výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie IV

Nymburk (16. 5. 2017)

60 m - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 06.9 833.00
2 Milan KormaníkMilan Kormaník 010307 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 07.2 732.00
Tomáš StejskalTomáš Stejskal 020518 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 07.4 668.00
3 Lukáš NykodýmLukáš Nykodým 021119 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 07.4 668.00
Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 021229 ZŠ KouniceZŠ Kounice 07.5 637.00
4 Daniel MusilDaniel Musil 020706 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 07.5 637.00
Jan PoddanýJan Poddaný 010902 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 07.6 607.00
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 07.6 607.00
Jan BartošJan Bartoš 020212 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 07.7 577.00
Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 021129 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 07.7 577.00
6 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 010101 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 07.7 577.00
Michal DömeMichal Döme 030219 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 07.8 548.00
Jan FišerJan Fišer 011210 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 07.8 548.00
Michal OuředníkMichal Ouředník 020523 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 07.8 548.00
Jakub KošnářJakub Košnář 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 07.8 548.00
Martin SemirádMartin Semirád 030115 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 07.8 548.00
7 Jan HrubčíkJan Hrubčík 030501 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 07.8 548.00
Matyáš HobikMatyáš Hobik 020320 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 07.9 520.00
Vojtěch HoráčekVojtěch Horáček 001208 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 07.9 520.00
Matěj ŠoralMatěj Šoral 021215 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 07.9 520.00
Jiří KrálJiří Král 021001 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 07.9 520.00
Filip BílekFilip Bílek 011116 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 07.9 520.00
Tuan Ahn LeTuan Ahn Le 030419 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 07.9 520.00
8 Matěj VlčekMatěj Vlček 011231 ZŠ SemiceZŠ Semice 07.9 520.00
Tomáš VálekTomáš Válek 011219 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.0 492.00
Miroslav BuldraMiroslav Buldra 020402 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.0 492.00
Filip ŽďárskýFilip Žďárský 011027 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 08.0 492.00
Jakub DvořákJakub Dvořák 020130 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 08.0 492.00
9 Tomáš StrakaTomáš Straka 011127 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 08.0 492.00
Adam NovotnýAdam Novotný 010119 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 08.1 465.00
Patrik BálekPatrik Bálek 020520 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.1 465.00
10 Tomáš VraníkTomáš Vraník 020317 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 08.1 465.00
Matěj KopeckýMatěj Kopecký 030607 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 08.2 439.00
Šimon TušilŠimon Tušil 030307 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.2 439.00
11 Jakub BlažekJakub Blažek 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 08.2 439.00
Benjamin WilliamsBenjamin Williams 020911 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.3 413.00
12 Hran Ca SolomonHran Ca Solomon 010415 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 08.3 413.00
Michal PetrinkoMichal Petrinko 021003 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.4 388.00
Matěj VítMatěj Vít 020104 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.4 388.00
13 Miroslav KopřivaMiroslav Kopřiva 020413 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 08.4 388.00
Alex PetrášAlex Petráš 020812 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 08.5 364.00
14 Marek VojtaMarek Vojta 020811 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.5 364.00
15 Jakub ŠkrdlaJakub Škrdla 010830 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 08.6 340.00
16 Martin VocásekMartin Vocásek 030101 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 08.7 318.00
17 Kamil PřecechtělKamil Přecechtěl 020101 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 08.8 295.00
Celkem 45 závodníků

60 m - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Ema ŠkochováEma Škochová 030110 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 07.6 898.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 020123 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 07.6 898.00
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 07.6 898.00
Jana ŠafránkováJana Šafránková 020715 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 07.9 806.00
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 020429 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 07.9 806.00
3 Barbora HrodkováBarbora Hrodková 020412 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 08.2 718.00
4 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 030101 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 08.3 690.00
5 Dominika HerzánováDominika Herzánová 020501 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 08.4 662.00
Kateřina MaškováKateřina Mašková 030708 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.5 635.00
Tereza KrálováTereza Králová 030814 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.5 635.00
Karolína ČepelováKarolína Čepelová 030319 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.5 635.00
6 Chantal ChadalíkováChantal Chadalíková 020305 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 08.5 635.00
Žofie RožánkováŽofie Rožánková 030501 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 08.6 608.00
7 Kateřina MartinováKateřina Martinová 020828 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 08.6 608.00
Blanka HavlátováBlanka Havlátová 030313 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 08.7 582.00
Kateřina JíchováKateřina Jíchová 030805 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 08.7 582.00
8 MIchaela MatouškováMIchaela Matoušková 020126 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.7 582.00
Tereza HolečkováTereza Holečková 030206 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.8 556.00
9 Dominika MartínkováDominika Martínková 011017 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.8 556.00
Karolína JudasováKarolína Judasová 030322 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.9 531.00
Karolína LochmanováKarolína Lochmanová 031006 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.9 531.00
10 Kristýna RadovnickáKristýna Radovnická 030124 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 08.9 531.00
Klára SemeckáKlára Semecká 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.0 506.00
Veronika MiklusčákováVeronika Miklusčáková 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.0 506.00
Tereza KuchyňkováTereza Kuchyňková 020319 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 09.0 506.00
Karolína KošťálováKarolína Košťálová 020701 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 09.0 506.00
Aneta PoláčkováAneta Poláčková 020621 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 09.0 506.00
11 Eliška VosáhlováEliška Vosáhlová 030328 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 09.0 506.00
Anna MartinkováAnna Martinková 020715 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.1 482.00
Karolína FedačkováKarolína Fedačková 010827 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 09.1 482.00
12 Valerie ŠtaflováValerie Štaflová 021230 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 09.1 482.00
Ema BrinkeováEma Brinkeová 030308 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 09.2 458.00
Karolína LiškováKarolína Lišková 011223 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 09.2 458.00
Adéla ŠpechtováAdéla Špechtová 030713 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 09.2 458.00
Karolína ProcházkováKarolína Procházková 020321 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 09.2 458.00
13 Nikol KrálováNikol Králová 020201 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 09.2 458.00
Štěpánka SkálováŠtěpánka Skálová 020706 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 09.3 435.00
14 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 030611 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 09.3 435.00
Zuzana BryndováZuzana Bryndová 030318 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 09.4 413.00
Nikola VilkováNikola Vilková 020507 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 09.4 413.00
Tereza ŠabatkováTereza Šabatková 010627 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 09.4 413.00
15 Anna Patricie VáňováAnna Patricie Váňová 011101 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 09.4 413.00
16 Karolína KřížováKarolína Křížová 030210 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 09.5 391.00
17 Natalie PamánkováNatalie Pamánková 011117 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 09.6 369.00
18 Barbora ChovancováBarbora Chovancová 010920 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 09.7 348.00
Kristýna SchulzováKristýna Schulzová 011203 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice DNS 0.00
Celkem 46 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka SlavíčkováLenka Slavíčková 030518 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 2:34.2 641.00
2 Anna HorákováAnna Horáková 010911 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 2:37.3 604.00
3 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 031023 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2:41.3 558.00
4 Andrea ŽďárskáAndrea Žďárská 030101 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 2:46.3 503.00
5 Ema ŠkochováEma Škochová 030110 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2:47.0 495.00
6 Tereza KonšelováTereza Konšelová 020704 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2:48.5 479.00
7 Martina BartošováMartina Bartošová 020301 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2:49.7 467.00
8 Lucie ProcházkováLucie Procházková 020212 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2:50.7 456.00
9 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 030611 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 2:53.5 428.00
Kristýna MackováKristýna Macková 030219 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2:55.7 406.00
10 Anita HruškováAnita Hrušková 030609 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 2:55.7 406.00
11 Eliška NovákováEliška Nováková 011112 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2:56.8 395.00
12 Karolína ČepelováKarolína Čepelová 030319 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2:57.2 392.00
Šárka ŠvecováŠárka Švecová 030313 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 2:58.2 382.00
13 Barbora ŠvecováBarbora Švecová 030313 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 2:58.2 382.00
Eliška JiřičnáEliška Jiřičná 030213 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 2:58.6 378.00
14 Kateřina NovákováKateřina Nováková 030831 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 2:58.6 378.00
15 Andrea ŠtěpánkováAndrea Štěpánková 010902 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3:00.5 361.00
16 Adéla KrupkováAdéla Krupková 020911 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 3:01.2 354.00
17 Karolína MakovičkováKarolína Makovičková 020714 ZŠ KouniceZŠ Kounice 3:01.6 350.00
18 Nikola TomáškováNikola Tomášková 011104 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 3:01.9 348.00
19 Michaela KalincováMichaela Kalincová 020202 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 3:02.6 341.00
20 Veronika HrázskáVeronika Hrázská 030807 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 3:04.4 325.00
21 Sabina PodroužkováSabina Podroužková 020612 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 3:05.0 320.00
kATEŘINA PtákovákATEŘINA Ptáková 020806 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3:07.2 301.00
22 Alžběta ZavadilováAlžběta Zavadilová 020225 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3:07.2 301.00
23 Kateřina MartinováKateřina Martinová 020828 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 3:07.4 299.00
24 Karolína LochmanováKarolína Lochmanová 031006 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 3:07.6 298.00
25 Aneta TůmováAneta Tůmová 020612 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 3:08.0 294.00
26 Romana DrábkováRomana Drábková 011224 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3:09.0 286.00
27 Maryna IefremenkoMaryna Iefremenko 020521 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 3:09.1 285.00
28 Kristýna RadovnickáKristýna Radovnická 030124 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 3:15.3 236.00
29 Tereza StuchlíkováTereza Stuchlíková 030729 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 3:16.4 228.00
30 Denisa DuškováDenisa Dušková 030101 ZŠ SemiceZŠ Semice 3:18.2 215.00
31 Klára ZemanováKlára Zemanová 030321 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 3:18.3 214.00
32 Eliška MacákováEliška Macáková 030101 ZŠ SemiceZŠ Semice 3:18.6 212.00
33 Klára ŠimkováKlára Šimková 021128 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 3:18.9 210.00
34 Karolína WalterováKarolína Walterová 020822 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 3:26.0 162.00
35 Andrea StránskáAndrea Stránská 020805 ZŠ KouniceZŠ Kounice 3:27.5 152.00
36 Karolína StřeštíkováKarolína Střeštíková 020719 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 3:27.9 150.00
37 Veronika HoškováVeronika Hošková 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 3:28.6 145.00
38 Anna KrečováAnna Krečová 020408 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 3:42.4 73.00
Lucie KožnarováLucie Kožnarová 030507 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice DNS 0.00
Celkem 43 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David MartínekDavid Martínek 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 4:38.2 692.00
2 Petr BrzákPetr Brzák 030225 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 4:48.6 627.00
Benjamin WilliamsBenjamin Williams 020911 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 4:52.9 601.00
3 Dominik MullerDominik Muller 020402 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 4:52.9 601.00
4 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 021129 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4:53.7 597.00
5 Adam NápravníkAdam Nápravník 030514 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4:57.2 576.00
6 Michal HájekMichal Hájek 030609 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4:57.6 574.00
7 Josef ProcházkaJosef Procházka 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 4:59.0 565.00
8 Michal SnížekMichal Snížek 020115 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5:02.6 545.00
9 Ondřej LašOndřej Laš 010516 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 5:03.6 539.00
10 Michal PetrinkoMichal Petrinko 021003 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 5:05.5 528.00
11 Daniel MrázekDaniel Mrázek 030515 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 5:06.1 525.00
Matyáš HobikMatyáš Hobik 020320 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 5:07.3 518.00
12 Filip BílekFilip Bílek 011116 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 5:07.3 518.00
David KrálDavid Král 021105 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 5:09.0 509.00
13 Jiří KřivskýJiří Křivský 021210 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5:09.0 509.00
14 Přemysl PapoušekPřemysl Papoušek 011004 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 5:09.5 506.00
Tomáš KlubalTomáš Klubal 011115 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 5:11.5 495.00
15 Patrik BálekPatrik Bálek 020520 ZŠ KouniceZŠ Kounice 5:11.5 495.00
16 Lukáš ForejtLukáš Forejt 010906 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 5:13.2 486.00
17 Matěj NovákMatěj Novák 020206 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 5:13.9 482.00
18 Tomáš KeistTomáš Keist 020307 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 5:14.0 482.00
19 Jakub KudrnaJakub Kudrna 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 5:17.0 466.00
20 Filip PlevaFilip Pleva 011006 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 5:19.3 454.00
21 Petr HavránekPetr Havránek 021209 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 5:22.7 436.00
22 Tomáš JuráčekTomáš Juráček 020709 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 5:25.2 423.00
23 Filip KavánekFilip Kavánek 010929 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 5:25.6 421.00
24 Matěj SrnecMatěj Srnec 020513 ZŠ KouniceZŠ Kounice 5:25.8 420.00
25 Jan VostřelJan Vostřel 030524 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 5:27.4 412.00
26 Lukáš KleinerLukáš Kleiner 010901 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 5:28.6 406.00
27 Daniel StránskýDaniel Stránský 020519 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 5:29.1 404.00
28 David HejňákDavid Hejňák 020323 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 5:31.1 394.00
29 Adam FialaAdam Fiala 010122 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 5:32.3 388.00
30 Lukáš KulvejtLukáš Kulvejt 020308 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 5:34.0 380.00
31 Patrik MalýPatrik Malý 030411 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 5:36.3 369.00
32 David MaršalaDavid Maršala 010906 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 5:38.3 359.00
33 Matyáš SchovanecMatyáš Schovanec 021203 ZŠ KouniceZŠ Kounice 5:38.9 357.00
34 Ondřej KuncOndřej Kunc 021029 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5:40.2 350.00
35 Jiří VáňaJiří Váňa 030706 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 5:42.0 342.00
36 Vavřinec KavanVavřinec Kavan 030728 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 5:43.7 334.00
37 Benjamin DrvotaBenjamin Drvota 011021 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 5:49.5 309.00
38 Jakub KrákoraJakub Krákora 021010 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 5:58.7 269.00
39 Petr MalíkPetr Malík 011213 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 5:59.9 265.00
Celkem 43 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanuš Hanuš 020221 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 29.9 584.00
2 Hobik Hobik 020320 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 30.0 577.00
Volek Volek 010723 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 30.5 540.00
3 Blažek Blažek 031012 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 30.5 540.00
Blažek Blažek 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 30.6 533.00
4 Batsaikhan Batsaikhan 001118 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 30.6 533.00
5 Bašta Bašta 020212 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 31.0 504.00
6 Hejňák Hejňák 020323 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 31.2 490.00
7 Forejt Forejt 010906 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 31.5 470.00
8 Fiala Fiala 010122 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 32.3 417.00
9 Bálek Bálek 020520 ZŠ KouniceZŠ Kounice 32.4 410.00
10 Bartoš Bartoš 020212 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 32.6 398.00
11 Kolář Kolář 020916 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 32.7 391.00
Buldra Buldra 020402 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 32.8 385.00
12 Hradil Hradil 020422 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 32.8 385.00
13 Král Král 021105 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 33.9 319.00
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrodková Hrodková 020412 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 33.2 634.00
2 Dušková Dušková 030101 ZŠ SemiceZŠ Semice 33.4 620.00
3 Holečková Holečková 030206 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 33.7 600.00
Bížová Bížová 040812 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 34.0 580.00
4 Bartáková Bartáková 020703 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 34.0 580.00
5 Rejchrtová Rejchrtová 030916 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 34.3 561.00
Crhová Crhová 041008 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 34.4 554.00
6 Balcarová Balcarová 020726 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 34.4 554.00
7 Cooková Cooková 020517 ZŠ KouniceZŠ Kounice 34.5 548.00
8 Drápalíková Drápalíková 020426 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 34.7 535.00
9 Balejová Balejová 041209 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 35.0 516.00
10 Bartošová Bartošová 020301 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 35.2 504.00
11 Brinkeová Brinkeová 030308 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 35.4 492.00
12 Červeňáková Červeňáková 030801 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 35.8 468.00
13 Bryndová Bryndová 030318 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 36.1 450.00
14 Baytalonová Baytalonová 030425 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 37.4 376.00
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.90 Body
Jan VolekJan Volek
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
010723 1.65 504.00
David MartínekDavid Martínek
ZŠ SemiceZŠ Semice
020101 1.65 504.00
1 Lukáš KleinerLukáš Kleiner
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
010901 1.65 504.00
František RylichFrantišek Rylich
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
020331 1.60 464.00
2 Jan RylichJan Rylich
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
020305 1.60 464.00
Kristian HavrunKristian Havrun
ZŠ SemiceZŠ Semice
011231 1.55 426.00
3 Josef NovotnýJosef Novotný
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
010428 1.55 426.00
Matyáš KubátMatyáš Kubát
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
050422 1.45 352.00
Vlastimil KlepačVlastimil Klepač
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
020423 1.45 352.00
Vítek BukovskýVítek Bukovský
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
010711 1.45 352.00
Martin SemirádMartin Semirád
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
030115 1.45 352.00
Hran Ca SolomonHran Ca Solomon
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
010415 1.45 352.00
Tomáš KlubalTomáš Klubal
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
011115 1.45 352.00
Tomáš StejskalTomáš Stejskal
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
020518 1.45 352.00
Josef RůžekJosef Růžek
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
020107 1.45 352.00
Miroslav KopřivaMiroslav Kopřiva
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
020413 1.45 352.00
Filip PlevaFilip Pleva
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
011006 1.45 352.00
Matěj ŠoralMatěj Šoral
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
021215 1.45 352.00
Matěj NovákMatěj Novák
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
020206 1.45 352.00
4 Patrik ToupalPatrik Toupal
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
020503 1.45 352.00
Lukáš KovacsLukáš Kovacs
ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk
010520 1.35 283.00
Jiří KrálJiří Král
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
021001 1.35 283.00
Filip JarešFilip Jareš
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
020214 1.35 283.00
Jan NovákJan Novák
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
020905 1.35 283.00
Filip BechyněFilip Bechyně
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030513 1.35 283.00
Lukáš KolářLukáš Kolář
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
020916 1.35 283.00
Vít TechnikVít Technik
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
021220 1.35 283.00
Štěpán MatejíčkaŠtěpán Matejíčka
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
010421 1.35 283.00
Matěj BrynychMatěj Brynych
ZŠ SemiceZŠ Semice
020101 1.35 283.00
Jonáš PospíchalJonáš Pospíchal
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
020820 1.35 283.00
Filip FilipFilip Filip
ZŠ KouniceZŠ Kounice
010915 1.35 283.00
Matěj SrnecMatěj Srnec
ZŠ KouniceZŠ Kounice
020513 1.35 283.00
Daniel KřivskýDaniel Křivský
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
020702 1.35 283.00
Matěj PoláčekMatěj Poláček
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
020402 1.35 283.00
5 Tuan Ahn LeTuan Ahn Le
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
030419 1.35 283.00
Petr VildPetr Vild
ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk
030216 1.25 218.00
Jan VostřelJan Vostřel
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030524 1.25 218.00
Jan HubálekJan Hubálek
ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk
021102 1.25 218.00
Matěj VítMatěj Vít
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
020104 1.25 218.00
Pavel HulinPavel Hulin
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
010910 1.25 218.00
6 Matyáš SchovanecMatyáš Schovanec
ZŠ KouniceZŠ Kounice
021203 1.25 218.00
7 Petr HavránekPetr Havránek
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
021209 1.10 131.00
Celkem 42 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.80 Body
1 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
030501 1.55 678.00
Barbora HrodkováBarbora Hrodková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
020412 1.45 566.00
2 Eliška SemeckáEliška Semecká
ZŠ SemiceZŠ Semice
020101 1.45 566.00
Tereza MirovskáTereza Mirovská
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
030120 1.40 512.00
Lucie MusilováLucie Musilová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
030807 1.40 512.00
Lenka NovotnáLenka Novotná
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
020429 1.40 512.00
3 Michaela HachováMichaela Hachová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
030428 1.40 512.00
Adéla MarkováAdéla Marková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
020524 1.35 460.00
Anita HruškováAnita Hrušková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
030609 1.35 460.00
Lauren CookováLauren Cooková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
020517 1.35 460.00
Dominika NovotnáDominika Novotná
Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n...
020723 1.35 460.00
Kristýna GrešlováKristýna Grešlová
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
020702 1.35 460.00
4 Kateřina JíchováKateřina Jíchová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
030805 1.35 460.00
Veronika ŠpirochováVeronika Špirochová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030509 1.30 409.00
Barbora PeškováBarbora Pešková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
011202 1.30 409.00
Tereza KonšelováTereza Konšelová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
020704 1.30 409.00
Jana ŠafránkováJana Šafránková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
020715 1.30 409.00
Barbora NekvasilováBarbora Nekvasilová
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
020416 1.30 409.00
5 Eva BalcarováEva Balcarová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
020726 1.30 409.00
Nikola VotrubcováNikola Votrubcová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
020101 1.25 359.00
Andrea KaráskováAndrea Karásková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
030401 1.25 359.00
Lucie ProcházkováLucie Procházková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
020212 1.25 359.00
Kateřina MichlováKateřina Michlová
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
020609 1.25 359.00
Adéla KrausováAdéla Krausová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
030106 1.25 359.00
6 Šárka ŠvecováŠárka Švecová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030313 1.25 359.00
Kristýna MackováKristýna Macková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
030219 1.20 312.00
Karolína ŠtefíkováKarolína Štefíková
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030419 1.20 312.00
Šárka PodruhováŠárka Podruhová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
011209 1.20 312.00
Pavlína VrbickáPavlína Vrbická
ZŠ SemiceZŠ Semice
020101 1.20 312.00
Markéta HliněnáMarkéta Hliněná
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
020914 1.20 312.00
Linda MatějkováLinda Matějková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
021108 1.20 312.00
Linda PařízkováLinda Pařízková
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
010921 1.20 312.00
Dominika MartínkováDominika Martínková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
011017 1.20 312.00
7 Iveta VojtěchováIveta Vojtěchová
Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D...
020103 1.20 312.00
Nikola VilkováNikola Vilková
ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk
020507 1.10 222.00
Viktorie ŠindelářováViktorie Šindelářová
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
030626 1.10 222.00
Adéla KrupkováAdéla Krupková
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
020911 1.10 222.00
Barbora RanftlováBarbora Ranftlová
Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D...
021213 1.10 222.00
8 Tereza ŠimonováTereza Šimonová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
020701 1.10 222.00
9 Viktorie KrovozováViktorie Krovozová
ZŠ SemiceZŠ Semice
030101 0.00 0.00
Gabriela SmolováGabriela Smolová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
011113 DNS 0.00
Celkem 41 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
010815 5.78 0.0 540.00
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka
ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk
030117 5.39 0.0 459.00
3 Filip FilipFilip Filip
ZŠ KouniceZŠ Kounice
010915 5.20 0.0 421.00
4 Matěj KadlecMatěj Kadlec
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
010617 5.18 0.0 417.00
5 Jan PoddanýJan Poddaný
ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk
010902 5.13 0.0 407.00
6 Tomáš VálekTomáš Válek
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
011219 5.08 0.0 398.00
7 Jakub KudrnaJakub Kudrna
ZŠ SemiceZŠ Semice
020101 5.06 0.0 394.00
8 Matěj VlkMatěj Vlk
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
020830 5.02 0.0 386.00
9 Filip ŽďárskýFilip Žďárský
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
011027 5.00 0.0 382.00
10 Milan KormaníkMilan Kormaník
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
010307 4.98 0.0 378.00
11 Filip JarešFilip Jareš
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
020214 4.96 0.0 375.00
12 Michal SnížekMichal Snížek
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
020115 4.95 0.0 373.00
13 Jan FišerJan Fišer
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
011210 4.93 0.0 369.00
14 Lukáš KovacsLukáš Kovacs
ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk
010520 4.91 0.0 365.00
15 Miroslav BuldraMiroslav Buldra
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
020402 4.90 0.0 363.00
16 Josef RůžekJosef Růžek
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
020107 4.87 0.0 358.00
17 Josef ProcházkaJosef Procházka
ZŠ SemiceZŠ Semice
020101 4.86 0.0 356.00
18 Vojtěch HoráčekVojtěch Horáček
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
001208 4.85 0.0 354.00
19 Kristian ZiegelheimKristian Ziegelheim
Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n...
021026 4.83 0.0 350.00
20 Vojtěch SpilkaVojtěch Spilka
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
011218 4.80 0.0 345.00
21 Patrik ToupalPatrik Toupal
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
020503 4.75 0.0 335.00
22 Daniel MrázekDaniel Mrázek
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
030515 4.73 0.0 332.00
23 František RylichFrantišek Rylich
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
020331 4.72 0.0 330.00
Jakub PrášilJakub Prášil
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
020326 4.71 0.0 328.00
24 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
ZŠ KouniceZŠ Kounice
021229 4.71 0.0 328.00
25 Matěj KopeckýMatěj Kopecký
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
030607 4.68 0.0 323.00
26 Štěpán ChládekŠtěpán Chládek
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
020429 4.62 0.0 312.00
27 Tomáš VraníkTomáš Vraník
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
020317 4.60 0.0 308.00
28 Richard SvašekRichard Svašek
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030204 4.59 0.0 306.00
29 Jiří BřezinaJiří Březina
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030507 4.58 0.0 304.00
30 Jan RylichJan Rylich
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
020305 4.54 0.0 297.00
31 Filip BechyněFilip Bechyně
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030513 4.53 0.0 295.00
32 Štěpán MatejíčkaŠtěpán Matejíčka
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
010421 4.52 0.0 294.00
33 Jan RůžičkaJan Růžička
ZŠ KouniceZŠ Kounice
020416 4.51 0.0 292.00
Jakub DvořákJakub Dvořák
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
020130 4.50 0.0 290.00
34 Christian RobenekChristian Robenek
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
010731 4.50 0.0 290.00
35 Jan NovákJan Novák
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
020905 4.48 0.0 287.00
36 Jiří SolomJiří Solom
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
021216 4.40 0.0 273.00
37 Matěj VlčekMatěj Vlček
ZŠ SemiceZŠ Semice
011231 4.28 0.0 252.00
38 Jiří VáňaJiří Váňa
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
030706 3.90 0.0 190.00
39 Matyáš PechMatyáš Pech
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
021125 3.85 0.0 182.00
40 Jakub RubešJakub Rubeš
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
020520 3.04 0.0 70.00
Patrik ŠoufekPatrik Šoufek
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
030417 0.00 0.0 0.00
Tomáš StrakaTomáš Straka
Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D...
011127 0.00 0.0 0.00
41 Šimon Mitrᚊimon Mitráš
Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n...
030422 0.00 0.0 0.00
Celkem 45 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
020123 5.53 0.0 709.00
2 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk
030101 4.85 0.0 519.00
3 Anna HorákováAnna Horáková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
010911 4.39 0.0 401.00
4 Anna MartinkováAnna Martinková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
020715 4.37 0.0 396.00
5 Tereza MirovskáTereza Mirovská
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
030120 4.36 0.0 393.00
6 Kateřina MaškováKateřina Mašková
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
030708 4.28 0.0 374.00
Chantal ChadalíkováChantal Chadalíková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
020305 4.22 0.0 359.00
7 Karolína KošťálováKarolína Košťálová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
020701 4.22 0.0 359.00
8 Karolína FedačkováKarolína Fedačková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
010827 4.12 0.0 336.00
9 Veronika HoškováVeronika Hošková
ZŠ SemiceZŠ Semice
020101 4.11 0.0 333.00
10 Jana MalátováJana Malátová
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
020430 4.06 0.0 322.00
11 Tereza KuchyňkováTereza Kuchyňková
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
020319 4.04 0.0 317.00
Karolína JudasováKarolína Judasová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
030322 4.02 0.0 312.00
12 Blanka HavlátováBlanka Havlátová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
030313 4.02 0.0 312.00
13 Štěpánka SkálováŠtěpánka Skálová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
020706 4.00 0.0 308.00
14 Andrea UrbanováAndrea Urbanová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
011203 3.99 0.0 306.00
15 Štěpánka KoubováŠtěpánka Koubová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
030811 3.97 0.0 301.00
Dominika HerzánováDominika Herzánová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
020501 3.94 0.0 294.00
16 Viola SiblíkováViola Siblíková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
011212 3.94 0.0 294.00
Veronika ŠpirochováVeronika Špirochová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030509 3.90 0.0 285.00
17 Klára SemeckáKlára Semecká
ZŠ SemiceZŠ Semice
030101 3.90 0.0 285.00
Adéla ŠpechtováAdéla Špechtová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
030713 3.87 0.0 279.00
18 Dominika NovotnáDominika Novotná
Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n...
020723 3.87 0.0 279.00
19 Kristýna SchulzováKristýna Schulzová
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
011203 3.84 0.0 272.00
20 Nicole MydlářováNicole Mydlářová
Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D...
021005 3.79 0.0 261.00
21 Kristýna GrešlováKristýna Grešlová
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
020702 3.73 0.0 248.00
22 Adéla KrausováAdéla Krausová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
030106 3.69 0.0 239.00
23 Kristýna JiříkováKristýna Jiříková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
010428 3.67 0.0 235.00
Karolína ProcházkováKarolína Procházková
Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n...
020321 3.64 0.0 229.00
24 Tereza StuchlíkováTereza Stuchlíková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
030729 3.64 0.0 229.00
25 Veronika MikluščákováVeronika Mikluščáková
ZŠ SemiceZŠ Semice
020101 3.60 0.0 220.00
26 Barbora ŠvecováBarbora Švecová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030313 3.59 0.0 218.00
27 Vanessa Lui RůžičkováVanessa Lui Růžičková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
011015 3.58 0.0 216.00
28 Nicola VavrečkováNicola Vavrečková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
010908 3.57 0.0 214.00
Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
020722 3.56 0.0 212.00
29 Barbora RanftlováBarbora Ranftlová
Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D...
021213 3.56 0.0 212.00
30 Barbora ChovancováBarbora Chovancová
ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk
010920 3.47 0.0 194.00
31 Valentina BartákováValentina Bartáková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
020703 3.45 0.0 190.00
32 Alena ChadrabováAlena Chadrabová
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
020325 3.44 0.0 188.00
33 Veronika KubiczkováVeronika Kubiczková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
030410 3.43 0.0 186.00
34 Zuzana BryndováZuzana Bryndová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030318 3.42 0.0 184.00
35 Tereza ŠimonováTereza Šimonová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
020701 3.41 0.0 182.00
36 Tereza HolečkováTereza Holečková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
030206 3.36 0.0 172.00
37 Eliška ČervinkováEliška Červinková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
020414 3.24 0.0 150.00
Celkem 44 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lauren CookováLauren Cooková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
020517 09.75 0.0 513.00
2 Alžběta JeníkováAlžběta Jeníková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
011125 09.11 0.0 471.00
3 Lenka PlačkováLenka Plačková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
011025 08.85 0.0 454.00
4 Tereza KafkováTereza Kafková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
011115 08.78 0.0 450.00
5 Alžběta ZavadilováAlžběta Zavadilová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
020225 08.53 0.0 434.00
6 Lucie MusilováLucie Musilová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
030807 08.31 0.0 419.00
7 Monika PokornáMonika Pokorná
ZŠ KouniceZŠ Kounice
030505 07.93 0.0 395.00
8 Linda PařízkováLinda Pařízková
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
010921 07.89 0.0 392.00
9 Eliška UrbanováEliška Urbanová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
011203 07.85 0.0 390.00
10 Šárka PodruhováŠárka Podruhová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
011209 07.74 0.0 383.00
11 Viola SiblíkováViola Siblíková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
011212 07.66 0.0 377.00
12 Jana HoláJana Holá
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
031002 07.65 0.0 377.00
13 Lucie ZítováLucie Zítová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
030512 07.48 0.0 366.00
14 Tereza KrálováTereza Králová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030814 07.30 0.0 354.00
15 Karolína StřeštíkováKarolína Střeštíková
Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D...
020719 07.29 0.0 354.00
16 Lucie KožnarováLucie Kožnarová
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
030507 07.28 0.0 353.00
17 Lucie VáchováLucie Váchová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
020430 07.27 0.0 352.00
18 Dominika NehasilováDominika Nehasilová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
030312 07.20 0.0 348.00
19 Linda MatějkováLinda Matějková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
021108 07.18 0.0 347.00
20 Eva BalcarováEva Balcarová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
020726 07.14 0.0 344.00
21 Vanessa Lui RůžičkováVanessa Lui Růžičková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
011015 07.11 0.0 342.00
22 Tereza ŠabatkováTereza Šabatková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
010627 07.07 0.0 340.00
23 Michaela HachováMichaela Hachová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
030428 07.06 0.0 339.00
24 Karolína MikéskováKarolína Mikésková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
011218 07.05 0.0 338.00
25 Jana FrydrýnováJana Frydrýnová
ZŠ SemiceZŠ Semice
030101 06.99 0.0 334.00
26 Šárka VeseckáŠárka Vesecká
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
030509 06.92 0.0 330.00
27 Daniela KovaříkováDaniela Kovaříková
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
010101 06.90 0.0 329.00
28 Jana LambertováJana Lambertová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
020327 06.88 0.0 327.00
29 Natálie DrápalíkováNatálie Drápalíková
Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n...
020426 06.85 0.0 325.00
30 Markéta HálováMarkéta Hálová
Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D...
030531 06.82 0.0 324.00
31 Markéta BobačíkováMarkéta Bobačíková
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
021203 06.76 0.0 320.00
32 Viktorie KrovozováViktorie Krovozová
ZŠ SemiceZŠ Semice
030101 06.73 0.0 318.00
33 Kristýna JiříkováKristýna Jiříková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
010428 06.72 0.0 317.00
34 Karolína KristenováKarolína Kristenová
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
021201 06.70 0.0 316.00
35 Markéta HliněnáMarkéta Hliněná
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
020914 06.45 0.0 300.00
36 Valerie ŠtaflováValerie Štaflová
Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D...
021230 06.36 0.0 294.00
37 Natalie PamánkováNatalie Pamánková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
011117 06.25 0.0 287.00
38 kATEŘINA PtákovákATEŘINA Ptáková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
020806 05.94 0.0 267.00
39 Pavlína VrbickáPavlína Vrbická
ZŠ SemiceZŠ Semice
020101 05.87 0.0 263.00
40 Veronika KohoutováVeronika Kohoutová
ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk
021104 05.81 0.0 259.00
41 Aneta KoreckáAneta Korecká
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
010922 05.78 0.0 257.00
42 Karolína KřížováKarolína Křížová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030210 05.75 0.0 255.00
43 Leontýna VeseláLeontýna Veselá
ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk
021102 05.72 0.0 254.00
44 Natálie KrupkováNatálie Krupková
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
021204 05.65 0.0 249.00
45 Klára ŠimkováKlára Šimková
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
021128 05.56 0.0 243.00
Celkem 45 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eduard MoličEduard Molič
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
010907 13.56 0.0 701.00
2 Matěj KadlecMatěj Kadlec
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
010617 13.55 0.0 701.00
3 Jaroslav BohušaJaroslav Bohuša
Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D...
011010 13.16 0.0 677.00
4 Vlastimil KlepačVlastimil Klepač
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
020423 13.03 0.0 669.00
5 Radek ŠípalRadek Šípal
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
021121 12.86 0.0 659.00
6 Josef NovotnýJosef Novotný
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
010428 12.29 0.0 624.00
7 Daniel OttaDaniel Otta
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
020825 12.14 0.0 615.00
8 Patrik MartinecPatrik Martinec
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
020527 12.07 0.0 611.00
9 Jiří PýchaJiří Pýcha
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
020403 12.03 0.0 608.00
10 Vítek BukovskýVítek Bukovský
ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice
010711 11.82 0.0 595.00
Jiří KřivskýJiří Křivský
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
021210 11.75 0.0 591.00
11 Štěpán ChládekŠtěpán Chládek
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
020429 11.75 0.0 591.00
12 Daniel HanušDaniel Hanuš
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
020221 11.43 0.0 572.00
13 Daniel KřivskýDaniel Křivský
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
020702 11.29 0.0 563.00
14 Tomáš KosTomáš Kos
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
021113 11.21 0.0 559.00
Christian RobenekChristian Robenek
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
010731 11.12 0.0 553.00
15 Jakub ŠkrdlaJakub Škrdla
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
010830 11.12 0.0 553.00
16 Kristian HavrunKristian Havrun
ZŠ SemiceZŠ Semice
011231 11.09 0.0 551.00
17 Jan RůžičkaJan Růžička
ZŠ KouniceZŠ Kounice
020416 11.07 0.0 550.00
18 Michael ŠmídMichael Šmíd
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
011024 10.76 0.0 531.00
19 Jaroslav VorlíčekJaroslav Vorlíček
Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D...
021202 10.65 0.0 525.00
20 Lukáš ReichlLukáš Reichl
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
010308 10.34 0.0 506.00
21 Lukáš KulvejtLukáš Kulvejt
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
020308 10.28 0.0 502.00
22 Jiří HoužvičkaJiří Houžvička
ZŠ KouniceZŠ Kounice
011116 10.23 0.0 499.00
23 Adam FialaAdam Fiala
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
010122 10.17 0.0 496.00
Jakub BlažekJakub Blažek
ZŠ SemiceZŠ Semice
020101 10.16 0.0 495.00
24 Lukáš KolářLukáš Kolář
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
020916 10.16 0.0 495.00
25 Matěj BrynychMatěj Brynych
ZŠ SemiceZŠ Semice
020101 10.13 0.0 493.00
26 Lukáš FoltaLukáš Folta
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
021111 10.04 0.0 488.00
27 Patrik ŠoufekPatrik Šoufek
Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové
030417 10.00 0.0 486.00
28 Filip KubíčekFilip Kubíček
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
020101 09.93 0.0 481.00
29 Petr KaraivanovPetr Karaivanov
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
011016 09.80 0.0 474.00
30 Radek ChuráčekRadek Churáček
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
030510 09.75 0.0 471.00
31 Jakub KiselovičJakub Kiselovič
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
030223 09.44 0.0 452.00
32 Pavel HulinPavel Hulin
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
010910 09.22 0.0 439.00
33 Lukáš PatkaňLukáš Patkaň
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
020926 09.12 0.0 433.00
34 Richard SvašekRichard Svašek
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
030204 08.88 0.0 419.00
35 Jan HubálekJan Hubálek
ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk
021102 08.08 0.0 371.00
Celkem 38 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Marek VojtaMarek Vojta 020811 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0000
Marek ŘehákMarek Řehák 010815 ZŠ Václava Havla{8} 1373
Matyáš HobikMatyáš Hobik 020320 ZŠ Václava Havla{8} 1615
Hran Ca SolomonHran Ca Solomon 010415 ZŠ Václava Havla{8} 0352
Jan PoddanýJan Poddaný 010902 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 1014
Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 1066
David HejňákDavid Hejňák 020323 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0884
Matěj KopeckýMatěj Kopecký 030607 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0762
Vojtěch NechvílVojtěch Nechvíl 010619 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0000
Milan KormaníkMilan Kormaník 010307 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1110
Daniel MusilDaniel Musil 020706 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0637
Jan MarkesJan Markes 030319 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0000
Jakub BlažekJakub Blažek 020101 ZŠ Semice{8} 1028
Jiří KřivskýJiří Křivský 021210 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1100
Ondřej KuncOndřej Kunc 021029 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0350
David MartínekDavid Martínek 020101 ZŠ Semice{8} 1196
Tomáš KeistTomáš Keist 020307 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 0482
Lukáš KleinerLukáš Kleiner 010901 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0910
Matěj NovákMatěj Novák 020206 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0352
Jan VostřelJan Vostřel 030524 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0000
Petr HavránekPetr Havránek 021209 Základní škola Městec Králové{8} 0436
Lukáš KulvejtLukáš Kulvejt 020308 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0000
Daniel MrázekDaniel Mrázek 030515 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0857
Matěj VítMatěj Vít 020104 Základní škola Městec Králové{8} 0218
Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 021229 ZŠ Kounice{8} 0965
Šimon TušilŠimon Tušil 030307 ZŠ Kounice{8} 0000
Tomáš VraníkTomáš Vraník 020317 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0773
Benjamin DrvotaBenjamin Drvota 011021 Základní škola Městec Králové{8} 0000
Ondřej LašOndřej Laš 010516 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0539
Patrik BálekPatrik Bálek 020520 ZŠ Kounice{8} 1370
Matěj SrnecMatěj Srnec 020513 ZŠ Kounice{8} 0703
Matyáš SchovanecMatyáš Schovanec 021203 ZŠ Kounice{8} 0000
Jiří VáňaJiří Váňa 030706 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0000
Adam FialaAdam Fiala 010122 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 1301
Lukáš KovacsLukáš Kovacs 010520 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0283
Jan RylichJan Rylich 020305 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0761
Matyáš PechMatyáš Pech 021125 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0000
František TurtákFrantišek Turták 020409 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0000
Jiří BřezinaJiří Březina 030507 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0304
Štěpán ChládekŠtěpán Chládek 020429 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0591
Filip KubíčekFilip Kubíček 020101 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0000
Odbaya BatsaikhanOdbaya Batsaikhan 001118 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0533
Filip ŽďárskýFilip Žďárský 011027 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0874
Jakub DvořákJakub Dvořák 020130 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0000
Jiří KrálJiří Král 021001 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0520
Lukáš NykodýmLukáš Nykodým 021119 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0668
Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 021129 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1174
Martin SemirádMartin Semirád 030115 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0000
Filip BílekFilip Bílek 011116 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 1038
Jan HrubčíkJan Hrubčík 030501 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0548
Tuan Ahn LeTuan Ahn Le 030419 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0283
Tomáš StrakaTomáš Straka 011127 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0492
Ondřej SoučekOndřej Souček 020209 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0000
Petr MalíkPetr Malík 011213 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0265
David KrálDavid Král 021105 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0828
Vavřinec KavanVavřinec Kavan 030728 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0000
Lukáš ForejtLukáš Forejt 010906 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0956
Patrik CipriánPatrik Ciprián 011211 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0000
Jakub KrákoraJakub Krákora 021010 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0000
Dominik MullerDominik Muller 020402 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0601
Daniel StránskýDaniel Stránský 020519 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0404
Adam NápravníkAdam Nápravník 030514 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0576
Michal SnížekMichal Snížek 020115 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0373
Matyáš KubátMatyáš Kubát 050422 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0352
Daniel BírešDaniel Bíreš 010611 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0000
Patrik ToupalPatrik Toupal 020503 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0687
Vlastimil KlepačVlastimil Klepač 020423 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1021
Vítek BukovskýVítek Bukovský 010711 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0352
Josef NovotnýJosef Novotný 010428 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 1050
Filip JarešFilip Jareš 020214 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0658
Jan NovákJan Novák 020905 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0287
Jaroslav BohušaJaroslav Bohuša 011010 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0677
Matěj BaštaMatěj Bašta 020212 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0504
Jakub PrášilJakub Prášil 020326 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0000
Matěj KadlecMatěj Kadlec 010617 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 1118
Jakub RubešJakub Rubeš 020520 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0000
Jaroslav VorlíčekJaroslav Vorlíček 021202 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0525
Radek ChuráčekRadek Churáček 030510 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0471
Jakub KiselovičJakub Kiselovič 030223 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0000
Daniel OttaDaniel Otta 020825 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0615
Lukáš ReichlLukáš Reichl 010308 Základní škola Městec Králové{8} 0506
Jiří HoužvičkaJiří Houžvička 011116 ZŠ Kounice{8} 0499
Pavel HulinPavel Hulin 010910 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0439
Ondřej NovákOndřej Novák 010707 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0000
Daniel HanušDaniel Hanuš 020221 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1156
Matěj MajerčinMatěj Majerčin 020315 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0000
Kristian HavrunKristian Havrun 011231 ZŠ Semice{8} 0977
Matěj BrynychMatěj Brynych 020101 ZŠ Semice{8} 0000
Tomáš HradilTomáš Hradil 020422 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 0385
Michael ŠmídMichael Šmíd 011024 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0000
Lukáš KolářLukáš Kolář 020916 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 1169
Patrik MartinecPatrik Martinec 020527 ZŠ Václava Havla{8} 0611
Eduard MoličEduard Molič 010907 ZŠ Václava Havla{8} 0701
Petr KaraivanovPetr Karaivanov 011016 ZŠ Václava Havla{8} 0000
Jan HubálekJan Hubálek 021102 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0589
Lukáš FoltaLukáš Folta 021111 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0488
Jiří PýchaJiří Pýcha 020403 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0608
Michal FalberMichal Falber 020117 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0000
Radek ŠípalRadek Šípal 021121 Základní škola Městec Králové{8} 0659
Lukáš PatkaňLukáš Patkaň 020926 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0433
Daniel KřivskýDaniel Křivský 020702 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0563
Filip ToušFilip Touš 011114 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0000
Miroslav KopřivaMiroslav Kopřiva 020413 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0352
Jonáš PospíchalJonáš Pospíchal 020820 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0000
Vít TechnikVít Technik 021220 ZŠ Václava Havla{8} 0000
Jan VolekJan Volek 010723 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1044
Jan VýbornýJan Výborný 010311 Základní škola Městec Králové{8} 0000
Matěj PoláčekMatěj Poláček 020402 Základní škola Městec Králové{8} 0283
Jakub DrobnýJakub Drobný 021025 Základní škola Městec Králové{8} 0000
Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 020315 ZŠ Kounice{8} 0000
Michal HájekMichal Hájek 030609 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0574
Tomáš HofmeisterTomáš Hofmeister 020616 ZŠ Kounice{8} 0000
Adam DědekAdam Dědek 021114 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0000
Patrik BlažekPatrik Blažek 031012 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0540
Tomáš KosTomáš Kos 021113 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0559
Kamil PřecechtělKamil Přecechtěl 020101 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0295
Martin VocásekMartin Vocásek 030101 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0000
Jiří ŠantavýJiří Šantavý 010101 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0577
Filip PlevaFilip Pleva 011006 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0806
Josef ProcházkaJosef Procházka 020101 ZŠ Semice{8} 0921
Patrik MalýPatrik Malý 030411 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0000
Matěj VlkMatěj Vlk 020830 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0386
Přemysl PapoušekPřemysl Papoušek 011004 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0506
Petr BrzákPetr Brzák 030225 Základní škola Městec Králové{8} 0627
Michal PetrinkoMichal Petrinko 021003 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0916
Matěj VlčekMatěj Vlček 011231 ZŠ Semice{8} 0520
Jakub KošnářJakub Košnář 020101 ZŠ Semice{8} 0548
Alex PetrášAlex Petráš 020812 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 0364
Matěj ŠoralMatěj Šoral 021215 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0872
Vojtěch HoráčekVojtěch Horáček 001208 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0874
Jakub ŠkrdlaJakub Škrdla 010830 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0553
Benjamin WilliamsBenjamin Williams 020911 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 1014
Tomáš KlubalTomáš Klubal 011115 ZŠ Václava Havla{8} 0847
Mykhaylo SheteylaMykhaylo Sheteyla 011117 ZŠ Václava Havla{8} 0000
Filip KavánekFilip Kavánek 010929 ZŠ Václava Havla{8} 0000
David MaršalaDavid Maršala 010906 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0359
Tomáš JuráčekTomáš Juráček 020709 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0423
Jan KohoutJan Kohout 010729 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0000
Jan BartošJan Bartoš 020212 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0398
Tomáš StejskalTomáš Stejskal 020518 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0668
Michal OuředníkMichal Ouředník 020523 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0548
Adam NovotnýAdam Novotný 010119 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0000
Miroslav BuldraMiroslav Buldra 020402 Základní škola Městec Králové{8} 1240
Jan FišerJan Fišer 011210 Základní škola Městec Králové{8} 0917
Tomáš VálekTomáš Válek 011219 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0398
Michal DömeMichal Döme 030219 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0548
Patrik ŠoufekPatrik Šoufek 030417 Základní škola Městec Králové{8} 0000
Filip FilipFilip Filip 010915 ZŠ Kounice{8} 0704
Jan RůžičkaJan Růžička 020416 ZŠ Kounice{8} 0550
Josef RůžekJosef Růžek 020107 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0710
František RylichFrantišek Rylich 020331 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0464
Kristian ZiegelheimKristian Ziegelheim 021026 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 0350
Šimon Mitrᚊimon Mitráš 030422 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 0000
Štěpán MatejíčkaŠtěpán Matejíčka 010421 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0294
Christian RobenekChristian Robenek 010731 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0553
Dominik NajmanDominik Najman 020920 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0000
Filip BechyněFilip Bechyně 030513 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0283
Richard SvašekRichard Svašek 030204 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0306
Vojtěch SpilkaVojtěch Spilka 011218 ZŠ Václava Havla{8} 0345
Jiří SolomJiří Solom 021216 ZŠ Václava Havla{8} 0000
Petr VildPetr Vild 030216 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0000
Jakub KudrnaJakub Kudrna 020101 ZŠ Semice{8} 0394
Celkem 162 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 020123 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 1607
MIchaela MatouškováMIchaela Matoušková 020126 Základní škola Městec Králové{8} 0582
Tereza ŠabatkováTereza Šabatková 010627 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0340
Aneta PoláčkováAneta Poláčková 020621 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0506
Chantal ChadalíkováChantal Chadalíková 020305 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0994
Nikola VilkováNikola Vilková 020507 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0635
Barbora ChovancováBarbora Chovancová 010920 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0194
Karolína KřížováKarolína Křížová 030210 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0255
Tereza KrálováTereza Králová 030814 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0989
Zuzana BryndováZuzana Bryndová 030318 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0863
Adéla ŠpechtováAdéla Špechtová 030713 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0279
Karolína LiškováKarolína Lišková 011223 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0458
Karolína KošťálováKarolína Košťálová 020701 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0865
Kateřina MartinováKateřina Martinová 020828 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0000
Jana ŠafránkováJana Šafránková 020715 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0806
Karolína LochmanováKarolína Lochmanová 031006 Základní škola Městec Králové{8} 0298
Barbora HrodkováBarbora Hrodková 020412 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 1918
Karolína ProcházkováKarolína Procházková 020321 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 0687
Veronika MiklusčákováVeronika Miklusčáková 020101 ZŠ Semice{8} 0000
Klára SemeckáKlára Semecká 020101 ZŠ Semice{8} 0506
Eliška SemeckáEliška Semecká 020101 ZŠ Semice{8} 1464
Karolína FedačkováKarolína Fedačková 010827 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0818
Ema ŠkochováEma Škochová 030110 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1393
Natalie PamánkováNatalie Pamánková 011117 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0287
Anna Patricie VáňováAnna Patricie Váňová 011101 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0413
Lenka NovotnáLenka Novotná 020429 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 1318
Karolína JudasováKarolína Judasová 030322 ZŠ Kounice{8} 0843
Anna MartinkováAnna Martinková 020715 ZŠ Kounice{8} 0396
Karolína ČepelováKarolína Čepelová 030319 ZŠ Kounice{8} 1027
Tereza HolečkováTereza Holečková 030206 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0600
Dominika MartínkováDominika Martínková 011017 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0556
Nikol KrálováNikol Králová 020201 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 0458
Kateřina MaškováKateřina Mašková 030708 Základní škola Městec Králové{8} 1009
Nikola VotrubcováNikola Votrubcová 020101 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0359
Lucie ProcházkováLucie Procházková 020212 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0815
Kateřina KoníčkováKateřina Koníčková 020527 Základní škola Městec Králové{8} 0000
Barbora PeškováBarbora Pešková 011202 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0409
Tereza MirovskáTereza Mirovská 030120 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0905
Tereza KonšelováTereza Konšelová 020704 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0479
Anna KrečováAnna Krečová 020408 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0073
Šárka ŠvecováŠárka Švecová 030313 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0741
Karolína ŠtefíkováKarolína Štefíková 030419 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0000
Veronika ŠpirochováVeronika Špirochová 030509 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0694
Gabriela SmolováGabriela Smolová 011113 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0000
Jana SvobodováJana Svobodová 020105 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0000
Kristýna MackováKristýna Macková 030219 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0718
Adéla MarkováAdéla Marková 020524 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0460
Dominika NovotnáDominika Novotná 020723 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 0739
Pavlína VrbickáPavlína Vrbická 020101 ZŠ Semice{8} 0312
Viktorie KrovozováViktorie Krovozová 030101 ZŠ Semice{8} 0318
Eva BalcarováEva Balcarová 020726 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0963
Lucie MusilováLucie Musilová 030807 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0931
Anita HruškováAnita Hrušková 030609 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0866
Markéta HliněnáMarkéta Hliněná 020914 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0300
Tereza ŠimonováTereza Šimonová 020701 ZŠ Kounice{8} 0000
Linda MatějkováLinda Matějková 021108 ZŠ Kounice{8} 0312
Lauren CookováLauren Cooková 020517 ZŠ Kounice{8} 1521
Šárka PodruhováŠárka Podruhová 011209 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0695
Linda PařízkováLinda Pařízková 010921 Základní škola Městec Králové{8} 0704
Kateřina MichlováKateřina Michlová 020609 Základní škola Městec Králové{8} 0359
Andrea UrbanováAndrea Urbanová 011203 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0306
Veronika MikluščákováVeronika Mikluščáková 020101 ZŠ Semice{8} 0000
Štěpánka KoubováŠtěpánka Koubová 030811 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0301
Barbora ŠvecováBarbora Švecová 030313 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0600
Viktorie ŠindelářováViktorie Šindelářová 030626 Základní škola Městec Králové{8} 0000
Karolína MakovičkováKarolína Makovičková 020714 ZŠ Kounice{8} 0350
Lenka BaytalonováLenka Baytalonová 030425 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0376
Eliška BrzákováEliška Brzáková 020211 Základní škola Městec Králové{8} 0000
Kateřina HodačováKateřina Hodačová 031023 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0558
Veronika HoškováVeronika Hošková 020101 ZŠ Semice{8} 0333
Karolína WalterováKarolína Walterová 020822 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 0162
Klára SemeckáKlára Semecká 030101 ZŠ Semice{8} 0285
Eliška JiřičnáEliška Jiřičná 030213 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0378
Aneta TůmováAneta Tůmová 020612 Základní škola Městec Králové{8} 0294
Eliška MacákováEliška Macáková 030101 ZŠ Semice{8} 0212
Natálie KrupkováNatálie Krupková 021204 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0000
Martina BartošováMartina Bartošová 030301 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0000
Pavlína VrbickáPavlína Vrbická 030101 ZŠ Semice{8} 0000
Nicola VavrečkováNicola Vavrečková 010908 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0000
Eliška KinclováEliška Kinclová 011227 ZŠ Kounice{8} 0000
Denisa DuškováDenisa Dušková 030101 ZŠ Semice{8} 0835
Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 020722 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0000
Veronika KubiczkováVeronika Kubiczková 030410 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0186
Daniela KovaříkováDaniela Kovaříková 010101 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0329
Alžběta ZavadilováAlžběta Zavadilová 020225 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0434
kATEŘINA PtákovákATEŘINA Ptáková 020806 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0000
Jana LambertováJana Lambertová 020327 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0327
Simona StaráSimona Stará 030430 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0000
Veronika KohoutováVeronika Kohoutová 021104 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0259
Leontýna VeseláLeontýna Veselá 021102 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0254
Karolína MikéskováKarolína Mikésková 011218 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0338
Kristýna JiříkováKristýna Jiříková 010428 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0000
Dominika NehasilováDominika Nehasilová 030312 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0348
Lucie VáchováLucie Váchová 020430 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0000
Eliška UrbanováEliška Urbanová 011203 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0390
Lucie ZítováLucie Zítová 030512 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0366
Vendula ŠilarováVendula Šilarová 030731 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 0000
Natálie DrápalíkováNatálie Drápalíková 020426 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 0860
Tereza KafkováTereza Kafková 011115 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0450
Aneta KoreckáAneta Korecká 010922 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0000
Monika PokornáMonika Pokorná 030505 ZŠ Kounice{8} 0395
Viola SiblíkováViola Siblíková 011212 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0294
Karolína KristenováKarolína Kristenová 021201 Základní škola Městec Králové{8} 0000
Jana HoláJana Holá 031002 Základní škola Městec Králové{8} 0377
Andrea ŽďárskáAndrea Žďárská 030101 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0503
Andrea StránskáAndrea Stránská 020805 ZŠ Kounice{8} 0000
Nikola TomáškováNikola Tomášková 011104 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0348
Tereza StuchlíkováTereza Stuchlíková 030729 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0229
Andrea ŠtěpánkováAndrea Štěpánková 010902 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0000
Eliška NovákováEliška Nováková 011112 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0395
Sabina PodroužkováSabina Podroužková 020612 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 0320
Veronika HrázskáVeronika Hrázská 030807 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0325
Tereza GrzesíkováTereza Grzesíková 030710 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0000
Maryna IefremenkoMaryna Iefremenko 020521 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0000
Martina BartošováMartina Bartošová 020301 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0971
Klára ZemanováKlára Zemanová 030321 Základní škola Městec Králové{8} 0000
Valentina BartákováValentina Bartáková 020703 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0770
Eliška ČervinkováEliška Červinková 020414 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0000
Diana UrdováDiana Urdová 021012 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 0000
Jana MalátováJana Malátová 020430 Základní škola Městec Králové{8} 0322
Alena ChadrabováAlena Chadrabová 020325 Základní škola Městec Králové{8} 0000
Jana FrydrýnováJana Frydrýnová 030101 ZŠ Semice{8} 0334
Kristýna SchulzováKristýna Schulzová 011203 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0272
Ema BrinkeováEma Brinkeová 030308 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0492
Eliška VosáhlováEliška Vosáhlová 030328 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0506
Tereza KuchyňkováTereza Kuchyňková 020319 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0823
Dominika HerzánováDominika Herzánová 020501 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0956
Barbora MatoušováBarbora Matoušová 030611 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0428
Žofie RožánkováŽofie Rožánková 030501 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1286
Blanka HavlátováBlanka Havlátová 030313 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0894
Kateřina JíchováKateřina Jíchová 030805 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 1042
Štěpánka SkálováŠtěpánka Skálová 020706 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0308
Valerie ŠtaflováValerie Štaflová 021230 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0482
Kristýna RadovnickáKristýna Radovnická 030124 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0767
Anna HorákováAnna Horáková 010911 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1005
Lucie SoukupováLucie Soukupová 030411 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0000
Michaela KalincováMichaela Kalincová 020202 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0000
Adéla KrupkováAdéla Krupková 020911 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0354
Lenka SlavíčkováLenka Slavíčková 030518 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0641
Lucie KožnarováLucie Kožnarová 030507 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0353
Romana DrábkováRomana Drábková 011224 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0286
Klára ŠimkováKlára Šimková 021128 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0000
Kateřina NovákováKateřina Nováková 030831 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0378
Nicole MydlářováNicole Mydlářová 021005 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0261
Andrea KaráskováAndrea Karásková 030401 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0359
Kristýna GrešlováKristýna Grešlová 020702 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0460
Barbora NekvasilováBarbora Nekvasilová 020416 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0409
Adéla KrausováAdéla Krausová 030106 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0000
Michaela HachováMichaela Hachová 030428 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0851
Barbora RanftlováBarbora Ranftlová 021213 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0434
Iveta VojtěchováIveta Vojtěchová 020103 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0312
Vanessa Lui RůžičkováVanessa Lui Růžičková 011015 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0000
Alžběta JeníkováAlžběta Jeníková 011125 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0471
Lenka PlačkováLenka Plačková 011025 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0454
Markéta BobačíkováMarkéta Bobačíková 021203 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0000
Adéla MiklošinováAdéla Miklošinová 020413 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 0000
Šárka VeseckáŠárka Vesecká 030509 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0330
Karolína StřeštíkováKarolína Střeštíková 020719 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0504
Markéta HálováMarkéta Hálová 030531 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0324
Brenda ČerveňákováBrenda Červeňáková 030801 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0468
Michaela CrhováMichaela Crhová 041008 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0554
Anemarie BalcarováAnemarie Balcarová 050416 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0000
Ema RejchrtováEma Rejchrtová 030916 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0561
Barbora BohuslavováBarbora Bohuslavová 040427 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0000
Emma FormánkováEmma Formánková 041011 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0000
Anna BížováAnna Bížová 040812 Základní škola Městec Králové{8} 0580
Klára BalejováKlára Balejová 041209 Masarykova základní škola Dymokury{8} 0516
Michaela HarlasováMichaela Harlasová 030101 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 1209
Celkem 168 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Václava Havla{8} 5844
2 ZŠ Semice{8} 5584
3 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 5583
4 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 5562
5 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 5527
6 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 5452
7 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 5317
8 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 4940
9 Základní škola Městec Králové{8} 4886
10 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 4856
11 ZŠ Kounice{8} 4791
12 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 4433
13 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 4425
14 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 4132
15 Masarykova základní škola Dymokury{8} 3082
16 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 1581
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 5559
2 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 5520
3 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 5428
4 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 5136
5 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 4931
6 ZŠ Kounice{8} 4844
7 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 4643
8 ZŠ T.G.Masaryka Milovice{8} 4639
9 ZŠ Semice{8} 4599
10 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 4531
11 Základní škola Městec Králové{8} 4525
12 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 4158
13 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 4142
14 Masarykova základní škola Dymokury{8} 3600
15 Základní škola Kostomlaty nad Labem{8} 3226
16 ZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk{8} 3000
Celkem 16 závodníků