výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie IV

Nymburk (16. 5. 2017)

60 m - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 06.9 833.00
2 Milan KormaníkMilan Kormaník 010307 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 07.2 732.00
Tomáš StejskalTomáš Stejskal 020518 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 07.4 668.00
3 Lukáš NykodýmLukáš Nykodým 021119 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 07.4 668.00
Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 021229 ZŠ KouniceZŠ Kounice 07.5 637.00
4 Daniel MusilDaniel Musil 020706 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 07.5 637.00
Jan PoddanýJan Poddaný 010902 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 07.6 607.00
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 07.6 607.00
Jan BartošJan Bartoš 020212 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 07.7 577.00
Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 021129 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 07.7 577.00
6 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 010101 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 07.7 577.00
Michal DömeMichal Döme 030219 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 07.8 548.00
Jan FišerJan Fišer 011210 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 07.8 548.00
Michal OuředníkMichal Ouředník 020523 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 07.8 548.00
Jakub KošnářJakub Košnář 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 07.8 548.00
Martin SemirádMartin Semirád 030115 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 07.8 548.00
7 Jan HrubčíkJan Hrubčík 030501 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 07.8 548.00
Matyáš HobikMatyáš Hobik 020320 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 07.9 520.00
Vojtěch HoráčekVojtěch Horáček 001208 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 07.9 520.00
Matěj ŠoralMatěj Šoral 021215 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 07.9 520.00
Jiří KrálJiří Král 021001 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 07.9 520.00
Filip BílekFilip Bílek 011116 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 07.9 520.00
Tuan Ahn LeTuan Ahn Le 030419 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 07.9 520.00
8 Matěj VlčekMatěj Vlček 011231 ZŠ SemiceZŠ Semice 07.9 520.00
Tomáš VálekTomáš Válek 011219 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.0 492.00
Miroslav BuldraMiroslav Buldra 020402 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.0 492.00
Filip ŽďárskýFilip Žďárský 011027 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 08.0 492.00
Jakub DvořákJakub Dvořák 020130 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 08.0 492.00
9 Tomáš StrakaTomáš Straka 011127 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 08.0 492.00
Adam NovotnýAdam Novotný 010119 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 08.1 465.00
Patrik BálekPatrik Bálek 020520 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.1 465.00
10 Tomáš VraníkTomáš Vraník 020317 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 08.1 465.00
Matěj KopeckýMatěj Kopecký 030607 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 08.2 439.00
Šimon TušilŠimon Tušil 030307 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.2 439.00
11 Jakub BlažekJakub Blažek 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 08.2 439.00
Benjamin WilliamsBenjamin Williams 020911 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.3 413.00
12 Hran Ca SolomonHran Ca Solomon 010415 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 08.3 413.00
Michal PetrinkoMichal Petrinko 021003 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.4 388.00
Matěj VítMatěj Vít 020104 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.4 388.00
13 Miroslav KopřivaMiroslav Kopřiva 020413 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 08.4 388.00
Alex PetrášAlex Petráš 020812 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 08.5 364.00
14 Marek VojtaMarek Vojta 020811 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.5 364.00
15 Jakub ŠkrdlaJakub Škrdla 010830 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 08.6 340.00
16 Martin VocásekMartin Vocásek 030101 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 08.7 318.00
17 Kamil PřecechtělKamil Přecechtěl 020101 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 08.8 295.00
Celkem 45 závodníků

60 m - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Ema ŠkochováEma Škochová 030110 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 07.6 898.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 020123 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 07.6 898.00
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 07.6 898.00
Jana ŠafránkováJana Šafránková 020715 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 07.9 806.00
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 020429 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 07.9 806.00
3 Barbora HrodkováBarbora Hrodková 020412 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 08.2 718.00
4 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 030101 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 08.3 690.00
5 Dominika HerzánováDominika Herzánová 020501 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 08.4 662.00
Kateřina MaškováKateřina Mašková 030708 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.5 635.00
Tereza KrálováTereza Králová 030814 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.5 635.00
Karolína ČepelováKarolína Čepelová 030319 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.5 635.00
6 Chantal ChadalíkováChantal Chadalíková 020305 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 08.5 635.00
Žofie RožánkováŽofie Rožánková 030501 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 08.6 608.00
7 Kateřina MartinováKateřina Martinová 020828 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 08.6 608.00
Blanka HavlátováBlanka Havlátová 030313 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 08.7 582.00
Kateřina JíchováKateřina Jíchová 030805 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 08.7 582.00
8 MIchaela MatouškováMIchaela Matoušková 020126 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.7 582.00
Tereza HolečkováTereza Holečková 030206 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.8 556.00
9 Dominika MartínkováDominika Martínková 011017 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.8 556.00
Karolína JudasováKarolína Judasová 030322 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.9 531.00
Karolína LochmanováKarolína Lochmanová 031006 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.9 531.00
10 Kristýna RadovnickáKristýna Radovnická 030124 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 08.9 531.00
Klára SemeckáKlára Semecká 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.0 506.00
Veronika MiklusčákováVeronika Miklusčáková 020101 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.0 506.00
Tereza KuchyňkováTereza Kuchyňková 020319 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 09.0 506.00
Karolína KošťálováKarolína Košťálová 020701 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 09.0 506.00
Aneta PoláčkováAneta Poláčková 020621 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 09.0 506.00
11 Eliška VosáhlováEliška Vosáhlová 030328 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 09.0 506.00
Anna MartinkováAnna Martinková 020715 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.1 482.00
Karolína FedačkováKarolína Fedačková 010827 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 09.1 482.00
12 Valerie ŠtaflováValerie Štaflová 021230 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 09.1 482.00
Ema BrinkeováEma Brinkeová 030308 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 09.2 458.00
Karolína LiškováKarolína Lišková 011223 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 09.2 458.00
Adéla ŠpechtováAdéla Špechtová 030713 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 09.2 458.00
Karolína ProcházkováKarolína Procházková 020321 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 09.2 458.00
13 Nikol KrálováNikol Králová 020201 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 09.2 458.00
Štěpánka SkálováŠtěpánka Skálová 020706 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 09.3 435.00
14 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 030611 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 09.3 435.00
Zuzana BryndováZuzana Bryndová 030318 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 09.4 413.00
Nikola VilkováNikola Vilková 020507 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 09.4 413.00
Tereza ŠabatkováTereza Šabatková 010627 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 09.4 413.00
15 Anna Patricie VáňováAnna Patricie Váňová 011101 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 09.4 413.00
16 Karolína KřížováKarolína Křížová 030210 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 09.5 391.00
17 Natalie PamánkováNatalie Pamánková 011117 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 09.6 369.00
18 Barbora ChovancováBarbora Chovancová 010920 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 09.7 348.00
Kristýna SchulzováKristýna Schulzová 011203 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice DNS 0.00
Celkem 46 závodníků