výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie IV

Nymburk (16. 5. 2017)

60 m - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 06.9 833.00
2 Milan KormaníkMilan Kormaník 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 07.2 732.00
Tomáš StejskalTomáš Stejskal 02 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 07.4 668.00
3 Lukáš NykodýmLukáš Nykodým 02 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 07.4 668.00
Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 ZŠ KouniceZŠ Kounice 07.5 637.00
4 Daniel MusilDaniel Musil 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 07.5 637.00
Jan PoddanýJan Poddaný 01 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 07.6 607.00
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 07.6 607.00
Jan BartošJan Bartoš 02 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 07.7 577.00
Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 02 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 07.7 577.00
6 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 01 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 07.7 577.00
Michal DömeMichal Döme 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 07.8 548.00
Jan FišerJan Fišer 01 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 07.8 548.00
Michal OuředníkMichal Ouředník 02 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 07.8 548.00
Jakub KošnářJakub Košnář 02 ZŠ SemiceZŠ Semice 07.8 548.00
Martin SemirádMartin Semirád 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 07.8 548.00
7 Jan HrubčíkJan Hrubčík 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 07.8 548.00
Matyáš HobikMatyáš Hobik 02 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 07.9 520.00
Vojtěch HoráčekVojtěch Horáček 00 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 07.9 520.00
Matěj ŠoralMatěj Šoral 02 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 07.9 520.00
Jiří KrálJiří Král 02 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 07.9 520.00
Filip BílekFilip Bílek 01 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 07.9 520.00
Tuan Ahn LeTuan Ahn Le 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 07.9 520.00
8 Matěj VlčekMatěj Vlček 01 ZŠ SemiceZŠ Semice 07.9 520.00
Tomáš VálekTomáš Válek 01 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.0 492.00
Miroslav BuldraMiroslav Buldra 02 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.0 492.00
Filip ŽďárskýFilip Žďárský 01 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 08.0 492.00
Jakub DvořákJakub Dvořák 02 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 08.0 492.00
9 Tomáš StrakaTomáš Straka 01 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 08.0 492.00
Adam NovotnýAdam Novotný 01 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 08.1 465.00
Patrik BálekPatrik Bálek 02 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.1 465.00
10 Tomáš VraníkTomáš Vraník 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 08.1 465.00
Matěj KopeckýMatěj Kopecký 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 08.2 439.00
Šimon TušilŠimon Tušil 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.2 439.00
11 Jakub BlažekJakub Blažek 02 ZŠ SemiceZŠ Semice 08.2 439.00
Benjamin WilliamsBenjamin Williams 02 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.3 413.00
12 Hran Ca SolomonHran Ca Solomon 01 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 08.3 413.00
Michal PetrinkoMichal Petrinko 02 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.4 388.00
Matěj VítMatěj Vít 02 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.4 388.00
13 Miroslav KopřivaMiroslav Kopřiva 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 08.4 388.00
Alex PetrášAlex Petráš 02 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 08.5 364.00
14 Marek VojtaMarek Vojta 02 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.5 364.00
15 Jakub ŠkrdlaJakub Škrdla 01 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 08.6 340.00
16 Martin VocásekMartin Vocásek 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 08.7 318.00
17 Kamil PřecechtělKamil Přecechtěl 02 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 08.8 295.00
Celkem 45 závodníků

60 m - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Ema ŠkochováEma Škochová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 07.6 898.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 07.6 898.00
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ZŠ SemiceZŠ Semice 07.6 898.00
Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 07.9 806.00
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 07.9 806.00
3 Barbora HrodkováBarbora Hrodková 02 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 08.2 718.00
4 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 08.3 690.00
5 Dominika HerzánováDominika Herzánová 02 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 08.4 662.00
Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.5 635.00
Tereza KrálováTereza Králová 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.5 635.00
Karolína ČepelováKarolína Čepelová 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.5 635.00
6 Chantal ChadalíkováChantal Chadalíková 02 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 08.5 635.00
Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 08.6 608.00
7 Kateřina MartinováKateřina Martinová 02 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 08.6 608.00
Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 08.7 582.00
Kateřina JíchováKateřina Jíchová 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 08.7 582.00
8 MIchaela MatouškováMIchaela Matoušková 02 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.7 582.00
Tereza HolečkováTereza Holečková 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.8 556.00
9 Dominika MartínkováDominika Martínková 01 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.8 556.00
Karolína JudasováKarolína Judasová 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.9 531.00
Karolína LochmanováKarolína Lochmanová 03 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 08.9 531.00
10 Kristýna RadovnickáKristýna Radovnická 03 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 08.9 531.00
Klára SemeckáKlára Semecká 02 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.0 506.00
Veronika MiklusčákováVeronika Miklusčáková 02 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.0 506.00
Tereza KuchyňkováTereza Kuchyňková 02 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 09.0 506.00
Karolína KošťálováKarolína Košťálová 02 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 09.0 506.00
Aneta PoláčkováAneta Poláčková 02 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 09.0 506.00
11 Eliška VosáhlováEliška Vosáhlová 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 09.0 506.00
Anna MartinkováAnna Martinková 02 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.1 482.00
Karolína FedačkováKarolína Fedačková 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 09.1 482.00
12 Valerie ŠtaflováValerie Štaflová 02 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 09.1 482.00
Ema BrinkeováEma Brinkeová 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 09.2 458.00
Karolína LiškováKarolína Lišková 01 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 09.2 458.00
Adéla ŠpechtováAdéla Špechtová 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 09.2 458.00
Karolína ProcházkováKarolína Procházková 02 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 09.2 458.00
13 Nikol KrálováNikol Králová 02 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 09.2 458.00
Štěpánka SkálováŠtěpánka Skálová 02 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 09.3 435.00
14 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 09.3 435.00
Zuzana BryndováZuzana Bryndová 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 09.4 413.00
Nikola VilkováNikola Vilková 02 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 09.4 413.00
Tereza ŠabatkováTereza Šabatková 01 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 09.4 413.00
15 Anna Patricie VáňováAnna Patricie Váňová 01 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 09.4 413.00
16 Karolína KřížováKarolína Křížová 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 09.5 391.00
17 Natalie PamánkováNatalie Pamánková 01 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 09.6 369.00
18 Barbora ChovancováBarbora Chovancová 01 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 09.7 348.00
Kristýna SchulzováKristýna Schulzová 01 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice DNS 0.00
Celkem 46 závodníků