výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Jihlava (29. 4. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 29.4.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.01 6.00
2 Pavel KinclPavel Kincl 02 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.35 3.00
3 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.38 1.00
4 Filip VojtkoFilip Vojtko 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.57
5 Aleš ZachAleš Zach 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.82
6 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.84
7 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.01
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 29.4.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PřibylDominik Přibyl 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.59 11.00
2 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 07.60 9.00
3 Jiří BlahaJiří Blaha 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 07.69 8.00
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.31 4.00
5 Jakub AltrichterJakub Altrichter 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.94
6 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.99
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 29.4.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.95 7.00
2 David PokornýDavid Pokorný 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.02 5.00
3 David ŘíháčekDavid Říháček 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.37 2.00
4 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.84
5 Jakub ŠvecJakub Švec 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.49
6 Filip DušekFilip Dušek 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.05
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 29.4.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára FilipováKlára Filipová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.68 4.00
2 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.74 2.00
3 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.79
4 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.87
5 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.00
6 Marie ŘehákováMarie Řeháková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.16
7 Sára StrnadováSára Strnadová 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.35
8 Jana KaráskováJana Karásková 02 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.42
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 29.4.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.35 9.00
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.40 7.00
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.66 5.00
4 Klára ChalupováKlára Chalupová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.14
5 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.17
6 Barbora SamkováBarbora Samková 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.35
7 Kristýna OlivováKristýna Olivová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.36
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 29.4.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.72 3.00
2 Aneta VentrubováAneta Ventrubová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.95
3 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.99
4 Aaliyah Laura MukumbuAaliyah Laura Mukumbu 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.54
5 Eliška RázlováEliška Rázlová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.83
6 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.96
7 Kristýna NorkováKristýna Norková 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.36
Věra HálováVěra Hálová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 29.4.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.77 1.00
2 Johana DvořákováJohana Dvořáková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.85
3 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.27
4 Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.42
5 Johana CísařováJohana Císařová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.56
6 Adéla PacalováAdéla Pacalová 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 10.00
7 Eliška VečeřováEliška Večeřová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.16
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 29.4.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.33 11.00
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.39 8.00
3 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.60 6.00
4 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.28
5 Veronika BřeznováVeronika Březnová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.77
6 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.00
Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 7 závodníků