výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Jihlava (13. 5. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:33.50 455
2 Jakub AltrichterJakub Altrichter 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:38.62 404
3 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:45.76 337
4 Matěj BrabecMatěj Brabec 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:52.28 280
5 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:53.12 273
6 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:58.08 234
7 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:00.74 214
8 Jakub DlapkaJakub Dlapka 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:02.33 203
9 Milan KvasničkaMilan Kvasnička 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:09.18 157
Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BurianTomáš Burian 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:47.87 318
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:59.44 224
3 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:59.88 221
4 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:00.94 213
5 Václav PalánVáclav Palán 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:10.02 151
6 Filip LudesFilip Ludes 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:10.09 151
7 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:10.57 148
8 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:11.98 139
9 Ondřej HortOndřej Hort 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:15.13 121
10 Daniel CahaDaniel Caha 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:24.49 74
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HolendaFilip Holenda 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:52.44 279
2 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:00.34 217
3 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:08.70 160
4 Adam RokosAdam Rokos 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:09.19 157
5 Alex BejrAlex Bejr 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:26.24 66
6 Martin VáňaMartin Váňa 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:29.63 52
7 Ondřej ŠurychOndřej Šurych 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:35.40 32
MS Tomáš JanáčekTomáš Janáček 04 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 2:29.10
Jakub PaclíkJakub Paclík 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:53.60 427
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:57.17 392
3 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:58.80 376
4 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:02.31 344
5 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:05.92 312
6 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:09.53 282
7 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:13.39 251
8 Andrea MikešováAndrea Mikešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:14.86 239
9 Sabina KourkováSabina Kourková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:16.54 227
10 Nela ZemanováNela Zemanová 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:22.05 188
Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:06.29 309
2 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:07.58 298
3 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:11.99 262
4 Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:20.09 201
5 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:23.26 179
6 Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:23.79 176
7 Zuzana LehovskáZuzana Lehovská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:25.57 164
8 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:25.72 163
9 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:27.12 155
10 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:27.68 151
11 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:37.79 95
12 Natálie KaděrováNatálie Kaděrová 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:41.77 76
13 Sabina DoležalováSabina Doležalová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:45.77 59
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína PolákováKarolína Poláková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:55.10 412
2 Karolína BalejováKarolína Balejová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:59.90 366
3 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:02.57 342
4 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:14.56 242
5 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:18.32 214
6 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:21.69 190
7 Tamara JežkováTamara Ježková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:22.30 186
8 Denisa SalavováDenisa Salavová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:23.73 176
9 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:24.25 173
10 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:32.94 120
11 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:36.87 100
12 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:46.88 55
Celkem 12 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:52.93 434
2 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:56.97 394
3 Eliška RázlováEliška Rázlová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:02.56 342
4 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:04.96 320
5 Sára HryzákováSára Hryzáková 05 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3:10.49 274
6 Lucie Drahomíra ŠtrublováLucie Drahomíra Štrublová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:12.33 259
7 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:13.67 249
8 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3:17.96 216
9 Adéla MolákováAdéla Moláková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:19.39 206
10 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:19.41 206
11 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:23.70 176
12 Tereza KomínováTereza Komínová 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:24.28 173
Celkem 12 závodníků
Běh 5 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:54.59 417
2 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:58.03 384
3 Natálie MalcováNatálie Malcová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:05.55 315
4 Šárka MilotováŠárka Milotová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:08.29 292
5 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:10.22 276
6 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3:10.75 272
7 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:15.57 234
8 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:20.78 196
9 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:25.15 167
10 Kristýna NorkováKristýna Norková 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:31.11 131
11 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:36.02 104
Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 12 závodníků