
38 Vanessa BandyováVanessa Bandyová 170509 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0357
39 Klára ObloukováKlára Oblouková 030822 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0341
40 Štěpánka BartošováŠtěpánka Bartošová 031104 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0340
41 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 040521 Základní škola Svisle{8} 0321
42 Ivana PospíšilováIvana Pospíšilová 040824 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0304
43 Aneta KupčíkováAneta Kupčíková 040420 Základní škola Svisle{8} 0298
44 Natálie MikulíkováNatálie Mikulíková 040830 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0284
45 Nela SmrčkováNela Smrčková 030802 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0259
46 Tereza AndrisováTereza Andrisová 050330 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0257
47 Karolína ChamraďováKarolína Chamraďová 041207 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0253
Agáta KubováAgáta Kubová 040213 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0250
48 Veronika VenclováVeronika Venclová 020101 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0250
49 Nikola PáterováNikola Páterová 041009 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0243
50 Nela AndrýsováNela Andrýsová 050327 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0235
51 Alžběta BařinkováAlžběta Bařinková 040415 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0190
52 Vendula MurgašováVendula Murgašová 050914 Základní škola Svisle{8} 0157
53 Renata VavřinákováRenata Vavřináková 030714 Základní škola Svisle{8} 0142
54 Martina AdameováMartina Adameová 050427 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0139
Erika ZdražilováErika Zdražilová 040524 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0000
Tereza TeličkováTereza Teličková 040419 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Michaela TobiášováMichaela Tobiášová 030523 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0000
Natálie MazáčováNatálie Mazáčová 050114 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0000
Gabriela OlivováGabriela Olivová 050308 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0000
Tereza KučerkováTereza Kučerková 031219 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Anna VénosováAnna Vénosová 031102 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0000
Soňa HrudíkováSoňa Hrudíková 050419 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0000
Tereza SvobodováTereza Svobodová 050509 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0000
Eva VérostováEva Vérostová 031111 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0000
Darina HampelováDarina Hampelová 040808 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 0000
Julie ČíhalováJulie Číhalová 040306 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0000
Barbora ŽeleznáBarbora Železná 050317 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0000
Silvie BeňováSilvie Beňová 050401 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 0000
Ellen BorkováEllen Borková 040829 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
Tereza VálkováTereza Válková 040709 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
Michaela TobiášováMichaela Tobiášová 040523 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 0000
Zlata NevimováZlata Nevimová 050217 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 0000
Anna JanákováAnna Janáková 030820 Základní škola Svisle{8} 0000
55 Elena KocveldováElena Kocveldová 050628 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0000
Celkem 78 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina BarešováSabina Barešová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
031130 46.27 0.0 433.00
2 Dominika ChovancováDominika Chovancová
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
040510 44.18 0.0 407.00
3 Eliška HradečnáEliška Hradečná
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
031210 44.08 0.0 406.00
4 Anna JanákováAnna Janáková
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
031007 39.62 0.0 351.00
5 Iva TrefilkováIva Trefilková
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
040430 39.02 0.0 343.00
6 Štěpánka BartošováŠtěpánka Bartošová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
031104 38.75 0.0 340.00
7 Ivana PospíšilováIvana Pospíšilová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
040824 35.78 0.0 304.00
8 Amálie CahlíkováAmálie Cahlíková
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
050627 35.75 0.0 304.00
9 Natálie MikulíkováNatálie Mikulíková
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
040830 34.08 0.0 284.00
10 Tereza BartlováTereza Bartlová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
041217 33.85 0.0 281.00
11 Anna VénosováAnna Vénosová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
031102 33.59 0.0 278.00
12 Nela SmrčkováNela Smrčková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
030802 32.03 0.0 259.00
13 Darina HampelováDarina Hampelová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
040808 31.50 0.0 253.00
14 Karolína ChamraďováKarolína Chamraďová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
041207 31.48 0.0 253.00
15 Nikola PáterováNikola Páterová
ZŠ a MŠ VšechoviceZŠ a MŠ Všechovice
041009 30.65 0.0 243.00
16 Sára KučerkováSára Kučerková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
031219 30.65 0.0 243.00
17 Barbora RychtováBarbora Rychtová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
040204 27.64 0.0 208.00
18 Tereza KlimkováTereza Klimková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
040421 27.37 0.0 204.00
19 Soňa HrudíkováSoňa Hrudíková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
050419 25.46 0.0 182.00
20 Gabriela OlivováGabriela Olivová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
050308 24.45 0.0 171.00
21 Renata VavřinákováRenata Vavřináková
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
030714 21.89 0.0 142.00
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 5771
2 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 5192
3 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 4993
4 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 4966
5 ZŠ 1. máje Hranice{8} 4910
6 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 4715
7 Základní škola Svisle{8} 4686
8 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 4647
9 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 4584
10 Gymnázium Jakuba Škody{8} 0
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 3882
2 ZŠ 1. máje Hranice{8} 3812
3 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 3527
4 Základní škola Svisle{8} 3151
5 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 3113
6 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 3073
7 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 3056
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 5374
2 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 5030
3 ZŠ 1. máje Hranice{8} 4958
4 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 4813
5 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko{8} 4761
6 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 4120
7 Základní škola Svisle{8} 4096
8 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 3959
9 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov B{8} 3689
10 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 3508
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 4570
2 ZŠ 1. máje Hranice{8} 4488
3 ZŠ Velká Dlážka 5, Přerov{8} 4418
4 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 4325
5 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Přerov{8} 4068
6 ZŠ a MŠ Všechovice{8} 3795
7 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1{8} 3585
8 Základní škola Svisle{8} 3075
Celkem 8 závodníků