výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Jihlava (29. 4. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 29.4.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MorongPavel Morong 020325 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.01 6.00
2 Pavel KinclPavel Kincl 020911 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.35 3.00
3 Tomáš VincencTomáš Vincenc 040516 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.38 1.00
4 Filip VojtkoFilip Vojtko 030410 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.57
5 Aleš ZachAleš Zach 030925 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.82
6 Tomáš KružíkTomáš Kružík 040206 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.84
7 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 031123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.01
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 29.4.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PřibylDominik Přibyl 020803 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.59 11.00
2 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 07.60 9.00
3 Jiří BlahaJiří Blaha 020109 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 07.69 8.00
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 030801 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.31 4.00
5 Jakub AltrichterJakub Altrichter 041226 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.94
6 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 050728 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.99
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 29.4.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 021115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.95 7.00
2 David PokornýDavid Pokorný 020811 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.02 5.00
3 David ŘíháčekDavid Říháček 020615 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.37 2.00
4 Vít KrálíkVít Králík 050209 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.84
5 Jakub ŠvecJakub Švec 030413 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.49
6 Filip DušekFilip Dušek 031120 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.05
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 29.4.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára FilipováKlára Filipová 026230 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.68 4.00
2 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 026113 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.74 2.00
3 Sára ŘíhováSára Říhová 045107 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.79
4 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 035910 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.87
5 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 045330 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.00
6 Marie ŘehákováMarie Řeháková 025716 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.16
7 Sára StrnadováSára Strnadová 025930 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.35
8 Jana KaráskováJana Karásková 025527 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.42
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 29.4.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.35 9.00
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.40 7.00
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 035128 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.66 5.00
4 Klára ChalupováKlára Chalupová 036101 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.14
5 Anežka PalánováAnežka Palánová 035313 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.17
6 Barbora SamkováBarbora Samková 055702 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.35
7 Kristýna OlivováKristýna Olivová 046114 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.36
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 29.4.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 045526 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.72 3.00
2 Aneta VentrubováAneta Ventrubová 035228 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.95
3 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.99
4 Aaliyah Laura MukumbuAaliyah Laura Mukumbu 056213 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.54
5 Eliška RázlováEliška Rázlová 045924 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.83
6 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 055212 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.96
7 Kristýna NorkováKristýna Norková 046019 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.36
Věra HálováVěra Hálová 035911 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 29.4.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.77 1.00
2 Johana DvořákováJohana Dvořáková 025715 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.85
3 Eva RemešováEva Remešová 045317 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.27
4 Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová 026227 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.42
5 Johana CísařováJohana Císařová 055318 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.56
6 Adéla PacalováAdéla Pacalová 055909 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 10.00
7 Eliška VečeřováEliška Večeřová 035429 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.16
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 035808 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 29.4.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 025315 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.33 11.00
2 Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.39 8.00
3 Veronika CardováVeronika Cardová 025114 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.60 6.00
4 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 046223 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.28
5 Veronika BřeznováVeronika Březnová 035420 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.77
6 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 046018 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.00
Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 035828 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 7 závodníků