výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Uherské Hradiště, kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2017)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 6.18 626.00
2 Patrik MatejkovičPatrik Matejkovič
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 5.16 413.00
3 Jakub VaněkJakub Vaněk
ZŠ Větrná, Uh. HradištěZŠ Větrná, Uh. Hradiště
02 4.96 375.00
4 Michal SližMichal Sliž
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 4.96 375.00
5 Tomáš HořínkaTomáš Hořínka
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.95 373.00
6 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.95 373.00
7 Jiří ŠevčíkJiří Ševčík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
00 4.94 371.00
8 Josef KarlíkJosef Karlík
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
02 4.88 360.00
9 Lubor HubockýLubor Hubocký
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 4.84 352.00
10 Dominik HradilDominik Hradil
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
02 4.84 352.00
11 Milan SasínMilan Sasín
ZŠ Větrná, Uh. HradištěZŠ Větrná, Uh. Hradiště
02 4.80 345.00
12 David SoukeníkDavid Soukeník
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
02 4.77 339.00
13 Tomáš TrtekTomáš Trtek
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
02 4.67 321.00
14 Petr GoliášPetr Goliáš
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 4.66 319.00
15 František ŠikFrantišek Šik
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
02 4.58 304.00
16 Ondřej StránskýOndřej Stránský
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 4.57 303.00
17 Miroslav KoudelíkMiroslav Koudelík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 4.49 288.00
18 Richard ŠišperaRichard Šišpera
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 4.47 285.00
19 Tomáš GajdošíkTomáš Gajdošík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 4.46 283.00
20 Lukáš ZábojníkLukáš Zábojník
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
02 4.36 266.00
21 Vojtěch KitzbergerVojtěch Kitzberger
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
01 4.35 264.00
22 Kryštof OndraKryštof Ondra
ZŠ Větrná, Uh. HradištěZŠ Větrná, Uh. Hradiště
03 3.76 168.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik BulejkoErik Bulejko
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 5.00 382.00
2 Jan GregorJan Gregor
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 4.82 348.00
3 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 4.63 313.00
4 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 4.53 295.00
5 Vojtěch KostkaVojtěch Kostka
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 4.46 283.00
6 Jan TomečekJan Tomeček
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 4.45 281.00
7 Šimon SlavíkŠimon Slavík
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 4.40 273.00
8 Jakub ŠimekJakub Šimek
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
03 4.37 267.00
9 Martin KlovaničMartin Klovanič
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 4.25 247.00
10 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Větrná, Uh. HradištěZŠ Větrná, Uh. Hradiště
03 4.22 242.00
11 Jan MartinákJan Martinák
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
03 4.18 235.00
12 Ondřej TurčínOndřej Turčín
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
04 4.05 214.00
13 František BlažíčekFrantišek Blažíček
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
03 3.98 203.00
14 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 3.81 176.00
15 Jakub SuchýJakub Suchý
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 3.78 171.00
16 Vašek KonečnýVašek Konečný
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 3.76 168.00
17 Libor StuchlíkLibor Stuchlík
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 3.67 155.00
18 Jakub KovačičinJakub Kovačičin
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 3.65 152.00
19 Jan TvrdoňJan Tvrdoň
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 3.57 140.00
20 Martin HolcnerMartin Holcner
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 3.56 139.00
21 Jakub MikolášJakub Mikoláš
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 3.52 133.00
22 Tomáš HabartaTomáš Habarta
ZŠ Větrná, Uh. HradištěZŠ Větrná, Uh. Hradiště
03 3.50 130.00
23 Bohdan StrakaBohdan Straka
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 3.47 126.00
24 Ladislav NovákLadislav Novák
ZŠ Větrná, Uh. HradištěZŠ Větrná, Uh. Hradiště
04 3.46 125.00
25 Martin HáblMartin Hábl
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 3.32 106.00
26 Adam HlůšekAdam Hlůšek
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 2.95 60.00
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 4.90 532.00
2 Bára JelínkováBára Jelínková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.75 492.00
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.59 451.00
4 Vendula HubačováVendula Hubačová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
01 4.24 364.00
5 Johana JánošováJohana Jánošová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
02 4.21 357.00
6 Barbora KolářováBarbora Kolářová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 4.20 355.00
7 Ludmila GieslováLudmila Gieslová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 4.10 331.00
8 Pavla MíškováPavla Míšková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
02 4.05 319.00
9 Marie SlámečkováMarie Slámečková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 4.03 315.00
10 Amálie ŠustrováAmálie Šustrová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.00 308.00
11 Justýna KovaříkováJustýna Kovaříková
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 3.97 301.00
12 Sára VeseláSára Veselá
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
01 3.95 296.00
13= Tereza JančíkováTereza Jančíková
ZŠ Větrná, Uh. HradištěZŠ Větrná, Uh. Hradiště
02 3.92 290.00
13= Tereza BrukováTereza Bruková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 3.91 287.00
15 Pavla NavláčilováPavla Navláčilová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 3.89 283.00
16 Tina ValeriánováTina Valeriánová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
02 3.86 276.00
17= Tereza CigošováTereza Cigošová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 3.83 270.00
17= Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 3.67 235.00
19 Hana MoravčíkováHana Moravčíková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
02 3.67 235.00
20 Simona StrachotováSimona Strachotová
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
01 3.66 233.00
21= Michaela VýmolováMichaela Výmolová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
02 3.63 227.00
21= Lucie ŠirůčkováLucie Širůčková
ZŠ Větrná, Uh. HradištěZŠ Větrná, Uh. Hradiště
02 3.54 208.00
23 Aneta ŠléglováAneta Šléglová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 3.54 208.00
24 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
ZŠ Větrná, Uh. HradištěZŠ Větrná, Uh. Hradiště
01 3.40 180.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.96 548.00
2 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.43 411.00
3 Melanie NovákováMelanie Nováková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 4.16 345.00
4 Tereza OlejníkováTereza Olejníková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
04 3.91 287.00
5 Amálie PavelkováAmálie Pavelková
ZŠ Větrná, Uh. HradištěZŠ Větrná, Uh. Hradiště
03 3.77 257.00
6 Kamila SochorcováKamila Sochorcová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 3.74 250.00
7 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 3.70 242.00
8 Zuzana PetrášováZuzana Petrášová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 3.67 235.00
9 Adéla MáčalíkováAdéla Máčalíková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 3.66 233.00
10 Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
03 3.65 231.00
11 Aneta KaláčováAneta Kaláčová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 3.64 229.00
12 Veronika LukašíkováVeronika Lukašíková
ZŠ Větrná, Uh. HradištěZŠ Větrná, Uh. Hradiště
04 3.61 223.00
13 Nela StaňkováNela Staňková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 3.58 216.00
14 Julie BříštělováJulie Bříštělová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 3.54 208.00
15 Kateřina ČejkováKateřina Čejková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
05 3.45 190.00
16 Monika SmetanováMonika Smetanová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 3.43 186.00
17 Eliška KubíkováEliška Kubíková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
04 3.38 176.00
18 Marie JandouškováMarie Jandoušková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
04 3.28 157.00
19 Barbora NěmčickáBarbora Němčická
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 3.27 155.00
20 Barbora KedroňováBarbora Kedroňová
ZŠ Větrná, Uh. HradištěZŠ Větrná, Uh. Hradiště
03 3.22 146.00
21 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 3.19 140.00
22 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 3.02 110.00
23 Lucie KoníčkováLucie Koníčková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
04 2.98 104.00
24 Marie RohanováMarie Rohanová
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 2.85 83.00
Nikol EndrychNikol Endrych
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 3.66 233.00
Celkem 25 závodníků